<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Krajské kolo družstiev a jednotlivcov v atletike žiakov a žiačok ZŠ šk. rok 2018/2019

Banská Bystrica (23. 5. 2019)

300 m - Starší žiaci

(št, 23.5.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
5 Hudec MatejHudec Matej 040718 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 40.27
8 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 41.82
9 Jurica JurajJurica Juraj 040702 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 42.32
17 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 44.34
21 Turňa OliverTurňa Oliver 031202 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 45.12
25 Ferenc MiroslavFerenc Miroslav 050115 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 49.36
26 Kniebügl FilipKniebügl Filip 050518 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 51.88
Celkom 7 pretekárov

300 m - Staršie žiačky

(št, 23.5.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 44.82
2 Brunerová NinaBrunerová Nina 041109 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 47.11
4 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 070105 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 48.90
5 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 48.91
7 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 49.53
9 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 040611 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 49.99
10 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 50.32
11 Mihálová Lívia EmaMihálová Lívia Ema 051225 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 50.40
12 Hroncová DominikaHroncová Dominika 050904 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 50.67
13 Mitterová KatarínaMitterová Katarína 050319 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 51.07
14 Šajgalíková SimonaŠajgalíková Simona 040929 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 51.23
15 Rohárová RebeccaRohárová Rebecca 050308 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 51.69
18 Simanová IvanaSimanová Ivana 080403 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 52.95
19 Jechová HanaJechová Hana 051026 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 52.99
21 Futáková ViktóriaFutáková Viktória 040520 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 53.51
22 Mojžišová MargarétaMojžišová Margaréta 060401 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 54.08
Celkom 16 pretekárov