<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ v cezpoľnom behu všetkých kategórií

Dudince (9. 11. 2019)

Cezpoľný beh - Muži

(so, 9.11.2019 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 180 Bučo RobinBučo Robin 96 96 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:25:31
2 76 Ursíny PeterUrsíny Peter 99 99 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:26:19
3 71 Gibala JozefGibala Jozef 97 97 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:27:38
4 73 Kačáni PeterKačáni Peter 83 83 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:27:57
5 27 Radler RadovanRadler Radovan 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:29:46
Celkom 5 pretekárov

Cezpoľný beh - Juniori

(so, 9.11.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 183 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:21:47
151 Barto AurelBarto Aurel 01 01 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín DNS
Celkom 2 pretekári

Cezpoľný beh - Dorastenci

(so, 9.11.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 80 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 0:13:06
2 190 Ulbricht AdamUlbricht Adam 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:14:00
3 182 Knor MartinKnor Martin 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:14:30
4 16 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:15:09
5 156 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:15:18
6 25 Didi AdamDidi Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:15:19
7 50 Adam AlexAdam Alex 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 0:18:12
Celkom 7 pretekárov

Cezpoľný beh - Starší žiaci

(so, 9.11.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 43 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:06:39
2 187 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:06:41
3 41 Kubovich SamuelKubovich Samuel 04 04 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:06:41
4 58 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:06:45
5 186 Rebidáš ŠimonRebidáš Šimon 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:06:45
6 74 Šarkézy PeterŠarkézy Peter 04 04 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:06:53
7 7 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:06:54
8 72 Jurica JurajJurica Juraj 04 04 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:06:55
9 184 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:06:59
10 70 Bátovský BorisBátovský Boris 05 05 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:06:59
11 134 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:07:26
12 85 Macko VladimírMacko Vladimír 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:07:35
13 39 Korčok AdamKorčok Adam 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:07:51
14 159 Seifert IgorSeifert Igor 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:07:52
15 83 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:09:51
16 81 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:09:51
17 84 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:09:51
18 82 Husenica MarekHusenica Marek 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:09:54
150 Adam SlavomírAdam Slavomír 04 04 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín DNS
Celkom 19 pretekárov

Cezpoľný beh - Mladší žiaci

(so, 9.11.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 51 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 0:02:15
2 133 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:02:15
3 44 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:02:21
4 89 Povinský LubošPovinský Luboš 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:29
5 167 Krupa ŠimonKrupa Šimon 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:43
6 18 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:02:47
7 155 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:48
8 188 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:02:54
9 40 Korčok MatejKorčok Matej 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:02:59
10 181 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:03:02
11 158 Pospíšil MatejPospíšil Matej 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:03:11
12 87 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:03:43
152 Šoltés PeterŠoltés Peter 07 07 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín DNS
Celkom 13 pretekárov

Cezpoľný beh - Juniorky

(so, 9.11.2019 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 21 Liptáková MiroslavaLiptáková Miroslava 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:16:23
2 191 Hurtišová MartinaHurtišová Martina 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:21:22
Celkom 2 pretekári

Cezpoľný beh - Dorastenky

(so, 9.11.2019 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 141 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:12:44
2 95 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:16:03
34 Lukašíková EmaLukašíková Ema 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca DNS
Celkom 3 pretekári

Cezpoľný beh - Staršie žiačky

(so, 9.11.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 195 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:07:17
MS 3 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0:07:21
3 163 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:07:32
4 154 Selecká TerezaSelecká Tereza 05 05 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 0:07:40
MS 4 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0:07:48
6 177 Rodová MartinaRodová Martina 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:07:56
7 35 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:07:58
8 147 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:08:12
9 67 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:08:19
10 68 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:08:34
11 31 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:08:39
12 49 Krupová MichaelaKrupová Michaela 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:08:39
13 122 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:08:50
14 63 Kováčiková BarboraKováčiková Barbora 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:08:54
15 29 Jakubíková LilianaJakubíková Liliana 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:08:55
16 101 Černajová EmaČernajová Ema 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:09:35
17 112 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:09:35
18 22 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:09:57
19 23 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:09:58
20 20 Danková AdelaDanková Adela 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:09:59
21 109 Futáková ViktóriaFutáková Viktória 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:11:03
Celkom 21 pretekárov

Cezpoľný beh - Mladšie žiačky

(so, 9.11.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 33 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:03:22
2 5 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 0:03:25
3 146 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:03:34
4 61 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:03:38
5 28 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:03:40
6 69 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:03:41
7 140 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:03:43
8 46 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:03:43
9 178 Samulová TatianaSamulová Tatiana 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:03:46
10 174 Novosedliaková ZoelNovosedliaková Zoel 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:03:51
11 32 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:03:51
12 48 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:03:52
13 30 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:03:55
14 65 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:04:01
15 36 Vorková LuciaVorková Lucia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:04:01
16 194 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:04:03
17 166 Kopačková SáraKopačková Sára 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:04:07
18 209 Gazdíková NinaGazdíková Nina 06 06 OSA-Športová akadémia o.z Dubnica nad VáOSA-Športová akadémia o.z D... 0:04:07
19 208 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:04:11
20 145 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:04:11
21 60 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:04:13
22 93 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:04:13
23 94 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:04:17
24 148 Zubáková KatarínaZubáková Katarína 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:04:19
25 62 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:04:25
26 123 Líškayová LenkaLíškayová Lenka 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:04:29
27 100 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:04:33
28 98 Boboková ElaBoboková Ela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:04:33
29 96 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:04:37
30 129 Karásková DianaKarásková Diana 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:04:43
31 107 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:04:43
32 114 Hudecová LeaHudecová Lea 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:04:44
33 113 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:04:44
34 120 Borošová BarboraBorošová Barbora 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:04:57
129 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
Celkom 35 pretekárov

Cezpoľný beh - Najmladší žiaci

(so, 9.11.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 1 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0:02:00
2 9 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:02:01
3 55 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:02:01
MS 6 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 0:02:01
5 56 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:02:06
6 157 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:06
7 26 Gajdošovci OliverGajdošovci Oliver 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:02:07
8 8 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:02:08
9 38 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:02:09
10 137 Štefík KrištofŠtefík Krištof 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:02:10
11 201 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:02:15
12 199 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:02:19
13 75 Škoda JakubŠkoda Jakub 09 09 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:02:20
14 200 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:02:20
15 57 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:02:23
16 144 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:02:24
17 143 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:02:25
18 14 Husárik LukášHusárik Lukáš 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:02:29
19 135 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:02:32
20 17 Mokrý MilanMokrý Milan 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:02:33
21 92 Vvong MarcosVvong Marcos 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:35
22 42 Troiak MatúšTroiak Matúš 08 08 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:02:36
23 45 Valach MatejValach Matej 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:02:38
24 91 Slezák TomSlezák Tom 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:40
25 37 Botló BlahoslavBotló Blahoslav 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:02:41
26 185 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:02:41
27 88 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:43
28 59 Reguli JakubReguli Jakub 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:02:44
29 119 Palašty RichardPalašty Richard 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:03:07
Celkom 29 pretekárov

Cezpoľný beh - Najmladšie žiačky

(so, 9.11.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 203 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:02:06
2 202 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:02:06
3 175 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:08
4 53 Šišáková TerezaŠišáková Tereza 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 0:02:08
5 162 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:09
6 142 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:02:09
7 52 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 0:02:10
8 165 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:10
9 19 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:02:12
10 161 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:13
11 54 Žilková KarolínaŽilková Karolína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 0:02:13
12 10 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:02:15
13 138 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:02:16
14 97 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:19
15 64 Kuňáková KristínaKuňáková Kristína 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:02:19
16 179 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:19
17 125 Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:21
18 127 Rajčanová Nela VivienRajčanová Nela Vivien 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:21
19 11 Nováková LýdiaNováková Lýdia 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:02:22
20 173 Luprichová ElaLuprichová Ela 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:22
21 169 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:25
22 160 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:25
23 12 Švantnerová JelaŠvantnerová Jela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:02:25
24 47 Korčoková HanaKorčoková Hana 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:02:29
25 78 Konôpková ElizabethKonôpková Elizabeth 09 09 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:02:29
26 13 Tománková EsterTománková Ester 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:02:30
27 164 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:32
28 149 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:02:32
29 205 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:02:35
30 168 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:36
31 204 Molková TeréziaMolková Terézia 10 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:02:36
32 207 Šterfančíková AlexandraŠterfančíková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:02:36
33 139 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:02:38
34 66 Póčová ElaPóčová Ela 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:02:38
35 90 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:42
36 176 Papierniková TImeaPapierniková TImea 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:42
37 105 Dobrovodská TamaraDobrovodská Tamara 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:45
38 86 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:46
39 117 Kadlecová LuciaKadlecová Lucia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:47
40 130 Tafernerová EsterTafernerová Ester 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:47
41 110 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:49
42 116 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:50
43 118 Kadlecová RadkaKadlecová Radka 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:50
44 206 Vetráková AdrianaVetráková Adriana 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:02:53
45 77 Bátovská LuciaBátovská Lucia 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 0:02:55
46 102 Mareková TatianaMareková Tatiana 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:57
47 108 Dzurová SáraDzurová Sára 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:03:02
48 104 Pavolová HanaPavolová Hana 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:03:14
49 106 Dúchajova SimonkaDúchajova Simonka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:03:17
50 115 Varsová ViktóriaVarsová Viktória 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:03:19
51 103 Matonoková NelaMatonoková Nela 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:03:25
52 126 Mošková TimeaMošková Timea 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:03:27
53 132 Tatárová NatáliaTatárová Natália 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:03:28
54 99 Boboková LindaBoboková Linda 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:03:28
55 111 Gregušová ViktóriaGregušová Viktória 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:03:38
Celkom 55 pretekárov