<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

1. kolo Dorasteneckej ligy, Dubnica nad Váhom, 26. 5. 2024

Kategórie Disciplína ŠČ Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dci 100 m Záležák Matej 07 ŠK ŠOG Nitra 11.09 11.09
Dci 200 m Benko Samuel 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dci 200 m Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 24.28 24.28
Dci 200 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 22.41 22.41
Dci 200 m Záležák Matej 07 ŠK ŠOG Nitra 22.77 22.77
Dci 400 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 53.68 53.68
Dci 800 m Oršula Adrián 07 AK Baník Prievidza 2:09.44 2:09.44
Dci 3000 m Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky 11:22.88 11:22.88
Dci 110 m pr. 91,4 Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 14.92 14.92
Dci 110 m pr. 91,4 Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 14.75 14.75
Dci 400 m pr. 83,8 Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 58.87 58.87
Dci 400 m pr. 83,8 Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 58.52 58.52
Dci 2000 m pr. 83,8 Komka Tomáš 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 07:28.83 07:28.83
Dci chôdza 3000 m Krompaščík Šimon 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 14:09.62 14:09.62
Dci výška Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 182 182
Dci diaľka Benko Samuel 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 543 543
Dci diaľka Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 425 425
Dci diaľka Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 612 612
Dci guľa 5 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 11.43 11.43
Dci guľa 5 kg Komka Tomáš 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dci guľa 5 kg Šrámek Tadeáš 08 Atletický klub Bojničky 11.10 11.10
Dci disk 1,5 kg Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky 20.16 20.16
Dci disk 1,5 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 38.83 38.83
Dci disk 1,5 kg Šrámek Tadeáš 08 Atletický klub Bojničky 29.80 29.80
Dci kladivo 5 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 38.64 38.64
Dci kladivo 5 kg Šrámek Tadeáš 08 Atletický klub Bojničky 39.18 39.18
Dci oštep 700 g Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 20.60 20.60
Dci oštep 700 g Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky 30.65 30.65
Dci oštep 700 g Krompaščík Šimon 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 23.63 23.63
Dky 100 m Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100 m Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 12.63 12.55
Dky 100 m Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky 13.53 13.53
Dky 200 m Gutteková Klára 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 29.90 29.90
Dky 200 m Hanudeľová Tamara Chiara 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov 29.62 29.62
Dky 200 m Herdický Sofia Alexandra 08 ŠŠK-Junior Prešov 28.53 28.53
Dky 200 m Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 28.02 28.02
Dky 200 m Onďáková Anetta 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 32.68 32.68
Dky 200 m Rusinová Barbora 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 30.12 30.12
Dky 200 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 25.35 25.35
Dky 200 m Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 29.88 29.88
Dky 200 m Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky 26.79 26.79
Dky 400 m Hanudeľová Tamara Chiara 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov 63.09 63.09
Dky 400 m Krupová Zora (H) 08 Atletický klub Bojničky 58.29 58.29
Dky 400 m Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky 61.73 61.73
Dky 800 m Gutteková Klára 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:33.51 2:33.51
Dky 800 m Ištvániková Paulína 08 Individuálny člen SAZ 2:40.75 2:40.75
Dky 800 m Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:50.12 2:50.12
Dky 1500 m Rusinová Barbora 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 3000 m Butoracová Petra 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 100m p 76,2-8,5 Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 15.66 15.66
Dky 100m p 76,2-8,5 Rusnáková Linda 09 Atletický klub Čadca 15.63 15.63
Dky 100m p 76,2-8,5 Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 14.31 14.31
Dky 400 m pr. 76,2 Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 72.55 72.55
Dky 400 m pr. 76,2 Čermáková Barbora 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 400 m pr. 76,2 Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 67.32 67.32
Dky 400 m pr. 76,2 Hanudeľová Tamara Chiara 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov 74.78 74.78
Dky 400 m pr. 76,2 Herdický Sofia Alexandra 08 ŠŠK-Junior Prešov
Dky 400 m pr. 76,2 Onďáková Anetta 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 85.94 85.94
Dky 2000 m pr. 76,2 Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 7:49.93 7:49.93
Dky chôdza 3000 m Čermáková Barbora 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 20:30.64 20:30.64
Dky chôdza 3000 m Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 15:58.77 15:58.77
Dky diaľka Butoracová Petra 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov 360 360
Dky diaľka Gutteková Klára 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 408 408
Dky diaľka Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 541 541
Dky trojskok Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 09.54 09.54
Dky trojskok Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 09.90 09.90
Dky guľa 3 kg Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.83 09.83
Dky guľa 3 kg Čačková Laura 10 Atletický klub Bojničky 09.54 09.54
Dky guľa 3 kg Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 11.47 11.47
Dky guľa 3 kg Sofková Roderika 07 AK AŠK Slávia Trnava 11.97 11.97
Dky guľa 3 kg Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 11.36 11.36
Dky guľa 3 kg Špirengová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 09.08 09.08
Dky disk 1 kg Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 27.16 27.16
Dky disk 1 kg Hranáková Paulína 08 Atletický klub Bojničky 22.14 22.14
Dky disk 1 kg Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 35.98 35.98
Dky disk 1 kg Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava 20.30 20.30
Dky disk 1 kg Sofková Roderika 07 AK AŠK Slávia Trnava 38.46 38.46
Dky disk 1 kg Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 32.50 32.50
Dky kladivo 3 kg Čačková Laura 10 Atletický klub Bojničky 28.65 28.65
Dky kladivo 3 kg Hranáková Paulína 08 Atletický klub Bojničky 32.09 32.09
Dky kladivo 3 kg Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava 38.89 38.89
Dky kladivo 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 36.45 37.24
Dky kladivo 3 kg Sofková Roderika 07 AK AŠK Slávia Trnava 36.02 36.02
Dky kladivo 3 kg Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 27.00 27.00
Dky oštep 500 g Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 29.50 29.50
Dky oštep 500 g Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava 33.61 33.61
Dky oštep 500 g Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 27.48 27.48
Dky oštep 500 g Herdický Sofia Alexandra 08 ŠŠK-Junior Prešov 21.93 21.93
Dky oštep 500 g Špirengová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 21.19 21.19
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Butoracová Petra 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Onďáková Anetta 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Rusinová Barbora 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov