<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Mládežnícky AZB Elán míting

Bratislava (16. 3. 2019)

60 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 37 (so, 16.3.2019 - 12:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.30
2 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.41
3 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 12.02
4 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 12.46
5 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.90
6 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 12.92
7 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.63
Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DQ
Celkom 8 pretekárov
Beh 38 (so, 16.3.2019 - 12:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.87
Celkom 1 pretekári
Beh 50 (so, 16.3.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10.45
2 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10.68
3 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 11.69
4 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 11.87
5 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.83
6 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 12.89
7 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.14
8 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.15
9 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.63
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.30
2 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.41
3 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10.45
4 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10.68
5 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 11.69
6 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.87
6 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 11.87
8 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 12.02
9 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 12.46
10 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.83
11 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 12.89
12 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.90
13 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 12.92
14 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.14
15 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.15
16 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.63
16 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.63
Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DQ