<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Bratislavská štafetová liga 1.kolo štafetovej ligy

Bratislava (19. 6. 2019)

4 x 60 m kluby - Starší žiaci

(st, 19.6.2019 - 15:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Szakszon, Petrakovič, Ferianc, Banetka Szakszon, Petrakovič, Ferianc, Banetka Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 33.70
2 Ilgo, Brezina, Považan, Rybár Ilgo, Brezina, Považan, Rybár ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 37.47
Celkom 2 pretekári

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci

(st, 19.6.2019 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Polák, Meško, Hiadlovský, Giertl Polák, Meško, Hiadlovský, Giertl Naša atletikaNaša atletika 6 36.10
2 Málek, Brach, Šmelík, Pieružek Málek, Brach, Šmelík, Pieružek KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 36.74
3 Trsťan, Hudec, Žoldoš, Krajčír Trsťan, Hudec, Žoldoš, Krajčír Klub detskej atletiky UŠKOKlub detskej atletiky UŠKO 5 51.50
Celkom 3 pretekári

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky

Staršie žiačky 01 (st, 19.6.2019 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Veselská, Čederlová, Vanovčanová, Čorejová Veselská, Čederlová, Vanovčanová, Čorejová Naša atletikaNaša atletika 3 30.59
2 Wágnerová, Thomann, Záhorcová, Masárová Wágnerová, Thomann, Záhorcová, Masárová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 31.71
3 Tiková, Jonášová, Šťastná, Kekeliová Tiková, Jonášová, Šťastná, Kekeliová ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 32.53
4 Vyšinská, Fábryová, Tokošová, Vargová Vyšinská, Fábryová, Tokošová, Vargová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 36.47
Ufnárová, Korčoková, Škripeňová Ufnárová, Korčoková, Škripeňová AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Staršie žiačky 02 (st, 19.6.2019 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krajčovičová, Mnichova, Kolozsvaryova, Gallová Krajčovičová, Mnichova, Kolozsvaryova, Gallová Naša atletikaNaša atletika 2 32.96
2 Zemanová, Dinušová, Šárkányová, Šoltésová Zemanová, Dinušová, Šárkányová, Šoltésová ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 33.98
3 Dolníková, Mikuličková, Feglová, Dávidová Dolníková, Mikuličková, Feglová, Dávidová Naša atletikaNaša atletika 4 34.80
4 Beke, Salazar, Klementová, Kudlicska Beke, Salazar, Klementová, Kudlicska Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 35.59
5 Dávidová, Marková, Majerčíková, Antošová Dávidová, Marková, Majerčíková, Antošová Naša atletikaNaša atletika 6 36.42
Celkom 5 pretekárov

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky

(st, 19.6.2019 - 16:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tomíková, Glembová, Chromeková, Ďuráková Tomíková, Glembová, Chromeková, Ďuráková AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 34.88
2 Tancerová, Šnírerová, Strašková, Urszínyová Tancerová, Šnírerová, Strašková, Urszínyová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 35.50
3 Korčoková, Škripeňová, Kutliaková Korčoková, Škripeňová, Kutliaková AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 38.30
4 Orechovská, Becker, Beková, Zátopková Orechovská, Becker, Beková, Zátopková KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 39.40
5 Mihočková, Sutorisová, Foltýnová, Weinhandlová Mihočková, Sutorisová, Foltýnová, Weinhandlová Klub detskej atletiky UŠKOKlub detskej atletiky UŠKO 5 46.48
Celkom 5 pretekárov

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci

(st, 19.6.2019 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Noris, Černý, Černý, Čermák Noris, Černý, Černý, Čermák Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 46.96
Celkom 1 pretekári

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky

(st, 19.6.2019 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Segéňová, Bortlíková, Marková, Dubajová Segéňová, Bortlíková, Marková, Dubajová Naša atletikaNaša atletika 2 39.29
2 Hladíková, Vavricová, Bačová, Šarníková Hladíková, Vavricová, Bačová, Šarníková Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 41.64
3 Nerádová, Kanichová, Ondrušová, Kožuchová Nerádová, Kanichová, Ondrušová, Kožuchová Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 48.45
4 Beňová, Danihelová, Čechovská, Šišuláková Beňová, Danihelová, Čechovská, Šišuláková Klub detskej atletiky UŠKOKlub detskej atletiky UŠKO 4 52.64
Celkom 4 pretekári