<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Jumperia – Slovenská skokanská tour 2019

Bratislava (1. 2. 2019)

Skok do diaľky - Muži

(pi, 1.2.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
94 94 580 579580-580
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(pi, 1.2.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 3 571 x555x555558566571
2 Gasior VladimírGasior Vladimír
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 2 552 511523507523512535552
3 Záhradníček FilipZáhradníček Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 1 538 273xx273522505538
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(pi, 1.2.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Poloha OliverPoloha Oliver
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 2 583 560x582582581581583
2 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 1 569 525562561562559569530
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(pi, 1.2.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 1 444 444425444444x435433
2 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 3 387 x387383387385x313
3 Giertl ŠimonGiertl Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 2 334 331324297331253334289
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(pi, 1.2.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kamenská ZuzanaKamenská Zuzana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 463 x463x463x462x
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(pi, 1.2.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Farkas LeaFarkas Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 9 536 523536534536x519512
2 Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 8 514 472514x514x464469
3 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 5 493 487493480493xxx
4 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 4 478 472x478478460475477
5 Batky JázminBatky Jázmin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 1 477 475x466475477461x
6 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 6 473 451462461462473470457
7 Jenčová NelaJenčová Nela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 3 436 413411436436423426x
Vida LillaVida Lilla
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 2 DNS 0.0
Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 7 DNS 0.0
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(pi, 1.2.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Batky JázminBatky Jázmin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 13 477 439462469469460466477
2 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 12 438 433435438438424410404
3 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 1 423 423416382423383421422
4 Šimková LenkaŠimková Lenka
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 11 419 xx419419381370384
5 Valekova MaiaraValekova Maiara
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
04 04 10 414 408414401414414x355
6 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 7 406 405x402405406399390
7 Zacharová ZojaZacharová Zoja
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 9 400 389400x400386380384
8 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 4 391 385374391391380368-
9 Paďourová KarinPaďourová Karin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 2 334 330334331334
Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 8 DNS 0.0
Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 3 DNS 0.0
Apparicio AndreaApparicio Andrea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 6 DNS 0.0
Bankošová BarboraBankošová Barbora
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 5 DNS 0.0
Celkom 13 pretekárov