<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Mládežnícky AZB Elán míting

Bratislava (16. 3. 2019)

60 m - Muži (Beh)

Beh 29 (so, 16.3.2019 - 12:08) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šulc SamuelŠulc Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 07.49
2 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 07.82
3 Lošonský LukášLošonský Lukáš 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 07.89
4 Paško AdamPaško Adam 03 03 Naša atletikaNaša atletika 2 08.08
5 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.31
6 Baďura RichardBaďura Richard 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 08.34
Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletikaNaša atletika 5 DNS
Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 DQ
Celkom 8 pretekárov
Beh 30 (so, 16.3.2019 - 12:08) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.34
2 Rojík MatúšRojík Matúš 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.43
3 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.62
4 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.66
5 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.69
6 Štefan OliverŠtefan Oliver 03 03 Naša atletikaNaša atletika 1 08.74
7 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.79
Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 31 (so, 16.3.2019 - 12:08) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.85
2 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.87
3 Zatloukal DavidZatloukal David 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.98
4 Polák FedorPolák Fedor 07 07 Naša atletikaNaša atletika 8 09.11
5 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 09.17
Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 DNS
Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 32 (so, 16.3.2019 - 12:08) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bobovský SamuelBobovský Samuel 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 09.15
2 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.16
3 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 09.19
4 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.22
5 Kanich RomanKanich Roman 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 09.30
6 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.43
Šmilňák MatejŠmilňák Matej 05 05 Naša atletikaNaša atletika 6 DNS
Meško TomášMeško Tomáš 07 07 Naša atletikaNaša atletika 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 33 (so, 16.3.2019 - 12:08) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.46
2 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.48
3 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 09.70
4 Marko PeterMarko Peter 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.81
5 Janek JánJanek Ján 07 07 Naša atletikaNaša atletika 2 09.92
6 Bujna SlavomírBujna Slavomír 09 09 Naša atletikaNaša atletika 7 09.98
7 Belica BorisBelica Boris 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.00
8 Troščák JaroslavTroščák Jaroslav 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 10.02
Celkom 8 pretekárov
Beh 34 (so, 16.3.2019 - 12:08) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.76
2 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.84
3 Badalík BorisBadalík Boris 03 03 Naša atletikaNaša atletika 3 09.88
4 Danečko JankoDanečko Janko 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.97
5 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.20
6 Križan JakubKrižan Jakub 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.22
7 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.32
Hladík JakubHladík Jakub 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 35 (so, 16.3.2019 - 12:08) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Koreň KristiánKoreň Kristián 03 03 Naša atletikaNaša atletika 2 10.06
2 Minárik MartinMinárik Martin 07 07 Naša atletikaNaša atletika 5 10.23
3 Gage WilliamGage William 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.25
4 Benko Williams AlexBenko Williams Alex 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.27
5 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.37
6 Boledovič TomášBoledovič Tomáš 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.49
7 Nagy JakubNagy Jakub 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 8 10.51
8 Kordoš MatúšKordoš Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.51
Celkom 8 pretekárov
Beh 36 (so, 16.3.2019 - 12:08) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.44
2 Votčenikov MichalVotčenikov Michal 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.66
3 Velšmid MaximVelšmid Maxim 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.76
4 Jelok KrištofJelok Krištof 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 10.84
5 Salák MatúšSalák Matúš 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 13.28
Litvák BorisLitvák Boris 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Hanisko RastislavHanisko Rastislav 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šulc SamuelŠulc Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 07.49
2 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 07.82
3 Lošonský LukášLošonský Lukáš 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 07.89
4 Paško AdamPaško Adam 03 03 Naša atletikaNaša atletika 2 08.08
5 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.31
6 Baďura RichardBaďura Richard 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 08.34
6 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.34
8 Rojík MatúšRojík Matúš 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.43
9 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.62
10 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.66
11 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.69
12 Štefan OliverŠtefan Oliver 03 03 Naša atletikaNaša atletika 1 08.74
13 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.79
14 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.85
15 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.87
16 Zatloukal DavidZatloukal David 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.98
17 Polák FedorPolák Fedor 07 07 Naša atletikaNaša atletika 8 09.11
18 Bobovský SamuelBobovský Samuel 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 09.15
19 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.16
20 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 09.17
21 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 09.19
22 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.22
23 Kanich RomanKanich Roman 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 09.30
24 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.43
25 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.44
26 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.46
27 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.48
28 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 09.70
29 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.76
30 Marko PeterMarko Peter 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.81
31 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.84
32 Badalík BorisBadalík Boris 03 03 Naša atletikaNaša atletika 3 09.88
33 Janek JánJanek Ján 07 07 Naša atletikaNaša atletika 2 09.92
34 Danečko JankoDanečko Janko 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.97
35 Bujna SlavomírBujna Slavomír 09 09 Naša atletikaNaša atletika 7 09.98
36 Belica BorisBelica Boris 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.00
37 Troščák JaroslavTroščák Jaroslav 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 10.02
38 Koreň KristiánKoreň Kristián 03 03 Naša atletikaNaša atletika 2 10.06
39 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.20
40 Križan JakubKrižan Jakub 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.22
41 Minárik MartinMinárik Martin 07 07 Naša atletikaNaša atletika 5 10.23
42 Gage WilliamGage William 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.25
43 Benko Williams AlexBenko Williams Alex 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.27
44 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.32
45 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.37
46 Boledovič TomášBoledovič Tomáš 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.49
47 Nagy JakubNagy Jakub 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 8 10.51
47 Kordoš MatúšKordoš Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.51
49 Votčenikov MichalVotčenikov Michal 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.66
50 Velšmid MaximVelšmid Maxim 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.76
51 Jelok KrištofJelok Krištof 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 10.84
52 Salák MatúšSalák Matúš 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 13.28
Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletikaNaša atletika 5 DNS
Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 DQ
Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 DNS
Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Šmilňák MatejŠmilňák Matej 05 05 Naša atletikaNaša atletika 6 DNS
Meško TomášMeško Tomáš 07 07 Naša atletikaNaša atletika 8 DNS
Hladík JakubHladík Jakub 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 DNS
Litvák BorisLitvák Boris 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Hanisko RastislavHanisko Rastislav 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS

60 m - Dorastenci (Beh)

Beh 17 (so, 16.3.2019 - 12:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šulc SamuelŠulc Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 07.56
2 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletikaNaša atletika 3 07.78
3 Paško AdamPaško Adam 03 03 Naša atletikaNaša atletika 5 08.06
4 Štefan OliverŠtefan Oliver 03 03 Naša atletikaNaša atletika 6 08.67
5 Badalík BorisBadalík Boris 03 03 Naša atletikaNaša atletika 7 09.97
6 Koreň KristiánKoreň Kristián 03 03 Naša atletikaNaša atletika 2 10.27
Celkom 6 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 18 (so, 16.3.2019 - 12:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 07.92
2 Lošonský LukášLošonský Lukáš 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 08.02
3 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.18
4 Baďura RichardBaďura Richard 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 08.25
5 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.34
6 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.80
Celkom 6 pretekárov
Beh 19 (so, 16.3.2019 - 12:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rojík MatúšRojík Matúš 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.48
2 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.64
3 Zatloukal DavidZatloukal David 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.96
4 Šmilňák MatejŠmilňák Matej 05 05 Naša atletikaNaša atletika 3 09.16
5 Danečko JankoDanečko Janko 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.97
6 Benko Williams AlexBenko Williams Alex 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.12
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 07.92
2 Lošonský LukášLošonský Lukáš 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 08.02
3 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.18
4 Baďura RichardBaďura Richard 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 08.25
5 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.34
6 Rojík MatúšRojík Matúš 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.48
7 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.64
8 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.80
9 Zatloukal DavidZatloukal David 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.96
10 Šmilňák MatejŠmilňák Matej 05 05 Naša atletikaNaša atletika 3 09.16
11 Danečko JankoDanečko Janko 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.97
12 Benko Williams AlexBenko Williams Alex 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.12

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 20 (so, 16.3.2019 - 12:03) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.42
2 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.46
3 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.60
4 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.62
5 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.78
6 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.84
7 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.96
8 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 09.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 21 (so, 16.3.2019 - 12:03) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.91
2 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 09.12
3 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.25
4 Kanich RomanKanich Roman 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 09.26
5 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.38
6 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.62
7 Marko PeterMarko Peter 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.74
Meško TomášMeško Tomáš 07 07 Naša atletikaNaša atletika 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 22 (so, 16.3.2019 - 12:03) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Polák FedorPolák Fedor 07 07 Naša atletikaNaša atletika 8 09.06
2 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.28
3 Janek JánJanek Ján 07 07 Naša atletikaNaša atletika 5 09.80
4 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.04
5 Minárik MartinMinárik Martin 07 07 Naša atletikaNaša atletika 2 10.15
6 Gage WilliamGage William 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.21
7 Boledovič TomášBoledovič Tomáš 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.27
Hanisko RastislavHanisko Rastislav 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.42
2 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.46
3 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.60
4 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.62
5 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.78
6 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.84
7 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.91
8 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.96
9 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 09.00
10 Polák FedorPolák Fedor 07 07 Naša atletikaNaša atletika 8 09.06
11 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 09.12
12 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.25
13 Kanich RomanKanich Roman 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 09.26
14 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.28
15 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.38
16 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.62
17 Marko PeterMarko Peter 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.74
18 Janek JánJanek Ján 07 07 Naša atletikaNaša atletika 5 09.80
19 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.04
20 Minárik MartinMinárik Martin 07 07 Naša atletikaNaša atletika 2 10.15
21 Gage WilliamGage William 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.21
22 Boledovič TomášBoledovič Tomáš 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.27
Meško TomášMeško Tomáš 07 07 Naša atletikaNaša atletika 3 DNS
Hanisko RastislavHanisko Rastislav 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS

60 m - Ženy (Beh)

Beh 28 (so, 16.3.2019 - 12:07) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletikaNaša atletika 4 07.93
2 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 5 08.17
3 491 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 3 08.28
4 Háberová HanaHáberová Hana 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 08.34
5 Marušinová MartinaMarušinová Martina 03 03 Naša atletikaNaša atletika 7 08.51
6 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 8 08.53
7 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletikaNaša atletika 1 08.58
Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 Naša atletikaNaša atletika 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 29 (so, 16.3.2019 - 12:07) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.65
2 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.70
3 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 7 08.74
4 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.75
5 Salagová LuciaSalagová Lucia 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 08.77
6 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.77
7 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.87
8 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.93
Celkom 8 pretekárov
Beh 30 (so, 16.3.2019 - 12:07) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.88
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.89
3 Galova KatarinaGalova Katarina 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 09.02
5 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 09.02
6 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.09
7 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.09
8 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 8 09.18
9 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.78
Celkom 8 pretekárov
Beh 31 (so, 16.3.2019 - 12:07) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tiková TamaraTiková Tamara 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 09.09
2 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.10
3 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 09.17
4 Szaboova KristínaSzaboova Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.27
5 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.38
6 484 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.47
7 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletikaNaša atletika 8 09.49
8 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.68
Celkom 8 pretekárov
Beh 32 (so, 16.3.2019 - 12:07) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.31
2 Dávidová LíviaDávidová Lívia 06 06 Naša atletikaNaša atletika 2 09.40
3 Horvatová PetraHorvatová Petra 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 09.42
4 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 09.45
5 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.46
6 Čisáriková MiriamČisáriková Miriam 04 04 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 8 09.47
7 497 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.52
8 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.64
Celkom 8 pretekárov
Beh 33 (so, 16.3.2019 - 12:07) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 09.34
2 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 09.46
3 Salaiová VanesaSalaiová Vanesa 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.50
4 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.54
5 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.54
6 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.57
7 Voleková RebekaVoleková Rebeka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.58
8 Klementová JúliaKlementová Júlia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.71
Celkom 8 pretekárov
Beh 34 (so, 16.3.2019 - 12:07) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Spustová EmíliaSpustová Emília 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.61
2 Marková MichaelaMarková Michaela 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.74
3 Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 09.79
4 493 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletikaNaša atletika 4 09.81
5 492 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletikaNaša atletika 8 09.85
6 483 Fischerová GrétaFischerová Gréta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.88
7 Dávidová LauraDávidová Laura 04 04 Naša atletikaNaša atletika 1 09.95
Vanovčanová ZuzanaVanovčanová Zuzana 03 03 Naša atletikaNaša atletika 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 35 (so, 16.3.2019 - 12:07) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Grmanová LauraGrmanová Laura 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.85
2 485 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.88
3 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.88
4 Tancerová HankaTancerová Hanka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.90
5 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.93
6 Szöcsová BoglárkaSzöcsová Boglárka 04 04 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 8 09.97
7 Glončáková SofiaGlončáková Sofia 07 07 Naša atletikaNaša atletika 4 10.01
8 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 10.18
Celkom 8 pretekárov
Beh 36 (so, 16.3.2019 - 12:07) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 499 Česneková SandraČesneková Sandra 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.90
2 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.92
3 Šurinová AlenaŠurinová Alena 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.00
4 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.09
5 Semešová SamantaSemešová Samanta 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 8 10.14
6 Balážová NinaBalážová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.20
7 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.30
Durdjaková SofiaDurdjaková Sofia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 37 (so, 16.3.2019 - 12:07) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.91
2 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.02
3 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.10
4 494 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 Naša atletikaNaša atletika 2 10.15
5 Marková JúliaMarková Júlia 07 07 Naša atletikaNaša atletika 7 10.17
6 Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.19
7 Valentínová EllaValentínová Ella 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 10.26
8 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.27
Celkom 8 pretekárov
Beh 38 (so, 16.3.2019 - 12:07) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jablonská SoňaJablonská Soňa 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.74
2 Slezáková RegínaSlezáková Regína 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.11
3 495 Gašparovičová SarahGašparovičová Sarah 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 10.24
4 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.34
5 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.44
6 Nosáľová BarboraNosáľová Barbora 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 10.45
7 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.51
Kaňová MariannaKaňová Marianna 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 39 (so, 16.3.2019 - 12:07) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ševerová DorotaŠeverová Dorota 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.38
2 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.39
3 Bačová KarolínaBačová Karolína 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.56
4 Glončáková JúliaGlončáková Júlia 10 10 Naša atletikaNaša atletika 1 10.62
5 Kruželová AnicaKruželová Anica 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 11.16
6 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 11.20
Marková KarolínaMarková Karolína 09 09 Naša atletikaNaša atletika 5 DNS
Habová IzabelaHabová Izabela 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletikaNaša atletika 4 07.93
2 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 5 08.17
3 491 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 3 08.28
4 Háberová HanaHáberová Hana 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 08.34
5 Marušinová MartinaMarušinová Martina 03 03 Naša atletikaNaša atletika 7 08.51
6 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 8 08.53
7 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletikaNaša atletika 1 08.58
8 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.65
9 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.70
10 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 7 08.74
11 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.75
12 Salagová LuciaSalagová Lucia 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 08.77
12 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.77
14 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.87
15 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.88
16 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.89
17 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.93
18 Galova KatarinaGalova Katarina 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 09.02
18 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 09.02
20 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.09
20 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.09
20 Tiková TamaraTiková Tamara 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 09.09
23 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.10
24 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 09.17
25 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 8 09.18
26 Szaboova KristínaSzaboova Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.27
27 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.31
28 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 09.34
29 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.38
30 Dávidová LíviaDávidová Lívia 06 06 Naša atletikaNaša atletika 2 09.40
31 Horvatová PetraHorvatová Petra 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 09.42
32 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 09.45
33 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.46
33 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 09.46
35 484 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.47
35 Čisáriková MiriamČisáriková Miriam 04 04 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 8 09.47
37 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletikaNaša atletika 8 09.49
38 Salaiová VanesaSalaiová Vanesa 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.50
39 497 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.52
40 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.54
40 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.54
42 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.57
43 Voleková RebekaVoleková Rebeka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.58
44 Spustová EmíliaSpustová Emília 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.61
45 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.64
46 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.68
47 Klementová JúliaKlementová Júlia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.71
48 Marková MichaelaMarková Michaela 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.74
48 Jablonská SoňaJablonská Soňa 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.74
50 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.78
51 Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 09.79
52 493 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletikaNaša atletika 4 09.81
53 492 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletikaNaša atletika 8 09.85
53 Grmanová LauraGrmanová Laura 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.85
55 483 Fischerová GrétaFischerová Gréta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.88
55 485 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.88
55 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.88
58 Tancerová HankaTancerová Hanka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.90
58 499 Česneková SandraČesneková Sandra 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.90
60 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.91
61 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.92
62 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.93
63 Dávidová LauraDávidová Laura 04 04 Naša atletikaNaša atletika 1 09.95
64 Szöcsová BoglárkaSzöcsová Boglárka 04 04 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 8 09.97
65 Šurinová AlenaŠurinová Alena 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.00
66 Glončáková SofiaGlončáková Sofia 07 07 Naša atletikaNaša atletika 4 10.01
67 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.02
68 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.09
69 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.10
70 Slezáková RegínaSlezáková Regína 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.11
71 Semešová SamantaSemešová Samanta 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 8 10.14
72 494 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 Naša atletikaNaša atletika 2 10.15
73 Marková JúliaMarková Júlia 07 07 Naša atletikaNaša atletika 7 10.17
74 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 10.18
75 Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.19
76 Balážová NinaBalážová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.20
77 495 Gašparovičová SarahGašparovičová Sarah 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 10.24
78 Valentínová EllaValentínová Ella 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 10.26
79 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.27
80 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.30
81 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.34
82 Ševerová DorotaŠeverová Dorota 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.38
83 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.39
84 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.44
85 Nosáľová BarboraNosáľová Barbora 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 10.45
86 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.51
87 Bačová KarolínaBačová Karolína 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.56
88 Glončáková JúliaGlončáková Júlia 10 10 Naša atletikaNaša atletika 1 10.62
89 Kruželová AnicaKruželová Anica 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 11.16
90 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 11.20
Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 Naša atletikaNaša atletika 2 DNS
Vanovčanová ZuzanaVanovčanová Zuzana 03 03 Naša atletikaNaša atletika 5 DNS
Durdjaková SofiaDurdjaková Sofia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNS
Kaňová MariannaKaňová Marianna 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 DNS
Marková KarolínaMarková Karolína 09 09 Naša atletikaNaša atletika 5 DNS
Habová IzabelaHabová Izabela 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 DNS

60 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 16.3.2019 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletikaNaša atletika 1 07.86
2 Háberová HanaHáberová Hana 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 08.32
3 Marušinová MartinaMarušinová Martina 03 03 Naša atletikaNaša atletika 7 08.53
4 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.69
5 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 8 08.89
Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 Naša atletikaNaša atletika 4 DNS
Vanovčanová ZuzanaVanovčanová Zuzana 03 03 Naša atletikaNaša atletika 3 DNS
Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DQ
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 02 (so, 16.3.2019 - 11:56) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 08.07
2 491 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 5 08.27
3 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 08.55
4 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 6 08.56
5 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.68
6 Salagová LuciaSalagová Lucia 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 08.70
7 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 1 08.75
8 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.83
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 16.3.2019 - 11:56) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Galova KatarinaGalova Katarina 04 04 Naša atletikaNaša atletika 1 08.97
2 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 5 09.12
3 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.12
4 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 3 09.36
5 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.37
6 Dávidová LíviaDávidová Lívia 06 06 Naša atletikaNaša atletika 8 09.41
7 Voleková RebekaVoleková Rebeka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.47
8 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.50
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 16.3.2019 - 11:56) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.32
2 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.55
3 Spustová EmíliaSpustová Emília 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.70
4 Dávidová LauraDávidová Laura 04 04 Naša atletikaNaša atletika 7 09.82
5 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.95
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 08.07
2 491 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 5 08.27
3 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 08.55
4 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 6 08.56
5 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.68
6 Salagová LuciaSalagová Lucia 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 08.70
7 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 1 08.75
8 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.83
9 Galova KatarinaGalova Katarina 04 04 Naša atletikaNaša atletika 1 08.97
10 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 5 09.12
10 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.12
12 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.32
13 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 3 09.36
14 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.37
15 Dávidová LíviaDávidová Lívia 06 06 Naša atletikaNaša atletika 8 09.41
16 Voleková RebekaVoleková Rebeka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.47
17 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.50
18 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.55
19 Spustová EmíliaSpustová Emília 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.70
20 Dávidová LauraDávidová Laura 04 04 Naša atletikaNaša atletika 7 09.82
21 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.95

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 05 (so, 16.3.2019 - 11:57) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.66
2 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.69
3 Ďuráková LauraĎuráková Laura 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 08.96
4 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.99
5 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.10
6 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.15
7 Klementová JúliaKlementová Júlia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.53
8 483 Fischerová GrétaFischerová Gréta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.79
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 16.3.2019 - 11:57) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.84
2 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.00
3 Šurinová AlenaŠurinová Alena 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.03
4 Balážová NinaBalážová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.04
5 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.04
6 Marková JúliaMarková Júlia 07 07 Naša atletikaNaša atletika 3 10.13
7 Valentínová EllaValentínová Ella 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 10.17
8 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.20
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (so, 16.3.2019 - 11:57) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.39
2 Marková MichaelaMarková Michaela 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.75
3 492 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletikaNaša atletika 2 09.82
4 Tancerová HankaTancerová Hanka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.87
5 Semešová SamantaSemešová Samanta 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 10.04
6 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.07
7 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.07
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (so, 16.3.2019 - 11:57) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Horvatová PetraHorvatová Petra 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 09.45
2 Čisáriková MiriamČisáriková Miriam 04 04 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 09.46
3 Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 09.77
4 Grmanová LauraGrmanová Laura 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.83
5 Szöcsová BoglárkaSzöcsová Boglárka 04 04 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 09.96
6 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.62
Habová IzabelaHabová Izabela 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.66
2 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.69
3 Ďuráková LauraĎuráková Laura 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 08.96
4 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.99
5 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.10
6 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.15
7 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.39
8 Horvatová PetraHorvatová Petra 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 09.45
9 Čisáriková MiriamČisáriková Miriam 04 04 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 09.46
10 Klementová JúliaKlementová Júlia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.53
11 Marková MichaelaMarková Michaela 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.75
12 Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 09.77
13 483 Fischerová GrétaFischerová Gréta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.79
14 492 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletikaNaša atletika 2 09.82
15 Grmanová LauraGrmanová Laura 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.83
16 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.84
17 Tancerová HankaTancerová Hanka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.87
18 Szöcsová BoglárkaSzöcsová Boglárka 04 04 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 09.96
19 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.00
20 Šurinová AlenaŠurinová Alena 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.03
21 Balážová NinaBalážová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.04
21 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.04
21 Semešová SamantaSemešová Samanta 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 10.04
24 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.07
24 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.07
26 Marková JúliaMarková Júlia 07 07 Naša atletikaNaša atletika 3 10.13
27 Valentínová EllaValentínová Ella 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 10.17
28 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.20
29 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.62
Habová IzabelaHabová Izabela 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNS

60 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh 15 (so, 16.3.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Štefanides MatúšŠtefanides Matúš 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 8 09.78
2 Bezák AlexBezák Alex 10 10 Naša atletikaNaša atletika 4 10.20
3 Bezák MarcusBezák Marcus 10 10 Naša atletikaNaša atletika 5 10.36
4 Maťaš MaximiliánMaťaš Maximilián 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 10.44
5 Slíš MarkoSlíš Marko 10 10 Naša atletikaNaša atletika 1 10.75
7 Minčík NinoMinčík Nino 10 10 Naša atletikaNaša atletika 2 11.23
8 Pilka MartinPilka Martin 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 11.62
Celkom 7 pretekárov
Beh 16 (so, 16.3.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pazdernatý MartinPazdernatý Martin 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.75
2 Voloch LukeVoloch Luke 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 11.07
3 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletikaNaša atletika 5 11.07
4 Kaňa RonaldKaňa Ronald 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 11.39
5 Salaga MarekSalaga Marek 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 11.56
6 Škvara MichalŠkvara Michal 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 11.63
7 Lošonský MatúšLošonský Matúš 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 11.69
Celkom 7 pretekárov
Beh 27 (so, 16.3.2019 - 12:06) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Štefanides MatúšŠtefanides Matúš 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 09.84
2 Bezák AlexBezák Alex 10 10 Naša atletikaNaša atletika 5 10.18
3 Maťaš MaximiliánMaťaš Maximilián 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 10.23
4 Bezák MarcusBezák Marcus 10 10 Naša atletikaNaša atletika 3 10.37
5 Slíš MarkoSlíš Marko 10 10 Naša atletikaNaša atletika 7 10.98
6 Mereš LukášMereš Lukáš 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 11.02
7 Voloch LukeVoloch Luke 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 8 11.88
Pazdernatý MartinPazdernatý Martin 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 28 (so, 16.3.2019 - 12:06) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletikaNaša atletika 4 10.82
2 Salaga MarekSalaga Marek 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 10.83
3 Škvara MichalŠkvara Michal 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 11.02
4 Kaňa RonaldKaňa Ronald 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 11.18
5 Minčík NinoMinčík Nino 10 10 Naša atletikaNaša atletika 5 11.23
6 Lošonský MatúšLošonský Matúš 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 11.55
Pilka MartinPilka Martin 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 29 (so, 16.3.2019 - 12:06) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Mereš LukášMereš Lukáš 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 11.58
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Štefanides MatúšŠtefanides Matúš 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 8 09.78
2 Štefanides MatúšŠtefanides Matúš 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 09.84
3 Bezák AlexBezák Alex 10 10 Naša atletikaNaša atletika 5 10.18
4 Bezák AlexBezák Alex 10 10 Naša atletikaNaša atletika 4 10.20
5 Maťaš MaximiliánMaťaš Maximilián 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 10.23
6 Bezák MarcusBezák Marcus 10 10 Naša atletikaNaša atletika 5 10.36
7 Bezák MarcusBezák Marcus 10 10 Naša atletikaNaša atletika 3 10.37
8 Maťaš MaximiliánMaťaš Maximilián 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 10.44
9 Slíš MarkoSlíš Marko 10 10 Naša atletikaNaša atletika 1 10.75
9 Pazdernatý MartinPazdernatý Martin 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.75
11 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletikaNaša atletika 4 10.82
12 Salaga MarekSalaga Marek 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 10.83
13 Slíš MarkoSlíš Marko 10 10 Naša atletikaNaša atletika 7 10.98
14 Mereš LukášMereš Lukáš 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 11.02
14 Škvara MichalŠkvara Michal 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 11.02
16 Voloch LukeVoloch Luke 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 11.07
16 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletikaNaša atletika 5 11.07
18 Kaňa RonaldKaňa Ronald 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 11.18
19 Minčík NinoMinčík Nino 10 10 Naša atletikaNaša atletika 2 11.23
19 Minčík NinoMinčík Nino 10 10 Naša atletikaNaša atletika 5 11.23
21 Kaňa RonaldKaňa Ronald 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 11.39
22 Lošonský MatúšLošonský Matúš 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 11.55
23 Salaga MarekSalaga Marek 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 11.56
24 Mereš LukášMereš Lukáš 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 11.58
25 Pilka MartinPilka Martin 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 11.62
26 Škvara MichalŠkvara Michal 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 11.63
27 Lošonský MatúšLošonský Matúš 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 11.69
28 Voloch LukeVoloch Luke 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 8 11.88
Pazdernatý MartinPazdernatý Martin 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Pilka MartinPilka Martin 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 23 (so, 16.3.2019 - 12:04) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.98
2 Bobovský SamuelBobovský Samuel 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 09.10
3 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 09.11
4 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.54
5 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.00
6 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.11
7 Jelok KrištofJelok Krištof 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 8 11.61
Hladík JakubHladík Jakub 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 24 (so, 16.3.2019 - 12:04) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.44
2 Troščák JaroslavTroščák Jaroslav 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 09.94
3 Križan JakubKrižan Jakub 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.96
4 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.39
5 Nagy JakubNagy Jakub 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 10.53
6 Votčenikov MichalVotčenikov Michal 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.55
7 Litvák BorisLitvák Boris 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.07
Celkom 7 pretekárov
Beh 25 (so, 16.3.2019 - 12:04) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bujna SlavomírBujna Slavomír 09 09 Naša atletikaNaša atletika 5 09.88
2 Belica BorisBelica Boris 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.89
3 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.94
4 Kordoš MatúšKordoš Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.50
5 Velšmid MaximVelšmid Maxim 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.80
6 Salák MatúšSalák Matúš 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 12.44
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.98
2 Bobovský SamuelBobovský Samuel 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 09.10
3 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 09.11
4 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.44
5 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.54
6 Bujna SlavomírBujna Slavomír 09 09 Naša atletikaNaša atletika 5 09.88
7 Belica BorisBelica Boris 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.89
8 Troščák JaroslavTroščák Jaroslav 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 09.94
8 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.94
10 Križan JakubKrižan Jakub 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.96
11 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.00
12 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.11
13 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.39
14 Kordoš MatúšKordoš Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.50
15 Nagy JakubNagy Jakub 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 10.53
16 Votčenikov MichalVotčenikov Michal 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.55
17 Velšmid MaximVelšmid Maxim 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.80
18 Litvák BorisLitvák Boris 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.07
19 Jelok KrištofJelok Krištof 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 8 11.61
20 Salák MatúšSalák Matúš 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 12.44
Hladík JakubHladík Jakub 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 DNS

60 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 13 (so, 16.3.2019 - 11:59) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kalaberová NelaKalaberová Nela 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 10.59
2 Glončáková JúliaGlončáková Júlia 10 10 Naša atletikaNaša atletika 10 10.70
3 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.94
4 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 9 11.00
5 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 11.31
6 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 11.44
7 Chrenková MartinaChrenková Martina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11 11.59
8 Kulichová NatáliaKulichová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12 12.43
Elizeuš KarolínaElizeuš Karolína 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 NM
Tužinská HanaTužinská Hana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 8 NM
Elizeuš HanaElizeuš Hana 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 NM
Ondrášeková HanaOndrášeková Hana 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 NM
Celkom 12 pretekárov
Beh 14 (so, 16.3.2019 - 11:59) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.64
2 Heseková KarolínaHeseková Karolína 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.90
Celkom 2 pretekári
Beh 26 (so, 16.3.2019 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kalaberová NelaKalaberová Nela 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 10.44
2 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 10.50
Heseková KarolínaHeseková Karolína 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 27 (so, 16.3.2019 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 11.01
2 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 11.11
3 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 11.33
Kulichová NatáliaKulichová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Glončáková JúliaGlončáková Júlia 10 10 Naša atletikaNaša atletika 5 DNS
Chrenková MartinaChrenková Martina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 28 (so, 16.3.2019 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Ondrášeková HanaOndrášeková Hana 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 11.63
4 Elizeuš KarolínaElizeuš Karolína 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 11.81
5 Elizeuš HanaElizeuš Hana 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 12.12
6 Tužinská HanaTužinská Hana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 14.25
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kalaberová NelaKalaberová Nela 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 10.44
2 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 10.50
3 Kalaberová NelaKalaberová Nela 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 10.59
4 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.64
5 Glončáková JúliaGlončáková Júlia 10 10 Naša atletikaNaša atletika 10 10.70
6 Heseková KarolínaHeseková Karolína 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.90
7 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.94
8 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 9 11.00
9 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 11.01
10 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 11.11
11 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 11.31
12 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 11.33
13 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 11.44
14 Chrenková MartinaChrenková Martina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11 11.59
15 Ondrášeková HanaOndrášeková Hana 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 11.63
16 Elizeuš KarolínaElizeuš Karolína 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 11.81
17 Elizeuš HanaElizeuš Hana 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 12.12
18 Kulichová NatáliaKulichová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12 12.43
19 Tužinská HanaTužinská Hana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 14.25
20 Elizeuš KarolínaElizeuš Karolína 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 NM
20 Tužinská HanaTužinská Hana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 8 NM
20 Elizeuš HanaElizeuš Hana 11 11 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 NM
20 Ondrášeková HanaOndrášeková Hana 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 NM
Heseková KarolínaHeseková Karolína 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Kulichová NatáliaKulichová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Glončáková JúliaGlončáková Júlia 10 10 Naša atletikaNaša atletika 5 DNS
Chrenková MartinaChrenková Martina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 09 (so, 16.3.2019 - 11:58) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 484 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.21
2 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletikaNaša atletika 3 09.33
3 497 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.36
4 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.43
5 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 09.46
6 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.54
7 493 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletikaNaša atletika 1 09.66
8 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 8 09.86
Celkom 8 pretekárov
Beh B (so, 16.3.2019 - 11:58) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.99
2 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.08
3 Tiková TamaraTiková Tamara 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.12
4 Szaboova KristínaSzaboova Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.17
5 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.31
6 Glončáková SofiaGlončáková Sofia 07 07 Naša atletikaNaša atletika 8 09.83
7 Durdjaková SofiaDurdjaková Sofia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.00
8 Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.08
9 Glončáková JúliaGlončáková Júlia 10 10 Naša atletikaNaša atletika 10.70
Celkom 9 pretekárov
Beh 10 (so, 16.3.2019 - 11:58) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 485 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.94
2 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.99
3 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.09
4 494 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 Naša atletikaNaša atletika 2 10.10
5 Slezáková RegínaSlezáková Regína 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.19
6 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.37
7 Jablonská SoňaJablonská Soňa 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.38
Kaňová MariannaKaňová Marianna 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 11 (so, 16.3.2019 - 11:58) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 499 Česneková SandraČesneková Sandra 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 10.02
2 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.17
3 495 Gašparovičová SarahGašparovičová Sarah 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 10.31
4 Nosáľová BarboraNosáľová Barbora 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 8 10.35
5 Bačová KarolínaBačová Karolína 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.42
6 Ševerová DorotaŠeverová Dorota 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.58
Marková KarolínaMarková Karolína 09 09 Naša atletikaNaša atletika 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 12 (so, 16.3.2019 - 11:58) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Salaiová VanesaSalaiová Vanesa 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.46
2 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 09.59
3 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.24
4 Kruželová AnicaKruželová Anica 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 11.28
5 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.29
Bejdáková PavlaBejdáková Pavla 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.99
2 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.08
3 Tiková TamaraTiková Tamara 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.12
4 Szaboova KristínaSzaboova Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.17
5 484 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.21
6 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.31
7 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletikaNaša atletika 3 09.33
8 497 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.36
9 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.43
10 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 09.46
10 Salaiová VanesaSalaiová Vanesa 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.46
12 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.54
13 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 09.59
14 493 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletikaNaša atletika 1 09.66
15 Glončáková SofiaGlončáková Sofia 07 07 Naša atletikaNaša atletika 8 09.83
16 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 8 09.86
17 485 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.94
18 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.99
19 Durdjaková SofiaDurdjaková Sofia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.00
20 499 Česneková SandraČesneková Sandra 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 10.02
21 Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.08
22 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.09
23 494 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 Naša atletikaNaša atletika 2 10.10
24 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.17
25 Slezáková RegínaSlezáková Regína 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.19
26 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.24
27 495 Gašparovičová SarahGašparovičová Sarah 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 10.31
28 Nosáľová BarboraNosáľová Barbora 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 8 10.35
29 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.37
30 Jablonská SoňaJablonská Soňa 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.38
31 Bačová KarolínaBačová Karolína 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.42
32 Ševerová DorotaŠeverová Dorota 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.58
33 Glončáková JúliaGlončáková Júlia 10 10 Naša atletikaNaša atletika 10.70
34 Kruželová AnicaKruželová Anica 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 11.28
35 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.29
Kaňová MariannaKaňová Marianna 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 DNS
Marková KarolínaMarková Karolína 09 09 Naša atletikaNaša atletika 3 DNS
Bejdáková PavlaBejdáková Pavla 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS

60 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 39 (so, 16.3.2019 - 12:33) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.33
2 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.94
Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 54 (so, 16.3.2019 - 13:34) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.03
2 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.74
Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.03
2 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.33
3 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.74
4 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.94
Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 40 (so, 16.3.2019 - 12:34) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.36
2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.85
3 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.93
4 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 13.34
5 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.82
6 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 14.49
Celkom 6 pretekárov
Beh 55 (so, 16.3.2019 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 11.42
2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 12.17
3 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12.86
4 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 16.22
Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNS
Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.36
2 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 11.42
3 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.85
4 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.93
5 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 12.17
6 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12.86
7 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 13.34
8 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.82
9 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 14.49
10 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 16.22
Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNS
Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky DNS

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 38 (so, 16.3.2019 - 12:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.60
2 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 11.98
3 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 12.94
Celkom 3 pretekári
Beh 51 (so, 16.3.2019 - 13:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 11.78
2 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 13.49
Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.60
2 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 11.78
3 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 11.98
4 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 12.94
5 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 13.49
Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava DNS

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 40 (so, 16.3.2019 - 12:34) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Križan JakubKrižan Jakub 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 DQ
Celkom 1 pretekári
Beh 56 (so, 16.3.2019 - 13:36) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Križan JakubKrižan Jakub 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava DNS
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Križan JakubKrižan Jakub 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 DQ
Križan JakubKrižan Jakub 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava DNS

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 38 (so, 16.3.2019 - 12:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 484 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 13.16
2 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 13.48
3 497 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 14.37
Celkom 3 pretekári
Beh 52 (so, 16.3.2019 - 13:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava DNS
497 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava DNS
484 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 484 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 13.16
2 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 13.48
3 497 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 14.37
Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava DNS
497 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava DNS
484 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava DNS

60 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 37 (so, 16.3.2019 - 12:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.30
2 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.41
3 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 12.02
4 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 12.46
5 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.90
6 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 12.92
7 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.63
Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DQ
Celkom 8 pretekárov
Beh 38 (so, 16.3.2019 - 12:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.87
Celkom 1 pretekári
Beh 50 (so, 16.3.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10.45
2 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10.68
3 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 11.69
4 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 11.87
5 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.83
6 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 12.89
7 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.14
8 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.15
9 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.63
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.30
2 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.41
3 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10.45
4 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10.68
5 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 11.69
6 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.87
6 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 11.87
8 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 12.02
9 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 12.46
10 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.83
11 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 12.89
12 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.90
13 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 12.92
14 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.14
15 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.15
16 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.63
16 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.63
Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DQ

60 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh 38 (so, 16.3.2019 - 12:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.07
Celkom 1 pretekári
Beh 53 (so, 16.3.2019 - 13:33) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.81
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.81
2 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.07

4 x 100 m kombinovaná - Mix (Beh)

Beh 01 (so, 16.3.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bobovský, Nosáľová, Knapčok, Gašparovičová Bobovský, Nosáľová, Knapčok, Gašparovičová ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 1:04.22
2 Križan, Liptajová, Rutai, Psársky Križan, Liptajová, Rutai, Psársky Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 1:04.76
3 Bezák, Segéňová, Bezák, Bortlíková Bezák, Segéňová, Bezák, Bortlíková Naša atletikaNaša atletika 2 1:06.83
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 16.3.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Repka, Gräffingerová, Hladík, Česneková Repka, Gräffingerová, Hladík, Česneková AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 1:05.30
2 Slíš, Glončáková, Minčík, Pulcová Slíš, Glončáková, Minčík, Pulcová Naša atletikaNaša atletika 2 1:11.48
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bobovský, Nosáľová, Knapčok, Gašparovičová Bobovský, Nosáľová, Knapčok, Gašparovičová ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 1:04.22
2 Križan, Liptajová, Rutai, Psársky Križan, Liptajová, Rutai, Psársky Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 1:04.76
3 Repka, Gräffingerová, Hladík, Česneková Repka, Gräffingerová, Hladík, Česneková AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 1:05.30
4 Bezák, Segéňová, Bezák, Bortlíková Bezák, Segéňová, Bezák, Bortlíková Naša atletikaNaša atletika 2 1:06.83
5 Slíš, Glončáková, Minčík, Pulcová Slíš, Glončáková, Minčík, Pulcová Naša atletikaNaša atletika 2 1:11.48

4 x 200 m kombinovaná - Mix (Beh)

Beh 01 (so, 16.3.2019 - 13:21) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Polák, Glončáková, Janek, Bendová Polák, Glončáková, Janek, Bendová Naša atletikaNaša atletika 4 2:07.14
2 Donoval, Blichárová, Petrakovič, Bovanová Donoval, Blichárová, Petrakovič, Bovanová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:07.37
3 Marko, Petrakovičová, Rojík, Raticová Marko, Petrakovičová, Rojík, Raticová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:21.59
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 16.3.2019 - 13:21) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Balko Balko AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:02.71
2 Ferianc, Marková, Banetka, Fischerová Ferianc, Marková, Banetka, Fischerová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:06.01
3 Minárik, Marková, Bujna, Hlaváčová Minárik, Marková, Bujna, Hlaváčová Naša atletikaNaša atletika 2 2:20.61
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Balko Balko AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:02.71
2 Ferianc, Marková, Banetka, Fischerová Ferianc, Marková, Banetka, Fischerová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:06.01
3 Polák, Glončáková, Janek, Bendová Polák, Glončáková, Janek, Bendová Naša atletikaNaša atletika 4 2:07.14
4 Donoval, Blichárová, Petrakovič, Bovanová Donoval, Blichárová, Petrakovič, Bovanová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:07.37
5 Minárik, Marková, Bujna, Hlaváčová Minárik, Marková, Bujna, Hlaváčová Naša atletikaNaša atletika 2 2:20.61
6 Marko, Petrakovičová, Rojík, Raticová Marko, Petrakovičová, Rojík, Raticová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:21.59