<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Mládežnícky Elán predprogram

Bratislava (27. 1. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 27.1.2019 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 5 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 08.99
2 7 Ferianc AdamFerianc Adam 060610 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.15
3 41 Považan JozefPovažan Jozef 070131 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.17
4 29 Meško TomášMeško Tomáš 070321 07 Naša atletikaNaša atletika 2 09.52
40 Bacigál DominikBacigál Dominik 060829 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.1.2019 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Petřvalský SamuelPetřvalský Samuel 060912 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.63
2 18 Forro NikolasForro Nikolas 070814 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.64
3 6 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 071220 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.67
4 14 Marko PeterMarko Peter 070820 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.71
5 26 Polkoráb AndrejPolkoráb Andrej 070517 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 09.91
28 Košťál MatúšKošťál Matúš 070608 07 Naša atletikaNaša atletika 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 5 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 08.99
2 7 Ferianc AdamFerianc Adam 060610 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.15
3 41 Považan JozefPovažan Jozef 070131 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.17
4 29 Meško TomášMeško Tomáš 070321 07 Naša atletikaNaša atletika 2 09.52
5 37 Petřvalský SamuelPetřvalský Samuel 060912 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.63
6 18 Forro NikolasForro Nikolas 070814 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.64
7 6 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 071220 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.67
8 14 Marko PeterMarko Peter 070820 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.71
9 26 Polkoráb AndrejPolkoráb Andrej 070517 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 09.91
40 Bacigál DominikBacigál Dominik 060829 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 DNS
28 Košťál MatúšKošťál Matúš 070608 07 Naša atletikaNaša atletika 7 DNS

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 27.1.2019 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 5 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 08.84
2 41 Považan JozefPovažan Jozef 070131 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 09.13
3 40 Bacigál DominikBacigál Dominik 060829 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.43
4 29 Meško TomášMeško Tomáš 070321 07 Naša atletikaNaša atletika 3 09.64
5 6 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 071220 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.66
28 Košťál MatúšKošťál Matúš 070608 07 Naša atletikaNaša atletika 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 27.1.2019 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Ferianc AdamFerianc Adam 060610 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.10
2 18 Forro NikolasForro Nikolas 070814 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.67
3 14 Marko PeterMarko Peter 070820 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.72
4 26 Polkoráb AndrejPolkoráb Andrej 070517 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 09.81
5 37 Petřvalský SamuelPetřvalský Samuel 060912 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.81
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 5 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 08.84
2 7 Ferianc AdamFerianc Adam 060610 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.10
3 41 Považan JozefPovažan Jozef 070131 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 09.13
4 40 Bacigál DominikBacigál Dominik 060829 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.43
5 29 Meško TomášMeško Tomáš 070321 07 Naša atletikaNaša atletika 3 09.64
6 6 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 071220 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.66
7 18 Forro NikolasForro Nikolas 070814 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.67
8 14 Marko PeterMarko Peter 070820 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.72
9 26 Polkoráb AndrejPolkoráb Andrej 070517 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 09.81
9 37 Petřvalský SamuelPetřvalský Samuel 060912 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.81
28 Košťál MatúšKošťál Matúš 070608 07 Naša atletikaNaša atletika 7 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.1.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Bendová EmaBendová Ema 070226 07 Naša atletikaNaša atletika 4 08.68
2 96 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 06 Naša atletikaNaša atletika 5 08.71
3 48 Ďuráková LauraĎuráková Laura 060128 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 08.97
4 80 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.13
5 102 Kollárová NelaKollárová Nela 071106 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 09.21
6 60 Fischerová GrétaFischerová Gréta 061217 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.48
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.1.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 070222 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.34
2 55 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota 071024 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.56
3 65 Marková MichaelaMarková Michaela 060106 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.61
4 85 Goliašová DominikaGoliašová Dominika 070705 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 09.68
5 44 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.78
6 108 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 070927 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.94
7 51 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 060913 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.31
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 27.1.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 71 Tancerová HankaTancerová Hanka 061022 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.83
2 70 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 070702 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.12
3 78 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.22
4 27 Zacharová LujzaZacharová Lujza 070112 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.22
5 92 Marková JúliaMarková Júlia 071016 07 Naša atletikaNaša atletika 7 10.25
6 111 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 070417 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.37
7 49 Fornadeľová MichaelaFornadeľová Michaela 070514 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.42
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 27.1.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 79 Šurinová AlenaŠurinová Alena 070209 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.32
2 64 Lovásová ViktóriaLovásová Viktória 060722 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.43
3 84 Bromová EmaBromová Ema 070622 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 10.62
4 101 Koleníková NinaKoleníková Nina 060205 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 10.65
5 54 Rychtáriková AnnaRychtáriková Anna 060207 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 11.05
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Bendová EmaBendová Ema 070226 07 Naša atletikaNaša atletika 4 08.68
2 96 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 06 Naša atletikaNaša atletika 5 08.71
3 48 Ďuráková LauraĎuráková Laura 060128 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 08.97
4 80 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.13
5 102 Kollárová NelaKollárová Nela 071106 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 09.21
6 62 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 070222 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.34
7 60 Fischerová GrétaFischerová Gréta 061217 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.48
8 55 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota 071024 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.56
9 65 Marková MichaelaMarková Michaela 060106 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.61
10 85 Goliašová DominikaGoliašová Dominika 070705 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 09.68
11 44 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.78
12 71 Tancerová HankaTancerová Hanka 061022 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.83
13 108 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 070927 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.94
14 70 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 070702 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.12
15 78 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.22
15 27 Zacharová LujzaZacharová Lujza 070112 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.22
17 92 Marková JúliaMarková Júlia 071016 07 Naša atletikaNaša atletika 7 10.25
18 51 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 060913 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.31
19 79 Šurinová AlenaŠurinová Alena 070209 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.32
20 111 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 070417 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.37
21 49 Fornadeľová MichaelaFornadeľová Michaela 070514 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.42
22 64 Lovásová ViktóriaLovásová Viktória 060722 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.43
23 84 Bromová EmaBromová Ema 070622 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 10.62
24 101 Koleníková NinaKoleníková Nina 060205 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 10.65
25 54 Rychtáriková AnnaRychtáriková Anna 060207 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 11.05

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 27.1.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Bendová EmaBendová Ema 070226 07 Naša atletikaNaša atletika 4 08.60
2 48 Ďuráková LauraĎuráková Laura 060128 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 09.01
3 65 Marková MichaelaMarková Michaela 060106 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.57
4 55 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota 071024 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.59
5 49 Fornadeľová MichaelaFornadeľová Michaela 070514 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 10.16
6 27 Zacharová LujzaZacharová Lujza 070112 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.24
7 79 Šurinová AlenaŠurinová Alena 070209 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.45
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 27.1.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 96 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 06 Naša atletikaNaša atletika 4 08.80
2 44 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.64
3 85 Goliašová DominikaGoliašová Dominika 070705 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 09.67
4 51 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 060913 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.00
5 71 Tancerová HankaTancerová Hanka 061022 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.02
6 54 Rychtáriková AnnaRychtáriková Anna 060207 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 10.85
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 27.1.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 102 Kollárová NelaKollárová Nela 071106 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 09.12
2 62 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 070222 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.46
3 108 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 070927 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.78
4 70 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 070702 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.13
5 64 Lovásová ViktóriaLovásová Viktória 060722 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.62
6 84 Bromová EmaBromová Ema 070622 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 10.77
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 27.1.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.20
2 60 Fischerová GrétaFischerová Gréta 061217 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.43
3 78 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.23
4 92 Marková JúliaMarková Júlia 071016 07 Naša atletikaNaša atletika 2 10.33
5 111 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 070417 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.37
6 101 Koleníková NinaKoleníková Nina 060205 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 10.43
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Bendová EmaBendová Ema 070226 07 Naša atletikaNaša atletika 4 08.60
2 96 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 06 Naša atletikaNaša atletika 4 08.80
3 48 Ďuráková LauraĎuráková Laura 060128 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 09.01
4 102 Kollárová NelaKollárová Nela 071106 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 09.12
5 80 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.20
6 60 Fischerová GrétaFischerová Gréta 061217 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.43
7 62 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 070222 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.46
8 65 Marková MichaelaMarková Michaela 060106 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.57
9 55 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota 071024 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.59
10 44 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.64
11 85 Goliašová DominikaGoliašová Dominika 070705 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 09.67
12 108 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 070927 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.78
13 51 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 060913 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.00
14 71 Tancerová HankaTancerová Hanka 061022 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.02
15 70 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 070702 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.13
16 49 Fornadeľová MichaelaFornadeľová Michaela 070514 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 10.16
17 78 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.23
18 27 Zacharová LujzaZacharová Lujza 070112 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.24
19 92 Marková JúliaMarková Júlia 071016 07 Naša atletikaNaša atletika 2 10.33
20 111 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 070417 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.37
21 101 Koleníková NinaKoleníková Nina 060205 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 10.43
22 79 Šurinová AlenaŠurinová Alena 070209 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.45
23 64 Lovásová ViktóriaLovásová Viktória 060722 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.62
24 84 Bromová EmaBromová Ema 070622 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 10.77
25 54 Rychtáriková AnnaRychtáriková Anna 060207 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 10.85

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 27.1.2019 - 11:26) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Knapčok MatejKnapčok Matej 080717 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 09.35
2 33 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.50
3 3 Repka PatrikRepka Patrik 081210 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.68
4 36 Križan JergušKrižan Jerguš 080910 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.09
5 12 Králik MarianKrálik Marian 091214 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.20
6 9 Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 080326 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.25
7 39 Vrbatovič VratkoVrbatovič Vratko 090814 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.59
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.1.2019 - 11:26) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 4 Troščák JaroslavTroščák Jaroslav 090729 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 10.28
2 10 Ivák JurajIvák Juraj 080720 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.29
3 35 Holota RonaldHolota Ronald 100516 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.64
4 30 Kostoláni AlexanderKostoláni Alexander 090525 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 10.69
5 2 Nagy MichalNagy Michal 080114 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.70
6 24 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.72
7 19 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.74
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 27.1.2019 - 11:26) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Tanáč DominikTanáč Dominik 090310 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 10.73
2 90 Derevenec OndrejDerevenec Ondrej 090308 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.99
3 17 Fajčík ViktorFajčík Viktor 100616 10 ZŠ Tbiliského 4, BratislavaZŠ Tbiliského 4, Bratislava 3 11.02
4 21 Mikulčík FilipMikulčík Filip 090505 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.41
5 31 Rischer KristiánRischer Kristián 080805 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 12.64
6 23 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 110826 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.76
38 Tallo OndrejTallo Ondrej 090209 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Knapčok MatejKnapčok Matej 080717 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 09.35
2 33 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.50
3 3 Repka PatrikRepka Patrik 081210 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.68
4 36 Križan JergušKrižan Jerguš 080910 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.09
5 12 Králik MarianKrálik Marian 091214 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.20
6 9 Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 080326 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.25
7 4 Troščák JaroslavTroščák Jaroslav 090729 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 10.28
8 10 Ivák JurajIvák Juraj 080720 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.29
9 39 Vrbatovič VratkoVrbatovič Vratko 090814 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.59
10 35 Holota RonaldHolota Ronald 100516 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.64
11 30 Kostoláni AlexanderKostoláni Alexander 090525 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 10.69
12 2 Nagy MichalNagy Michal 080114 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.70
13 24 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.72
14 32 Tanáč DominikTanáč Dominik 090310 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 10.73
15 19 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.74
16 90 Derevenec OndrejDerevenec Ondrej 090308 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.99
17 17 Fajčík ViktorFajčík Viktor 100616 10 ZŠ Tbiliského 4, BratislavaZŠ Tbiliského 4, Bratislava 3 11.02
18 21 Mikulčík FilipMikulčík Filip 090505 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.41
19 31 Rischer KristiánRischer Kristián 080805 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 12.64
20 23 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 110826 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.76
38 Tallo OndrejTallo Ondrej 090209 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 27.1.2019 - 10:26) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Knapčok MatejKnapčok Matej 080717 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 09.12
2 12 Králik MarianKrálik Marian 091214 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.22
3 39 Vrbatovič VratkoVrbatovič Vratko 090814 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.28
4 35 Holota RonaldHolota Ronald 100516 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.60
5 2 Nagy MichalNagy Michal 080114 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 10.61
6 21 Mikulčík FilipMikulčík Filip 090505 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.30
7 23 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 110826 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.87
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 27.1.2019 - 10:26) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.58
2 36 Križan JergušKrižan Jerguš 080910 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.95
3 4 Troščák JaroslavTroščák Jaroslav 090729 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 10.38
4 24 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.48
5 32 Tanáč DominikTanáč Dominik 090310 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 10.71
6 17 Fajčík ViktorFajčík Viktor 100616 10 ZŠ Tbiliského 4, BratislavaZŠ Tbiliského 4, Bratislava 7 10.94
38 Tallo OndrejTallo Ondrej 090209 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 27.1.2019 - 10:26) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 Repka PatrikRepka Patrik 081210 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 09.61
2 9 Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 080326 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.26
3 10 Ivák JurajIvák Juraj 080720 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.30
4 19 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.51
5 30 Kostoláni AlexanderKostoláni Alexander 090525 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 10.59
6 90 Derevenec OndrejDerevenec Ondrej 090308 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.91
7 31 Rischer KristiánRischer Kristián 080805 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 12.03
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Knapčok MatejKnapčok Matej 080717 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 09.12
2 33 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.58
3 3 Repka PatrikRepka Patrik 081210 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 09.61
4 36 Križan JergušKrižan Jerguš 080910 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.95
5 12 Králik MarianKrálik Marian 091214 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.22
6 9 Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 080326 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.26
7 39 Vrbatovič VratkoVrbatovič Vratko 090814 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.28
8 10 Ivák JurajIvák Juraj 080720 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.30
9 4 Troščák JaroslavTroščák Jaroslav 090729 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 10.38
10 24 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.48
11 19 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.51
12 30 Kostoláni AlexanderKostoláni Alexander 090525 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 10.59
13 35 Holota RonaldHolota Ronald 100516 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.60
14 2 Nagy MichalNagy Michal 080114 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 10.61
15 32 Tanáč DominikTanáč Dominik 090310 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 10.71
16 90 Derevenec OndrejDerevenec Ondrej 090308 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.91
17 17 Fajčík ViktorFajčík Viktor 100616 10 ZŠ Tbiliského 4, BratislavaZŠ Tbiliského 4, Bratislava 7 10.94
18 21 Mikulčík FilipMikulčík Filip 090505 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.30
19 31 Rischer KristiánRischer Kristián 080805 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 12.03
20 23 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 110826 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.87
38 Tallo OndrejTallo Ondrej 090209 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.1.2019 - 11:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Psársky NicolePsársky Nicole 080609 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.32
2 82 Dinková EmmaDinková Emma 080320 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 09.44
3 58 Bovanová NicolBovanová Nicol 080422 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.45
4 95 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 090103 09 Naša atletikaNaša atletika 3 09.48
5 100 Koleníková EmaKoleníková Ema 080211 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 09.80
6 69 Raticová NatáliaRaticová Natália 090611 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.07
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.1.2019 - 11:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 59 Čičmancová ElaČičmancová Ela 090825 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.08
2 106 Lizáková VeronikaLizáková Veronika 080407 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.27
3 66 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 091023 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.28
4 43 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.34
5 46 Pániková NinaPániková Nina 080707 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.37
6 94 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 080910 08 Naša atletikaNaša atletika 6 10.38
7 110 Veal IsabelaVeal Isabela 080916 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.76
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 27.1.2019 - 11:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 61 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 090812 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.18
2 99 Jakušová BarboraJakušová Barbora 081213 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 10.28
3 52 Kaňová MariannaKaňová Marianna 090912 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.37
4 103 Mozolová RomanaMozolová Romana 080228 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 10.43
5 97 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 101208 10 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 10.68
6 104 Slotíková NikolSlotíková Nikol 090220 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 10.72
7 86 Nosáľová BarboraNosáľová Barbora 081008 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 10.73
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 27.1.2019 - 11:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Rychtáriková TerezaRychtáriková Tereza 091103 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 10.48
2 93 Marková KarolínaMarková Karolína 090830 09 Naša atletikaNaša atletika 3 10.53
3 42 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 101202 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.83
4 98 Číková KarolínaČíková Karolína 090824 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 10.83
5 88 Šipošová HanaŠipošová Hana 090214 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 10.83
6 87 Pilátová NikolPilátová Nikol 081230 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 11.49
7 47 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 100710 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 11.71
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 27.1.2019 - 11:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Perknovská LauraPerknovská Laura 090925 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.91
2 91 Dubajová SofiaDubajová Sofia 090508 09 Naša atletikaNaša atletika 5 11.24
3 53 Kruželová AnicaKruželová Anica 090209 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 11.57
4 77 Malá MartinaMalá Martina 100601 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.75
5 107 Lovasová NatáliaLovasová Natália 100702 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.17
6 74 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.77
7 45 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 12.95
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Psársky NicolePsársky Nicole 080609 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.32
2 82 Dinková EmmaDinková Emma 080320 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 09.44
3 58 Bovanová NicolBovanová Nicol 080422 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.45
4 95 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 090103 09 Naša atletikaNaša atletika 3 09.48
5 100 Koleníková EmaKoleníková Ema 080211 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 09.80
6 69 Raticová NatáliaRaticová Natália 090611 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.07
7 59 Čičmancová ElaČičmancová Ela 090825 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.08
8 61 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 090812 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.18
9 106 Lizáková VeronikaLizáková Veronika 080407 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.27
10 66 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 091023 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.28
10 99 Jakušová BarboraJakušová Barbora 081213 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 10.28
12 43 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.34
13 46 Pániková NinaPániková Nina 080707 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.37
13 52 Kaňová MariannaKaňová Marianna 090912 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.37
15 94 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 080910 08 Naša atletikaNaša atletika 6 10.38
16 103 Mozolová RomanaMozolová Romana 080228 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 10.43
17 56 Rychtáriková TerezaRychtáriková Tereza 091103 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 10.48
18 93 Marková KarolínaMarková Karolína 090830 09 Naša atletikaNaša atletika 3 10.53
19 97 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 101208 10 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 10.68
20 104 Slotíková NikolSlotíková Nikol 090220 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 10.72
21 86 Nosáľová BarboraNosáľová Barbora 081008 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 10.73
22 110 Veal IsabelaVeal Isabela 080916 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.76
23 42 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 101202 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.83
23 98 Číková KarolínaČíková Karolína 090824 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 10.83
23 88 Šipošová HanaŠipošová Hana 090214 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 10.83
26 109 Perknovská LauraPerknovská Laura 090925 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.91
27 91 Dubajová SofiaDubajová Sofia 090508 09 Naša atletikaNaša atletika 5 11.24
28 87 Pilátová NikolPilátová Nikol 081230 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 11.49
29 53 Kruželová AnicaKruželová Anica 090209 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 11.57
30 47 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 100710 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 11.71
31 77 Malá MartinaMalá Martina 100601 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.75
32 107 Lovasová NatáliaLovasová Natália 100702 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.17
33 74 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.77
34 45 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 12.95

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 27.1.2019 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Psársky NicolePsársky Nicole 080609 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.39
2 69 Raticová NatáliaRaticová Natália 090611 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.97
3 106 Lizáková VeronikaLizáková Veronika 080407 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.32
4 104 Slotíková NikolSlotíková Nikol 090220 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 10.58
5 86 Nosáľová BarboraNosáľová Barbora 081008 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 10.62
6 97 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 101208 10 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 10.63
7 91 Dubajová SofiaDubajová Sofia 090508 09 Naša atletikaNaša atletika 2 11.48
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 27.1.2019 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 95 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 090103 09 Naša atletikaNaša atletika 4 09.50
2 43 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.17
3 52 Kaňová MariannaKaňová Marianna 090912 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.39
4 87 Pilátová NikolPilátová Nikol 081230 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 10.87
5 47 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 100710 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.96
6 77 Malá MartinaMalá Martina 100601 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.69
7 107 Lovasová NatáliaLovasová Natália 100702 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 15.21
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 27.1.2019 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Dinková EmmaDinková Emma 080320 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 09.62
2 46 Pániková NinaPániková Nina 080707 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.32
3 103 Mozolová RomanaMozolová Romana 080228 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 10.36
4 98 Číková KarolínaČíková Karolína 090824 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 10.68
5 93 Marková KarolínaMarková Karolína 090830 09 Naša atletikaNaša atletika 7 10.74
6 88 Šipošová HanaŠipošová Hana 090214 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 10.75
7 53 Kruželová AnicaKruželová Anica 090209 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 11.70
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 27.1.2019 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Koleníková EmaKoleníková Ema 080211 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 09.69
2 110 Veal IsabelaVeal Isabela 080916 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.07
3 94 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 080910 08 Naša atletikaNaša atletika 5 10.20
4 66 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 091023 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.30
5 42 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 101202 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.80
6 74 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.26
7 45 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 12.53
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 27.1.2019 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 58 Bovanová NicolBovanová Nicol 080422 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.46
2 59 Čičmancová ElaČičmancová Ela 090825 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.12
3 99 Jakušová BarboraJakušová Barbora 081213 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 10.37
4 61 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 090812 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.54
5 56 Rychtáriková TerezaRychtáriková Tereza 091103 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 10.68
6 109 Perknovská LauraPerknovská Laura 090925 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.13
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Psársky NicolePsársky Nicole 080609 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.39
2 58 Bovanová NicolBovanová Nicol 080422 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.46
3 95 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 090103 09 Naša atletikaNaša atletika 4 09.50
4 82 Dinková EmmaDinková Emma 080320 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 09.62
5 100 Koleníková EmaKoleníková Ema 080211 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 09.69
6 69 Raticová NatáliaRaticová Natália 090611 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.97
7 110 Veal IsabelaVeal Isabela 080916 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.07
8 59 Čičmancová ElaČičmancová Ela 090825 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.12
9 43 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.17
10 94 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 080910 08 Naša atletikaNaša atletika 5 10.20
11 66 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 091023 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.30
12 106 Lizáková VeronikaLizáková Veronika 080407 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.32
12 46 Pániková NinaPániková Nina 080707 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.32
14 103 Mozolová RomanaMozolová Romana 080228 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 10.36
15 99 Jakušová BarboraJakušová Barbora 081213 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 10.37
16 52 Kaňová MariannaKaňová Marianna 090912 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.39
17 61 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 090812 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.54
18 104 Slotíková NikolSlotíková Nikol 090220 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 10.58
19 86 Nosáľová BarboraNosáľová Barbora 081008 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 10.62
20 97 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 101208 10 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 10.63
21 98 Číková KarolínaČíková Karolína 090824 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 10.68
21 56 Rychtáriková TerezaRychtáriková Tereza 091103 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 10.68
23 93 Marková KarolínaMarková Karolína 090830 09 Naša atletikaNaša atletika 7 10.74
24 88 Šipošová HanaŠipošová Hana 090214 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 10.75
25 42 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 101202 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.80
26 87 Pilátová NikolPilátová Nikol 081230 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 10.87
27 47 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 100710 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.96
28 109 Perknovská LauraPerknovská Laura 090925 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.13
29 91 Dubajová SofiaDubajová Sofia 090508 09 Naša atletikaNaša atletika 2 11.48
30 77 Malá MartinaMalá Martina 100601 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.69
31 53 Kruželová AnicaKruželová Anica 090209 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 11.70
32 74 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.26
33 45 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 12.53
34 107 Lovasová NatáliaLovasová Natália 100702 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 15.21

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 27.1.2019 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 5 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 1:47.89
2 11 Krajčík MichalKrajčík Michal 070807 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 1:57.14
3 26 Polkoráb AndrejPolkoráb Andrej 070517 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 1:57.23
4 16 Salazar FrancescoSalazar Francesco 060822 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 1:58.84
5 34 Giertl ŠimonGiertl Šimon 070521 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:02.27
6 8 Gage WilliamGage William 070807 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:11.11
Celkom 6 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.1.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 72 Zemanová MiaZemanová Mia 060225 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 1:54.09
2 51 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 060913 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 2:06.83
3 83 Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia 061123 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 2:07.86
4 100 Koleníková EmaKoleníková Ema 080211 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 2:15.42
5 79 Šurinová AlenaŠurinová Alena 070209 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:16.12
6 105 Vitková NatáliaVitková Natália 070404 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 2:19.14
7 78 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:22.25
8 103 Mozolová RomanaMozolová Romana 080228 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 2:24.21
9 111 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 070417 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:26.76
Celkom 9 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 27.1.2019 - 10:56) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 25 Knapčok MatejKnapčok Matej 080717 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 1:57.95
2 39 Vrbatovič VratkoVrbatovič Vratko 090814 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:10.69
3 36 Križan JergušKrižan Jerguš 080910 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:17.65
4 30 Kostoláni AlexanderKostoláni Alexander 090525 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 2:18.60
5 19 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:24.36
6 24 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:24.83
7 21 Mikulčík FilipMikulčík Filip 090505 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:26.95
8 90 Derevenec OndrejDerevenec Ondrej 090308 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:30.66
9 31 Rischer KristiánRischer Kristián 080805 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2:34.39
10 35 Holota RonaldHolota Ronald 100516 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:44.84
Celkom 10 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.1.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 63 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 081217 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 2:07.26
2 81 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:08.79
3 76 Jablonská SoňaJablonská Soňa 080111 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:13.87
4 43 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:15.84
5 73 Dobošová KamilaDobošová Kamila 090318 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:18.25
6 98 Číková KarolínaČíková Karolína 090824 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 2:19.33
7 88 Šipošová HanaŠipošová Hana 090214 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 2:21.75
8 99 Jakušová BarboraJakušová Barbora 081213 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 8 2:30.27
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.1.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 110 Veal IsabelaVeal Isabela 080916 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 2:19.07
2 106 Lizáková VeronikaLizáková Veronika 080407 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:23.97
3 86 Nosáľová BarboraNosáľová Barbora 081008 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 2:25.22
4 104 Slotíková NikolSlotíková Nikol 090220 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 2:30.42
5 47 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 100710 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:39.75
6 109 Perknovská LauraPerknovská Laura 090925 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:42.08
7 45 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:43.90
8 107 Lovasová NatáliaLovasová Natália 100702 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:44.45
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 63 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 081217 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 2:07.26
2 81 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:08.79
3 76 Jablonská SoňaJablonská Soňa 080111 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:13.87
4 43 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:15.84
5 73 Dobošová KamilaDobošová Kamila 090318 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:18.25
6 110 Veal IsabelaVeal Isabela 080916 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 2:19.07
7 98 Číková KarolínaČíková Karolína 090824 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 2:19.33
8 88 Šipošová HanaŠipošová Hana 090214 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 2:21.75
9 106 Lizáková VeronikaLizáková Veronika 080407 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:23.97
10 86 Nosáľová BarboraNosáľová Barbora 081008 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 2:25.22
11 99 Jakušová BarboraJakušová Barbora 081213 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 8 2:30.27
12 104 Slotíková NikolSlotíková Nikol 090220 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 2:30.42
13 47 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 100710 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:39.75
14 109 Perknovská LauraPerknovská Laura 090925 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:42.08
15 45 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:43.90
16 107 Lovasová NatáliaLovasová Natália 100702 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:44.45

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 27.1.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
18 Forro NikolasForro Nikolas 070814 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNS
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (ne, 27.1.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Bendová EmaBendová Ema 070226 07 Naša atletikaNaša atletika 4 10.40
2 96 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 06 Naša atletikaNaša atletika 3 11.42
3 44 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 13.80
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 27.1.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.72
20 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
Celkom 2 pretekári