<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Krajského kola školskej športovej súťaže v atletike jednotlivcov študentov SŠ v š. r. 2018/2019

Bratislava (25. 4. 2019)

100 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 25.4.2019 - 10:00) official Vietor: -1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Kromka SamuelKromka Samuel 020422 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 12.85
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 02 (št, 25.4.2019 - 10:00) official Vietor: -2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Singhoffer MatejSinghoffer Matej 010921 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 13.25
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 03 (št, 25.4.2019 - 10:00) official Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Olšinský AntonioOlšinský Antonio 011214 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 12.58
3 Krechňák LukášKrechňák Lukáš 010828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 12.67
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 04 (št, 25.4.2019 - 10:00) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 11.24
2 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 12.01
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 05 (št, 25.4.2019 - 10:00) official Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12.30
7 Paško AdamPaško Adam 030626 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 13.28
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 06 (št, 25.4.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11.48
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 07 (št, 25.4.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čulen TomášČulen Tomáš 010105 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 12.71
4 Šefčík Tomᚊefčík Tomáš 020221 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 13.09
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 11.24
2 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11.48
3 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 12.01
4 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12.30
5 Olšinský AntonioOlšinský Antonio 011214 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 12.58
6 Krechňák LukášKrechňák Lukáš 010828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 12.67
7 Čulen TomášČulen Tomáš 010105 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 12.71
8 Kromka SamuelKromka Samuel 020422 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 12.85
9 Šefčík Tomᚊefčík Tomáš 020221 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 13.09
10 Singhoffer MatejSinghoffer Matej 010921 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 13.25
11 Paško AdamPaško Adam 030626 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 13.28

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (št, 25.4.2019 - 10:00) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 13.69
3 Konečná VeronikaKonečná Veronika 021222 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 14.45
Celkom 2 pretekári
Beh 02 (št, 25.4.2019 - 10:00) official Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Dziaková AlžbetaDziaková Alžbeta 021115 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 14.76
Celkom 1 pretekári
Beh 03 (št, 25.4.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Háberová HanaHáberová Hana 010510 Naša atletikaNaša atletika 13.44
2 Guštafíková AlexandraGuštafíková Alexandra 020906 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 15.02
3 Tomková EmaTomková Ema 030212 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 15.29
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Háberová HanaHáberová Hana 010510 Naša atletikaNaša atletika 13.44
2 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 13.69
3 Konečná VeronikaKonečná Veronika 021222 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 14.45
4 Dziaková AlžbetaDziaková Alžbeta 021115 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 14.76
5 Guštafíková AlexandraGuštafíková Alexandra 020906 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 15.02
6 Tomková EmaTomková Ema 030212 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 15.29