<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ v cezpoľnom behu všetkých kategórií

Dudince (9. 11. 2019)

Cezpoľný beh - Muži

(so, 9.11.2019 - 14:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 180 Bučo RobinBučo Robin 960828 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:25:31
2 76 Ursíny PeterUrsíny Peter 990907 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:26:19
3 71 Gibala JozefGibala Jozef 970529 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:27:38
4 73 Kačáni PeterKačáni Peter 830616 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:27:57
5 27 Radler RadovanRadler Radovan 980906 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:29:46
Celkom 5 pretekárov

Cezpoľný beh - Juniori

(so, 9.11.2019 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 183 Kubička LukášKubička Lukáš 010419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:21:47
151 Barto AurelBarto Aurel 010122 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín DNS
Celkom 2 pretekári

Cezpoľný beh - Dorastenci

(so, 9.11.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 80 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 0:13:06
2 190 Ulbricht AdamUlbricht Adam 020226 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:14:00
3 182 Knor MartinKnor Martin 020719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:14:30
4 16 Melicherčík JánMelicherčík Ján 020503 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:15:09
5 156 Kocman KrištofKocman Krištof 030112 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:15:18
6 25 Didi AdamDidi Adam 020402 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:15:19
7 50 Adam AlexAdam Alex 030816 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 0:18:12
Celkom 7 pretekárov

Cezpoľný beh - Starší žiaci

(so, 9.11.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 43 Troiak ŠimonTroiak Šimon 050113 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:06:39
2 187 Redecha JánRedecha Ján 040709 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:06:41
3 41 Kubovich SamuelKubovich Samuel 040213 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:06:41
4 58 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:06:45
5 186 Rebidáš ŠimonRebidáš Šimon 050101 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:06:45
6 74 Šarkézy PeterŠarkézy Peter 041025 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:06:53
7 7 Duda MichalDuda Michal 040304 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:06:54
8 72 Jurica JurajJurica Juraj 040702 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:06:55
9 184 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:06:59
10 70 Bátovský BorisBátovský Boris 050125 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:06:59
11 134 Bizoň BranislavBizoň Branislav 050830 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:07:26
12 85 Macko VladimírMacko Vladimír 040811 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:07:35
13 39 Korčok AdamKorčok Adam 051024 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:07:51
14 159 Seifert IgorSeifert Igor 050605 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:07:52
15 83 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 040526 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:09:51
16 81 Hudec MatejHudec Matej 040718 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:09:51
17 84 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:09:51
18 82 Husenica MarekHusenica Marek 050428 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:09:54
150 Adam SlavomírAdam Slavomír 040326 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín DNS
Celkom 19 pretekárov

Cezpoľný beh - Mladší žiaci

(so, 9.11.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 51 Goljan JakubGoljan Jakub 060426 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 0:02:15
2 133 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:02:15
3 44 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 060525 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:02:21
4 89 Povinský LubošPovinský Luboš 060214 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:29
5 167 Krupa ŠimonKrupa Šimon 071203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:43
6 18 Sirota TimonSirota Timon 060812 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:02:47
7 155 Gaži JánGaži Ján 070926 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:48
8 188 Sokolík AndrejSokolík Andrej 060914 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:02:54
9 40 Korčok MatejKorčok Matej 071029 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:02:59
10 181 Jankola MatúšJankola Matúš 070307 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:03:02
11 158 Pospíšil MatejPospíšil Matej 071109 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:03:11
12 87 Palášthy KarolPalášthy Karol 070530 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:03:43
152 Šoltés PeterŠoltés Peter 071221 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín DNS
Celkom 13 pretekárov

Cezpoľný beh - Juniorky

(so, 9.11.2019 - 13:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 21 Liptáková MiroslavaLiptáková Miroslava 010109 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:16:23
2 191 Hurtišová MartinaHurtišová Martina 001108 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:21:22
Celkom 2 pretekári

Cezpoľný beh - Dorastenky

(so, 9.11.2019 - 12:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 141 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:12:44
2 95 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 030711 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:16:03
34 Lukašíková EmaLukašíková Ema 041022 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca DNS
Celkom 3 pretekári

Cezpoľný beh - Staršie žiačky

(so, 9.11.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 195 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:07:17
MS 3 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0:07:21
3 163 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:07:32
4 154 Selecká TerezaSelecká Tereza 050809 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 0:07:40
MS 4 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0:07:48
6 177 Rodová MartinaRodová Martina 050820 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:07:56
7 35 Repková MonikaRepková Monika 040213 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:07:58
8 147 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 040219 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:08:12
9 67 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:08:19
10 68 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:08:34
11 31 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:08:39
12 49 Krupová MichaelaKrupová Michaela 051221 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:08:39
13 122 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 051116 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:08:50
14 63 Kováčiková BarboraKováčiková Barbora 041014 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:08:54
15 29 Jakubíková LilianaJakubíková Liliana 050215 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:08:55
16 101 Černajová EmaČernajová Ema 050503 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:09:35
17 112 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:09:35
18 22 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:09:57
19 23 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:09:58
20 20 Danková AdelaDanková Adela 050923 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:09:59
21 109 Futáková ViktóriaFutáková Viktória 040520 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:11:03
Celkom 21 pretekárov

Cezpoľný beh - Mladšie žiačky

(so, 9.11.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 33 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:03:22
2 5 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 0:03:25
3 146 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:03:34
4 61 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 070405 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:03:38
5 28 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:03:40
6 69 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:03:41
7 140 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:03:43
8 46 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 060619 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:03:43
9 178 Samulová TatianaSamulová Tatiana 060714 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:03:46
10 174 Novosedliaková ZoelNovosedliaková Zoel 070705 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:03:51
11 32 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:03:51
12 48 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 070914 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:03:52
13 30 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:03:55
14 65 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 061019 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:04:01
15 36 Vorková LuciaVorková Lucia 061228 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:04:01
16 194 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 071104 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:04:03
17 166 Kopačková SáraKopačková Sára 071121 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:04:07
18 209 Gazdíková NinaGazdíková Nina 060425 OSA-Športová akadémia o.z Dubnica nad VáOSA-Športová akadémia o.z D... 0:04:07
19 208 Kupcová KarinKupcová Karin 070909 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:04:11
20 145 Mikušová MariolaMikušová Mariola 070106 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:04:11
21 60 Balážová VanesaBalážová Vanesa 071016 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:04:13
22 93 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:04:13
23 94 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 070105 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:04:17
24 148 Zubáková KatarínaZubáková Katarína 070918 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:04:19
25 62 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 070425 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:04:25
26 123 Líškayová LenkaLíškayová Lenka 060727 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:04:29
27 100 Bratková LýdiaBratková Lýdia 070804 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:04:33
28 98 Boboková ElaBoboková Ela 070411 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:04:33
29 96 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:04:37
30 129 Karásková DianaKarásková Diana 061026 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:04:43
31 107 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 061024 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:04:43
32 114 Hudecová LeaHudecová Lea 070624 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:04:44
33 113 Hrmová NinaHrmová Nina 070829 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:04:44
34 120 Borošová BarboraBorošová Barbora 071030 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:04:57
129 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 060821 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
Celkom 35 pretekárov

Cezpoľný beh - Najmladší žiaci

(so, 9.11.2019 - 11:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 1 Bachratý MatúšBachratý Matúš 081002 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0:02:00
2 9 Homola MarekHomola Marek 080920 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:02:01
3 55 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:02:01
MS 6 Drábik FilipDrábik Filip 080623 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 0:02:01
5 56 Kán FilipKán Filip 081211 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:02:06
6 157 Koyš FilipKoyš Filip 080607 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:06
7 26 Gajdošovci OliverGajdošovci Oliver 081210 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:02:07
8 8 Gál ŽigmundGál Žigmund 090820 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:02:08
9 38 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 091026 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:02:09
10 137 Štefík KrištofŠtefík Krištof 080426 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:02:10
11 201 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 081223 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:02:15
12 199 Turčan MatúšTurčan Matúš 081105 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:02:19
13 75 Škoda JakubŠkoda Jakub 090225 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:02:20
14 200 Ďuroška PeterĎuroška Peter 090807 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:02:20
15 57 Páleník IvorPáleník Ivor 090327 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:02:23
16 144 Fekete MatejFekete Matej 080803 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:02:24
17 143 Bálent TimotejBálent Timotej 090528 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:02:25
18 14 Husárik LukášHusárik Lukáš 080626 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:02:29
19 135 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš 080501 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:02:32
20 17 Mokrý MilanMokrý Milan 100731 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:02:33
21 92 Vvong MarcosVvong Marcos 110616 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:35
22 42 Troiak MatúšTroiak Matúš 080826 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:02:36
23 45 Valach MatejValach Matej 100817 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:02:38
24 91 Slezák TomSlezák Tom 081225 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:40
25 37 Botló BlahoslavBotló Blahoslav 110901 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:02:41
26 185 Pasztor DominikPasztor Dominik 090427 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:02:41
27 88 Pluhár MatúšPluhár Matúš 090410 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:43
28 59 Reguli JakubReguli Jakub 100715 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:02:44
29 119 Palašty RichardPalašty Richard 100421 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:03:07
Celkom 29 pretekárov

Cezpoľný beh - Najmladšie žiačky

(so, 9.11.2019 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 203 Čanecká NinaČanecká Nina 080225 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:02:06
2 202 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 080123 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:02:06
3 175 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 080217 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:08
4 53 Šišáková TerezaŠišáková Tereza 080617 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 0:02:08
5 162 Gagová VanesaGagová Vanesa 080729 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:09
6 142 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 080407 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:02:09
7 52 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 080508 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 0:02:10
8 165 Kocianová NikolaKocianová Nikola 090914 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:10
9 19 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 080415 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:02:12
10 161 Beláková AnabelBeláková Anabel 081014 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:13
11 54 Žilková KarolínaŽilková Karolína 080627 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 0:02:13
12 10 Beňušková HanaBeňušková Hana 090218 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:02:15
13 138 Čemanová LujzaČemanová Lujza 090905 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:02:16
14 97 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 110510 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:19
15 64 Kuňáková KristínaKuňáková Kristína 080830 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:02:19
16 179 Solíková TimeaSolíková Timea 080819 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:19
17 125 Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka 080515 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:21
18 127 Rajčanová Nela VivienRajčanová Nela Vivien 090722 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:21
19 11 Nováková LýdiaNováková Lýdia 081221 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:02:22
20 173 Luprichová ElaLuprichová Ela 090506 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:22
21 169 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 110123 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:25
22 160 Antalová EmaAntalová Ema 110414 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:25
23 12 Švantnerová JelaŠvantnerová Jela 090401 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:02:25
24 47 Korčoková HanaKorčoková Hana 110228 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:02:29
25 78 Konôpková ElizabethKonôpková Elizabeth 090616 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:02:29
26 13 Tománková EsterTománková Ester 080904 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:02:30
27 164 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 100119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:32
28 149 Zvarová NellaZvarová Nella 081202 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:02:32
29 205 Dunajská VivienDunajská Vivien 090505 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:02:35
30 168 Koyšová AdelaKoyšová Adela 110324 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:36
31 204 Molková TeréziaMolková Terézia 100110 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0:02:36
32 207 Šterfančíková AlexandraŠterfančíková Alexandra 080906 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:02:36
33 139 Čuga AdelaČuga Adela 091113 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:02:38
34 66 Póčová ElaPóčová Ela 090302 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:02:38
35 90 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 100429 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:42
36 176 Papierniková TImeaPapierniková TImea 090803 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:42
37 105 Dobrovodská TamaraDobrovodská Tamara 091120 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:45
38 86 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 100922 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:46
39 117 Kadlecová LuciaKadlecová Lucia 100324 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:47
40 130 Tafernerová EsterTafernerová Ester 100902 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:47
41 110 Glázerová NinaGlázerová Nina 100419 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:49
42 116 Jelžová EmmaJelžová Emma 110914 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:50
43 118 Kadlecová RadkaKadlecová Radka 080621 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:50
44 206 Vetráková AdrianaVetráková Adriana 090613 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0:02:53
45 77 Bátovská LuciaBátovská Lucia 111020 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 0:02:55
46 102 Mareková TatianaMareková Tatiana 100620 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:57
47 108 Dzurová SáraDzurová Sára 110730 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:03:02
48 104 Pavolová HanaPavolová Hana 111104 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:03:14
49 106 Dúchajova SimonkaDúchajova Simonka 090518 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:03:17
50 115 Varsová ViktóriaVarsová Viktória 091028 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:03:19
51 103 Matonoková NelaMatonoková Nela 101011 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:03:25
52 126 Mošková TimeaMošková Timea 120208 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:03:27
53 132 Tatárová NatáliaTatárová Natália 090917 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:03:28
54 99 Boboková LindaBoboková Linda 091223 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:03:28
55 111 Gregušová ViktóriaGregušová Viktória 091210 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:03:38
Celkom 55 pretekárov