<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Krajské kolo družstiev a jednotlivcov v atletike žiakov a žiačok ZŠ šk. rok 2018/2019

Banská Bystrica (23. 5. 2019)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh A (št, 23.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 07.29
6 Antal MarianAntal Marian 050516 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.12
Celkom 2 pretekári
Rozbeh B (št, 23.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
2 Gaens DanielGaens Daniel 040914 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 08.07
Celkom 1 pretekári
Rozbeh D (št, 23.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
5 Lipták AurelLipták Aurel 041019 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 07.77
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 07.29
2 Lipták AurelLipták Aurel 041019 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 07.77
3 Gaens DanielGaens Daniel 040914 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 08.07
4 Antal MarianAntal Marian 050516 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.12

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (št, 23.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
5 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 07.51
8 Lipták AurelLipták Aurel 041019 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 07.60
Celkom 2 pretekári

60 m - Žiaci ZŠ (Beh)

Beh A (št, 23.5.2019 - 11:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováč MartinKováč Martin 060527 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 08.14
2 Siman MartinSiman Martin 060216 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.52
4 Bíreš BenjamínBíreš Benjamín 070419 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.24
7 Badáni MarekBadáni Marek 070927 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.06
8 Cimba JakubCimba Jakub 080116 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.12
Celkom 5 pretekárov
Beh B (št, 23.5.2019 - 11:00) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
3 Levčík JakubLevčík Jakub 060226 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.26
5 Varšo MichalVaršo Michal 070307 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.72
7 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.25
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováč MartinKováč Martin 060527 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 08.14
2 Levčík JakubLevčík Jakub 060226 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.26
3 Siman MartinSiman Martin 060216 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.52
4 Varšo MichalVaršo Michal 070307 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.72
5 Bíreš BenjamínBíreš Benjamín 070419 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.24
6 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.25
7 Badáni MarekBadáni Marek 070927 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.06
8 Cimba JakubCimba Jakub 080116 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.12

60 m - Žiaci ZŠ (Finále)

Finále (št, 23.5.2019 - 11:00) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
2 Kováč MartinKováč Martin 060527 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 08.32
3 Levčík JakubLevčík Jakub 060226 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.44
5 Siman MartinSiman Martin 060216 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.93
7 Varšo MichalVaršo Michal 070307 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.01
Celkom 4 pretekári

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh A (št, 23.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brunerová NinaBrunerová Nina 041109 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.65
2 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 051004 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.69
3 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 070105 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 08.91
6 Molentová TamaraMolentová Tamara 051116 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.15
8 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 070405 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.74
Celkom 5 pretekárov
Beh B (št, 23.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
3 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.01
4 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 09.07
Celkom 2 pretekári
Beh C (št, 23.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 08.71
3 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 040611 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 08.91
Celkom 2 pretekári
Beh D (št, 23.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.54
2 Sásová KristínaSásová Kristína 040624 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.84
3 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 08.86
6 Rohárová RebeccaRohárová Rebecca 050308 05 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 09.79
Celkom 4 pretekári
Beh E (št, 23.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 08.41
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 08.41
2 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.54
3 Brunerová NinaBrunerová Nina 041109 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.65
4 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 051004 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.69
5 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 08.71
6 Sásová KristínaSásová Kristína 040624 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.84
7 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 08.86
8 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 070105 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 08.91
8 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 040611 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 08.91
10 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.01
11 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 09.07
12 Molentová TamaraMolentová Tamara 051116 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.15
13 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 070405 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.74
14 Rohárová RebeccaRohárová Rebecca 050308 05 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 09.79

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (št, 23.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 07.96
2 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.06
4 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.24
5 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 051004 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.25
6 Brunerová NinaBrunerová Nina 041109 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.32
7 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 08.38
Celkom 6 pretekárov

60 m - Žiačky ZŠ (Beh)

Beh A (št, 23.5.2019 - 11:00) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trnovská LindaTrnovská Linda 060411 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.66
2 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.74
3 Kaščáková DianaKaščáková Diana 061006 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.93
4 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 060926 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.14
7 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 071114 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.86
8 Berčíková ViktóriaBerčíková Viktória 070528 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 10.00
Celkom 6 pretekárov
Beh B (št, 23.5.2019 - 11:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.77
2 Gálová KristínaGálová Kristína 070830 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.01
4 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.29
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trnovská LindaTrnovská Linda 060411 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.66
2 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.74
3 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.77
4 Kaščáková DianaKaščáková Diana 061006 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.93
5 Gálová KristínaGálová Kristína 070830 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.01
6 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 060926 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.14
7 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.29
8 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 071114 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.86
9 Berčíková ViktóriaBerčíková Viktória 070528 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 10.00

60 m - Žiačky ZŠ (Finále)

Finále A (št, 23.5.2019 - 11:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trnovská LindaTrnovská Linda 060411 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.59
2 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.65
3 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.69
4 Gálová KristínaGálová Kristína 070830 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.76
5 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.09
6 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 060926 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.14
Celkom 6 pretekárov