<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Európsky festival mládeže

Baku AZE (22. - 27. 7. 2019)

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh (po, 22.7.2019 - 10:00) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Nemec JakubNemec Jakub 030205 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 11.10
Celkom 1 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh (po, 22.7.2019 - 10:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.98
Celkom 1 pretekári

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ut, 23.7.2019 - 10:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.96
Celkom 1 pretekári

200 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh (st, 24.7.2019 - 10:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
12 Nemec JakubNemec Jakub 030205 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 22.42
Celkom 1 pretekári

200 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh (st, 24.7.2019 - 10:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.61
Celkom 1 pretekári

200 m - Dorastenky (Finále)

Finále (št, 25.7.2019 - 10:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.47
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh (po, 22.7.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:56.00
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh (št, 25.7.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
3 Revaj FilipRevaj Filip 020613 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1:56.13
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 27.7.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
4 Revaj FilipRevaj Filip 020613 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1:55.18
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh (po, 22.7.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
10 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2:14.55
Celkom 1 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh (št, 25.7.2019 - 10:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
16 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14.45
Celkom 1 pretekári

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh (st, 24.7.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
14 Bartek DenisBartek Denis 030504 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:56.57
Celkom 1 pretekári

2000 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Finále)

Finále (št, 25.7.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
7 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6:54.03
Celkom 1 pretekári

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenky

(pi, 26.7.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
13 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 020406 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 27:12.48
Celkom 1 pretekári

Chôdza dráha 10 000 m - Dorastenci

(po, 22.7.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
10 Nemčok PatrikNemčok Patrik 030613 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 49:07.59
Celkom 1 pretekári

Skok o žrdi - Dorastenky (Finále)

Finále (št, 25.7.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
10 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
021003 02 360
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci (Kvalifikácia)

Kvalifikácia (po, 22.7.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
2 Hriň AdamHriň Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
020311 02 724 +0.9 m/s 724  +0.9724
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci (Finále)

Finále (ut, 23.7.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
8 Hriň AdamHriň Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
020311 02 693 +0.2 m/s 693  +0.2693
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (Kvalifikácia)

Kvalifikácia (št, 25.7.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
8 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
021115 02 16.05 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (Kvalifikácia)

Kvalifikácia (št, 25.7.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
11 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020624 02 45.55 0.0
Celkom 1 pretekárov

100-200-300-400 m kombinovaná - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh (pi, 26.7.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
11 Forster, Kišková, Švecová, Paulínyová Forster, Kišková, Švecová, Paulínyová SlovenskoSlovensko 2:13.60
Celkom 1 pretekári