<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Letný pohár družstiev 2019

Bratislava (18. 5. 2019)

60 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 18.5.2019 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 237 Štefanides MatúšŠtefanides Matúš 101001 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.2
2 Rusnák MatiasRusnák Matias 100925 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.2
3 Kubala FilipKubala Filip 100429 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10.4
4 234 Streška FilipStreška Filip 100423 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 10.5
5 Korba AurelKorba Aurel 101116 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.5
6= Slíš MarkoSlíš Marko 100829 10 Naša atletikaNaša atletika 10.9
6= 233 Pilka MartinPilka Martin 100318 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.9
8 235 Cziszár MariánCziszár Marián 100709 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 11.1
9 236 Polkan LeonPolkan Leon 101209 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 11.1
10 Minčík NinoMinčík Nino 100601 10 Naša atletikaNaša atletika 11.2
11 Drahoš AdamDrahoš Adam 100728 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11.3
Celkom 11 pretekárov

60 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 18.5.2019 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1= Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 110428 11 Naša atletikaNaša atletika 10.5
1= 242 Škvara MichalŠkvara Michal 110130 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.5
3 Salaga MarekSalaga Marek 110613 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 11.1
4 Kausich MaximKausich Maxim 110506 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 11.2
5 Lošonský MatúšLošonský Matúš 110611 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 11.5
6 Beláň MartinBeláň Martin 110212 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 11.6
7 Kováč JakubKováč Jakub 111126 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12.0
8 Bederka BenjamínBederka Benjamín 110919 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12.0
9 238 Rončkevič LukášRončkevič Lukáš 110603 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 12.1
Celkom 9 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 18.5.2019 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 240 Nagy FilipNagy Filip 120412 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 11.4
2 Fedor JurajFedor Juraj 120218 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12.2
3 241 Mečár MaxMečár Max 120501 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 12.2
4 Frimmel DominikFrimmel Dominik 120510 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12.5
5 Hamar ParisHamar Paris 120413 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12.5
6 Draždák DanielDraždák Daniel 120208 12 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 12.6
7 239 Paulický EdmundPaulický Edmund 121215 12 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 13.0
Celkom 7 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 261 Hiadlovský MatejHiadlovský Matej 070902 07 Naša atletikaNaša atletika 1 09.6
2 259 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 071220 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.6
3 258 Košťál MatúšKošťál Matúš 070608 07 Naša atletikaNaša atletika 4 10.5
4 262 Ondrášik MatejOndrášik Matej 070415 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 10.8
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 261 Hiadlovský MatejHiadlovský Matej 070902 07 Naša atletikaNaša atletika 1 09.6
1 259 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 071220 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.6
3 258 Košťál MatúšKošťál Matúš 070608 07 Naša atletikaNaša atletika 4 10.5
4 262 Ondrášik MatejOndrášik Matej 070415 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 10.8

60 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 18.5.2019 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 100405 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.2
2 223 Kalaberová NelaKalaberová Nela 100113 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 10.6
3 226 Strelecká RebecaStrelecká Rebeca 100524 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 10.8
4 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 100513 10 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 11.0
5 222 Pelikánová LaraPelikánová Lara 100710 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 11.1
6 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 100814 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11.3
7 Víglaská LuciaVíglaská Lucia 100803 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 11.4
8 221 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 100118 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 11.7
9 225 Klátiková AuréliaKlátiková Aurélia 100907 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 11.8
10 Paulická ElaPaulická Ela 100803 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 11.8
11 224 Pavlikovská NinaPavlikovská Nina 100928 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 12.1
Celkom 11 pretekárov

60 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 18.5.2019 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vargová BarboraVargová Barbora 110530 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.9
2 Šišková LíviaŠišková Lívia 110506 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 11.2
3 227 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 110603 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 11.3
4 Bedlovičová VieraBedlovičová Viera 111013 11 Naša atletikaNaša atletika 11.4
5 Ondrášeková HanaOndrášeková Hana 110505 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 11.4
6 Šuhajdová LujzaŠuhajdová Lujza 110420 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11.5
7 230 Elizeuš KarolínaElizeuš Karolína 110914 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 11.7
8 229 Elizeuš HanaElizeuš Hana 110914 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 11.9
9 Grznárová LilianaGrznárová Liliana 110820 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12.0
10 Radev NikitkaRadev Nikitka 110502 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12.0
11 231 Wirdzek MichaelaWirdzek Michaela 110806 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 12.3
Celkom 11 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 18.5.2019 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holubeková NatáliaHolubeková Natália 120717 12 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 11.7
2 Šuranová EllaŠuranová Ella 121001 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 12.1
3 Halandová SaskiaHalandová Saskia 120110 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12.3
4 Víglaská BarboraVíglaská Barbora 120331 12 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 12.5
5 228 Kľučárová TerezaKľučárová Tereza 120427 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 12.8
6 Fornadeľová NinaFornadeľová Nina 120617 12 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 12.8
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2019 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďuráková LauraĎuráková Laura 060128 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 08.9
2 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 060913 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.5
3 243 Paľovská Nicol EllaPaľovská Nicol Ella 070514 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 09.6
4 248 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 070830 07 Naša atletikaNaša atletika 4 09.8
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 18.5.2019 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 250 Glembová KláraGlembová Klára 070926 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 09.7
2 245 Glončáková SofiaGlončáková Sofia 070714 07 Naša atletikaNaša atletika 2 09.9
3 249 Uhláriková JúliaUhláriková Júlia 060412 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.0
4 246 Marková JúliaMarková Júlia 071016 07 Naša atletikaNaša atletika 3 10.1
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďuráková LauraĎuráková Laura 060128 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 08.9
2 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 060913 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.5
3 243 Paľovská Nicol EllaPaľovská Nicol Ella 070514 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 09.6
4 250 Glembová KláraGlembová Klára 070926 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 09.7
5 248 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 070830 07 Naša atletikaNaša atletika 4 09.8
6 245 Glončáková SofiaGlončáková Sofia 070714 07 Naša atletikaNaša atletika 2 09.9
7 249 Uhláriková JúliaUhláriková Júlia 060412 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.0
8 246 Marková JúliaMarková Júlia 071016 07 Naša atletikaNaša atletika 3 10.1

60 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh (so, 18.5.2019 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Polkan AllenPolkan Allen 130316 13 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 12.5
2 Kováčik RichardKováčik Richard 130219 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 13.6
3 Just JánJust Ján 140316 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 14.5
4 Paulický ErvínPaulický Ervín 150127 15 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 15.0
5 Zvarik MilanZvarik Milan 140310 14 Sport Kids AcademySport Kids Academy 15.5
6 Minarič Marian MatúšMinarič Marian Matúš 141223 14 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 16.4
7 Grznár MojmírGrznár Mojmír 141001 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 20.7
Celkom 7 pretekárov
Beh 01 (so, 18.5.2019 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 237 Štefanides MatúšŠtefanides Matúš 101001 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 10.2
2 234 Streška FilipStreška Filip 100423 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.5
3 Slíš MarkoSlíš Marko 100829 10 Naša atletikaNaša atletika 1 10.9
4 Minčík NinoMinčík Nino 100601 10 Naša atletikaNaša atletika 4 11.2
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 18.5.2019 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Korba AurelKorba Aurel 101116 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.5
2 235 Cziszár MariánCziszár Marián 100709 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 11.1
3 236 Polkan LeonPolkan Leon 101209 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 11.1
4 Drahoš AdamDrahoš Adam 100728 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.3
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 18.5.2019 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rusnák MatiasRusnák Matias 100925 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.2
2 Kubala FilipKubala Filip 100429 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 10.4
3 233 Pilka MartinPilka Martin 100318 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 10.9
4 Kováč JakubKováč Jakub 111126 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 12.0
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 18.5.2019 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Salaga MarekSalaga Marek 110613 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 11.1
2 Kausich MaximKausich Maxim 110506 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 11.2
3 Lošonský MatúšLošonský Matúš 110611 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 11.5
4 Bederka BenjamínBederka Benjamín 110919 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 12.0
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 18.5.2019 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1= Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 110428 11 Naša atletikaNaša atletika 2 10.5
1= 242 Škvara MichalŠkvara Michal 110130 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 10.5
3 Beláň MartinBeláň Martin 110212 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 11.6
4 238 Rončkevič LukášRončkevič Lukáš 110603 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 12.1
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 18.5.2019 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fedor JurajFedor Juraj 120218 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 12.2
2 241 Mečár MaxMečár Max 120501 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 12.2
3 Hamar ParisHamar Paris 120413 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 12.5
4 Draždák DanielDraždák Daniel 120208 12 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 12.6
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 18.5.2019 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 240 Nagy FilipNagy Filip 120412 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 11.4
2 Frimmel DominikFrimmel Dominik 120510 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 12.5
3 239 Paulický EdmundPaulický Edmund 121215 12 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 12.6
Celkom 3 pretekári
Beh 08 (so, 18.5.2019 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Polkan AllenPolkan Allen 130316 13 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 12.5
2 Kováčik RichardKováčik Richard 130219 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 13.6
3 Minarič Marian MatúšMinarič Marian Matúš 141223 14 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 16.5
4 Grznár MojmírGrznár Mojmír 141001 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 20.7
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (so, 18.5.2019 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Just JánJust Ján 140316 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 14.5
2 Paulický ErvínPaulický Ervín 150127 15 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 15.0
3 Zvarik MilanZvarik Milan 140310 14 Sport Kids AcademySport Kids Academy 1 15.5
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 237 Štefanides MatúšŠtefanides Matúš 101001 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 10.2
1 Rusnák MatiasRusnák Matias 100925 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.2
3 Kubala FilipKubala Filip 100429 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 10.4
4 234 Streška FilipStreška Filip 100423 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.5
4 Korba AurelKorba Aurel 101116 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.5
4 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 110428 11 Naša atletikaNaša atletika 2 10.5
4 242 Škvara MichalŠkvara Michal 110130 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 10.5
8 Slíš MarkoSlíš Marko 100829 10 Naša atletikaNaša atletika 1 10.9
8 233 Pilka MartinPilka Martin 100318 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 10.9
10 235 Cziszár MariánCziszár Marián 100709 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 11.1
10 236 Polkan LeonPolkan Leon 101209 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 11.1
10 Salaga MarekSalaga Marek 110613 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 11.1
13 Minčík NinoMinčík Nino 100601 10 Naša atletikaNaša atletika 4 11.2
13 Kausich MaximKausich Maxim 110506 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 11.2
15 Drahoš AdamDrahoš Adam 100728 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.3
16 240 Nagy FilipNagy Filip 120412 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 11.4
17 Lošonský MatúšLošonský Matúš 110611 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 11.5
18 Beláň MartinBeláň Martin 110212 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 11.6
19 Kováč JakubKováč Jakub 111126 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 12.0
19 Bederka BenjamínBederka Benjamín 110919 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 12.0
21 238 Rončkevič LukášRončkevič Lukáš 110603 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 12.1
22 Fedor JurajFedor Juraj 120218 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 12.2
22 241 Mečár MaxMečár Max 120501 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 12.2
24 Hamar ParisHamar Paris 120413 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 12.5
24 Frimmel DominikFrimmel Dominik 120510 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 12.5
24 Polkan AllenPolkan Allen 130316 13 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 12.5
27 Draždák DanielDraždák Daniel 120208 12 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 12.6
27 239 Paulický EdmundPaulický Edmund 121215 12 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 12.6
29 Kováčik RichardKováčik Richard 130219 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 13.6
30 Just JánJust Ján 140316 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 14.5
31 Paulický ErvínPaulický Ervín 150127 15 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 15.0
32 Zvarik MilanZvarik Milan 140310 14 Sport Kids AcademySport Kids Academy 1 15.5
33 Minarič Marian MatúšMinarič Marian Matúš 141223 14 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 16.5
34 Grznár MojmírGrznár Mojmír 141001 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 20.7

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 265 Knapčok MatejKnapčok Matej 080717 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 09.4
2 267 Repka PatrikRepka Patrik 081210 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.6
3 266 Halenár DanielHalenár Daniel 081015 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.4
4 269 Nagy JakubNagy Jakub 091109 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 10.9
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 18.5.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 268 Kristin AlexKristin Alex 081111 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 09.5
2 260 Gajdoš MartinGajdoš Martin 070711 07 Naša atletikaNaša atletika 1 10.3
3 263 Krkoška SamuelKrkoška Samuel 080403 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 10.7
4 264 Nagy MichalNagy Michal 080114 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.8
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 265 Knapčok MatejKnapčok Matej 080717 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 09.4
2 268 Kristin AlexKristin Alex 081111 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 09.5
3 267 Repka PatrikRepka Patrik 081210 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.6
4 260 Gajdoš MartinGajdoš Martin 070711 07 Naša atletikaNaša atletika 1 10.3
5 266 Halenár DanielHalenár Daniel 081015 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.4
6 263 Krkoška SamuelKrkoška Samuel 080403 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 10.7
7 264 Nagy MichalNagy Michal 080114 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.8
8 269 Nagy JakubNagy Jakub 091109 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 10.9

60 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh (so, 18.5.2019 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šišková AdelaŠišková Adela 130615 13 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 13.6
2 Barátová EmaBarátová Ema 131116 13 Naša atletikaNaša atletika 17.5
3 Dominika FranzenDominika Franzen 141125 14 Sport Kids AcademySport Kids Academy 19.7
Celkom 3 pretekári
Beh 01 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 223 Kalaberová NelaKalaberová Nela 100113 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 10.6
2 226 Strelecká RebecaStrelecká Rebeca 100524 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.8
3 222 Pelikánová LaraPelikánová Lara 100710 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 11.1
221 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 100118 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 NM
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 100405 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.2
2 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 100814 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 11.3
3 Víglaská LuciaVíglaská Lucia 100803 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 11.4
4 225 Klátiková AuréliaKlátiková Aurélia 100907 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 11.8
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šišková LíviaŠišková Lívia 110506 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 11.2
2 230 Elizeuš KarolínaElizeuš Karolína 110914 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 11.7
3 Paulická ElaPaulická Ela 100803 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 11.8
4 224 Pavlikovská NinaPavlikovská Nina 100928 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 12.1
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vargová BarboraVargová Barbora 110530 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.9
2 Ondrášeková HanaOndrášeková Hana 110505 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 11.4
3 229 Elizeuš HanaElizeuš Hana 110914 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 11.9
4 Grznárová LilianaGrznárová Liliana 110820 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 12.0
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 100513 10 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 11.0
2 Bedlovičová VieraBedlovičová Viera 111013 11 Naša atletikaNaša atletika 2 11.4
3 Radev NikitkaRadev Nikitka 110502 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 12.0
4 231 Wirdzek MichaelaWirdzek Michaela 110806 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 12.3
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 227 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 110603 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 11.3
2 Šuhajdová LujzaŠuhajdová Lujza 110420 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.5
3 Víglaská BarboraVíglaská Barbora 120331 12 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 12.5
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holubeková NatáliaHolubeková Natália 120717 12 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 11.7
2 Šuranová EllaŠuranová Ella 121001 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 12.1
3 Halandová SaskiaHalandová Saskia 120110 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 12.3
4 Dominika FranzenDominika Franzen 141125 14 Sport Kids AcademySport Kids Academy 2 19.7
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 228 Kľučárová TerezaKľučárová Tereza 120427 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 12.8
2 Fornadeľová NinaFornadeľová Nina 120617 12 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 12.9
3 Šišková AdelaŠišková Adela 130615 13 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 13.6
4 Barátová EmaBarátová Ema 131116 13 Naša atletikaNaša atletika 2 17.5
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 100405 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.2
2 223 Kalaberová NelaKalaberová Nela 100113 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 10.6
3 226 Strelecká RebecaStrelecká Rebeca 100524 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.8
4 Vargová BarboraVargová Barbora 110530 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.9
5 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 100513 10 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 11.0
6 222 Pelikánová LaraPelikánová Lara 100710 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 11.1
7 Šišková LíviaŠišková Lívia 110506 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 11.2
8 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 100814 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 11.3
8 227 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 110603 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 11.3
10 Víglaská LuciaVíglaská Lucia 100803 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 11.4
10 Ondrášeková HanaOndrášeková Hana 110505 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 11.4
10 Bedlovičová VieraBedlovičová Viera 111013 11 Naša atletikaNaša atletika 2 11.4
13 Šuhajdová LujzaŠuhajdová Lujza 110420 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.5
14 230 Elizeuš KarolínaElizeuš Karolína 110914 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 11.7
14 Holubeková NatáliaHolubeková Natália 120717 12 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 11.7
16 225 Klátiková AuréliaKlátiková Aurélia 100907 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 11.8
16 Paulická ElaPaulická Ela 100803 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 11.8
18 229 Elizeuš HanaElizeuš Hana 110914 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 11.9
19 Grznárová LilianaGrznárová Liliana 110820 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 12.0
19 Radev NikitkaRadev Nikitka 110502 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 12.0
21 224 Pavlikovská NinaPavlikovská Nina 100928 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 12.1
21 Šuranová EllaŠuranová Ella 121001 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 12.1
23 231 Wirdzek MichaelaWirdzek Michaela 110806 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 12.3
23 Halandová SaskiaHalandová Saskia 120110 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 12.3
25 Víglaská BarboraVíglaská Barbora 120331 12 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 12.5
26 228 Kľučárová TerezaKľučárová Tereza 120427 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 12.8
27 Fornadeľová NinaFornadeľová Nina 120617 12 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 12.9
28 Šišková AdelaŠišková Adela 130615 13 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 13.6
29 Barátová EmaBarátová Ema 131116 13 Naša atletikaNaša atletika 2 17.5
30 Dominika FranzenDominika Franzen 141125 14 Sport Kids AcademySport Kids Academy 2 19.7
31 221 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 100118 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 NM

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2019 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 252 Dinková EmmaDinková Emma 080320 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 09.5
2 257 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 090103 09 Naša atletikaNaša atletika 2 09.6
3 254 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 091012 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 09.7
4 244 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 080509 08 Naša atletikaNaša atletika 4 10.0
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 18.5.2019 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 247 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 080910 08 Naša atletikaNaša atletika 3 10.1
2 Raticová NatáliaRaticová Natália 090611 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.1
3 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 090812 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.4
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 18.5.2019 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 256 Gašparovičová SarahGašparovičová Sarah 081019 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 10.3
2 251 Marková KarolínaMarková Karolína 090830 09 Naša atletikaNaša atletika 3 10.4
3 253 Glončáková JúliaGlončáková Júlia 100705 10 Naša atletikaNaša atletika 1 11.1
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 252 Dinková EmmaDinková Emma 080320 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 09.5
2 257 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 090103 09 Naša atletikaNaša atletika 2 09.6
3 254 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 091012 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 09.7
4 244 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 080509 08 Naša atletikaNaša atletika 4 10.0
5 247 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 080910 08 Naša atletikaNaša atletika 3 10.1
5 Raticová NatáliaRaticová Natália 090611 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.1
7 256 Gašparovičová SarahGašparovičová Sarah 081019 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 10.3
8 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 090812 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.4
8 251 Marková KarolínaMarková Karolína 090830 09 Naša atletikaNaša atletika 3 10.4
10 253 Glončáková JúliaGlončáková Júlia 100705 10 Naša atletikaNaša atletika 1 11.1