<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-okresu stredných škôl + netradičné švédske štafety

Trnava (16. 4. 2019)

100 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ut, 16.4.2019 - 10:20) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Balažovič JakubBalažovič Jakub 020124 stredná priemyselná škola dopravnástredná priemyselná škola d... 7 12.42
2 Dékány AdamDékány Adam 021106 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 13.20
3 Mego AdriánMego Adrián 030410 stredná priemyselná škola dopravnástredná priemyselná škola d... 5 13.26
4 Sekáč JánSekáč Ján 020222 SOŠE elektrotechnická TrnavaSOŠE elektrotechnická Trnava 3 13.56
5 Nagy AdamNagy Adam 010921 Arcibiskupské gymnázium v TrnaveArcibiskupské gymnázium v ... 13.74
6 Suchan BranislavSuchan Branislav 030426 stredná priemyselná škola dopravnástredná priemyselná škola d... 1 14.03
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ut, 16.4.2019 - 10:20) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ertl MarekErtl Marek 991018 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 1 12.08
2 Jankech DamianJankech Damian 020828 SOŠ automobilová, Coburgova 39, TrnavaSOŠ automobilová, Coburgova... 4 13.18
3 Dibala ŠimonDibala Šimon 020211 Stredná zdravotnícka škola TrnavaStredná zdravotnícka škola ... 3 13.81
4 Adamčík MichalAdamčík Michal 020626 SSOŠ Gos-sk TrnavaSSOŠ Gos-sk Trnava 7 16.31
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (ut, 16.4.2019 - 10:20) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Brestovanský JakubBrestovanský Jakub 010605 SPŠ TrnavaSPŠ Trnava 5 13.04
2 Orlický MarekOrlický Marek 010415 SOŠE elektrotechnická TrnavaSOŠE elektrotechnická Trnava 6 13.20
3 Kordiak ErikKordiak Erik 000602 SPŠ Trnava, Komenského 1SPŠ Trnava, Komenského 1 1 13.27
4 Gajda MatúšGajda Matúš 010718 stredná priemyselná škola dopravnástredná priemyselná škola d... 3 13.34
5 Mráz MarekMráz Marek 010405 SPŠ Trnava, Komenského 1SPŠ Trnava, Komenského 1 2 14.40
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ut, 16.4.2019 - 10:20) official Vietor: +2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010929 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 2 12.57
2 Klobučník ŠtefanKlobučník Štefan 030414 Gymnázium Angely Merici TrnavaGymnázium Angely Merici Trnava 1 13.53
3 Pokusa MarkusPokusa Markus 021104 Obchodná akadémia TrnavaObchodná akadémia Trnava 4 13.96
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 05 (ut, 16.4.2019 - 10:20) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Birošík AdamBirošík Adam 021107 SPŠ TrnavaSPŠ Trnava 7 12.25
2 Franko PatrikFranko Patrik 030819 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 5 12.82
3 Sagan DanielSagan Daniel 030413 Gymnázium Angely Merici TrnavaGymnázium Angely Merici Trnava 2 13.18
4 Polák IvanPolák Ivan 030321 SOŠE elektrotechnická TrnavaSOŠE elektrotechnická Trnava 1 13.20
5 Šoka Lukᚊoka Lukáš 030403 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 4 13.68
6 Vencelík DáriusVencelík Dárius 030627 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 6 13.74
7 Voščinár NicolasVoščinár Nicolas 021010 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 8 13.95
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (ut, 16.4.2019 - 10:20) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sitai KevinSitai Kevin 020406 SSOŠ Gos-skSSOŠ Gos-sk 4 12.59
2 Orihel MartinOrihel Martin 020528 SOŠE elektrotechnická TrnavaSOŠE elektrotechnická Trnava 2 12.66
3 Bednárik LukášBednárik Lukáš 000824 SOŠ automobilová, Coburgova 39, TrnavaSOŠ automobilová, Coburgova... 13.03
4 Manca DávidManca Dávid 020904 SOŠ OaS Trnava, Lomonosovova 6 , 917 08SOŠ OaS Trnava, Lomonosovov... 3 13.23
5 Chlipala MatejChlipala Matej 010930 Obchodná akadémia TrnavaObchodná akadémia Trnava 13.62
6 Čierňava MichalČierňava Michal 021209 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 13.99
7 Baranovský MilanBaranovský Milan 020605 SSOŠ Gos-sk TrnavaSSOŠ Gos-sk Trnava 7 14.40
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ertl MarekErtl Marek 991018 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 1 12.08
2 Birošík AdamBirošík Adam 021107 SPŠ TrnavaSPŠ Trnava 7 12.25
3 Balažovič JakubBalažovič Jakub 020124 stredná priemyselná škola dopravnástredná priemyselná škola d... 7 12.42
4 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010929 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 2 12.57
5 Sitai KevinSitai Kevin 020406 SSOŠ Gos-skSSOŠ Gos-sk 4 12.59
6 Orihel MartinOrihel Martin 020528 SOŠE elektrotechnická TrnavaSOŠE elektrotechnická Trnava 2 12.66
7 Franko PatrikFranko Patrik 030819 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 5 12.82
8 Bednárik LukášBednárik Lukáš 000824 SOŠ automobilová, Coburgova 39, TrnavaSOŠ automobilová, Coburgova... 13.03
9 Brestovanský JakubBrestovanský Jakub 010605 SPŠ TrnavaSPŠ Trnava 5 13.04
10 Jankech DamianJankech Damian 020828 SOŠ automobilová, Coburgova 39, TrnavaSOŠ automobilová, Coburgova... 4 13.18
10 Sagan DanielSagan Daniel 030413 Gymnázium Angely Merici TrnavaGymnázium Angely Merici Trnava 2 13.18
12 Dékány AdamDékány Adam 021106 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 13.20
12 Orlický MarekOrlický Marek 010415 SOŠE elektrotechnická TrnavaSOŠE elektrotechnická Trnava 6 13.20
12 Polák IvanPolák Ivan 030321 SOŠE elektrotechnická TrnavaSOŠE elektrotechnická Trnava 1 13.20
15 Manca DávidManca Dávid 020904 SOŠ OaS Trnava, Lomonosovova 6 , 917 08SOŠ OaS Trnava, Lomonosovov... 3 13.23
16 Mego AdriánMego Adrián 030410 stredná priemyselná škola dopravnástredná priemyselná škola d... 5 13.26
17 Kordiak ErikKordiak Erik 000602 SPŠ Trnava, Komenského 1SPŠ Trnava, Komenského 1 1 13.27
18 Gajda MatúšGajda Matúš 010718 stredná priemyselná škola dopravnástredná priemyselná škola d... 3 13.34
19 Klobučník ŠtefanKlobučník Štefan 030414 Gymnázium Angely Merici TrnavaGymnázium Angely Merici Trnava 1 13.53
20 Sekáč JánSekáč Ján 020222 SOŠE elektrotechnická TrnavaSOŠE elektrotechnická Trnava 3 13.56
21 Chlipala MatejChlipala Matej 010930 Obchodná akadémia TrnavaObchodná akadémia Trnava 13.62
22 Šoka Lukᚊoka Lukáš 030403 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 4 13.68
23 Nagy AdamNagy Adam 010921 Arcibiskupské gymnázium v TrnaveArcibiskupské gymnázium v ... 13.74
23 Vencelík DáriusVencelík Dárius 030627 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 6 13.74
25 Dibala ŠimonDibala Šimon 020211 Stredná zdravotnícka škola TrnavaStredná zdravotnícka škola ... 3 13.81
26 Voščinár NicolasVoščinár Nicolas 021010 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 8 13.95
27 Pokusa MarkusPokusa Markus 021104 Obchodná akadémia TrnavaObchodná akadémia Trnava 4 13.96
28 Čierňava MichalČierňava Michal 021209 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 13.99
29 Suchan BranislavSuchan Branislav 030426 stredná priemyselná škola dopravnástredná priemyselná škola d... 1 14.03
30 Mráz MarekMráz Marek 010405 SPŠ Trnava, Komenského 1SPŠ Trnava, Komenského 1 2 14.40
30 Baranovský MilanBaranovský Milan 020605 SSOŠ Gos-sk TrnavaSSOŠ Gos-sk Trnava 7 14.40
32 Adamčík MichalAdamčík Michal 020626 SSOŠ Gos-sk TrnavaSSOŠ Gos-sk Trnava 7 16.31

100 m - Juniori (Finále)

Finále (ut, 16.4.2019 - 11:10) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ertl MarekErtl Marek 991018 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 11.86
2 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010929 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 12.04
3 Birošík AdamBirošík Adam 021107 SPŠ TrnavaSPŠ Trnava 12.11
4 Balažovič JakubBalažovič Jakub 020124 stredná priemyselná škola dopravnástredná priemyselná škola d... 12.30
5 Sitai KevinSitai Kevin 020406 SSOŠ Gos-skSSOŠ Gos-sk 12.58
6 Orihel MartinOrihel Martin 020528 SOŠE elektrotechnická TrnavaSOŠE elektrotechnická Trnava 12.71
7 Franko PatrikFranko Patrik 030819 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 12.83
8 Bednárik LukášBednárik Lukáš 000824 SOŠ automobilová, Coburgova 39, TrnavaSOŠ automobilová, Coburgova... 12.98
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ut, 16.4.2019 - 10:30) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 Obchodná akadémia TrnavaObchodná akadémia Trnava 3 13.37
2 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 1 13.62
3 Baránková AdelaBaránková Adela 010802 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 7 15.10
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (ut, 16.4.2019 - 10:30) official Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kršková AlexandraKršková Alexandra 030203 stredná priemyselná škola dopravnástredná priemyselná škola d... 4 15.47
2 Krišková NikolaKrišková Nikola 020406 stredná priemyselná škola dopravnástredná priemyselná škola d... 2 15.77
3 Danková KlaudiaDanková Klaudia 021021 SPŠ Trnava, Komenského 1SPŠ Trnava, Komenského 1 5 16.08
4 Marková MichaelaMarková Michaela 021223 SSOŠ Gos-sk TrnavSSOŠ Gos-sk Trnav 7 17.07
5 Hudcovičová AdrianaHudcovičová Adriana 030720 Gymnázium Angely Merici TrnavaGymnázium Angely Merici Trnava 3 17.20
6 Žigová LuciaŽigová Lucia 020312 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 8 17.71
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ut, 16.4.2019 - 10:30) official Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 020424 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 1 14.81
2 Andrasyová SimonaAndrasyová Simona 020917 Stredná zdravotnícka škola TrnavaStredná zdravotnícka škola ... 5 15.08
3 Adamčíková NatáliaAdamčíková Natália 021004 Obchodná akadémia TrnavaObchodná akadémia Trnava 7 15.81
4 Matíjová ŽofiaMatíjová Žofia 030612 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 6 15.95
5 Králiková VeronikaKráliková Veronika 021129 SOŠ OaS Trnava, Lomonosovova 6 , 917 08SOŠ OaS Trnava, Lomonosovov... 2 16.86
6 Králiková TerezaKráliková Tereza 030405 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 4 17.18
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ut, 16.4.2019 - 10:30) official Vietor: +3.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Suchoňová LuciaSuchoňová Lucia 990811 Obchodná akadémia TrnavaObchodná akadémia Trnava 1 14.70
2 Krištofiaková MonikaKrištofiaková Monika 010112 SSOŠ Gos-sk TrnavSSOŠ Gos-sk Trnav 7 16.43
3 Pallangová NikolaPallangová Nikola 010909 SSOŠ Gos-sk TrnavaSSOŠ Gos-sk Trnava 3 17.71
4 Juhásová MonikaJuhásová Monika 011023 Arcibiskupské gymnázium v TrnaveArcibiskupské gymnázium v ... 5 18.29
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 Obchodná akadémia TrnavaObchodná akadémia Trnava 3 13.37
2 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 1 13.62
3 Suchoňová LuciaSuchoňová Lucia 990811 Obchodná akadémia TrnavaObchodná akadémia Trnava 1 14.70
4 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 020424 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 1 14.81
5 Andrasyová SimonaAndrasyová Simona 020917 Stredná zdravotnícka škola TrnavaStredná zdravotnícka škola ... 5 15.08
6 Baránková AdelaBaránková Adela 010802 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 7 15.10
7 Kršková AlexandraKršková Alexandra 030203 stredná priemyselná škola dopravnástredná priemyselná škola d... 4 15.47
8 Krišková NikolaKrišková Nikola 020406 stredná priemyselná škola dopravnástredná priemyselná škola d... 2 15.77
9 Adamčíková NatáliaAdamčíková Natália 021004 Obchodná akadémia TrnavaObchodná akadémia Trnava 7 15.81
10 Matíjová ŽofiaMatíjová Žofia 030612 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 6 15.95
11 Danková KlaudiaDanková Klaudia 021021 SPŠ Trnava, Komenského 1SPŠ Trnava, Komenského 1 5 16.08
12 Krištofiaková MonikaKrištofiaková Monika 010112 SSOŠ Gos-sk TrnavSSOŠ Gos-sk Trnav 7 16.43
13 Králiková VeronikaKráliková Veronika 021129 SOŠ OaS Trnava, Lomonosovova 6 , 917 08SOŠ OaS Trnava, Lomonosovov... 2 16.86
14 Marková MichaelaMarková Michaela 021223 SSOŠ Gos-sk TrnavSSOŠ Gos-sk Trnav 7 17.07
15 Králiková TerezaKráliková Tereza 030405 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 4 17.18
16 Hudcovičová AdrianaHudcovičová Adriana 030720 Gymnázium Angely Merici TrnavaGymnázium Angely Merici Trnava 3 17.20
17 Žigová LuciaŽigová Lucia 020312 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 8 17.71
17 Pallangová NikolaPallangová Nikola 010909 SSOŠ Gos-sk TrnavaSSOŠ Gos-sk Trnava 3 17.71
19 Juhásová MonikaJuhásová Monika 011023 Arcibiskupské gymnázium v TrnaveArcibiskupské gymnázium v ... 5 18.29

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (ut, 16.4.2019 - 11:20) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 Obchodná akadémia TrnavaObchodná akadémia Trnava 13.05
2 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 13.38
3 Suchoňová LuciaSuchoňová Lucia 990811 Obchodná akadémia TrnavaObchodná akadémia Trnava 14.33
4 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 020424 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 14.73
5 Baránková AdelaBaránková Adela 010802 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 14.98
6 Andrasyová SimonaAndrasyová Simona 020917 Stredná zdravotnícka škola TrnavaStredná zdravotnícka škola ... 15.01
Celkom 6 pretekárov

200 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (ut, 16.4.2019 - 11:45) official Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Birošík AdamBirošík Adam 021107 SPŠ Trnava, Komenského 1SPŠ Trnava, Komenského 1 2 24.88
2 Kročka MarekKročka Marek 030723 Gymnázium Angely Merici TrnavaGymnázium Angely Merici Trnava 5 25.04
3 Bojňanský AdamBojňanský Adam 020802 SOŠ automobilová, Coburgova 39, TrnavaSOŠ automobilová, Coburgova... 25.58
4 Brestovanský JakubBrestovanský Jakub 010605 SPŠ TrnavaSPŠ Trnava 3 26.32
5 Lanák AndrejLanák Andrej 000327 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 6 26.55
6 Baraňovič PatrikBaraňovič Patrik 000104 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 1 27.90
7 Ostrovský SamuelOstrovský Samuel 020915 SOŠ Automobilova TrnavaSOŠ Automobilova Trnava 31.01
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ut, 16.4.2019 - 11:45) official Vietor: +3.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010929 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 3 24.84
2 Masarovič SebastianMasarovič Sebastian 020430 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 27.21
3 Bakoš LucasBakoš Lucas 031027 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 28.10
4 7 Šimanský SamuelŠimanský Samuel 010318 SOŠ automobilová, Coburgova 39, TrnavaSOŠ automobilová, Coburgova... 5 28.79
5 Soka LukášSoka Lukáš 030403 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 29.21
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010929 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 3 24.84
2 Birošík AdamBirošík Adam 021107 SPŠ Trnava, Komenského 1SPŠ Trnava, Komenského 1 2 24.88
3 Kročka MarekKročka Marek 030723 Gymnázium Angely Merici TrnavaGymnázium Angely Merici Trnava 5 25.04
4 Bojňanský AdamBojňanský Adam 020802 SOŠ automobilová, Coburgova 39, TrnavaSOŠ automobilová, Coburgova... 25.58
5 Brestovanský JakubBrestovanský Jakub 010605 SPŠ TrnavaSPŠ Trnava 3 26.32
6 Lanák AndrejLanák Andrej 000327 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 6 26.55
7 Masarovič SebastianMasarovič Sebastian 020430 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 27.21
8 Baraňovič PatrikBaraňovič Patrik 000104 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 1 27.90
9 Bakoš LucasBakoš Lucas 031027 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 28.10
10 7 Šimanský SamuelŠimanský Samuel 010318 SOŠ automobilová, Coburgova 39, TrnavaSOŠ automobilová, Coburgova... 5 28.79
11 Soka LukášSoka Lukáš 030403 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 29.21
12 Ostrovský SamuelOstrovský Samuel 020915 SOŠ Automobilova TrnavaSOŠ Automobilova Trnava 31.01

200 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (ut, 16.4.2019 - 12:00) official Vietor: +1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Gálová PatríciaGálová Patrícia 030829 SPŠ Trnava, Komenského 1SPŠ Trnava, Komenského 1 3 33.01
Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 020424 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 5 32.39
Potroková DominikaPotroková Dominika 020328 Obchodná akadémia TrnavaObchodná akadémia Trnava 7 34.18
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ut, 16.4.2019 - 12:00) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 4 26.14
2 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 Obchodná akadémia TrnavaObchodná akadémia Trnava 3 27.48
3 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 5 27.60
4 Dóková NinaDóková Nina 011221 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 1 32.90
5 Zdravkovič NevenaZdravkovič Nevena 020304 SSOŠ Gos-sk TrnavaSSOŠ Gos-sk Trnava 7 36.52
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 4 26.14
2 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 Obchodná akadémia TrnavaObchodná akadémia Trnava 3 27.48
3 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 5 27.60
4 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 020424 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 5 32.39
5 Dóková NinaDóková Nina 011221 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 1 32.90
6 Gálová PatríciaGálová Patrícia 030829 SPŠ Trnava, Komenského 1SPŠ Trnava, Komenského 1 3 33.01
7 Potroková DominikaPotroková Dominika 020328 Obchodná akadémia TrnavaObchodná akadémia Trnava 7 34.18
8 Zdravkovič NevenaZdravkovič Nevena 020304 SSOŠ Gos-sk TrnavaSSOŠ Gos-sk Trnava 7 36.52

400 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (ut, 16.4.2019 - 10:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bartek DenisBartek Denis 030504 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 2 53.25
2 Dékány AdamDékány Adam 021106 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 6 59.52
3 Polák IvanPolák Ivan 030321 SOŠE elektrotechnická TrnavaSOŠE elektrotechnická Trnava 7 1:00.86
4 Volkovics MichalVolkovics Michal 021117 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 7 1:02.84
5 Bakoš LucasBakoš Lucas 031027 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 1 1:05.71
6 Bango NikolasBango Nikolas 030728 SSOŠ Gos-sk TrnavaSSOŠ Gos-sk Trnava 2 1:09.33
7 Černay AdriánČernay Adrián 021225 SSOŠ Gos-sk TrnavaSSOŠ Gos-sk Trnava 4 1:26.19
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ut, 16.4.2019 - 10:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Tomovič FilipTomovič Filip 030410 SOŠE elektrotechnická TrnavaSOŠE elektrotechnická Trnava 8 58.92
2 Sekáč JánSekáč Ján 020222 SOŠE elektrotechnická TrnavaSOŠE elektrotechnická Trnava 6 1:02.99
3 Cibulka MatúšCibulka Matúš 021016 SSOŠ Gos-sk TrnavaSSOŠ Gos-sk Trnava 1 1:04.59
4 Dibala ŠimonDibala Šimon 020211 Stredná zdravotnícka škola TrnavaStredná zdravotnícka škola ... 2 1:06.21
5 Šimko SebastiánŠimko Sebastián 021212 SSOŠ Gos-sk TrnavaSSOŠ Gos-sk Trnava 7 1:07.41
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ut, 16.4.2019 - 10:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 24 Junas DušanJunas Dušan 010912 SPŠ Trnava, Komenského 1SPŠ Trnava, Komenského 1 5 58.90
2 Kordiak ErikKordiak Erik 000602 SPŠ Trnava, Komenského 1SPŠ Trnava, Komenského 1 6 59.40
3 Kekrt EduardKekrt Eduard 030527 Stredná zdravotnícka škola TrnavaStredná zdravotnícka škola ... 1:05.12
4 Ladvenica RadoslavLadvenica Radoslav 010509 SOŠ automobilová, Coburgova 39, TrnavaSOŠ automobilová, Coburgova... 7 1:06.50
5 Chudiványi LukášChudiványi Lukáš 010827 SOŠ automobilová, Coburgova 39, TrnavaSOŠ automobilová, Coburgova... 4 1:09.47
Keprt EduardKeprt Eduard 030527 Stredná zdravotnícka škola TrnavaStredná zdravotnícka škola ... DNS
Bednárik LukášBednárik Lukáš 000824 SOŠ automobilová, Coburgova 39, TrnavaSOŠ automobilová, Coburgova... 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bartek DenisBartek Denis 030504 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 2 53.25
2 24 Junas DušanJunas Dušan 010912 SPŠ Trnava, Komenského 1SPŠ Trnava, Komenského 1 5 58.90
3 1 Tomovič FilipTomovič Filip 030410 SOŠE elektrotechnická TrnavaSOŠE elektrotechnická Trnava 8 58.92
4 Kordiak ErikKordiak Erik 000602 SPŠ Trnava, Komenského 1SPŠ Trnava, Komenského 1 6 59.40
5 Dékány AdamDékány Adam 021106 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 6 59.52
6 Polák IvanPolák Ivan 030321 SOŠE elektrotechnická TrnavaSOŠE elektrotechnická Trnava 7 1:00.86
7 Volkovics MichalVolkovics Michal 021117 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 7 1:02.84
8 Sekáč JánSekáč Ján 020222 SOŠE elektrotechnická TrnavaSOŠE elektrotechnická Trnava 6 1:02.99
9 Cibulka MatúšCibulka Matúš 021016 SSOŠ Gos-sk TrnavaSSOŠ Gos-sk Trnava 1 1:04.59
10 Kekrt EduardKekrt Eduard 030527 Stredná zdravotnícka škola TrnavaStredná zdravotnícka škola ... 1:05.12
11 Bakoš LucasBakoš Lucas 031027 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 1 1:05.71
12 Dibala ŠimonDibala Šimon 020211 Stredná zdravotnícka škola TrnavaStredná zdravotnícka škola ... 2 1:06.21
13 Ladvenica RadoslavLadvenica Radoslav 010509 SOŠ automobilová, Coburgova 39, TrnavaSOŠ automobilová, Coburgova... 7 1:06.50
14 Šimko SebastiánŠimko Sebastián 021212 SSOŠ Gos-sk TrnavaSSOŠ Gos-sk Trnava 7 1:07.41
15 Bango NikolasBango Nikolas 030728 SSOŠ Gos-sk TrnavaSSOŠ Gos-sk Trnava 2 1:09.33
16 Chudiványi LukášChudiványi Lukáš 010827 SOŠ automobilová, Coburgova 39, TrnavaSOŠ automobilová, Coburgova... 4 1:09.47
17 Černay AdriánČernay Adrián 021225 SSOŠ Gos-sk TrnavaSSOŠ Gos-sk Trnava 4 1:26.19
Keprt EduardKeprt Eduard 030527 Stredná zdravotnícka škola TrnavaStredná zdravotnícka škola ... DNS
Bednárik LukášBednárik Lukáš 000824 SOŠ automobilová, Coburgova 39, TrnavaSOŠ automobilová, Coburgova... 1 DNS

400 m - Juniorky (Beh)

Beh (ut, 16.4.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 011123 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 6 1:02.30
2 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 000216 Stredná zdravotnícka škola TrnavaStredná zdravotnícka škola ... 4 1:10.15
3 Kadlečíková IvanaKadlečíková Ivana 991117 SPŠ Trnava, Komenského 1SPŠ Trnava, Komenského 1 3 1:12.70
4 Dóková NinaDóková Nina 011221 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 2 1:13.88
5 Schusterová KristínaSchusterová Kristína 991015 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 7 1:18.39
6 Babicová LuciaBabicová Lucia 030908 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 1 1:25.55
7 Kunová EmaKunová Ema 030215 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 5 1:26.23
Celkom 7 pretekárov

800 m - Juniori (Beh)

Beh (ut, 16.4.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Medovič LukMedovič Luk 031109 Gymnázium Angely Merici TrnavaGymnázium Angely Merici Trnava 2:15.62
2 1 Tomovič FilipTomovič Filip 030410 SOŠE elektrotechnická TrnavaSOŠE elektrotechnická Trnava 5 2:22.96
3 Ambrúš OndAmbrúš Ond 020523 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 2:27.18
4 Žemla AdriánŽemla Adrián 011214 SPŠ TrnavaSPŠ Trnava 2:27.89
5 Bojňanský AdamBojňanský Adam 020802 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 2:30.40
6 7 Šimanský SamuelŠimanský Samuel 010318 SOŠ automobilová, Coburgova 39, TrnavaSOŠ automobilová, Coburgova... 4 2:32.62
7 4 Sabadoš AndrejSabadoš Andrej 010429 SPŠ TrnavaSPŠ Trnava 2 2:34.84
8 Macko TomasMacko Tomas 030717 Stredná zdravotnícka škola TrnavaStredná zdravotnícka škola ... 2:35.68
9 Bango NikolasBango Nikolas 030728 SSOŠ Gos-sk TrnavaSSOŠ Gos-sk Trnava 2:36.65
10 Ostrovský SamuelOstrovský Samuel 020915 SOŠ Automobilova TrnavaSOŠ Automobilova Trnava 2:40.71
12 Škodný MišoŠkodný Mišo 030404 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 2:44.67
13 Piešťansky MiroPiešťansky Miro 030430 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 2:44.69
Celkom 12 pretekárov

800 m - Juniorky (Beh)

Beh (ut, 16.4.2019 - 10:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 9 Morávková TamaraMorávková Tamara 030102 SOŠ OaS Trnava, Lomonosovova 6 , 917 08SOŠ OaS Trnava, Lomonosovov... 2 2:40.88
2 13 Samelova SaraSamelova Sara 000116 SOSpedagogicka bl.LaurySOSpedagogicka bl.Laury 4 2:43.69
3 8 Cepková NatáliaCepková Natália 020228 Obchodná akadémia TrnavaObchodná akadémia Trnava 1 2:54.61
4 11 Štegmanová MáriaŠtegmanová Mária 010710 Obchodná akadémia TrnavaObchodná akadémia Trnava 6 3:04.48
5 Remenárová AnnaRemenárová Anna 031025 Gymnázium Angely Merici TrnavaGymnázium Angely Merici Trnava 3 3:08.36
6 12 Škreková ViktóriaŠkreková Viktória 010823 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 5 3:21.60
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Juniorky (Beh)

Beh (ut, 16.4.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 14 Štefunková AlenaŠtefunková Alena 020221 Obchodná akadémia TrnavaObchodná akadémia Trnava 6 5:33.92
2 19 Nádaská PetraNádaská Petra 011130 Gymnázium Jána Hollého TrnavaGymnázium Jána Hollého Trnava 4 6:12.87
3 16 Černová LilianaČernová Liliana 020320 SOŠ OaS Trnava, Lomonosovova 6 , 917 08SOŠ OaS Trnava, Lomonosovov... 1 7:36.23
4 15 Tarič SibelaTarič Sibela 030316 Obchodná akadémia TrnavaObchodná akadémia Trnava 7 7:39.62
5 18 Moravčíková TatianaMoravčíková Tatiana 030808 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 3 8:01.79
6 20 Kurejová KristínaKurejová Kristína 001125 Gymnázium Jána Hollého TrnavaGymnázium Jána Hollého Trnava 2 8:08.93
17 Prokešová ZuzanaProkešová Zuzana 020818 SOŠ OaS Trnava, Lomonosovova 6 , 917 08SOŠ OaS Trnava, Lomonosovov... 5 DNS
Celkom 7 pretekárov

3000 m - Juniori (Beh)

Beh (ut, 16.4.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 22 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 011030 Gymnázium Jána Hollého TrnavaGymnázium Jána Hollého Trnava 11 10:31.62
2 29 Surový SamuelSurový Samuel 020713 SPŠ Trnava, Komenského 1SPŠ Trnava, Komenského 1 10 10:38.30
3 24 Junas DušanJunas Dušan 010912 SPŠ Trnava, Komenského 1SPŠ Trnava, Komenského 1 4 11:18.83
4 31 Gašpárek FilipGašpárek Filip 020919 Gymnázium Angely Merici TrnavaGymnázium Angely Merici Trnava 3 11:34.32
5 26 Karol MilošKarol Miloš 021213 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 5 11:46.98
6 21 Kuník RadoslavKuník Radoslav 010812 Obchodná akadémia TrnavaObchodná akadémia Trnava 6 11:53.31
7 28 Melicher PavolMelicher Pavol 020614 SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 8 11:55.53
8 Hrdlička ErikHrdlička Erik 030513 SOŠ automobilová, Coburgova 39, TrnavaSOŠ automobilová, Coburgova... 14:24.41
Bednárik LukášBednárik Lukáš 000824 SOŠ automobilová, Coburgova 39, TrnavaSOŠ automobilová, Coburgova... 1 DNS
Celkom 9 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Juniorky (Beh)

Beh (ut, 16.4.2019 - 09:45) official Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze... 15.67
2 Kolariková LesanaKolariková Lesana 010324 Gymnázium Jána Hollého TrnavaGymnázium Jána Hollého Trnava 18.01
Celkom 2 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Juniori (Beh)

Beh (ut, 16.4.2019 - 09:30) official Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kročka MarekKročka Marek 030723 Gymnázium Angely Merici TrnavaGymnázium Angely Merici Trnava 4 16.79
Jáno JakubJáno Jakub 010222 SOŠ automobilová, Coburgova 39, TrnavaSOŠ automobilová, Coburgova... 3 DNF
Celkom 2 pretekári

Skok do výšky - Juniori

(ut, 16.4.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon
1 Blšták MatúšBlšták Matúš
Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze...
030904 179
2 Jánoška FilipJánoška Filip
SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
021202 170
3 Jáno JakubJáno Jakub
SOŠ automobilová, Coburgova 39, TrnavaSOŠ automobilová, Coburgova...
010222 160
4 Janšák MatejJanšák Matej
SPŚ TrnavaSPŚ Trnava
000925 160
5 Minarovič MatejMinarovič Matej
stredná priemyselná škola dopravnástredná priemyselná škola d...
021111 155
6 Hodinár SamuelHodinár Samuel
SPŠ Trnava, Komenského 1SPŠ Trnava, Komenského 1
020227 150
Gukker NorbertGukker Norbert
SOŠE elektrotechnická TrnavaSOŠE elektrotechnická Trnava
021118 DNS
Janšák MatejJanšák Matej
SPŠ Trnava, Komenského 1SPŠ Trnava, Komenského 1
000925 DNS
Popelka JurajPopelka Juraj
SSOŠ Gos-sk TrnavaSSOŠ Gos-sk Trnava
000802 DNS
Gajda MatúšGajda Matúš
stredná priemyselná škola dopravnástredná priemyselná škola d...
010718 DNS
Černay AdriánČernay Adrián
SSOŠ Gos-skSSOŠ Gos-sk
021225 NM
Celkom 11 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(ut, 16.4.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon
1 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze...
000218 155
2 Štefanková NatáliaŠtefanková Natália
Stredná zdravotnícka škola TrnavaStredná zdravotnícka škola ...
000722 150
3 Mačaiová PetraMačaiová Petra
Stredná zdravotnícka škola TrnavaStredná zdravotnícka škola ...
020818 130
4 Králiková VeronikaKráliková Veronika
SOŠ OaS Trnava, Lomonosovova 6 , 917 08SOŠ OaS Trnava, Lomonosovov...
021129 120
5 Macková DanielaMacková Daniela
stredná priemyselná škola dopravnástredná priemyselná škola d...
030502 120
6 Mináriková MonikaMináriková Monika
SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
020926 115
7 Šoková DianaŠoková Diana
Stredná zdravotnícka škola TrnavaStredná zdravotnícka škola ...
021118 115
Žáková SimonaŽáková Simona
Obchodná akadémia TrnavaObchodná akadémia Trnava
021221 NM
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(ut, 16.4.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Gruchalák FilipGruchalák Filip
SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
010619 11 592 +1.6 m/s 592  +1.6592
2 Blšták MatúšBlšták Matúš
Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze...
030904 4 588 +0.7 m/s 588  +0.7588
3 Hankoščák StanislavHankoščák Stanislav
SOŠ automobilová, Coburgova 39, TrnavaSOŠ automobilová, Coburgova...
001218 14 571 +0.0 m/s 571  +0.0571
4 Jelínek MiroslavJelínek Miroslav
SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
010621 20 568 +1.6 m/s 568  +1.6568
5 Farkaš MilanFarkaš Milan
SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
011107 9 522 +1.5 m/s 522  +1.5522
6 Halaš JakubHalaš Jakub
stredná priemyselná škola dopravnástredná priemyselná škola d...
011219 13 518 +1.0 m/s 518  +1.0518
7 Sitai KevinSitai Kevin
SSOŠ Gos-sk TrnavaSSOŠ Gos-sk Trnava
020406 29 497 +1.2 m/s 497  +1.2497
8 Mráz MarekMráz Marek
SPŠ TrnavaSPŠ Trnava
010405 21 485 +0.3 m/s 485  +0.3485
9 Gajda MatúšGajda Matúš
stredná priemyselná škola dopravnástredná priemyselná škola d...
010718 10 480 +0.0 m/s 480  +0.0480
10 Jankech DamianJankech Damian
SOŠ automobilová, Coburgova 39, TrnavaSOŠ automobilová, Coburgova...
020828 19 477 +1.5 m/s 477  +1.5477
11 Balažovič JakubBalažovič Jakub
stredná priemyselná škola dopravnástredná priemyselná škola d...
020124 2 474 +1.3 m/s 474  +1.3474
12 Stano RóbertStano Róbert
Obchodná akadémia TrnavaObchodná akadémia Trnava
020812 30 473 -1.5 m/s 473  -1.5473
13 Nagy AdamNagy Adam
Arcibiskupské gymnázium v TrnaveArcibiskupské gymnázium v ...
010921 24 469 +0.6 m/s 469  +0.6469
14 Šesták igorŠesták igor
SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
030419 31 458 +0.0 m/s 458  +0.0458
15 Baranovský MilanBaranovský Milan
SSOŠ Gos-sk TrnavaSSOŠ Gos-sk Trnava
020605 3 449 +1.5 m/s 449  +1.5449
16 Branický RomanBranický Roman
SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
030706 5 443 +1.2 m/s 443  +1.2443
17 Rusnák KristiánRusnák Kristián
SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
030627 26 439 +1.4 m/s 439  +1.4439
18 Hodinár SamuelHodinár Samuel
SPŠ Trnava, Komenského 1SPŠ Trnava, Komenského 1
020227 15 430 +2.1 m/s 402 +0.8 m/s 430  +2.1402  +0.8430
19 Chrvala BenjamínChrvala Benjamín
Gymnázium Angely Merici TrnavaGymnázium Angely Merici Trnava
020926 16 430 +0.2 m/s 430  +0.2430
20 Šimko SebastiánŠimko Sebastián
SSOŠ Gos-sk TrnavaSSOŠ Gos-sk Trnava
021212 32 415 +1.2 m/s 415  +1.2415
21 Adamčík MichalAdamčík Michal
SSOŠ Gos-sk TrnavaSSOŠ Gos-sk Trnava
020626 1 413 +0.0 m/s 413  +0.0413
22 Chudiványi LukášChudiványi Lukáš
SOŠ automobilová, Coburgova 39, TrnavaSOŠ automobilová, Coburgova...
010827 17 411 +2.1 m/s 364 +0.0 m/s 411  +2.1364  +0.0411
23 Cibulka MatúšCibulka Matúš
SSOŠ Gos-sk TrnavaSSOŠ Gos-sk Trnava
021016 6 403 +0.1 m/s 403  +0.1403
Sabo ŠimonSabo Šimon
SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
021113 27 DNS 0.0
Celkom 24 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(ut, 16.4.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mihoková PetraMihoková Petra
SPŠ Trnava, Komenského 1SPŠ Trnava, Komenského 1
010125 490 +1.2 m/s 490  +1.2490
2 Kolariková LesanaKolariková Lesana
Gymnázium Jána Hollého TrnavaGymnázium Jána Hollého Trnava
010324 468 -1.1 m/s 468  -1.1468
3 Mačaiová PetraMačaiová Petra
Stredná zdravotnícka škola TrnavaStredná zdravotnícka škola ...
020818 452 +1.1 m/s 452  +1.1452
4 Polačková SabínaPolačková Sabína
Stredná zdravotnícka škola TrnavaStredná zdravotnícka škola ...
030415 434 +0.9 m/s 434  +0.9434
5 Kršková AlexandraKršková Alexandra
stredná priemyselná škola dopravnástredná priemyselná škola d...
030203 412 +1.2 m/s 412  +1.2412
6 Krišková NikolaKrišková Nikola
stredná priemyselná škola dopravnástredná priemyselná škola d...
020406 401 +1.0 m/s 401  +1.0401
7 Hozlárová NinaHozlárová Nina
SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
020925 376 +1.3 m/s 376  +1.3376
8 Belicová KatarínaBelicová Katarína
stredná priemyselná škola dopravnástredná priemyselná škola d...
021225 368 +0.5 m/s 368  +0.5368
9 Králiková TerezaKráliková Tereza
SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
030405 365 +0.5 m/s 365  +0.5365
10 Andrasyová SimonaAndrasyová Simona
Stredná zdravotnícka škola TrnavaStredná zdravotnícka škola ...
020917 358 +0.5 m/s 358  +0.5358
11 Foldiova SonaFoldiova Sona
SOS pedagogickabl. LaurySOS pedagogickabl. Laury
030314 357 +0.0 m/s 357  +0.0357
12 Galova ZuzanaGalova Zuzana
SOS pedagogicka bl.LaurySOS pedagogicka bl.Laury
030206 355 +0.0 m/s 355  +0.0355
13 Macková DanielaMacková Daniela
stredná priemyselná škola dopravnástredná priemyselná škola d...
030502 337 +1.2 m/s 337  +1.2337
14 Regnerová VanesaRegnerová Vanesa
SOŠ OaS Trnava, Lomonosovova 6 , 917 08SOŠ OaS Trnava, Lomonosovov...
020613 324 +0.0 m/s 324  +0.0324
15 Žáková SimonaŽáková Simona
Obchodná akadémia TrnavaObchodná akadémia Trnava
021221 304 +1.4 m/s 304  +1.4304
Zdravkovič NevenaZdravkovič Nevena
SSOŠ Gos-sk TrnavaSSOŠ Gos-sk Trnava
020304 DNS 0.0
Marková MichaelaMarková Michaela
SSOŠ Gos-sk TrnavaSSOŠ Gos-sk Trnava
021223 DNS 0.0
Celkom 17 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Juniorky

(ut, 16.4.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mišunová AndreaMišunová Andrea
SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
000413 11.07 0.0
2 Miková NikolaMiková Nikola
Stredná zdravotnícka škola TrnavaStredná zdravotnícka škola ...
001231 09.90 0.0
3 Deáková ErikaDeáková Erika
stredná priemyselná škola dopravnástredná priemyselná škola d...
010206 09.02 0.0
4 Kršková AlexandraKršková Alexandra
stredná priemyselná škola dopravnástredná priemyselná škola d...
030203 08.25 0.0
5 Petričevič Nina FrabciskaPetričevič Nina Frabciska
SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
030417 08.18 0.0
6 Hozlárová NinaHozlárová Nina
SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
020925 07.74 0.0
7 Mináriková MonikaMináriková Monika
SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
020926 07.58 0.0
8 Špitalská LenkaŠpitalská Lenka
SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
020404 07.37 0.0
9 Ščasnovičová SoňaŠčasnovičová Soňa
Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze...
020118 07.22 0.0
10 Herakova LauraHerakova Laura
SOSpedagogicjabl.LaurySOSpedagogicjabl.Laury
020326 06.35 0.0
11 Kohutova LenkaKohutova Lenka
Arcibiskupské gymnázium v TrnaveArcibiskupské gymnázium v ...
010512 04.63 0.0
Ochabová GabrielaOchabová Gabriela
SSOŠ Gos-skSSOŠ Gos-sk
021104 DNS 0.0
6 Lehenová MáriaLehenová Mária
Obchodná akadémia TrnavaObchodná akadémia Trnava
040409 DNS 0.0
Celkom 13 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Juniori

(ut, 16.4.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kralovič BranislavKralovič Branislav
SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
000407 12.02 0.0
2 Repka AdamRepka Adam
SOŠE elektrotechnická TrnavaSOŠE elektrotechnická Trnava
000115 11.66 0.0
3 Venény ĽubošVenény Ľuboš
SPŠ Trnava, Komenského 1SPŠ Trnava, Komenského 1
020414 11.58 0.0
4 Cáder TomášCáder Tomáš
SOŠ automobilová, Coburgova 39, TrnavaSOŠ automobilová, Coburgova...
991026 11.01 0.0
5 Žák AndrejŽák Andrej
Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze...
990830 10.59 0.0
6 Vaško PatrikVaško Patrik
SSOŠ Gos-sk TrnavaSSOŠ Gos-sk Trnava
000327 10.58 0.0
7 Halaš JakubHalaš Jakub
stredná priemyselná škola dopravnástredná priemyselná škola d...
011219 10.39 0.0
8 Trnka LadislavTrnka Ladislav
SPŠ Trnava, Komenského 1SPŠ Trnava, Komenského 1
020503 10.35 0.0
9 Minarovič MatejMinarovič Matej
stredná priemyselná škola dopravnástredná priemyselná škola d...
021111 10.33 0.0
10 Krist TomášKrist Tomáš
Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze...
000402 10.26 0.0
11 Blaško SebastiánBlaško Sebastián
SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
000121 10.17 0.0
12 Kanich ŠtefanKanich Štefan
Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ
021010 10.07 0.0
13 Jánoška LukášJánoška Lukáš
SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
000203 09.83 0.0
14 Blažo PatrikBlažo Patrik
SOŠ OaS Trnava, Lomonosovova 6 , 917 08SOŠ OaS Trnava, Lomonosovov...
020908 09.63 0.0
15 Raninec BorisRaninec Boris
SOŠ OaS Trnava, Lomonosovova 6 , 917 08SOŠ OaS Trnava, Lomonosovov...
001212 09.33 0.0
16 Kiliany AndrasKiliany Andras
SOŠE elektrotechnická TrnavaSOŠE elektrotechnická Trnava
020901 09.20 0.0
17 Mihálik TomášMihálik Tomáš
Arcibiskupské gymnázium v TrnaveArcibiskupské gymnázium v ...
990814 08.82 0.0
18 Volkovics MichalVolkovics Michal
Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ
000101 08.42 0.0
19 Kozmer BorisKozmer Boris
Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ
000101 08.12 0.0
20 Novák AdamNovák Adam
Gymnázium Angely Merici TrnavaGymnázium Angely Merici Trnava
021014 07.98 0.0
Benca DávidBenca Dávid
SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
001001 NM 0.0
Polgár JánPolgár Ján
SOŠE elektrotechnická TrnavaSOŠE elektrotechnická Trnava
001206 NM 0.0
Lovas KristiánLovas Kristián
SOŠE elektrotechnická TrnavaSOŠE elektrotechnická Trnava
020112 NM 0.0
Celkom 23 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Juniorky

(ut, 16.4.2019 - 11:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Palanská LenkaPalanská Lenka
Stredná zdravotnícka škola TrnavaStredná zdravotnícka škola ...
021007 32.98 0.0
2 Miková NikolaMiková Nikola
Stredná zdravotnícka škola TrnavaStredná zdravotnícka škola ...
001231 27.58 0.0
3 Mišunová AndreaMišunová Andrea
SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
000413 22.48 0.0
4 Mosnáková SabínaMosnáková Sabína
stredná priemyselná škola dopravnástredná priemyselná škola d...
010811 19.39 0.0
5 Maňásková MartinaMaňásková Martina
SSOŠ Gos-sk TrnavaSSOŠ Gos-sk Trnava
011227 18.33 0.0
6 Bartoňová VanessaBartoňová Vanessa
Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze...
000926 16.42 0.0
7 Adameková SofiaAdameková Sofia
SSOŠ Gos-sk TrnavaSSOŠ Gos-sk Trnava
020711 16.23 0.0
8 Ščasnovičová SoňaŠčasnovičová Soňa
Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze...
020118 15.49 0.0
Celkom 8 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Juniori

(ut, 16.4.2019 - 11:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Krist TomášKrist Tomáš
Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze...
000402 33.14 0.0
2 Gruchalák FilipGruchalák Filip
SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
010619 27.41 0.0
3 Žák AndrejŽák Andrej
Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze...
990830 27.25 0.0
4 Branderský SebastiánBranderský Sebastián
Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze...
020414 26.22 0.0
Celkom 4 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Juniorky

(ut, 16.4.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Maňásková MartinaMaňásková Martina
SSOŠ Gos-sk TrnavaSSOŠ Gos-sk Trnava
011227 32.54 0.0
2 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze...
000218 29.59 0.0
3 Polačková SabínaPolačková Sabína
Stredná zdravotnícka škola TrnavaStredná zdravotnícka škola ...
030415 25.44 0.0
4 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória
Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze...
020424 25.18 0.0
5 Adámeková SofiaAdámeková Sofia
SSOŠ Gos-sk TrnavSSOŠ Gos-sk Trnav
020711 22.57 0.0
6 Mosnáková SabínaMosnáková Sabína
stredná priemyselná škola dopravnástredná priemyselná škola d...
010811 22.17 0.0
7 Bartoňová VanessaBartoňová Vanessa
Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze...
000926 19.21 0.0
Hozlárová NinaHozlárová Nina
SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
020925 DNS 0.0
Mišunová AndreaMišunová Andrea
SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
000413 NM 0.0
Celkom 9 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Juniori

(ut, 16.4.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dzurek SamuelDzurek Samuel
SPŠ Trnava, Komenského 1SPŠ Trnava, Komenského 1
010927 35.36 0.0
2 Venény ĽubošVenény Ľuboš
SPŠ Trnava, Komenského 1SPŠ Trnava, Komenského 1
020414 34.41 0.0
3 Hrotko PatrikHrotko Patrik
Gymnázium Jána Hollého TrnavaGymnázium Jána Hollého Trnava
000216 33.82 0.0
4 Žák AndrejŽák Andrej
Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze...
990830 30.87 0.0
5 Branderský SebastiánBranderský Sebastián
Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze...
020414 30.33 0.0
6 Cáder TomášCáder Tomáš
SOŠ automobilová, Coburgova 39, TrnavaSOŠ automobilová, Coburgova...
991026 30.25 0.0
7 Masarovič SebastiánMasarovič Sebastián
SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
020430 29.72 0.0
8 Krist TomášKrist Tomáš
Stredná športová škola Jozefa HerduStredná športová škola Joze...
000402 29.21 0.0
9 Holkovics MichalHolkovics Michal
SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
020101 20.83 0.0
10 28 Melicher PavolMelicher Pavol
SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
020614 19.99 0.0
11 Putera AdriánPutera Adrián
SPŠ Trnava, Komenského 1SPŠ Trnava, Komenského 1
020211 17.02 0.0
Deák AdamDeák Adam
SOŠE elektrotechnická TrnavaSOŠE elektrotechnická Trnava
010215 DNS 0.0
Celkom 12 pretekárov

4 x 100 m kluby - Juniori (Beh)

Beh (ut, 16.4.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Klobučník, Chrvala, Sagan, Kročka Klobučník, Chrvala, Sagan, Kročka Gymnázium Angely Merici TrnavaGymnázium Angely Merici Trnava 50.43
2 Brestovanský, Birošík, Kordiak, Žemla Brestovanský, Birošík, Kordiak, Žemla SPŠ TrnavaSPŠ Trnava 51.72
3 Baraňovič, Gruchalák, Franko, Šoka Baraňovič, Gruchalák, Franko, Šoka SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 1:08.92
Celkom 3 pretekári

4 x 100 m kluby - Juniorky (Beh)

Beh (ut, 16.4.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mihoková, Tomovičová, Kadlečíková, Danková Mihoková, Tomovičová, Kadlečíková, Danková SPŠ Trnava, Komenského 1SPŠ Trnava, Komenského 1 58.16
2 Križanová, Štegmanová, Cepková, Adamčíková Križanová, Štegmanová, Cepková, Adamčíková Obchodná akadémia TrnavaObchodná akadémia Trnava 58.93
3 Krajčovičová, Mačaiová, Polačková, Andrasyová Krajčovičová, Mačaiová, Polačková, Andrasyová Stredná zdravotnícka škola TrnavaStredná zdravotnícka škola ... 59.05
4 Králiková, Moravčíková, Matíjová, Dóková Králiková, Moravčíková, Matíjová, Dóková SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 1:01.28
Celkom 4 pretekári

400-300-200-100 m kombinovaná - Mix (Beh)

Beh (ut, 16.4.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jelenek, Križanová, Chlipala, Cepková Jelenek, Križanová, Chlipala, Cepková Obchodná akadémia TrnavaObchodná akadémia Trnava 2:23.96
2 Kunová, Lanák, Masarovič, Babicová Kunová, Lanák, Masarovič, Babicová SPŠ stavebná D.S.JurkovičaSPŠ stavebná D.S.Jurkoviča 2:44.86
Celkom 2 pretekári