<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá AZB, Bratislava, 20. 1. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 60 m Beliansky Milan 44 AK Veterán Bratislava 08.94
M 60 m Bician Ján 82 Atletika Bratislava
M 60 m Hanic Mário 99 Atletika Nové Mesto nad Váhom 07.35
M 60 m Kišš Máté 99 AK Slávia TU Košice 07.03
M 60 m Mészáros Lukáš 95 Atletika Bratislava 07.11 07.32
M 60 m Vitáloš Roland 00 AK Slávia UK Bratislava 07.31
M 60 m Volko Ján 96 Naša atletika 06.57 06.57
M 200 m Bician Ján 82 Atletika Bratislava
M 200 m Erban Benjamín 89 AO TJ Slávia STU Bratislava 29.59
M 200 m Hanic Mário 99 Atletika Nové Mesto nad Váhom
M 200 m Kišš Máté 99 AK Slávia TU Košice 21.12
M 400 m Chovan Pavol 71 AK Veterán Bratislava 57.67
M 400 m Jendreják Peter 80 AK Veterán Bratislava 61.31
M 400 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava
M 400 m Sadloň Michal 78 AK Veterán Bratislava
M 400 m Šnirc Ján 82 AK Veterán Bratislava
M 400 m Trosko Tomáš 86 AK Veterán Bratislava
M 800 m Čeredejev Ivan 85 AK Veterán Bratislava
M 800 m Kabina Andrej 88 AK Veterán Bratislava 2:11.21
M 800 m Žember Ondrej 81 AK Veterán Bratislava
M 1500 m Babulík Matúš 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:07.11
M 1500 m Čačík Matej 02 AK Veterán Bratislava 4:31.95 4:31.95
M 1500 m Foltín Andrej 83 AK Veterán Bratislava
M 1500 m Ivaniuta Taras 93 Individuálny člen SAZ
M 1500 m Kocian Konštantín 90 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 1500 m Lelkes Ivan 75 AK Veterán Bratislava
M 1500 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 4:49.7
M 1500 m Šnirc Ján 82 AK Veterán Bratislava 4:45.46
M 1500 m Teixeira Pedro 78 AK Veterán Bratislava 4:59.61
M 1500 m Trosko Tomáš 86 AK Veterán Bratislava
M 3000 m Čačík Miroslav 78 AK Veterán Bratislava 10:11.11
M 3000 m Šmotlák Martin 76 AK Veterán Bratislava
M výška Šoka Šimon 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 197
M diaľka Bician Ján 82 Atletika Bratislava
M diaľka Erban Benjamín 89 AO TJ Slávia STU Bratislava 434
M diaľka Šuba Ján 94 AC Stavbár Nitra 724
M diaľka Turcsányi Daniel 97 AC Stavbár Nitra 709
M trojskok Šuba Ján 94 AC Stavbár Nitra 15.48
M trojskok Turcsányi Daniel 97 AC Stavbár Nitra 14.91
J 60 m Benda Jakub 00 AC Stavbár Nitra 07.21
J 60 m Dohňanský Viliam 01 Atletika Bratislava
J 60 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.32
J 60 m Filo Jakub 00 AK Inter-SC Bratislava 07.22
J 60 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 07.17
J 60 m Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.43
J 60 m Rumanovič Martin 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.30
J 60 m Tomašovič Matej 01 AK Inter-SC Bratislava 08.09
J 60 m Zvonár Štefan 01 Atletika Bratislava 08.08
J 200 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 22.90
J 200 m Macháček Matej 01 Športový triatlonový klub Pezinok
J 200 m Ruman Dominik 01 ŠK Vital Bratislava 25.39
J 200 m Rumanovič Martin 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.14
J 200 m Tomašovič Matej 01 AK Inter-SC Bratislava
J 200 m Zvonár Štefan 01 Atletika Bratislava 25.84
J 400 m Filo Jakub 00 AK Inter-SC Bratislava 50.0
J 400 m Lukáč Martin 01 AK Inter-SC Bratislava 55.15
J 400 m Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.50
J 800 m Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky 2:03.25
J 1500 m Fritzman František 00 AK Inter-SC Bratislava 5:02.50
J 1500 m Macháček Matej 01 Športový triatlonový klub Pezinok
J 3000 m Macháček Matej 01 Športový triatlonový klub Pezinok
J 60 m pr. 99,1 Lukáč Martin 01 AK Inter-SC Bratislava
J výška Dohňanský Viliam 01 Atletika Bratislava
J diaľka Benda Jakub 00 AC Stavbár Nitra 710
J diaľka Ralík Maroš 01 Atletika Bratislava 591
J diaľka Zvonár Štefan 01 Atletika Bratislava 524
J guľa 6 kg Školka Frederik 00 ŠK Vital Bratislava 08.11
Dci 60 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.33
Dci 60 m Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.74
Dci 60 m Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 60 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 07.55
Dci 60 m Habodász Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.85
Dci 60 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.73
Dci 60 m Kohút Martin 02 ŠK Vital Bratislava 07.72
Dci 60 m Koreň Kristián 03 Naša atletika
Dci 60 m Kosár Levente Máté 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 60 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.33
Dci 60 m Paško Adam 03 Naša atletika 08.03
Dci 60 m Slezák Patrik 03 Atletický klub AC Malacky 08.15
Dci 60 m Šulc Samuel 03 ŠK Vital Bratislava 07.61
Dci 200 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.27
Dci 200 m Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.36
Dci 200 m Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 200 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice
Dci 200 m Drábek Michal 02 AK Slávia UK Bratislava 24.98
Dci 200 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.39
Dci 200 m Kohút Martin 02 ŠK Vital Bratislava
Dci 200 m Kosár Levente Máté 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 200 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.39
Dci 200 m Paško Adam 03 Naša atletika
Dci 400 m Haraslin Roman 03 Naša atletika
Dci 800 m Bielek Filip 03 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 2:15.43
Dci 800 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:07.06
Dci 800 m Hlbocký Juraj 02 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Dci 800 m Sojka Viliam 03 ŠK Vital Bratislava 2:19.25
Dci 800 m Vajda Martin 03 AK Inter-SC Bratislava 2:35.40
Dci 1500 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava 4:49.61
Dci 1500 m Semančák Filip 02 KĽŠ KRYHA Bratislava 4:24.80
Dci 3000 m Mészáros Kristóf 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 60 m pr. 91,4 Bujna Ľubomír 02 Naša atletika 09.58
Dci 60 m pr. 91,4 Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci výška Bujna Ľubomír 02 Naša atletika 175
Dci výška Kliment Samuel 03 Atletický klub AC Malacky
Dci výška Liška Adam 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 157
Dci výška Slezák Patrik 03 Atletický klub AC Malacky 160
Dci diaľka Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 485
Dci diaľka Liška Adam 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 483
Dci diaľka Paško Adam 03 Naša atletika 518
Dci diaľka Tvrdý Kristián 03 AK Slávia UK Bratislava 607
Dci guľa 5 kg Briežnik Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci guľa 5 kg Bujna Ľubomír 02 Naša atletika 11.12
Dci guľa 5 kg Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.51
Dci guľa 5 kg Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.41
Dci guľa 5 kg Juran Jakub 02 ŠK Vital Bratislava 10.11
Dci guľa 5 kg Kliment Samuel 03 Atletický klub AC Malacky
Dci guľa 5 kg Koreň Kristián 03 Naša atletika
Dci guľa 5 kg Slezák Patrik 03 Atletický klub AC Malacky
Dci guľa 5 kg Škandera Tomáš 02 ŠK Vital Bratislava 11.55
Dci guľa 5 kg Šula Karel 03 AK Slávia UK Bratislava
Žci 60 m Baďura Richard 04 ŠK Vital Bratislava 08.31
Žci 60 m Barilla Arne 04 Naša atletika 09.89
Žci 60 m Danihel Daniel 05 Atletický klub AC Malacky
Žci 60 m Drábek Benjamin 05 AK Slávia UK Bratislava
Žci 60 m Drahoš Alex 05 Atletický klub AC Malacky
Žci 60 m Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 07.66
Žci 60 m Federič Filip 04 Naša atletika 07.30
Žci 60 m Gazdič Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 08.19
Žci 60 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 08.13
Žci 60 m Jánošík Jakub 05 Športový triatlonový klub Pezinok 09.09
Žci 60 m Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 08.00
Žci 60 m Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 08.64
Žci 60 m Kosinoha Peter 04 Atletický klub AC Malacky
Žci 60 m Kotrla Timotej 04 Atletický klub AC Malacky
Žci 60 m Lošonský Lukáš 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 07.92
Žci 60 m Majerčík Matúš 04 Naša atletika 08.71
Žci 60 m Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 09.21
Žci 60 m Nespala Marián 04 Atletický klub AC Malacky
Žci 60 m Osuský Samuel 05 Atletický klub AC Malacky 09.01
Žci 60 m Sauša Jakub 05 Atletický klub AC Malacky
Žci 60 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky
Žci 60 m Studeník Adam 04 AK Inter-SC Bratislava
Žci 60 m Škerlec Matej 04 ŠK Vital Bratislava
Žci 60 m Šmilňák Matej 05 Naša atletika
Žci 60 m Šutý Štefan 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.96
Žci 60 m Vrabček David 04 Atletický klub AC Malacky
Žci 60 m Vrlák Samuel 05 Atletický klub AC Malacky 10.88
Žci 150 m Drábek Benjamin 05 AK Slávia UK Bratislava
Žci 150 m Drahoš Alex 05 Atletický klub AC Malacky
Žci 150 m Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 18.23
Žci 150 m Federič Filip 04 Naša atletika 17.47
Žci 150 m Gazdič Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 19.19
Žci 150 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 19.38
Žci 150 m Jánošík Jakub 05 Športový triatlonový klub Pezinok 22.92
Žci 150 m Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 20.56
Žci 150 m Majerčík Matúš 04 Naša atletika 20.21
Žci 150 m Nespala Marián 04 Atletický klub AC Malacky
Žci 150 m Osuský Samuel 05 Atletický klub AC Malacky
Žci 150 m Romančík Marek 04 Športový triatlonový klub Pezinok
Žci 150 m Studeník Adam 04 AK Inter-SC Bratislava
Žci 150 m Šmilňák Matej 05 Naša atletika
Žci 150 m Vrabček David 04 Atletický klub AC Malacky
Žci 300 m Barilla Arne 04 Naša atletika
Žci 300 m Basile Tommaso 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 46.07
Žci 300 m Bugár Andrej 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 46.48
Žci 300 m Gazdič Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 41.98
Žci 300 m Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 45.15
Žci 300 m Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 51.44
Žci 300 m Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 300 m Romančík Marek 04 Športový triatlonový klub Pezinok
Žci 300 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky
Žci 300 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 300 m Zatloukal David 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 800 m Danihel Daniel 05 Atletický klub AC Malacky
Žci 800 m Kotrla Timotej 04 Atletický klub AC Malacky
Žci 800 m Rojík Matúš 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:25.15
Žci 800 m Sauša Jakub 05 Atletický klub AC Malacky
Žci 800 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 2:57.11
Žci 800 m Vrlák Samuel 05 Atletický klub AC Malacky
Žci 3000 m Jánošík Jakub 05 Športový triatlonový klub Pezinok
Žci 3000 m Romančík Marek 04 Športový triatlonový klub Pezinok
Žci 60 m pr. 83,8 Gazdič Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky
Žci 60 m pr. 83,8 Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 09.81
Žci 60 m pr. 83,8 Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky
Žci výška Dendiš Viktor 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 158
Žci výška Drahoš Alex 05 Atletický klub AC Malacky
Žci výška Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky
Žci výška Kosinoha Peter 04 Atletický klub AC Malacky
Žci výška Kotrla Timotej 04 Atletický klub AC Malacky 150
Žci výška Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 120
Žci výška Osuský Samuel 05 Atletický klub AC Malacky 140
Žci výška Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 125
Žci výška Škerlec Matej 04 ŠK Vital Bratislava 132
Žci diaľka Barilla Arne 04 Naša atletika 369
Žci diaľka Basile Tommaso 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 471
Žci diaľka Danihel Daniel 05 Atletický klub AC Malacky
Žci diaľka Dendiš Viktor 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 466
Žci diaľka Federič Filip 04 Naša atletika 566
Žci diaľka Gazdič Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 448
Žci diaľka Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 509
Žci diaľka Kosinoha Peter 04 Atletický klub AC Malacky
Žci diaľka Majerčík Matúš 04 Naša atletika 484
Žci diaľka Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky
Žci diaľka Nespala Marián 04 Atletický klub AC Malacky
Žci diaľka Osuský Samuel 05 Atletický klub AC Malacky 435
Žci diaľka Sauša Jakub 05 Atletický klub AC Malacky
Žci diaľka Szakszon Simon 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 388
Žci diaľka Šutý Štefan 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 466
Žci diaľka Vrabček David 04 Atletický klub AC Malacky
Žci diaľka Vrlák Samuel 05 Atletický klub AC Malacky 336
Žci guľa 4 kg Baďura Richard 04 ŠK Vital Bratislava 07.68
Žci guľa 4 kg Pilát Samuel 04 ŠK Vital Bratislava 10.29
Žci guľa 4 kg Rusnák Richard 04 ŠK Vital Bratislava 07.36
Žci guľa 4 kg Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 05.33
Žci guľa 4 kg Vrabček David 04 Atletický klub AC Malacky
Mžci 60 m Babeľa Adam 06 Atletický klub AC Malacky
Mžci 60 m Banetka Filip 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.22
Mžci 60 m Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 09.77
Mžci 60 m Donoval Adam Daniel 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 60 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky
Mžci 60 m Giertl Šimon 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.37
Mžci 60 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 09.25
Mžci 60 m Janek Ján 07 Naša atletika 10.02
Mžci 60 m Koronthály Oliver 06 KĽŠ KRYHA Bratislava 10.04
Mžci 60 m Kropuch Samuel 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.93
Mžci 60 m Minárik Martin 07 Naša atletika
Mžci 60 m Ondrášik Matej 07 AK Slávia UK Bratislava
Mžci 60 m Petrovič Natan 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 08.75
Mžci 60 m Petřvalský Samuel 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci 60 m Uhlár Martin 06 Športový triatlonový klub Pezinok
Mžci 60 m Volák Michal 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.55
Mžci 150 m Belluš Samo 07 Naša atletika 22.58
Mžci 150 m Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 24.99
Mžci 150 m Brach Matúš 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 24.10
Mžci 150 m Brestovanský Boris 07 AK Slávia UK Bratislava
Mžci 150 m Dovičovič Patrik 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 23.01
Mžci 150 m Halla Philip 08 Atletický klub AC Malacky 23.61
Mžci 150 m Hiadlovský Matej 07 Naša atletika
Mžci 150 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 21.87
Mžci 150 m Kafún Damián 07 Športový triatlonový klub Pezinok
Mžci 150 m Košťál Matúš 07 Naša atletika
Mžci 150 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 22.32
Mžci 150 m Pech Rastislav 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.28
Mžci 150 m Petrakovič Martin 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.37
Mžci 150 m Petrovič Natan 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 21.09
Mžci 150 m Stančík Branislav 07 Športový triatlonový klub Pezinok
Mžci 600 m Babeľa Adam 06 Atletický klub AC Malacky
Mžci 600 m Banetka Filip 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 1:54.68
Mžci 600 m Gage William 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:09.19
Mžci 600 m Giertl Šimon 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:09.53
Mžci 600 m Halla Philip 08 Atletický klub AC Malacky
Mžci 600 m Kafún Damián 07 Športový triatlonový klub Pezinok
Mžci 600 m Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky 1:59.32
Mžci 600 m Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 600 m Kropuch Samuel 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžci 600 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 01.46 1:46.06
Mžci 600 m Meško Tomáš 07 Naša atletika 1:58.05
Mžci 600 m Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 2:15.76
Mžci 600 m Pech Rastislav 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:14.39
Mžci 600 m Rojík Jakub 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:10.03
Mžci 600 m Šmelík Daniel 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 2:11.10
Mžci 600 m Uhlár Martin 06 Športový triatlonový klub Pezinok
Mžci 600 m Volák Michal 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci 1500 m Salazar Francesco 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 1500 m Stančík Branislav 07 Športový triatlonový klub Pezinok
Mžci 60m p 76,2-7,5 Brach Matúš 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžci 60m p 76,2-7,5 Dovičovič Patrik 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžci 60m p 76,2-7,5 Ďuriš Martin 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci 60m p 76,2-7,5 Koronthály Oliver 06 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžci výška Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky
Mžci výška Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 115
Mžci výška Janek Ján 07 Naša atletika
Mžci diaľka Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 372
Mžci diaľka Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 448
Mžci diaľka Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky 394
Mžci diaľka Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci diaľka Marko Peter 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 330
Mžci diaľka Meško Tomáš 07 Naša atletika 417
Mžci diaľka Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 358
Mžci diaľka Polák Fedor 07 Naša atletika
Mžci diaľka Rojík Jakub 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 330
Mžci guľa 3 kg Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 05.76
Mžci guľa 3 kg Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky 05.66
Mžci guľa 3 kg Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky
Mžci guľa 3 kg Volák Michal 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci Medicinbal 1kg Babeľa Adam 06 Atletický klub AC Malacky
Mžci Medicinbal 1kg Belluš Samo 07 Naša atletika
Mžci Medicinbal 1kg Brestovanský Boris 07 AK Slávia UK Bratislava
Mžci Medicinbal 1kg Donoval Adam Daniel 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci Medicinbal 1kg Gage William 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci Medicinbal 1kg Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky
Mžci Medicinbal 1kg Giertl Šimon 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci Medicinbal 1kg Halla Philip 08 Atletický klub AC Malacky
Mžci Medicinbal 1kg Hiadlovský Matej 07 Naša atletika
Mžci Medicinbal 1kg Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky
Mžci Medicinbal 1kg Janek Ján 07 Naša atletika
Mžci Medicinbal 1kg Kafún Damián 07 Športový triatlonový klub Pezinok
Mžci Medicinbal 1kg Košťál Matúš 07 Naša atletika
Mžci Medicinbal 1kg Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci Medicinbal 1kg Marko Peter 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci Medicinbal 1kg Meško Tomáš 07 Naša atletika
Mžci Medicinbal 1kg Minárik Martin 07 Naša atletika
Mžci Medicinbal 1kg Ondrášik Matej 07 AK Slávia UK Bratislava
Mžci Medicinbal 1kg Pech Rastislav 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci Medicinbal 1kg Polák Fedor 07 Naša atletika
Mžci Medicinbal 1kg Rojík Jakub 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci Medicinbal 1kg Stančík Branislav 07 Športový triatlonový klub Pezinok
Mžci Medicinbal 1kg Uhlár Martin 06 Športový triatlonový klub Pezinok
Ž 60 m Weigertová Monika 92 AK Slávia UK Bratislava 07.51
Ž 200 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.70
Ž 400 m Filkornová Silvia 79 AK Veterán Bratislava
Ž 400 m Svrčková Karin 97 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 1500 m Danečková Mária 87 Individuálny člen SAZ
Ž 1500 m Hollá Aneta 89 Atletický klub AC Malacky 5:20.61
Ž 1500 m Kissová Natália 82 AK Veterán Bratislava
Ž 3000 m Bašnáková Jana 79 AK Veterán Bratislava 11:44.30
Ž 3000 m Erdélyiová Zuzana 76 AK Veterán Bratislava 12:21.79
Ž 3000 m Hollá Aneta 89 Atletický klub AC Malacky 11:45.68
Ž 3000 m Mrázová Renáta 79 AK Veterán Bratislava 12:28.18
Ž výška Butkovská Simona 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 166
Ž guľa 4 kg Kolozsváryová Táňa 98 ŠK Vital Bratislava 11.56
Jky 60 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 08.60
Jky 60 m Háberová Hana 01 AK Inter-SC Bratislava 08.35
Jky 60 m Jalkóczyová Sylvia 01 ŠK Vital Bratislava 08.84
Jky 60 m Pellerová Tereza 01 Atletika Bratislava
Jky 60 m Strýčková Viktória 01 Naša atletika
Jky 60 m Šimeková Natália 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.43
Jky 200 m Belicová Gabriela 00 AK Slávia UK Bratislava
Jky 200 m Háberová Hana 01 AK Inter-SC Bratislava 27.86
Jky 200 m Jalkóczyová Sylvia 01 ŠK Vital Bratislava 30.82
Jky 200 m Krasňanská Ľubica 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 28.78
Jky 200 m Pellerová Tereza 01 Atletika Bratislava 30.36
Jky 200 m Strýčková Viktória 01 Naša atletika 26.48 26.48
Jky guľa 4 kg Krasňanská Ľubica 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 06.40
Jky guľa 4 kg Zváčová Katarína 00 ŠK Vital Bratislava 09.07
Dky 60 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.08
Dky 60 m Bučeková Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 60 m Čerňanská Viktória 02 Atletika Bratislava 08.79
Dky 60 m Giertl Lujza 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 60 m Górová Natália 02 AK Slávia UK Bratislava 09.52
Dky 60 m Lachkovičová Barbora 03 Naša atletika 09.46
Dky 60 m Majdáková Nina 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.29
Dky 60 m Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 08.35
Dky 60 m Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 60 m Németová Dominika 02 ŠK Vital Bratislava 09.41
Dky 60 m Pistovčáková Zuzana 03 AK Inter-SC Bratislava 08.80
Dky 60 m Plichtová Patrícia 03 Naša atletika 08.51
Dky 60 m Pokorná Valentína 02 ŠK Vital Bratislava 08.84
Dky 60 m Rumanovičová Terézia 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.10
Dky 60 m Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.08
Dky 60 m Tomková Ema 03 ŠK Vital Bratislava 09.47
Dky 60 m Vanovčanová Zuzana 03 Naša atletika
Dky 60 m Vida Lilla 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 200 m Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 26.31
Dky 200 m Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 27.33
Dky 200 m Giertl Lujza 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 200 m Górová Natália 02 AK Slávia UK Bratislava 29.00
Dky 200 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 28.79
Dky 200 m Németová Dominika 02 ŠK Vital Bratislava
Dky 200 m Pistovčáková Zuzana 03 AK Inter-SC Bratislava
Dky 200 m Plichtová Patrícia 03 Naša atletika
Dky 200 m Pokorná Valentína 02 ŠK Vital Bratislava
Dky 200 m Straková Adriana 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 200 m Šmiralová Kristína 02 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dky 200 m Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 200 m Tomková Ema 03 ŠK Vital Bratislava
Dky 200 m Vanovčanová Zuzana 03 Naša atletika
Dky 200 m Vida Lilla 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 400 m Cápayová Mária 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 68.39
Dky 800 m Šmiralová Kristína 02 KĽŠ KRYHA Bratislava 2:32.82
Dky 1500 m Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:46.92
Dky 3000 m Bagi - Kováč Igor 03 Maraton AC Rača
Dky 3000 m Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 11:22.92
Dky 60m p 76,2-7,5 Čerňanská Viktória 02 Atletika Bratislava 09.34
Dky 60m p 76,2-7,5 Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 09.27
Dky 60m p 76,2-7,5 Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 09.63
Dky 60m p 76,2-7,5 Juríčková Gabriela 03 Atletický klub AC Malacky 11.87
Dky 60m p 76,2-7,5 Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 09.65
Dky 60m p 76,2-7,5 Rumanovičová Terézia 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.66
Dky 60m p 76,2-7,5 Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky výška Juríčková Gabriela 03 Atletický klub AC Malacky 150
Dky výška Kováčová Karolína 02 AK Slávia UK Bratislava 135
Dky výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 165
Dky diaľka Giertl Lujza 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky diaľka Jenčová Nela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 464
Dky diaľka Juríčková Gabriela 03 Atletický klub AC Malacky 510
Dky diaľka Majdáková Nina 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 494
Dky diaľka Pistovčáková Zuzana 03 AK Inter-SC Bratislava 482
Dky diaľka Plichtová Patrícia 03 Naša atletika 470
Dky diaľka Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 506
Dky trojskok Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky
Dky guľa 3 kg Konečná Veronika 02 ŠK Vital Bratislava 06.57
Dky guľa 3 kg Lachkovičová Barbora 03 Naša atletika 06.85
Dky guľa 3 kg Skuráková Katrin 03 AK Slávia UK Bratislava 10.09
Žky 60 m Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 09.79
Žky 60 m Antošová Zuzana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.97
Žky 60 m Bačová Michaela 04 Naša atletika 08.24
Žky 60 m Baleková Alena 05 Športový triatlonový klub Pezinok
Žky 60 m Bankošová Barbora 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.93
Žky 60 m Batky Jázmin 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.75
Žky 60 m Bošmanská Simona 05 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09.18
Žky 60 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 08.24
Žky 60 m Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 09.12
Žky 60 m Čederlová Ela 04 Naša atletika 08.00
Žky 60 m Černáková Viktória 04 BŠK Banská Bystrica 08.98
Žky 60 m Čorejová Tereza 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.12
Žky 60 m Dinušová Zuzana 05 ŠK Vital Bratislava 09.26
Žky 60 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 08.16
Žky 60 m Gallová Karolína 05 Naša atletika 09.22
Žky 60 m Hedl Viktória 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.35
Žky 60 m Holeková Karolína 04 BŠK Banská Bystrica 08.32
Žky 60 m Hornáková Simona 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 08.97
Žky 60 m Hrúziková Hana 05 Športový triatlonový klub Pezinok
Žky 60 m Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.87
Žky 60 m Jedináková Viktória 04 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 60 m Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 08.86
Žky 60 m Kekeliová Sarah 04 ŠK Vital Bratislava 08.59
Žky 60 m Knošková Sofia Mária 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.60
Žky 60 m Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 08.96
Žky 60 m Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika 08.65
Žky 60 m Lachová Leila Mária 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.12
Žky 60 m Lešková Jana 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 60 m Mihálová Michaela 05 AK Inter-SC Bratislava
Žky 60 m Mikuličková Ina 05 Naša atletika 09.40
Žky 60 m Miškovičová Nina 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 09.08
Žky 60 m Mnichova Ema 05 Naša atletika 08.83
Žky 60 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 08.49
Žky 60 m Moróczová Nataša 04 AK Inter-SC Bratislava 10.22
Žky 60 m Novomeská Silvia 04 AK Slávia UK Bratislava 09.63
Žky 60 m Paďourová Karin 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.67
Žky 60 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.41
Žky 60 m Poláková Monika 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 60 m Polkorábová Petra 04 Športový triatlonový klub Pezinok
Žky 60 m Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 09.15
Žky 60 m Salagová Lucia 05 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 08.72
Žky 60 m Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 08.84
Žky 60 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 09.33
Žky 60 m Slobodová Emma 04 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 60 m Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky 09.31
Žky 60 m Šoltésová Natália 04 ŠK Vital Bratislava 09.31
Žky 60 m Thomann Hana Yumi 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.85
Žky 60 m Ufnárová Michaela 05 AK Slávia UK Bratislava
Žky 60 m Uhlárová Veronika 04 Športový triatlonový klub Pezinok
Žky 60 m Valekova Maiara 04 Atletika Bratislava 09.07
Žky 60 m Vanovčanová Klára 04 Naša atletika 08.22
Žky 60 m Voleková Rebeka 04 Atletický klub AC Malacky 09.32
Žky 60 m Wágnerová Lea 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.71
Žky 60 m Zathurecká Vanessa 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 60 m Zátopková Anna 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.58
Žky 60 m Zemanová Bibiana 04 ŠK Vital Bratislava
Žky 150 m Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky
Žky 150 m Baleková Alena 05 Športový triatlonový klub Pezinok 22.91
Žky 150 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 19.73
Žky 150 m Čederlová Ela 04 Naša atletika 19.60
Žky 150 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 19.87
Žky 150 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 19.59
Žky 150 m Hedl Viktória 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.55
Žky 150 m Hrúziková Hana 05 Športový triatlonový klub Pezinok
Žky 150 m Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 150 m Jedináková Viktória 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 25.98
Žky 150 m Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 22.81
Žky 150 m Kekeliová Sarah 04 ŠK Vital Bratislava 20.45
Žky 150 m Knošková Sofia Mária 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.16
Žky 150 m Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika 22.05
Žky 150 m Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 26.22
Žky 150 m Lachová Leila Mária 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.79
Žky 150 m Mnichova Ema 05 Naša atletika 21.42
Žky 150 m Poláková Monika 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.82
Žky 150 m Polkorábová Petra 04 Športový triatlonový klub Pezinok
Žky 150 m Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 19.40
Žky 150 m Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 23.94
Žky 150 m Salagová Lucia 05 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 21.91
Žky 150 m Salayová Michaela 05 Atletický klub AC Malacky 20.74
Žky 150 m Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 22.65
Žky 150 m Slobodová Emma 04 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 150 m Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky 22.89
Žky 150 m Šoltésová Natália 04 ŠK Vital Bratislava 22.91
Žky 150 m Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 23.67
Žky 150 m Uhlárová Veronika 04 Športový triatlonový klub Pezinok
Žky 150 m Valekova Maiara 04 Atletika Bratislava
Žky 150 m Vitková Alexandra 04 Športový triatlonový klub Pezinok
Žky 150 m Voleková Rebeka 04 Atletický klub AC Malacky
Žky 150 m Wágnerová Lea 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 21.85
Žky 150 m Záhorcová Stela 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 20.44
Žky 150 m Zátopková Anna 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 22.73
Žky 150 m Zemanová Bibiana 04 ŠK Vital Bratislava
Žky 300 m Bačová Michaela 04 Naša atletika 42.75
Žky 300 m Baleková Alena 05 Športový triatlonový klub Pezinok
Žky 300 m Batky Jázmin 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 47.57
Žky 300 m Dolníková Nina 05 Naša atletika 47.50
Žky 300 m Hornáková Simona 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 50.43
Žky 300 m Hrúziková Hana 05 Športový triatlonový klub Pezinok
Žky 300 m Kandráčová Eliška 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 46.26
Žky 300 m Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 49.79
Žky 300 m Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 44.20
Žky 300 m Miškovičová Nina 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 50.08
Žky 300 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 42.67
Žky 300 m Novomeská Silvia 04 AK Slávia UK Bratislava 52.38
Žky 300 m Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 47.13
Žky 300 m Semančáková Barbora 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 48.43
Žky 300 m Ufnárová Michaela 05 AK Slávia UK Bratislava
Žky 300 m Vitková Alexandra 04 Športový triatlonový klub Pezinok
Žky 800 m Beke Ema 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 800 m Kudlicska Lilli 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 800 m Polkorábová Petra 04 Športový triatlonový klub Pezinok
Žky 800 m Salayová Michaela 05 Atletický klub AC Malacky 2:21.98
Žky 800 m Salazar Stefania 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 800 m Sitárová Zuzana 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 2:55.30
Žky 800 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky
Žky 800 m Uhlárová Veronika 04 Športový triatlonový klub Pezinok 2:49.19
Žky 800 m Vitková Alexandra 04 Športový triatlonový klub Pezinok
Žky 60m p 76,2-7,5 Čorejová Tereza 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.26
Žky 60m p 76,2-7,5 Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 10.19
Žky 60m p 76,2-7,5 Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.70
Žky 60m p 76,2-7,5 Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.61
Žky 60m p 76,2-7,5 Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky
Žky 60m p 76,2-7,5 Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 09.35
Žky 60m p 76,2-7,5 Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 10.5
Žky 60m p 76,2-7,5 Salayová Michaela 05 Atletický klub AC Malacky 10.18
Žky 60m p 76,2-7,5 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 10.2
Žky 60m p 76,2-7,5 Veselská Sandra 04 Naša atletika 10.99
Žky výška Bátoryová Bibiana 05 BŠK Banská Bystrica 135
Žky výška Čederlová Ela 04 Naša atletika 144
Žky výška Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika
Žky výška Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 130
Žky výška Veselská Sandra 04 Naša atletika 155
Žky diaľka Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 376
Žky diaľka Antošová Zuzana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 430
Žky diaľka Bošmanská Simona 05 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 447
Žky diaľka Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 469
Žky diaľka Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 434
Žky diaľka Čorejová Tereza 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 529
Žky diaľka Gallová Karolína 05 Naša atletika 429
Žky diaľka Hedl Viktória 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 359
Žky diaľka Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 403
Žky diaľka Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 405
Žky diaľka Kandráčová Eliška 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 432
Žky diaľka Knošková Sofia Mária 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 365
Žky diaľka Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika 419
Žky diaľka Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 403
Žky diaľka Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika 444
Žky diaľka Mikuličková Ina 05 Naša atletika 422
Žky diaľka Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 454
Žky diaľka Mnichova Ema 05 Naša atletika 421
Žky diaľka Paďourová Karin 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 292
Žky diaľka Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 429
Žky diaľka Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky 410
Žky diaľka Valekova Maiara 04 Atletika Bratislava 396
Žky diaľka Vanovčanová Klára 04 Naša atletika 480
Žky diaľka Veselská Sandra 04 Naša atletika 530
Žky guľa 3 kg Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky
Žky guľa 3 kg Bankošová Barbora 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.02
Žky guľa 3 kg Berešová Daniela 04 Naša atletika 09.01
Žky guľa 3 kg Dinušová Zuzana 05 ŠK Vital Bratislava 06.83
Žky guľa 3 kg Gallová Karolína 05 Naša atletika 07.18
Žky guľa 3 kg Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 06.10
Žky guľa 3 kg Koričárová Anna 04 Atletický klub AC Malacky
Žky guľa 3 kg Mikuličková Ina 05 Naša atletika 06.62
Žky guľa 3 kg Voleková Rebeka 04 Atletický klub AC Malacky 06.34
Mžky 60 m Alaksová Veronika 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.39
Mžky 60 m Durczoková Veronika 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.77
Mžky 60 m Fischerová Gréta 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 60 m Fornadeľová Michaela 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.64
Mžky 60 m Glončáková Sofia 07 Naša atletika
Mžky 60 m Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 60 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 09.39
Mžky 60 m Chromeková Adriana 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09.72
Mžky 60 m Ivaničová Yasmína 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.69
Mžky 60 m Ivanková Laura 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 60 m Kekeli Stella 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.33
Mžky 60 m Koleníková Nina 06 Športový triatlonový klub Pezinok
Mžky 60 m Kollárová Nela 07 Športový triatlonový klub Pezinok 09.08
Mžky 60 m Konečná Nina 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.68
Mžky 60 m Kováriková Barbora 06 Atletický klub AC Malacky 09.41
Mžky 60 m Kráčmar Stela 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.48
Mžky 60 m Majerčíková Tereza 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.78
Mžky 60 m Michálková Natália 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.13
Mžky 60 m Miškovičová Simona 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom 10.30
Mžky 60 m Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 10.18
Mžky 60 m Moriconi Liliana 07 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 60 m Paľovská Nicol Ella 07 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 60 m Ragáčová Tamara 07 AK Slávia UK Bratislava 09.94
Mžky 60 m Rychtáriková Dorota 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.02
Mžky 60 m Strašková Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 60 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 60 m Trgová Viktória 06 Naša atletika 08.56
Mžky 60 m Vitková Natália 07 Športový triatlonový klub Pezinok
Mžky 60 m Vyzváryová Mária 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Mžky 60 m Woloszyn Tamara 06 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky 150 m Ďuráková Laura 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Mžky 150 m Glembová Klára 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 24.42
Mžky 150 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 22.99
Mžky 150 m Jursová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 23.75
Mžky 150 m Kováriková Barbora 06 Atletický klub AC Malacky 22.77
Mžky 150 m Macháčková Hana 06 Športový triatlonový klub Pezinok 25.33
Mžky 150 m Méryová Nela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.67
Mžky 150 m Orechovská Tereza 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 27.63
Mžky 150 m Petrakovičová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 26.35
Mžky 150 m Pullmannová Silvia 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky 150 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 25.67
Mžky 150 m Strašková Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 150 m Tancerová Hanka 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.59
Mžky 150 m Woloszyn Tamara 06 KĽŠ KRYHA Bratislava 28.05
Mžky 600 m Belavá Lucia 06 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 600 m Fornadeľová Michaela 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 2:15.50
Mžky 600 m Glončáková Sofia 07 Naša atletika
Mžky 600 m Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 600 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky
Mžky 600 m Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika
Mžky 600 m Chromeková Adriana 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Mžky 600 m Ivaničová Yasmína 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 600 m Ivanková Laura 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 600 m Koleníková Nina 06 Športový triatlonový klub Pezinok 2:46.56
Mžky 600 m Kollárová Nela 07 Športový triatlonový klub Pezinok 2:31.44
Mžky 600 m Konečná Nina 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 600 m Kráčmar Stela 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 600 m Macháčková Hana 06 Športový triatlonový klub Pezinok 2:08.70
Mžky 600 m Michálková Natália 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 600 m Miškovičová Simona 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Mžky 600 m Moriconi Liliana 07 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 600 m Plavuchová Lucia 06 AK Inter-SC Bratislava
Mžky 600 m Ragáčová Tamara 07 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 600 m Ragáčová Viktória 07 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 600 m Trgová Viktória 06 Naša atletika 1:47.06
Mžky 600 m Vitková Natália 07 Športový triatlonový klub Pezinok 2:23.24
Mžky 600 m Vyzváryová Mária 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Mžky 600 m Zemanová Mia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 1:54.80
Mžky 1500 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky 60m p 76,2-7,5 Bendová Ema 07 Naša atletika 10.54
Mžky 60m p 76,2-7,5 Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 60m p 76,2-7,5 Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky výška Bendová Ema 07 Naša atletika 146
Mžky výška Černáková Valentína 07 BŠK Banská Bystrica 135
Mžky výška Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky výška Paľovská Nicol Ella 07 AK Slávia UK Bratislava
Mžky výška Pullmannová Silvia 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky diaľka Alaksová Veronika 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 347
Mžky diaľka Belavá Lucia 06 AK Slávia UK Bratislava
Mžky diaľka Bendová Ema 07 Naša atletika 504 461
Mžky diaľka Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 390
Mžky diaľka Fischerová Gréta 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 259
Mžky diaľka Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika
Mžky diaľka Kováriková Barbora 06 Atletický klub AC Malacky 350
Mžky diaľka Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 331
Mžky diaľka Ragáčová Viktória 07 AK Slávia UK Bratislava 331
Mžky guľa 3 kg Danečková Ivana 07 ŠK Vital Bratislava 04.86
Mžky guľa 3 kg Ivaničová Yasmína 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky guľa 3 kg Ivanková Laura 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky guľa 3 kg Konečná Nina 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 05.67
Mžky guľa 3 kg Kráčmar Stela 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky guľa 3 kg Michálková Natália 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky guľa 3 kg Moriconi Liliana 07 AK Slávia UK Bratislava
Mžky Medicinbal 1kg Durczoková Veronika 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky Medicinbal 1kg Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky
Mžky Medicinbal 1kg Jursová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky
Mžky Medicinbal 1kg Koleníková Nina 06 Športový triatlonový klub Pezinok
Mžky Medicinbal 1kg Kollárová Nela 07 Športový triatlonový klub Pezinok
Mžky Medicinbal 1kg Macháčková Hana 06 Športový triatlonový klub Pezinok
Mžky Medicinbal 1kg Majerčíková Tereza 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky Medicinbal 1kg Méryová Nela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky Medicinbal 1kg Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky Medicinbal 1kg Petrakovičová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky Medicinbal 1kg Pullmannová Silvia 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky Medicinbal 1kg Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky Medicinbal 1kg Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky Medicinbal 1kg Vitková Natália 07 Športový triatlonový klub Pezinok
EleHm 50 m Baláž Jakub 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm 50 m Bezák Alex 10 Naša atletika
EleHm 50 m Bezák Marcus 10 Naša atletika
EleHm 50 m Černý Filip 10 Atletický klub AC Malacky
EleHm 50 m Černý Patrik 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm 50 m Dorocák Richard 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm 50 m Doubek Dominik 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm 50 m Dulák Maxim 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm 50 m Färber Jakub 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm 50 m Fedor Juraj 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm 50 m Feranec Dennis Alexej 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm 50 m Filkorn Tomáš 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm 50 m Frimmel Dominik 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm 50 m Glemba Eduard 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm 50 m Guldan Filip 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm 50 m Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm 50 m Hrica Denis 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm 50 m Išunin Marek 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm 50 m Janko Teodor 12 Atletický klub AC Malacky
EleHm 50 m Jendek Jakub 10 Športový triatlonový klub Pezinok
EleHm 50 m Kaňa Ronald 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm 50 m Kausich Maxim 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm 50 m Kňažek David 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm 50 m Korba Aurel 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm 50 m Kottlík Filip 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm 50 m Kujan Richard 10 Športový triatlonový klub Pezinok
EleHm 50 m Lauko Oliver 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm 50 m Lazík Dominik 13 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm 50 m Litvák Andrej 13 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleHm 50 m Ludas Patrik 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm 50 m Lukáč Jozef 12 Športový triatlonový klub Pezinok
EleHm 50 m Mihaľov Boris 10 Športový triatlonový klub Pezinok
EleHm 50 m Michalko Dominik 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm 50 m Michalko Samuel 13 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm 50 m Minčík Nino 10 Naša atletika
EleHm 50 m Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky
EleHm 50 m Nagy Filip 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleHm 50 m Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky
EleHm 50 m Noga Andrej 10 Športový triatlonový klub Pezinok
EleHm 50 m Noris Lukáš 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm 50 m Nosko Ján 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm 50 m Ort-Mertl Maxim 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm 50 m Ort-Mertl Stanislav 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm 50 m Ovčárik Jakub 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm 50 m Pauko Jakub 13 Atletický klub AC Malacky
EleHm 50 m Paulický Edmund 12 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm 50 m Pazdera Kristián 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleHm 50 m Pazdera Lukáš 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleHm 50 m Salaga Marek 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm 50 m Singhoffer Tobias 12 Športový triatlonový klub Pezinok
EleHm 50 m Slíš Marko 10 Naša atletika
EleHm 50 m Strelecký Richard 13 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm 50 m Šimek Erik Alexander 13 Atletický klub AC Malacky
EleHm 50 m Šimek Oliver Jozef 10 Atletický klub AC Malacky
EleHm 50 m Šíp Bruno 10 Atletický klub AC Malacky
EleHm 50 m Šoóš Filip 10 Atletický klub AC Malacky
EleHm 50 m Štroffek Dominik 12 Atletický klub AC Malacky
EleHm 50 m Štroffek Marko 12 Atletický klub AC Malacky
EleHm 50 m Vigláš Teo 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm 50 m Zivčák Luka 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm diaľka z miesta Baláž Jakub 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm diaľka z miesta Bezák Alex 10 Naša atletika
EleHm diaľka z miesta Bezák Marcus 10 Naša atletika
EleHm diaľka z miesta Černý Filip 10 Atletický klub AC Malacky
EleHm diaľka z miesta Černý Patrik 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm diaľka z miesta Dorocák Richard 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm diaľka z miesta Doubek Dominik 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm diaľka z miesta Dulák Maxim 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm diaľka z miesta Färber Jakub 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm diaľka z miesta Feranec Dennis Alexej 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm diaľka z miesta Filkorn Tomáš 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm diaľka z miesta Glemba Eduard 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm diaľka z miesta Guldan Filip 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm diaľka z miesta Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm diaľka z miesta Hrica Denis 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm diaľka z miesta Išunin Marek 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm diaľka z miesta Janko Teodor 12 Atletický klub AC Malacky
EleHm diaľka z miesta Jendek Jakub 10 Športový triatlonový klub Pezinok
EleHm diaľka z miesta Kaňa Ronald 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm diaľka z miesta Kausich Maxim 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm diaľka z miesta Kňažek David 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm diaľka z miesta Korba Aurel 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm diaľka z miesta Kottlík Filip 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm diaľka z miesta Kujan Richard 10 Športový triatlonový klub Pezinok
EleHm diaľka z miesta Lauko Oliver 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm diaľka z miesta Lazík Dominik 13 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm diaľka z miesta Ludas Patrik 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm diaľka z miesta Lukáč Jozef 12 Športový triatlonový klub Pezinok
EleHm diaľka z miesta Mihaľov Boris 10 Športový triatlonový klub Pezinok
EleHm diaľka z miesta Michalko Dominik 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm diaľka z miesta Michalko Samuel 13 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm diaľka z miesta Minčík Nino 10 Naša atletika
EleHm diaľka z miesta Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky
EleHm diaľka z miesta Nagy Filip 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleHm diaľka z miesta Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky
EleHm diaľka z miesta Noga Andrej 10 Športový triatlonový klub Pezinok
EleHm diaľka z miesta Noris Lukáš 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm diaľka z miesta Ort-Mertl Maxim 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm diaľka z miesta Ort-Mertl Stanislav 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm diaľka z miesta Ovčárik Jakub 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm diaľka z miesta Pauko Jakub 13 Atletický klub AC Malacky
EleHm diaľka z miesta Paulický Edmund 12 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm diaľka z miesta Salaga Marek 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm diaľka z miesta Singhoffer Tobias 12 Športový triatlonový klub Pezinok
EleHm diaľka z miesta Slíš Marko 10 Naša atletika
EleHm diaľka z miesta Strelecký Richard 13 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm diaľka z miesta Šimek Erik Alexander 13 Atletický klub AC Malacky
EleHm diaľka z miesta Šimek Oliver Jozef 10 Atletický klub AC Malacky
EleHm diaľka z miesta Šíp Bruno 10 Atletický klub AC Malacky
EleHm diaľka z miesta Šoóš Filip 10 Atletický klub AC Malacky
EleHm diaľka z miesta Štroffek Dominik 12 Atletický klub AC Malacky
EleHm diaľka z miesta Štroffek Marko 12 Atletický klub AC Malacky
EleHm diaľka z miesta Vigláš Teo 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm diaľka z miesta Zivčák Luka 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm 4 x 100 m kluby Baláž Jakub 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm 4 x 100 m kluby Bezák Alex 10 Naša atletika
EleHm 4 x 100 m kluby Bezák Marcus 10 Naša atletika
EleHm 4 x 100 m kluby Černý Filip 10 Atletický klub AC Malacky
EleHm 4 x 100 m kluby Černý Patrik 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm 4 x 100 m kluby Dorocák Richard 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm 4 x 100 m kluby Doubek Dominik 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm 4 x 100 m kluby Dulák Maxim 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm 4 x 100 m kluby Färber Jakub 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm 4 x 100 m kluby Feranec Dennis Alexej 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm 4 x 100 m kluby Glemba Eduard 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm 4 x 100 m kluby Hrica Denis 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm 4 x 100 m kluby Janko Teodor 12 Atletický klub AC Malacky
EleHm 4 x 100 m kluby Kaňa Ronald 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm 4 x 100 m kluby Ludas Patrik 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm 4 x 100 m kluby Lukáč Jozef 12 Športový triatlonový klub Pezinok
EleHm 4 x 100 m kluby Mihaľov Boris 10 Športový triatlonový klub Pezinok
EleHm 4 x 100 m kluby Michalko Dominik 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm 4 x 100 m kluby Minčík Nino 10 Naša atletika
EleHm 4 x 100 m kluby Noga Andrej 10 Športový triatlonový klub Pezinok
EleHm 4 x 100 m kluby Ort-Mertl Maxim 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm 4 x 100 m kluby Ovčárik Jakub 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm 4 x 100 m kluby Salaga Marek 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm 4 x 100 m kluby Singhoffer Tobias 12 Športový triatlonový klub Pezinok
EleHm 4 x 100 m kluby Slíš Marko 10 Naša atletika
EleHm 4 x 100 m kluby Šimek Erik Alexander 13 Atletický klub AC Malacky
EleHm 4 x 100 m kluby Šimek Oliver Jozef 10 Atletický klub AC Malacky
EleHm 4 x 100 m kluby Šíp Bruno 10 Atletický klub AC Malacky
EleHm 4 x 100 m kluby Šoóš Filip 10 Atletický klub AC Malacky
EleHm 4 x 100 m kluby Štroffek Dominik 12 Atletický klub AC Malacky
EleHm 4 x 100 m kluby Štroffek Marko 12 Atletický klub AC Malacky
EleHm 4 x 100 m kluby Vigláš Teo 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm 4 x 100 m kombi Dulák Maxim 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm 4 x 100 m kombi Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm 4 x 100 m kombi Hrica Denis 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm 4 x 100 m kombi Išunin Marek 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm 4 x 100 m kombi Jendek Jakub 10 Športový triatlonový klub Pezinok
EleHm 4 x 100 m kombi Kausich Maxim 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm 4 x 100 m kombi Kňažek David 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm 4 x 100 m kombi Korba Aurel 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm 4 x 100 m kombi Kottlík Filip 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm 4 x 100 m kombi Kujan Richard 10 Športový triatlonový klub Pezinok
EleHm 4 x 100 m kombi Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky
EleHm 4 x 100 m kombi Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky
EleHm 4 x 100 m kombi Noris Lukáš 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm 4 x 100 m kombi Ort-Mertl Stanislav 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm 4 x 100 m kombi Pauko Jakub 13 Atletický klub AC Malacky
EleHm 4 x 100 m kombi Paulický Edmund 12 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm 4 x 100 m kombi Šíp Bruno 10 Atletický klub AC Malacky
EleHm 4 x 100 m kombi Šoóš Filip 10 Atletický klub AC Malacky
EleHm 4 x 100 m kombi Zivčák Luka 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm Medicinbal 1kg Baláž Jakub 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm Medicinbal 1kg Bezák Alex 10 Naša atletika
EleHm Medicinbal 1kg Bezák Marcus 10 Naša atletika
EleHm Medicinbal 1kg Černý Filip 10 Atletický klub AC Malacky
EleHm Medicinbal 1kg Černý Patrik 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm Medicinbal 1kg Dorocák Richard 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm Medicinbal 1kg Doubek Dominik 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm Medicinbal 1kg Dulák Maxim 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm Medicinbal 1kg Färber Jakub 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm Medicinbal 1kg Fedor Juraj 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm Medicinbal 1kg Feranec Dennis Alexej 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm Medicinbal 1kg Filkorn Tomáš 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm Medicinbal 1kg Frimmel Dominik 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm Medicinbal 1kg Glemba Eduard 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm Medicinbal 1kg Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm Medicinbal 1kg Hrica Denis 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm Medicinbal 1kg Išunin Marek 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm Medicinbal 1kg Janko Teodor 12 Atletický klub AC Malacky
EleHm Medicinbal 1kg Jendek Jakub 10 Športový triatlonový klub Pezinok
EleHm Medicinbal 1kg Kaňa Ronald 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm Medicinbal 1kg Kausich Maxim 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm Medicinbal 1kg Kottlík Filip 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm Medicinbal 1kg Kujan Richard 10 Športový triatlonový klub Pezinok
EleHm Medicinbal 1kg Lauko Oliver 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm Medicinbal 1kg Lazík Dominik 13 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm Medicinbal 1kg Ludas Patrik 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm Medicinbal 1kg Lukáč Jozef 12 Športový triatlonový klub Pezinok
EleHm Medicinbal 1kg Mihaľov Boris 10 Športový triatlonový klub Pezinok
EleHm Medicinbal 1kg Michalko Dominik 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm Medicinbal 1kg Michalko Samuel 13 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm Medicinbal 1kg Minčík Nino 10 Naša atletika
EleHm Medicinbal 1kg Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky
EleHm Medicinbal 1kg Nagy Filip 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleHm Medicinbal 1kg Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky
EleHm Medicinbal 1kg Noga Andrej 10 Športový triatlonový klub Pezinok
EleHm Medicinbal 1kg Noris Lukáš 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm Medicinbal 1kg Nosko Ján 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm Medicinbal 1kg Ort-Mertl Maxim 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm Medicinbal 1kg Ort-Mertl Stanislav 11 Atletický klub AC Malacky
EleHm Medicinbal 1kg Ovčárik Jakub 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm Medicinbal 1kg Pauko Jakub 13 Atletický klub AC Malacky
EleHm Medicinbal 1kg Paulický Edmund 12 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm Medicinbal 1kg Salaga Marek 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm Medicinbal 1kg Singhoffer Tobias 12 Športový triatlonový klub Pezinok
EleHm Medicinbal 1kg Slíš Marko 10 Naša atletika
EleHm Medicinbal 1kg Strelecký Richard 13 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm Medicinbal 1kg Šimek Erik Alexander 13 Atletický klub AC Malacky
EleHm Medicinbal 1kg Šimek Oliver Jozef 10 Atletický klub AC Malacky
EleHm Medicinbal 1kg Šíp Bruno 10 Atletický klub AC Malacky
EleHm Medicinbal 1kg Šoóš Filip 10 Atletický klub AC Malacky
EleHm Medicinbal 1kg Štroffek Dominik 12 Atletický klub AC Malacky
EleHm Medicinbal 1kg Štroffek Marko 12 Atletický klub AC Malacky
EleHm Medicinbal 1kg Vigláš Teo 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm Medicinbal 1kg Zivčák Luka 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci 60 m Bachratý Matúš 08 Atletický klub AC Malacky 09.79
Nžci 60 m Ďuriš Martin 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.38
Nžci 60 m Hladík Filip 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci 60 m Hornák Matej 08 Atletika Nové Mesto nad Váhom 10.09
Nžci 60 m Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 10.10
Nžci 60 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 09.37
Nžci 60 m Kordoš Matúš 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci 60 m Kostoláni Alexander 09 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžci 60 m Kratochvíl Juraj 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09.63
Nžci 60 m Laco Pavol 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci 60 m Lauko Richard 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 60 m Litvák Boris 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 60 m Lukáček Dávid 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci 60 m Mihaľov Maxim 08 Športový triatlonový klub Pezinok 10.01
Nžci 60 m Nagy Michal 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.84
Nžci 60 m Pír Artur 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci 60 m Repka Patrik 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09.47
Nžci 60 m Rischer Kristián 08 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžci 60 m Sedliak Jakub 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 60 m Šimovič Lukáš 09 KĽŠ KRYHA Bratislava 10.16
Nžci 60 m Tallo Ondrej 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 60 m Tanáč Dominik 09 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžci 60 m Troščák Jaroslav 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.39
Nžci 60 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 09.31
Nžci 150 m Babeľa Dominik 09 Atletický klub AC Malacky
Nžci 150 m Belica Boris 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci 150 m Bobovský Samuel 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 22.91
Nžci 150 m Čupka Michal 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 25.35
Nžci 150 m Gribenyuk Makar 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.95
Nžci 150 m Halenár Daniel 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci 150 m Halla Philip 08 Atletický klub AC Malacky 23.61
Nžci 150 m Hlaváč Juraj 09 Atletický klub AC Malacky 24.42
Nžci 150 m Kmeť Tomáš 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 23.20
Nžci 150 m Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.79
Nžci 150 m Križan Jakub 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.17
Nžci 150 m Krkoška Samuel 08 AK Slávia UK Bratislava
Nžci 150 m Nagy Hugo 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 28.38
Nžci 150 m Nagy Jakub 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 26.99
Nžci 150 m Priadka Valér 08 AK Slávia UK Bratislava 24.95
Nžci 150 m Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Šoóš Patrik 08 Atletický klub AC Malacky 28.86
Nžci 150 m Ťapuš Michal 08 AK Slávia UK Bratislava
Nžci 150 m Velšmid Maxim 08 Atletický klub AC Malacky 27.26
Nžci 150 m Wagner Damián 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.17
Nžci 150 m Závodský Samuel 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 600 m Bachratý Matúš 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci 600 m Hladík Filip 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci 600 m Hornák Matej 08 Atletika Nové Mesto nad Váhom 2:17.19
Nžci 600 m Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci 600 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1:59.38
Nžci 600 m Kostoláni Alexander 09 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžci 600 m Kratochvíl Juraj 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 1:58.57
Nžci 600 m Laco Pavol 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci 600 m Lauko Richard 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 600 m Litvák Boris 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 600 m Lukáček Dávid 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci 600 m Mihaľov Maxim 08 Športový triatlonový klub Pezinok 2:16.21
Nžci 600 m Nagy Michal 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 2:17.47
Nžci 600 m Pír Artur 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci 600 m Repka Patrik 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 2:25.60
Nžci 600 m Rischer Kristián 08 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžci 600 m Sedliak Jakub 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 600 m Šimovič Lukáš 09 KĽŠ KRYHA Bratislava 2:11.07
Nžci 600 m Tanáč Dominik 09 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžci 600 m Troščák Jaroslav 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci 600 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci výška Ďuriš Martin 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci diaľka Babeľa Dominik 09 Atletický klub AC Malacky
Nžci diaľka Belica Boris 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci diaľka Bobovský Samuel 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 372
Nžci diaľka Čupka Michal 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci diaľka Gribenyuk Makar 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 297
Nžci diaľka Halenár Daniel 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci diaľka Halla Philip 08 Atletický klub AC Malacky 345
Nžci diaľka Hlaváč Juraj 09 Atletický klub AC Malacky 383
Nžci diaľka Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 372
Nžci diaľka Kmeť Tomáš 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 358
Nžci diaľka Kordoš Matúš 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci diaľka Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 257
Nžci diaľka Križan Jakub 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 332
Nžci diaľka Krkoška Samuel 08 AK Slávia UK Bratislava 327
Nžci diaľka Nagy Hugo 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 275
Nžci diaľka Nagy Jakub 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci diaľka Priadka Valér 08 AK Slávia UK Bratislava 348
Nžci diaľka Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci diaľka Šoóš Patrik 08 Atletický klub AC Malacky 300
Nžci diaľka Ťapuš Michal 08 AK Slávia UK Bratislava
Nžci diaľka Velšmid Maxim 08 Atletický klub AC Malacky 364
Nžci diaľka Wagner Damián 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 366
Nžci diaľka Závodský Samuel 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 376
Nžci Medicinbal 1kg Babeľa Dominik 09 Atletický klub AC Malacky
Nžci Medicinbal 1kg Bachratý Matúš 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci Medicinbal 1kg Belica Boris 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci Medicinbal 1kg Bobovský Samuel 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci Medicinbal 1kg Čupka Michal 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Halenár Daniel 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Halla Philip 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci Medicinbal 1kg Hladík Filip 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Hlaváč Juraj 09 Atletický klub AC Malacky
Nžci Medicinbal 1kg Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci Medicinbal 1kg Kmeť Tomáš 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci Medicinbal 1kg Kordoš Matúš 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci Medicinbal 1kg Kostoláni Alexander 09 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžci Medicinbal 1kg Kratochvíl Juraj 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Križan Jakub 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Krkoška Samuel 08 AK Slávia UK Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Laco Pavol 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci Medicinbal 1kg Lauko Richard 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Litvák Boris 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Lukáček Dávid 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci Medicinbal 1kg Mihaľov Maxim 08 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžci Medicinbal 1kg Nagy Jakub 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci Medicinbal 1kg Nagy Michal 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Pír Artur 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci Medicinbal 1kg Priadka Valér 08 AK Slávia UK Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Repka Patrik 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Rischer Kristián 08 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžci Medicinbal 1kg Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Sedliak Jakub 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Šimovič Lukáš 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Šoóš Patrik 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci Medicinbal 1kg Tallo Ondrej 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Tanáč Dominik 09 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžci Medicinbal 1kg Ťapuš Michal 08 AK Slávia UK Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Troščák Jaroslav 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Velšmid Maxim 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci Medicinbal 1kg Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci Medicinbal 1kg Wagner Damián 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Závodský Samuel 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleZm 50 m Adamčíková Kristína 10 Športový triatlonový klub Pezinok
EleZm 50 m Bobovská Veronika 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZm 50 m Čahojová Stela 12 Atletický klub AC Malacky
EleZm 50 m Číková Viktória 11 Športový triatlonový klub Pezinok
EleZm 50 m Fornadeľová Nina 12 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm 50 m Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky
EleZm 50 m Glončáková Júlia 10 Naša atletika
EleZm 50 m Gregorová Petra 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleZm 50 m Heseková Karolína 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleZm 50 m Chrenková Martina 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleZm 50 m Janegová Tatiana 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleZm 50 m Jankovičová Silvia 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm 50 m Kalaberová Nela 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm 50 m Karvai Karolína 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 50 m Kováčová Olívia 10 Atletický klub AC Malacky
EleZm 50 m Kožuchová Tamara 11 Atletický klub AC Malacky
EleZm 50 m Kulichová Natália 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleZm 50 m Lacová Natália Anna 10 Atletický klub AC Malacky
EleZm 50 m Lichtnerová Enna 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm 50 m Mináriková Laura 10 AK Slávia UK Bratislava
EleZm 50 m Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky
EleZm 50 m Nováčková Nikola 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm 50 m Ondrášeková Hana 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm 50 m Ondrušová Olívia 11 Atletický klub AC Malacky
EleZm 50 m Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky
EleZm 50 m Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky
EleZm 50 m Pavláková Alžbetka 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm 50 m Pelikánová Lara 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm 50 m Rattajová Vanesa 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm 50 m Saláková Michaela 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 50 m Sedlačíková Nina 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleZm 50 m Spišáková Ella 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 50 m Spišáková Mia 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 50 m Steiger Emma 12 Naša atletika
EleZm 50 m Steiger Sofia 14 Naša atletika
EleZm 50 m Strelecká Rebeca 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm 50 m Šarníková Adriana 11 Atletický klub AC Malacky
EleZm 50 m Šišková Lívia 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm 50 m Šlapanská Zuzana 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm 50 m Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 50 m Šuhajdová Lujza 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 50 m Tanáčová Lea 11 Športový triatlonový klub Pezinok
EleZm 50 m Trutzová Nina 11 Atletický klub AC Malacky
EleZm 50 m Vališová Lucia 10 AK Slávia UK Bratislava
EleZm 50 m Víglaská Barbora 12 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm 50 m Víglaská Lucia 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm 50 m Vrablecová Veronika 10 Atletický klub AC Malacky
EleZm 50 m Wirdzek Michaela 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZm 50 m Zaoralová Alexandra 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm diaľka Adamčíková Kristína 10 Športový triatlonový klub Pezinok 277
EleZm diaľka Bobovská Veronika 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 279
EleZm diaľka Čahojová Stela 12 Atletický klub AC Malacky
EleZm diaľka Číková Viktória 11 Športový triatlonový klub Pezinok
EleZm diaľka Fornadeľová Nina 12 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm diaľka Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky
EleZm diaľka Glončáková Júlia 10 Naša atletika
EleZm diaľka Jankovičová Silvia 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm diaľka Kalaberová Nela 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm diaľka Kováčová Olívia 10 Atletický klub AC Malacky
EleZm diaľka Kožuchová Tamara 11 Atletický klub AC Malacky
EleZm diaľka Lacová Natália Anna 10 Atletický klub AC Malacky
EleZm diaľka Lichtnerová Enna 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm diaľka Mináriková Laura 10 AK Slávia UK Bratislava
EleZm diaľka Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky
EleZm diaľka Nováčková Nikola 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm diaľka Ondrášeková Hana 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm diaľka Ondrušová Olívia 11 Atletický klub AC Malacky
EleZm diaľka Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky
EleZm diaľka Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky
EleZm diaľka Pavláková Alžbetka 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm diaľka Pelikánová Lara 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 254
EleZm diaľka Rattajová Vanesa 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm diaľka Saláková Michaela 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm diaľka Spišáková Ella 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm diaľka Spišáková Mia 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm diaľka Steiger Emma 12 Naša atletika
EleZm diaľka Steiger Sofia 14 Naša atletika
EleZm diaľka Strelecká Rebeca 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 305
EleZm diaľka Šarníková Adriana 11 Atletický klub AC Malacky
EleZm diaľka Šišková Lívia 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm diaľka Šlapanská Zuzana 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm diaľka Šuhajdová Lujza 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm diaľka Tanáčová Lea 11 Športový triatlonový klub Pezinok
EleZm diaľka Trutzová Nina 11 Atletický klub AC Malacky
EleZm diaľka Vališová Lucia 10 AK Slávia UK Bratislava
EleZm diaľka Víglaská Barbora 12 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm diaľka Víglaská Lucia 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm diaľka Vrablecová Veronika 10 Atletický klub AC Malacky
EleZm diaľka Wirdzek Michaela 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZm diaľka Zaoralová Alexandra 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm 4 x 100 m kluby Fornadeľová Nina 12 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm 4 x 100 m kluby Jankovičová Silvia 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm 4 x 100 m kluby Kalaberová Nela 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm 4 x 100 m kluby Nováčková Nikola 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm 4 x 100 m kluby Ondrášeková Hana 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm 4 x 100 m kluby Pavláková Alžbetka 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm 4 x 100 m kluby Pelikánová Lara 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm 4 x 100 m kluby Rattajová Vanesa 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm 4 x 100 m kluby Strelecká Rebeca 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm 4 x 100 m kluby Šišková Lívia 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm 4 x 100 m kluby Šlapanská Zuzana 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm 4 x 100 m kluby Zaoralová Alexandra 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm 4 x 100 m kombi Adamčíková Kristína 10 Športový triatlonový klub Pezinok
EleZm 4 x 100 m kombi Čahojová Stela 12 Atletický klub AC Malacky
EleZm 4 x 100 m kombi Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky
EleZm 4 x 100 m kombi Kováčová Olívia 10 Atletický klub AC Malacky
EleZm 4 x 100 m kombi Kožuchová Tamara 11 Atletický klub AC Malacky
EleZm 4 x 100 m kombi Lacová Natália Anna 10 Atletický klub AC Malacky
EleZm 4 x 100 m kombi Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky
EleZm 4 x 100 m kombi Ondrušová Olívia 11 Atletický klub AC Malacky
EleZm 4 x 100 m kombi Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky
EleZm 4 x 100 m kombi Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky
EleZm 4 x 100 m kombi Saláková Michaela 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 4 x 100 m kombi Šarníková Adriana 11 Atletický klub AC Malacky
EleZm 4 x 100 m kombi Tanáčová Lea 11 Športový triatlonový klub Pezinok
EleZm 4 x 100 m kombi Trutzová Nina 11 Atletický klub AC Malacky
EleZm 4 x 100 m kombi Víglaská Barbora 12 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm 4 x 100 m kombi Víglaská Lucia 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm Medicinbal 1kg Adamčíková Kristína 10 Športový triatlonový klub Pezinok
EleZm Medicinbal 1kg Bobovská Veronika 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZm Medicinbal 1kg Čahojová Stela 12 Atletický klub AC Malacky
EleZm Medicinbal 1kg Číková Viktória 11 Športový triatlonový klub Pezinok
EleZm Medicinbal 1kg Fornadeľová Nina 12 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm Medicinbal 1kg Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky
EleZm Medicinbal 1kg Glončáková Júlia 10 Naša atletika
EleZm Medicinbal 1kg Jankovičová Silvia 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm Medicinbal 1kg Kalaberová Nela 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm Medicinbal 1kg Karvai Karolína 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm Medicinbal 1kg Kováčová Olívia 10 Atletický klub AC Malacky
EleZm Medicinbal 1kg Kožuchová Tamara 11 Atletický klub AC Malacky
EleZm Medicinbal 1kg Lacová Natália Anna 10 Atletický klub AC Malacky
EleZm Medicinbal 1kg Lichtnerová Enna 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm Medicinbal 1kg Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky
EleZm Medicinbal 1kg Nováčková Nikola 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm Medicinbal 1kg Ondrášeková Hana 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm Medicinbal 1kg Ondrušová Olívia 11 Atletický klub AC Malacky
EleZm Medicinbal 1kg Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky
EleZm Medicinbal 1kg Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky
EleZm Medicinbal 1kg Pavláková Alžbetka 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm Medicinbal 1kg Pelikánová Lara 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm Medicinbal 1kg Rattajová Vanesa 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm Medicinbal 1kg Steiger Emma 12 Naša atletika
EleZm Medicinbal 1kg Strelecká Rebeca 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm Medicinbal 1kg Šarníková Adriana 11 Atletický klub AC Malacky
EleZm Medicinbal 1kg Šišková Lívia 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm Medicinbal 1kg Šlapanská Zuzana 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm Medicinbal 1kg Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm Medicinbal 1kg Tanáčová Lea 11 Športový triatlonový klub Pezinok
EleZm Medicinbal 1kg Trutzová Nina 11 Atletický klub AC Malacky
EleZm Medicinbal 1kg Vališová Lucia 10 AK Slávia UK Bratislava
EleZm Medicinbal 1kg Víglaská Barbora 12 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm Medicinbal 1kg Víglaská Lucia 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm Medicinbal 1kg Vrablecová Veronika 10 Atletický klub AC Malacky
EleZm Medicinbal 1kg Wirdzek Michaela 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZm Medicinbal 1kg Zaoralová Alexandra 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 60 m Bačová Nina 09 Atletický klub AC Malacky 11.09
Nžky 60 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika 10.66
Nžky 60 m Číková Karolína 09 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky 60 m Drobná Tamara 08 AK Slávia UK Bratislava
Nžky 60 m Dubajová Sofia 09 Naša atletika 11.66
Nžky 60 m Durasová Michaela 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 60 m Hladíková Hana 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 60 m Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 10.28
Nžky 60 m Chabrečková Jana 08 Atletický klub AC Malacky 10.78
Nžky 60 m Jakušová Barbora 08 Športový triatlonový klub Pezinok 10.87
Nžky 60 m Kaňová Marianna 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.36
Nžky 60 m Koleníková Ema 08 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky 60 m Kosová Karolína 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 60 m Kujanová Kristína 09 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky 60 m Makarová Laura 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky 60 m Markova Linda 09 AK Slávia UK Bratislava 10.70
Nžky 60 m Melíšková Michaela Nelly 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.42
Nžky 60 m Mešková Hana 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 10.26
Nžky 60 m Mozolová Romana 08 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky 60 m Nerádová Mária 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 60 m Nogová Nina 08 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky 60 m Olle Katarína 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.97
Nžky 60 m Pulcová Vanesa Lili 08 Naša atletika 10.27
Nžky 60 m Sedliaková Zuzana 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 60 m Segéňová Alexandra 09 Naša atletika
Nžky 60 m Slezáková Regína 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 60 m Slotíková Nikol 09 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky 60 m Szakszonová Sofia 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.08
Nžky 60 m Šarníková Natália 09 Atletický klub AC Malacky 10.86
Nžky 60 m Šerešová Sofia Lea 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 60 m Ševerová Dorota 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky 60 m Vyzváryová Veronika 08 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Nžky 60 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 09.65
Nžky 60 m Ždiňáková Martina 08 AK Slávia UK Bratislava
Nžky 150 m Bovanová Nicol 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.30
Nžky 150 m Česneková Sandra 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžky 150 m Čičmancová Ela 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 26.08
Nžky 150 m Dinková Emma 08 AK Inter-SC Bratislava 24.12
Nžky 150 m Gašparovičová Sarah 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 26.27
Nžky 150 m Gräffingerová Hana 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 23.88
Nžky 150 m Jačeková Emma 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.15
Nžky 150 m Kačmarčiková Romana 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.34
Nžky 150 m Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.56
Nžky 150 m Kondapaneni Silvia 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 26.20
Nžky 150 m Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 150 m Liptajová Margaréta 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.30
Nžky 150 m Nosáľová Barbora 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 150 m Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 150 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.75
Nžky 150 m Raticová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.91
Nžky 150 m Salaiová Vanesa 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky 150 m Tomíková Sarah 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžky 150 m Vanyová Zora 08 AK Slávia UK Bratislava
Nžky 600 m Číková Karolína 09 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky 600 m Drobná Tamara 08 AK Slávia UK Bratislava
Nžky 600 m Dubajová Sofia 09 Naša atletika
Nžky 600 m Hladíková Hana 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 600 m Chabrečková Jana 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky 600 m Jakušová Barbora 08 Športový triatlonový klub Pezinok 2:43.79
Nžky 600 m Kaňová Marianna 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžky 600 m Koleníková Ema 08 Športový triatlonový klub Pezinok 2:09.06
Nžky 600 m Kosová Karolína 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 600 m Kujanová Kristína 09 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky 600 m Makarová Laura 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky 600 m Markova Linda 09 AK Slávia UK Bratislava
Nžky 600 m Mešková Hana 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 2:29.26
Nžky 600 m Mozolová Romana 08 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky 600 m Nogová Nina 08 Športový triatlonový klub Pezinok 2:32.12
Nžky 600 m Olle Katarína 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 600 m Sedliaková Zuzana 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 600 m Slezáková Regína 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 600 m Slotíková Nikol 09 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky 600 m Szakszonová Sofia 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:12.45
Nžky 600 m Šerešová Sofia Lea 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 600 m Vyzváryová Veronika 08 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Nžky 600 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky 600 m Ždiňáková Martina 08 AK Slávia UK Bratislava
Nžky výška Ševerová Dorota 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka Bačová Nina 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka Bortlíková Lucia 08 Naša atletika 347
Nžky diaľka Bovanová Nicol 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 370
Nžky diaľka Česneková Sandra 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 282
Nžky diaľka Čičmancová Ela 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 248
Nžky diaľka Dinková Emma 08 AK Inter-SC Bratislava 389
Nžky diaľka Gašparovičová Sarah 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 299
Nžky diaľka Gräffingerová Hana 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 306
Nžky diaľka Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 319
Nžky diaľka Jačeková Emma 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 289
Nžky diaľka Kačmarčiková Romana 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 260
Nžky diaľka Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 320
Nžky diaľka Kondapaneni Silvia 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 280
Nžky diaľka Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka Liptajová Margaréta 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 345
Nžky diaľka Nerádová Mária 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka Nosáľová Barbora 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky diaľka Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 355
Nžky diaľka Pulcová Vanesa Lili 08 Naša atletika 339
Nžky diaľka Raticová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 294
Nžky diaľka Salaiová Vanesa 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka Segéňová Alexandra 09 Naša atletika
Nžky diaľka Šarníková Natália 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka Tomíková Sarah 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžky diaľka Vanyová Zora 08 AK Slávia UK Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Bačová Nina 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky Medicinbal 1kg Bortlíková Lucia 08 Naša atletika
Nžky Medicinbal 1kg Bovanová Nicol 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Česneková Sandra 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Číková Karolína 09 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky Medicinbal 1kg Dinková Emma 08 AK Inter-SC Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Drobná Tamara 08 AK Slávia UK Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Dubajová Sofia 09 Naša atletika
Nžky Medicinbal 1kg Durasová Michaela 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Gašparovičová Sarah 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky Medicinbal 1kg Gräffingerová Hana 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Hladíková Hana 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky Medicinbal 1kg Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky Medicinbal 1kg Chabrečková Jana 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky Medicinbal 1kg Jačeková Emma 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Jakušová Barbora 08 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky Medicinbal 1kg Kaňová Marianna 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Koleníková Ema 08 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky Medicinbal 1kg Kosová Karolína 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky Medicinbal 1kg Kujanová Kristína 09 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky Medicinbal 1kg Liptajová Margaréta 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Makarová Laura 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky Medicinbal 1kg Markova Linda 09 AK Slávia UK Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Melíšková Michaela Nelly 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Mešková Hana 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Mozolová Romana 08 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky Medicinbal 1kg Nerádová Mária 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky Medicinbal 1kg Nogová Nina 08 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky Medicinbal 1kg Nosáľová Barbora 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky Medicinbal 1kg Olle Katarína 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky Medicinbal 1kg Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Pulcová Vanesa Lili 08 Naša atletika
Nžky Medicinbal 1kg Salaiová Vanesa 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky Medicinbal 1kg Sedliaková Zuzana 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Segéňová Alexandra 09 Naša atletika
Nžky Medicinbal 1kg Slezáková Regína 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky Medicinbal 1kg Slotíková Nikol 09 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky Medicinbal 1kg Szakszonová Sofia 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Šarníková Natália 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky Medicinbal 1kg Šerešová Sofia Lea 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky Medicinbal 1kg Ševerová Dorota 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky Medicinbal 1kg Tomíková Sarah 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Vanyová Zora 08 AK Slávia UK Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky Medicinbal 1kg Ždiňáková Martina 08 AK Slávia UK Bratislava