<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR v behu na 10 km na ceste mužov, žien, juniorov, junioriek a veteránov

Strážske (30. 3. 2019)

10 km cesta - Muži (Beh)

Beh (so, 30.3.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Sahajda TiborSahajda Tibor 90 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 31:17
2 Urban JozefUrban Jozef 86 86 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 32:14
3 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 32:46
4 Zvolánek RichardZvolánek Richard 83 83 Go Create Performance teamGo Create Performance team 33:01
5 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 33:20
6 Herich LudvigHerich Ludvig 97 97 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 34:01
7 Zimmermann MariánZimmermann Marián 85 85 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 34:08
8 Sopko DominikSopko Dominik 92 92 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 34:35
9 Vyšňovský PatrikVyšňovský Patrik 91 91 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 35:17
10 Repák ErikRepák Erik 91 91 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 35:38
11 Ivaniuta TarasIvaniuta Taras 93 93 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 35:51
12 Ursíny PeterUrsíny Peter 99 99 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 35:59
13 Fencik JozefFencik Jozef 88 88 MBO StrážskeMBO Strážske 36:07
14 Krajčovič DušanKrajčovič Dušan 84 84 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 36:18
15 Jakubkovič DominikJakubkovič Dominik 93 93 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 36:37
16 Gibala JozefGibala Jozef 97 97 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 37:26
17 Čižmar FilipČižmar Filip 99 99 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 37:52
18 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 39:33
19 Cerovský TomášCerovský Tomáš 91 91 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 40:52
20 Henček EmilHenček Emil 92 92 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 41:33
21 Džado StanislavDžado Stanislav 89 89 MBO StrážskeMBO Strážske 43:01
22 Červeňák MichalČerveňák Michal 92 92 AC MichalovceAC Michalovce 45:05
23 Tirpák MatúšTirpák Matúš 89 89 MBO StrážskeMBO Strážske 47:21
24 Camberovitch RenéCamberovitch René 85 85 MBO StrážskeMBO Strážske 49:57
25 Hlaváč PavolHlaváč Pavol 86 86 MBO StrážskeMBO Strážske 67:29
Celkom 25 pretekárov

10 km cesta - Juniori (Beh)

Beh (so, 30.3.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 34:35
2 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 34:59
3 Polončák DamiánPolončák Damián 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 36:54
4 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 38:12
5 Hrabovecký MartinHrabovecký Martin 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 38:19
6 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 39:33
7 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 39:42
8 Nevedel AlexNevedel Alex 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 40:06
9 Baroňák PavolBaroňák Pavol 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 41:01
10 Rusnák OndrejRusnák Ondrej 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 41:05
11 Fabrici MilanFabrici Milan 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 42:42
Celkom 11 pretekárov

10 km cesta - Veteráni (Beh)

Beh (so, 30.3.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Dubašák JozefDubašák Jozef 77 77 AK Steeple PopradAK Steeple Poprad 33:26
2 Biringer KornelBiringer Kornel 82 82 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 34:56
3 Vidlička MarekVidlička Marek 81 81 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 35:25
4 Kamas TomášKamas Tomáš 76 76 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 35:27
5 Mockovčiak MarekMockovčiak Marek 78 78 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 35:53
6 Makovický MartinMakovický Martin 83 83 Športový klub KOMPAS KošiceŠportový klub KOMPAS Košice 36:31
7 Ivančo MichalIvančo Michal 70 70 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 36:43
8 Kačáni PeterKačáni Peter 83 83 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 36:46
9 Molčan JozefMolčan Jozef 67 67 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 37:19
10 Korčok JúliusKorčok Július 78 78 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 37:20
11 Vetrák JánVetrák Ján 77 77 AK Steeple PopradAK Steeple Poprad 38:37
12 Karkošiak IvanKarkošiak Ivan 79 79 AO Tatry Horný SmokovecAO Tatry Horný Smokovec 39:18
13 Balogh VladimírBalogh Vladimír 63 63 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 39:21
14 Sikorai VladimírSikorai Vladimír 83 83 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 40:07
15 Filčák MatejFilčák Matej 79 79 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 40:27
16 Madár PavolMadár Pavol 51 51 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 41:13
17 Rohaľ JánRohaľ Ján 78 78 MBO StrážskeMBO Strážske 41:21
18 Capík ĽubomírCapík Ľubomír 72 72 MBO StrážskeMBO Strážske 41:48
19 Mihok JánMihok Ján 70 70 Bežecký klub PopradBežecký klub Poprad 43:20
20 Hudák JozefHudák Jozef 56 56 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 44:50
21 Telepun MartinTelepun Martin 82 82 Bežecký klub STEEL KošiceBežecký klub STEEL Košice 45:01
22 Breznai MiroslavBreznai Miroslav 71 71 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 45:21
23 Mitník GabrielMitník Gabriel 79 79 MBO StrážskeMBO Strážske 45:25
24 Lipovský ĽubomírLipovský Ľubomír 66 66 MBO StrážskeMBO Strážske 45:33
25 Pavol PeterPavol Peter 53 53 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 45:43
26 Ficzere BartolomejFiczere Bartolomej 50 50 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 46:53
27 Pribula IgorPribula Igor 62 62 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 47:37
28 Demčák JánDemčák Ján 66 66 MBO StrážskeMBO Strážske 49:14
29 Polák PeterPolák Peter 48 48 Slov. asociácia ultramar. ŽilinaSlov. asociácia ultramar. Ž... 51:27
30 Rada LadislavRada Ladislav 53 53 MBO StrážskeMBO Strážske 52:06
31 Mitník JánMitník Ján 83 83 MBO StrážskeMBO Strážske 52:20
32 Salátek BranislavSalátek Branislav 78 78 AC MichalovceAC Michalovce 55:40
Celkom 32 pretekárov

10 km cesta - Ženy (Beh)

Beh (so, 30.3.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Valová SilviaValová Silvia 91 91 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 36:17
2 Kuriačková IvanaKuriačková Ivana 94 94 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 37:17
3 Mihoková TimeaMihoková Timea 97 97 Bežecký klub PopradBežecký klub Poprad 39:29
4 Danečková MáriaDanečková Mária 87 87 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 41:24
5 Ľašová VeronikaĽašová Veronika 92 92 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 41:48
6 Kusendová MonikaKusendová Monika 94 94 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 43:09
7 Nemcová BarboraNemcová Barbora 97 97 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 43:52
8 Farkašová AlenaFarkašová Alena 84 84 AC MichalovceAC Michalovce 45:28
9 Goleňová ŽanetaGoleňová Žaneta 87 87 AK Steeple PopradAK Steeple Poprad 48:12
10 Meňovčíková DenisaMeňovčíková Denisa 90 90 MBO StrážskeMBO Strážske 51:51
11 Haburová MichaelaHaburová Michaela 98 98 AC MichalovceAC Michalovce 52:04
12 Šebejová MarkaŠebejová Marka 86 86 MTC Vyšná ŠebastováMTC Vyšná Šebastová 52:13
13 Katanová KarinaKatanová Karina 92 92 MBO StrážskeMBO Strážske 59:39
Celkom 13 pretekárov

10 km cesta - Juniorky (Beh)

Beh (so, 30.3.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 37:08
2 Šimonová BarboraŠimonová Barbora 99 99 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 40:30
3 Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 42:12
4 Ferusová MichaelaFerusová Michaela 00 00 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 66:12
Celkom 4 pretekári

10 km cesta - Veteránky (Beh)

Beh (so, 30.3.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Roháčová RadkaRoháčová Radka 77 77 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 41:58
2 Ondrijová ErikaOndrijová Erika 74 74 MTC Vyšná ŠebastováMTC Vyšná Šebastová 43:40
3 Božová DanicaBožová Danica 63 63 Bežecký klub PopradBežecký klub Poprad 47:27
4 Ovčaríková AnnaOvčaríková Anna 72 72 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 52:08
5 Hudáková IvetaHudáková Iveta 68 68 MBO StrážskeMBO Strážske 53:59
6 Hudáková AlžbetaHudáková Alžbeta 69 69 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 60:03
7 Dubiaková KatarínaDubiaková Katarína 80 80 MBO StrážskeMBO Strážske 66:03
Celkom 7 pretekárov