<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva - Juh, Žiar nad Hronom, 4. 5. 2024

Kategórie Disciplína ŠČ Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Mžci 60 m Babka Oliver 11 AK Mostáreň Brezno 10.14 09.88
Mžci 60 m Bolkarski Juraj 12 MAC REDOX Lučenec 11.14 11.14
Mžci 60 m Capuliak Damián 12 Atletický klub Krupina 08.91 08.91
Mžci 60 m Daubner Gabriel 12 AK Baník Prievidza
Mžci 60 m Detvai Adam 13 AK Danica Zvolen 09.02 09.02
Mžci 60 m Ďurečka Lukáš 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.32 11.32
Mžci 60 m (1/2) Ďurica Ondrej 14 ŠK Detva v pohybe 11.17 11.17
Mžci 60 m Feben Adrián 14 MŠk Žiar nad Hronom
Mžci 60 m (1/2) Gaško Jakub 14 ŠK Detva v pohybe 11.99 11.99
Mžci 60 m Gorči Pavel 11 MAC REDOX Lučenec
Mžci 60 m Hills Arthur Christopher 11 AC Stavbár Nitra 10.85 10.85
Mžci 60 m Chalus Juraj 12 AC Stavbár Nitra 10.59 10.59
Mžci 60 m Jurina Martin 11 MAC REDOX Lučenec 10.95 10.95
Mžci 60 m Koles Oliver 14 BŠK Banská Bystrica 08.76 08.76
Mžci 60 m Koska Matúš 12 AK Mostáreň Brezno
Mžci 60 m Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra 08.65 08.65
Mžci 60 m Krajňák Alex 11 MAC REDOX Lučenec 10.23 10.23
Mžci 60 m Krchňavý Ján 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.97 08.97
Mžci 60 m (1/4) Lašák Alan 13 ŠK Detva v pohybe 10.48 10.48
Mžci 60 m Mamoň Mojmír 13 AK Danica Zvolen 09.54 09.54
Mžci 60 m Mayer Ján 13 MŠk Žiar nad Hronom 09.37 09.37
Mžci 60 m Meloš Šimon 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.10 09.10
Mžci 60 m Mesiarik Simon 11 BŠK Banská Bystrica 10.22 10.22
Mžci 60 m Mlčal Tomáš 11 BŠK Banská Bystrica 08.64 08.64
Mžci 60 m Nagy Attila Peter 12 MAC REDOX Lučenec
Mžci 60 m Paľo Dominik 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 60 m Paľo Martin 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.24 10.24
Mžci 60 m Papánek Filip 14 AK Baník Prievidza
Mžci 60 m Rašner Maxim 14 Atletický klub Krupina 10.20 10.20
Mžci 60 m Sedláček Matúš 11 BŠK Banská Bystrica 08.58 08.58
Mžci 60 m Seko Adrián 13 Atletický klub Krupina 09.66 09.66
Mžci 60 m Siman Michal 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.62 09.58
Mžci 60 m Svitač Matias 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10.27 10.27
Mžci 60 m Tkáč Tomáš 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.33 08.33
Mžci 60 m Tran Damián 12 AK Baník Prievidza 10.46 10.46
Mžci 60 m Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.56 09.56
Mžci 60 m Urban Sebastian 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 09.94 09.94
Mžci 60 m Vozík Timotej 13 AK Baník Prievidza
Mžci 60 m (1/1) Výbošťok Maroš 12 ŠK Detva v pohybe 08.76 08.76
Mžci 60 m Vyparina Hugo 11 BŠK Banská Bystrica 08.52 08.52
Mžci 60 m Záborský Richard 11 AC Stavbár Nitra 09.90 09.90
Mžci 150 m (2/4) Bačík Ondrej 13 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 22.42 22.42
Mžci 150 m Bolkarski Juraj 12 MAC REDOX Lučenec
Mžci 150 m Capuliak Damián 12 Atletický klub Krupina 22.00 22.00
Mžci 150 m Detvai Adam 13 AK Danica Zvolen
Mžci 150 m Ďurečka Lukáš 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 29.54 29.54
Mžci 150 m (1/2) Ďurica Ondrej 14 ŠK Detva v pohybe
Mžci 150 m Gorči Pavel 11 MAC REDOX Lučenec
Mžci 150 m Hills Arthur Christopher 11 AC Stavbár Nitra
Mžci 150 m Jurina Martin 11 MAC REDOX Lučenec 29.35 29.35
Mžci 150 m Koska Matúš 12 AK Mostáreň Brezno
Mžci 150 m Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra 21.54 21.54
Mžci 150 m Krajňák Alex 11 MAC REDOX Lučenec
Mžci 150 m Mamoň Mojmír 13 AK Danica Zvolen 26.41
Mžci 150 m Mayer Ján 13 MŠk Žiar nad Hronom 24.64 24.64
Mžci 150 m Meloš Šimon 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.13 23.13
Mžci 150 m Nagy Attila Peter 12 MAC REDOX Lučenec 25.02 25.02
Mžci 150 m Paľo Dominik 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 150 m Paľo Martin 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 28.61 28.61
Mžci 150 m Papánek Filip 14 AK Baník Prievidza
Mžci 150 m Seko Adrián 13 Atletický klub Krupina 24.30 24.30
Mžci 150 m Siman Michal 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 25.03 24.84
Mžci 150 m Sliacky Lukáš 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 26.51 26.51
Mžci 150 m (2/4) Šlenker Viktor 14 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 25.87 25.87
Mžci 150 m (1/1) Tkáč Matej 11 ŠK Detva v pohybe 23.40 23.40
Mžci 150 m Tran Damián 12 AK Baník Prievidza 26.05 26.05
Mžci 150 m Vyparina Hugo 11 BŠK Banská Bystrica 21.10 21.10
Mžci 600 m Babka Oliver 11 AK Mostáreň Brezno 2:26.28 2:20.36
Mžci 600 m (2/4) Bačík Ondrej 13 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1:54.60 1:54.60
Mžci 600 m Capuliak Damián 12 Atletický klub Krupina 1:52.20 1:52.20
Mžci 600 m Daubner Gabriel 12 AK Baník Prievidza
Mžci 600 m Fábry Tomáš 14 MŠk Žiar nad Hronom 2:25.88 2:25.88
Mžci 600 m (1/2) Gaško Jakub 14 ŠK Detva v pohybe
Mžci 600 m (1/3) Ihring Jakub 12 ŠK Detva v pohybe
Mžci 600 m Kara Lukáš 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžci 600 m Kožiak Peter 13 AK Mostáreň Brezno 2:23.16 2:23.16
Mžci 600 m Kugler Tobias 11 BŠK Banská Bystrica 1:57.87 1:57.87
Mžci 600 m (1/4) Lašák Alan 13 ŠK Detva v pohybe 2:08.59 2:08.59
Mžci 600 m Mamoň Mojmír 13 AK Danica Zvolen 2:23.26 2:21.22
Mžci 600 m Mesiarik Simon 11 BŠK Banská Bystrica 2:16.39 2:16.39
Mžci 600 m Nagy Attila Peter 12 MAC REDOX Lučenec
Mžci 600 m Rašner Maxim 14 Atletický klub Krupina 2:24.19 2:24.19
Mžci 600 m Sliacky Lukáš 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžci 600 m Snopko Martin 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2:27.65 2:27.65
Mžci 600 m (2/4) Šlenker Viktor 14 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2:16.74 2:16.74
Mžci 600 m Urban Sebastian 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2:15.88 2:15.88
Mžci 600 m Vozík Timotej 13 AK Baník Prievidza 2:19.47 2:19.47
Mžci 600 m Vvong Marcos 11 MŠk Žiar nad Hronom 1:55.31 1:55.31
Mžci 1500 m Chalus Juraj 12 AC Stavbár Nitra 6:14.21 6:14.21
Mžci 1500 m (2/4) Krkoška Filip 11 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5:30.96 5:30.96
Mžci 1500 m Rybár Július 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 5:58.51 5:58.51
Mžci 60m p 76,2-7,5 Džupina Matúš 11 AC Stavbár Nitra 10.86 10.86
Mžci 60m p 76,2-7,5 Gabula Michal 12 AC Stavbár Nitra 12.84 12.84
Mžci 60m p 76,2-7,5 Hamran Adam 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-7,5 Meloš Šimon 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.61 11.61
Mžci 60m p 76,2-7,5 Rybár Július 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.77 11.77
Mžci chôdza 2000 m Benčík Michal 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10:31.92 10:31.92
Mžci chôdza 2000 m Krupa Martin 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 12:17.64 12:17.64
Mžci chôdza 2000 m Kučera Matúš 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 12:07.59 12:07.59
Mžci výška Džupina Matúš 11 AC Stavbár Nitra 140 140
Mžci výška Gabula Michal 12 AC Stavbár Nitra 120 120
Mžci výška Giertl Lukáš 12 AC Stavbár Nitra 135 135
Mžci výška (1/4) Ihring Jakub 12 ŠK Detva v pohybe 115 115
Mžci výška Mlčal Tomáš 11 BŠK Banská Bystrica
Mžci výška Sedláček Matúš 11 BŠK Banská Bystrica
Mžci výška (1/1) Tkáč Matej 11 ŠK Detva v pohybe 136 136
Mžci výška Záborský Richard 11 AC Stavbár Nitra
Mžci výška (1/1) Zvala Oliver 12 ŠK Detva v pohybe 133 133
Mžci diaľka Detvai Adam 13 AK Danica Zvolen 410 410
Mžci diaľka Ďurečka Lukáš 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 310 310
Mžci diaľka (1/2) Ďurica Ondrej 14 ŠK Detva v pohybe 296 296
Mžci diaľka Ďuriš Matej 12 MŠk Žiar nad Hronom 360 360
Mžci diaľka Fábry Tomáš 14 MŠk Žiar nad Hronom
Mžci diaľka Feben Adrián 14 MŠk Žiar nad Hronom
Mžci diaľka (1/2) Gaško Jakub 14 ŠK Detva v pohybe 238 238
Mžci diaľka Giertl Lukáš 12 AC Stavbár Nitra 392 392
Mžci diaľka Jurina Martin 11 MAC REDOX Lučenec 255 255
Mžci diaľka Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra 451 451
Mžci diaľka Kožiak Peter 13 AK Mostáreň Brezno
Mžci diaľka Krajňák Alex 11 MAC REDOX Lučenec 332 332
Mžci diaľka Krchňavý Ján 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 388 388
Mžci diaľka Krutošík Juraj 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 421 421
Mžci diaľka Paľo Dominik 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci diaľka Paľo Martin 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 318 318
Mžci diaľka Rašner Maxim 14 Atletický klub Krupina 318 318
Mžci diaľka Sedláček Matúš 11 BŠK Banská Bystrica 509 509
Mžci diaľka Seko Adrián 13 Atletický klub Krupina 341 341
Mžci diaľka Tkáč Tomáš 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 496 496
Mžci diaľka (1/1) Výbošťok Maroš 12 ŠK Detva v pohybe 433 433
Mžci diaľka (1/1) Zvala Oliver 12 ŠK Detva v pohybe 373 373
Mžci guľa 3 kg (2/4) Bartoš Viktor 12 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 08.24 08.24
Mžci guľa 3 kg Hamran Adam 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci guľa 3 kg Kóňa Šimon 11 AC Stavbár Nitra 06.25 06.25
Mžci guľa 3 kg Krutošík Juraj 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 06.43 06.43
Mžci guľa 3 kg Mlčal Tomáš 11 BŠK Banská Bystrica 09.50 09.50
Mžci guľa 3 kg (2/4) Slovík Roman 11 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 06.96 06.96
Mžci guľa 3 kg (2/4) Šlenker Samuel 12 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 06.31 06.31
Mžci guľa 3 kg Tkáč Tomáš 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.18 10.18
Mžci guľa 3 kg (2/4) Truska Samuel 13 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 06.73 06.73
Mžci oštep 500 g Paľo Patrik 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci oštep 500 g (2/4) Bartoš Viktor 12 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Mžci oštep 500 g Bolkarski Juraj 12 MAC REDOX Lučenec
Mžci oštep 500 g Ďuriš Matej 12 MŠk Žiar nad Hronom
Mžci oštep 500 g Džupina Matúš 11 AC Stavbár Nitra
Mžci oštep 500 g Giertl Lukáš 12 AC Stavbár Nitra
Mžci oštep 500 g Gorči Pavel 11 MAC REDOX Lučenec
Mžci oštep 500 g Hamran Adam 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci oštep 500 g Krčmárik Martin 12 Atletický klub Krupina
Mžci oštep 500 g (2/4) Slovík Roman 11 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Mžci oštep 500 g (2/4) Šlenker Samuel 12 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Mžci oštep 500 g (1/1) Tkáč Matej 11 ŠK Detva v pohybe
Mžci oštep 500 g (2/4) Truska Samuel 13 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Mžci oštep 500 g Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Bačík Ondrej 13 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Bartoš Viktor 12 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Daubner Gabriel 12 AK Baník Prievidza
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Gabula Michal 12 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Hills Arthur Christopher 11 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (2/1) Chalus Juraj 12 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Ihring Jakub 12 ŠK Detva v pohybe
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Koles Oliver 14 BŠK Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Kóňa Šimon 11 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Krchňavý Ján 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Krkoška Filip 11 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Krutošík Juraj 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Kugler Tobias 11 BŠK Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Lašák Alan 13 ŠK Detva v pohybe
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Mesiarik Simon 11 BŠK Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Papánek Filip 14 AK Baník Prievidza
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Rybár Július 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Slovík Roman 11 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Tran Damián 12 AK Baník Prievidza
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Vozík Timotej 13 AK Baník Prievidza
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Výbošťok Maroš 12 ŠK Detva v pohybe
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Vyparina Hugo 11 BŠK Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Záborský Richard 11 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Zvala Oliver 12 ŠK Detva v pohybe
Mžky 60 m Bačíková Ema 11 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 08.98 08.98
Mžky 60 m Bajlová Ema 13 AC Stavbár Nitra
Mžky 60 m Bakayová Ema 13 AC Stavbár Nitra 09.35 09.35
Mžky 60 m Borloková Nikola 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.77 10.77
Mžky 60 m Bridišová Vanessa 11 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 09.63 09.63
Mžky 60 m Budovcová Zoja 11 AK Mostáreň Brezno 08.86 08.86
Mžky 60 m Buková Michaela 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.18 10.18
Mžky 60 m Buršíková Viktória 13 MŠk Žiar nad Hronom 09.46 09.46
Mžky 60 m Čemanová Karolína 13 MAC REDOX Lučenec 11.16 11.16
Mžky 60 m Ďalogová Tamara 12 MAC REDOX Lučenec 11.21 11.21
Mžky 60 m Ďurčová Justína 11 AK Danica Zvolen 08.55 08.55
Mžky 60 m Ďurianová Broňa 11 AK Danica Zvolen 09.54 09.54
Mžky 60 m Fašangová Emma 13 ŠK Detva v pohybe 11.22 11.22
Mžky 60 m Fatkulinová Paulína 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.88 09.88
Mžky 60 m Gáborová Viktória 13 ŠK Detva v pohybe 10.77 10.77
Mžky 60 m Halátová Lili 14 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 10.98 10.98
Mžky 60 m Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra 08.45 08.45
Mžky 60 m Hešková Nina 11 AK Danica Zvolen 09.01 09.01
Mžky 60 m Ivanová Lea 12 MŠk Žiar nad Hronom 11.14 11.14
Mžky 60 m Jandelová Laura 11 BŠK Banská Bystrica 09.85 09.85
Mžky 60 m Javorová Dominika 11 AK Mostáreň Brezno 09.15 09.15
Mžky 60 m Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom 08.56 08.56
Mžky 60 m Kertészová Lucia 11 MAC REDOX Lučenec 10.35 10.35
Mžky 60 m Kolajová Lenka 12 AK Mostáreň Brezno 09.93 09.93
Mžky 60 m (2/1) Kóňová Sára 13 AC Stavbár Nitra 09.69 09.69
Mžky 60 m Koóšová Linda 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.18 09.18
Mžky 60 m Korčoková Hana 11 Atletický klub Krupina 09.25 09.25
Mžky 60 m Koubeková Emma 11 AK Mostáreň Brezno
Mžky 60 m Koubeková Lenka 13 AK Mostáreň Brezno
Mžky 60 m KRAHULCOVÁ ADELA 14 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 10.40 10.40
Mžky 60 m Kubinyiová Júlia 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.53 09.53
Mžky 60 m Kuklová Lenka 12 MAC REDOX Lučenec 10.24 10.24
Mžky 60 m (1/4) Maďarová Eliška 14 ŠK Detva v pohybe 10.17 10.17
Mžky 60 m Mäsiariková Diana 12 AK Baník Prievidza
Mžky 60 m Mihaliková Natália 12 BŠK Banská Bystrica 08.94 08.94
Mžky 60 m Miklošíková Lilliana 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.24 11.24
Mžky 60 m Mošková Timea 12 MŠk Žiar nad Hronom 10.08 10.08
Mžky 60 m Obšivanová Tereza 14 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 60 m Paľagová Nina 12 MAC REDOX Lučenec 11.36 11.36
Mžky 60 m Palášthyová Michaela Mária 12 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 09.36 09.36
Mžky 60 m Podmanická Emily 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.20 10.12
Mžky 60 m Pokrývková Natalie 11 BŠK Banská Bystrica 08.76 08.76
Mžky 60 m Rašnerová Michaela 12 Atletický klub Krupina 11.56 11.23
Mžky 60 m Schwarz Lesana Lara 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.21 09.21
Mžky 60 m Schwarzová Katarína 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 60 m Stanislavová Dorota 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.47 09.47
Mžky 60 m (1/4) Stieranková Nina 13 ŠK Detva v pohybe 10.54 10.54
Mžky 60 m (1/2) Svoreňová Nela 11 ŠK Detva v pohybe 09.14 09.14
Mžky 60 m Šádeková Liliana 11 AK Mostáreň Brezno 09.24 09.24
Mžky 60 m Ševčíková Sofia 13 AK Mostáreň Brezno 10.84 10.84
Mžky 60 m Šušková Michaela 12 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 08.77 08.77
Mžky 60 m Tabaková Karolína 13 BŠK Banská Bystrica 09.67 09.67
Mžky 60 m Turáková Júlia 11 Atletický klub Krupina 09.02 09.02
Mžky 60 m Vodrážková Elis 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.20 09.20
Mžky 60 m Vrábová Tamara 11 MAC REDOX Lučenec
Mžky 150 m Bais Ela 11 BŠK Banská Bystrica
Mžky 150 m Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 20.48 20.48
Mžky 150 m Borloková Nikola 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica 28.08 28.08
Mžky 150 m (2/1) Cebová Michaela 12 AC Stavbár Nitra 25.12 25.12
Mžky 150 m Čemanová Karolína 13 MAC REDOX Lučenec
Mžky 150 m Dekýšová Sarah Alžbeta 13 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 150 m Ďurčová Justína 11 AK Danica Zvolen 21.93 21.93
Mžky 150 m Ďurianová Broňa 11 AK Danica Zvolen 23.89 23.89
Mžky 150 m Farmadinová Vanesa 12 AC Stavbár Nitra 26.67 26.67
Mžky 150 m Fašangová Emma 13 ŠK Detva v pohybe 29.02 29.02
Mžky 150 m Gáborová Viktória 13 ŠK Detva v pohybe
Mžky 150 m Glézlová Lívia 11 BŠK Banská Bystrica
Mžky 150 m Halátová Lili 14 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 27.05 27.05
Mžky 150 m Hanesová Liliana 12 MAC REDOX Lučenec 24.77 24.77
Mžky 150 m Homolová Sara 12 MŠk Žiar nad Hronom 22.74 22.74
Mžky 150 m Ivanová Lea 12 MŠk Žiar nad Hronom 27.78 27.78
Mžky 150 m Jamrichová Lenka 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžky 150 m Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom 21.19 21.19
Mžky 150 m Kmeťová Mária 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 150 m Kolajová Lenka 12 AK Mostáreň Brezno
Mžky 150 m Kollárová Nikol 14 MŠk Žiar nad Hronom 28.79
Mžky 150 m Komžíková Alica 11 BŠK Banská Bystrica
Mžky 150 m Korčoková Hana 11 Atletický klub Krupina 23.74
Mžky 150 m Koubeková Lenka 13 AK Mostáreň Brezno
Mžky 150 m KRAHULCOVÁ ADELA 14 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 26.42 26.42
Mžky 150 m (1/1) Kucejová Nina 11 ŠK Detva v pohybe 24.86 24.86
Mžky 150 m Kuklová Lenka 12 MAC REDOX Lučenec
Mžky 150 m Kuňáková Natália 12 AK Mostáreň Brezno 25.53 25.53
Mžky 150 m Laššáková Ella 13 MAC REDOX Lučenec
Mžky 150 m (1/1) Luptáková Laura 13 ŠK Detva v pohybe 25.11 25.11
Mžky 150 m Martincová Tatiana 14 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 150 m Miklová Sabina 12 MŠk Žiar nad Hronom 23.01 23.01
Mžky 150 m Mojžišová Ema 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 27.59 27.59
Mžky 150 m Mutkovičová Amia 14 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 150 m Nagyová Lilla 11 MAC REDOX Lučenec 22.31 22.31
Mžky 150 m Paľagová Nina 12 MAC REDOX Lučenec 29.77 29.77
Mžky 150 m Palášthyová Michaela Mária 12 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 22.90 22.90
Mžky 150 m Pepichová Nikola 14 MŠk Žiar nad Hronom 27.42 27.42
Mžky 150 m Pôbišová Lea 11 AK Mostáreň Brezno 21.12 21.12
Mžky 150 m Podmanická Emily 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 150 m Prekoppová Margaréta 13 MŠk Žiar nad Hronom 27.45 27.45
Mžky 150 m Radochová Natálka 13 MŠk Žiar nad Hronom 24.35 24.35
Mžky 150 m Schwarz Lesana Lara 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 150 m Sporná Alexandra 13 MŠk Žiar nad Hronom 27.31 27.31
Mžky 150 m Szabó Bartko Vivien 13 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 150 m Šádeková Liliana 11 AK Mostáreň Brezno 23.16 23.16
Mžky 150 m Ševčíková Sofia 13 AK Mostáreň Brezno 26.28 26.28
Mžky 150 m Šušková Michaela 12 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 22.67 22.67
Mžky 150 m Turáková Júlia 11 Atletický klub Krupina
Mžky 150 m Vrábová Tamara 11 MAC REDOX Lučenec
Mžky 600 m Arpáš Nola 13 AC Stavbár Nitra 2:08.63 2:08.63
Mžky 600 m Blisková Ema 12 AC Stavbár Nitra 2:23.24 2:21.03
Mžky 600 m Budovcová Zoja 11 AK Mostáreň Brezno 1:58.35 1:58.35
Mžky 600 m Čížová Katarína 14 MŠk Žiar nad Hronom 2:18.27 2:18.27
Mžky 600 m Ďalogová Tamara 12 MAC REDOX Lučenec 2:45.72 2:45.72
Mžky 600 m Durilová Dorota 11 BŠK Banská Bystrica 2:15.35
Mžky 600 m Hanesová Liliana 12 MAC REDOX Lučenec
Mžky 600 m Hešková Nina 11 AK Danica Zvolen 1:50.08 1:50.08
Mžky 600 m Homolová Sara 12 MŠk Žiar nad Hronom 2:05.55 2:05.55
Mžky 600 m Jamrichová Lenka 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžky 600 m Kertészová Lucia 11 MAC REDOX Lučenec 2:34.85
Mžky 600 m Kmeťová Mária 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:07.84 2:05.97
Mžky 600 m Koóšová Linda 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:10.67 2:10.67
Mžky 600 m Krnáčová Laura 11 ŠK Detva v pohybe 2:00.21 2:00.21
Mžky 600 m Laššáková Ella 13 MAC REDOX Lučenec 2:13.27 2:13.27
Mžky 600 m (1/4) Maďarová Eliška 14 ŠK Detva v pohybe 2:26.04 2:26.04
Mžky 600 m Mäsiariková Diana 12 AK Baník Prievidza 2:31.47 2:31.47
Mžky 600 m Miklošíková Lilliana 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:19.60 2:19.60
Mžky 600 m Mišková Ema 11 MŠk Žiar nad Hronom 1:57.51 1:57.51
Mžky 600 m Mojžišová Ema 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2:20.42 2:20.42
Mžky 600 m (1/4) Prítulová Tatiana 11 ŠK Detva v pohybe 2:22.93 2:19.90
Mžky 600 m Rašnerová Michaela 12 Atletický klub Krupina 2:22.73 2:22.73
Mžky 600 m Svitačová Stella 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2:23.08 2:21.84
Mžky 600 m (1/2) Svoreňová Nela 11 ŠK Detva v pohybe 1:58.76 1:58.76
Mžky 600 m Táborská Nela 14 MŠk Žiar nad Hronom 2:11.61 2:11.61
Mžky 600 m Tršová Tamara 12 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 600 m Urblíková Katarína 12 MŠk Žiar nad Hronom 2:43.69 2:43.69
Mžky 600 m Víťazková Hanka 13 MŠk Žiar nad Hronom 2:05.00 2:05.00
Mžky 600 m Vodrážková Elis 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 1:54.89 1:54.89
Mžky 600 m Zádorová Vanessa 11 BŠK Banská Bystrica 2:21.74 2:21.74
Mžky 600 m Žbirková Rebecca 13 MŠk Žiar nad Hronom 2:23.14 2:23.14
Mžky 1500 m (2/1) Brezinová Liliana 12 AC Stavbár Nitra 7:10.95 7:10.95
Mžky 1500 m Hrmová Sabina 13 MŠk Žiar nad Hronom 7:32.99 7:32.99
Mžky 1500 m Ivaničová Veronika 13 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5:53.16 5:53.16
Mžky 1500 m (2/1) Kóňová Sára 13 AC Stavbár Nitra 6:58.29 6:58.29
Mžky 1500 m Koubeková Emma 11 AK Mostáreň Brezno
Mžky 1500 m Mesíková Kristína 11 BŠK Banská Bystrica 6:48.69 6:48.69
Mžky 1500 m Ondríková Lucia 13 MŠk Žiar nad Hronom 7:02.73 7:02.73
Mžky 1500 m Pavlendová Martina 11 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5:55.88 5:55.88
Mžky 1500 m Pavlendová Michaela 11 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Mžky 1500 m Rašlíková Lenka 11 MŠk Žiar nad Hronom 6:54.04 6:54.04
Mžky 1500 m Smrečeková Terézia 12 AC Stavbár Nitra
Mžky 60m p 76,2-7,5 Bačíková Eliška 12 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Mžky 60m p 76,2-7,5 Fatkulinová Paulína 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 60m p 76,2-7,5 Hudecová Nikol 11 AK Mostáreň Brezno 12.13 12.13
Mžky 60m p 76,2-7,5 Majchútová Anna 11 AK Mostáreň Brezno 14.59 14.59
Mžky 60m p 76,2-7,5 Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra 11.84 11.84
Mžky 60m p 76,2-7,5 Miklová Sabina 12 MŠk Žiar nad Hronom 12.53 12.53
Mžky 60m p 76,2-7,5 Paučová Nicole 11 AK Danica Zvolen 10.60 10.60
Mžky 60m p 76,2-7,5 Pôbišová Lea 11 AK Mostáreň Brezno 10.19 10.19
Mžky 60m p 76,2-7,5 Pračková Emma 12 MAC REDOX Lučenec 13.18 13.18
Mžky 60m p 76,2-7,5 Radochová Natálka 13 MŠk Žiar nad Hronom 12.65 12.65
Mžky 60m p 76,2-7,5 (2/1) Záhorcová Lucia 12 AC Stavbár Nitra
Mžky chôdza 2000 m Pivarčová Natália 11 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Mžky chôdza 2000 m Rošková Patrícia 12 MŠk Žiar nad Hronom 16:51.37 16:51.37
Mžky chôdza 2000 m Šarišská Chiara 13 MŠk Žiar nad Hronom 14:20.43 14:20.43
Mžky výška Bridišová Vanessa 11 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Mžky výška Buršíková Viktória 13 MŠk Žiar nad Hronom 131 131
Mžky výška Durilová Dorota 11 BŠK Banská Bystrica
Mžky výška Fábová Tereza 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 116 116
Mžky výška Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra 135 135
Mžky výška Krnáčová Laura 11 ŠK Detva v pohybe 120 120
Mžky výška (1/1) Kucejová Nina 11 ŠK Detva v pohybe 125 125
Mžky výška Majchútová Anna 11 AK Mostáreň Brezno 115
Mžky výška Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra 111 111
Mžky výška Nagyová Lilla 11 MAC REDOX Lučenec 121 121
Mžky výška (1/4) Prítulová Tatiana 11 ŠK Detva v pohybe 126 126
Mžky výška Sihelská Ema 11 AK Mostáreň Brezno 156 156
Mžky výška (2/1) Záhorcová Lucia 12 AC Stavbár Nitra
Mžky diaľka Arpáš Nola 13 AC Stavbár Nitra 352 352
Mžky diaľka Bačíková Eliška 12 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 396 396
Mžky diaľka Bačíková Ema 11 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 383 383
Mžky diaľka Bais Ela 11 BŠK Banská Bystrica 390 390
Mžky diaľka Bajlová Ema 13 AC Stavbár Nitra
Mžky diaľka Bakayová Ema 13 AC Stavbár Nitra 419 419
Mžky diaľka Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 493 493
Mžky diaľka Blisková Ema 12 AC Stavbár Nitra 283 283
Mžky diaľka Borloková Nikola 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky diaľka Buková Michaela 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 312 312
Mžky diaľka (2/1) Cebová Michaela 12 AC Stavbár Nitra 370 370
Mžky diaľka Ďalogová Tamara 12 MAC REDOX Lučenec 278 278
Mžky diaľka Dimitriu Mia 12 MŠk Žiar nad Hronom 389 389
Mžky diaľka Ďurčová Justína 11 AK Danica Zvolen 389 389
Mžky diaľka Ďurianová Broňa 11 AK Danica Zvolen 347 347
Mžky diaľka Farmadinová Vanesa 12 AC Stavbár Nitra 338 338
Mžky diaľka Fašangová Emma 13 ŠK Detva v pohybe 275 275
Mžky diaľka Gáborová Viktória 13 ŠK Detva v pohybe 272 272
Mžky diaľka Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra 465 465
Mžky diaľka Hanesová Liliana 12 MAC REDOX Lučenec
Mžky diaľka Hešková Nina 11 AK Danica Zvolen 394 394
Mžky diaľka Jandelová Laura 11 BŠK Banská Bystrica 346 346
Mžky diaľka (2/1) Kóňová Sára 13 AC Stavbár Nitra 391 391
Mžky diaľka Kubinyiová Júlia 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 377 377
Mžky diaľka Kuklová Lenka 12 MAC REDOX Lučenec 320 320
Mžky diaľka Kuňáková Natália 12 AK Mostáreň Brezno 271 271
Mžky diaľka (1/3) Luptáková Laura 13 ŠK Detva v pohybe 308 308
Mžky diaľka Mihaliková Natália 12 BŠK Banská Bystrica 424 424
Mžky diaľka Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra 431 431
Mžky diaľka Miklošíková Lilliana 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 289 289
Mžky diaľka Mošková Timea 12 MŠk Žiar nad Hronom 249
Mžky diaľka Nagyová Lilla 11 MAC REDOX Lučenec 405 405
Mžky diaľka Paľagová Nina 12 MAC REDOX Lučenec
Mžky diaľka Paučová Nicole 11 AK Danica Zvolen 406 406
Mžky diaľka Rašnerová Michaela 12 Atletický klub Krupina 310 310
Mžky diaľka Schwarz Lesana Lara 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 394 394
Mžky diaľka Smrečeková Terézia 12 AC Stavbár Nitra 281 281
Mžky diaľka Sporná Alexandra 13 MŠk Žiar nad Hronom 279 279
Mžky diaľka Stanislavová Dorota 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 379 379
Mžky diaľka (1/4) Stieranková Nina 13 ŠK Detva v pohybe 331 331
Mžky diaľka Turáková Júlia 11 Atletický klub Krupina 395 395
Mžky guľa 2 kg Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 09.61 09.61
Mžky guľa 2 kg Fatkulinová Paulína 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky guľa 2 kg Homolová Sara 12 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky guľa 2 kg Javorová Dominika 11 AK Mostáreň Brezno
Mžky guľa 2 kg Karkalíková Romana 11 BŠK Banská Bystrica 08.38 08.38
Mžky guľa 2 kg Korčoková Hana 11 Atletický klub Krupina 09.31 09.31
Mžky guľa 2 kg Mišková Ema 11 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky guľa 2 kg Müllerová Diana 11 MŠk Žiar nad Hronom 07.09 07.09
Mžky guľa 2 kg Pisárová Simona 11 BŠK Banská Bystrica 08.52 08.52
Mžky guľa 2 kg Pivarčová Natália 11 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Mžky guľa 2 kg Pračková Emma 12 MAC REDOX Lučenec 06.37 06.37
Mžky guľa 2 kg Schwarzová Katarína 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky oštep 400 g (2/1) Brezinová Liliana 12 AC Stavbár Nitra
Mžky oštep 400 g (2/1) Cebová Michaela 12 AC Stavbár Nitra
Mžky oštep 400 g Dimitriu Mia 12 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky oštep 400 g Fábová Tereza 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky oštep 400 g Hudecová Nikol 11 AK Mostáreň Brezno
Mžky oštep 400 g Karkalíková Romana 11 BŠK Banská Bystrica
Mžky oštep 400 g Kertészová Lucia 11 MAC REDOX Lučenec
Mžky oštep 400 g (1/2) Kucejová Nina 11 ŠK Detva v pohybe
Mžky oštep 400 g Mišková Ema 11 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky oštep 400 g Paučová Nicole 11 AK Danica Zvolen
Mžky oštep 400 g Podmanická Emily 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky oštep 400 g Pokrývková Natalie 11 BŠK Banská Bystrica
Mžky oštep 400 g Pračková Emma 12 MAC REDOX Lučenec
Mžky oštep 400 g (1/2) Prítulová Tatiana 11 ŠK Detva v pohybe
Mžky oštep 400 g Sihelská Ema 11 AK Mostáreň Brezno
Mžky oštep 400 g (1/2) Svoreňová Nela 11 ŠK Detva v pohybe
Mžky oštep 400 g Štefanková Natálie 12 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky oštep 400 g Tabaková Karolína 13 BŠK Banská Bystrica
Mžky oštep 400 g Vrábová Tamara 11 MAC REDOX Lučenec
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Arpáš Nola 13 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Bačíková Eliška 12 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Bačíková Ema 11 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Bais Ela 11 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Bajlová Ema 13 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Bakayová Ema 13 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Blisková Ema 12 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Brezinová Liliana 12 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Dobrovičová Olívia 12 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Durilová Dorota 11 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Fábová Tereza 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Farmadinová Vanesa 12 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Glézlová Lívia 11 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Jandelová Laura 11 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Karkalíková Romana 11 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (3/3) Komžíková Alica 11 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Koóšová Linda 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Krnáčová Laura 11 ŠK Detva v pohybe
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Kubinyiová Júlia 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Luptáková Laura 13 ŠK Detva v pohybe
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Maďarová Eliška 14 ŠK Detva v pohybe
Mžky 4 x 60 m kluby (3/1) Mesíková Kristína 11 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Mihaliková Natália 12 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Miklová Sabina 12 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Palášthyová Michaela Mária 12 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Pavlendová Martina 11 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Pavlendová Michaela 11 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Mžky 4 x 60 m kluby (3/4) Pisárová Simona 11 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Pivarčová Natália 11 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Pokrývková Natalie 11 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Radochová Natálka 13 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Smrečeková Terézia 12 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Stieranková Nina 13 ŠK Detva v pohybe
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Šarišská Chiara 13 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Šušková Michaela 12 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Tabaková Karolína 13 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Vodrážková Elis 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (3/2) Zádorová Vanessa 11 BŠK Banská Bystrica
EleH 60 m Havetta Denis 16 MŠk Žiar nad Hronom 10.55 10.55
EleH 60 m Hliva Tobias 16 MŠk Žiar nad Hronom 10.38 10.38
EleH 60 m Miklo Oliver 15 MŠk Žiar nad Hronom 10.18 10.18
EleH 60 m Turčan Tobias 15 MŠk Žiar nad Hronom 10.77 10.77
EleH 60 m Ziman Samuel 15 MŠk Žiar nad Hronom 10.68 10.68
EleZ 60 m Babarcsíková Tamara 15 MŠk Žiar nad Hronom 11.38 11.38
EleZ 60 m Ďurišová Sara 15 MŠk Žiar nad Hronom 11.05 11.05
EleZ 60 m Holicová Nela 15 MŠk Žiar nad Hronom 12.01 12.01
EleZ 60 m Jamrichová Eva 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
EleZ 60 m Janeková Veronika 16 Atletický klub Krupina
EleZ 60 m Mláková Lea 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
EleZ 60 m Mrázová Zuzana 16 MŠk Žiar nad Hronom
EleZ 60 m Ondríková Lenka 15 MŠk Žiar nad Hronom 11.70 11.70
EleZ 60 m Rajčanová Zoja 15 MŠk Žiar nad Hronom
EleZ 60 m Sklenárová Romana 15 MŠk Žiar nad Hronom 10.57 10.57
EleZ 60 m Snopková Zuzana 16 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11.03 11.03
EleZ 60 m Štefanková Eliška 15 MŠk Žiar nad Hronom 11.26 11.26
EleZ 60 m Vančová Karolína 15 MŠk Žiar nad Hronom 12.28 12.28
EleZ 60 m Vanková Ella 16 MŠk Žiar nad Hronom