<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Krajského kola školskej športovej súťaže v atletike jednotlivcov študentov SŠ v š. r. 2018/2019

Bratislava (25. 4. 2019)

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (št, 25.4.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kromka SamuelKromka Samuel 020422 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 0:26.30
Celkom 1 pretekári
Beh 02 (št, 25.4.2019 - 10:00) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Singhoffer MatejSinghoffer Matej 010921 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 0:26.32
6 Badalík BorisBadalík Boris 030512 Naša atletikaNaša atletika 0:34.40
Celkom 2 pretekári
Beh 04 (št, 25.4.2019 - 10:00) official Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Paško AdamPaško Adam 030626 Naša atletikaNaša atletika 0:27.75
Celkom 1 pretekári
Beh 06 (št, 25.4.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Golešényi AdrianoGolešényi Adriano 010822 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 0:27.11
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kromka SamuelKromka Samuel 020422 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 0:26.30
2 Singhoffer MatejSinghoffer Matej 010921 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 0:26.32
3 Golešényi AdrianoGolešényi Adriano 010822 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 0:27.11
4 Paško AdamPaško Adam 030626 Naša atletikaNaša atletika 0:27.75
5 Badalík BorisBadalík Boris 030512 Naša atletikaNaša atletika 0:34.40

200 m - Ženy (Beh)

Beh 02 (št, 25.4.2019 - 10:00) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Guštafíková AlexandraGuštafíková Alexandra 020906 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 0:31.53
Celkom 1 pretekári
Beh 03 (št, 25.4.2019 - 10:00) official Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Konečná VeronikaKonečná Veronika 021222 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 0:30.61
4 Madarásová MagdalénaMadarásová Magdaléna 001020 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 0:32.16
Celkom 2 pretekári
Beh 04 (št, 25.4.2019 - 10:00) official Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tomková EmaTomková Ema 030212 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 0:32.12
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Konečná VeronikaKonečná Veronika 021222 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 0:30.61
2 Guštafíková AlexandraGuštafíková Alexandra 020906 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 0:31.53
3 Tomková EmaTomková Ema 030212 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 0:32.12
4 Madarásová MagdalénaMadarásová Magdaléna 001020 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 0:32.16