<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Letný pohár družstiev 2019

Bratislava (18. 5. 2019)

300 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2019 - 11:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 237 Štefanides MatúšŠtefanides Matúš 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 57.5
2 235 Cziszár MariánCziszár Marián 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 58.5
3 236 Polkan LeonPolkan Leon 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 59.5
4 233 Pilka MartinPilka Martin 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 64.7
5 234 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 71.4
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 18.5.2019 - 11:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 242 Škvara MichalŠkvara Michal 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 66.3
2 241 Mečár MaxMečár Max 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 69.9
3 239 Paulický EdmundPaulický Edmund 12 12 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 70.5
4 238 Rončkevič LukášRončkevič Lukáš 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 71.8
5 240 Nagy FilipNagy Filip 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 82.4
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 237 Štefanides MatúšŠtefanides Matúš 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 57.5
2 235 Cziszár MariánCziszár Marián 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 58.5
3 236 Polkan LeonPolkan Leon 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 59.5
4 233 Pilka MartinPilka Martin 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 64.7
5 242 Škvara MichalŠkvara Michal 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 66.3
6 241 Mečár MaxMečár Max 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 69.9
7 239 Paulický EdmundPaulický Edmund 12 12 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 70.5
8 234 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 71.4
9 238 Rončkevič LukášRončkevič Lukáš 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 71.8
10 240 Nagy FilipNagy Filip 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 82.4

300 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 225 Klátiková AuréliaKlátiková Aurélia 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 62.3
2 222 Pelikánová LaraPelikánová Lara 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 62.9
3 226 Strelecká RebecaStrelecká Rebeca 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 63.6
4 221 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 65.0
5 223 Kalaberová NelaKalaberová Nela 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 75.0
6 224 Pavlikovská NinaPavlikovská Nina 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 79.0
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 18.5.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 231 Wirdzek MichaelaWirdzek Michaela 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 67.0
2 228 Kľučárová TerezaKľučárová Tereza 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 69.5
3 230 Elizeuš KarolínaElizeuš Karolína 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 71.4
4 229 Elizeuš HanaElizeuš Hana 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 74.5
5 227 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 76.2
6 232 Krajniaková TerezaKrajniaková Tereza 11 11 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 78.0
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 225 Klátiková AuréliaKlátiková Aurélia 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 62.3
2 222 Pelikánová LaraPelikánová Lara 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 62.9
3 226 Strelecká RebecaStrelecká Rebeca 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 63.6
4 221 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 65.0
5 231 Wirdzek MichaelaWirdzek Michaela 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 67.0
6 228 Kľučárová TerezaKľučárová Tereza 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 69.5
7 230 Elizeuš KarolínaElizeuš Karolína 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 71.4
8 229 Elizeuš HanaElizeuš Hana 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 74.5
9 223 Kalaberová NelaKalaberová Nela 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 75.0
10 227 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 76.2
11 232 Krajniaková TerezaKrajniaková Tereza 11 11 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 78.0
12 224 Pavlikovská NinaPavlikovská Nina 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 79.0