<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Jumperia 2.kolo, Banská Bystrica, 17. 1. 2023

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 60 m Jančár Lucian 00 TJ Tatran Spišská Nová Ves 07.15 07.15
M 60 m Michalica Michal 06 Zdravie v pohybe Lučatín
M výška Tóth Gergely 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 210 210
M žrď Kremser Aleš 72 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 380 400
M guľa 7,26 kg Gallay Igor 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.32 12.43
M guľa 7,26 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 16.57 16.57
M guľa 7,26 kg Mistrík Martin 99 AK Danica Zvolen 12.04 12.04
M guľa 7,26 kg Pauer Andrej 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.18 12.97
M guľa 7,26 kg Sanitra Dominik 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 09.43 09.43
M guľa 7,26 kg Šramko Martin 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.91 11.91
J 60 m Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 07.18 07.18
J 60 m Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica 07.44 07.44
J výška Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 183 183
J diaľka Balog Milan 04 Atletika Košice o.z. 599 599
J diaľka Čížek Samuel 05 Atletika Košice o.z. 625 625
J diaľka Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 601 601
J trojskok Balog Milan 04 Atletika Košice o.z. 12.92 12.92
J trojskok Čížek Samuel 05 Atletika Košice o.z. 11.55 11.55
Dci 60 m Dávid Peter 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.98
Dci 60 m Elegańczyk Matúš 07 AK Mostáreň Brezno
Dci 60 m Fojtík Jakub 07 BŠK Banská Bystrica
Dci 60 m Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky 08.44 08.44
Dci 60 m Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 07.72 07.72
Dci 60 m Šoltés Peter 07 Zdravie v pohybe Lučatín
Dci 60 m Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 08.04 08.04
Dci 60 m Výboh Tomáš 07 AK Danica Zvolen 07.79 07.79
Dci 60 m pr. 91,4 Dávid Peter 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.87 07.87
Dci 60 m pr. 91,4 Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 60 m pr. 91,4 Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 60 m pr. 91,4 Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky
Dci výška Fojtík Jakub 07 BŠK Banská Bystrica 165 165
Dci výška Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 160 160
Dci výška Šlajferčík Tobias 07 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová 182 182
Dci žrď Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky 260 260
Dci žrď Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 280 280
Dci diaľka Elegańczyk Matúš 07 AK Mostáreň Brezno
Dci diaľka Fojtík Jakub 07 BŠK Banská Bystrica 533 533
Dci diaľka Šoltés Peter 07 Zdravie v pohybe Lučatín
Dci diaľka Výboh Tomáš 07 AK Danica Zvolen 562 562
Dci guľa 5 kg Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky
Dci guľa 5 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 13.90 13.90
Dci guľa 5 kg Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen 08.05 08.05
Žci 60 m Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina 07.85 07.85
Žci 60 m Haque Jean Pierre 09 AK Mostáreň Brezno 07.95 07.95
Žci 60 m Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 07.47 07.47
Žci 60 m Jurga Adam 09 ŠK Juventa Žilina 08.45 08.45
Žci 60 m Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 07.44 07.44
Žci 60 m Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 07.56 07.56
Žci 60 m Turčan Matúš 08 ŠK Juventa Žilina 08.57 08.57
Žci 60 m Ungvarský Marko 09 Atletický klub Krupina 08.85 08.85
Žci 60 m pr. 83,8 Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina
Žci 60 m pr. 83,8 Jurga Adam 09 ŠK Juventa Žilina
Žci 60 m pr. 83,8 Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.72 08.72
Žci 60 m pr. 83,8 Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 08.88 08.88
Žci 60 m pr. 83,8 Ungvarský Marko 09 Atletický klub Krupina
Žci výška Jurga Adam 09 ŠK Juventa Žilina 156 156
Žci výška Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 162 162
Žci výška Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 173 173
Žci výška Turčan Matúš 08 ŠK Juventa Žilina 105
Žci žrď Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina
Žci žrď Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 380 380
Žci žrď Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky
Žci žrď Ungvarský Marko 09 Atletický klub Krupina
Žci diaľka Haque Jean Pierre 09 AK Mostáreň Brezno 512 512
Žci diaľka Jurga Adam 09 ŠK Juventa Žilina 459 459
Žci diaľka Keveš Kristián 09 AC VICTORIA Turany 457 457
Žci diaľka Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 592 592
Žci diaľka Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 573 573
Žci diaľka Turčan Matúš 08 ŠK Juventa Žilina 494 494
Žci diaľka Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 562 562
Žci guľa 4 kg Dodok Dominik 08 MŠk Žiar nad Hronom
Žci guľa 4 kg Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.99 10.99
Žci guľa 4 kg Podolec Viliam 10 MŠk Žiar nad Hronom 08.01 08.01
Žci guľa 4 kg Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 10.16 10.16
Ž 60 m Garčárová Patrícia 99 TJ Tatran Spišská Nová Ves 07.78 07.78
Ž 60 m Mesárošová Martina 03 Zdravie v pohybe Lučatín
Ž 60 m Sanitrová Katarína 70 TJ Veterán klub Banská Bystrica 10.10 09.39
Ž 60 m Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.11 08.11
Ž 60 m pr. 83,8 Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.85 08.85
Ž 60 m pr. 83,8 Škvarková Stanislava 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.24 08.09
Ž žrď Ježíková Katarína 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 300 300
Ž žrď Paliderová Lujza 02 AK ŠK UMB Banská Bystrica 360 370
Ž diaľka Mesárošová Martina 03 Zdravie v pohybe Lučatín
Ž diaľka Sanitrová Katarína 70 TJ Veterán klub Banská Bystrica 389 486
Ž diaľka Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 565 565
Ž diaľka Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 548 548
Ž guľa 4 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.71 13.71
Ž guľa 4 kg Sanitrová Katarína 70 TJ Veterán klub Banská Bystrica 09.42
Jky 60 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub Čadca 08.26 08.15
Jky 60 m Salášková Dorothea 05 ŠK Juventa Žilina 08.22 08.22
Jky 60 m pr. 83,8 Jánošíková Nicol 05 Atletický klub Čadca
Jky 60 m pr. 83,8 Salášková Dorothea 05 ŠK Juventa Žilina 09.15 09.15
Jky výška Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 158 161
Jky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 169 169
Jky trojskok Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 10.71 10.71
Jky trojskok Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 10.21 10.21
Jky guľa 4 kg Danková Adela 05 AK Danica Zvolen 08.18 08.18
Dky 60 m Ambrozyova Dominika 07 AK Mostáreň Brezno 08.52 08.52
Dky 60 m Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 08.36 08.36
Dky 60 m Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 08.50 08.50
Dky 60 m Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 08.17 08.09
Dky 60 m Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno 08.99 08.99
Dky 60 m Jánošíková Chiara 06 Atletický klub Čadca 09.05 09.05
Dky 60m p 76,2-8,5 Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 10.31 10.31
Dky 60m p 76,2-8,5 Haľamová Rebeka 06 BŠK Banská Bystrica 10.04 10.04
Dky 60m p 76,2-8,5 Jánošíková Chiara 06 Atletický klub Čadca 12.21 12.21
Dky 60m p 76,2-8,5 Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 09.34 09.34
Dky 60m p 76,2-8,5 Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 10.09 10.09
Dky 60m p 76,2-8,5 Vaňová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky výška Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 161 161
Dky výška Grossová Michaela 07 Atletický klub ZTS Martin 150 150
Dky výška Hlavatá Diana 06 AC VICTORIA Turany 170 170
Dky výška Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno 170 170
Dky výška Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 146 146
Dky diaľka Ambrozyova Dominika 07 AK Mostáreň Brezno 484 484
Dky diaľka Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 525 525
Dky diaľka Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen 437 460
Dky diaľka Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 530 530
Dky diaľka Grossová Michaela 07 Atletický klub ZTS Martin 415 415
Dky diaľka Haľamová Rebeka 06 BŠK Banská Bystrica 460 472
Dky diaľka Krajčiová Natália 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 482 485
Dky diaľka Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 532 532
Dky diaľka Vaňová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 495 495
Dky guľa 3 kg Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 10.15 10.15
Dky guľa 3 kg Kapiašová Bianka 07 BŠK Banská Bystrica 09.88 09.88
Dky guľa 3 kg Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 09.97 09.97
Dky guľa 3 kg Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 08.84 08.84
Dky guľa 3 kg Vaňová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 08.88 08.88
Žky 60 m Bačková Barbora 08 BŠK Banská Bystrica 08.65 08.65
Žky 60 m Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 08.21 08.21
Žky 60 m Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 08.66 08.66
Žky 60 m Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom 08.26 08.26
Žky 60 m Čanecká Nina 08 ŠK Juventa Žilina 08.69 08.31
Žky 60 m Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 08.81 08.81
Žky 60 m Lučaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom 08.99 08.99
Žky 60 m Ondáková Katarína 09 ŠK Juventa Žilina 09.32 09.32
Žky 60 m Piková Lara 09 ŠK Juventa Žilina 09.53 09.53
Žky 60 m Slašťanová Nikola 10 MŠk Žiar nad Hronom 09.31 09.31
Žky 60 m Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 09.17 09.17
Žky 60 m Švaňová Dominika 08 ŠK Juventa Žilina 08.14 08.01
Žky 60 m Vyletelová Linda 08 ŠK Juventa Žilina 08.68 08.68
Žky 60m p 76,2-8,2 Čanecká Nina 08 ŠK Juventa Žilina 09.96 09.96
Žky 60m p 76,2-8,2 Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina
Žky 60m p 76,2-8,2 Švaňová Dominika 08 ŠK Juventa Žilina 09.11 09.11
Žky výška Brxová Veronika 09 AC VICTORIA Turany 144 144
Žky výška Čanecká Nina 08 ŠK Juventa Žilina 158 158
Žky výška Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 155 155
Žky výška Kevešová Sofia 10 AC VICTORIA Turany 145 145
Žky výška Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice 145 145
Žky výška Lušňáková Tatiana 09 AC VICTORIA Turany 147 147
Žky výška Ondáková Katarína 09 ŠK Juventa Žilina 146 146
Žky výška Piková Lara 09 ŠK Juventa Žilina 125 135
Žky výška Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky 146 146
Žky diaľka Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 479 479
Žky diaľka Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom 490 490
Žky diaľka Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 469 469
Žky diaľka Kevešová Sofia 10 AC VICTORIA Turany 457 457
Žky diaľka Kocholová Alexandra 10 AC VICTORIA Turany 388 388
Žky diaľka Lušňáková Tatiana 09 AC VICTORIA Turany 377 377
Žky diaľka Ondáková Katarína 09 ŠK Juventa Žilina 411 411
Žky diaľka Piková Lara 09 ŠK Juventa Žilina 420 420
Žky diaľka Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 457 457
Žky diaľka Vyletelová Linda 08 ŠK Juventa Žilina 442 442
Žky guľa 3 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 12.22 12.22
Žky guľa 3 kg Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina