<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detská P-T-S - Banskobystrický kraj (krajské kolo), Banská Bystrica, 25. 4. 2024

Kategórie Disciplína ŠČ Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dtsa St 40 m Farkaš Sebastián 13 Atletický klub ZŠ Sirk
Dtsa St 40 m Ferková Leona 14 Atletický klub ZŠ Sirk
Dtsa St 40 m Havran Martin 13 Atletický klub ZŠ Sirk
Dtsa St 40 m Horváth Radoslav 15 Atletický klub ZŠ Sirk
Dtsa St 40 m Kotaiová Agnesa 14 Atletický klub ZŠ Sirk
Dtsa St 40 m Rusňáková Timea 15 Atletický klub ZŠ Sirk
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Adamová Viktória 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Babic Adam 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Bariaková Barbora 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Čorbová Nina 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Hronec Sebastián 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Chomčo Patrik 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Kizek Jaroslav 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Kliment Samuel 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Kováčová Sophia 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Krahulcová Tatiana 16 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Kubaliak Matúš 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Kučerová Mariana 15 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Laššáková Zuzana 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Melicherová Dorota 13 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Micháliková Julia 13 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Šuleková Zuzana 15 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Vreštiaková Simona 13 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Žilková Katarína 16 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová (B)
Dtsa Ml 40 m Havran Emil 16 Atletický klub ZŠ Sirk
Dtsa Ml 40 m Kotai Sebastián 16 Atletický klub ZŠ Sirk
Dtsa Ml 40 m Kotai Slavomír 16 Atletický klub ZŠ Sirk
Dtsa Ml 40 m Štefko Emília 16 Atletický klub ZŠ Sirk
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/3) Lupták Theo 18 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/1) Škrabák Miroslav 17 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/2) Žilková Katarína 16 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová