<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Krajské kolo družstiev a jednotlivcov v atletike žiakov a žiačok ZŠ šk. rok 2018/2019

Banská Bystrica (23. 5. 2019)

300 m - Starší žiaci

(št, 23.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
5 Hudec MatejHudec Matej 040718 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 40.27
8 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 41.82
9 Jurica JurajJurica Juraj 040702 04 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 42.32
17 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 44.34
21 Turňa OliverTurňa Oliver 031202 03 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 45.12
25 Ferenc MiroslavFerenc Miroslav 050115 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 49.36
26 Kniebügl FilipKniebügl Filip 050518 05 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 51.88
Celkom 7 pretekárov

300 m - Staršie žiačky

(št, 23.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 44.82
2 Brunerová NinaBrunerová Nina 041109 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 47.11
4 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 070105 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 48.90
5 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 48.91
7 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 49.53
9 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 040611 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 49.99
10 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 50.32
11 Mihálová Lívia EmaMihálová Lívia Ema 051225 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 50.40
12 Hroncová DominikaHroncová Dominika 050904 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 50.67
13 Mitterová KatarínaMitterová Katarína 050319 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 51.07
14 Šajgalíková SimonaŠajgalíková Simona 040929 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 51.23
15 Rohárová RebeccaRohárová Rebecca 050308 05 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 51.69
18 Simanová IvanaSimanová Ivana 080403 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 52.95
19 Jechová HanaJechová Hana 051026 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 52.99
21 Futáková ViktóriaFutáková Viktória 040520 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 53.51
22 Mojžišová MargarétaMojžišová Margaréta 060401 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 54.08
Celkom 16 pretekárov