<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Hľadáme nových olympionikov 2019 Trnavský kraj

Trnava (5. 6. 2019)

60 m - Žiaci ZŠ

Žiaci ZŠ 01 (st, 5.6.2019 - 09:00) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Valla DanielValla Daniel 07 07 ZŠ s MŠ Lakšárska Nová VesZŠ s MŠ Lakšárska Nová Ves 08.98
2 Zmajkovič MátyásZmajkovič Mátyás 06 06 ZŠ Armina V. s VJM v Dunajskej StredeZŠ Armina V. s VJM v Dunajs... 09.02
3 Kovarský MartinKovarský Martin 07 07 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 09.35
4 Apolen LukášApolen Lukáš 06 06 ZŠ s MŠ Lakšárska Nová VesZŠ s MŠ Lakšárska Nová Ves 09.39
5 Cák MartinCák Martin 06 06 Základná škola Borský MikulášZákladná škola Borský Mikuláš 09.40
Végh DávidVégh Dávid 06 06 ZŠ Armina V. s VJM v Dunajskej StredeZŠ Armina V. s VJM v Dunajs... DNS
Celkom 6 pretekárov
Žiaci ZŠ 02 (st, 5.6.2019 - 09:00) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pašek MiroslavPašek Miroslav 06 06 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 08.90
2 Botló LukášBotló Lukáš 07 07 SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.Kuffnera)SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.... 09.07
3 Masaryk TomášMasaryk Tomáš 08 08 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 09.09
4 Malík MárioMalík Mário 06 06 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 09.50
5 Pavliško KristianPavliško Kristian 06 06 SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.Kuffnera)SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.... 09.66
Celkom 5 pretekárov

60 m - Žiačky ZŠ

Žiačky ZŠ 01 (st, 5.6.2019 - 09:15) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Košťálová KarolínaKošťálová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 09.40
2 Sandtnerová KatarínaSandtnerová Katarína 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 09.46
3 Emilie FogelováEmilie Fogelová 08 08 ZŠ Juraja Fándlyho SereďZŠ Juraja Fándlyho Sereď 09.54
4 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 09.69
5 Krakau LuisaKrakau Luisa 07 07 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 09.87
6 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 10.07
Celkom 6 pretekárov
Žiačky ZŠ 02 (st, 5.6.2019 - 09:15) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 ZŠ Brezová PiešťanyZŠ Brezová Piešťany 08.51
2 Burdová ViktóriaBurdová Viktória 06 06 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 08.77
3 Viskupová ViktóriaViskupová Viktória 06 06 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 09.21
4 Tokošová KlaudiaTokošová Klaudia 07 07 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 09.27
5 Evinicová AnetaEvinicová Aneta 06 06 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 09.34
6 Soňa PastuchováSoňa Pastuchová 06 06 ZŠ Juraja Fándlyho SereďZŠ Juraja Fándlyho Sereď 09.70
7 Križanová RomanaKrižanová Romana 06 06 Základná škola Borský MikulášZákladná škola Borský Mikuláš 09.98
Celkom 7 pretekárov

600 m - Žiačky ZŠ

(st, 5.6.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Oszkay LeilaOszkay Leila 07 07 ZŠ Vámbéryho Dunajská StredaZŠ Vámbéryho Dunajská Streda 2:01.54
2 Jablonská SoňaJablonská Soňa 08 08 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 2:02.89
3 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2:02.97
4 Emilie FogelováEmilie Fogelová 08 08 ZŠ Juraja FándlyhoZŠ Juraja Fándlyho 2:03.21
5 Kosťálová KarolínaKosťálová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2:07.24
6 Hužovičová MiriamHužovičová Miriam 06 06 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 2:07.90
7 Oravcová CarolínaOravcová Carolína 07 07 ZŠ Komenského ŠoporňaZŠ Komenského Šoporňa 2:10.64
8 Tokošová KlaudiaTokošová Klaudia 07 07 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 2:12.76
9 Machová BibiánaMachová Bibiána 08 08 ZŠ Komenského ŠoporňaZŠ Komenského Šoporňa 2:15.34
10 Starichová SofiaStarichová Sofia 06 06 ZŠ Školská BrodskéZŠ Školská Brodské 2:16.68
11 Kissová KarinKissová Karin 07 07 ZŠ Školská BrodskéZŠ Školská Brodské 2:17.65
12 Pastáková soňaPastáková soňa 08 08 ZŠ Juraja Fándlyho SereďZŠ Juraja Fándlyho Sereď 2:18.00
13 Sandtnerová KatarínaSandtnerová Katarína 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2:19.45
14 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 ZŠ Holubyho PiešťanyZŠ Holubyho Piešťany 2:19.51
15 Krakau LuisaKrakau Luisa 07 07 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 2:28.58
Burdová ViktóriaBurdová Viktória 06 06 Základná škola Borský MikulášZákladná škola Borský Mikuláš DNS
Pastuchová SoňaPastuchová Soňa 06 06 ZŠ Juraja FándlyhoZŠ Juraja Fándlyho DNS
Nagy ViktóriaNagy Viktória 06 06 SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.Kuffnera)SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.... DNS
Celkom 18 pretekárov

1000 m - Žiaci ZŠ

(st, 5.6.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Brázdovič AlešBrázdovič Aleš 06 06 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 3:23.19
2 Öllős HunorÖllős Hunor 06 06 ZŠ Armina V. s VJM v Dunajskej StredeZŠ Armina V. s VJM v Dunajs... 3:39.86
3 Botló LukášBotló Lukáš 07 07 SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.Kuffnera)SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.... 3:45.93
4 Selnekovič TomášSelnekovič Tomáš 07 07 ZŠ Komenského ŠoporňaZŠ Komenského Šoporňa 3:50.93
5 Malík MárioMalík Mário 06 06 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 3:52.90
6 Kozánek DanielKozánek Daniel 06 06 Základná škola Borský MikulášZákladná škola Borský Mikuláš 3:54.63
7 Macho SebastianMacho Sebastian 07 07 ZŠ Komenského ŠoporňaZŠ Komenského Šoporňa 3:56.94
8 Hodulík TomášHodulík Tomáš 06 06 ZŠ s MŠ SmoleniceZŠ s MŠ Smolenice 3:57.45
9 Kriška SebastiánKriška Sebastián 07 07 SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.Kuffnera)SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.... 3:58.03
10 Masaryk TomášMasaryk Tomáš 08 08 ZŠ Školská 2, HolíčZŠ Školská 2, Holíč 4:10.17
Kriška SebastianKriška Sebastian 07 07 SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.Kuffnera)SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.... DNS
Varga DávidVarga Dávid 06 06 ZŠ Armina V. s VJM v Dunajskej StredeZŠ Armina V. s VJM v Dunajs... DNS
Celkom 12 pretekárov