<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Bratislavská štafetová liga 1.kolo štafetovej ligy

Bratislava (19. 6. 2019)

4 x 60 m kombinovaná - Mix

Mix 01 (st, 19.6.2019 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krajčík, Blichárová, Tručka, Psársky Krajčík, Blichárová, Tručka, Psársky Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 35.19
2 Polák, Meško, Segéňová, Bortlíková Polák, Meško, Segéňová, Bortlíková Naša atletikaNaša atletika 3 36.07
3 Volák, Jačeková, Wagner, Fábryová Volák, Jačeková, Wagner, Fábryová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 38.03
4 Krajčír, Trsťan, Čechovská, Šišuláková, Palidrab Krajčír, Trsťan, Čechovská, Šišuláková, Palidrab Klub detskej atletiky UŠKOKlub detskej atletiky UŠKO 5 45.62
Škripeňová, Korčoková, Gál, Ufnárová Škripeňová, Korčoková, Gál, Ufnárová AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Mix 02 (st, 19.6.2019 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Basile, Hedl, Bugár, Chernová Basile, Hedl, Bugár, Chernová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 32.06
2 Šutý, Antošová, Majerčík, Majerčíková Šutý, Antošová, Majerčík, Majerčíková Naša atletikaNaša atletika 2 33.52
3 Giertl, Marková, Hiadlovský, Dubajová Giertl, Marková, Hiadlovský, Dubajová Naša atletikaNaša atletika 5 36.44
4 Kutliaková, Škripeňová, Korčoková, Gál Kutliaková, Škripeňová, Korčoková, Gál AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 36.82
5 Trsťan, Mihočková, Mihočko, Foltýnová Trsťan, Mihočková, Mihočko, Foltýnová Klub detskej atletiky UŠKOKlub detskej atletiky UŠKO 6 42.95
Celkom 5 pretekárov
Mix 03 (st, 19.6.2019 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šimovič, Mešková, Kmeť, Olle Šimovič, Mešková, Kmeť, Olle KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 37.43
2 Danovský, Kňažeková, Ashford, Raticová Danovský, Kňažeková, Ashford, Raticová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 38.11
3 Minárik, Marková, Košťál, Mikuličková Minárik, Marková, Košťál, Mikuličková Naša atletikaNaša atletika 3 38.21
4 Čermák, Hladíková, Černý, Bačová Čermák, Hladíková, Černý, Bačová Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 42.32
5 Noris, Nerádová, Černý, Šarníková Noris, Nerádová, Černý, Šarníková Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 43.11
6 Žoldoš, Beňová, Hudec, Danihelová Žoldoš, Beňová, Hudec, Danihelová Klub detskej atletiky UŠKOKlub detskej atletiky UŠKO 1 54.33
Celkom 6 pretekárov