Žci |
60 m |
|
Akay Oliver |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
10.39 |
10.21 |
Žci |
60 m |
|
Ball Michal |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.52 |
08.52 |
Žci |
60 m |
|
Bílik Tomáš |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
09.75 |
09.75 |
Žci |
60 m |
|
Bíró Szebasztián |
09 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
07.54 |
07.54 |
Žci |
60 m (1/1) |
|
Drengubiak Daniel |
12 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
08.12 |
08.12 |
Žci |
60 m |
|
Flóriš Adam |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.39 |
08.39 |
Žci |
60 m (1/4) |
|
Gajdoš Michal |
09 |
Atletický klub Šurany |
|
08.17 |
08.17 |
Žci |
60 m |
|
Garaj Lukáš |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
08.53 |
08.53 |
Žci |
60 m |
|
Gavorník Milan |
09 |
AK Junior Holíč |
|
07.62 |
07.62 |
Žci |
60 m (3/4) |
|
Greguš Ladislav |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
09.02 |
09.02 |
Žci |
60 m |
|
Grúber Richard |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
08.57 |
08.57 |
Žci |
60 m |
|
Hlbocký Adam |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.14 |
09.14 |
Žci |
60 m |
|
Chmela Martin |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Kobetič Daniel |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.96 |
08.96 |
Žci |
60 m |
|
Komora Adam |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.85 |
08.85 |
Žci |
60 m |
|
Konta Branislav |
10 |
AK Dukla Trenčín o.z. |
|
08.87 |
08.87 |
Žci |
60 m |
|
Krajč Jakub |
12 |
ŠK Jablonica |
|
09.74 |
09.74 |
Žci |
60 m |
|
Krajčovič Leonard |
11 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
09.14 |
09.14 |
Žci |
60 m |
|
Kvočka Lukáš |
09 |
TJ Olympia Galanta |
|
09.35 |
09.35 |
Žci |
60 m |
|
Martiš Peter (H) |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
07.56 |
07.56 |
Žci |
60 m |
|
Morávek Róbert |
12 |
Atletický klub Senica |
|
10.63 |
10.63 |
Žci |
60 m |
|
Nagy Matúš |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
09.17 |
09.17 |
Žci |
60 m |
|
Németh Filip |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
07.66 |
07.66 |
Žci |
60 m (1/2) |
|
Ostrčil Adrián |
12 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
10.73 |
10.73 |
Žci |
60 m |
|
Ostríž Filip |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
08.67 |
|
|
Žci |
60 m |
|
Potocký Sebastián |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.22 |
09.22 |
Žci |
60 m |
|
Slovák David |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10.14 |
10.14 |
Žci |
60 m |
|
Struňák Samuel |
11 |
Atletický klub Senica |
|
10.10 |
10.10 |
Žci |
60 m |
|
Svorad Simon |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.37 |
09.37 |
Žci |
60 m |
|
Šafranko Matyás |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.64 |
08.64 |
Žci |
60 m |
|
Šudy Samuel |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
08.31 |
08.31 |
Žci |
60 m |
|
Varga Florián |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
10.34 |
10.34 |
Žci |
150 m |
|
Akay Oliver |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
26.66 |
26.66 |
Žci |
150 m |
|
Ball Michal |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
20.88 |
20.88 |
Žci |
150 m |
|
Beke Áron |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
20.49 |
20.49 |
Žci |
150 m |
|
Berlanský Samuel |
12 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
22.14 |
22.14 |
Žci |
150 m |
|
Bílik Tomáš |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
27.63 |
Žci |
150 m |
|
Bíró Szebasztián |
09 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
18.46 |
18.46 |
Žci |
150 m (1/1) |
|
Drengubiak Daniel |
12 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
20.19 |
20.19 |
Žci |
150 m |
|
Gavorník Milan |
09 |
AK Junior Holíč |
|
18.03 |
18.03 |
Žci |
150 m |
|
Hlbocký Adam |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
24.35 |
24.35 |
Žci |
150 m |
|
Ježík Kristián |
10 |
AK Dukla Trenčín o.z. |
|
18.84 |
18.84 |
Žci |
150 m |
|
Kobetič Daniel |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
22.36 |
22.36 |
Žci |
150 m |
|
Komora Adam |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
23.06 |
23.06 |
Žci |
150 m |
|
Konta Branislav |
10 |
AK Dukla Trenčín o.z. |
|
21.74 |
21.74 |
Žci |
150 m |
|
Krajč Jakub |
12 |
ŠK Jablonica |
|
26.76 |
25.91 |
Žci |
150 m |
|
Kvočka Lukáš |
09 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Matejík Andrej |
09 |
AK Dukla Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Morávek Róbert |
12 |
Atletický klub Senica |
|
28.14 |
28.14 |
Žci |
150 m |
|
Németh Filip |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
18.16 |
18.16 |
Žci |
150 m |
|
Ostríž Filip |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Pavlík Matúš |
10 |
Atletický klub Senica |
|
21.90 |
21.90 |
Žci |
150 m |
|
Slovák David |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
25.05 |
25.05 |
Žci |
150 m |
|
Svorad Simon |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
22.75 |
22.75 |
Žci |
150 m |
|
Šinkovič Richard |
11 |
TJ Olympia Galanta |
|
22.27 |
22.27 |
Žci |
150 m |
|
Šudy Samuel |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Švec Samuel |
09 |
AK Junior Holíč |
|
|
25.92 |
Žci |
150 m |
|
Urbán Jakub |
09 |
Atletický oddiel Šaľa |
|
21.70 |
21.70 |
Žci |
150 m |
|
Vavrinec Matej |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
20.22 |
20.22 |
Žci |
300 m |
|
Beke Áron |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
46.18 |
46.18 |
Žci |
300 m |
|
Hlbocký Adam |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
47.95 |
47.95 |
Žci |
300 m |
|
Ježík Karol |
10 |
AK Dukla Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Ježík Kristián |
10 |
AK Dukla Trenčín o.z. |
|
46.29 |
46.29 |
Žci |
300 m |
|
Kovár Matej |
11 |
TJ Družba Piešťany |
|
53.89 |
53.89 |
Žci |
300 m |
|
Kubala Jakub |
11 |
TJ Družba Piešťany |
|
43.71 |
43.71 |
Žci |
300 m |
|
Mareček Adam |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
54.88 |
54.88 |
Žci |
300 m |
|
Massalkhi Daniel |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
44.39 |
44.39 |
Žci |
300 m |
|
Németh Filip |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
38.59 |
38.59 |
Žci |
300 m |
|
Ostríž Filip |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
300 m (1/3) |
|
Prosňanský Jozef |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Struňák Samuel |
11 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Szabo Tomáš |
10 |
AK Dukla Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Šafranko Matyás |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
43.45 |
43.45 |
Žci |
300 m |
|
Urbán Jakub |
09 |
Atletický oddiel Šaľa |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Vavrinec Matej |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
43.30 |
43.30 |
Žci |
800 m |
|
Brežný Matej |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
2:18.93 |
2:18.93 |
Žci |
800 m |
|
Flóriš Adam |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:22.75 |
2:22.75 |
Žci |
800 m (3/4) |
|
Greguš Ladislav |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
2:28.96 |
2:28.96 |
Žci |
800 m |
|
Krajčovič Leonard |
11 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
2:47.76 |
2:47.76 |
Žci |
800 m |
|
Lobotka Filip |
09 |
AK Dukla Trenčín o.z. |
|
2:47.14 |
2:47.14 |
Žci |
800 m |
|
Mareček Adam |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Pavlík Matúš |
10 |
Atletický klub Senica |
|
3:01.18 |
3:01.18 |
Žci |
800 m |
|
Švec Samuel |
09 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Žci |
800 m (1/2) |
|
Talian Branislav |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
2:44.60 |
2:44.60 |
Žci |
3000 m |
|
Sýkora Denis |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
11:26.46 |
11:26.46 |
Žci |
3000 m |
|
Šimočko Samuel |
09 |
AK Dukla Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Varga Florián |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
13:49.23 |
12:51.99 |
Žci |
80 m pr. 76,2 |
|
Abramov Michael (C) |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
80 m pr. 76,2 (1/2) |
|
Bougdar Omar |
10 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
80 m pr. 76,2 |
|
Čahoj Gabriel |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
80 m pr. 76,2 (1/1) |
|
Drengubiak Daniel |
12 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
80 m pr. 76,2 |
|
Řeřicha Mike |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
200 m pr. 76,2 |
|
Abramov Michael (C) |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
200 m pr. 76,2 (1/2) |
|
Bougdar Omar |
10 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
200 m pr. 76,2 |
|
Hlavatovič Richard |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
200 m pr. 76,2 |
|
Janíček Michal |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
200 m pr. 76,2 |
|
Řeřicha Mike |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Guňovský Matúš |
10 |
AK Dukla Trenčín o.z. |
|
6:16.37 |
6:16.37 |
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Ježík Karol |
10 |
AK Dukla Trenčín o.z. |
|
6:47.49 |
6:47.49 |
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Szabo Tomáš |
10 |
AK Dukla Trenčín o.z. |
|
6:32.75 |
6:32.75 |
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Gallo Tomáš |
10 |
AK Dukla Trenčín o.z. |
|
18:35.50 |
18:35.50 |
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Matejdes Lukáš |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
chôdza 3000 m (1/4) |
|
Stach Tomáš |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
18:21.16 |
18:21.16 |
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Varga Tomáš |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
výška |
|
Buček Alex |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
139 |
139 |
Žci |
výška (1/4) |
|
Buzaši Marek |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
160 |
160 |
Žci |
výška (1/4) |
|
Gajdoš Michal |
09 |
Atletický klub Šurany |
|
150 |
150 |
Žci |
výška |
|
Ižák Natan |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
158 |
158 |
Žci |
výška |
|
Janíček Michal |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
133 |
133 |
Žci |
výška |
|
Kolarik Matej |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
132 |
132 |
Žci |
výška |
|
Nagy Matúš |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
139 |
139 |
Žci |
výška (1/2) |
|
Talian Branislav |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
žrď (1/4) |
|
Buzaši Marek |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
222 |
222 |
Žci |
diaľka |
|
Berlanský Samuel |
12 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
425 |
425 |
Žci |
diaľka |
|
Buček Alex |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
415 |
415 |
Žci |
diaľka (1/4) |
|
Buzaši Marek |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
494 |
494 |
Žci |
diaľka (1/4) |
|
Danko Dominik |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
410 |
Žci |
diaľka (1/4) |
|
Gajdoš Michal |
09 |
Atletický klub Šurany |
|
528 |
528 |
Žci |
diaľka |
|
Gavorník Milan |
09 |
AK Junior Holíč |
|
539 |
539 |
Žci |
diaľka |
|
Grúber Richard |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
401 |
401 |
Žci |
diaľka |
|
Kolarik Matej |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:56.42 |
|
Žci |
diaľka |
|
Krajčovič Leonard |
11 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
413 |
413 |
Žci |
diaľka |
|
Lobotka Filip |
09 |
AK Dukla Trenčín o.z. |
|
349 |
349 |
Žci |
diaľka |
|
Martiš Peter (H) |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
533 |
533 |
Žci |
diaľka |
|
Matejdes Lukáš |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
290 |
306 |
Žci |
diaľka |
|
Nemašik Matej |
09 |
TJ Olympia Galanta |
|
381 |
381 |
Žci |
diaľka (1/3) |
|
Prosňanský Jozef |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
diaľka |
|
Řeřicha Mike |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
436 |
436 |
Žci |
diaľka |
|
Talpaš Maroš |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
425 |
425 |
Žci |
diaľka |
|
Varga Tomáš |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
323 |
323 |
Žci |
guľa 4 kg (1/4) |
|
Horváth Samuel |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
11.14 |
11.14 |
Žci |
guľa 4 kg (1/4) |
|
Hyll Filip |
10 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Chmela Martin |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Ježík Kristián |
10 |
AK Dukla Trenčín o.z. |
|
11.74 |
11.74 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Kolarik Matej |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Lobotka Jakub |
12 |
AK Dukla Trenčín o.z. |
|
06.67 |
06.67 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Matejík Andrej |
09 |
AK Dukla Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Potocký Sebastián |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Šimočko Samuel |
09 |
AK Dukla Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Šinkovič Richard |
11 |
TJ Olympia Galanta |
|
07.48 |
07.48 |
Žci |
disk 1 kg |
|
Abramov Michael (C) |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
28.27 |
28.27 |
Žci |
disk 1 kg (1/4) |
|
Danko Dominik |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žci |
disk 1 kg (1/4) |
|
Horváth Samuel |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
30.27 |
30.27 |
Žci |
disk 1 kg (1/4) |
|
Hyll Filip |
10 |
Atletický klub Šurany |
|
24.54 |
24.54 |
Žci |
disk 1 kg (1/2) |
|
Ostrčil Adrián |
12 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
disk 1 kg (1/4) |
|
Stach Tomáš |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Čahoj Gabriel |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
11.08 |
11.08 |
Žci |
kladivo 4 kg (1/4) |
|
Horváth Samuel |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
25.77 |
25.77 |
Žci |
oštep 600 g (1/4) |
|
Danko Dominik |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g (1/4) |
|
Hyll Filip |
10 |
Atletický klub Šurany |
|
21.89 |
21.89 |
Žci |
oštep 600 g |
|
Martiš Peter (H) |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
36.91 |
36.91 |
Žci |
oštep 600 g |
|
Nemašik Matej |
09 |
TJ Olympia Galanta |
|
25.22 |
25.22 |
Žci |
oštep 600 g (1/2) |
|
Ostrčil Adrián |
12 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g (1/4) |
|
Stach Tomáš |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby (2/1) |
|
Ball Michal |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby (1/1) |
|
Beke Áron |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby (1/4) |
|
Bougdar Omar |
10 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby (1/2) |
|
Čahoj Gabriel |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby (1/2) |
|
Guňovský Matúš |
10 |
AK Dukla Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby (1/4) |
|
Ižák Natan |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby (1/2) |
|
Janíček Michal |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby (1/4) |
|
Konta Branislav |
10 |
AK Dukla Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby (1/1) |
|
Lobotka Filip |
09 |
AK Dukla Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby (1/3) |
|
Matejík Andrej |
09 |
AK Dukla Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby (1/1) |
|
Nagy Matúš |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby (1/3) |
|
Nemašik Matej |
09 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby (1/1) |
|
Prosňanský Jozef |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby (1/4) |
|
Šafranko Matyás |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby (1/3) |
|
Talian Branislav |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby (2/3) |
|
Varga Florián |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Antal Emma |
11 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
09.11 |
09.11 |
Žky |
60 m |
|
Antolíková Alžbeta |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
08.91 |
08.91 |
Žky |
60 m (1/4) |
|
Apolenová Terézia |
11 |
AK Dukla Trenčín o.z. |
|
09.41 |
09.41 |
Žky |
60 m |
|
Azari Dorota |
09 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
07.72 |
07.72 |
Žky |
60 m |
|
Babiaková Patrícia |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
09.67 |
09.66 |
Žky |
60 m |
|
Báčiková Nina |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.97 |
|
Žky |
60 m |
|
Balážová Aneta |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
10.71 |
10.71 |
Žky |
60 m (1/4) |
|
Barazi Maha |
10 |
Atletický klub Šurany |
|
08.49 |
08.49 |
Žky |
60 m |
|
Baroková Karolína |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
09.19 |
09.19 |
Žky |
60 m |
|
Bieliková Anna |
12 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
10.38 |
10.38 |
Žky |
60 m |
|
Bíliková Anna |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
09.17 |
09.11 |
Žky |
60 m |
|
Blahová Nella |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.55 |
09.55 |
Žky |
60 m |
|
Bobocká Sára |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
09.28 |
09.28 |
Žky |
60 m |
|
Bőhmová Rebeka |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
09.00 |
08.98 |
Žky |
60 m |
|
Borkovičová Natália |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
08.53 |
08.53 |
Žky |
60 m |
|
Borovská Bianka |
10 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
10.68 |
10.68 |
Žky |
60 m |
|
Brušková Samanta Naomi |
12 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Česneková Viktória |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.46 |
09.46 |
Žky |
60 m |
|
Dániel Franciska |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.80 |
08.80 |
Žky |
60 m |
|
Dugová Dominika |
12 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
09.50 |
09.50 |
Žky |
60 m |
|
Elliott Sophia Rose |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.16 |
09.16 |
Žky |
60 m |
|
Fašanková Sára |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
09.51 |
09.51 |
Žky |
60 m |
|
Gašperanová Linda |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.93 |
09.93 |
Žky |
60 m |
|
Gbelcová Agáta |
11 |
ŠK Jablonica |
|
09.40 |
09.40 |
Žky |
60 m |
|
Gračková Liliana Mária |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.91 |
08.91 |
Žky |
60 m |
|
Hagarová Michaela |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.44 |
|
Žky |
60 m (1/4) |
|
Halásová Natália |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
08.50 |
08.50 |
Žky |
60 m |
|
Harantová Veronika |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
08.62 |
08.49 |
Žky |
60 m |
|
Hromníková Hana |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Juhászová Karolína |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.35 |
08.35 |
Žky |
60 m |
|
Jursová Rebeka |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.75 |
|
Žky |
60 m |
|
Kisléghyová Sandra |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.70 |
09.70 |
Žky |
60 m |
|
Kocianová Aneta |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.85 |
09.75 |
Žky |
60 m (1/4) |
|
Kučerová Timea |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
10.98 |
10.98 |
Žky |
60 m |
|
Kurucová Adriana |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
09.72 |
09.72 |
Žky |
60 m |
|
Likerová Karin |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.53 |
09.53 |
Žky |
60 m |
|
Lopatková Valentína |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.17 |
08.17 |
Žky |
60 m (1/3) |
|
Mazanovská Tamara |
10 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
08.47 |
08.47 |
Žky |
60 m |
|
Mažárová Karin |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.93 |
|
Žky |
60 m |
|
Mikušová Karolína |
10 |
AK Junior Holíč |
|
08.71 |
08.71 |
Žky |
60 m |
|
Moravíková Sára |
09 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
08.40 |
08.40 |
Žky |
60 m (1/4) |
|
Musaevová Džamal |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
11.07 |
11.07 |
Žky |
60 m |
|
Nagy Kimberly |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.50 |
09.50 |
Žky |
60 m |
|
Néčová Emma |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
08.69 |
08.69 |
Žky |
60 m |
|
Nemčeková Viktoria |
11 |
ŠK Jablonica |
|
08.73 |
08.73 |
Žky |
60 m |
|
Paščáková Simona |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.86 |
08.86 |
Žky |
60 m |
|
Peciarová Katarína |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.47 |
|
Žky |
60 m |
|
Petriková Aneta |
10 |
AK Junior Holíč |
|
08.41 |
08.41 |
Žky |
60 m |
|
Petrovič Juliana |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
10.15 |
10.15 |
Žky |
60 m |
|
Pikálková Gabriela |
12 |
AK Junior Holíč |
|
10.66 |
10.66 |
Žky |
60 m (1/1) |
|
Psotná Eliška |
12 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
09.04 |
09.04 |
Žky |
60 m |
|
Rajcsányi Nóra Mária |
11 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
09.68 |
09.68 |
Žky |
60 m |
|
Rohaľová Žofia |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
08.99 |
08.99 |
Žky |
60 m |
|
Řeřichová Naomi |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.57 |
|
Žky |
60 m |
|
Sabadková Barbora |
10 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Slobodová Michaela |
11 |
AK Junior Holíč |
|
08.66 |
08.66 |
Žky |
60 m |
|
Sprušanská Lujza |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
09.63 |
09.63 |
Žky |
60 m |
|
Striežencová Emma |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Susková Hana |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.32 |
09.32 |
Žky |
60 m |
|
Sviteková Timea |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.26 |
08.26 |
Žky |
60 m |
|
Sychová Agáta |
12 |
AK Junior Holíč |
|
10.05 |
10.05 |
Žky |
60 m |
|
Szarvasová Kiara |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.82 |
08.82 |
Žky |
60 m |
|
Šerjeniková Sofia |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
09.59 |
09.59 |
Žky |
60 m |
|
Šišláková Veronika |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
08.95 |
08.95 |
Žky |
60 m |
|
Štvrtecká Karolína |
09 |
Atletický klub Senica |
|
08.98 |
08.98 |
Žky |
60 m |
|
Toporcerová Sofia |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.14 |
09.14 |
Žky |
60 m |
|
Tóthová Tamara |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10.30 |
10.30 |
Žky |
60 m |
|
Viteková Kristína |
09 |
Atletický klub Senica |
|
08.36 |
08.36 |
Žky |
60 m |
|
Volobueva Maiia |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
08.83 |
08.83 |
Žky |
150 m |
|
Antal Emma |
11 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
24.83 |
24.83 |
Žky |
150 m |
|
Antolíková Alžbeta |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
22.29 |
22.29 |
Žky |
150 m |
|
Azari Dorota |
09 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
18.66 |
18.66 |
Žky |
150 m |
|
Babiaková Patrícia |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
24.02 |
24.02 |
Žky |
150 m |
|
Baroková Karolína |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
23.02 |
23.02 |
Žky |
150 m |
|
Bartová Sabína |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
22.37 |
22.37 |
Žky |
150 m |
|
Bieliková Anna |
12 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
26.38 |
Žky |
150 m |
|
Bíliková Anna |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
22.04 |
22.04 |
Žky |
150 m |
|
Blaškovičová Nina |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
21.84 |
21.84 |
Žky |
150 m |
|
Bobocká Sára |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
23.41 |
23.41 |
Žky |
150 m |
|
Borkovičová Natália |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
20.87 |
20.87 |
Žky |
150 m |
|
Borovská Bianka |
10 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
28.37 |
28.37 |
Žky |
150 m |
|
Dániel Franciska |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
21.68 |
21.68 |
Žky |
150 m |
|
Dugová Dominika |
12 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
22.22 |
22.22 |
Žky |
150 m (1/1) |
|
Dugová Simona (H) |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
23.70 |
23.70 |
Žky |
150 m |
|
Elliott Sophia Rose |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
22.92 |
22.92 |
Žky |
150 m |
|
Galbavá Ida |
11 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
23.45 |
23.45 |
Žky |
150 m |
|
Gálová Nina |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
25.78 |
25.78 |
Žky |
150 m |
|
Gašperanová Linda |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
25.13 |
25.13 |
Žky |
150 m |
|
Gbelcová Agáta |
11 |
ŠK Jablonica |
|
24.18 |
24.18 |
Žky |
150 m (1/4) |
|
Halásová Natália |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
20.45 |
20.45 |
Žky |
150 m |
|
Harantová Veronika |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
20.57 |
20.57 |
Žky |
150 m |
|
Horná Simona |
11 |
AK Junior Holíč |
|
23.06 |
23.06 |
Žky |
150 m |
|
Hromníková Hana |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Juhászová Jázmin |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
23.05 |
23.05 |
Žky |
150 m |
|
Juhászová Karolína |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
20.14 |
20.14 |
Žky |
150 m |
|
Kimerlingová Tereza |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
20.98 |
20.98 |
Žky |
150 m |
|
Kisléghyová Sandra |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
23.98 |
23.98 |
Žky |
150 m |
|
Kocianová Aneta |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
23.80 |
23.80 |
Žky |
150 m |
|
Krčová-Šeberová Ema |
11 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Krupová Alexandra |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
19.45 |
19.45 |
Žky |
150 m (1/4) |
|
Kučerová Timea |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Kurucová Adriana |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
24.05 |
24.05 |
Žky |
150 m |
|
Likerová Karin |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
24.69 |
24.69 |
Žky |
150 m |
|
Lopatková Dorota |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
23.68 |
|
Žky |
150 m |
|
Lopatková Valentína |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
19.70 |
19.70 |
Žky |
150 m |
|
Machovičová Timea Michaela |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
24.47 |
|
Žky |
150 m |
|
Mažárová Karin |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
24.72 |
|
Žky |
150 m |
|
Nagy Kimberly |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
23.30 |
23.30 |
Žky |
150 m |
|
Néčová Emma |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
21.23 |
21.23 |
Žky |
150 m |
|
Nemčeková Viktoria |
11 |
ŠK Jablonica |
|
22.65 |
22.65 |
Žky |
150 m |
|
Paščáková Simona |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
22.12 |
22.12 |
Žky |
150 m |
|
Peterková Nela |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Petriková Aneta |
10 |
AK Junior Holíč |
|
20.79 |
20.79 |
Žky |
150 m |
|
Pilišová Kiara |
12 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
23.55 |
|
Žky |
150 m |
|
Rajcsányi Nóra Mária |
11 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
25.36 |
25.36 |
Žky |
150 m |
|
Slobodová Michaela |
11 |
AK Junior Holíč |
|
21.60 |
21.60 |
Žky |
150 m |
|
Sprušanská Lujza |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
23.33 |
23.33 |
Žky |
150 m |
|
Striežencová Emma |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Sviteková Timea |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
20.64 |
20.64 |
Žky |
150 m |
|
Sychová Agáta |
12 |
AK Junior Holíč |
|
24.05 |
24.05 |
Žky |
150 m |
|
Šišláková Veronika |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
21.65 |
21.65 |
Žky |
150 m |
|
Štvrtecká Karolína |
09 |
Atletický klub Senica |
|
22.99 |
22.99 |
Žky |
150 m (1/1) |
|
Šupicová Petra |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
23.88 |
23.88 |
Žky |
150 m |
|
Teplanská Nina |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
21.94 |
21.94 |
Žky |
150 m |
|
Toporcerová Sofia |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
21.67 |
21.67 |
Žky |
150 m |
|
Tóthová Laura |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
22.61 |
22.61 |
Žky |
150 m |
|
Tóthová Tamara |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
25.19 |
25.19 |
Žky |
150 m |
|
Viteková Kristína |
09 |
Atletický klub Senica |
|
20.97 |
20.97 |
Žky |
150 m |
|
Volobueva Maiia |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
20.89 |
20.89 |
Žky |
150 m |
|
Wagner Stella |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Začková Timea |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
26.34 |
26.34 |
Žky |
300 m |
|
Balážová Aneta |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Bartová Sabína |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Blaškovičová Nina |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
47.63 |
47.63 |
Žky |
300 m |
|
Brušková Samanta Naomi |
12 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Česneková Viktória |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
50.13 |
50.13 |
Žky |
300 m |
|
Fridrichová Natália |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
48.26 |
48.26 |
Žky |
300 m |
|
Galbavá Ida |
11 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Gračková Liliana Mária |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
51.78 |
51.78 |
Žky |
300 m (1/1) |
|
Chudá Emma |
09 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
45.09 |
45.09 |
Žky |
300 m |
|
Juhászová Jázmin |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
52.33 |
52.33 |
Žky |
300 m |
|
Jursová Rebeka |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Kimerlingová Tereza |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
55.14 |
Žky |
300 m |
|
Krčová-Šeberová Ema |
11 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Krepopová Natália |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
45.29 |
45.29 |
Žky |
300 m |
|
Krchňáková Eliška |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
46.03 |
46.03 |
Žky |
300 m |
|
Machovičová Timea Michaela |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
56.68 |
|
Žky |
300 m |
|
Margetíny Marie Ema |
12 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Peciarová Katarína |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
52.25 |
|
Žky |
300 m |
|
Peterková Nela |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Žky |
300 m (1/4) |
|
Petríková Sára |
11 |
AK Dukla Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Pilišová Kiara |
12 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
53.20 |
|
Žky |
300 m (1/1) |
|
Psotná Eliška |
12 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
48.93 |
48.93 |
Žky |
300 m (1/3) |
|
Sládečková Zoja |
09 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
50.62 |
50.62 |
Žky |
300 m (1/4) |
|
Sopková Alica |
09 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
46.17 |
46.17 |
Žky |
300 m |
|
Susková Hana |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
52.10 |
52.10 |
Žky |
300 m |
|
Szarvasová Kiara |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
49.03 |
49.03 |
Žky |
300 m (1/2) |
|
Valek Sára Alica |
12 |
TJ Družba Piešťany |
|
49.52 |
49.52 |
Žky |
300 m |
|
Začková Timea |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
55.70 |
55.70 |
Žky |
800 m (1/4) |
|
Apolenová Terézia |
11 |
AK Dukla Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Dermíšková Michaela |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
800 m (1/1) |
|
Dugová Simona (H) |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:34.13 |
2:34.13 |
Žky |
800 m |
|
Izakovičová Isabela |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
800 m (1/4) |
|
Musaevová Džamal |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Okuliarová Nina |
09 |
Atletický klub Čadca |
|
2:27.74 |
2:27.74 |
Žky |
800 m |
|
Pražienková Diana |
12 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Segešová Agáta |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
2:41.54 |
2:41.54 |
Žky |
800 m |
|
Teplanská Nina |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:43.15 |
2:43.15 |
Žky |
800 m |
|
Wagner Stella |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Žky |
2000 m |
|
Adamcová Aneta |
12 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
2000 m |
|
Balážová Viktória |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
8:31.25 |
8:31.25 |
Žky |
2000 m (1/1) |
|
Fajt Lily |
10 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
8:14.28 |
8:14.28 |
Žky |
2000 m |
|
Frajtová Klára |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
8:04.52 |
8:04.52 |
Žky |
2000 m |
|
Hromníková Hana |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
2000 m |
|
Libichová Romana |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
8:44.18 |
8:27.71 |
Žky |
2000 m |
|
Pikálková Gabriela |
12 |
AK Junior Holíč |
|
9:16.11 |
9:16.11 |
Žky |
2000 m (1/1) |
|
Psotná Eliška |
12 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
8:39.42 |
8:39.42 |
Žky |
2000 m (1/4) |
|
Sopková Alica |
09 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
8:04.64 |
8:04.64 |
Žky |
2000 m |
|
Striežencová Emma |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
2000 m |
|
Tumová Hana |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
7:26.93 |
7:26.93 |
Žky |
2000 m |
|
Urbanová Timea |
12 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
7:30.06 |
7:30.06 |
Žky |
2000 m (1/4) |
|
Velikova Karolína |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
8:45.43 |
8:45.43 |
Žky |
80 m pr. 76,2 |
|
Adamcová Aneta |
12 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
80 m pr. 76,2 |
|
Budaiová Viktória |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
80 m pr. 76,2 |
|
Fazekašová Sára |
09 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
80 m pr. 76,2 (1/1) |
|
Chudá Emma |
09 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
80 m pr. 76,2 (1/3) |
|
Mazanovská Tamara |
10 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
80 m pr. 76,2 |
|
Moravíková Sára |
09 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
12.61 |
12.61 |
Žky |
80 m pr. 76,2 |
|
Pilišová Kiara |
12 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
80 m pr. 76,2 |
|
Rusnáková Linda |
09 |
Atletický klub Čadca |
|
|
|
Žky |
80 m pr. 76,2 (1/4) |
|
Sidorová Nikita |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
80 m pr. 76,2 |
|
Skladaná Nela |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
80 m pr. 76,2 |
|
Susková Tamara |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
80 m pr. 76,2 (1/2) |
|
Šimonová Natália |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
80 m pr. 76,2 |
|
Tóthová Laura |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Žky |
80 m pr. 76,2 (2/2) |
|
Vrchovská Terézia |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
200 m pr. 76,2 |
|
Adamcová Aneta |
12 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
200 m pr. 76,2 |
|
Budaiová Viktória |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
35.50 |
35.50 |
Žky |
200 m pr. 76,2 |
|
Dugová Dominika |
12 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Žky |
200 m pr. 76,2 (1/1) |
|
Fajt Lily |
10 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
200 m pr. 76,2 |
|
Fašanková Sára |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
200 m pr. 76,2 |
|
Fazekašová Sára |
09 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
200 m pr. 76,2 (1/1) |
|
Galánková Nina |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
200 m pr. 76,2 (1/2) |
|
Holešová Karolína |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
200 m pr. 76,2 |
|
Kňažíková Dominika |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žky |
200 m pr. 76,2 |
|
Krupová Alexandra |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
200 m pr. 76,2 (1/4) |
|
Mastešová Lucia |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
200 m pr. 76,2 (1/3) |
|
Mazanovská Tamara |
10 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
200 m pr. 76,2 |
|
Moravíková Sára |
09 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
200 m pr. 76,2 |
|
Pereslény Emma |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
200 m pr. 76,2 |
|
Rohaľová Žofia |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Žky |
200 m pr. 76,2 |
|
Rusnáková Linda |
09 |
Atletický klub Čadca |
|
32.49 |
32.49 |
Žky |
200 m pr. 76,2 (1/4) |
|
Sidorová Nikita |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
200 m pr. 76,2 |
|
Skladaná Nela |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
200 m pr. 76,2 |
|
Susková Tamara |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
200 m pr. 76,2 |
|
Ševčíková Laura |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Žky |
200 m pr. 76,2 (1/2) |
|
Šimonová Natália |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
200 m pr. 76,2 (1/1) |
|
Šusteková Viktória |
10 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
200 m pr. 76,2 (2/2) |
|
Vrchovská Terézia |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
1500 m pr. 76,2 |
|
Fašanková Sára |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
6:50.94 |
6:50.94 |
Žky |
1500 m pr. 76,2 (1/2) |
|
Chudá Tereza |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
7:06.80 |
7:06.80 |
Žky |
1500 m pr. 76,2 (1/4) |
|
Ježíková Edita |
12 |
AK Dukla Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
1500 m pr. 76,2 (1/4) |
|
Loskotová Liana |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
8:05.85 |
8:05.85 |
Žky |
1500 m pr. 76,2 (1/3) |
|
Malček Linda |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
1500 m pr. 76,2 |
|
Masaryková Martina |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
1500 m pr. 76,2 |
|
Papazova Mariia (C) |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
6:08.03 |
Žky |
1500 m pr. 76,2 |
|
Sabadková Barbora |
10 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
1500 m pr. 76,2 |
|
Skladaná Nela |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
6:12.58 |
6:12.58 |
Žky |
1500 m pr. 76,2 (1/3) |
|
Sládečková Zoja |
09 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
6:47.39 |
6:46.89 |
Žky |
1500 m pr. 76,2 (1/1) |
|
Šusteková Viktória |
10 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
1500 m pr. 76,2 |
|
Tesárova Sabína |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
6:33.96 |
6:33.96 |
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Galánková Nikola |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
19:23.36 |
19:23.36 |
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Sofková Natália |
11 |
Miestny ŠK Borský Mikuláš |
|
16:51.87 |
16:51.87 |
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Šišková Hanka |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
21:08.65 |
21:08.65 |
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Štefanovičová Laura |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
chôdza 3000 m (1/2) |
|
Šupicová Petra |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Tóthová Linda |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
17:22.30 |
17:22.30 |
Žky |
výška |
|
Báčiková Nina |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
136 |
|
Žky |
výška |
|
Bőhmová Rebeka |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
149 |
149 |
Žky |
výška (1/1) |
|
Fajt Lily |
10 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
129 |
129 |
Žky |
výška |
|
Fazekašová Sára |
09 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
155 |
155 |
Žky |
výška |
|
Gbelcová Agáta |
11 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Žky |
výška (1/2) |
|
Holešová Karolína |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
výška (1/1) |
|
Chudá Emma |
09 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
137 |
137 |
Žky |
výška (1/4) |
|
Kubišová Bianka |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
141 |
141 |
Žky |
výška |
|
Mikušová Karolína |
10 |
AK Junior Holíč |
|
125 |
125 |
Žky |
výška |
|
Ostrčilová Aneta |
10 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
105 |
105 |
Žky |
výška (1/4) |
|
Sidorová Nikita |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
150 |
150 |
Žky |
výška (1/4) |
|
Sopková Alica |
09 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
výška (1/1) |
|
Šusteková Viktória |
10 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
výška |
|
Urbanová Timea |
12 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
122 |
122 |
Žky |
výška (1/4) |
|
Velikova Karolína |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
151 |
151 |
Žky |
žrď |
|
Česneková Viktória |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
222 |
222 |
Žky |
žrď (1/4) |
|
Kubišová Bianka |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
161 |
161 |
Žky |
žrď |
|
Susková Hana |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
220 |
220 |
Žky |
žrď (1/4) |
|
Velikova Karolína |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
240 |
240 |
Žky |
diaľka |
|
Antal Emma |
11 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
351 |
351 |
Žky |
diaľka |
|
Báčiková Nina |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
411 |
|
Žky |
diaľka |
|
Balážová Aneta |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
307 |
307 |
Žky |
diaľka (1/4) |
|
Barazi Maha |
10 |
Atletický klub Šurany |
|
432 |
432 |
Žky |
diaľka |
|
Bieliková Anna |
12 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
309 |
309 |
Žky |
diaľka |
|
Bíliková Anna |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
373 |
396 |
Žky |
diaľka |
|
Dermíšková Michaela |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
342 |
342 |
Žky |
diaľka (1/1) |
|
Galánková Nina |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
476 |
476 |
Žky |
diaľka |
|
Gálová Nina |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
375 |
375 |
Žky |
diaľka |
|
Gračková Liliana Mária |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
429 |
429 |
Žky |
diaľka |
|
Harantová Veronika |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
424 |
461 |
Žky |
diaľka (1/4) |
|
Ježíková Edita |
12 |
AK Dukla Trenčín o.z. |
|
345 |
345 |
Žky |
diaľka |
|
Karhanová Emma |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
541 |
541 |
Žky |
diaľka |
|
Kňažíková Dominika |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
273 |
273 |
Žky |
diaľka |
|
Krepopová Natália |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
510 |
510 |
Žky |
diaľka |
|
Kúkelová Juliána |
09 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Kurucová Adriana |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
360 |
360 |
Žky |
diaľka |
|
Lopatková Dorota |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
371 |
|
Žky |
diaľka |
|
Margetíny Marie Ema |
12 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
310 |
310 |
Žky |
diaľka |
|
Mikušová Karolína |
10 |
AK Junior Holíč |
|
389 |
389 |
Žky |
diaľka |
|
Nemčeková Viktoria |
11 |
ŠK Jablonica |
|
420 |
420 |
Žky |
diaľka (1/4) |
|
Petríková Sára |
11 |
AK Dukla Trenčín o.z. |
|
322 |
322 |
Žky |
diaľka |
|
Petrovič Juliana |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
325 |
Žky |
diaľka |
|
Rajcsányi Nóra Mária |
11 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
355 |
355 |
Žky |
diaľka |
|
Řeřichová Naomi |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
258 |
|
Žky |
diaľka |
|
Slobodová Michaela |
11 |
AK Junior Holíč |
|
428 |
428 |
Žky |
diaľka |
|
Sychová Agáta |
12 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Šerjeniková Sofia |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
314 |
314 |
Žky |
diaľka |
|
Ševčíková Laura |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
477 |
477 |
Žky |
diaľka |
|
Tóthová Laura |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
415 |
415 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Blahová Nella |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
07.99 |
07.99 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Boledovičová Olívia |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.83 |
09.83 |
Žky |
guľa 3 kg (1/1) |
|
Čačková Laura |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
09.46 |
09.46 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Čambalová Karolína |
11 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Hagarová Michaela |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
06.27 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Hasenovičová Karolína |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.92 |
09.92 |
Žky |
guľa 3 kg (1/2) |
|
Chudá Tereza |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
04.45 |
04.45 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Krupová Alexandra |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
07.68 |
07.68 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Machovcová Gabriela |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.84 |
08.84 |
Žky |
guľa 3 kg (1/2) |
|
Rolinčinová Vanesa |
10 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
06.48 |
06.48 |
Žky |
guľa 3 kg (1/2) |
|
Sládečková Zoja |
09 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
06.97 |
06.97 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Smerigová Kristína |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
08.19 |
08.19 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Stanová Soňa |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11.36 |
11.36 |
Žky |
disk 0,75 kg (1/1) |
|
Bilická Alica Izabela |
10 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
25.25 |
25.25 |
Žky |
disk 0,75 kg |
|
Boledovičová Olívia |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
30.27 |
30.27 |
Žky |
disk 0,75 kg (1/1) |
|
Čačková Laura |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
disk 0,75 kg |
|
Čontofalská Ela |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
26.28 |
26.28 |
Žky |
disk 0,75 kg |
|
Hagarová Michaela |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
disk 0,75 kg |
|
Hasenovičová Karolína |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
20.72 |
20.72 |
Žky |
disk 0,75 kg |
|
Karhanová Emma |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
39.90 |
39.90 |
Žky |
disk 0,75 kg |
|
Machovcová Gabriela |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
25.97 |
25.97 |
Žky |
disk 0,75 kg (1/3) |
|
Malček Linda |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
disk 0,75 kg |
|
Masaryková Martina |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
17.96 |
17.96 |
Žky |
disk 0,75 kg |
|
Ostrčilová Aneta |
10 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
22.39 |
22.39 |
Žky |
disk 0,75 kg (1/2) |
|
Rolinčinová Vanesa |
10 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
17.40 |
17.40 |
Žky |
disk 0,75 kg |
|
Sabadková Barbora |
10 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
disk 0,75 kg (1/4) |
|
Smerigová Kristína |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
22.10 |
22.10 |
Žky |
disk 0,75 kg |
|
Stanová Soňa |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
38.88 |
38.88 |
Žky |
kladivo 3 kg (1/1) |
|
Bilická Alica Izabela |
10 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
31.88 |
31.88 |
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Boledovičová Olívia |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
27.63 |
27.63 |
Žky |
kladivo 3 kg (1/1) |
|
Čačková Laura |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
28.65 |
28.65 |
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Hasenovičová Karolína |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
36.81 |
36.81 |
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Hudecová Naďa |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
27.90 |
27.90 |
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Machovcová Gabriela |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
38.89 |
38.89 |
Žky |
kladivo 3 kg (1/4) |
|
Ondrejková Jasmína |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
19.66 |
19.66 |
Žky |
kladivo 3 kg (1/2) |
|
Rolinčinová Vanesa |
10 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
21.24 |
21.24 |
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Stanová Soňa |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
27.00 |
27.00 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Čambalová Karolína |
11 |
AK Junior Holíč |
|
14.68 |
14.68 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Čontofalská Ela |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
33.61 |
33.61 |
Žky |
oštep 500 g (1/1) |
|
Dugová Simona (H) |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
22.95 |
22.95 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Hartmanová Sofia |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
31.92 |
31.92 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Horná Simona |
11 |
AK Junior Holíč |
|
22.98 |
22.98 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Karhanová Emma |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
26.90 |
26.90 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Kúkelová Juliána |
09 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
18.71 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Masaryková Martina |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
19.45 |
19.45 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Ostrčilová Aneta |
10 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
oštep 500 g (1/4) |
|
Smerigová Kristína |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
27.43 |
27.43 |
Žky |
4 x 300 m kluby (1/1) |
|
Antolíková Alžbeta |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/4) |
|
Baroková Karolína |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/4) |
|
Bilická Alica Izabela |
10 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/2) |
|
Blaškovičová Nina |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/1) |
|
Bőhmová Rebeka |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/1) |
|
Borkovičová Natália |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (2/1) |
|
Čontofalská Ela |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/1) |
|
Dániel Franciska |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/2) |
|
Galánková Nikola |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/2) |
|
Galánková Nina |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/3) |
|
Halásová Natália |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/2) |
|
Holešová Karolína |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/1) |
|
Chudá Tereza |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (2/2) |
|
Juhászová Jázmin |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/4) |
|
Juhászová Karolína |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/4) |
|
Krchňáková Eliška |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (2/2) |
|
Kučerová Timea |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (3/1) |
|
Likerová Karin |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/3) |
|
Malček Linda |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/4) |
|
Mastešová Lucia |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/3) |
|
Néčová Emma |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/3) |
|
Pereslény Emma |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/2) |
|
Segešová Agáta |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/1) |
|
Susková Tamara |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/2) |
|
Sviteková Timea |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/3) |
|
Szarvasová Kiara |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/3) |
|
Šerjeniková Sofia |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/4) |
|
Ševčíková Laura |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/2) |
|
Šimonová Natália |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/2) |
|
Šišláková Veronika |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/2) |
|
Šupicová Petra |
11 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
EleHm |
50 m |
|
Bartek Tristan |
18 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
EleHm |
50 m |
|
Boháčik Martinko |
17 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleHm |
50 m |
|
Ertl Teo |
18 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleHm |
50 m |
|
Harnúšek Filip |
17 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
EleHm |
50 m |
|
Horúcka Marko |
18 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleHm |
50 m |
|
Hubinák Matej |
17 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
EleHm |
50 m |
|
Ištok Dušan |
17 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
EleHm |
50 m |
|
Jureňa Jakub |
18 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
EleHm |
50 m |
|
Juriš Jakub |
19 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleHm |
50 m |
|
Kabát Vojtech |
18 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleHm |
50 m |
|
Kotvan Alex |
18 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
EleHm |
50 m |
|
Ondrejička Tobias |
19 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleHm |
50 m |
|
Ondriska Eliáš |
18 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
EleHm |
50 m |
|
Pagáč David |
17 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
09.91 |
09.91 |
EleHm |
50 m |
|
Rehák Oliver |
18 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
EleHm |
50 m |
|
Serhan Alexander Nino |
17 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
EleHm |
50 m |
|
Skačan Matej |
17 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleHm |
50 m |
|
Šagát Natanel |
17 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
EleHm |
50 m |
|
Švec Alexander |
17 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleHm |
50 m |
|
Tamajka Teo |
17 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleHm |
50 m |
|
Vajda Jakub |
18 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
EleHm |
50 m |
|
Varga Lukáš |
18 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleHm |
50 m |
|
Žilínek Michal |
18 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
EleHm |
skok z miesta |
|
Bartek Tristan |
18 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
EleHm |
skok z miesta |
|
Boháčik Martinko |
17 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleHm |
skok z miesta |
|
Ertl Teo |
18 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleHm |
skok z miesta |
|
Harnúšek Filip |
17 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
EleHm |
skok z miesta |
|
Horúcka Marko |
18 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleHm |
skok z miesta |
|
Hubinák Matej |
17 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
EleHm |
skok z miesta |
|
Ištok Dušan |
17 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
EleHm |
skok z miesta |
|
Jureňa Jakub |
18 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
EleHm |
skok z miesta |
|
Juriš Jakub |
19 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleHm |
skok z miesta |
|
Kabát Vojtech |
18 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleHm |
skok z miesta |
|
Kotvan Alex |
18 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
EleHm |
skok z miesta |
|
Ondrejička Tobias |
19 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleHm |
skok z miesta |
|
Ondriska Eliáš |
18 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
EleHm |
skok z miesta |
|
Pagáč David |
17 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
153 |
153 |
EleHm |
skok z miesta |
|
Rehák Oliver |
18 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
EleHm |
skok z miesta |
|
Serhan Alexander Nino |
17 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
EleHm |
skok z miesta |
|
Skačan Matej |
17 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleHm |
skok z miesta |
|
Šagát Natanel |
17 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
EleHm |
skok z miesta |
|
Švec Alexander |
17 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleHm |
skok z miesta |
|
Tamajka Teo |
17 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleHm |
skok z miesta |
|
Vajda Jakub |
18 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
EleHm |
skok z miesta |
|
Varga Lukáš |
18 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleHm |
skok z miesta |
|
Žilínek Michal |
18 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
EleHm |
Lopta z kolien |
|
Bartek Tristan |
18 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
EleHm |
Lopta z kolien |
|
Boháčik Martinko |
17 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleHm |
Lopta z kolien |
|
Ertl Teo |
18 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleHm |
Lopta z kolien |
|
Harnúšek Filip |
17 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
EleHm |
Lopta z kolien |
|
Horúcka Marko |
18 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleHm |
Lopta z kolien |
|
Hubinák Matej |
17 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
EleHm |
Lopta z kolien |
|
Ištok Dušan |
17 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
EleHm |
Lopta z kolien |
|
Jureňa Jakub |
18 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
EleHm |
Lopta z kolien |
|
Juriš Jakub |
19 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleHm |
Lopta z kolien |
|
Kabát Vojtech |
18 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleHm |
Lopta z kolien |
|
Kotvan Alex |
18 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
EleHm |
Lopta z kolien |
|
Ondrejička Tobias |
19 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleHm |
Lopta z kolien |
|
Ondriska Eliáš |
18 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
EleHm |
Lopta z kolien |
|
Pagáč David |
17 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
EleHm |
Lopta z kolien |
|
Rehák Oliver |
18 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
EleHm |
Lopta z kolien |
|
Serhan Alexander Nino |
17 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
EleHm |
Lopta z kolien |
|
Skačan Matej |
17 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleHm |
Lopta z kolien |
|
Šagát Natanel |
17 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
EleHm |
Lopta z kolien |
|
Švec Alexander |
17 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleHm |
Lopta z kolien |
|
Tamajka Teo |
17 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleHm |
Lopta z kolien |
|
Vajda Jakub |
18 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
EleHm |
Lopta z kolien |
|
Varga Lukáš |
18 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleHm |
Lopta z kolien |
|
Žilínek Michal |
18 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/4) |
|
Angyi Leonard |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/2) |
|
Angyi Sebastián |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Aszódi Alexander |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Badin Ján |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
26.64 |
26.64 |
Nžci |
150 m |
|
Baláž Miroslav |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Bertók Félix |
14 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Bielik Jakub |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Bisták Juraj |
16 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Brna Mateo |
15 |
Funny athletics Piešťany |
|
31.41 |
31.41 |
Nžci |
150 m |
|
Csikós Patrik |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
28.95 |
28.94 |
Nžci |
150 m (1/1) |
|
Čahoj Daniel |
14 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
26.56 |
26.56 |
Nžci |
150 m |
|
Černek Oliver |
16 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Červeňák Peter |
14 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Danko Karol |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Drahovský Michal |
15 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Drozd Erik |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Földes Leo |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/2) |
|
Gálik Richard |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Gindl Leo |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Godár Dominik |
14 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
26.05 |
26.05 |
Nžci |
150 m |
|
Gudiak Jakub |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Halinár Michal |
14 |
Atletika Stará Turá |
|
25.80 |
25.76 |
Nžci |
150 m |
|
Hazucha Martin |
16 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Hertl Martin |
13 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Hipský Šimon |
14 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Hlavatý Jakub |
15 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Hollý Timotej |
14 |
AK Junior Holíč |
|
|
32.66 |
Nžci |
150 m |
|
Hrdý Filip |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Hubinský Richard |
16 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Husár Matej |
15 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
25.56 |
25.56 |
Nžci |
150 m |
|
Husár Tomáš |
13 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
22.49 |
22.49 |
Nžci |
150 m |
|
Chmela Filip |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Chocholáček Oliver |
16 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Ivanovič Lukáš |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
27.76 |
Nžci |
150 m |
|
Jamrich Tomáš |
16 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Jaruška Jakub |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Jozefík Sebastián |
15 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Jurčík Matúš |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
31.17 |
31.17 |
Nžci |
150 m (1/3) |
|
Kadlec Jakub |
13 |
Atletika Stará Turá |
|
26.77 |
26.77 |
Nžci |
150 m (1/3) |
|
Kaňo Matias Lukáš |
15 |
Atletika Stará Turá |
|
27.42 |
27.42 |
Nžci |
150 m (1/4) |
|
Kaňo Maxim Igor |
13 |
Atletika Stará Turá |
|
27.53 |
27.53 |
Nžci |
150 m (2/4) |
|
Kliský Andrej |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
25.44 |
25.44 |
Nžci |
150 m |
|
Kňažík Ivan |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
26.64 |
26.64 |
Nžci |
150 m |
|
Kráľovič Jakub |
14 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Kubačka Kristian |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
29.04 |
29.04 |
Nžci |
150 m (3/2) |
|
Kuropka Oto |
14 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/4) |
|
Kvasnica Alex |
15 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Laczkó Viktor |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/4) |
|
Lariš Jakub |
13 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/3) |
|
Maslík Mike |
13 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
23.73 |
23.73 |
Nžci |
150 m |
|
Mesároš Marko |
15 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
150 m (2/2) |
|
Michalec Tomáš |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
27.34 |
27.34 |
Nžci |
150 m (2/1) |
|
Michálek Samuel |
15 |
Atletika Stará Turá |
|
29.39 |
29.39 |
Nžci |
150 m |
|
Miko Dominik |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Mikuš Daniel |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
26.97 |
26.97 |
Nžci |
150 m |
|
Míša Matias |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
26.59 |
26.59 |
Nžci |
150 m (2/2) |
|
Mitchell Max John |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Móča Matej |
13 |
Atletický klub Šurany |
|
|
27.25 |
Nžci |
150 m |
|
Motus Tomáš |
16 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Mrázik Juraj |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Nagy Bruno |
13 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
29.64 |
Nžci |
150 m (1/4) |
|
Nemeš Patrik |
13 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
25.01 |
25.01 |
Nžci |
150 m |
|
Novota Matej |
13 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
24.82 |
Nžci |
150 m (1/3) |
|
Oborčok Tomáš |
16 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/1) |
|
Olešák Samuel |
14 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
150 m (2/2) |
|
Olexa Richard |
14 |
Atletika Stará Turá |
|
27.30 |
27.30 |
Nžci |
150 m |
|
Ondáš Michal |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
26.98 |
26.98 |
Nžci |
150 m |
|
Ondrejička Matej |
16 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
150 m (2/2) |
|
Ovčarovič Emil |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/4) |
|
Pavelka Štefan |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Pavlík Lukáš |
14 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/4) |
|
Petík Adam |
13 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/1) |
|
Plšek Michal |
14 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
23.25 |
23.25 |
Nžci |
150 m |
|
Póčik Lukáš |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/4) |
|
Porubský Adam |
14 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Prokeš Miroslav |
15 |
Atletický klub Senica |
|
29.34 |
29.34 |
Nžci |
150 m |
|
Rehák Daniel |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
150 m (2/2) |
|
Rohár Matej |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
25.67 |
25.67 |
Nžci |
150 m |
|
Roth Alexander |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Rudavský Juraj |
16 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/4) |
|
Setnický Sebastián |
15 |
Atletika Stará Turá |
|
27.74 |
27.74 |
Nžci |
150 m |
|
Soročin Viliam |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
25.11 |
25.11 |
Nžci |
150 m |
|
Straňovský Samuel |
13 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Straňovský Timothy |
13 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Strasser Ladislav |
13 |
Atletický club Nové Zámky |
|
25.88 |
25.88 |
Nžci |
150 m (2/3) |
|
Stuchlý Šimon |
14 |
Atletika Stará Turá |
|
29.94 |
29.94 |
Nžci |
150 m |
|
Szabó Dávid |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
26.57 |
26.57 |
Nžci |
150 m |
|
Šebök Erich |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Tóth Filip |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
26.42 |
26.42 |
Nžci |
150 m |
|
Tóth Samuel Ivan |
16 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Trenčanský Šimon |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
29.94 |
29.94 |
Nžci |
150 m |
|
Trizuliak Timotej |
13 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Valášek Vratislav |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Valenta Šimon |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/3) |
|
Varga Marián |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Varga Matúš |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
26.37 |
26.37 |
Nžci |
150 m |
|
Varga Šimon |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
28.37 |
28.37 |
Nžci |
150 m |
|
Veselý Ján |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
27.03 |
27.03 |
Nžci |
150 m |
|
Vnučko Rastislav |
15 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Zawadzki Damian |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Žúrek Dominik |
15 |
Atletický klub Senica |
|
32.42 |
32.42 |
Nžci |
chôdza 500 m (1/4) |
|
Angyi Leonard |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m (1/2) |
|
Angyi Sebastián |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Baláž Miroslav |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Csikós Patrik |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
3:43.91 |
3:43.91 |
Nžci |
chôdza 500 m (1/1) |
|
Čahoj Daniel |
14 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
3:39.65 |
3:39.65 |
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Červeňák Peter |
14 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Drozd Erik |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Földes Leo |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Hertl Martin |
13 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Hollý Timotej |
14 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Chmela Filip |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Chocholáček Oliver |
16 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Ivanovič Lukáš |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Jurčík Matúš |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
3:39.62 |
3:39.62 |
Nžci |
chôdza 500 m (2/4) |
|
Kliský Andrej |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Kňažík Ivan |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Kráľovič Jakub |
14 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Kubačka Kristian |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
3:10.18 |
3:10.18 |
Nžci |
chôdza 500 m (3/2) |
|
Kuropka Oto |
14 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Kuzmický Dušan |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m (1/4) |
|
Kvasnica Alex |
15 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Laczkó Viktor |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m (1/3) |
|
Maslík Mike |
13 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
3:25.58 |
3:24.57 |
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Miko Dominik |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Mikuš Daniel |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Míša Matias |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
3:44.02 |
3:44.02 |
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Mitchell Max John |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Nagy Bruno |
13 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m (1/3) |
|
Oborčok Tomáš |
16 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m (1/1) |
|
Olešák Samuel |
14 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Ondáš Michal |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
3:14.16 |
3:14.16 |
Nžci |
chôdza 500 m (1/4) |
|
Pavelka Štefan |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m (1/1) |
|
Plšek Michal |
14 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
3:25.84 |
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Póčik Lukáš |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Rehák Daniel |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Roth Alexander |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Soročin Viliam |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Strasser Ladislav |
13 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Szabó Dávid |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
3:38.97 |
3:38.97 |
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Šebök Erich |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Šproch Matej |
15 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
3:56.26 |
3:56.26 |
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Tóth Samuel Ivan |
16 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Valášek Vratislav |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Valenta Šimon |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m (2/1) |
|
Varga Marián |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Varga Matúš |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Varga Šimon |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Vnučko Rastislav |
15 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Zawadzki Damian |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Angyi Leonard |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (1/2) |
|
Angyi Sebastián |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Aszódi Alexander |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Badin Ján |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
298 |
298 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Baláž Miroslav |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Bertók Félix |
14 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
298 |
298 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Bielik Jakub |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Bisták Juraj |
16 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Brna Mateo |
15 |
Funny athletics Piešťany |
|
248 |
248 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/1) |
|
Čahoj Daniel |
14 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
379 |
379 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Černek Oliver |
16 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Červeňák Peter |
14 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Danko Karol |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Drahovský Michal |
15 |
Funny athletics Piešťany |
|
291 |
291 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Drozd Erik |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
289 |
289 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Földes Leo |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (1/2) |
|
Gálik Richard |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Gindl Leo |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Godár Dominik |
14 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
378 |
378 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Gudiak Jakub |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
298 |
298 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Halinár Michal |
14 |
Atletika Stará Turá |
|
336 |
336 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Hazucha Martin |
16 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Hertl Martin |
13 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Hipský Šimon |
14 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Hlavatý Jakub |
15 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Hollý Timotej |
14 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Hrdý Filip |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Hubinský Richard |
16 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Chmela Filip |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Chocholáček Oliver |
16 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Ivanovič Lukáš |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
369 |
369 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Jamrich Tomáš |
16 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Jaruška Jakub |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
229 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Jozefík Sebastián |
15 |
ŠK Jablonica |
|
278 |
278 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Jurčík Matúš |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
273 |
273 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/3) |
|
Kadlec Jakub |
13 |
Atletika Stará Turá |
|
290 |
290 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/3) |
|
Kaňo Matias Lukáš |
15 |
Atletika Stará Turá |
|
284 |
284 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Kaňo Maxim Igor |
13 |
Atletika Stará Turá |
|
301 |
301 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Kňažík Ivan |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
270 |
270 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Kráľovič Jakub |
14 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Kubačka Kristian |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
252 |
252 |
Nžci |
diaľka z mies.o (3/2) |
|
Kuropka Oto |
14 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Kuzmický Dušan |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Kvasnica Alex |
15 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Laczkó Viktor |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Lariš Jakub |
13 |
Atletický klub Šurany |
|
228 |
228 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/3) |
|
Maslík Mike |
13 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
377 |
377 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Mesároš Marko |
15 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (2/2) |
|
Michalec Tomáš |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
317 |
317 |
Nžci |
diaľka z mies.o (2/1) |
|
Michálek Samuel |
15 |
Atletika Stará Turá |
|
271 |
271 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Miko Dominik |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Mikuš Daniel |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
329 |
329 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Míša Matias |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
324 |
324 |
Nžci |
diaľka z mies.o (2/2) |
|
Mitchell Max John |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Móča Matej |
13 |
Atletický klub Šurany |
|
334 |
334 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Motus Tomáš |
16 |
Atletický klub Senica |
|
221 |
221 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Mrázik Juraj |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Nemeš Patrik |
13 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
354 |
354 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Novota Matej |
13 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
380 |
380 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/3) |
|
Oborčok Tomáš |
16 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
288 |
288 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/1) |
|
Olešák Samuel |
14 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
321 |
321 |
Nžci |
diaľka z mies.o (2/2) |
|
Olexa Richard |
14 |
Atletika Stará Turá |
|
282 |
282 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Ondáš Michal |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
336 |
336 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Ondrejička Matej |
16 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (2/2) |
|
Ovčarovič Emil |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Pavelka Štefan |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Pavlík Lukáš |
14 |
Atletický klub Senica |
|
277 |
277 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Petík Adam |
13 |
Atletický klub Šurany |
|
269 |
269 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/1) |
|
Plšek Michal |
14 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
390 |
390 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Póčik Lukáš |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Porubský Adam |
14 |
Atletický klub Šurany |
|
348 |
348 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Prokeš Miroslav |
15 |
Atletický klub Senica |
|
282 |
282 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Rehák Daniel |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
381 |
381 |
Nžci |
diaľka z mies.o (2/2) |
|
Rohár Matej |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
314 |
314 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Roth Alexander |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Rudavský Juraj |
16 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Setnický Sebastián |
15 |
Atletika Stará Turá |
|
278 |
278 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Soročin Viliam |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Straňovský Samuel |
13 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
257 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Straňovský Timothy |
13 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
273 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Strasser Ladislav |
13 |
Atletický club Nové Zámky |
|
317 |
317 |
Nžci |
diaľka z mies.o (2/3) |
|
Stuchlý Šimon |
14 |
Atletika Stará Turá |
|
256 |
256 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Szabó Dávid |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
342 |
342 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Šebök Erich |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Šproch Matej |
15 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
228 |
228 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Tóth Filip |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
331 |
331 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Tóth Samuel Ivan |
16 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Trenčanský Šimon |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
280 |
280 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Trizuliak Timotej |
13 |
Atletický klub Senica |
|
225 |
225 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Valášek Vratislav |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
343 |
343 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Valenta Šimon |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (1/3) |
|
Varga Marián |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
391 |
391 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Varga Matúš |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
347 |
347 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Varga Šimon |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Veselý Ján |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
305 |
305 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Vnučko Rastislav |
15 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Zawadzki Damian |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Žúrek Dominik |
15 |
Atletický klub Senica |
|
215 |
215 |
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Angyi Leonard |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Angyi Sebastián |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Badin Ján |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Baláž Miroslav |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Bisták Juraj |
16 |
Funny athletics Piešťany (A) |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Brna Mateo |
15 |
Funny athletics Piešťany (B) |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Csikós Patrik |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Čahoj Daniel |
14 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Černek Oliver |
16 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Červeňák Peter |
14 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Drahovský Michal |
15 |
Funny athletics Piešťany (B) |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Gálik Richard |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Gudiak Jakub |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Halinár Michal |
14 |
Atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Hazucha Martin |
16 |
ŠK Jablonica (A) |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Hrdý Filip |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Hubinský Richard |
16 |
ŠK Jablonica (A) |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Chmela Filip |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Ivanovič Lukáš |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Jozefík Sebastián |
15 |
ŠK Jablonica (A) |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Kadlec Jakub |
13 |
Atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Kaňo Matias Lukáš |
15 |
Atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Kaňo Maxim Igor |
13 |
Atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Kliský Andrej |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Kňažík Ivan |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Kubačka Kristian |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Kuropka Oto |
14 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (3/4) |
|
Kuzmický Dušan |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Laczkó Viktor |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Lariš Jakub |
13 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Maslík Mike |
13 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Michalec Tomáš |
14 |
Funny athletics Piešťany (A) |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Michálek Samuel |
15 |
Atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Mikuš Daniel |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Míša Matias |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Mitchell Max John |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Móča Matej |
13 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Mrázik Juraj |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (3/1) |
|
Nagy Bruno |
13 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Nemeš Patrik |
13 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Novota Matej |
13 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Olešák Samuel |
14 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Olexa Richard |
14 |
Atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Ondáš Michal |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Ondrejička Matej |
16 |
Funny athletics Piešťany (B) |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Ovčarovič Emil |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Pavelka Štefan |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Pavlík Lukáš |
14 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Petík Adam |
13 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Plšek Michal |
14 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Porubský Adam |
14 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Prokeš Miroslav |
15 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Rehák Daniel |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Rohár Matej |
13 |
Funny athletics Piešťany (A) |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Roth Alexander |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Rudavský Juraj |
16 |
ŠK Jablonica (A) |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Setnický Sebastián |
15 |
Atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Soročin Viliam |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (3/2) |
|
Straňovský Samuel |
13 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (3/3) |
|
Straňovský Timothy |
13 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Strasser Ladislav |
13 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Stuchlý Šimon |
14 |
Atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Szabó Dávid |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Šproch Matej |
15 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Tóth Filip |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Trenčanský Šimon |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Valášek Vratislav |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Valenta Šimon |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Varga Marián |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Varga Matúš |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Varga Šimon |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Veselý Ján |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Žúrek Dominik |
15 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
EleZm |
50 m |
|
Barteková Šárka |
18 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
EleZm |
50 m |
|
Batková Johana |
18 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
EleZm |
50 m |
|
Beňová Alžbeta |
17 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleZm |
50 m |
|
Ďurišová Zarka |
17 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleZm |
50 m |
|
Farkašová Charlotte |
17 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
EleZm |
50 m |
|
Jurišová Nina |
17 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleZm |
50 m |
|
Komárová Lujza |
17 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleZm |
50 m |
|
Koniarová Olivia |
18 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleZm |
50 m |
|
Kuropka Irma |
17 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
EleZm |
50 m |
|
Malichová Rebeka |
17 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
EleZm |
50 m |
|
Matiašovičová Ema |
17 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
EleZm |
50 m |
|
Matuská Laura |
17 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
EleZm |
50 m |
|
Rybáriková Kristína |
17 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleZm |
50 m |
|
Strečanská Nina |
17 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
EleZm |
50 m |
|
Vančíková Tatiana |
17 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
EleZm |
50 m |
|
Wirth Hanna |
17 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleZm |
skok z miesta |
|
Barteková Šárka |
18 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
EleZm |
skok z miesta |
|
Beňová Alžbeta |
17 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleZm |
skok z miesta |
|
Ďurišová Zarka |
17 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleZm |
skok z miesta |
|
Farkašová Charlotte |
17 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
EleZm |
skok z miesta |
|
Jurišová Nina |
17 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleZm |
skok z miesta |
|
Komárová Lujza |
17 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleZm |
skok z miesta |
|
Koniarová Olivia |
18 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleZm |
skok z miesta |
|
Kuropka Irma |
17 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
EleZm |
skok z miesta |
|
Malichová Rebeka |
17 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
EleZm |
skok z miesta |
|
Matiašovičová Ema |
17 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
EleZm |
skok z miesta |
|
Matuská Laura |
17 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
EleZm |
skok z miesta |
|
Rybáriková Kristína |
17 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleZm |
skok z miesta |
|
Strečanská Nina |
17 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
EleZm |
skok z miesta |
|
Vančíková Tatiana |
17 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
EleZm |
skok z miesta |
|
Wirth Hanna |
17 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleZm |
Lopta z kolien |
|
Barteková Šárka |
18 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
EleZm |
Lopta z kolien |
|
Batková Johana |
18 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
EleZm |
Lopta z kolien |
|
Beňová Alžbeta |
17 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleZm |
Lopta z kolien |
|
Ďurišová Zarka |
17 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleZm |
Lopta z kolien |
|
Farkašová Charlotte |
17 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
EleZm |
Lopta z kolien |
|
Jurišová Nina |
17 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleZm |
Lopta z kolien |
|
Komárová Lujza |
17 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleZm |
Lopta z kolien |
|
Koniarová Olivia |
18 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleZm |
Lopta z kolien |
|
Kuropka Irma |
17 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
EleZm |
Lopta z kolien |
|
Malichová Rebeka |
17 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
EleZm |
Lopta z kolien |
|
Matiašovičová Ema |
17 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
EleZm |
Lopta z kolien |
|
Matuská Laura |
17 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
EleZm |
Lopta z kolien |
|
Rybáriková Kristína |
17 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleZm |
Lopta z kolien |
|
Strečanská Nina |
17 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
EleZm |
Lopta z kolien |
|
Vančíková Tatiana |
17 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
EleZm |
Lopta z kolien |
|
Wirth Hanna |
17 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
1000 m (1/2) |
|
Adamčíková Ema |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Adamčová Naďa |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Adamčová Nina |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Andelová Emily |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
1000 m (1/3) |
|
Angyiová Stella |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
1000 m (1/1) |
|
Babjaková Anežka |
13 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Batková Ester |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Batková Miriam |
15 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Bedečová Tatiana |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Bednáriková Tamara |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Beňová Katarína |
15 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
1000 m (2/2) |
|
Bistáková Karolína |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
1000 m (1/4) |
|
Blahová Karin |
16 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
1000 m (1/4) |
|
Blahová Karolína |
14 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Bohovičová Nikol |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
1000 m (2/1) |
|
Brathová Melissa |
15 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Brna Mila |
16 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Búranová Anna |
16 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
1000 m (1/2) |
|
Butková Adela |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Cocherová Paulína |
14 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
1000 m (1/4) |
|
Člunková Šárka |
14 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Dávideková Tamara |
14 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Dobranská Adela |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Domanická Nela |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Dosoudilová Sára |
13 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
1000 m (1/4) |
|
Ďuricová Diana |
15 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Ďurišová Nela |
14 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
1000 m (1/3) |
|
Ďurišová Vanesa |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
1000 m (1/2) |
|
Dvorská Bianka |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Engelmanová Hana |
14 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
1000 m (1/3) |
|
Farkašová Alica |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
1000 m (3/1) |
|
Farkašová Ema |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Flórová Alexandra |
14 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
1000 m (1/4) |
|
Gajdošová Amelie |
13 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
1000 m (1/4) |
|
Gažová Tamara |
13 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
4:35.79 |
Nžky |
1000 m |
|
Glosová Elena |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Gregušová Greta |
16 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Grmanová Michaela |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Harnúšková Hana |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Hertlová Frída |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Horňaková Natália |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Horúcková Melisa |
15 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Hrušovská Elly |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Hubinská Rebeka |
14 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Chladonová Zora |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Chocholáčková Júlia |
14 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžky |
1000 m (1/1) |
|
Jansová Isabella Mia |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Jarušková Eliška |
15 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
1000 m (1/4) |
|
Ježíková Jasmínka |
16 |
AK Dukla Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Juhászová Margaréta |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Kačkovičová Hana |
16 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
1000 m (2/1) |
|
Kafríková Ema |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Kapustíková Zuzana |
15 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Kišková Evelin |
15 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Kmeťová Jazmína |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Kocianová Vanesa |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
1000 m (1/2) |
|
Koníčková Nina |
14 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Koprdová Sabína |
16 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
1000 m (1/4) |
|
Kralovičová Paulína |
15 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Kramárová Dáša |
13 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Kramárová Maya |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Križánková Sofia |
15 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžky |
1000 m (1/4) |
|
Kubalová Sára |
13 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
5:11.27 |
Nžky |
1000 m (2/2) |
|
Kubišová Agáta |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Kundalová Lenka |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
3:43.50 |
3:43.50 |
Nžky |
1000 m (1/3) |
|
Kunochová Michaela |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
1000 m (1/4) |
|
Kupová Adela |
15 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Kuricová Hanka |
16 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
1000 m (1/2) |
|
Kurucová Natália |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Kyselová Nina |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Lanžová Nina |
14 |
AK Junior Holíč |
|
4:03.81 |
4:03.81 |
Nžky |
1000 m (1/4) |
|
Latáková Klára |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
4:42.31 |
4:17.56 |
Nžky |
1000 m |
|
Liščáková Melánia |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Lošonská Tatiana |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
1000 m (1/4) |
|
Malichová Viktória |
14 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Masárová Nataša |
14 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
1000 m (1/1) |
|
Matiašovičová Mia |
14 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Mičániová Lucia |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Michlerová Eliška |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Mikúšková Nelly |
14 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Miškechová Lily |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Mužilová Ema |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
1000 m (2/3) |
|
Novotná Ela |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Oborčoková Soňa |
13 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Ochotnická Diana |
15 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Oršulová Jovanka |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Oršulová Linda |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Ouhadiová Vivien |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
1000 m (3/2) |
|
Panócová Michaela |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Papánková Sabína |
15 |
AK Junior Holíč |
|
4:45.03 |
4:45.03 |
Nžky |
1000 m |
|
Parikrupová Adela |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Pavlíková Johana Jana |
15 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Pavlíková Karolína |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
1000 m (1/4) |
|
Pittelová Natália |
13 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Podstupková Nina |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
3:55.13 |
Nžky |
1000 m |
|
Polačiková Sofia |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Polakovičová Klára |
15 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Praženková Milena |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
1000 m (1/2) |
|
Psotová Adela |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Puchoňová Natália |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
1000 m (1/3) |
|
Repčíková Linda |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
1000 m (1/1) |
|
Sidorová Nataša |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Slobodová Lujza |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
1000 m (1/2) |
|
Sochorová Elena |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
4:08.16 |
4:08.16 |
Nžky |
1000 m |
|
Sochová Hana |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Stupar Aleksandra |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Suchopová Tamara |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Ščibranová Nela |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
3:59.35 |
3:59.35 |
Nžky |
1000 m |
|
Šišková Agáta |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
1000 m (1/3) |
|
Šišláková Daniela |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Šprochová Ema |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
3:54.82 |
3:54.82 |
Nžky |
1000 m |
|
Šrajová Kristína |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Šútorová Barbora |
16 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Švecová Zara |
14 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
1000 m (2/4) |
|
Toblová Zoe |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Tomanová Eliška |
15 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Uherová Tamara |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Váleková Linda |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Vančová Natália |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Vargová Barbora |
14 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Vician Dorothy |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
3:54.35 |
3:54.35 |
Nžky |
1000 m |
|
Vlčeková Viktória |
14 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
1000 m (2/4) |
|
Vyhnáliková Ema |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Vyzváryová Dominika |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
1000 m (3/1) |
|
Waroschová Stella |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Zemánková Ivana |
15 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžky |
1000 m (1/4) |
|
Žúrková Žofia |
13 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 (1/2) |
|
Adamčíková Ema |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Adamčová Naďa |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Andelová Emily |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 (1/3) |
|
Angyiová Stella |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Antoliková Emília |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
14.56 |
14.56 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 (1/1) |
|
Babjaková Anežka |
13 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Barcziová Nina |
14 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Bednáriková Tamara |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 (2/2) |
|
Bistáková Karolína |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 (2/1) |
|
Brathová Melissa |
15 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Domanická Nela |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 (1/3) |
|
Ďurišová Vanesa |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 (1/2) |
|
Dvorská Bianka |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Engelmanová Hana |
14 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 (1/3) |
|
Farkašová Alica |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Flórová Alexandra |
14 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 (1/4) |
|
Gajdošová Amelie |
13 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Gálová Michaela |
15 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 (1/4) |
|
Gažová Tamara |
13 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
14.97 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Glosová Elena |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Grmanová Michaela |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Hertlová Frída |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Horňaková Natália |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Hrušovská Elly |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Hudecová Viktória |
14 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
11.77 |
11.77 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Chladonová Zora |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Chocholáčková Júlia |
14 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 (1/1) |
|
Jansová Isabella Mia |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 (2/1) |
|
Kafríková Ema |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Kalinová Hanka |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Kmeťová Jazmína |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Kocianová Vanesa |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Kollárová Paulinka |
16 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 (1/2) |
|
Koníčková Nina |
14 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Kostková Júlia |
15 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Kramárová Dáša |
13 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Kramárová Maya |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Križánková Sofia |
15 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Kubaljaková Lenka |
16 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Kubincová Lujza |
14 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 (2/2) |
|
Kubišová Agáta |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 (1/4) |
|
Latáková Klára |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
11.95 |
11.95 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Liščáková Melánia |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Lošonská Tatiana |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
15.75 |
15.75 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 (1/1) |
|
Matiašovičová Mia |
14 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Mičániová Lucia |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
13.98 |
13.98 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Michlerová Eliška |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Mužilová Ema |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 (3/4) |
|
Nemešová Simona |
15 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
13.82 |
13.82 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 (2/3) |
|
Novotná Ela |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Oborčoková Soňa |
13 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 (3/2) |
|
Panócová Michaela |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Parikrupová Adela |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Pavelková Hana |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
13.00 |
13.00 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Pavliková Juliana |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Polačiková Sofia |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Psotová Adela |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Puchoňová Natália |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Rajnohová Ema |
13 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
13.37 |
13.37 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Rakovská Lujza |
15 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 (1/3) |
|
Repčíková Linda |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 (1/1) |
|
Sidorová Nataša |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Slobodová Lujza |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 (1/1) |
|
Sochorová Elena |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Sochová Hana |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Stupar Aleksandra |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Suchopová Tamara |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
14.53 |
14.53 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Ščibranová Nela |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Šišková Agáta |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 (1/3) |
|
Šišláková Daniela |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Šprochová Ema |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
14.47 |
14.47 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Švecová Zara |
14 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Švolíková Ema |
13 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
16.42 |
16.42 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 (2/4) |
|
Toblová Zoe |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
15.30 |
15.30 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Uherová Tamara |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Váleková Linda |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Vančová Natália |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Vargová Barbora |
14 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Vician Dorothy |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
14.15 |
14.15 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 (2/4) |
|
Vyhnáliková Ema |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
12.02 |
12.02 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Zvalová Ema |
14 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Adamčová Naďa |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Angyiová Stella |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Antoliková Emília |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/2) |
|
Bedečová Tatiana |
14 |
Funny athletics Piešťany (C) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Bednáriková Tamara |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/3) |
|
Beňová Katarína |
15 |
Funny athletics Piešťany (C) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Bistáková Karolína |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Blahová Karin |
16 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Bohovičová Nikol |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Brathová Melissa |
15 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/1) |
|
Brna Mila |
16 |
Funny athletics Piešťany (C) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Butková Adela |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Člunková Šárka |
14 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Dobranská Adela |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Dosoudilová Sára |
13 |
ŠK Jablonica (A) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Ďuricová Diana |
15 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Ďurišová Nela |
14 |
ŠK Jablonica (A) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Ďurišová Vanesa |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Dvorská Bianka |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Engelmanová Hana |
14 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Farkas Rebeca |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Farkašová Alica |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Farkašová Ema |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Flórová Alexandra |
14 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Gajdošová Amelie |
13 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Gálová Michaela |
15 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Gažová Tamara |
13 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Grmanová Michaela |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Haberernová Gréta |
13 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Harnúšková Hana |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Hertlová Frída |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Horúcková Melisa |
15 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Hubinská Rebeka |
14 |
ŠK Jablonica (B) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Chladonová Zora |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Jansová Isabella Mia |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Juhászová Margaréta |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Juristová Agáta |
16 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Kačkovičová Hana |
16 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Kafríková Ema |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Kalinová Hanka |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Kapustíková Zuzana |
15 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Kocianová Vanesa |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/4) |
|
Kollárová Paulinka |
16 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Koníčková Nina |
14 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/3) |
|
Kostková Júlia |
15 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Kralovičová Paulína |
15 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Kramárová Dáša |
13 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Kramárová Maya |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/2) |
|
Kubaljaková Lenka |
16 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Kubalová Sára |
13 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Kubišová Agáta |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Kunochová Michaela |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Kupová Adela |
15 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Kurucová Natália |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Kyselová Nina |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Latáková Klára |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Liščáková Melánia |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Lošonská Tatiana |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Malichová Viktória |
14 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Masárová Nataša |
14 |
ŠK Jablonica (A) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Matiašovičová Mia |
14 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Mičániová Lucia |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Mikúšková Nelly |
14 |
ŠK Jablonica (B) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Miškechová Lily |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Mužilová Ema |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Nekanovičová Nikol |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Nemešová Simona |
15 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Novotná Ela |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Oborčoková Soňa |
13 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Ochotnická Laura |
13 |
ŠK Jablonica (A) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Oravcová Lenka |
15 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Oršulová Jovanka |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Oršulová Linda |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Ouhadiová Vivien |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/2) |
|
Panócová Michaela |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Pavelková Hana |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Pavliková Juliana |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Pavlíková Karolína |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Pittelová Natália |
13 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Polačiková Sofia |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Polakovičová Klára |
15 |
ŠK Jablonica (B) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/4) |
|
Praženková Milena |
14 |
Funny athletics Piešťany (C) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Psotová Adela |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Puchoňová Natália |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Rajnohová Ema |
13 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/1) |
|
Rakovská Lujza |
15 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Repčíková Linda |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Sidorová Nataša |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Slobodová Lujza |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Sochorová Elena |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Stupar Aleksandra |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Šišková Agáta |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Šišláková Daniela |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Šprochová Ema |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Šrajová Kristína |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Švolíková Ema |
13 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Toblová Zoe |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Tomanová Eliška |
15 |
ŠK Jablonica (B) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Váleková Linda |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Vargová Barbora |
14 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Vician Dorothy |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Vyhnáliková Ema |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Vyzváryová Dominika |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/1) |
|
Waroschová Stella |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Zvalová Ema |
14 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Zvončeková Karolína |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Žúrková Žofia |
13 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Adamčíková Ema |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Adamčová Naďa |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
06.13 |
06.13 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Adamčová Nina |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Andelová Emily |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (1/3) |
|
Angyiová Stella |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
04.20 |
04.20 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Antoliková Emília |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
05.02 |
05.02 |
Nžky |
plná lopta 1kg (1/1) |
|
Babjaková Anežka |
13 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Barcziová Nina |
14 |
AK Junior Holíč |
|
05.82 |
05.82 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Batková Ester |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
355 |
355 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Bedečová Tatiana |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
03.44 |
03.44 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Bednáriková Tamara |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
04.02 |
04.02 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Benczeová Táňa |
16 |
Atletický club Nové Zámky |
|
03.20 |
03.20 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Beňová Katarína |
15 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (2/1) |
|
Bistáková Karolína |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (1/4) |
|
Blahová Karin |
16 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (1/4) |
|
Blahová Karolína |
14 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Bohovičová Nikol |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (2/1) |
|
Brathová Melissa |
15 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Brna Mila |
16 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Búranová Anna |
16 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (1/2) |
|
Butková Adela |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Cigáňová Vivien |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Cocherová Paulína |
14 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (1/4) |
|
Člunková Šárka |
14 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Dávideková Tamara |
14 |
AK Junior Holíč |
|
04.41 |
04.41 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Dobranská Adela |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Domanická Nela |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
348 |
348 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Dosoudilová Sára |
13 |
ŠK Jablonica |
|
06.38 |
06.38 |
Nžky |
plná lopta 1kg (1/4) |
|
Ďuricová Diana |
15 |
Atletický klub Senica |
|
04.41 |
04.41 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Ďurišová Nela |
14 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (1/2) |
|
Ďurišová Vanesa |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
05.07 |
05.07 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Dvorská Bianka |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
03.00 |
03.00 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Engelmanová Hana |
14 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Farkas Rebeca |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (1/3) |
|
Farkašová Alica |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
05.30 |
05.30 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Farkašová Ema |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Flórová Alexandra |
14 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
05.57 |
05.57 |
Nžky |
plná lopta 1kg (1/4) |
|
Gajdošová Amelie |
13 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Gálová Michaela |
15 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (1/4) |
|
Gažová Tamara |
13 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Glosová Elena |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Gregušová Greta |
16 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Grmanová Michaela |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Harnúšková Hana |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
03.26 |
03.26 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Hertlová Frída |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Hlúpiková Aneta |
13 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Horňaková Natália |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Horúcková Melisa |
15 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Hrušovská Elly |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
350 |
350 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Hubinská Rebeka |
14 |
ŠK Jablonica |
|
05.38 |
05.38 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Hudecová Viktória |
14 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Chladonová Zora |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
04.00 |
04.00 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Chocholáčková Júlia |
14 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (1/1) |
|
Jansová Isabella Mia |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
04.93 |
04.93 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Jarušková Eliška |
15 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
04.56 |
Nžky |
plná lopta 1kg (1/4) |
|
Ježíková Jasmínka |
16 |
AK Dukla Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Juhászová Margaréta |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
04.90 |
04.90 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Jureňová Stela |
16 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Juristová Agáta |
16 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Kačkovičová Hana |
16 |
Atletický club Nové Zámky |
|
04.80 |
04.80 |
Nžky |
plná lopta 1kg (2/2) |
|
Kafríková Ema |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Kalinová Hanka |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Kapustíková Zuzana |
15 |
Funny athletics Piešťany |
|
04.21 |
04.21 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Kišková Evelin |
15 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Kmeťová Jazmína |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Kocianová Vanesa |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (3/4) |
|
Kollárová Paulinka |
16 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (1/2) |
|
Koníčková Nina |
14 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Koprdová Sabína |
16 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Kostková Júlia |
15 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (1/4) |
|
Kralovičová Paulína |
15 |
Atletický klub Senica |
|
04.31 |
04.31 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Kramárová Dáša |
13 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Kramárová Maya |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Križánková Sofia |
15 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Kubaljaková Lenka |
16 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Kubincová Lujza |
14 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (2/2) |
|
Kubišová Agáta |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
04.90 |
04.90 |
Nžky |
plná lopta 1kg (1/3) |
|
Kunochová Michaela |
16 |
Atletický klub Bojničky |
|
03.50 |
03.50 |
Nžky |
plná lopta 1kg (1/4) |
|
Kupová Adela |
15 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Kuricová Hanka |
16 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (2/4) |
|
Kurucová Natália |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
03.20 |
03.20 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Kyselová Nina |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Lanžová Nina |
14 |
AK Junior Holíč |
|
04.16 |
04.16 |
Nžky |
plná lopta 1kg (1/4) |
|
Latáková Klára |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
05.44 |
05.44 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Liščáková Melánia |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
05.84 |
05.84 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Lošonská Tatiana |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
05.67 |
05.67 |
Nžky |
plná lopta 1kg (1/4) |
|
Malichová Viktória |
14 |
Atletický klub Senica |
|
06.45 |
06.45 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Masárová Nataša |
14 |
ŠK Jablonica |
|
04.98 |
04.98 |
Nžky |
plná lopta 1kg (1/1) |
|
Matiašovičová Mia |
14 |
Atletický klub Bojničky |
|
03.62 |
03.62 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Mičániová Lucia |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
06.24 |
06.24 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Michlerová Eliška |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Mikúšková Nelly |
14 |
ŠK Jablonica |
|
03.47 |
05.13 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Miškechová Lily |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Mužilová Ema |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (1/4) |
|
Nekanovičová Nikol |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (3/4) |
|
Nemešová Simona |
15 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (2/4) |
|
Novotná Ela |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
05.70 |
05.70 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Oborčoková Soňa |
13 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
05.88 |
05.88 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Ochotnická Diana |
15 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Ochotnická Laura |
13 |
ŠK Jablonica |
|
|
04.57 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Oravcová Lenka |
15 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Oršulová Jovanka |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Oršulová Linda |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Ouhadiová Vivien |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
04.81 |
04.81 |
Nžky |
plná lopta 1kg (3/1) |
|
Panócová Michaela |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Papánková Sabína |
15 |
AK Junior Holíč |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Parikrupová Adela |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
347 |
347 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Pavelková Hana |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
05.64 |
05.64 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Pavlíková Johana Jana |
15 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Pavliková Juliana |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
04.19 |
04.19 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Pavlíková Karolína |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
04.91 |
04.91 |
Nžky |
plná lopta 1kg (1/4) |
|
Pittelová Natália |
13 |
Atletický klub Senica |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Polačiková Sofia |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
05.62 |
05.62 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Polakovičová Klára |
15 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Praženková Milena |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (1/4) |
|
Psotová Adela |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Puchoňová Natália |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Rajnohová Ema |
13 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Rakovská Lujza |
15 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (1/3) |
|
Repčíková Linda |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
04.23 |
04.23 |
Nžky |
plná lopta 1kg (1/1) |
|
Sidorová Nataša |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
05.40 |
05.40 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Slobodová Lujza |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (1/1) |
|
Sochorová Elena |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Sochová Hana |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
357 |
357 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Stupar Aleksandra |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
04.88 |
04.88 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Suchopová Tamara |
13 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Ščibranová Nela |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Šišková Agáta |
14 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (1/3) |
|
Šišláková Daniela |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Šrajová Kristína |
13 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Šútorová Barbora |
16 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
05.10 |
05.10 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Švecová Zara |
14 |
AK Slávia Trenčín o.z. |
|
|
03.45 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Švolíková Ema |
13 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
05.09 |
05.09 |
Nžky |
plná lopta 1kg (1/1) |
|
Toblová Zoe |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Tomanová Eliška |
15 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Uherová Tamara |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
346 |
346 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Váleková Linda |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
05.90 |
05.90 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Vančová Natália |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
360 |
360 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Vargová Barbora |
14 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Vician Dorothy |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
05.05 |
05.05 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Vlčeková Viktória |
14 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (1/4) |
|
Vyhnáliková Ema |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
05.11 |
05.11 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Vyzváryová Dominika |
14 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (2/3) |
|
Waroschová Stella |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
04.60 |
04.60 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Zemánková Ivana |
15 |
AK Junior Holíč |
|
05.65 |
05.65 |
Nžky |
plná lopta 1kg (1/4) |
|
Zvončeková Karolína |
15 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (1/4) |
|
Žúrková Žofia |
13 |
Atletický klub Senica |
|
04.56 |
04.56 |