<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Jumperia – Slovenská skokanská tour 2019

Bratislava (1. 2. 2019)

Skok do výšky - Muži

(pi, 1.2.2019 - 08:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 158163168173178183188193198203208212218
1 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
961214 212 ------oooxoxxoxoxx
2 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
940906 183 -x-oooxoxxx
Šoka ŠimonŠoka Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
960407 DNS
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Juniori

(pi, 1.2.2019 - 08:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 143148153158163168173178183188193
1 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
010816 188 ------ooxoxxoxxx
2 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010810 183 -----oooxoxxx
3 Dohňanský ViliamDohňanský Viliam
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
010315 163 -ooooxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(pi, 1.2.2019 - 08:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 148153158162166170173176179184
1 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
920725 179 -o-o-ooxooxxx
2 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
990430 176 -ooooooxoxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(pi, 1.2.2019 - 08:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 133138143148153158
1 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001218 153 -xooooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(pi, 1.2.2019 - 08:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 123128133138143148153158162166170173
1 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031122 170 ----oooxoxoxxoxoxxx
2 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020429 158 ----xoooxoxxx
3 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031002 153 ---oxxoxoxxoxxx
4 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030607 148 --ooooxxx
5 Potocká ElaPotocká Ela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031111 143 ---oxoxxx
6 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
031106 138 oooxxoxx
7 Kováčová KarolínaKováčová Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
020924 133 oxooxxx
Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
031211 DNS
Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
030205 NM xxx
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(pi, 1.2.2019 - 08:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 123128133138143148153158
1 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 9 153 ooooooxxoxxx
2 Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050719 2 138 oooxxoxxx
3 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070219 6 133 ooxxoxxx
4 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
051027 3 123 xxoxxx
Apparicio AndreaApparicio Andrea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
041226 1 DNS
Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
041120 8 DNS
Grygerova NatáliaGrygerova Natália
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
050211 7 DNS
Šimková LenkaŠimková Lenka
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
040203 5 NM xxx
Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
041027 4 NM xx
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(pi, 1.2.2019 - 08:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
940906 580 579580-580
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(pi, 1.2.2019 - 08:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000222 3 571 x555x555558566571
2 Gasior VladimírGasior Vladimír
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000628 2 552 511523507523512535552
3 Záhradníček FilipZáhradníček Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001215 1 538 273xx273522505538
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(pi, 1.2.2019 - 08:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Poloha OliverPoloha Oliver
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
020718 2 583 560x582582581581583
2 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
030207 1 569 525562561562559569530
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(pi, 1.2.2019 - 08:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050101 1 444 444425444444x435433
2 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
080522 3 387 x387383387385x313
3 Giertl ŠimonGiertl Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
070521 2 334 331324297331253334289
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(pi, 1.2.2019 - 08:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kamenská ZuzanaKamenská Zuzana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980307 463 x463x463x462x
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(pi, 1.2.2019 - 08:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Farkas LeaFarkas Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
030430 9 536 523536534536x519512
2 Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050719 8 514 472514x514x464469
3 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031002 5 493 487493480493xxx
4 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
031106 4 478 472x478478460475477
5 Batky JázminBatky Jázmin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050611 1 477 475x466475477461x
6 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
030205 6 473 451462461462473470457
7 Jenčová NelaJenčová Nela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
030905 3 436 413411436436423426x
Vida LillaVida Lilla
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
030826 2 DNS 0.0
Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
031211 7 DNS 0.0
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(pi, 1.2.2019 - 08:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Batky JázminBatky Jázmin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050611 13 477 439462469469460466477
2 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
041027 12 438 433435438438424410404
3 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
051027 1 423 423416382423383421422
4 Šimková LenkaŠimková Lenka
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
040203 11 419 xx419419381370384
5 Valekova MaiaraValekova Maiara
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
040604 10 414 408414401414414x355
6 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060405 7 406 405x402405406399390
7 Zacharová ZojaZacharová Zoja
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070312 9 400 389400x400386380384
8 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070219 4 391 385374391391380368-
9 Paďourová KarinPaďourová Karin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050412 2 334 330334331334
Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 8 DNS 0.0
Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
070927 3 DNS 0.0
Apparicio AndreaApparicio Andrea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
041226 6 DNS 0.0
Bankošová BarboraBankošová Barbora
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050109 5 DNS 0.0
Celkom 13 pretekárov