EleHm |
60 m |
|
Bukovský Leo |
17 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
EleHm |
60 m |
|
Csanda Marcel |
17 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
EleHm |
60 m |
|
Gabriel Ondrej |
17 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
EleHm |
60 m |
|
Harnúšek Filip |
17 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
EleHm |
60 m |
|
Hubinák Matej |
17 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
EleHm |
60 m |
|
Jureňa Jakub |
18 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
EleHm |
60 m |
|
Kotvan Alex |
18 |
AK Junior Holíč |
|
13.79 |
13.79 |
EleHm |
60 m |
|
Kuchárek Richard |
17 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
EleHm |
60 m |
|
Ondriska Eliáš |
18 |
Atletický klub Senica |
|
14.39 |
14.39 |
EleHm |
60 m |
|
Pagáč Richard |
18 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
EleHm |
60 m |
|
Rehák Oliver |
18 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
EleHm |
60 m |
|
Sekera Jozef |
18 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
EleHm |
60 m |
|
Sláma Ján |
18 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
EleHm |
60 m |
|
Strapko Peter |
17 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
EleHm |
60 m |
|
Vajda Jakub |
18 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
EleHm |
60 m |
|
Vígh Juraj |
18 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
EleHm |
vortex |
|
Bukovský Leo |
17 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
EleHm |
vortex |
|
Csanda Marcel |
17 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
EleHm |
vortex |
|
Gabriel Ondrej |
17 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
EleHm |
vortex |
|
Harnúšek Filip |
17 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
EleHm |
vortex |
|
Hubinák Matej |
17 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
EleHm |
vortex |
|
Jureňa Jakub |
18 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
EleHm |
vortex |
|
Kotvan Alex |
18 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
EleHm |
vortex |
|
Kuchárek Richard |
17 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
EleHm |
vortex |
|
Ondriska Eliáš |
18 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
EleHm |
vortex |
|
Pagáč Richard |
18 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
EleHm |
vortex |
|
Rehák Oliver |
18 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
EleHm |
vortex |
|
Sekera Jozef |
18 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
EleHm |
vortex |
|
Sláma Ján |
18 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
EleHm |
vortex |
|
Strapko Peter |
17 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
EleHm |
vortex |
|
Vajda Jakub |
18 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
EleHm |
vortex |
|
Vígh Juraj |
18 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
EleHm |
Člnkový b 4x10m |
|
Bukovský Leo |
17 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
EleHm |
Člnkový b 4x10m |
|
Csanda Marcel |
17 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
EleHm |
Člnkový b 4x10m |
|
Gabriel Ondrej |
17 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
EleHm |
Člnkový b 4x10m |
|
Harnúšek Filip |
17 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
EleHm |
Člnkový b 4x10m |
|
Hubinák Matej |
17 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
EleHm |
Člnkový b 4x10m |
|
Jureňa Jakub |
18 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
EleHm |
Člnkový b 4x10m |
|
Kotvan Alex |
18 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
EleHm |
Člnkový b 4x10m |
|
Kuchárek Richard |
17 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
EleHm |
Člnkový b 4x10m |
|
Ondriska Eliáš |
18 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
EleHm |
Člnkový b 4x10m |
|
Pagáč Richard |
18 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
EleHm |
Člnkový b 4x10m |
|
Rehák Oliver |
18 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
EleHm |
Člnkový b 4x10m |
|
Sekera Jozef |
18 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
EleHm |
Člnkový b 4x10m |
|
Sláma Ján |
18 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
EleHm |
Člnkový b 4x10m |
|
Strapko Peter |
17 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
EleHm |
Člnkový b 4x10m |
|
Vajda Jakub |
18 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
EleHm |
Člnkový b 4x10m |
|
Vígh Juraj |
18 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžci |
1000 m (5/4) |
|
Angyi Leonard |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Aszódi Alexander |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Badin Ján |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Berezňak Michal |
16 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Bielik Jakub |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
1000 m (2/4) |
|
Bielik Michal |
16 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Botka Matúš |
13 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Csikós Patrik |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
4:41.21 |
4:41.21 |
Nžci |
1000 m |
|
Čahoj Daniel |
14 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
1000 m (1/2) |
|
Čelín Martin |
15 |
Funny athletics Piešťany |
|
3:53.95 |
3:53.95 |
Nžci |
1000 m |
|
Červeňák Peter |
14 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
1000 m (2/4) |
|
Danko Karol |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
1000 m (1/2) |
|
Dinga Juraj |
15 |
Atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Drozd Erik |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Finta Tomáš |
14 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Gindl Leo |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
1000 m (1/3) |
|
Hertl Martin |
13 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžci |
1000 m (1/3) |
|
Hipský Šimon |
14 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžci |
1000 m (2/4) |
|
Hrdý Filip |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Chmela Filip |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Ivanovič Lukáš |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
4:04.76 |
4:04.76 |
Nžci |
1000 m (1/2) |
|
Jaruška Jakub |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Jurčík Matúš |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
4:11.59 |
4:11.59 |
Nžci |
1000 m (1/1) |
|
Kaňo Matias Lukáš |
15 |
Atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
1000 m (1/4) |
|
Kaňo Maxim Igor |
13 |
Atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Kňažík Ivan |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Králik Eduard |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Kráľovič Jakub |
14 |
AK Junior Holíč |
|
4:14.08 |
4:14.08 |
Nžci |
1000 m |
|
Kubačka Kristian |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
1000 m (1/1) |
|
Kuropka Oto |
14 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Kuzmický Dušan |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Kvasnica Alex |
15 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Maslík Mike |
13 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
1000 m (1/3) |
|
Mesároš Marko |
15 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Michalec Tomáš |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
1000 m (1/4) |
|
Michálek Samuel |
15 |
Atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
1000 m (1/2) |
|
Mitchell Max John |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Móča Matej |
13 |
Atletický klub Šurany |
|
4:07.48 |
4:07.48 |
Nžci |
1000 m (2/4) |
|
Mrázik Juraj |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Nagy Bruno |
13 |
Atletický club Nové Zámky |
|
4:34.48 |
4:34.48 |
Nžci |
1000 m |
|
Oborčok Tomáš |
16 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Ondáš Michal |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
1000 m (1/3) |
|
Pavelka Štefan |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
1000 m (1/4) |
|
Pavlík Lukáš |
14 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Póčik Lukáš |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
1000 m (1/2) |
|
Polívka Filip |
16 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
1000 m (1/2) |
|
Rohár Matej |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
4:15.98 |
Nžci |
1000 m |
|
Roth Alexander |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Rotter Valter |
14 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
3:35.72 |
3:35.72 |
Nžci |
1000 m |
|
Selecký Peter |
15 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
1000 m (1/4) |
|
Setnický Sebastián |
15 |
Atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Soročin Viliam |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
1000 m (2/4) |
|
Stieranka Adam |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Strasser Ladislav |
13 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
1000 m (1/4) |
|
Stuchlý Šimon |
14 |
Atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Szabó Dávid |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Šebök Erich |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Škuta Jakub |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
1000 m (1/4) |
|
Špaček Alexander |
13 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžci |
1000 m (2/4) |
|
Šraj Patrik |
15 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Šramo Matej |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
1000 m (2/4) |
|
Trenčanský Šimon |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Valášek Vratislav |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Valenta Šimon |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
3:39.16 |
3:39.16 |
Nžci |
1000 m |
|
Varga Šimon |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
1000 m (2/4) |
|
Veselý Ján |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
4:11.55 |
4:11.55 |
Nžci |
1000 m |
|
Vnučko Rastislav |
15 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Zawadzki Damian |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
1000 m (2/4) |
|
Železník Branko |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 (5/4) |
|
Angyi Leonard |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Badin Ján |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
16.13 |
16.13 |
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Čahoj Daniel |
14 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
13.91 |
13.91 |
Nžci |
60 m pr. 68,6 (1/2) |
|
Čelín Martin |
15 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Červeňák Peter |
14 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Drozd Erik |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Gálik Richard |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Halinár Michal |
14 |
Atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Chmela Filip |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Ivanovič Lukáš |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
14.27 |
14.27 |
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Jurčík Matúš |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 (1/4) |
|
Kaňo Maxim Igor |
13 |
Atletika Stará Turá |
|
16.87 |
16.87 |
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Kliský Andrej |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
12.64 |
12.64 |
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Kňažík Ivan |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Králik Eduard |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Kubačka Kristian |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 (1/1) |
|
Kuropka Oto |
14 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Kuzmický Dušan |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Kvasnica Alex |
15 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Maslík Mike |
13 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
16.68 |
16.68 |
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Michalec Tomáš |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 (1/4) |
|
Michálek Samuel |
15 |
Atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 (1/2) |
|
Mitchell Max John |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Móča Matej |
13 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Oborčok Tomáš |
16 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Ondáš Michal |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
13.62 |
13.62 |
Nžci |
60 m pr. 68,6 (1/3) |
|
Pavelka Štefan |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Póčik Lukáš |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 (1/2) |
|
Rohár Matej |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Roth Alexander |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Rotter Valter |
14 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Selecký Peter |
15 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Szabó Dávid |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
12.58 |
12.58 |
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Šebök Erich |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Šramo Matej |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
12.41 |
12.41 |
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Valášek Vratislav |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
14.29 |
14.29 |
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Valenta Šimon |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Varga Šimon |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Vnučko Rastislav |
15 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Zawadzki Damian |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Angyi Leonard |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Aszódi Alexander |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Badin Ján |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Berezňak Michal |
16 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Bielik Jakub |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom (B) |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Bielik Michal |
16 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom (B) |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Csikós Patrik |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Čahoj Daniel |
14 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Červeňák Peter |
14 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Dinga Juraj |
15 |
Atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Finta Tomáš |
14 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Gindl Leo |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom (B) |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Halinár Michal |
14 |
Atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Hrdý Filip |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom (B) |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Chmela Filip |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Ivanovič Lukáš |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Jaruška Jakub |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Jurčík Matúš |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Kaňo Matias Lukáš |
15 |
Atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Kliský Andrej |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Kňažík Ivan |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Králik Eduard |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Kubačka Kristian |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Kuropka Oto |
14 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Kuzmický Dušan |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Kvasnica Alex |
15 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Maslík Mike |
13 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Mesároš Marko |
15 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Mitchell Max John |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Mrázik Juraj |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom (A) |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (3/1) |
|
Nagy Bruno |
13 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Oborčok Tomáš |
16 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Ondáš Michal |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Pavelka Štefan |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Polívka Filip |
16 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Roth Alexander |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Setnický Sebastián |
15 |
Atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Soročin Viliam |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Stieranka Adam |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom (A) |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Strasser Ladislav |
13 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Szabó Dávid |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Šramo Matej |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Trenčanský Šimon |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom (A) |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Valášek Vratislav |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Valenta Šimon |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Varga Šimon |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Veselý Ján |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom (A) |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg (5/4) |
|
Angyi Leonard |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Aszódi Alexander |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Badin Ján |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
03.59 |
03.59 |
Nžci |
plná lopta 1kg (2/1) |
|
Berezňak Michal |
16 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg (2/4) |
|
Bielik Jakub |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg (2/4) |
|
Bielik Michal |
16 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Botka Matúš |
13 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Csikós Patrik |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Čahoj Daniel |
14 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
06.09 |
06.09 |
Nžci |
plná lopta 1kg (1/2) |
|
Čelín Martin |
15 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Červeňák Peter |
14 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg (2/4) |
|
Danko Karol |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg (1/2) |
|
Dinga Juraj |
15 |
Atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Drozd Erik |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
05.13 |
05.13 |
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Finta Tomáš |
14 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg (2/4) |
|
Gindl Leo |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg (1/1) |
|
Halinár Michal |
14 |
Atletika Stará Turá |
|
05.28 |
05.28 |
Nžci |
plná lopta 1kg (1/3) |
|
Hertl Martin |
13 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg (1/3) |
|
Hipský Šimon |
14 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg (2/4) |
|
Hrdý Filip |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Chmela Filip |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Ivanovič Lukáš |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
04.49 |
04.49 |
Nžci |
plná lopta 1kg (1/3) |
|
Jaruška Jakub |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
04.41 |
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Jurčík Matúš |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
04.40 |
04.40 |
Nžci |
plná lopta 1kg (1/1) |
|
Kaňo Matias Lukáš |
15 |
Atletika Stará Turá |
|
05.24 |
05.24 |
Nžci |
plná lopta 1kg (1/4) |
|
Kaňo Maxim Igor |
13 |
Atletika Stará Turá |
|
04.58 |
04.58 |
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Kliský Andrej |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Kňažík Ivan |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Králik Eduard |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
04.19 |
04.19 |
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Kráľovič Jakub |
14 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Kubačka Kristian |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
05.76 |
05.76 |
Nžci |
plná lopta 1kg (1/1) |
|
Kuropka Oto |
14 |
Atletický klub Bojničky |
|
04.49 |
04.49 |
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Kvasnica Alex |
15 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Maslík Mike |
13 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
04.96 |
Nžci |
plná lopta 1kg (1/4) |
|
Mesároš Marko |
15 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
341 |
341 |
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Michalec Tomáš |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg (1/4) |
|
Michálek Samuel |
15 |
Atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg (1/2) |
|
Mitchell Max John |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
04.40 |
04.40 |
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Móča Matej |
13 |
Atletický klub Šurany |
|
|
04.72 |
Nžci |
plná lopta 1kg (2/4) |
|
Mrázik Juraj |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Nagy Bruno |
13 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Oborčok Tomáš |
16 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Ondáš Michal |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg (1/3) |
|
Pavelka Štefan |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg (1/4) |
|
Pavlík Lukáš |
14 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Póčik Lukáš |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
333 |
333 |
Nžci |
plná lopta 1kg (1/4) |
|
Polívka Filip |
16 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg (1/2) |
|
Rohár Matej |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Roth Alexander |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Rotter Valter |
14 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Selecký Peter |
15 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
04.40 |
04.40 |
Nžci |
plná lopta 1kg (1/4) |
|
Setnický Sebastián |
15 |
Atletika Stará Turá |
|
05.32 |
05.32 |
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Soročin Viliam |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg (2/4) |
|
Stieranka Adam |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
04.60 |
04.60 |
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Strasser Ladislav |
13 |
Atletický club Nové Zámky |
|
04.94 |
04.94 |
Nžci |
plná lopta 1kg (1/4) |
|
Stuchlý Šimon |
14 |
Atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Szabó Dávid |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
05.83 |
05.83 |
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Šebeňa Peter |
16 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Šebök Erich |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg (1/4) |
|
Špaček Alexander |
13 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg (2/4) |
|
Šraj Patrik |
15 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Šramo Matej |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg (2/4) |
|
Trenčanský Šimon |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
04.66 |
04.66 |
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Valášek Vratislav |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Valenta Šimon |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
04.65 |
04.65 |
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Varga Šimon |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
05.81 |
05.81 |
Nžci |
plná lopta 1kg (2/4) |
|
Veselý Ján |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
05.73 |
05.73 |
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Vnučko Rastislav |
15 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
04.50 |
04.50 |
Nžci |
plná lopta 1kg |
|
Zawadzki Damian |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
390 |
390 |
Nžci |
plná lopta 1kg (2/4) |
|
Železník Branko |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
EleZm |
60 m |
|
Farkašová Charlotte |
17 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
EleZm |
60 m |
|
Kittová Karolínka |
19 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
EleZm |
60 m (1/3) |
|
Lichardusová Melisa |
17 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
EleZm |
60 m |
|
Matiašovičová Ema |
17 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
EleZm |
60 m |
|
Ondrovičová Adela |
17 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
EleZm |
60 m (1/4) |
|
Slobodová Anabel |
17 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
EleZm |
60 m |
|
Tkáčová Nina |
17 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
EleZm |
60 m |
|
Turanská Ema |
18 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
EleZm |
60 m |
|
Vizváry Annabel |
17 |
Atletický klub Kúty |
|
|
|
EleZm |
vortex |
|
Farkašová Charlotte |
17 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
EleZm |
vortex |
|
Kittová Karolínka |
19 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
EleZm |
vortex (1/3) |
|
Lichardusová Melisa |
17 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
EleZm |
vortex |
|
Matiašovičová Ema |
17 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
EleZm |
vortex |
|
Ondrovičová Adela |
17 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
EleZm |
vortex (1/4) |
|
Slobodová Anabel |
17 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
EleZm |
vortex |
|
Tkáčová Nina |
17 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
EleZm |
vortex |
|
Turanská Ema |
18 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
EleZm |
vortex |
|
Vizváry Annabel |
17 |
Atletický klub Kúty |
|
|
|
EleZm |
Člnkový b 4x10m |
|
Farkašová Charlotte |
17 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
EleZm |
Člnkový b 4x10m |
|
Kittová Karolínka |
19 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
EleZm |
Člnkový b 4x10m (1/3) |
|
Lichardusová Melisa |
17 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
EleZm |
Člnkový b 4x10m |
|
Matiašovičová Ema |
17 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
EleZm |
Člnkový b 4x10m |
|
Ondrovičová Adela |
17 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
EleZm |
Člnkový b 4x10m (1/4) |
|
Slobodová Anabel |
17 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
EleZm |
Člnkový b 4x10m |
|
Tkáčová Nina |
17 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
EleZm |
Člnkový b 4x10m |
|
Turanská Ema |
18 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
EleZm |
Člnkový b 4x10m |
|
Vizváry Annabel |
17 |
Atletický klub Kúty |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Adamčová Naďa |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
10.26 |
10.26 |
Nžky |
60 m |
|
Angyiová Stella |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Antalíková Sandra |
15 |
AK Junior Holíč |
|
12.25 |
12.25 |
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Antalová Zara |
13 |
Atletika Stará Turá |
|
11.38 |
11.38 |
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Bachárová Nikola |
13 |
Atletika Stará Turá |
|
09.77 |
09.77 |
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Barcziová Nina |
14 |
AK Junior Holíč |
|
10.43 |
10.43 |
Nžky |
60 m |
|
Bedečová Tatiana |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
11.37 |
11.37 |
Nžky |
60 m |
|
Bednáriková Tamara |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
11.36 |
11.36 |
Nžky |
60 m |
|
Benczeová Táňa |
16 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Blahová Karin |
16 |
Atletický klub Senica |
|
13.37 |
13.37 |
Nžky |
60 m |
|
Blahová Karolína |
14 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Bohovičová Nikol |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/3) |
|
Brathová Melissa |
15 |
Funny athletics Piešťany |
|
11.30 |
11.30 |
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Bučková Ester |
16 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Buchová Stela |
16 |
AK Junior Holíč |
|
11.93 |
11.93 |
Nžky |
60 m |
|
Cigáňová Vivien |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
10.54 |
10.54 |
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Cocherová Paulína |
14 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Člunková Šárka |
14 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Danišková Viola |
15 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/2) |
|
Dávideková Tamara |
14 |
AK Junior Holíč |
|
11.06 |
11.06 |
Nžky |
60 m |
|
Dobranská Adela |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
10.70 |
10.70 |
Nžky |
60 m |
|
Dudášová Dorotea |
15 |
Atletický klub Senica |
|
11.48 |
11.48 |
Nžky |
60 m |
|
Ďurišová Vanesa |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
10.67 |
10.58 |
Nžky |
60 m |
|
Engelmanová Hana |
14 |
TJ Olympia Galanta |
|
11.38 |
11.38 |
Nžky |
60 m |
|
Farkas Rebeca |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
10.56 |
10.56 |
Nžky |
60 m (2/1) |
|
Farkašová Alica |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
09.41 |
09.41 |
Nžky |
60 m |
|
Flórová Alexandra |
14 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
10.30 |
10.30 |
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Gažová Tamara |
13 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
10.07 |
10.07 |
Nžky |
60 m |
|
Glosová Elena |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
11.44 |
11.44 |
Nžky |
60 m |
|
Grmanová Lea |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Grmanová Michaela |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Harnúšková Hana |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11.34 |
11.34 |
Nžky |
60 m |
|
Hertlová Frída |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
10.89 |
10.89 |
Nžky |
60 m |
|
Horňaková Natália |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
11.71 |
11.71 |
Nžky |
60 m (1/1) |
|
Horváthová Natália |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
10.47 |
10.47 |
Nžky |
60 m |
|
Hudáková Vanda |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Hudecová Michaela |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
09.49 |
09.49 |
Nžky |
60 m |
|
Chladonová Zora |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Ivanovičová Ivana |
16 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Jajcaj Karin |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
10.19 |
10.19 |
Nžky |
60 m (1/1) |
|
Jansová Isabella Mia |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
10.05 |
10.05 |
Nžky |
60 m |
|
Jarušková Eliška |
15 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Jureňová Stela |
16 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Kačkovičová Hana |
16 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
60 m (2/2) |
|
Kafríková Ema |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Kákošová Emm |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
11.59 |
11.59 |
Nžky |
60 m |
|
Kalinová Hanka |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
10.27 |
10.27 |
Nžky |
60 m |
|
Kapustíková Zuzana |
15 |
Funny athletics Piešťany |
|
10.87 |
10.87 |
Nžky |
60 m |
|
Kmeťová Jazmína |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.73 |
09.73 |
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Koníčková Nina |
14 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
60 m (2/1) |
|
Kostolániová Emma |
15 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Kralovičová Paulína |
15 |
Atletický klub Senica |
|
11.11 |
11.11 |
Nžky |
60 m |
|
Kramárová Dáša |
13 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Kramárová Maya |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Kubíčková Izabela |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Kubincová Lujza |
14 |
AK Junior Holíč |
|
12.78 |
12.78 |
Nžky |
60 m |
|
Kubišová Agáta |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
12.34 |
12.34 |
Nžky |
60 m (3/1) |
|
Kučerová Karolína |
16 |
Funny athletics Piešťany |
|
11.84 |
11.84 |
Nžky |
60 m |
|
Kundalová Stanislava |
15 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
11.38 |
11.38 |
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Kunochová Michaela |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
60 m (2/3) |
|
Kurucová Natália |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
60 m (3/1) |
|
La Mura Sophia Rosa |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
09.60 |
09.60 |
Nžky |
60 m (2/4) |
|
Latáková Klára |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
09.62 |
09.62 |
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Lesayová Vlasta |
16 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Liščáková Melánia |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
10.52 |
10.52 |
Nžky |
60 m |
|
Lizáková Dorka |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Lošonská Tatiana |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.44 |
10.44 |
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Lukáčová Anna |
15 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Lukáčová Natália Ella |
13 |
AK Junior Holíč |
|
09.95 |
09.95 |
Nžky |
60 m |
|
Maciaková Eliška |
15 |
Funny athletics Piešťany |
|
10.62 |
10.62 |
Nžky |
60 m |
|
Malichová Viktória |
14 |
Atletický klub Senica |
|
10.54 |
10.54 |
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Maronová Olivia |
16 |
Atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Matiašovičová Mia |
14 |
Atletický klub Bojničky |
|
11.10 |
11.10 |
Nžky |
60 m |
|
Michlerová Eliška |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10.24 |
10.24 |
Nžky |
60 m |
|
Miškechová Lily |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
09.33 |
09.33 |
Nžky |
60 m |
|
Mokossényi Katarína |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
12.60 |
12.60 |
Nžky |
60 m |
|
Musilová Nina |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Mužilová Ema |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
60 m (2/4) |
|
Novotná Ela |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Oborčoková Soňa |
13 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
10.04 |
10.04 |
Nžky |
60 m |
|
Ouhadiová Alexandra |
15 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
12.03 |
12.03 |
Nžky |
60 m |
|
Ouhadiová Vivien |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
10.84 |
10.84 |
Nžky |
60 m (5/2) |
|
Panócová Michaela |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
10.70 |
10.70 |
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Papánková Sabína |
15 |
AK Junior Holíč |
|
11.00 |
11.00 |
Nžky |
60 m |
|
Pavliková Juliana |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
10.24 |
10.24 |
Nžky |
60 m |
|
Pavlíková Karolína |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
09.69 |
09.69 |
Nžky |
60 m |
|
Pittelová Natália |
13 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
60 m (5/1) |
|
Plevková Valentína |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
09.12 |
09.12 |
Nžky |
60 m |
|
Podstupková Nina |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.72 |
10.72 |
Nžky |
60 m (1/3) |
|
Polačiková Sofia |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
10.49 |
10.49 |
Nžky |
60 m (3/2) |
|
Psotová Adela |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Puchoňová Natália |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Reháková Michaela |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Rehúšová Sofia |
15 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/1) |
|
Repčíková Linda |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
09.63 |
09.63 |
Nžky |
60 m (3/3) |
|
Sidorová Nataša |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Slobodová Lujza |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
60 m (3/4) |
|
Sochorová Elena |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
10.46 |
10.46 |
Nžky |
60 m |
|
Sochová Hana |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10.47 |
10.47 |
Nžky |
60 m |
|
Strapková Adriána |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Stupar Aleksandra |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.34 |
10.34 |
Nžky |
60 m |
|
Suchopová Tamara |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Ščibranová Nela |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
11.04 |
11.04 |
Nžky |
60 m (1/3) |
|
Šišláková Daniela |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
09.93 |
09.93 |
Nžky |
60 m |
|
Šrajová Kristína |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
10.84 |
10.84 |
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Švecová Zara |
14 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
11.49 |
11.49 |
Nžky |
60 m (4/1) |
|
Toblová Zoe |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
11.04 |
11.04 |
Nžky |
60 m |
|
Tomek Rebeka |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Urbanová Melisa |
14 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Váleková Linda |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
10.33 |
10.33 |
Nžky |
60 m |
|
Vančová Natália |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
11.87 |
11.87 |
Nžky |
60 m |
|
Vargová Barbora |
14 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Veselská Hana |
15 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Vician Dorothy |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.92 |
09.92 |
Nžky |
60 m |
|
Vizváry Zoe |
15 |
Atletický klub Kúty |
|
10.43 |
10.43 |
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Vlčeková Viktória |
14 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Volková Natália |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
60 m (4/2) |
|
Vyhnáliková Ema |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
09.67 |
09.67 |
Nžky |
60 m |
|
Waradzinová Nela |
13 |
Atletický klub Senica |
|
10.84 |
10.84 |
Nžky |
60 m |
|
Záluby Veronika |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/2) |
|
Zemánková Ivana |
15 |
AK Junior Holíč |
|
09.69 |
09.69 |
Nžky |
60 m |
|
Zvalová Ema |
14 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
10.43 |
10.43 |
Nžky |
600 m |
|
Adamčová Naďa |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
2:32.92 |
2:32.92 |
Nžky |
600 m |
|
Angyiová Stella |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
600 m (1/4) |
|
Antalová Zara |
13 |
Atletika Stará Turá |
|
2:31.02 |
2:31.02 |
Nžky |
600 m (1/4) |
|
Bachárová Nikola |
13 |
Atletika Stará Turá |
|
2:20.29 |
2:20.29 |
Nžky |
600 m (1/4) |
|
Barcziová Nina |
14 |
AK Junior Holíč |
|
2:25.06 |
2:25.06 |
Nžky |
600 m |
|
Batková Ester |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:10.41 |
2:10.41 |
Nžky |
600 m |
|
Batková Miriam |
15 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Bedečová Tatiana |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Bednáriková Tamara |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
2:52.26 |
2:52.26 |
Nžky |
600 m |
|
Blahová Karin |
16 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Bohovičová Nikol |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
600 m (1/3) |
|
Brathová Melissa |
15 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Člunková Šárka |
14 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
600 m (1/2) |
|
Dávideková Tamara |
14 |
AK Junior Holíč |
|
2:20.17 |
2:20.17 |
Nžky |
600 m |
|
Dobranská Adela |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
2:11.92 |
2:11.92 |
Nžky |
600 m |
|
Ďurišová Vanesa |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:24.81 |
2:24.81 |
Nžky |
600 m |
|
Engelmanová Hana |
14 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
600 m (2/1) |
|
Farkašová Alica |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:14.66 |
2:14.66 |
Nžky |
600 m |
|
Flórová Alexandra |
14 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
2:13.79 |
2:13.79 |
Nžky |
600 m (1/4) |
|
Gažová Tamara |
13 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
2:13.28 |
2:13.28 |
Nžky |
600 m |
|
Glosová Elena |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Grmanová Lea |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Grmanová Michaela |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
600 m (1/3) |
|
Haberernová Gréta |
13 |
TJ Družba Piešťany |
|
2:27.66 |
2:27.66 |
Nžky |
600 m |
|
Harnúšková Hana |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:50.92 |
2:50.92 |
Nžky |
600 m |
|
Hertlová Frída |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Horňaková Natália |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:56.14 |
2:56.14 |
Nžky |
600 m (1/1) |
|
Horváthová Natália |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Hudáková Vanda |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Hudecová Michaela |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
2:08.54 |
2:08.54 |
Nžky |
600 m |
|
Chladonová Zora |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Ivanovičová Ivana |
16 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Jajcaj Karin |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:09.36 |
2:09.36 |
Nžky |
600 m (1/1) |
|
Jansová Isabella Mia |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
2:15.04 |
2:15.04 |
Nžky |
600 m |
|
Jarušková Eliška |
15 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:39.45 |
2:39.45 |
Nžky |
600 m (1/3) |
|
Juristová Agáta |
16 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Kačkovičová Hana |
16 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
600 m (2/2) |
|
Kafríková Ema |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Kákošová Emm |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Kapustíková Zuzana |
15 |
Funny athletics Piešťany |
|
2:44.35 |
2:44.35 |
Nžky |
600 m |
|
Kmeťová Jazmína |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:19.23 |
2:19.23 |
Nžky |
600 m (1/4) |
|
Koníčková Nina |
14 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
2:26.42 |
2:26.42 |
Nžky |
600 m |
|
Kramárová Dáša |
13 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Kramárová Maya |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
600 m (1/1) |
|
Kubalová Sára |
13 |
TJ Družba Piešťany |
|
2:13.50 |
2:13.50 |
Nžky |
600 m |
|
Kubíčková Izabela |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
600 m (1/4) |
|
Kubincová Lujza |
14 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Kubišová Agáta |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
600 m (3/1) |
|
Kučerová Karolína |
16 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Kundalová Stanislava |
15 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
2:28.98 |
2:28.98 |
Nžky |
600 m (1/4) |
|
Kunochová Michaela |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
600 m (2/3) |
|
Kurucová Natália |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
600 m (3/1) |
|
La Mura Sophia Rosa |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:11.29 |
2:11.29 |
Nžky |
600 m (2/4) |
|
Latáková Klára |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:16.84 |
2:16.84 |
Nžky |
600 m (1/4) |
|
Lesayová Vlasta |
16 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Liščáková Melánia |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
2:22.59 |
2:22.59 |
Nžky |
600 m |
|
Lizáková Dorka |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Lošonská Tatiana |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:42.92 |
2:42.92 |
Nžky |
600 m |
|
Maciaková Eliška |
15 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
600 m (1/4) |
|
Maronová Olivia |
16 |
Atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžky |
600 m (1/4) |
|
Matiašovičová Mia |
14 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:35.99 |
2:35.99 |
Nžky |
600 m |
|
Michlerová Eliška |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:25.48 |
2:25.48 |
Nžky |
600 m |
|
Mužilová Ema |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
600 m (2/4) |
|
Novotná Ela |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
600 m (1/4) |
|
Oborčoková Soňa |
13 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
2:27.40 |
2:27.40 |
Nžky |
600 m |
|
Ouhadiová Alexandra |
15 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
600 m (5/2) |
|
Panócová Michaela |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:38.06 |
2:38.06 |
Nžky |
600 m (1/4) |
|
Papánková Sabína |
15 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Pavliková Juliana |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Pavlíková Karolína |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
2:23.95 |
2:23.95 |
Nžky |
600 m (5/1) |
|
Plevková Valentína |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:16.51 |
2:16.51 |
Nžky |
600 m |
|
Podstupková Nina |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:08.19 |
2:08.19 |
Nžky |
600 m (1/3) |
|
Polačiková Sofia |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
2:09.12 |
2:09.12 |
Nžky |
600 m (3/2) |
|
Psotová Adela |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Puchoňová Natália |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Reháková Michaela |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
600 m (1/1) |
|
Repčíková Linda |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
1:58.53 |
1:58.53 |
Nžky |
600 m (3/3) |
|
Sidorová Nataša |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Slagter Linda |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
1:57.60 |
1:57.60 |
Nžky |
600 m |
|
Slobodová Lujza |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
600 m (3/4) |
|
Sochorová Elena |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:51.03 |
2:51.03 |
Nžky |
600 m |
|
Sochová Hana |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Stolárová Nika |
16 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Strapková Adriána |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Stupar Aleksandra |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:37.65 |
2:37.65 |
Nžky |
600 m |
|
Suchopová Tamara |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Ščibranová Nela |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
600 m (1/3) |
|
Šišláková Daniela |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
2:17.17 |
2:15.79 |
Nžky |
600 m |
|
Šrajová Kristína |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
600 m (1/4) |
|
Švecová Zara |
14 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
2:48.25 |
2:48.25 |
Nžky |
600 m (4/1) |
|
Toblová Zoe |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:50.87 |
2:50.87 |
Nžky |
600 m |
|
Tomek Rebeka |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
600 m (1/4) |
|
Urbanová Melisa |
14 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Váleková Linda |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
2:10.61 |
2:10.61 |
Nžky |
600 m |
|
Vančová Natália |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:49.63 |
2:49.63 |
Nžky |
600 m |
|
Vargová Barbora |
14 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Veselská Hana |
15 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Vician Dorothy |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:08.74 |
2:08.74 |
Nžky |
600 m |
|
Vizváry Zoe |
15 |
Atletický klub Kúty |
|
2:26.46 |
2:26.46 |
Nžky |
600 m |
|
Volková Natália |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
600 m (4/2) |
|
Vyhnáliková Ema |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:07.48 |
2:07.48 |
Nžky |
600 m |
|
Waradzinová Nela |
13 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Záluby Veronika |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
600 m (1/2) |
|
Zemánková Ivana |
15 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Zvalová Ema |
14 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
2:40.55 |
2:40.55 |
Nžky |
kriket |
|
Adamčová Naďa |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
12.19 |
12.19 |
Nžky |
kriket |
|
Angyiová Stella |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Antalíková Sandra |
15 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžky |
kriket (1/4) |
|
Antalová Zara |
13 |
Atletika Stará Turá |
|
13.40 |
13.40 |
Nžky |
kriket (1/4) |
|
Bachárová Nikola |
13 |
Atletika Stará Turá |
|
30.40 |
30.40 |
Nžky |
kriket (1/4) |
|
Barcziová Nina |
14 |
AK Junior Holíč |
|
22.95 |
22.95 |
Nžky |
kriket |
|
Bedečová Tatiana |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Bednáriková Tamara |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Benczeová Táňa |
16 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Blahová Karin |
16 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Blahová Karolína |
14 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Bohovičová Nikol |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
kriket (1/3) |
|
Brathová Melissa |
15 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Cigáňová Vivien |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
kriket (1/4) |
|
Cocherová Paulína |
14 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Člunková Šárka |
14 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
kriket (1/4) |
|
Danišková Viola |
15 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Dudášová Dorotea |
15 |
Atletický klub Senica |
|
08.85 |
08.85 |
Nžky |
kriket |
|
Ďurišová Vanesa |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
20.09 |
20.09 |
Nžky |
kriket |
|
Engelmanová Hana |
14 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Farkas Rebeca |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
kriket (2/1) |
|
Farkašová Alica |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
10.73 |
Nžky |
kriket |
|
Flórová Alexandra |
14 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
18.12 |
18.12 |
Nžky |
kriket (1/4) |
|
Gažová Tamara |
13 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
23.11 |
23.11 |
Nžky |
kriket |
|
Glosová Elena |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Grmanová Lea |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Grmanová Michaela |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Harnúšková Hana |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11.36 |
11.36 |
Nžky |
kriket |
|
Hertlová Frída |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Horňaková Natália |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
kriket (1/1) |
|
Horváthová Natália |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
20.58 |
20.58 |
Nžky |
kriket |
|
Hudáková Vanda |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Hudecová Michaela |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
25.72 |
25.72 |
Nžky |
kriket |
|
Chladonová Zora |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Ivanovičová Ivana |
16 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
kriket (1/1) |
|
Jansová Isabella Mia |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
29.89 |
29.89 |
Nžky |
kriket (1/4) |
|
Jureňová Stela |
16 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Kačkovičová Hana |
16 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
kriket (2/2) |
|
Kafríková Ema |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Kalinová Hanka |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Kapustíková Zuzana |
15 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Kmeťová Jazmína |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
kriket (1/4) |
|
Koníčková Nina |
14 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
kriket (2/1) |
|
Kostolániová Emma |
15 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Kralovičová Paulína |
15 |
Atletický klub Senica |
|
10.11 |
10.11 |
Nžky |
kriket |
|
Kramárová Dáša |
13 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Kramárová Maya |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Kubíčková Izabela |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
17.08 |
17.08 |
Nžky |
kriket (1/4) |
|
Kubincová Lujza |
14 |
AK Junior Holíč |
|
10.26 |
10.26 |
Nžky |
kriket |
|
Kubišová Agáta |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
kriket (3/1) |
|
Kučerová Karolína |
16 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Kundalová Stanislava |
15 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
12.24 |
12.24 |
Nžky |
kriket (1/4) |
|
Kunochová Michaela |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
kriket (2/3) |
|
Kurucová Natália |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Kyselová Nina |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
kriket (3/1) |
|
La Mura Sophia Rosa |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
kriket (2/4) |
|
Latáková Klára |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
21.35 |
21.35 |
Nžky |
kriket (1/4) |
|
Lesayová Vlasta |
16 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Liščáková Melánia |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
31.00 |
31.00 |
Nžky |
kriket |
|
Lošonská Tatiana |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
17.70 |
17.70 |
Nžky |
kriket (1/4) |
|
Lukáčová Natália Ella |
13 |
AK Junior Holíč |
|
23.84 |
23.84 |
Nžky |
kriket |
|
Maciaková Eliška |
15 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Malichová Viktória |
14 |
Atletický klub Senica |
|
17.15 |
17.15 |
Nžky |
kriket (1/4) |
|
Maronová Olivia |
16 |
Atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžky |
kriket (1/4) |
|
Matiašovičová Mia |
14 |
Atletický klub Bojničky |
|
07.94 |
07.94 |
Nžky |
kriket |
|
Michlerová Eliška |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
11.56 |
Nžky |
kriket |
|
Musilová Nina |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Mužilová Ema |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
kriket (2/4) |
|
Novotná Ela |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
kriket (1/4) |
|
Oborčoková Soňa |
13 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
24.35 |
24.35 |
Nžky |
kriket |
|
Ouhadiová Vivien |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
16.78 |
16.78 |
Nžky |
kriket (5/2) |
|
Panócová Michaela |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
14.98 |
14.98 |
Nžky |
kriket (1/4) |
|
Papánková Sabína |
15 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Pittelová Natália |
13 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
kriket (5/1) |
|
Plevková Valentína |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
27.30 |
27.30 |
Nžky |
kriket (1/3) |
|
Polačiková Sofia |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
24.88 |
24.88 |
Nžky |
kriket (3/2) |
|
Psotová Adela |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Puchoňová Natália |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Reháková Michaela |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Rehúšová Sofia |
15 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
kriket (1/1) |
|
Repčíková Linda |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
16.25 |
16.25 |
Nžky |
kriket (3/3) |
|
Sidorová Nataša |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Slobodová Lujza |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
kriket (3/4) |
|
Sochorová Elena |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
09.91 |
09.91 |
Nžky |
kriket |
|
Sochová Hana |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Strapková Adriána |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Stupar Aleksandra |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11.85 |
11.85 |
Nžky |
kriket |
|
Suchopová Tamara |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Ščibranová Nela |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
kriket (1/3) |
|
Šišláková Daniela |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
16.22 |
16.22 |
Nžky |
kriket (1/4) |
|
Švecová Zara |
14 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
kriket (4/1) |
|
Toblová Zoe |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
24.47 |
24.47 |
Nžky |
kriket |
|
Tomek Rebeka |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
kriket (1/4) |
|
Urbanová Melisa |
14 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Váleková Linda |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
30.08 |
30.08 |
Nžky |
kriket |
|
Vančová Natália |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Vargová Barbora |
14 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Vician Dorothy |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
27.86 |
27.86 |
Nžky |
kriket |
|
Vizváry Zoe |
15 |
Atletický klub Kúty |
|
|
|
Nžky |
kriket (1/4) |
|
Vlčeková Viktória |
14 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
13.93 |
13.93 |
Nžky |
kriket |
|
Volková Natália |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
kriket (4/2) |
|
Vyhnáliková Ema |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
18.86 |
18.86 |
Nžky |
kriket |
|
Waradzinová Nela |
13 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Záluby Veronika |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
kriket (1/2) |
|
Zemánková Ivana |
15 |
AK Junior Holíč |
|
15.97 |
15.97 |
Nžky |
kriket |
|
Zvalová Ema |
14 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Adamčová Naďa |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Barcziová Nina |
14 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Bedečová Tatiana |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Bednáriková Tamara |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Bohovičová Nikol |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Brathová Melissa |
15 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Cigáňová Vivien |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Cocherová Paulína |
14 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Dávideková Tamara |
14 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Dobranská Adela |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Dudášová Dorotea |
15 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Ďurišová Vanesa |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Engelmanová Hana |
14 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Farkas Rebeca |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Farkašová Alica |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Gažová Tamara |
13 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Grmanová Lea |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Grmanová Michaela |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Haberernová Gréta |
13 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Harnúšková Hana |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Hertlová Frída |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Horváthová Natália |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Hudáková Vanda |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/1) |
|
Chladonová Zora |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Jajcaj Karin |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Jansová Isabella Mia |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Jarušková Eliška |
15 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Juristová Agáta |
16 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Kačkovičová Hana |
16 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Kafríková Ema |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/1) |
|
Kalinová Hanka |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Kapustíková Zuzana |
15 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Koníčková Nina |
14 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Kostolániová Emma |
15 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Kramárová Dáša |
13 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Kramárová Maya |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Kubalová Sára |
13 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Kubíčková Izabela |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/1) |
|
Kučerová Karolína |
16 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (5/2) |
|
Kunochová Michaela |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/1) |
|
Kurucová Natália |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Kyselová Nina |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom (B) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
La Mura Sophia Rosa |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Latáková Klára |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Liščáková Melánia |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/2) |
|
Lizáková Dorka |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Lošonská Tatiana |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Lukáčová Natália Ella |
13 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Maciaková Eliška |
15 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Malichová Viktória |
14 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Matiašovičová Mia |
14 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Miškechová Lily |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Mokossényi Katarína |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Musilová Nina |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Mužilová Ema |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/2) |
|
Novotná Ela |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Oborčoková Soňa |
13 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Ouhadiová Vivien |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom (B) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Pavliková Juliana |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Pavlíková Karolína |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Pittelová Natália |
13 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Plevková Valentína |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Polačiková Sofia |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/3) |
|
Psotová Adela |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Puchoňová Natália |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Rehúšová Sofia |
15 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Repčíková Linda |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/4) |
|
Sidorová Nataša |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Slobodová Lujza |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (4/1) |
|
Sochorová Elena |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Stolárová Nika |
16 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Stupar Aleksandra |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Suchopová Tamara |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Šišláková Daniela |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Šrajová Kristína |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom (B) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Švecová Zara |
14 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (4/2) |
|
Toblová Zoe |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (4/2) |
|
Urbanová Melisa |
14 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Váleková Linda |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Vargová Barbora |
14 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Veselská Hana |
15 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom (B) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Vician Dorothy |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Vlčeková Viktória |
14 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Vyhnáliková Ema |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Zemánková Ivana |
15 |
AK Junior Holíč |
|
|
|