<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR veteránov

Nové Zámky (13. 7. 2019)

Hod diskom 0,75 kg - Veteránky

(so, 13.7.2019 - 14:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
17 Poláková EvaPoláková Eva
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
440130 NM 0.0
1 374 Hradecká OľgaHradecká Oľga
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
430212 NM 0.0
Poznámky/pokusy:
" Hradecká 17,23 16,68 x x 15,31 16,60 Poláková 22,42 24,25 22,14 22,55 24,28 x
Celkom 2 pretekárov

100 m - Veteráni (Beh)

Beh 01 (so, 13.7.2019 - 12:20) official Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Sabol DanielSabol Daniel 770811 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.52
2 459 Paluga JánPaluga Ján 840501 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 12.76
3 27 Binka RomanBinka Roman 740505 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.04
4 369 Lopuch MariánLopuch Marián 670514 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 13.86
5 453 Výbošťok VladimírVýbošťok Vladimír 470219 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 14.28
6 19 Švec FrantišekŠvec František 580111 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 15.25
7 30 Štanga PavolŠtanga Pavol 531027 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 16.59
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 13.7.2019 - 12:20) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 47 Niko JozefNiko Jozef 700514 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 12.55
2 464 Chebeň DušanChebeň Dušan 501015 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 17.37
367 Drapák KárolyDrapák Károly 190714 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
2 Mokrý VladimírMokrý Vladimír 380213 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Sabol DanielSabol Daniel 770811 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.52
2 47 Niko JozefNiko Jozef 700514 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 12.55
3 459 Paluga JánPaluga Ján 840501 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 12.76
4 27 Binka RomanBinka Roman 740505 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.04
5 369 Lopuch MariánLopuch Marián 670514 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 13.86
6 453 Výbošťok VladimírVýbošťok Vladimír 470219 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 14.28
7 19 Švec FrantišekŠvec František 580111 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 15.25
8 30 Štanga PavolŠtanga Pavol 531027 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 16.59
9 464 Chebeň DušanChebeň Dušan 501015 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 17.37
367 Drapák KárolyDrapák Károly 190714 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
2 Mokrý VladimírMokrý Vladimír 380213 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 DNS

100 m - Veteránky

(so, 13.7.2019 - 12:15) official Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Kučeráková MartaKučeráková Marta 730818 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 14.50
2 18 Vanková SilviaVanková Silvia 731103 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 15.24
3 381 Medveďová MonikaMedveďová Monika 721020 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 15.78
4 378 Alexová AndreaAlexová Andrea 780609 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 16.25
5 379 Chrenová JanaChrenová Jana 640831 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 17.84
Celkom 5 pretekárov

200 m - Veteráni (Beh)

Beh 01 (so, 13.7.2019 - 12:50) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 47 Niko JozefNiko Jozef 700514 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 25.07
2 16 Sabol DanielSabol Daniel 770811 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 25.80
3 27 Binka RomanBinka Roman 740505 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.01
4 371 Lančarič RomanLančarič Roman 700215 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 26.57
5 369 Lopuch MariánLopuch Marián 670514 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 28.77
397 Chovan PavolChovan Pavol 710110 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 13.7.2019 - 12:50) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 394 Bori JánBori Ján 731123 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 29.10
2 453 Výbošťok VladimírVýbošťok Vladimír 470219 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 30.54
3 46 Gresty JonathanGresty Jonathan 650708 Slávia PU, PrešovSlávia PU, Prešov 5 30.89
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 47 Niko JozefNiko Jozef 700514 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 25.07
2 16 Sabol DanielSabol Daniel 770811 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 25.80
3 27 Binka RomanBinka Roman 740505 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.01
4 371 Lančarič RomanLančarič Roman 700215 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 26.57
5 369 Lopuch MariánLopuch Marián 670514 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 28.77
6 394 Bori JánBori Ján 731123 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 29.10
7 453 Výbošťok VladimírVýbošťok Vladimír 470219 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 30.54
8 46 Gresty JonathanGresty Jonathan 650708 Slávia PU, PrešovSlávia PU, Prešov 5 30.89
397 Chovan PavolChovan Pavol 710110 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 DNS

200 m - Veteránky

(so, 13.7.2019 - 13:00) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Kučeráková MartaKučeráková Marta 730818 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 30.20
2 18 Vanková SilviaVanková Silvia 731103 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 31.23
3 379 Chrenová JanaChrenová Jana 640831 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 37.57
Celkom 3 pretekári

400 m - Veteráni (Beh)

Beh 01 (so, 13.7.2019 - 14:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 387 Staš MarekStaš Marek 860204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 56.22
2 47 Niko JozefNiko Jozef 700514 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 57.24
3 7 Šnirc JánŠnirc Ján 820628 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 59.56
4 456 Bobrík MartinBobrík Martin 761031 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 1:01.61
5 4 Peško MiroslavPeško Miroslav 720829 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 1:06.24
9 Trosko TomášTrosko Tomáš 860302 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 13.7.2019 - 14:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 394 Bori JánBori Ján 731123 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 1:05.94
2 46 Gresty JonathanGresty Jonathan 650708 Slávia PU, PrešovSlávia PU, Prešov 3 1:10.66
3 5 Sadloň MichalSadloň Michal 780314 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 1:12.70
4 6 Straka JánStraka Ján 650112 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 1:12.90
5 10 Žember OndrejŽember Ondrej 810429 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 1:14.56
395 Čačík MiroslavČačík Miroslav 780410 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 387 Staš MarekStaš Marek 860204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 56.22
2 47 Niko JozefNiko Jozef 700514 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 57.24
3 7 Šnirc JánŠnirc Ján 820628 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 59.56
4 456 Bobrík MartinBobrík Martin 761031 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 1:01.61
5 394 Bori JánBori Ján 731123 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 1:05.94
6 4 Peško MiroslavPeško Miroslav 720829 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 1:06.24
7 46 Gresty JonathanGresty Jonathan 650708 Slávia PU, PrešovSlávia PU, Prešov 3 1:10.66
8 5 Sadloň MichalSadloň Michal 780314 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 1:12.70
9 6 Straka JánStraka Ján 650112 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 1:12.90
10 10 Žember OndrejŽember Ondrej 810429 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 1:14.56
9 Trosko TomášTrosko Tomáš 860302 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 DNS
395 Čačík MiroslavČačík Miroslav 780410 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 DNS

400 m - Veteránky

(so, 13.7.2019 - 15:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 390 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 890809 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1:01.23
2 11 Bašnáková JanaBašnáková Jana 790729 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1:12.68
3 376 Blattner TeréziaBlattner Terézia 610813 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 1:18.36
4 12 Erdélyiová ZuzanaErdélyiová Zuzana 760427 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1:22.02
5 13 Ješíková MiroslavaJešíková Miroslava 791211 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1:23.60
6 43 Marcibálová MáriaMarcibálová Mária 341023 Klub Kysuckého maratónu ČadcaKlub Kysuckého maratónu Čadca 1:39.99
Poznámky:
43 Marcibálová Mária 2:17,73
Celkom 6 pretekárov

800 m - Veteráni

(so, 13.7.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 7 Šnirc JánŠnirc Ján 820628 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2:10.67
2 387 Staš MarekStaš Marek 860204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:14.05
3 456 Bobrík MartinBobrík Martin 761031 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2:23.03
4 32 Majerovič StanislavMajerovič Stanislav 790922 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2:26.78
5 5 Sadloň MichalSadloň Michal 780314 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2:43.55
6 10 Žember OndrejŽember Ondrej 810429 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2:47.97
383 Staňo MilanStaňo Milan 560704 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
Celkom 7 pretekárov

800 m - Veteránky

(so, 13.7.2019 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 390 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 890809 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:18.29
2 14 Klačanová LuciaKlačanová Lucia 730414 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3:01.35
3 376 Blattner TeréziaBlattner Terézia 610813 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 3:02.65
4 378 Alexová AndreaAlexová Andrea 780609 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3:13.52
5 43 Marcibálová MáriaMarcibálová Mária 341023 Klub Kysuckého maratónu ČadcaKlub Kysuckého maratónu Čadca 5:20.70
Celkom 5 pretekárov

1500 m - Veteráni

(so, 13.7.2019 - 13:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 31 Havlík MichalHavlík Michal 770411 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4:46.88
2 4 Peško MiroslavPeško Miroslav 720829 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4:51.53
MS 399 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4:58.89
4 8 Teixeira PedroTeixeira Pedro 780318 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5:01.31
5 42 Zsoldos ImreZsoldos Imre 511110 Kecskeméti FS DSEKecskeméti FS DSE 5:55.92
383 Staňo MilanStaňo Milan 560704 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
9 Trosko TomášTrosko Tomáš 860302 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava DNS
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Veteránky

(so, 13.7.2019 - 13:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 11 Bašnáková JanaBašnáková Jana 790729 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5:36.43
2 381 Medveďová MonikaMedveďová Monika 721020 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5:50.98
3 34 Takáčová DanicaTakáčová Danica 650513 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7:04.90
44 Oszlányi RekaOszlányi Reka 780308 MAC HungaryMAC Hungary DNS
Celkom 4 pretekári

5000 m - Veteráni

(so, 13.7.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 391 Dubašák JozefDubašák Jozef 770522 AK Steeple PopradAK Steeple Poprad 16:58.40
2 50 Kačáni PeterKačáni Peter 830616 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 17:07.40
3 452 Vidlička MarekVidlička Marek 811113 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 17:19.63
4 395 Čačík MiroslavČačík Miroslav 780410 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 17:25.59
5 451 Sumerling ŠtefanSumerling Štefan 711119 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 18:14.84
6 400 Likavský PeterLikavský Peter 621018 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 20:09.58
7 6 Straka JánStraka Ján 650112 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 20:11.62
MS 366 Majerčík PeterMajerčík Peter 600516 AC Nove ZámkyAC Nove Zámky 24:14.84
MS 463 Bašovský JozefBašovský Jozef 441129 ZTŠČ Baňa Cígeľ PrievidzaZTŠČ Baňa Cígeľ Prievidza 26:06.68
383 Staňo MilanStaňo Milan 560704 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
Celkom 10 pretekárov

5000 m - Veteránky

(so, 13.7.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 15 Petrjánošová SilviaPetrjánošová Silvia 801223 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 20:48.92
2 12 Erdélyiová ZuzanaErdélyiová Zuzana 760427 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 20:58.91
3 13 Ješíková MiroslavaJešíková Miroslava 791211 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 21:57.28
4 372 Genčurová JanaGenčurová Jana 740116 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23:10.95
Celkom 4 pretekári

80 m prekážok [76,2 cm] - Veteráni

(so, 13.7.2019 - 12:00) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 393 Beliansky MilanBeliansky Milan 441107 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 15.33
Celkom 1 pretekári

80 m prekážok [68,6cm] - Veteránky

(so, 13.7.2019 - 12:00) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 455 Matúšová AnnaMatúšová Anna 550613 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 18.51
Celkom 1 pretekári

Chôdza dráha 5000 m - Veteráni

(so, 13.7.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 386 Záhončík JánZáhončík Ján 650423 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 28:54.22
2 25 Ruzzier FabioRuzzier Fabio 530121 Atletica Master Trieste - ITAAtletica Master Trieste - ITA 30:10.96
3 384 Baďura JozefBaďura Jozef 550208 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 30:50.78
4 385 Belko MilanBelko Milan 460501 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 35:30.35
22 Rizek MilanRizek Milan 780105 ASK SkalicaASK Skalica DNS
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Veteráni

(so, 13.7.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 100110120140145150160165170175180185
1 377 Koralka MiroslavKoralka Miroslav
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
820911 180 -----ooooxoxxoxx
2 459 Paluga JánPaluga Ján
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
840501 175 -----ooxxoxxoxoxxx
3 36 Coma RomanComa Roman
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
740308 150 -----oxxx
4 460 Sládek PeterSládek Peter
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
570724 145 ---ooxxx
5 23 Mazzi AlbertoMazzi Alberto
Atletica Master Trieste - ITAAtletica Master Trieste - ITA
610705 120 ooo
2 Mokrý VladimírMokrý Vladimír
AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava
380213 DNS
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Veteránky

(so, 13.7.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 115120125130
1 455 Matúšová AnnaMatúšová Anna
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
550613 125 oooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Veteráni

(so, 13.7.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 220230250270280290300310320330340
1 368 Bajner MiroslavBajner Miroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
570907 330 ----oooxooxoxxx
2 392 Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
570223 310 ---oxooxoxoxxx
3 23 Mazzi AlbertoMazzi Alberto
Atletica Master Trieste - ITAAtletica Master Trieste - ITA
610705 250 -oxoxxx
389 Vilček RudolfVilček Rudolf
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
430212 NM x
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Veteráni

(so, 13.7.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 377 Koralka MiroslavKoralka Miroslav
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
820911 577 +0.0 m/s x542  -1.5577  +0.0577xx573  -1.8
2 16 Sabol DanielSabol Daniel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
770811 553 -1.0 m/s 529  -0.6550  -1.5540  +0.0550x553  -1.0x
3 36 Coma RomanComa Roman
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
740308 546 -1.1 m/s 502  -1.6529  -0.9544  -0.7544528  +0.0-546  -1.1
4 459 Paluga JánPaluga Ján
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
840501 540 -1.6 m/s 540  -1.6523  +0.0526  +1.1540538  -1.4522  -1.1515  -1.5
5 33 Móča IvanMóča Ivan
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
800325 538 -0.3 m/s 511  -1.2513  -1.2538  -0.3538526532x
6 394 Bori JánBori Ján
AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava
731123 462 -1.3 m/s 442  -2.4462  -1.3453  +0.0462x-x
7 23 Mazzi AlbertoMazzi Alberto
Atletica Master Trieste - ITAAtletica Master Trieste - ITA
610705 391 -2.0 m/s ---0-374  -1.6391  -2.0
8 30 Štanga PavolŠtanga Pavol
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
531027 349 -0.8 m/s -329  -0.2x329349  -0.8333  -2.0-
9 24 Romano AlessioRomano Alessio
Atletica Master Trieste - ITAAtletica Master Trieste - ITA
550201 302 -1.0 m/s 302  -1.0--302---
2 Mokrý VladimírMokrý Vladimír
AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava
380213 NM ---0---
Celkom 10 pretekárov

Trojskok - Veteráni

(so, 13.7.2019 - 13:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 36 Coma RomanComa Roman
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
740308 10.46 +0.0 m/s 09.60  -0.309.90  +0.010.22  -0.410.2210.46  +0.0--
2 396 Hurai VratislavHurai Vratislav
AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava
560817 09.47 -0.8 m/s 09.28  -0.709.05  -0.309.47  -0.809.47-09.40  +0.009.40  -0.6
3 373 Gruĺa MarianGruĺa Marian
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
570114 08.00 -1.5 m/s 07.62  -1.804.77  -0.2x07.6207.41  -0.407.67  -1.008.00  -1.5
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Veteránky

(so, 13.7.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 17 Poláková EvaPoláková Eva
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
440130 07.16 06.6006.6206.3406.6206.3406.7607.16
2 374 Hradecká OľgaHradecká Oľga
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
430212 06.48 06.0806.2706.4806.4806.40xx
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Veteránky

(so, 13.7.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 455 Matúšová AnnaMatúšová Anna
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
550613 09.05 09.0508.2208.4709.0508.8808.9308.33
2 382 Zelenčíková VieraZelenčíková Viera
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
571029 07.77 07.3307.6407.5607.6407.7607.7707.06
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Veteráni

(so, 13.7.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 38 Zlocha StanislavZlocha Stanislav
Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou
460226 10.05 09.2309.6910.0510.0510.0009.9409.90
2 398 Komínek PeterKomínek Peter
AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava
490109 07.85 07.8507.8207.6707.8507.7807.68x
3 1 Meliš JánMeliš Ján
AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava
460516 07.32 06.7707.32x07.3206.36x06.80
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Veteránky

(so, 13.7.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 380 Ilavská JanaIlavská Jana
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
691110 06.53 05.94x06.1406.1406.3105.9506.53
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Veteráni

(so, 13.7.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 21 Tremul GiorgioTremul Giorgio
Atletica Master Trieste - ITAAtletica Master Trieste - ITA
550130 09.11 08.4909.1108.8609.11x--
2 24 Romano AlessioRomano Alessio
Atletica Master Trieste - ITAAtletica Master Trieste - ITA
550201 09.09 08.6309.0908.8309.0909.0208.2108.94
3 464 Chebeň DušanChebeň Dušan
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
501015 08.43 07.4407.9007.9407.9407.9207.5908.43
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Veteráni

(so, 13.7.2019 - 13:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 39 Donoval ĽubomírDonoval Ľubomír
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
670315 12.36 12.0012.36x12.36xxx
2 365 Maďar RóbertMaďar Róbert
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
661123 12.31 11.7212.3111.3612.31x11.9711.97
3 35 Andel ĽubošAndel Ľuboš
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
651021 11.39 08.9808.7010.0310.03xx11.39
458 Osadský JozefOsadský Jozef
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
620511 DNS 0.0
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Veteráni

(so, 13.7.2019 - 13:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 20 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
711106 11.47 x11.4111.4711.47xx11.41
2 388 Vida RomanVida Roman
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
691002 11.35 10.8611.3511.3411.35xx11.01
3 453 Výbošťok VladimírVýbošťok Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
470219 10.16 08.1309.6907.2209.6909.2910.16x
4 370 Bachratý RomanBachratý Roman
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
690916 09.03 08.7209.0308.7509.03x09.02x
Celkom 4 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Veteráni

(so, 13.7.2019 - 13:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 3 Nekoranec PavolNekoranec Pavol
AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava
550304 36.76 33.74x36.7636.76---
2 392 Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
570223 35.39 xx35.3935.39xxx
3 21 Tremul GiorgioTremul Giorgio
Atletica Master Trieste - ITAAtletica Master Trieste - ITA
550130 35.30 x35.30x35.30x33.10x
4 465 Földi MihályFöldi Mihály
Kaposvár Favorit ACKaposvár Favorit AC
500322 34.05 29.1533.65x33.6532.16x34.05
5 457 Lupák JaroslavLupák Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
500314 31.27 30.3930.1631.2731.2730.7531.17x
6 24 Romano AlessioRomano Alessio
Atletica Master Trieste - ITAAtletica Master Trieste - ITA
550201 27.87 25.0626.6926.7626.7626.5925.6327.87
7 38 Zlocha StanislavZlocha Stanislav
Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou
460226 26.21 x25.81x25.81x26.2124.25
8 25 Ruzzier FabioRuzzier Fabio
Atletica Master Trieste - ITAAtletica Master Trieste - ITA
530121 26.05 26.05xx26.0523.2621.8724.00
9 49 Petrovič LadislavPetrovič Ladislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
350512 23.96 23.2922.9522.8723.2923.9623.2422.13
10 48 Machata MiroslavMachata Miroslav
StavbárNitraStavbárNitra
410904 23.82 22.7423.8222.3123.8221.63x22.39
11 464 Chebeň DušanChebeň Dušan
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
501015 20.76 xx20.7620.7618.4217.86x
Celkom 11 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Veteránky

(so, 13.7.2019 - 14:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 461 Marettová KatarínaMarettová Katarína
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
750131 31.38 27.09x28.5128.5128.6730.0431.38
MS 40 Tarnócai ÉvaTarnócai Éva
FTCFTC
630911 22.30 19.06xx19.0622.30xx
3 455 Matúšová AnnaMatúšová Anna
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
550613 21.06 21.06xx21.06xxx
4 375 Sokolíková DanicaSokolíková Danica
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
461018 15.32 14.0614.75x14.75x14.7015.32
Celkom 4 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Veteráni

(so, 13.7.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS 29 Matušík AdriánMatušík Adrián
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
800413 51.02 x51.0247.1451.0250.08x50.07
2 460 Sládek PeterSládek Peter
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
570724 42.70 39.2942.70x42.7039.65xx
3 365 Maďar RóbertMaďar Róbert
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
661123 39.41 xx36.5936.59x38.4539.41
458 Osadský JozefOsadský Jozef
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
620511 NM xxx0.0---
Celkom 4 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Veteráni

(so, 13.7.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 20 Smělý JaroslavSmělý Jaroslav
ASK LovosiceASK Lovosice
711106 41.45 x41.45x41.4541.3939.1540.65
2 388 Vida RomanVida Roman
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
691002 32.60 32.5732.6029.1332.6031.69xx
Celkom 2 pretekárov

Hod kladivom 2 kg - Veteránky

(so, 13.7.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 374 Hradecká OľgaHradecká Oľga
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
430212 25.49 25.4923.9023.3825.4923.2723.6623.59
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Veteránky

(so, 13.7.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 462 Longauerová JarmilaLongauerová Jarmila
TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst...
501021 33.42 30.4233.42x33.4231.5232.6732.54
2 375 Sokolíková DanicaSokolíková Danica
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
461018 21.76 18.7419.7421.4621.4620.7521.7620.65
Celkom 2 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Veteráni

(so, 13.7.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 465 Földi MihályFöldi Mihály
Kaposvár Favorit ACKaposvár Favorit AC
500322 29.09 27.9527.9329.0029.0028.4228.2429.09
2 398 Komínek PeterKomínek Peter
AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava
490109 23.34 x23.3422.6823.34xxx
Celkom 2 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Veteránky

(so, 13.7.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 461 Marettová KatarínaMarettová Katarína
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
750131 37.46 x35.3136.5036.5036.9834.8937.46
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 5 kg - Veteráni

(so, 13.7.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 457 Lupák JaroslavLupák Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
500314 30.70 29.1930.00x30.0030.67x30.70
2 21 Tremul GiorgioTremul Giorgio
Atletica Master Trieste - ITAAtletica Master Trieste - ITA
550130 29.10 28.3327.0529.1029.10x--
Celkom 2 pretekárov

Hod kladivom 6 kg - Veteráni

(so, 13.7.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 458 Osadský JozefOsadský Jozef
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
620511 35.06 35.06xx35.06xxx
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 7,26 kg - Veteráni

(so, 13.7.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 370 Bachratý RomanBachratý Roman
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
690916 32.68 31.2732.6831.3932.6832.3532.24-
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Veteráni

(so, 13.7.2019 - 15:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 38 Zlocha StanislavZlocha Stanislav
Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou
460226 26.76 26.38x25.5826.38xx26.76
2 48 Machata MiroslavMachata Miroslav
Stavbár NitraStavbár Nitra
410904 22.33 19.6322.3319.7322.33---
3 398 Komínek PeterKomínek Peter
AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava
490109 19.17 x18.5418.3918.54xx19.17
Celkom 3 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Veteránky

(so, 13.7.2019 - 15:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
40 Tarnócai ÉvaTarnócai Éva
FTCFTC
630911 NM xxx0.0xxx
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Veteráni

(so, 13.7.2019 - 15:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 460 Sládek PeterSládek Peter
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
570724 34.40 30.5930.2033.6833.68x34.40x
2 373 Gruĺa MarianGruĺa Marian
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
570114 28.11 27.98x27.2027.9828.05x28.11
3 25 Ruzzier FabioRuzzier Fabio
Atletica Master Trieste - ITAAtletica Master Trieste - ITA
530121 27.04 x26.9327.0427.04xxx
4 457 Lupák JaroslavLupák Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
500314 26.56 x25.47x25.4726.56x-
Celkom 4 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Veteránky

(so, 13.7.2019 - 15:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 461 Marettová KatarínaMarettová Katarína
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
750131 34.15 32.5934.0932.6634.0930.44x34.15
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Veteráni

(so, 13.7.2019 - 15:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 41 Kiss PálKiss Pál
HÓDIÁK SEHÓDIÁK SE
600322 48.39 44.4844.44x44.48x44.8948.39
2 39 Donoval ĽubomírDonoval Ľubomír
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
670315 45.40 45.40xx45.40---
3 35 Andel ĽubošAndel Ľuboš
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
651021 35.55 xxx0.035.51x35.55
Celkom 3 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Veteráni

(so, 13.7.2019 - 15:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 45 Tkáč RobertTkáč Robert
Naša atletikaNaša atletika
740105 45.05 31.4644.4245.0545.0542.20--
2 377 Koralka MiroslavKoralka Miroslav
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
820911 31.34 xx31.3431.3430.14--
3 28 Čerešňa MiroslavČerešňa Miroslav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
790629 23.61 xx21.1321.1323.42x23.61
Celkom 3 pretekárov