<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Hľadáme nových olympionikov 2019 Trnavský kraj

Trnava (5. 6. 2019)

60 m - Žiaci ZŠ

Žiaci ZŠ 01 (st, 5.6.2019 - 09:00) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Valla DanielValla Daniel 070803 ZŠ s MŠ Lakšárska Nová VesZŠ s MŠ Lakšárska Nová Ves 08.98
2 Zmajkovič MátyásZmajkovič Mátyás 060826 ZŠ Armina V. s VJM v Dunajskej StredeZŠ Armina V. s VJM v Dunajs... 09.02
3 Kovarský MartinKovarský Martin 071212 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 09.35
4 Apolen LukášApolen Lukáš 061110 ZŠ s MŠ Lakšárska Nová VesZŠ s MŠ Lakšárska Nová Ves 09.39
5 Cák MartinCák Martin 060725 Základná škola Borský MikulášZákladná škola Borský Mikuláš 09.40
Végh DávidVégh Dávid 061120 ZŠ Armina V. s VJM v Dunajskej StredeZŠ Armina V. s VJM v Dunajs... DNS
Celkom 6 pretekárov
Žiaci ZŠ 02 (st, 5.6.2019 - 09:00) official Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pašek MiroslavPašek Miroslav 061129 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 08.90
2 Botló LukášBotló Lukáš 070607 SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.Kuffnera)SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.... 09.07
3 Masaryk TomášMasaryk Tomáš 080814 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 09.09
4 Malík MárioMalík Mário 061224 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 09.50
5 Pavliško KristianPavliško Kristian 060927 SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.Kuffnera)SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.... 09.66
Celkom 5 pretekárov

60 m - Žiačky ZŠ

Žiačky ZŠ 01 (st, 5.6.2019 - 09:15) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Košťálová KarolínaKošťálová Karolína 070620 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 09.40
2 Sandtnerová KatarínaSandtnerová Katarína 080117 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 09.46
3 Emilie FogelováEmilie Fogelová 080424 ZŠ Juraja Fándlyho SereďZŠ Juraja Fándlyho Sereď 09.54
4 Vytisková EliškaVytisková Eliška 080806 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 09.69
5 Krakau LuisaKrakau Luisa 071122 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 09.87
6 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 080112 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 10.07
Celkom 6 pretekárov
Žiačky ZŠ 02 (st, 5.6.2019 - 09:15) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baláková PetraBaláková Petra 070305 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 08.51
2 Burdová ViktóriaBurdová Viktória 060319 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 08.77
3 Viskupová ViktóriaViskupová Viktória 060326 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 09.21
4 Tokošová KlaudiaTokošová Klaudia 070920 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 09.27
5 Evinicová AnetaEvinicová Aneta 060617 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 09.34
6 Soňa PastuchováSoňa Pastuchová 060621 ZŠ Juraja Fándlyho SereďZŠ Juraja Fándlyho Sereď 09.70
7 Križanová RomanaKrižanová Romana 060811 Základná škola Borský MikulášZákladná škola Borský Mikuláš 09.98
Celkom 7 pretekárov

600 m - Žiačky ZŠ

(st, 5.6.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Oszkay LeilaOszkay Leila 071228 ZŠ Vámbéryho Dunajská StredaZŠ Vámbéryho Dunajská Streda 2:01.54
2 Jablonská SoňaJablonská Soňa 080111 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 2:02.89
3 Vytisková EliškaVytisková Eliška 080806 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2:02.97
4 Emilie FogelováEmilie Fogelová 080424 ZŠ Juraja FándlyhoZŠ Juraja Fándlyho 2:03.21
5 Kosťálová KarolínaKosťálová Karolína 070620 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2:07.24
6 Hužovičová MiriamHužovičová Miriam 060723 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 2:07.90
7 Oravcová CarolínaOravcová Carolína 071026 ZŠ Komenského ŠoporňaZŠ Komenského Šoporňa 2:10.64
8 Tokošová KlaudiaTokošová Klaudia 070920 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 2:12.76
9 Machová BibiánaMachová Bibiána 080712 ZŠ Komenského ŠoporňaZŠ Komenského Šoporňa 2:15.34
10 Starichová SofiaStarichová Sofia 060830 ZŠ Školská BrodskéZŠ Školská Brodské 2:16.68
11 Kissová KarinKissová Karin 070306 ZŠ Školská BrodskéZŠ Školská Brodské 2:17.65
12 Pastáková soňaPastáková soňa 080621 ZŠ Juraja Fándlyho SereďZŠ Juraja Fándlyho Sereď 2:18.00
13 Sandtnerová KatarínaSandtnerová Katarína 080117 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2:19.45
14 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 080112 ZŠ Holubyho PiešťanyZŠ Holubyho Piešťany 2:19.51
15 Krakau LuisaKrakau Luisa 071122 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 2:28.58
Burdová ViktóriaBurdová Viktória 060319 Základná škola Borský MikulášZákladná škola Borský Mikuláš DNS
Pastuchová SoňaPastuchová Soňa 060621 ZŠ Juraja FándlyhoZŠ Juraja Fándlyho DNS
Nagy ViktóriaNagy Viktória 060524 SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.Kuffnera)SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.... DNS
Celkom 18 pretekárov

1000 m - Žiaci ZŠ

(st, 5.6.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Brázdovič AlešBrázdovič Aleš 060325 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 3:23.19
2 Öllős HunorÖllős Hunor 060624 ZŠ Armina V. s VJM v Dunajskej StredeZŠ Armina V. s VJM v Dunajs... 3:39.86
3 Botló LukášBotló Lukáš 070607 SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.Kuffnera)SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.... 3:45.93
4 Selnekovič TomášSelnekovič Tomáš 070810 ZŠ Komenského ŠoporňaZŠ Komenského Šoporňa 3:50.93
5 Malík MárioMalík Mário 061224 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 3:52.90
6 Kozánek DanielKozánek Daniel 060627 Základná škola Borský MikulášZákladná škola Borský Mikuláš 3:54.63
7 Macho SebastianMacho Sebastian 070228 ZŠ Komenského ŠoporňaZŠ Komenského Šoporňa 3:56.94
8 Hodulík TomášHodulík Tomáš 061116 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 3:57.45
9 Kriška SebastiánKriška Sebastián 070610 SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.Kuffnera)SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.... 3:58.03
10 Masaryk TomášMasaryk Tomáš 080814 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 4:10.17
Kriška SebastianKriška Sebastian 070610 SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.Kuffnera)SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.... DNS
Varga DávidVarga Dávid 061120 ZŠ Armina V. s VJM v Dunajskej StredeZŠ Armina V. s VJM v Dunajs... DNS
Celkom 12 pretekárov