<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Mládežnícky Elán predprogram

Bratislava (27. 1. 2019)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 27.1.2019 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 5 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 1:47.89
2 11 Krajčík MichalKrajčík Michal 070807 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 1:57.14
3 26 Polkoráb AndrejPolkoráb Andrej 070517 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 1:57.23
4 16 Salazar FrancescoSalazar Francesco 060822 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 1:58.84
5 34 Giertl ŠimonGiertl Šimon 070521 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:02.27
6 8 Gage WilliamGage William 070807 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:11.11
Celkom 6 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.1.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 72 Zemanová MiaZemanová Mia 060225 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 1:54.09
2 51 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 060913 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 2:06.83
3 83 Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia 061123 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 2:07.86
4 100 Koleníková EmaKoleníková Ema 080211 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 2:15.42
5 79 Šurinová AlenaŠurinová Alena 070209 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:16.12
6 105 Vitková NatáliaVitková Natália 070404 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 2:19.14
7 78 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:22.25
8 103 Mozolová RomanaMozolová Romana 080228 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 2:24.21
9 111 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 070417 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:26.76
Celkom 9 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 27.1.2019 - 10:56) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 25 Knapčok MatejKnapčok Matej 080717 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 1:57.95
2 39 Vrbatovič VratkoVrbatovič Vratko 090814 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:10.69
3 36 Križan JergušKrižan Jerguš 080910 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:17.65
4 30 Kostoláni AlexanderKostoláni Alexander 090525 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 2:18.60
5 19 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:24.36
6 24 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:24.83
7 21 Mikulčík FilipMikulčík Filip 090505 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:26.95
8 90 Derevenec OndrejDerevenec Ondrej 090308 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:30.66
9 31 Rischer KristiánRischer Kristián 080805 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2:34.39
10 35 Holota RonaldHolota Ronald 100516 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:44.84
Celkom 10 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.1.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 63 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 081217 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 2:07.26
2 81 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:08.79
3 76 Jablonská SoňaJablonská Soňa 080111 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:13.87
4 43 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:15.84
5 73 Dobošová KamilaDobošová Kamila 090318 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:18.25
6 98 Číková KarolínaČíková Karolína 090824 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 2:19.33
7 88 Šipošová HanaŠipošová Hana 090214 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 2:21.75
8 99 Jakušová BarboraJakušová Barbora 081213 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 8 2:30.27
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.1.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 110 Veal IsabelaVeal Isabela 080916 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 2:19.07
2 106 Lizáková VeronikaLizáková Veronika 080407 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:23.97
3 86 Nosáľová BarboraNosáľová Barbora 081008 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 2:25.22
4 104 Slotíková NikolSlotíková Nikol 090220 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 2:30.42
5 47 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 100710 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:39.75
6 109 Perknovská LauraPerknovská Laura 090925 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:42.08
7 45 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:43.90
8 107 Lovasová NatáliaLovasová Natália 100702 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:44.45
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 63 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 081217 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 2:07.26
2 81 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:08.79
3 76 Jablonská SoňaJablonská Soňa 080111 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:13.87
4 43 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:15.84
5 73 Dobošová KamilaDobošová Kamila 090318 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:18.25
6 110 Veal IsabelaVeal Isabela 080916 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 2:19.07
7 98 Číková KarolínaČíková Karolína 090824 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 2:19.33
8 88 Šipošová HanaŠipošová Hana 090214 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 2:21.75
9 106 Lizáková VeronikaLizáková Veronika 080407 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:23.97
10 86 Nosáľová BarboraNosáľová Barbora 081008 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 2:25.22
11 99 Jakušová BarboraJakušová Barbora 081213 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 8 2:30.27
12 104 Slotíková NikolSlotíková Nikol 090220 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 2:30.42
13 47 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 100710 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:39.75
14 109 Perknovská LauraPerknovská Laura 090925 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:42.08
15 45 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:43.90
16 107 Lovasová NatáliaLovasová Natália 100702 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:44.45