<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Halové majstrovstvá SsAZ najmladšie žiactvo U12, Banská Bystrica, 21. 1. 2023

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Mžci 60 m 0 Bloščičák Jozef 10 AK Danica Zvolen
Mžci guľa 3 kg 0 Bloščičák Jozef 10 AK Danica Zvolen
Mžky 60 m 0 Hešková Nina 11 AK Danica Zvolen 09.52 09.52
Mžky 60 m 0 Jančová Simona 11 AK Danica Zvolen
Mžky 60 m 0 Margetiaková Nina 10 AK Danica Zvolen
Mžky 600 m 0 Hešková Nina 11 AK Danica Zvolen 2:07.05 2:07.05
Mžky diaľka 0 Hešková Nina 11 AK Danica Zvolen 261 261
Mžky diaľka 0 Jančová Simona 11 AK Danica Zvolen
Mžky diaľka 0 Margetiaková Nina 10 AK Danica Zvolen 275 275
Nžci 60 m Belanik Alex 15 ŠK Juventa Žilina
Nžci 60 m Bezecný Lukáš 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.43 10.43
Nžci 60 m Caban Viktor 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.93 10.93
Nžci 60 m Capuliak Damián 12 Atletický klub Krupina 09.48 09.48
Nžci 60 m Cigánik Daniel 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Cmaro Richard 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci 60 m Čapek Matúš 12 AC Stavbár Nitra
Nžci 60 m Čechuty Lukáš 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci 60 m Čierny Slavomír 12 Atletický klub ZTS Martin 10.09 09.81
Nžci 60 m Datko Oliver 12 TJ Orava Dolný Kubín
Nžci 60 m Deneš Marko 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11.23 11.23
Nžci 60 m Deneš Šimon 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.70 09.70
Nžci 60 m Dianiška Martin 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci 60 m Dobrík Martin Samuel (H) 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.35 11.35
Nžci 60 m Dobrota Dominik 13 AC Stavbár Nitra
Nžci 60 m Dubovský Teo 13 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžci 60 m Dúbravka Michal 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Ďurajka Teodor 12 AO Sparta Považská Bystrica
Nžci 60 m Ďuriš Matej 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 60 m Filkor Dominik 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.11 11.11
Nžci 60 m Filuš Peter 14 Atletický klub Krupina
Nžci 60 m Franek Filip 13 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová 10.36 10.36
Nžci 60 m Frolo Marko 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Gabula Michal 12 AC Stavbár Nitra 09.83 09.83
Nžci 60 m Gáfrik Šimon 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 60 m Gašpárek Lucas 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Geller Patrik 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.00 10.00
Nžci 60 m Giertl Lukáš 12 AC Stavbár Nitra 10.75 10.75
Nžci 60 m Halama Pavol 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Hamza Nathan 13 AC Stavbár Nitra
Nžci 60 m Hlavatý Jakub 12 AC VICTORIA Turany
Nžci 60 m Holubek Peter 13 ŠK Juventa Žilina
Nžci 60 m Chalus Juraj 12 AC Stavbár Nitra 11.11 11.11
Nžci 60 m Chlubna Tomáš 12 BŠK Banská Bystrica
Nžci 60 m Ignačák Maroš 15 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 60 m Ihring Jakub 12 ŠK Detva v pohybe
Nžci 60 m Ilgo Lukáš 12 AO Sparta Považská Bystrica 10.60 10.60
Nžci 60 m Jáňa Jakub 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci 60 m Janík Jakub 12 AO Olympia Považská Bystrica 11.32 11.32
Nžci 60 m Jurenček Jakub 12 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Nžci 60 m Kačerík Marek 13 ŠK Juventa Žilina 10.60 10.60
Nžci 60 m Kadurik Peter 13 ŠK Juventa Žilina 11.24 11.24
Nžci 60 m Kliment Samuel 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová 10.74 10.74
Nžci 60 m Komorovský Adam 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci 60 m Košecký Tomáš 14 AC Stavbár Nitra
Nžci 60 m Králik Samuel 13 AC Stavbár Nitra
Nžci 60 m Krátky Jakub 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Krčmárik Martin 12 Atletický klub Krupina 10.30 10.30
Nžci 60 m Krchňavý Filip 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.04 09.04
Nžci 60 m Krúpa Michal 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Krutošík Juraj 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.66 09.66
Nžci 60 m Krutošík Michal 12 ŠK Juventa Žilina 10.19 10.19
Nžci 60 m Kubela Peter 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Kukučka Simon 14 AO Olympia Považská Bystrica 12.60 12.60
Nžci 60 m Kútik Adrián 14 MŠk Žiar nad Hronom 12.98 12.98
Nžci 60 m Kútik Kristián 13 MŠk Žiar nad Hronom 13.07 13.07
Nžci 60 m Laco Oliver 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci 60 m Ladika Oliver 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Lašák Alan 13 ŠK Detva v pohybe
Nžci 60 m Lašák Ewan 15 ŠK Detva v pohybe
Nžci 60 m Mahút Šimon 12 AO Olympia Považská Bystrica 10.83 10.83
Nžci 60 m Majčiník Artúr 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Markovič Samuel 12 AO Sparta Považská Bystrica 10.69
Nžci 60 m Matejka Matej 13 AO Sparta Považská Bystrica 12.61 12.61
Nžci 60 m Matuščin Markus 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Medveď Matúš 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.82 09.82
Nžci 60 m Mihalík Pavol 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.56 10.56
Nžci 60 m Michalík Štefan 12 Atletický klub Čadca
Nžci 60 m Miklo Oliver 15 MŠk Žiar nad Hronom 12.05
Nžci 60 m Okoyeocha Hugo Kenechi 15 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 60 m Ondruš Michal 12 ŠK Juventa Žilina 11.13
Nžci 60 m Palko Tobias 15 ŠK Juventa Žilina
Nžci 60 m Paľo Martin 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.96 10.96
Nžci 60 m Pavlík Tibor 12 AO Olympia Považská Bystrica 10.49 10.49
Nžci 60 m Pavlovič Michal 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Plevák Šimon 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Polakovič Stanislav 12 AO Olympia Považská Bystrica 11.55 11.55
Nžci 60 m Psota David 14 AC Stavbár Nitra 09.56 09.56
Nžci 60 m Rašner Maxim 14 Atletický klub Krupina 11.11 11.11
Nžci 60 m Rezák Filip 14 AO Sparta Považská Bystrica 11.74 11.74
Nžci 60 m Rybár Július 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.97 09.97
Nžci 60 m Seberíni Tomáš 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci 60 m Sedlaček Filip 13 BŠK Banská Bystrica
Nžci 60 m Seko Adrián 13 Atletický klub Krupina 10.55 10.55
Nžci 60 m Sojka Michal 12 BŠK Banská Bystrica
Nžci 60 m Spodniak Matej 13 BŠK Banská Bystrica
Nžci 60 m Suchanič Peter 12 ŠK Juventa Žilina 11.75 11.75
Nžci 60 m Šarlay Jakub 12 AO Olympia Považská Bystrica 11.72 11.72
Nžci 60 m Šatka Matej 14 BŠK Banská Bystrica
Nžci 60 m Šelinga Teo 15 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.34
Nžci 60 m Šimko Ján 13 TJ Orava Dolný Kubín 10.40 10.40
Nžci 60 m Šimko Simon 15 TJ Orava Dolný Kubín
Nžci 60 m Šimočko Radovan 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Štedrák Nicolas 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Takáč Šimon 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.46 10.46
Nžci 60 m Tkáč Ján 15 ŠK Detva v pohybe
Nžci 60 m Tomaník Róbert 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Tore Filip 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Urban Sebastian 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11.86 11.86
Nžci 60 m Végh Oliver 12 Atletický klub Čadca
Nžci 60 m Vvong Dalibor 15 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 60 m Výbošťok Maroš 12 ŠK Detva v pohybe 09.02 09.02
Nžci 60 m Zachar Richard 13 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 60 m Zajac Krištof 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Ziman Samuel 15 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 60 m Zúbek Ján 14 AO Sparta Považská Bystrica
Nžci 60 m Zvala Oliver 12 ŠK Detva v pohybe 10.18 10.18
Nžci 60 m Žilka Jakub 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová 11.51 11.51
Nžci 600 m Babinský Roman 12 MAC REDOX Lučenec 2:06.66 2:06.66
Nžci 600 m Belanik Alex 15 ŠK Juventa Žilina
Nžci 600 m Bezecný Lukáš 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:37.40 2:37.40
Nžci 600 m Caban Viktor 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:07.38 2:07.38
Nžci 600 m Cmaro Richard 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci 600 m Čapek Matúš 12 AC Stavbár Nitra 2:18.00 2:18.00
Nžci 600 m Čechuty Lukáš 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 3:28.24 3:28.24
Nžci 600 m Datko Oliver 12 TJ Orava Dolný Kubín
Nžci 600 m Deneš Šimon 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:06.65 2:06.65
Nžci 600 m Dúbravka Michal 12 AO Olympia Považská Bystrica 3:28.18 3:28.18
Nžci 600 m Ďurajka Teodor 12 AO Sparta Považská Bystrica
Nžci 600 m Fábry Tomáš 14 MŠk Žiar nad Hronom 2:30.60 2:30.60
Nžci 600 m Filuš Peter 14 Atletický klub Krupina
Nžci 600 m Frank Adam Vendelín 13 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 600 m Gabula Michal 12 AC Stavbár Nitra 2:10.96 2:10.96
Nžci 600 m Gašpárek Lucas 13 AO Olympia Považská Bystrica 2:42.01 2:42.01
Nžci 600 m Geller Patrik 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:04.33 2:04.33
Nžci 600 m Halama Pavol 13 AO Olympia Považská Bystrica 2:30.03 2:30.03
Nžci 600 m Hlavatý Jakub 12 AC VICTORIA Turany 2:22.6 2:22.6
Nžci 600 m Holubek Peter 13 ŠK Juventa Žilina
Nžci 600 m Hrivnák Adam 13 Atletický klub ZTS Martin 2:16.79 2:16.79
Nžci 600 m Chlubna Tomáš 12 BŠK Banská Bystrica
Nžci 600 m Ilgo Lukáš 12 AO Sparta Považská Bystrica 2:36.03 2:36.03
Nžci 600 m Jáňa Jakub 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom 3:14.00 3:14.00
Nžci 600 m Janík Jakub 12 AO Olympia Považská Bystrica 2:28.11 2:28.11
Nžci 600 m Jurenček Jakub 12 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Nžci 600 m Kačerík Marek 13 ŠK Juventa Žilina 2:24.06 2:24.06
Nžci 600 m Kadurik Peter 13 ŠK Juventa Žilina 2:24.02 2:24.02
Nžci 600 m Kičin Tadeáš 12 MAC REDOX Lučenec
Nžci 600 m Kohút Richard 12 Atletický klub ZTS Martin 2:18.64 2:18.64
Nžci 600 m Komorovský Adam 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:33.37 2:33.37
Nžci 600 m Košecký Tomáš 14 AC Stavbár Nitra
Nžci 600 m Králik Samuel 13 AC Stavbár Nitra
Nžci 600 m Krchňavý Filip 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:19.40 2:19.40
Nžci 600 m Krúpa Michal 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 600 m Krutošík Juraj 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:19.21 2:19.21
Nžci 600 m Kubela Peter 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:30.85 2:30.85
Nžci 600 m Kukučka Simon 14 AO Olympia Považská Bystrica 2:59.01 2:59.01
Nžci 600 m Kútik Adrián 14 MŠk Žiar nad Hronom 3:00.90 3:00.90
Nžci 600 m Ladika Oliver 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:33.30 2:33.30
Nžci 600 m Mahút Šimon 12 AO Olympia Považská Bystrica 2:28.96 2:28.96
Nžci 600 m Markovič Samuel 12 AO Sparta Považská Bystrica
Nžci 600 m Matejka Matej 13 AO Sparta Považská Bystrica 2:29.14 2:29.14
Nžci 600 m Medveď Matúš 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:31.95 2:31.95
Nžci 600 m Melo Maxim 12 Atletický klub ZTS Martin 2:16.06 2:16.06
Nžci 600 m Mihalík Pavol 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:36.54 2:36.54
Nžci 600 m Michna Ján 12 Atletický klub ZTS Martin 2:11.09 2:11.09
Nžci 600 m Miklo Oliver 15 MŠk Žiar nad Hronom 2:46.75
Nžci 600 m Ondruš Michal 12 ŠK Juventa Žilina 2:24.45 2:18.74
Nžci 600 m Palko Tobias 15 ŠK Juventa Žilina
Nžci 600 m Paľo Martin 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:28.19 2:28.19
Nžci 600 m Pavlík Tibor 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 600 m Pavlovič Michal 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 600 m Plevák Šimon 13 AO Olympia Považská Bystrica 3:15.62 3:15.62
Nžci 600 m Polakovič Stanislav 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 600 m Rašner Maxim 14 Atletický klub Krupina 2:28.34 2:28.34
Nžci 600 m Rezák Filip 14 AO Sparta Považská Bystrica 2:41.20 2:41.20
Nžci 600 m Rybár Július 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:06.30 2:06.30
Nžci 600 m Sedlaček Filip 13 BŠK Banská Bystrica 2:16.83 2:16.83
Nžci 600 m Segeč Alex 12 MAC REDOX Lučenec 2:24.22 2:24.22
Nžci 600 m Segeč Daniel 12 MAC REDOX Lučenec 2:29.02 2:29.02
Nžci 600 m Sojka Michal 12 BŠK Banská Bystrica 2:04.63 2:04.63
Nžci 600 m Spodniak Matej 13 BŠK Banská Bystrica
Nžci 600 m Stejskal Jerguš 13 CVČ Liptovský Mikuláš 2:40.76
Nžci 600 m Suchanič Peter 12 ŠK Juventa Žilina 2:29.81 2:24.78
Nžci 600 m Šarlay Jakub 12 AO Olympia Považská Bystrica 3:10.83 3:10.83
Nžci 600 m Šatka Matej 14 BŠK Banská Bystrica
Nžci 600 m Šelinga Teo 15 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci 600 m Šimko Ján 13 TJ Orava Dolný Kubín 2:44.26 2:44.26
Nžci 600 m Šimočko Radovan 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:25.05 2:25.05
Nžci 600 m Štedrák Nicolas 13 AO Olympia Považská Bystrica 2:49.68 2:49.68
Nžci 600 m Thomka Adam 13 Atletický klub ZTS Martin 2:23.70 2:23.70
Nžci 600 m Tomaník Róbert 13 AO Olympia Považská Bystrica 3:32.82 3:32.82
Nžci 600 m Tore Filip 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 600 m Urban Sebastian 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2:29.71 2:29.71
Nžci 600 m Zajac Krištof 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 600 m Ziman Samuel 15 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 600 m Zúbek Ján 14 AO Sparta Považská Bystrica 2:58.27 2:58.27
Nžci 600 m Zvala Oliver 12 ŠK Detva v pohybe 2:17.70 2:17.70
Nžci 1000 m Capuliak Damián 12 Atletický klub Krupina 3:31.63 3:31.63
Nžci 1000 m Cigánik Daniel 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 1000 m Danko Matej 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci 1000 m Deneš Marko 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci 1000 m Frolo Marko 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 1000 m Krátky Jakub 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 1000 m Krčmárik Martin 12 Atletický klub Krupina
Nžci 1000 m Krutošík Michal 12 ŠK Juventa Žilina 3:37.19 3:37.19
Nžci 1000 m Lašák Alan 13 ŠK Detva v pohybe
Nžci 1000 m Lilge Samuel Christopher 13 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 1000 m Majčiník Artúr 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 1000 m Matuščin Markus 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 1000 m Michalík Štefan 12 Atletický klub Čadca
Nžci chôdza 1000 m Benčík Michal 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:32.28 04:32.28
Nžci chôdza 1000 m Kučera Matúš 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:26.28 05:26.28
Nžci chôdza 1000 m Seko Adrián 13 Atletický klub Krupina
Nžci výška Dubovský Teo 13 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžci výška Kičin Tadeáš 12 MAC REDOX Lučenec
Nžci výška Segeč Alex 12 MAC REDOX Lučenec
Nžci výška Segeč Daniel 12 MAC REDOX Lučenec
Nžci diaľka z mies.o Babinský Roman 12 MAC REDOX Lučenec 295 295
Nžci diaľka z mies.o Belanik Alex 15 ŠK Juventa Žilina
Nžci diaľka z mies.o Bezecný Lukáš 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom 334 334
Nžci diaľka z mies.o Caban Viktor 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 334 334
Nžci diaľka z mies.o Capuliak Damián 12 Atletický klub Krupina 400 400
Nžci diaľka z mies.o Cigánik Daniel 12 AO Olympia Považská Bystrica 270 270
Nžci diaľka z mies.o Čapek Matúš 12 AC Stavbár Nitra 355 355
Nžci diaľka z mies.o Čechuty Lukáš 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 330 330
Nžci diaľka z mies.o Čierny Slavomír 12 Atletický klub ZTS Martin 362 362
Nžci diaľka z mies.o Danko Matej 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci diaľka z mies.o Deneš Marko 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom 273 273
Nžci diaľka z mies.o Deneš Šimon 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 378 378
Nžci diaľka z mies.o Dobrík Martin Samuel (H) 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 236 236
Nžci diaľka z mies.o Dobrota Dominik 13 AC Stavbár Nitra
Nžci diaľka z mies.o Dubovský Teo 13 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžci diaľka z mies.o Dúbravka Michal 12 AO Olympia Považská Bystrica 218 218
Nžci diaľka z mies.o Ďurajka Teodor 12 AO Sparta Považská Bystrica
Nžci diaľka z mies.o Ďuriš Matej 12 MŠk Žiar nad Hronom 362 362
Nžci diaľka z mies.o Filkor Dominik 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 305 305
Nžci diaľka z mies.o Filuš Peter 14 Atletický klub Krupina
Nžci diaľka z mies.o Franek Filip 13 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová 332 332
Nžci diaľka z mies.o Frolo Marko 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci diaľka z mies.o Gabula Michal 12 AC Stavbár Nitra 348 348
Nžci diaľka z mies.o Gáfrik Šimon 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci diaľka z mies.o Gašpárek Lucas 13 AO Olympia Považská Bystrica 258 258
Nžci diaľka z mies.o Geller Patrik 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom 351 351
Nžci diaľka z mies.o Giertl Lukáš 12 AC Stavbár Nitra 354 354
Nžci diaľka z mies.o Halama Pavol 13 AO Olympia Považská Bystrica 227 227
Nžci diaľka z mies.o Hamza Nathan 13 AC Stavbár Nitra 207 207
Nžci diaľka z mies.o Hlavatý Jakub 12 AC VICTORIA Turany
Nžci diaľka z mies.o Holubek Peter 13 ŠK Juventa Žilina
Nžci diaľka z mies.o Chalus Juraj 12 AC Stavbár Nitra 291 291
Nžci diaľka z mies.o Ihring Jakub 12 ŠK Detva v pohybe
Nžci diaľka z mies.o Ilgo Lukáš 12 AO Sparta Považská Bystrica 347 347
Nžci diaľka z mies.o Jáňa Jakub 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom 231 231
Nžci diaľka z mies.o Janík Jakub 12 AO Olympia Považská Bystrica 301 301
Nžci diaľka z mies.o Kačerík Marek 13 ŠK Juventa Žilina 286 286
Nžci diaľka z mies.o Kadurik Peter 13 ŠK Juventa Žilina 313 313
Nžci diaľka z mies.o Kičin Tadeáš 12 MAC REDOX Lučenec
Nžci diaľka z mies.o Kliment Samuel 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová 296 296
Nžci diaľka z mies.o Komorovský Adam 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom 271 271
Nžci diaľka z mies.o Krátky Jakub 12 AO Olympia Považská Bystrica 308 308
Nžci diaľka z mies.o Krčmárik Martin 12 Atletický klub Krupina 355 355
Nžci diaľka z mies.o Krchňavý Filip 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 357 357
Nžci diaľka z mies.o Krúpa Michal 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka z mies.o Krutošík Juraj 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 360 360
Nžci diaľka z mies.o Kubela Peter 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica 313 313
Nžci diaľka z mies.o Kukučka Simon 14 AO Olympia Považská Bystrica 273 273
Nžci diaľka z mies.o Kútik Adrián 14 MŠk Žiar nad Hronom 220 220
Nžci diaľka z mies.o Laco Oliver 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci diaľka z mies.o Ladika Oliver 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 288 288
Nžci diaľka z mies.o Lašák Alan 13 ŠK Detva v pohybe 320 320
Nžci diaľka z mies.o Lašák Ewan 15 ŠK Detva v pohybe
Nžci diaľka z mies.o Mahút Šimon 12 AO Olympia Považská Bystrica 292 292
Nžci diaľka z mies.o Majčiník Artúr 13 AO Olympia Považská Bystrica 269 269
Nžci diaľka z mies.o Markovič Samuel 12 AO Sparta Považská Bystrica
Nžci diaľka z mies.o Matejka Matej 13 AO Sparta Považská Bystrica 248 248
Nžci diaľka z mies.o Matuščin Markus 13 AO Olympia Považská Bystrica 281 281
Nžci diaľka z mies.o Medveď Matúš 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 342 342
Nžci diaľka z mies.o Mihalík Pavol 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 323 323
Nžci diaľka z mies.o Miklo Oliver 15 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci diaľka z mies.o Okoyeocha Hugo Kenechi 15 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci diaľka z mies.o Ondruš Michal 12 ŠK Juventa Žilina 294 294
Nžci diaľka z mies.o Palko Tobias 15 ŠK Juventa Žilina
Nžci diaľka z mies.o Paľo Martin 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 305 305
Nžci diaľka z mies.o Pavlík Tibor 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci diaľka z mies.o Pavlovič Michal 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka z mies.o Plevák Šimon 13 AO Olympia Považská Bystrica 216 216
Nžci diaľka z mies.o Polakovič Stanislav 12 AO Olympia Považská Bystrica 237 237
Nžci diaľka z mies.o Psota David 14 AC Stavbár Nitra 358 358
Nžci diaľka z mies.o Rašner Maxim 14 Atletický klub Krupina 304 304
Nžci diaľka z mies.o Rezák Filip 14 AO Sparta Považská Bystrica 252 252
Nžci diaľka z mies.o Rybár Július 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 364 364
Nžci diaľka z mies.o Segeč Alex 12 MAC REDOX Lučenec 284 284
Nžci diaľka z mies.o Segeč Daniel 12 MAC REDOX Lučenec 306 306
Nžci diaľka z mies.o Seko Adrián 13 Atletický klub Krupina 352 352
Nžci diaľka z mies.o Suchanič Peter 12 ŠK Juventa Žilina 221 221
Nžci diaľka z mies.o Šarlay Jakub 12 AO Olympia Považská Bystrica 294 294
Nžci diaľka z mies.o Šelinga Teo 15 AK Spartak Dubnica nad Váhom 233
Nžci diaľka z mies.o Šimko Ján 13 TJ Orava Dolný Kubín 318 318
Nžci diaľka z mies.o Šimko Simon 15 TJ Orava Dolný Kubín
Nžci diaľka z mies.o Šimočko Radovan 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka z mies.o Štedrák Nicolas 13 AO Olympia Považská Bystrica 272 272
Nžci diaľka z mies.o Takáč Šimon 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica 292 292
Nžci diaľka z mies.o Tkáč Ján 15 ŠK Detva v pohybe
Nžci diaľka z mies.o Tomaník Róbert 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci diaľka z mies.o Tore Filip 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka z mies.o Výbošťok Maroš 12 ŠK Detva v pohybe 369 369
Nžci diaľka z mies.o Zajac Krištof 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci diaľka z mies.o Ziman Samuel 15 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci diaľka z mies.o Zúbek Ján 14 AO Sparta Považská Bystrica 269 269
Nžci diaľka z mies.o Zvala Oliver 12 ŠK Detva v pohybe 348 348
Nžci diaľka z mies.o Žilka Jakub 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová 278 278
Nžky 60 m Sporná Alexandra 13 MŠk Žiar nad Hronom 11.85 11.85
Nžky 60 m Andrašiková Nela 15 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m Arpáš Nola 13 AC Stavbár Nitra 10.16 10.16
Nžky 60 m Bakayová Ema 13 AC Stavbár Nitra 09.93 09.93
Nžky 60 m Beková Barbora 14 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m Belobradová Bela 13 AO Sparta Považská Bystrica 11.21 11.21
Nžky 60 m Benediková Barbora 15 Atletický klub Krupina
Nžky 60 m Blisková Ema 12 AC Stavbár Nitra 10.52 10.52
Nžky 60 m Bolčeková Nikol 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 60 m Borloková Nikola 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.24 11.24
Nžky 60 m Brandis Nela 12 Atletický klub Čadca
Nžky 60 m Brezinová Liliana 12 AC Stavbár Nitra 11.10 11.10
Nžky 60 m Briestenská Viktória 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 60 m Buršíková Viktória 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Cebová Michaela 12 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m Copp Emily 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Čapeková Bianka 14 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m Červenáková Lilien 12 MAC REDOX Lučenec
Nžky 60 m Čížiková Nina 13 AC Stavbár Nitra 13.02 13.02
Nžky 60 m Dekýšová Sarah Alžbeta 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Doležalová Dominika 15 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m Domračeva Vladislava (C) 13 MŠk Žiar nad Hronom 12.67 12.67
Nžky 60 m Driečna Simona 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Drugdová Amália 12 MAC REDOX Lučenec 10.90 10.90
Nžky 60 m Ďurišová Sára 15 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Dvorštiaková Nina 12 AC VICTORIA Turany 10.07 10.07
Nžky 60 m Dzurianíková Alžbetka 14 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 60 m Džačovská Lea 14 MAC REDOX Lučenec
Nžky 60 m Fábová Tereza 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.28 10.28
Nžky 60 m Fašangová Emma 13 ŠK Detva v pohybe 12.24 12.24
Nžky 60 m Ferancová Alexandra 14 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m Fiantoková Bianka 13 AO Sparta Považská Bystrica 10.16 10.16
Nžky 60 m Frolová Bianka 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 60 m Gallová Linda 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.50 10.50
Nžky 60 m Godálová Amy 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Gorgoszová Natália 13 Atletický klub ZTS Martin 11.23
Nžky 60 m Grniaková Hana 12 BŠK Banská Bystrica 10.75
Nžky 60 m Hanusková Marcela 12 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová 10.96 10.96
Nžky 60 m Harvánková Julia 14 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 60 m Hašková Natália 12 MAC REDOX Lučenec
Nžky 60 m Helíková Anna 15 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky 60 m Helíková Klára 12 AO Sparta Považská Bystrica 11.41 11.41
Nžky 60 m Hládeková Lenka 12 AC VICTORIA Turany
Nžky 60 m Hodásová Lucia 13 ŠK Juventa Žilina
Nžky 60 m Hollá Silvia 13 ŠK Detva v pohybe
Nžky 60 m Homolová Sara 12 MŠk Žiar nad Hronom 09.86 09.86
Nžky 60 m Horňaková Natália 13 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m Hortová Katarína 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 60 m Hrmová Sabina 13 MŠk Žiar nad Hronom 12.18 12.18
Nžky 60 m Hroncová Laura 12 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky 60 m Chromiaková Anička 12 ŠK Juventa Žilina 10.24 10.24
Nžky 60 m Chruščová Terézia 13 BŠK Banská Bystrica
Nžky 60 m Inštitoris Ester 13 MŠk Žiar nad Hronom 11.66 11.66
Nžky 60 m Jandelová Michaela 14 BŠK Banská Bystrica
Nžky 60 m Janíčková Sára 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.87 09.87
Nžky 60 m Jankechová Laura 13 ŠK Juventa Žilina 10.90 10.90
Nžky 60 m Jirmanová Barbora 13 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m Jurenčeková Hanka 15 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Nžky 60 m Kalmáneková Alica 13 BŠK Banská Bystrica
Nžky 60 m Kasaková Karolina 12 ŠK Juventa Žilina 11.10 11.10
Nžky 60 m Kašperová Ela 12 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10.28 10.28
Nžky 60 m Kelemenová Nina 14 MAC REDOX Lučenec
Nžky 60 m Kevešová Karolína 13 AC VICTORIA Turany
Nžky 60 m Kinčeková Šarlota 14 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m Kmeťová Jazmína 13 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m Kohútová Dorota 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Kollárová Nikol 14 MŠk Žiar nad Hronom 10.78 10.78
Nžky 60 m Kóňová Sára 13 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m Kraková Kristína 12 CVČ Liptovský Mikuláš 11.03 11.03
Nžky 60 m Králiková Adriana 12 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m Kubinyiová Júlia 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.46 10.46
Nžky 60 m Kubovčíková Sára 13 TJ Orava Dolný Kubín 10.90 10.90
Nžky 60 m Kubovčíková Simona 15 TJ Orava Dolný Kubín
Nžky 60 m Kuklová Lenka 12 MAC REDOX Lučenec
Nžky 60 m Kuraťová Šarlota 14 ŠK Juventa Žilina
Nžky 60 m Lalíková Emma 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Lea Jaroš Alexandra 12 Atletický klub Čadca
Nžky 60 m Lejtrichová Lea 15 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m Lieskovská Nela 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 60 m Loosová Lea 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 12.19 12.19
Nžky 60 m Lukušová Dáša 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.59 10.59
Nžky 60 m Maďarová Eliška 14 ŠK Detva v pohybe
Nžky 60 m Markechová Lucia 12 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m Markovičová Veronika 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 60 m Martincová Tatiana 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Masaryková Dorota 14 AO Sparta Považská Bystrica 11.36 11.36
Nžky 60 m Matušáková Simona 13 ŠK Juventa Žilina
Nžky 60 m Matúšková Martina 12 CVČ Liptovský Mikuláš 10.24 10.24
Nžky 60 m Meixnerová Sofia 13 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky 60 m Mihaliková Natália 12 BŠK Banská Bystrica 09.65 09.65
Nžky 60 m Michlerová Eliška 13 AC Stavbár Nitra 11.36 11.36
Nžky 60 m Miklová Sabina 12 MŠk Žiar nad Hronom 09.95 09.95
Nžky 60 m Mojžišová Ela 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.30 10.30
Nžky 60 m Mokrošová Dorota 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Murgašová Zoe 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.63 11.63
Nžky 60 m Nováková Agáta 12 AO Sparta Považská Bystrica 10.67 10.67
Nžky 60 m Ondríková Lenka 15 MŠk Žiar nad Hronom 13.66
Nžky 60 m Ondríková Lucia 13 MŠk Žiar nad Hronom 12.15 11.99
Nžky 60 m Paššáková Marína 14 MŠk Žiar nad Hronom 11.63 11.63
Nžky 60 m Peknušiaková Nella 12 ŠK Detva v pohybe 10.36 10.36
Nžky 60 m Podmanická Emily 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.12 10.12
Nžky 60 m Pračková Emma 12 MAC REDOX Lučenec 10.18 10.18
Nžky 60 m Prekoppová Margaréta 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Privarová Tamara 12 Atletický klub Čadca
Nžky 60 m Puváková Nela 12 ŠK Juventa Žilina 10.26 10.26
Nžky 60 m Radochová Natálka 13 MŠk Žiar nad Hronom 10.39 10.39
Nžky 60 m Rakytová Sofia 12 AC VICTORIA Turany
Nžky 60 m Rantová Martina 12 AC VICTORIA Turany
Nžky 60 m Rapčanová Katarína 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Rašnerová Michaela 12 Atletický klub Krupina 11.23 11.23
Nžky 60 m Rohoňová Tereza 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Rojková Lucia 14 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 60 m Rošková Patrícia 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Rybárová Mária 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Sárincová Jana Karolína 14 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 60 m Sarvašová Alexandra 13 MAC REDOX Lučenec 11.48 11.48
Nžky 60 m Sekerešová Zuzana 12 ŠK Detva v pohybe 09.94 09.94
Nžky 60 m Schmidtmayerová Mia 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.90 09.90
Nžky 60 m Schwartz Lara 13 BŠK Banská Bystrica
Nžky 60 m Solárová Alexandra 12 ŠK Juventa Žilina 11.41 11.41
Nžky 60 m Stieranková Nina 13 ŠK Detva v pohybe
Nžky 60 m Suchánová Rebeka 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.58 10.58
Nžky 60 m Sýkorová Nela 14 ŠK Detva v pohybe
Nžky 60 m Šagátová Nela 13 MAC REDOX Lučenec 10.77 10.77
Nžky 60 m Šimková Evelyn 13 BŠK Banská Bystrica
Nžky 60 m Šimočková Linda 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.10 11.10
Nžky 60 m Štefanková Eliška 15 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Štefanková Natálie 12 MŠk Žiar nad Hronom 12.25 12.25
Nžky 60 m Šterdasová Karin 14 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky 60 m Šuleková Alica 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.96 10.96
Nžky 60 m Šuleková Zuzana 15 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Nžky 60 m Šuranová Zuzana 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 60 m Tabaková Karolína 13 BŠK Banská Bystrica
Nžky 60 m Táborská Nela 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Targošová Soňa 12 ŠK Juventa Žilina 09.53 09.53
Nžky 60 m Tatrnová Eliška 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 60 m Turčanová Veronika 12 Atletický klub ZTS Martin 12.18
Nžky 60 m Uhríková Terézia 15 Atletický klub Krupina
Nžky 60 m Ušiaková Tereza 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Valentová Elena 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.03 11.03
Nžky 60 m Varošová Ria 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11.10 11.10
Nžky 60 m Verešová Lujza 13 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m Víťazková Hanka 13 MŠk Žiar nad Hronom 10.30 10.30
Nžky 60 m Vodrážková Elis 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.99 09.99
Nžky 60 m Vreštiaková Simona 13 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová 12.06 12.06
Nžky 60 m Wagingerová Lea 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Zajacová Adela 14 TJ Orava Dolný Kubín 10.84 10.84
Nžky 60 m Zlatošová Petra 14 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 60 m Zlatošová Veronika 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 60 m Zubčaková Hana 15 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m Žbirková Rebecca 13 MŠk Žiar nad Hronom 11.22 11.22
Nžky 600 m Sporná Alexandra 13 MŠk Žiar nad Hronom 2:46.20 2:46.20
Nžky 600 m Beková Barbora 14 AC Stavbár Nitra
Nžky 600 m Blisková Ema 12 AC Stavbár Nitra 2:21.03 2:21.03
Nžky 600 m Boďová Ivana Viktória 13 Aquapark triatlon Turčianske Teplice 2:31.28 2:28.29
Nžky 600 m Cebová Michaela 12 AC Stavbár Nitra 2:40.42 2:40.42
Nžky 600 m Dibdiaková Kristína 14 TJ Orava Dolný Kubín 2:49.70 2:49.70
Nžky 600 m Doležalová Dominika 15 AC Stavbár Nitra
Nžky 600 m Driečna Simona 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 600 m Ďuricová Laura 13 Atletický klub ZTS Martin
Nžky 600 m Džačovská Lea 14 MAC REDOX Lučenec
Nžky 600 m Fábová Tereza 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:23.64 2:23.64
Nžky 600 m Fiantoková Bianka 13 AO Sparta Považská Bystrica 2:33.25 2:33.25
Nžky 600 m Frolová Bianka 12 AO Olympia Považská Bystrica 2:50.78 2:50.78
Nžky 600 m Gallová Linda 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:18.07 2:18.07
Nžky 600 m Gero Elizabeth 13 BŠK Banská Bystrica
Nžky 600 m Godálová Amy 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 600 m Grniaková Hana 12 BŠK Banská Bystrica 2:21.82 2:21.82
Nžky 600 m Helíková Anna 15 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky 600 m Helíková Klára 12 AO Sparta Považská Bystrica 2:27.97 2:27.97
Nžky 600 m Homolová Sara 12 MŠk Žiar nad Hronom 2:08.54 2:08.54
Nžky 600 m Hrmová Sabina 13 MŠk Žiar nad Hronom 2:41.66 2:41.66
Nžky 600 m Chromiaková Anička 12 ŠK Juventa Žilina 2:20.62 2:20.62
Nžky 600 m Chruščová Terézia 13 BŠK Banská Bystrica
Nžky 600 m Inštitoris Ester 13 MŠk Žiar nad Hronom 2:37.82 2:37.82
Nžky 600 m Jandelová Michaela 14 BŠK Banská Bystrica 2:27.57 2:27.57
Nžky 600 m Janíčková Sára 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:13.35 2:13.35
Nžky 600 m Jurenčeková Hanka 15 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Nžky 600 m Kmeťová Jazmína 13 AC Stavbár Nitra 2:26.29 2:26.29
Nžky 600 m Kohútová Dorota 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 600 m Kollárová Nikol 14 MŠk Žiar nad Hronom 2:26.53 2:26.53
Nžky 600 m Kóňová Sára 13 AC Stavbár Nitra 2:26.43 2:26.43
Nžky 600 m Králiková Adriana 12 AC Stavbár Nitra
Nžky 600 m Kubinyiová Júlia 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:30.52 2:30.52
Nžky 600 m Kuraťová Šarlota 14 ŠK Juventa Žilina
Nžky 600 m Laková Timea 13 Atletický klub ZTS Martin 2:30.02 2:24.17
Nžky 600 m Lalíková Emma 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 600 m Lejtrichová Lea 15 AC Stavbár Nitra
Nžky 600 m Maďarová Eliška 14 ŠK Detva v pohybe
Nžky 600 m Masaryková Dorota 14 AO Sparta Považská Bystrica 2:41.74 2:41.74
Nžky 600 m Matušáková Simona 13 ŠK Juventa Žilina 2:21.51 2:21.51
Nžky 600 m Meixnerová Sofia 13 AO Sparta Považská Bystrica 2:53.97 2:53.97
Nžky 600 m Miklová Sabina 12 MŠk Žiar nad Hronom 2:23.37 2:23.37
Nžky 600 m Mojžišová Ela 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:24.73 2:24.73
Nžky 600 m Nováková Agáta 12 AO Sparta Považská Bystrica 2:34.64 2:34.64
Nžky 600 m Ondríková Lucia 13 MŠk Žiar nad Hronom 2:46.59 2:46.59
Nžky 600 m Paššáková Marína 14 MŠk Žiar nad Hronom 2:21.68 2:21.68
Nžky 600 m Pavlišová Zoja 12 Aquapark triatlon Turčianske Teplice 2:09.1 2:09.1
Nžky 600 m Peknušiaková Nella 12 ŠK Detva v pohybe 2:45.38 2:45.38
Nžky 600 m Popálená Kristína 13 BŠK Banská Bystrica
Nžky 600 m Prekoppová Margaréta 13 MŠk Žiar nad Hronom 2:33.14 2:33.14
Nžky 600 m Privarová Agáta 12 Atletický klub Čadca 2:27.04 2:23.54
Nžky 600 m Radochová Natálka 13 MŠk Žiar nad Hronom 2:18.47 2:18.47
Nžky 600 m Rakytová Sofia 12 AC VICTORIA Turany 2:24.30 2:24.30
Nžky 600 m Rantová Martina 12 AC VICTORIA Turany
Nžky 600 m Rapčanová Katarína 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 600 m Rohoňová Tereza 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:50.13 2:50.13
Nžky 600 m Rybárová Mária 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:45.07 2:45.07
Nžky 600 m Sekerešová Zuzana 12 ŠK Detva v pohybe 2:17.81 2:17.81
Nžky 600 m Schmidtmayerová Mia 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:24.58 2:16.16
Nžky 600 m Schwartz Lara 13 BŠK Banská Bystrica
Nžky 600 m Stieranková Nina 13 ŠK Detva v pohybe
Nžky 600 m Szabová Eva 13 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 600 m Šimková Evelyn 13 BŠK Banská Bystrica
Nžky 600 m Šimočková Linda 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:27.52 2:27.52
Nžky 600 m Šterdasová Karin 14 AO Sparta Považská Bystrica 2:36.91 2:36.91
Nžky 600 m Šuleková Alica 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:23.55 2:23.55
Nžky 600 m Šuranová Zuzana 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:28.84 2:28.84
Nžky 600 m Tabaková Karolína 13 BŠK Banská Bystrica 2:28.11 2:28.11
Nžky 600 m Táborská Nela 14 MŠk Žiar nad Hronom 2:37.36 2:37.36
Nžky 600 m Tatrnová Eliška 13 AO Olympia Považská Bystrica 3:02.80 3:02.80
Nžky 600 m Turčeková Dorota 13 Atletický klub ZTS Martin 2:31.30 2:31.30
Nžky 600 m Uhríková Terézia 15 Atletický klub Krupina
Nžky 600 m Ušiaková Tereza 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:45.67 2:45.67
Nžky 600 m Valentová Elena 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:26.53 2:26.53
Nžky 600 m Valentová Kristína 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:38.76 2:38.76
Nžky 600 m Varošová Ria 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:33.64 2:33.64
Nžky 600 m Verešová Lujza 13 AC Stavbár Nitra 2:36.40 2:36.40
Nžky 600 m Víťazková Hanka 13 MŠk Žiar nad Hronom 2:16.98 2:16.98
Nžky 600 m Vodrážková Elis 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:15.45 2:15.45
Nžky 600 m Wagingerová Lea 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 600 m Zlatošová Petra 14 AO Olympia Považská Bystrica 3:00.21 3:00.21
Nžky 600 m Žbirková Rebecca 13 MŠk Žiar nad Hronom 2:23.63 2:23.63
Nžky 1000 m Belobradová Bela 13 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky 1000 m Dvorštiaková Nina 12 AC VICTORIA Turany 4:23.20
Nžky 1000 m Ivaničová Veronika 13 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Nžky 1000 m Kalmáneková Alica 13 BŠK Banská Bystrica
Nžky 1000 m Kubovčíková Simona 15 TJ Orava Dolný Kubín
Nžky 1000 m Lukušová Dáša 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 1000 m Mihaliková Natália 12 BŠK Banská Bystrica
Nžky 1000 m Solárová Alexandra 12 ŠK Juventa Žilina 4:11.15 4:11.15
Nžky chôdza 1000 m Bartková LInda 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:06.73 06:06.73
Nžky chôdza 1000 m Froľová Victoria 12 AC VICTORIA Turany
Nžky chôdza 1000 m Holecová Simona 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:52.88 05:52.88
Nžky chôdza 1000 m Kubovčíková Sára 13 TJ Orava Dolný Kubín
Nžky chôdza 1000 m Mláková Lea 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:31.13 06:31.13
Nžky chôdza 1000 m Mojžišová Ema 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:56.96 05:56.96
Nžky chôdza 1000 m Mokrá Zuzana 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:34.03 05:34.03
Nžky chôdza 1000 m Petríková Tatiana 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky chôdza 1000 m Rašnerová Michaela 12 Atletický klub Krupina 06:40.34 06:40.34
Nžky chôdza 1000 m Riečanová Nelka 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 07:21.89 07:21.89
Nžky chôdza 1000 m Šarišská Chiara 13 MŠk Žiar nad Hronom 06:29.7 06:29.7
Nžky chôdza 1000 m Tomášková Marína 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 07:06.85 07:06.85
Nžky diaľka z mies.o Sporná Alexandra 13 MŠk Žiar nad Hronom 297 297
Nžky diaľka z mies.o Andrašiková Nela 15 AC Stavbár Nitra
Nžky diaľka z mies.o Arpáš Nola 13 AC Stavbár Nitra 306 306
Nžky diaľka z mies.o Bakayová Ema 13 AC Stavbár Nitra 352 352
Nžky diaľka z mies.o Belobradová Bela 13 AO Sparta Považská Bystrica 306 325
Nžky diaľka z mies.o Benediková Barbora 15 Atletický klub Krupina
Nžky diaľka z mies.o Bolčeková Nikol 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Borloková Nikola 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica 294 294
Nžky diaľka z mies.o Brandis Nela 12 Atletický klub Čadca 262 262
Nžky diaľka z mies.o Brezinová Liliana 12 AC Stavbár Nitra 288 288
Nžky diaľka z mies.o Briestenská Viktória 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Buršíková Viktória 13 MŠk Žiar nad Hronom 356 356
Nžky diaľka z mies.o Cebová Michaela 12 AC Stavbár Nitra 261 261
Nžky diaľka z mies.o Čapeková Bianka 14 AC Stavbár Nitra
Nžky diaľka z mies.o Červenáková Lilien 12 MAC REDOX Lučenec
Nžky diaľka z mies.o Čížiková Nina 13 AC Stavbár Nitra 202 202
Nžky diaľka z mies.o Dekýšová Sarah Alžbeta 13 MŠk Žiar nad Hronom 282 282
Nžky diaľka z mies.o Dibdiaková Kristína 14 TJ Orava Dolný Kubín 257 338
Nžky diaľka z mies.o Domračeva Vladislava (C) 13 MŠk Žiar nad Hronom 292 292
Nžky diaľka z mies.o Driečna Simona 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Drugdová Amália 12 MAC REDOX Lučenec 299 299
Nžky diaľka z mies.o Dvorštiaková Nina 12 AC VICTORIA Turany 373 373
Nžky diaľka z mies.o Dzurianíková Alžbetka 14 AO Olympia Považská Bystrica 183 183
Nžky diaľka z mies.o Fábová Tereza 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 332 332
Nžky diaľka z mies.o Fašangová Emma 13 ŠK Detva v pohybe 249 249
Nžky diaľka z mies.o Ferancová Alexandra 14 AC Stavbár Nitra
Nžky diaľka z mies.o Fiantoková Bianka 13 AO Sparta Považská Bystrica 306 306
Nžky diaľka z mies.o Frolová Bianka 12 AO Olympia Považská Bystrica 246 246
Nžky diaľka z mies.o Gallová Linda 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 297 297
Nžky diaľka z mies.o Gero Elizabeth 13 BŠK Banská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Godálová Amy 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Grniaková Hana 12 BŠK Banská Bystrica 303 303
Nžky diaľka z mies.o Hanusková Marcela 12 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová 335 335
Nžky diaľka z mies.o Harvánková Julia 14 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Hašková Natália 12 MAC REDOX Lučenec
Nžky diaľka z mies.o Helíková Anna 15 AO Sparta Považská Bystrica 192
Nžky diaľka z mies.o Helíková Klára 12 AO Sparta Považská Bystrica 285 285
Nžky diaľka z mies.o Hládeková Lenka 12 AC VICTORIA Turany
Nžky diaľka z mies.o Hodásová Lucia 13 ŠK Juventa Žilina 307 307
Nžky diaľka z mies.o Hollá Silvia 13 ŠK Detva v pohybe
Nžky diaľka z mies.o Horňaková Natália 13 AC Stavbár Nitra 236 236
Nžky diaľka z mies.o Hortová Katarína 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 255 255
Nžky diaľka z mies.o Hrmová Sabina 13 MŠk Žiar nad Hronom 251 251
Nžky diaľka z mies.o Chromiaková Anička 12 ŠK Juventa Žilina 330 330
Nžky diaľka z mies.o Inštitoris Ester 13 MŠk Žiar nad Hronom 269 269
Nžky diaľka z mies.o Janíčková Sára 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 358 358
Nžky diaľka z mies.o Jankechová Laura 13 ŠK Juventa Žilina 333 333
Nžky diaľka z mies.o Jirmanová Barbora 13 AC Stavbár Nitra 306 306
Nžky diaľka z mies.o Kalmáneková Alica 13 BŠK Banská Bystrica 340 340
Nžky diaľka z mies.o Kasaková Karolina 12 ŠK Juventa Žilina 307 307
Nžky diaľka z mies.o Kašperová Ela 12 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 293 293
Nžky diaľka z mies.o Kelemenová Nina 14 MAC REDOX Lučenec
Nžky diaľka z mies.o Kevešová Karolína 13 AC VICTORIA Turany 295 295
Nžky diaľka z mies.o Kinčeková Šarlota 14 AC Stavbár Nitra
Nžky diaľka z mies.o Kmeťová Jazmína 13 AC Stavbár Nitra 322 322
Nžky diaľka z mies.o Kohútová Dorota 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Kollárová Nikol 14 MŠk Žiar nad Hronom 339 339
Nžky diaľka z mies.o Kóňová Sára 13 AC Stavbár Nitra 285 285
Nžky diaľka z mies.o Kraková Kristína 12 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky diaľka z mies.o Kubinyiová Júlia 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 342 342
Nžky diaľka z mies.o Kubovčíková Sára 13 TJ Orava Dolný Kubín 268 268
Nžky diaľka z mies.o Kubovčíková Simona 15 TJ Orava Dolný Kubín
Nžky diaľka z mies.o Kuklová Lenka 12 MAC REDOX Lučenec
Nžky diaľka z mies.o Kuraťová Šarlota 14 ŠK Juventa Žilina
Nžky diaľka z mies.o Lalíková Emma 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Lea Jaroš Alexandra 12 Atletický klub Čadca
Nžky diaľka z mies.o Lieskovská Nela 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Loosová Lea 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Lukušová Dáša 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 336 336
Nžky diaľka z mies.o Maďarová Eliška 14 ŠK Detva v pohybe
Nžky diaľka z mies.o Markechová Lucia 12 AC Stavbár Nitra
Nžky diaľka z mies.o Markovičová Veronika 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 290 290
Nžky diaľka z mies.o Martincová Tatiana 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky diaľka z mies.o Masaryková Dorota 14 AO Sparta Považská Bystrica 273 273
Nžky diaľka z mies.o Matušáková Simona 13 ŠK Juventa Žilina 275 275
Nžky diaľka z mies.o Matúšková Martina 12 CVČ Liptovský Mikuláš 315 315
Nžky diaľka z mies.o Meixnerová Sofia 13 AO Sparta Považská Bystrica 192 192
Nžky diaľka z mies.o Mihaliková Natália 12 BŠK Banská Bystrica 387 387
Nžky diaľka z mies.o Michlerová Eliška 13 AC Stavbár Nitra 257 257
Nžky diaľka z mies.o Miklová Sabina 12 MŠk Žiar nad Hronom 345 345
Nžky diaľka z mies.o Mojžišová Ela 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 336 336
Nžky diaľka z mies.o Mokrošová Dorota 14 MŠk Žiar nad Hronom 258 258
Nžky diaľka z mies.o Murgašová Zoe 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica 296 296
Nžky diaľka z mies.o Nováková Agáta 12 AO Sparta Považská Bystrica 308 308
Nžky diaľka z mies.o Ondríková Lenka 15 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky diaľka z mies.o Ondríková Lucia 13 MŠk Žiar nad Hronom 269 269
Nžky diaľka z mies.o Paššáková Marína 14 MŠk Žiar nad Hronom 297 297
Nžky diaľka z mies.o Peknušiaková Nella 12 ŠK Detva v pohybe 306 306
Nžky diaľka z mies.o Podmanická Emily 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 314 314
Nžky diaľka z mies.o Pračková Emma 12 MAC REDOX Lučenec 355 355
Nžky diaľka z mies.o Prekoppová Margaréta 13 MŠk Žiar nad Hronom 272 272
Nžky diaľka z mies.o Privarová Agáta 12 Atletický klub Čadca 309 309
Nžky diaľka z mies.o Privarová Tamara 12 Atletický klub Čadca 300 300
Nžky diaľka z mies.o Puváková Nela 12 ŠK Juventa Žilina 353 353
Nžky diaľka z mies.o Radochová Natálka 13 MŠk Žiar nad Hronom 336 336
Nžky diaľka z mies.o Rapčanová Katarína 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Rašnerová Michaela 12 Atletický klub Krupina 298 298
Nžky diaľka z mies.o Rohoňová Tereza 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica 273 273
Nžky diaľka z mies.o Rojková Lucia 14 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Rošková Patrícia 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky diaľka z mies.o Rybárová Mária 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica 240 240
Nžky diaľka z mies.o Sárincová Jana Karolína 14 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Sarvašová Alexandra 13 MAC REDOX Lučenec 276 276
Nžky diaľka z mies.o Sekerešová Zuzana 12 ŠK Detva v pohybe 330 330
Nžky diaľka z mies.o Schmidtmayerová Mia 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica 349 349
Nžky diaľka z mies.o Solárová Alexandra 12 ŠK Juventa Žilina 333 333
Nžky diaľka z mies.o Stieranková Nina 13 ŠK Detva v pohybe
Nžky diaľka z mies.o Suchánová Rebeka 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom 320 320
Nžky diaľka z mies.o Sýkorová Nela 14 ŠK Detva v pohybe
Nžky diaľka z mies.o Szabová Eva 13 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky diaľka z mies.o Šagátová Nela 13 MAC REDOX Lučenec 314 314
Nžky diaľka z mies.o Šimočková Linda 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 362 362
Nžky diaľka z mies.o Štefanková Eliška 15 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky diaľka z mies.o Štefanková Natálie 12 MŠk Žiar nad Hronom 245 245
Nžky diaľka z mies.o Šterdasová Karin 14 AO Sparta Považská Bystrica 222 222
Nžky diaľka z mies.o Šuleková Alica 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 297 297
Nžky diaľka z mies.o Šuleková Zuzana 15 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Nžky diaľka z mies.o Šuranová Zuzana 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom 288 288
Nžky diaľka z mies.o Tabaková Karolína 13 BŠK Banská Bystrica 318 318
Nžky diaľka z mies.o Táborská Nela 14 MŠk Žiar nad Hronom 282 282
Nžky diaľka z mies.o Targošová Soňa 12 ŠK Juventa Žilina 396 396
Nžky diaľka z mies.o Tatrnová Eliška 13 AO Olympia Považská Bystrica 252 252
Nžky diaľka z mies.o Turčanová Veronika 12 Atletický klub ZTS Martin 327 327
Nžky diaľka z mies.o Ušiaková Tereza 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica 256 256
Nžky diaľka z mies.o Valentová Elena 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 297 297
Nžky diaľka z mies.o Valentová Kristína 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 219 219
Nžky diaľka z mies.o Varošová Ria 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom 233 233
Nžky diaľka z mies.o Vodrážková Elis 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 367 367
Nžky diaľka z mies.o Vreštiaková Simona 13 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová 280 280
Nžky diaľka z mies.o Wagingerová Lea 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky diaľka z mies.o Zajacová Adela 14 TJ Orava Dolný Kubín 259 259
Nžky diaľka z mies.o Zlatošová Petra 14 AO Olympia Považská Bystrica 261 261
Nžky diaľka z mies.o Zlatošová Veronika 12 AO Olympia Považská Bystrica 218 218
Nžky diaľka z mies.o Zubčaková Hana 15 AC Stavbár Nitra