<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Elán míting, Bratislava, 27. 1. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 60 m Antolík Pavol 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.44
M 60 m Arcangeli Massimo (ITA) 97 ITA 07.46
M 60 m Ay Aykut (TUR) 95 Turkey 06.69
M 60 m Bátovský Boris 05 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
M 60 m Beláň Marek 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 07.64
M 60 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.25
M 60 m Bencz Vladimír 98 AK Slávia UK Bratislava 07.71
M 60 m Bujna Šimon 95 AK Slávia UK Bratislava 06.68
M 60 m Bulajič Nemanja (SRB) 96 Serbia 07.07
M 60 m Buvala Jozef 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.34
M 60 m Carobbi Riccardo (ITA) 93 ITA 07.87
M 60 m Ciardi Alberto (ITA) 94 ITA 07.29
M 60 m Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.58
M 60 m Drugda Patrik 97 ŠPORTKLUB Dobrá Niva 07.77
M 60 m Erban Benjamín 89 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.88
M 60 m Fendek Jakub 91 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 06.90
M 60 m Garcia Sanchez Carlos (ESP) 89 ESP 06.81
M 60 m Garcia Sanchez Carlos Luis (ESP) 89 Atletismo Zoiti 06.81
M 60 m Giacomini Michele (ITA) 84 ITA 07.85
M 60 m Hanic Mário 99 Atletika Nové Mesto nad Váhom 07.26
M 60 m Ištvanovič Filip (SRB) 92 Serbia 06.96
M 60 m Jančár Lucian 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.39
M 60 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 07.15
M 60 m Kišš Máté 99 AK Slávia TU Košice 07.00
M 60 m Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.44
M 60 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.53
M 60 m Kubát Lukáš 99 Lokomotiva Břeclav 07.33
M 60 m Kvasnica Matej 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 07.50
M 60 m Labo Dávid 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 07.54
M 60 m Lapšanský Martin 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 60 m László David (HUN) 92 Hungary 07.11
M 60 m Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.06
M 60 m Maestripieri Massimiliano (ITA) 99 ITA 07.49
M 60 m Malka Asaf (ISR) 80 Izrael 06.95
M 60 m Marček Miroslav 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 06.95
M 60 m Matuščák Tomáš 01 1.Atletický klub Humenné 06.84
M 60 m Melega Dominik 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves 08.29
M 60 m Mészáros Lukáš 95 Atletika Bratislava 07.32
M 60 m Mrva Stanislav 95 ŠK ŠOG Nitra
M 60 m Náhlik Filip 02 AK Slávia UK Bratislava 08.30
M 60 m Naim Ramzi (LBN) 90 LBN 06.94
M 60 m Palka Miroslav 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.13
M 60 m Pazderka Jakub 95 TJ Lokomotiva Břeclav 07.46
M 60 m Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.85
M 60 m Pisaneschi Lorenzo (ITA) 95 ITA 07.59
M 60 m Rigo Peter 99 ŠK ŠOG Nitra 07.12
M 60 m Sabol Daniel 77 Akademik TU Košice 07.81 07.81
M 60 m Sima Mihai Radu (ROU) 94 ROU 07.19
M 60 m Sloboda Samuel 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.04
M 60 m Slotta Andrej 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.39
M 60 m Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.81
M 60 m Tastepe Ali (AUT) 97 Austria 07.07
M 60 m Truchlík Michal 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 07.95
M 60 m Vitáloš Roland 00 AK Slávia UK Bratislava 07.22
M 60 m Volko Ján 96 Naša atletika 06.57 06.57
M 60 m Zelinka Marek 99 Czech Republic 07.52
M 400 m Bician Ján 82 Atletika Bratislava
M 400 m Boda Boldizsár (HUN) 98 Hungary 47.25
M 400 m Can Yavuz (TUR) 87 Turkey 46.20
M 400 m Drábek Michal 02 AK Slávia UK Bratislava 54.49
M 400 m Drugda Patrik 97 ŠPORTKLUB Dobrá Niva 52.81
M 400 m Filo Jakub 00 AK Inter-SC Bratislava 50.0
M 400 m Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50.20
M 400 m Hribaršek Peter (SLO) 92 AK Velenje 50.00
M 400 m Hribaršek Peter (SLO) 92 SLO 50.00
M 400 m Hvasta Lukáš 99 AC Moravská Slavia Brnoo, spolek 52.15
M 400 m Ibrahimpasic Faris (BIH) 95 AK Sarajevo 50.78
M 400 m Ibrahimpasic Faris (BIH) 95 BIH 50.78
M 400 m Jevremovič Marko (SRB) 98 Serbia 50.30
M 400 m Korkmaz Mahsum (TUR) 99 Turkey 47.60
M 400 m Kvasnica Matej 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 51.84
M 400 m Labo Dávid 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 53.30
M 400 m Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 56.01
M 400 m Lučanský Peter (SVK) 96 AC Moravská Slavia Brno, spolek 49.56
M 400 m Markovič Miloš (SRB) 96 Serbia 49.77
M 400 m Melo Pavol 99 Atletický oddiel Žilina 52.41
M 400 m Mrva Stanislav 95 ŠK ŠOG Nitra 51.72
M 400 m Pazderka Jakub 95 TJ Lokomotiva Břeclav 53.66
M 400 m Revaj Erik 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 51.56
M 400 m Truchlík Michal 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 56.00
M 400 m Vojtáš Nicolas 00 Atletický klub ZTS Martin 51.24
M 400 m Walker-Khan Adam (GBR) 90 GBR 47.39
M 800 m Babulík Matúš 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:56.18
M 800 m Galdík Martin 00 AK Svetlošák Banská Bystrica
M 800 m Golian Juraj 78 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 800 m Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava 1:52.90
M 800 m Revaj Filip 02 AK Svetlošák Banská Bystrica 1:54.29 1:54.29
M 800 m Rodriguez Eduardo (ESP) 90 Spain
M 800 m Tuomo Salonen (FIN) 89 FIN 1:49.39
M 800 m Tuomo Salonen (FIN) 89 Finland
M 800 m Vojtáš Nicolas 00 Atletický klub ZTS Martin 1:57.40
M 3000 m Foltín Andrej 83 AK Veterán Bratislava 09:15.57
M 3000 m Gormley James (GBR) 98 GBR 08:12.00
M 3000 m Chlupka Andrej 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 3000 m Ivaniuta Taras 93 Individuálny člen SAZ 9:47.74
M 3000 m Kabina Andrej 88 AK Veterán Bratislava
M 3000 m Kašša Ladislav 98 KĽŠ KRYHA Bratislava 09:01.42
M 3000 m Kocian Konštantín 90 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 3000 m Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 3000 m Kubička Lukáš 01 Atletický klub ZTS Martin 09:59.80
M 3000 m Mojžiš Michal 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08:49.06
M 3000 m Redecha Ján 04 Atletický klub ZTS Martin 10:09.22
M 3000 m Rusu Dorin Andrei (ROU) 98 Romania
M 3000 m Wahlandt Šimon 92 BK hraj na tie nohy Bratislava 09:01.77
M 60 m pr. 106,7 Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.54
M 60 m pr. 106,7 Bartalos Dávid (HUN) 95 HUN 08.49
M 60 m pr. 106,7 Domenig Florian (AUT) 95 Austria 08.50
M 60 m pr. 106,7 Dömötör Patrik 00 TJ Olympia Galanta 08.63
M 60 m pr. 106,7 Drozda Marco Adrien 94 AK Slávia UK Bratislava 08.25
M 60 m pr. 106,7 Eruygun Batuhan Bugra (TUR) 91 Turkey
M 60 m pr. 106,7 Ferri Lorenzo (ITA) 93 ITA 08.71
M 60 m pr. 106,7 Hatton-Johnson Jack (GBR) 96 United Kingdom 07.90
M 60 m pr. 106,7 Hribaršek Peter (SLO) 92 AK Velenje 08.21
M 60 m pr. 106,7 Özer Kayhan (TUR) 98 Turkey 06.69
M 60 m pr. 106,7 Sevler Mikdat (TUR) 98 Turkey
M 60 m pr. 106,7 Schmöger Martin 95 AC Moravská Slavia Brno, spolek 08.43
M 60 m pr. 106,7 Szücs Valdó (HUN) 95 Hungary 07.80
M 60 m pr. 106,7 Szücs Valdó (HUN) 95 HUN 07.80
M chôdza 5000 m Barrondo Eric (GTM) 91 Guatemala
M chôdza 5000 m Wright Alex (IRL) 90 Ireland
M diaľka Benda Jakub 00 AC Stavbár Nitra 710
M diaľka Benjamin Fedor (HUN) 98 Hungary 763
M diaľka Fernandez José Louis (ESP) 96 Spain
M diaľka Kubát Lukáš 99 TJ Lokomotiva Břeclav 661
M diaľka Megela Patrik 00 1.Atletický klub Humenné 688
M diaľka Palka Miroslav 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 689
M diaľka Pap Kristóf (HUN) 98 Hungary 753
M diaľka Straška Lukáš 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 682
J 60 m Dienes Mátyás (HUN) 01 Hungary 07.10
J 60 m Dosso Amadou (ITA) 00 ITA 07.34
J 60 m Gaszczyk Petr 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek 07.69
J 60 m Kuzma Luka (SLO) 01 AK Pomurje Murska Sobota 07.57
J 60 m Kuzma Luka (SLO) 01 SLO 07.57
J 60 m Pešek Tomáš 01 AC Čáslav z.s. 07.29
J 60 m Tláskal Tomáš 01 AC Čáslav z.s. 07.27
J 400 m Čech Martin 01 AC Čáslav z.s. 56.00
J 400 m Ecker Tamás (HUN) 01 Hungary 50.24
J 400 m Gaszczyk Petr 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek 54.87
J 400 m Kvíčala Lukáš 01 AC Čáslav z.s. 52.50
J 400 m Podaný Jakub 01 AC Čáslav z.s. 51.50
J 800 m Dvořák Tomáš 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:04.95
J 800 m Kligl Radim 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:00.00
J 800 m Pecha Martin 01 AC Čáslav z.s. 1:56.59
J 800 m Tešnar Michal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:08.50
J diaľka Pethö Márton (HUN) 00 Hungary 650
J diaľka Roland Gerics (HUN) 01 Hungary 669
Dci 60 m Hartmann Jakub 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek 07.71
Dci 60 m Konečný Jonáš 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek 07.59
Dci 60 m Křivánek František 02 AC Moravská Slavia Brno, spolek 07.61
Dci 60 m Maddaloni Alessandro (ITA) 02 ITA 07.46
Dci 400 m Ecker Dávid (HUN) 03 Hungary 50.91
Dci 400 m Hartmann Jakub 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek 54.90
Dci 400 m Hlavinka Pavel 03 Kyjov 56.00
Dci 400 m Konečný Jonáš 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek 55.95
Dci 400 m Konečný Jonáš (SVK) 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek 55.95
Dci 400 m Křivánek František 02 AC Moravská Slavia Brno, spolek 57.56
Dci 400 m Lunja Denin (BIH) 02 BIH 55.56
Dci 400 m Lunja Denin (BIH) 02 AK Sarajevo 55.56
Dci 400 m Němeček Ondřej 03 AC Čáslav z.s. 55.00
Dci 400 m Stehno Roman 02 AC Čáslav z.s. 53.96
Dci 800 m Košťál Jakub 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:20.78
Dci 800 m Perner Michal 02 AC Čáslav z.s. 2:06.00
Dci 800 m Santucci Alessandro (ITA) 02 ITA
Dci 3000 m Němec Ondřej 02 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10:02.62
Dci 3000 m Pohanka Martin 02 AC Moravská Slavia Brno, spolek 09:49.68
Dci diaľka Konečný Jonáš 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek 601
Dci diaľka Křivánek František 02 AC Moravská Slavia Brno, spolek 544
Žci 60 m Konečná Eliška 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek 08.68
Žci diaľka Konečná Eliška 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek 477
Mžci 800 m Alexandru Prasneac (ROU) 06 Romania
Ž 60 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.32
Ž 60 m Beranová Tereza 99 AC Čáslav z.s. 08.27
Ž 60 m Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 60 m Cidoríková Miriam 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 60 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 08.14
Ž 60 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 07.80
Ž 60 m Kánássyová Karolína - A 01 AK Slávia TU Košice 08.29
Ž 60 m Kotwila Martyna (POL) 99 Poland 07.43
Ž 60 m Kubaščíková Alžbeta 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.18
Ž 60 m Lánská Jana 91 TJ Lokomotiva Břeclav 8,28
Ž 60 m Lánská Jana 91 TJ Lokomotiva Břeclav 8,28
Ž 60 m Ledecká Daniela 96 ŠK ŠOG Nitra 08.04
Ž 60 m Lenzi Rebecca (ITA) 99 ITA 09.30
Ž 60 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.88
Ž 60 m Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek 09.00
Ž 60 m Močáryová Petra 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 60 m Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice 08.45
Ž 60 m Musilová Nikol 97 TJ Lokomotiva Břeclav 08.44
Ž 60 m Nagyová Martina 99 Akademik TU Košice 07.84 07.84
Ž 60 m Ondrušová Romana 99 ŠK ŠOG Nitra
Ž 60 m Pavlinjek Natalija (SLO) 98 AK Pomurje Murska Sobota 08.24
Ž 60 m Pavlinjek Natalija (SLO) 98 SLO 08.21
Ž 60 m Pelagatti Federica (ITA) 99 ITA 08.90
Ž 60 m Petkovič Dajana (SRB) 95 Serbia 58.63
Ž 60 m Petkovič Ivana (SRB) 92 Serbia 08.37
Ž 60 m Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 07.98
Ž 60 m Suhonen Emma (FIN) 91 Finland 07.60
Ž 60 m Tirnanič Milana (SRB) 94 Serbia 07.49
Ž 60 m Tomková Barbora 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.96
Ž 60 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.96
Ž 60 m Tuci Alice (ITA) 98 ITA 08.55
Ž 60 m Weigertová Monika 92 AK Slávia UK Bratislava 07.50
Ž 60 m Weigertová Veronika 01 AK Slávia UK Bratislava
Ž 60 m Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 400 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 62.55
Ž 400 m Bacci Eleonora (ITA) 98 ITA 58.19
Ž 400 m Becic Alisa (BIH) 89 BIH 56.42
Ž 400 m Becic Alisa (BIH) 89 AK Sarajevo 56.42
Ž 400 m Beranová Tereza 99 AC Čáslav z.s. 62.50
Ž 400 m Bochníčková Dominika 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek 56.99
Ž 400 m Hanzelyová Klaudia 01 AK Slávia TU Košice 64.56
Ž 400 m Kubaščíková Alžbeta 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 60.20
Ž 400 m Ledecká Daniela 96 ŠK ŠOG Nitra 54.79
Ž 400 m Mašláňová Eliška 95 AK Slávia UK Bratislava
Ž 400 m Matejíčková Lucia 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 59.73
Ž 400 m Musilová Nikol 97 TJ Lokomotiva Břeclav 61.52
Ž 400 m Ondrušová Romana 99 ŠK ŠOG Nitra 69.91
Ž 400 m Pavlinjek Natalija (SVK) 98 AK Pomurje Murska Sobota 61.14
Ž 400 m Sanli Emel (TUR) 93 Turecko 54.88
Ž 400 m Slavíková Jana 97 AC Čáslav z.s. 55.30
Ž 400 m Wosztyl Natalia (POL) 99 Poland 54.08
Ž 400 m Yildirim Derya (TUR) 94 Turkey 55.07
Ž 400 m Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 57.85
Ž 800 m Bušinová Márie 98 CZE 02.12
Ž 800 m Freibergerová Eliška 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek 02.18
Ž 800 m Freibergerová Eliška 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:18.51
Ž 800 m Ivančová Tamara 03 1.Atletický klub Humenné 2:24.6
Ž 800 m McGraw Tamsin (GBR) 99 United Kingdom
Ž 800 m Messerschmidtová Nina 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:25.71
Ž 800 m Severini Giulia (ITA) 99 ITA 02.25
Ž 800 m Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné 2:33.84
Ž 1500 m Costiuc Ionela (ROU) 96 Romania
Ž 1500 m Danečková Mária 87 Individuálny člen SAZ 5:30.64
Ž 1500 m Fascetti Sveva (ITA) 94 Italy
Ž 1500 m Pratt Aimee (GBR) 97 United Kingdom
Ž 1500 m Prokešová Alice 99 AK Olymp Brno 04.33
Ž 1500 m Prokešová Alice 99 AK Olymp Brno, spolek 4:33.64
Ž 1500 m Putalová Iveta 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 1500 m Schulz Line (DNK) 96 Denmark
Ž 1500 m Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 5:04.04
Ž 1500 m Viskotová Alesia (UKR) 92 UKR 04.30
Ž 1500 m Vrzalová Simona 98 CZE
Ž 1500 m Yasar Meltem (TUR) 97 Turkey
Ž 60 m pr. 83,8 Hunter Jessica (GBR) 96 United Kingdom 08.46
Ž 60 m pr. 83,8 Lajčáková Stanislava 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.28
Ž 60 m pr. 83,8 Lukáčová Simona 99 ŠK ŠOG Nitra 09.47
Ž 60 m pr. 83,8 Tomič Prezelj Joni (SLO) 93 SLO 08.35
Ž 60 m pr. 83,8 Zapfel Yvonne (AUT) 92 AUT 08.44
Ž chôdza 3000 m Ortiz Mirna (GTM) 87 Guatemala
Ž chôdza 3000 m Shott Madeline (GBR) 84 United Kingdom 14:49.57
Ž diaľka Ferri Giuditta (ITA) 84 ITA 06.01
Ž diaľka Ioannoy Ioanna (GRC) 99 Greece
Ž diaľka Kolokitha Efthimia (GRC) 87 Greece 06.66
Ž diaľka Lesti Diana (HUN) 98 Hungary 06.38
Ž diaľka Velďáková Jana 81 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 643
Ž trojskok Babšek Saša (SLO) 92 AD Slovenska Bistrica 13.67
Ž trojskok Babšek Saša (SLO) 92 SLO 13.67
Ž trojskok Ďurkechová Zuzana 97 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.86
Ž trojskok Hoffer Krisztina (HUN) 90 Hungary 13.26
Ž trojskok Klímová Barbora 97 Czech republic
Ž trojskok Ntouysi Vasiliki (GRC) 96 Greece 12.43
Ž trojskok Ogbeta Naomi (GBR) 98 United Kingdom 14.15
Ž trojskok Reicheltová Ivana 98 Czech Republic
Ž trojskok Samuel Laura (GBR) 91 United Kingdom 13.75
Ž trojskok THOMAS Jahisha (GBR) 94 United Kingdom 13.46
Ž trojskok Velďáková Dana 81 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.77
Jky 60 m Armando Francesca (ITA) 00 ITA 08.95
Jky 60 m Bongiovanni Ludovica (ITA) 01 ITA 08.50
Jky 60 m Bumbálková Hana 01 CZE 07.73
Jky 60 m Collida Mafalda (ITA) 01 ITA 08.50
Jky 60 m Dvoršak Maša (SLO) 01 SLO 08.21
Jky 60 m Dvoršak Maša (SLO) 01 AD Slovenska Bistrica 8,21
Jky 60 m Dvoršak Maša (SLO) 01 AD Slovenska Bistrica 08.21
Jky 60 m Giraudo Carola (ITA) 00 ITA 08.53
Jky 60 m Macaluso Tessa (ITA) 01 ITA 08.89
Jky 60 m Rossi Anna (ITA) 01 ITA 08.39
Jky 60 m Vánišová Anna 01 AC Čáslav z.s. 08.08
Jky 60 m Vašíčková Lucie 01 AK Olymp Brno, spolek 08.40
Jky 400 m Alderson Emma (GBR) 00 United Kingdom 55.15
Jky 400 m Bredlinger Caroline (AUT) 01 Austria 58.59
Jky 400 m Hladíková Monica 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek 62.66
Jky 400 m Kozlová Anna 01 AC Čáslav z.s. 56.26
Jky 400 m Lorenčíková Adéla 00 AC Čáslav z.s. 58.00
Jky 400 m Špániková Denisa 01 AC Čáslav z.s. 59.25
Jky 800 m Dobrovolná Andrea 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:28.00
Jky 800 m Kouřilová Soňa 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:34.29
Jky 800 m Matějáková Alena 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:27.14
Jky 800 m Thompson Emily (GBR) 00 United Kingdom
Jky 60 m pr. 83,8 Dvoršak Maša (SLO) 01 AD Slovenska Bistrica 09.30
Jky 60 m pr. 83,8 Karatay Nefise (TUR) 00 Turkey 08.66
Jky diaľka Oliarnyk Josie (GBR) 00 United Kingdom 06.38
Jky diaľka Vánišová Anna 01 AC Čáslav z.s. 05.23
Jky trojskok Áts Viktória (HUN) 01 Hungary 12.95
Jky trojskok Paoletti Valentina (ITA) 01 ITA 12.31
Dky 60 m Costa Chiara (ITA) 02 ITA 08.22
Dky 60 m Franco Barbara (ITA) 02 ITA 08.99
Dky 60 m Garro Marica (ITA) 02 ITA 08.10
Dky 60 m Lingua Eleonora (ITA) 02 ITA 08.68
Dky 60 m Pertoci Zarja (SLO) 03 SLO 08.40
Dky 60 m Pertoci Zarja (SLO) 03 AK Pomurje Murska Sobota 08.40
Dky 60 m Strohmayer-Dangl Catherina (AUT) 03 Austria 08.11
Dky 400 m Havlíčková Tereza 03 AC Čáslav z.s. 63.00
Dky 400 m Hluši Natálie 02 CZE 59.51
Dky 400 m Novosadová Jitka 02 AC Čáslav z.s. 57.25
Dky 400 m Roš Ela (SLO) 03 SLO 65.08
Dky 400 m Roš Ela (SLO) 03 AK Pomurje Murska Sobota 65.08
Dky 800 m Kleiblová Karolína 02 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:35.00
Dky 800 m Smejkalová Zuzana 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:31.72
Dky 1500 m Štoudková Pavla 03 AK Olymp Brno 04.38
Dky diaľka Ginzburg Dunja (BIH) 02 AK Sarajevo 05.37
Dky diaľka Ginzburg Dunja (BIH) 02 BIH 05.37
Dky trojskok Radócz Viktória (HUN) 02 Hungary 12.14
Žky 60 m Catic Hana (BIH) 04 AK Sarajevo 08.42
Žky 60 m Catic Hana (BIH) 04 BIH 08.42
Žky 60 m Gerič Nina (SVK) 04 AK Pomurje Murska Sobota 08.48
Žky 60 m Mariel Emily (AUT) 05 Austria 08.25
Žky 60 m Němcová Andrea 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek 08.33
Žky diaľka Němcová Andrea 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek 04.40
Mžky 800 m Hudečková Lucie 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:23,46