<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá Európy do 20 rokov U20

Boras SWE (18. - 21. 7. 2019)

100 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 04 (št, 18.7.2019 - 10:00) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.06
Celkom 1 pretekári

200 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 04 (pi, 19.7.2019 - 10:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 21.82
Celkom 1 pretekári

200 m - Juniori (Semifinále)

Semifinále (so, 20.7.2019 - 10:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
15 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 21.58
Celkom 1 pretekári

1500 m - Juniori

(št, 18.7.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
16 Paulíny AndrejPaulíny Andrej 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3:53.29
Celkom 1 pretekári

1500 m - Juniorky

(pi, 19.7.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
6 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4:23.79
Celkom 1 pretekári

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 21.7.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
10 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4:30.79
Celkom 1 pretekári

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 04 (št, 18.7.2019 - 10:00) official Vietor: +4.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 13.79
Celkom 1 pretekári

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Semifinále)

Semifinále 01 (pi, 19.7.2019 - 10:00) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
8 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 13.98
Celkom 1 pretekári

400 m prekážok [91,4 cm] - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh (pi, 19.7.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 0:52.35
17 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 0:53.34
Celkom 2 pretekári

400 m prekážok [91,4 cm] - Juniori (Semifinále)

Semifinále 01 (so, 20.7.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 0:52.44
Celkom 1 pretekári
Semifinále 02 (so, 20.7.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 0:51.67
Celkom 1 pretekári

400 m prekážok [91,4 cm] - Juniori (Finále)

Finále (ne, 21.7.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 0:51.26
Celkom 1 pretekári

Chôdza dráha 10 000 m - Juniori

(ne, 21.7.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
10 Kováč DanielKováč Daniel 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 43:54.26
12 Kubiš ĽubomírKubiš Ľubomír 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 44:09.64
Celkom 2 pretekári

Chôdza dráha 10 000 m - Juniorky

(ne, 21.7.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
15 Burzalová HanaBurzalová Hana 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 50:43.83
Celkom 1 pretekári

Skok do diaľky - Juniori (Kvalifikácia)

Kvalifikácia (št, 18.7.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
21 Benda JakubBenda Jakub
Naša atletikaNaša atletika
00 00 663 662  -0.1662
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky (Kvalifikácia)

Kvalifikácia (so, 20.7.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
24 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 12.88 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 6 kg - Juniori (Kvalifikácia)

Kvalifikácia (št, 18.7.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
21 Konopka MiloslavKonopka Miloslav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
01 01 66.30 0.0
28 Danáč DanielDanáč Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 62.54 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Juniori (Kvalifikácia)

Kvalifikácia (so, 20.7.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
15 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 68.59 0.0
Celkom 1 pretekárov