<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Halové majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov a dospelých, Bratislava, 21. 1. 2023

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 60 m Adamovič Andrej 86 Atletika Bratislava 07.53 07.50 07.46
M 60 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 07.82 07.69
M 60 m Behro Martin 89 športový klub Beluša 7.74
M 60 m Cibira Martin 05 Atletický club Nové Zámky
M 60 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 07.85 07.85
M 60 m Duchoslav Adrian 03 AK Junior Holič 07.85 07.85
M 60 m Fuksa Miroslav 05 Slávia Trenčín o.z. 07.18 07.18
M 60 m Hletko Martin 04 Slávia Trenčín o.z. 07.44 07.44
M 60 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 07.31 07.31
M 60 m Jarábek Marco 03 Slávia Trenčín o.z. 07.66 07.66
M 60 m Kuchta Tomáš 93 športový klub Beluša 07.40
M 60 m Lančarič Roman 70 AK AŠK Slávia Trnava 08.08 08.08
M 60 m Lubelec Ladislav 03 ŠK ŠOG Nitra 07.38 07.28
M 60 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 07.84 07.84
M 60 m Mikula Gabriel 05 Slávia Trenčín o.z. 07.55 07.55
M 60 m Mitašik Peter 96 AK Slávia UK Bratislava 07.82 07.82
M 60 m Nnamdi Chinomnso 04 ULC Riverside Mödling 07.04
M 60 m Pacanovský Tomáš 03 AK Steeple Poprad
M 60 m Polhorský Jakub 04 Slávia Trenčín o.z.
M 60 m Šebík Daniel 03 ŠK ŠOG Nitra
M 60 m Ševčík Lukáš 03 Slávia Trenčín o.z. 07.11 07.11
M 60 m Šutý Štefan 04 Slávia Trenčín o.z. 07.75 07.75
M 60 m Taric Ladislav 86 ŠK TopRunDS (A) 08.48 08.18
M 60 m Tománek Jakub 04 Miestny ŠK Borský Mikuláš 07.87 07.87
M 60 m Tősér Alexander 85 ŠK TopRunDS (A) 08.79 08.79
M 60 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 08.26
M 200 m Adamovič Andrej 86 Atletika Bratislava 23.83 23.83
M 200 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 24.30 24.30
M 200 m Červený Samuel 04 Slávia Trenčín o.z.
M 200 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 24.19 24.19
M 200 m Fuksa Miroslav 05 Slávia Trenčín o.z. 23.75 23.75
M 200 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 22.80 22.80
M 200 m Jarábek Marco 03 Slávia Trenčín o.z. 23.27 23.27
M 200 m Lančarič Roman 70 AK AŠK Slávia Trnava 25.49 25.49
M 200 m Lopuch Marián 67 AC Stavbár Nitra 28.80 28.20
M 200 m Lubelec Ladislav 03 ŠK ŠOG Nitra 23.38 23.29
M 200 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 25.10 25.10
M 200 m Mitašik Peter 96 AK Slávia UK Bratislava 25.10
M 200 m Nnamdi Chinomnso 04 ULC Riverside Mödling 22.80
M 200 m Seidl Daniel 05 ULC Riverside Mödling 23.60
M 200 m Ševčík Adam 00 Slávia Trenčín o.z. 22.76 22.76
M 200 m Taric Ladislav 86 ŠK TopRunDS (A)
M 200 m Tománek Jakub 04 Miestny ŠK Borský Mikuláš 25.37 25.37
M 200 m Tősér Alexander 85 ŠK TopRunDS (A)
M 400 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 56.12 56.12
M 400 m Cibira Martin 05 Atletický club Nové Zámky
M 400 m Červený Samuel 04 Slávia Trenčín o.z. 58.40
M 400 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 53.52 53.52
M 400 m Duchoslav Adrian 03 AK Junior Holič 54.79 54.79
M 400 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 57.54
M 400 m Mikula Gabriel 05 Slávia Trenčín o.z. 58.82 56.55
M 400 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 60.45 60.45
M 400 m Ševčík Adam 00 Slávia Trenčín o.z. 51.10 50.28
M 400 m Vlkovič Tomáš 00 ŠK ŠOG Nitra 50.59 50.59
M 400 m Židek Miroslav 03 AO Sparta Považská Bystrica 57.64 57.64
M 800 m Baran Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 2:03.58 2:03.58
M 800 m Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava 2:04.43
M 800 m Lelovský Adam 04 AK AŠK Slávia Trnava 2:15.21 2:15.21
M 800 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 1:58.12 1:58.12
M 800 m Spillere Gianluca 05 ŠK ŠOG Nitra 2:22.43 2:22.43
M 3000 m Baran Peter 03 ŠK ŠOG Nitra
M 3000 m Belovič Tomáš 88 Športový klub polície Bratislava
M 3000 m Dančík Michal 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 10:22.5 10:22.5
M 3000 m Kováč Michal 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 08:36.73 08:36.73
M 3000 m Plánka Peter 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 09:27.5 09:27.5
M 3000 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 10:24.65 10:24.65
M 3000 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 10:26.37 10:26.37
M 60 m pr. 106,7 Ševčík Lukáš 03 Slávia Trenčín o.z. 08.39 08.39
M výška Miko Dominik 03 AK AŠK Slávia Trnava 176 180
M žrď Antalec Adam 02 AC Stavbár Nitra 480 480
M žrď Bajner Miroslav 57 AC Stavbár Nitra 350 365
M žrď Černý Alan 05 ŠK ŠOG Nitra 455 455
M žrď Hojdík Boris 04 AO Sparta Považská Bystrica 460 460
M žrď Kmeť Patrik 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 420 420
M žrď Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 400 400
M žrď Poláček Dávid 05 ŠK ŠOG Nitra 400 400
M žrď Vašina Jozef 66 AC Stavbár Nitra 370 403
M žrď Zmoray Ján 91 AC Stavbár Nitra 520 522
M diaľka Hletko Martin 04 Slávia Trenčín o.z. 635 641
M diaľka Mozzhov Andrej (C) 05 AK Slávia UK Bratislava 625 625
M diaľka Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 628 628
M diaľka Seidl Daniel 05 ULC Riverside Mödling 640
M diaľka Šutý Štefan 04 Slávia Trenčín o.z. 610 610
M trojskok Hletko Martin 04 Slávia Trenčín o.z. 12.85 12.95
M trojskok Mozzhov Andrej (C) 05 AK Slávia UK Bratislava 12.60 12.60
M trojskok Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.71 11.71
J 60 m pr. 99,1 Ilgo Adam 05 Atletika Bratislava
J guľa 6 kg Fleischhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 13.60 13.60
J guľa 6 kg Müller Pavol 05 TJ Družba Piešťany 12.25 12.25
Dci 60 m Čičko Patrik 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.68 08.68
Dci 60 m Dávid Peter 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.43 07.43
Dci 60 m Gaj Bruno 06 ŠK ŠOG Nitra 08.34
Dci 60 m Gruber Christoph 08 ULC Riverside Mödling 07.29
Dci 60 m Halász Alex 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.06
Dci 60 m Hlaváč Kristián 06 ŠK Jablonica 08.46
Dci 60 m Horný Jakub 07 Individuálny člen SAZ
Dci 60 m Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava 07.49 07.49
Dci 60 m Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 07.97 07.97
Dci 60 m Kummer Andy 07 BK hraj na tie nohy Bratislava
Dci 60 m Mišinec Maxim 07 Slávia Trenčín o.z. 07.79 07.79
Dci 60 m Pavčo Samuel 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Dci 60 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 07.43 07.43
Dci 60 m Pöstinger Nicolas 07 ULC Riverside Mödling 07.64
Dci 60 m Požgaj Jerguš 07 ŠK ŠOG Nitra 08.07 08.07
Dci 60 m Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 07.98 07.98
Dci 60 m Válek David 07 Atletika ŠK Skalica 08.00 08.00
Dci 60 m Varhaník Martin 06 Slávia Trenčín o.z. 07.07 07.07
Dci 60 m Záležák Matej 07 ŠK ŠOG Nitra 07.26 07.26
Dci 200 m Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 27.99 27.99
Dci 200 m Čičko Patrik 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 200 m Drobena Ján 07 Slávia Trenčín o.z. 26.87 26.87
Dci 200 m Gaj Bruno 06 ŠK ŠOG Nitra 24.05 24.05
Dci 200 m Gruber Christoph 08 ULC Riverside Mödling 23.95
Dci 200 m Halász Alex 06 AK AŠK Slávia Trnava 27.76 27.76
Dci 200 m Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 200 m Hlaváč Kristián 06 ŠK Jablonica
Dci 200 m Horný Jakub 07 Individuálny člen SAZ
Dci 200 m Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava 25.22 25.22
Dci 200 m Kaufman Timotej 07 ŠK ŠOG Nitra
Dci 200 m Krepop Samuel 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 200 m Kummer Andy 07 BK hraj na tie nohy Bratislava
Dci 200 m Mišinec Maxim 07 Slávia Trenčín o.z.
Dci 200 m Müller Mara 07 ULC Riverside Mödling 26.72
Dci 200 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 22.95 22.95
Dci 200 m Petrovics Sebastián 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 200 m Pöstinger Nicolas 07 ULC Riverside Mödling 24.55
Dci 200 m Požgaj Jerguš 07 ŠK ŠOG Nitra
Dci 200 m Schönauer Nicola 07 ULC Riverside Mödling 26.10
Dci 200 m Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 24.98 24.98
Dci 200 m Válek David 07 Atletika ŠK Skalica
Dci 200 m Weibel Adrián 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 200 m Záležák Matej 07 ŠK ŠOG Nitra 23.78 23.78
Dci 400 m Bortnyk Vladyslav (C) 06 ŠK ŠOG Nitra
Dci 400 m Čičko Patrik 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 400 m Dzian Matej 07 ŠK ŠOG Nitra 54.05 54.05
Dci 400 m Kaufman Timotej 07 ŠK ŠOG Nitra
Dci 400 m Krepop Samuel 07 AK AŠK Slávia Trnava 56.37 56.37
Dci 400 m Petrovics Sebastián 07 Atletický club Nové Zámky 65.22 65.22
Dci 400 m Požgaj Jerguš 07 ŠK ŠOG Nitra
Dci 400 m Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky 54.48 54.48
Dci 400 m Varhaník Martin 06 Slávia Trenčín o.z. 52.25 52.25
Dci 400 m Vlček Lukáš 07 AK Junior Holič
Dci 400 m Weibel Adrián 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 800 m Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:20.48 2:20.48
Dci 800 m Bortnyk Vladyslav (C) 06 ŠK ŠOG Nitra
Dci 800 m Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky 1:59.71 1:59.71
Dci 800 m Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany 2:13.77 2:13.77
Dci 800 m Mathews Rubin 07 BK hraj na tie nohy Bratislava 2:18.75 2:18.75
Dci 800 m Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky 2:09.76 2:08.18
Dci 3000 m Balogh Matej 07 Klub orientačného behu Sokol Pezinok
Dci 3000 m Jančík Filip 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:03.89 09:03.89
Dci 3000 m Lesník Marek 07 ŠK ŠOG Nitra 10:02.22 10:02.22
Dci 3000 m Nevedel Nicolas 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 10:53.40 10:53.40
Dci 3000 m Vlček Lukáš 07 AK Junior Holič 10:43.16 10:43.16
Dci 60 m pr. 91,4 Dávid Peter 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.87 07.87
Dci 60 m pr. 91,4 Drobena Ján 07 Slávia Trenčín o.z.
Dci 60 m pr. 91,4 Hlaváč Kristián 06 ŠK Jablonica
Dci výška Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky 148 148
Dci výška Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 165 165
Dci výška Sáraz Samuel 07 Atletický klub Šurany 155 155
Dci výška Válek David 07 Atletika ŠK Skalica
Dci žrď Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky 260 260
Dci žrď Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 280 280
Dci diaľka Bortnyk Vladyslav (C) 06 ŠK ŠOG Nitra
Dci diaľka Pavčo Samuel 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Dci trojskok Drobena Ján 07 Slávia Trenčín o.z.
Dci trojskok Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky
Dci guľa 5 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 13.90 13.90
Žci 60 m Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.76 09.76
Žci 60 m Bíró Szebasztián 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 08.37 08.37
Žci 60 m Bougdar Omar 10 Slávia Trenčín o.z. 08.33 08.33
Žci 60 m Cifra Martin 08 ŠK ŠOG Nitra 08.29 08.29
Žci 60 m Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.47 10.47
Žci 60 m Čikel Adam 08 ŠK ŠOG Nitra
Žci 60 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 07.97 07.97
Žci 60 m Édel Norbert 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 09.64 09.64
Žci 60 m Flóriš Adam 09 ŠK ŠOG Nitra 09.42 09.42
Žci 60 m Frajt Juraj 08 AK AŠK Slávia Trnava 08.83 08.83
Žci 60 m Fúska Jakub 08 ŠK ŠOG Nitra 09.80
Žci 60 m Gavorník Milan 09 AK Junior Holič 07.97 07.97
Žci 60 m Hlbocký Adam 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 60 m Janotka Tomáš 08 Atletický oddiel Partizánske 08.62 08.62
Žci 60 m Kolarik Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.67 09.67
Žci 60 m Kvočka Lukáš 09 TJ Olympia Galanta
Žci 60 m Lánik Adam 08 AK Junior Holič 08.63 08.63
Žci 60 m Molnár Ladislav 08 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 08.45 08.45
Žci 60 m Moró Lukáš 11 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 60 m Orbán Zoltán 11 ŠK TopRunDS (A) 11.41 11.41
Žci 60 m Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 07.72 07.72
Žci 60 m Rybnikár Richard 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 60 m Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 08.47 08.47
Žci 60 m Surový Jakub 08 Atletika ŠK Skalica 09.13 09.13
Žci 60 m Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 07.56 07.56
Žci 60 m Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta 07.91 07.91
Žci 60 m Šinkovič Richard 11 TJ Olympia Galanta 09.54 09.54
Žci 60 m Štiak Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske 07.87 07.87
Žci 60 m Trenčanský Matúš 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 60 m Troshupa Tobias 10 TJ Olympia Galanta 09.17 09.17
Žci 60 m Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa 08.75 08.75
Žci 60 m Vavrinec Matej 10 Funny athletics Piešťany 08.68 08.68
Žci 60 m Žambokréthy Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 150 m Bíró Szebasztián 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 20.86 20.86
Žci 150 m Bougdar Omar 10 Slávia Trenčín o.z. 20.71 20.71
Žci 150 m Cifra Martin 08 ŠK ŠOG Nitra 25.86
Žci 150 m Čikel Adam 08 ŠK ŠOG Nitra
Žci 150 m Frajt Juraj 08 AK AŠK Slávia Trnava 21.34 21.34
Žci 150 m Gavorník Milan 09 AK Junior Holič 19.37 19.37
Žci 150 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 21.65 21.65
Žci 150 m Hlbocký Adam 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 150 m Kolarik Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava 24.41 24.41
Žci 150 m Molnár Ladislav 08 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Žci 150 m Moró Lukáš 11 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 150 m Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 20.20 20.20
Žci 150 m Orbán Zoltán 11 ŠK TopRunDS (A) 32.20 32.20
Žci 150 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 21.16 21.16
Žci 150 m Rybnikár Richard 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 150 m Surový Jakub 08 Atletika ŠK Skalica 22.56 22.56
Žci 150 m Šarina Ivan 09 Slávia Trenčín o.z. 21.70 21.70
Žci 150 m Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta 19.29 19.29
Žci 150 m Šinkovič Richard 11 TJ Olympia Galanta 24.42 24.42
Žci 150 m Štiak Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske 19.60 19.60
Žci 150 m Trenčanský Matúš 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 150 m Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa 23.40
Žci 150 m Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 19.67 19.67
Žci 300 m Dobiaš Nikolaj 08 ŠK ŠOG Nitra 45.36 45.36
Žci 300 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 39.52 39.52
Žci 300 m Frajt Juraj 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 300 m Gašpar Matúš 09 Atletický oddiel Partizánske
Žci 300 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 46.74 46.74
Žci 300 m Hlbocký Adam 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 300 m Janotka Tomáš 08 Atletický oddiel Partizánske
Žci 300 m Kolarik Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava 52.62 52.62
Žci 300 m Korbela Adrián 08 Detský atletický klub Tlmače
Žci 300 m Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky 44.23 44.23
Žci 300 m Massalkhi Daniel 10 TJ Družba Piešťany
Žci 300 m Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 45.49 45.49
Žci 300 m Trenčanský Matúš 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 300 m Varga Florián 10 Atletický club Nové Zámky
Žci 300 m Vavrinec Matej 10 Funny athletics Piešťany
Žci 800 m Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 800 m Čikel Adam 08 ŠK ŠOG Nitra
Žci 800 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 2:17.12 2:17.12
Žci 800 m Flóriš Adam 09 ŠK ŠOG Nitra 3:07.68
Žci 800 m Fúska Jakub 08 ŠK ŠOG Nitra 2:32.21 2:32.21
Žci 800 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 2:36.56 2:36.56
Žci 800 m Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 800 m Kozár Marián 08 ŠK ŠOG Nitra
Žci 800 m Massalkhi Adam 08 TJ Družba Piešťany 2:15.91 2:15.91
Žci 800 m Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 2:28.68 2:28.68
Žci 800 m Ontkoc Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 800 m Orbán Zoltán 11 ŠK TopRunDS (A)
Žci 800 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 2:31.83 2:31.83
Žci 800 m Priadka Valér 08 AK Slávia UK Bratislava 2:22.68 2:22.68
Žci 800 m Šarina Ivan 09 Slávia Trenčín o.z. 2:24.75 2:24.75
Žci 800 m Varga Florián 10 Atletický club Nové Zámky 3:07.30 3:07.30
Žci 800 m Žambokréthy Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 3000 m Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky
Žci 3000 m Dobiaš Nikolaj 08 ŠK ŠOG Nitra
Žci 3000 m Korbela Adrián 08 Detský atletický klub Tlmače 11:09.00 11:09.00
Žci 60 m pr. 83,8 Ďuriš Martin 08 Slávia Trenčín o.z. 09.22 09.22
Žci 60 m pr. 83,8 Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske
Žci 60 m pr. 83,8 Rybnikár Richard 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žci chôdza 3000 m Stach Tomáš 09 Atletický klub Bojničky
Žci výška Cifra Martin 08 ŠK ŠOG Nitra 145 145
Žci výška Gajdoš Michal 09 Atletický klub Šurany 130 130
Žci výška Harašta Lukáš Július 10 TJ Olympia Galanta 130 130
Žci výška Nemašik Matej 09 TJ Olympia Galanta 135 135
Žci výška Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 173 173
Žci výška Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 165 165
Žci výška Ťapuš Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 143 143
Žci diaľka Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 371 371
Žci diaľka Bíró Szebasztián 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 456 456
Žci diaľka Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 292 302
Žci diaľka Édel Norbert 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 360 360
Žci diaľka Gajdoš Michal 09 Atletický klub Šurany 423 423
Žci diaľka Gašpar Matúš 09 Atletický oddiel Partizánske 362 362
Žci diaľka Molnár Ladislav 08 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 517 517
Žci diaľka Moró Lukáš 11 AK AŠK Slávia Trnava
Žci diaľka Nemašik Matej 09 TJ Olympia Galanta 359 359
Žci diaľka Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 573 573
Žci diaľka Procházka Timotej 08 Atletický klub Šurany 363
Žci diaľka Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 585 585
Žci diaľka Troshupa Tobias 10 TJ Olympia Galanta
Žci diaľka Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa 433 433
Žci diaľka Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 562 562
Žci diaľka Žambokréthy Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava
Žci guľa 4 kg Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žci guľa 4 kg Ďuriš Martin 08 Slávia Trenčín o.z. 13.01 13.01
Žci guľa 4 kg Hajnovič Rastislav 09 ŠK ŠOG Nitra
Žci guľa 4 kg Harašta Lukáš Július 10 TJ Olympia Galanta
Žci guľa 4 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava 12.19 12.19
Žci guľa 4 kg Kvočka Lukáš 09 TJ Olympia Galanta
Žci guľa 4 kg Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky 06.84 06.84
Žci guľa 4 kg Lánik Adam 08 AK Junior Holič 10.06 10.06
Žci guľa 4 kg Müller Adam 09 Atletický klub Šurany
Žci guľa 4 kg Nemašik Matej 09 TJ Olympia Galanta
Žci guľa 4 kg Orbán Zoltán 11 ŠK TopRunDS (A)
Žci guľa 4 kg Procházka Timotej 08 Atletický klub Šurany
Žci guľa 4 kg Šrámek Tadeáš 08 Atletický klub Bojničky 10.10 10.10
Žci guľa 4 kg Tomi Martin 09 AK Borský Svätý Jur
Žci guľa 4 kg Troshupa Tobias 10 TJ Olympia Galanta
Žci guľa 4 kg Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 11.40 11.40
Ž 60 m Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 08.10 07.89
Ž 60 m Barteková Lucia 05 Funny athletics Piešťany 08.85 08.85
Ž 60 m Comová Michaela 01 AK AŠK Slávia Trnava 08.14 08.14
Ž 60 m Ďurkechová Zuzana 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.87 07.83
Ž 60 m Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.43
Ž 60 m Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 07.90 07.90
Ž 60 m Kovárová Tamara 05 Funny athletics Piešťany 09.43 09.43
Ž 60 m Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 07.98 07.98
Ž 60 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.31 08.25
Ž 60 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 08.29 08.29
Ž 60 m Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.28
Ž 60 m Šupicová Lenka 03 Slávia Trenčín o.z. 08.20 08.20
Ž 60 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 08.14 08.11
Ž 200 m Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 25.40 25.40
Ž 200 m Barteková Lucia 05 Funny athletics Piešťany
Ž 200 m Domonkosová Tímea 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 27.59 27.59
Ž 200 m Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 26.05 26.05
Ž 200 m Kovárová Tamara 05 Funny athletics Piešťany
Ž 200 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.72 26.72
Ž 200 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 26.04 26.04
Ž 200 m Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava 27.54 27.54
Ž 200 m Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 29.94 29.94
Ž 400 m Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava 63.28 63.28
Ž 400 m Trulíková Vladimíra 97 AK Slávia UK Bratislava
Ž 800 m Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 2:28.89 2:25.56
Ž 800 m Laceková Adriana 05 BŠK Banská Bystrica 2:46.14 2:46.14
Ž 800 m Trulíková Vladimíra 97 AK Slávia UK Bratislava 2:25.98 2:25.82
Ž 800 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 2:21.05
Ž 3000 m Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 11:01.74 11:01.74
Ž 3000 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 11:37.29
Ž 60 m pr. 83,8 Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 08.79 08.79
Ž výška Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 160 160
Ž výška Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 170 170
Ž výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 169 169
Ž žrď Harendarčíková Paulína 04 AC Stavbár Nitra 270 270
Ž žrď Havjerová Júlia 04 Slávia Trenčín o.z. 320 320
Ž žrď Ježíková Katarína 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 300 300
Ž žrď Paliderová Lujza 02 AK ŠK UMB Banská Bystrica 360 370
Ž žrď Šebešová Tatiana 05 AC Stavbár Nitra 220 220
Ž žrď Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra 310 310
Ž diaľka Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 577 577
Ž diaľka Comová Michaela 01 AK AŠK Slávia Trnava 579 579
Ž diaľka Domonkosová Tímea 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 489
Ž diaľka Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 566 592
Ž diaľka Šupicová Lenka 03 Slávia Trenčín o.z. 538 538
Ž trojskok Ďurkechová Zuzana 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.64 13.27
Ž trojskok Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 12.59 12.59
Ž trojskok Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 11.08 11.08
Ž trojskok Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 10.71 10.71
Ž trojskok Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.52 09.52
Ž trojskok Šupicová Lenka 03 Slávia Trenčín o.z. 11.62 11.69
Ž guľa 4 kg Grňová Klára 05 ŠK ŠOG Nitra 10.56 10.56
Dky 60 m Drugdová Diana 07 ŠK ŠOG Nitra 08.64 08.61
Dky 60 m Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 08.28 08.28
Dky 60 m Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 08.32 08.32
Dky 60 m Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava 08.53 08.53
Dky 60 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 08.14 08.14
Dky 60 m Grossová Michaela 07 Atletický klub ZTS Martin
Dky 60 m Halla Christina 06 ULC Riverside Mödling 08.08
Dky 60 m Horváthová Henrieta 07 ŠK ŠOG Nitra 08.88 08.60
Dky 60 m Hyránková Adela 07 AK Borský Svätý Jur 08.81 08.81
Dky 60 m Jeskova Daniela 07 BK hraj na tie nohy Bratislava 08.84 08.84
Dky 60 m Kiesel Stela 07 ŠK ŠOG Nitra 08.99 08.99
Dky 60 m Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 08.60 08.60
Dky 60 m Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 08.94 08.94
Dky 60 m Križovenská Liana 07 ŠK ŠOG Nitra 08.05 08.04
Dky 60 m Lelovská Simona 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.64 08.64
Dky 60 m Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica 08.56 08.42
Dky 60 m Masárová Nina 06 ŠK ŠOG Nitra 09.38 09.35
Dky 60 m Moravíková Sofia 06 Slávia Trenčín o.z. 09.70 09.66
Dky 60 m Páleníková Emma 06 ŠK ŠOG Nitra 09.29
Dky 60 m Pillerová Martina 07 ŠK ŠOG Nitra 09.20
Dky 60 m Plšeková Alexandra 06 Slávia Trenčín o.z. 08.60 08.60
Dky 60 m Popadič Alvarado Sara 07 Atletický oddiel Partizánske
Dky 60 m Simon Klaudia 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Dky 60 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 08.12 08.04
Dky 60 m Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.59
Dky 60 m Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.95
Dky 60 m Táborská Timea 07 Funny athletics Piešťany
Dky 60 m Tóth Lilla 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Dky 60 m Vážanová Ema 06 Atletický oddiel Partizánske 09.03
Dky 200 m Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m Gorbatenková Simona 06 AK AŠK Slávia Trnava 30.94 30.94
Dky 200 m Halla Christina 06 ULC Riverside Mödling 25.80
Dky 200 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 25.61 25.61
Dky 200 m Hyránková Adela 07 AK Borský Svätý Jur 35.48 35.48
Dky 200 m Jeskova Daniela 07 BK hraj na tie nohy Bratislava
Dky 200 m Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra 26.64 26.64
Dky 200 m Kiesel Stela 07 ŠK ŠOG Nitra
Dky 200 m Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 29.61 29.61
Dky 200 m Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava 31.02 31.02
Dky 200 m Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 28.10 28.10
Dky 200 m Lelovská Simona 07 AK AŠK Slávia Trnava 31.19 31.19
Dky 200 m Lukesova Eliška 06 Slávia Trenčín o.z. 29.84 29.84
Dky 200 m Masárová Nina 06 ŠK ŠOG Nitra
Dky 200 m Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 27.28 27.28
Dky 200 m Moravíková Sofia 06 Slávia Trenčín o.z. 33.02 33.02
Dky 200 m Popadič Alvarado Sara 07 Atletický oddiel Partizánske
Dky 200 m Táborská Timea 07 Funny athletics Piešťany
Dky 200 m Tóth Lilla 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Dky 400 m Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 58.68 58.68
Dky 400 m Gerátová Nina 07 Atletický klub Čadca 67.37 65.84
Dky 400 m Gorbatenková Simona 06 AK AŠK Slávia Trnava 71.58 71.58
Dky 400 m Kiesel Stela 07 ŠK ŠOG Nitra
Dky 400 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub Čadca 62.67 62.67
Dky 400 m Lukesova Eliška 06 Slávia Trenčín o.z. 67.68 67.68
Dky 400 m Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 61.89 61.89
Dky 400 m Sabolová Viktória 07 ŠK ŠOG Nitra 69.24 69.24
Dky 800 m Benčaťová Emma 07 ŠK ŠOG Nitra 2:54.93 2:54.93
Dky 800 m Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z. 2:27.70 2:27.70
Dky 800 m Havjerová Michaela 06 Slávia Trenčín o.z. 2:42.28 2:42.28
Dky 800 m Mikušová Ema 07 Slávia Trenčín o.z. 2:35.67 2:35.67
Dky 800 m Pavelková Dominika 06 ŠK ŠOG Nitra
Dky 800 m Vážanová Ema 06 Atletický oddiel Partizánske 2:37.00
Dky 3000 m Čudaiová Viktória 07 Slávia Trenčín o.z. 11:18.61 11:18.61
Dky 3000 m Sabolová Viktória 07 ŠK ŠOG Nitra 11:16.33 11:16.33
Dky 3000 m Sopková Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 11:37.30 11:37.30
Dky 60m p 76,2-8,5 Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin
Dky 60m p 76,2-8,5 Grossová Michaela 07 Atletický klub ZTS Martin
Dky 60m p 76,2-8,5 Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z.
Dky 60m p 76,2-8,5 Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra 09.42 09.42
Dky 60m p 76,2-8,5 Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava 11.28 11.28
Dky 60m p 76,2-8,5 Križovenská Liana 07 ŠK ŠOG Nitra
Dky 60m p 76,2-8,5 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.62 09.62
Dky 60m p 76,2-8,5 Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 09.14 09.14
Dky chôdza 3000 m Indrišková Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 15:33.48 15:33.48
Dky výška Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 140 140
Dky výška Mitúchová Michala 07 Atletický klub Šurany 156 158
Dky výška Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 161 161
Dky výška Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 161 161
Dky žrď Drugdová Diana 07 ŠK ŠOG Nitra
Dky žrď Pillerová Martina 07 ŠK ŠOG Nitra
Dky žrď Plšeková Alexandra 06 Slávia Trenčín o.z. 310 310
Dky žrď Šimková Anna 06 AO Akademik TU Košice 382 382
Dky žrď Tereščenko Antonina (C) 06 AO Akademik TU Košice
Dky diaľka Dubcová Veronika 06 AO Sparta Považská Bystrica 405 405
Dky diaľka Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 506 506
Dky diaľka Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z. 502 502
Dky diaľka Horváthová Henrieta 07 ŠK ŠOG Nitra 445 470
Dky diaľka Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra 527 527
Dky diaľka Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica 540 540
Dky diaľka Mitúchová Michala 07 Atletický klub Šurany 471 471
Dky diaľka Simon Klaudia 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 426 426
Dky trojskok Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 10.66 10.66
Dky trojskok Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica
Dky guľa 3 kg Bódiková Jana 06 ŠK ŠOG Nitra 13.29 13.29
Dky guľa 3 kg Dubcová Veronika 06 AO Sparta Považská Bystrica 09.43 09.43
Dky guľa 3 kg Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 08.47 08.47
Dky guľa 3 kg Grossová Michaela 07 Atletický klub ZTS Martin 07.50 07.50
Dky guľa 3 kg Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 11.76 11.76
Dky guľa 3 kg Lehocká Alžbeta 07 Slávia Trenčín o.z. 11.50 11.50
Dky guľa 3 kg Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur 08.79 08.79
Dky guľa 3 kg Plšeková Alexandra 06 Slávia Trenčín o.z. 11.26 11.26
Dky guľa 3 kg Sofková Roderika 07 AK Borský Svätý Jur 10.03 10.03
Dky guľa 3 kg Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.24 08.24
Dky guľa 3 kg Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava 10.48 10.48
Žky 60 m Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany 09.53 09.53
Žky 60 m Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z. 08.14 08.14
Žky 60 m Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.79 09.73
Žky 60 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 09.53 09.53
Žky 60 m Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske 08.98 08.98
Žky 60 m Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 08.82 08.82
Žky 60 m Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 09.01 09.01
Žky 60 m Čekey Zara 09 ŠK ŠOG Nitra 08.84 08.84
Žky 60 m Čížková Eliška 10 AK Junior Holič 10.39 10.39
Žky 60 m Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky 08.96 08.96
Žky 60 m Danielová Sofia 09 Atletický klub Šurany 09.11 09.11
Žky 60 m Dobrovodská Simona 08 AK Junior Holič 09.07 09.07
Žky 60 m Dohorák Panna 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 09.48 09.48
Žky 60 m Dujsíková Sofie 08 AK Junior Holič 09.03 09.03
Žky 60 m Dvorská Veronika 09 Atletický klub Bojničky 09.75 09.75
Žky 60 m Dzurickova Alexandra 11 Nasa Atletika
Žky 60 m Elliott Sophia Rose 09 ŠK ŠOG Nitra 09.28 09.28
Žky 60 m Farkašová Simona 08 Atletický club Nové Zámky 10.01 10.01
Žky 60 m Fedorová Alexandra 08 ŠK Jablonica 09.46 09.46
Žky 60 m Filipová Lea 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60 m Frajtová Klára 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.74 10.74
Žky 60 m Gábová Martina 09 AO TJ Spartak Myjava 09.19 09.19
Žky 60 m Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 08.56 08.56
Žky 60 m Gažiova Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.55 10.55
Žky 60 m Giraltošová Simona 08 ŠK ŠOG Nitra 09.23 09.23
Žky 60 m Hagarová Michaela 11 AK AŠK Slávia Trnava 13.52
Žky 60 m Hagarová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 08.60 08.60
Žky 60 m Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky 08.87 08.87
Žky 60 m Hanakovičová Nela 10 TJ Olympia Galanta 09.92 09.92
Žky 60 m Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske 08.49 08.49
Žky 60 m Hartlova Daniela 08 TJ Olympia Galanta 09.61 09.57
Žky 60 m Hasenovičová Karolína 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.54 09.54
Žky 60 m Haydenová Adela 10 Funny athletics Piešťany 09.51 09.51
Žky 60 m Homolová Alexandra 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.68 10.68
Žky 60 m Horná Simona 11 AK Junior Holič 09.72 09.72
Žky 60 m Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z. 08.76 08.76
Žky 60 m Hudecová Naďa 11 Slávia Trenčín o.z. 09.50 09.50
Žky 60 m Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.14
Žky 60 m Chovanová Kristína 11 AK Borský Svätý Jur 09.49 09.49
Žky 60 m Jankovičová Dominika 10 AK AŠK Slávia Trnava 11.84
Žky 60 m Jarošová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 08.28 08.28
Žky 60 m Jeskova Kristina 09 BK hraj na tie nohy Bratislava 08.85 08.85
Žky 60 m Juhászová Karolína 10 Atletický club Nové Zámky 08.90 08.90
Žky 60 m Kajanovičová Lucia 08 Atletický oddiel Partizánske 08.86 08.86
Žky 60 m Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica 08.96 08.96
Žky 60 m Kováčová Zuzanna 09 ŠK ŠOG Nitra 09.19 09.19
Žky 60 m Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 08.39 08.23
Žky 60 m Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava 08.77 08.77
Žky 60 m Krupová Alexandra 11 Slávia Trenčín o.z. 08.32 08.32
Žky 60 m Kubištelová Lucia 09 Atletický klub Šurany 09.72 09.72
Žky 60 m Libichová Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.33 09.33
Žky 60 m Lopatková Valentína 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.06 09.06
Žky 60 m Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.71 09.71
Žky 60 m Markovičová Agáta 08 ŠK ŠOG Nitra 09.79 09.79
Žky 60 m Mažárová Karin 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60 m Mejsnarová Dominika 08 AO Sparta Považská Bystrica
Žky 60 m Mészárosová Vivien 09 TJ Olympia Galanta
Žky 60 m Nagy Kimberly 09 ŠK ŠOG Nitra 09.76 09.76
Žky 60 m Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.13 08.94
Žky 60 m Pavlovičová Aneta 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.75 09.75
Žky 60 m Petriková Aneta 10 AK Junior Holič 08.84 08.84
Žky 60 m Polačiková Aneta 08 Funny athletics Piešťany
Žky 60 m Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica 09.77 09.77
Žky 60 m Pribilová Henrieta 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 10.36 10.36
Žky 60 m Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 08.59 08.59
Žky 60 m Rohaľová Žofia 09 Funny athletics Piešťany 09.47 09.47
Žky 60 m Rusnáková Linda 09 Atletický klub Čadca 08.82 08.82
Žky 60 m Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 08.73 08.73
Žky 60 m Sasaráková Ester 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.58 09.58
Žky 60 m Sláviková Lea 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 09.04 09.04
Žky 60 m Slobodová Michaela 11 AK Junior Holič 09.27 09.27
Žky 60 m Smolárová Vanda 08 AK Borský Svätý Jur
Žky 60 m Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.60 09.60
Žky 60 m Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 08.70 08.70
Žky 60 m Szalayová Laura 10 ŠK ŠOG Nitra 09.74 09.74
Žky 60 m Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky 09.15 09.15
Žky 60 m Šatková Vanessa 11 BK hraj na tie nohy Bratislava
Žky 60 m Šišláková Veronika 10 Funny athletics Piešťany 09.57 09.57
Žky 60 m Švardová Laura 08 ŠK ŠOG Nitra 10.16
Žky 60 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub Čadca 08.20 08.20
Žky 60 m Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.48 09.48
Žky 60 m Titková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra 08.64 08.64
Žky 60 m Vadovičová Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava 11.92
Žky 60 m Véghová Lara 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 10.04 10.04
Žky 60 m Vrždiakova Victoria 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.61 09.61
Žky 60 m Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 09.53 09.40
Žky 60 m Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica 08.96 08.96
Žky 60 m Zonová Terézia 08 ŠK Jablonica 09.74 09.74
Žky 60 m Zríniová Nina 09 AO TJ Spartak Myjava 08.98 08.98
Žky 60 m Zuzčáková Hanka 12 AK AŠK Slávia Trnava 10.96 10.96
Žky 60 m Žigraiová Vivien 09 Atletický club Nové Zámky 09.26 09.26
Žky 150 m Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany 23.84 23.84
Žky 150 m Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z. 19.81 19.81
Žky 150 m Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 24.12 24.12
Žky 150 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 23.49 23.49
Žky 150 m Čekey Zara 09 ŠK ŠOG Nitra 22.25 22.25
Žky 150 m Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky 21.94 21.94
Žky 150 m Dobrovodská Simona 08 AK Junior Holič 22.37 22.37
Žky 150 m Dujsíková Sofie 08 AK Junior Holič 22.41 22.41
Žky 150 m Dvorská Veronika 09 Atletický klub Bojničky 24.31 24.31
Žky 150 m Elliott Sophia Rose 09 ŠK ŠOG Nitra 24.20
Žky 150 m Fazekašová Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 20.91 20.91
Žky 150 m Fedorová Alexandra 08 ŠK Jablonica 23.82 23.82
Žky 150 m Filipová Lea 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 150 m Frajtová Klára 11 AK AŠK Slávia Trnava 27.08 27.08
Žky 150 m Gábová Martina 09 AO TJ Spartak Myjava 24.38 24.38
Žky 150 m Gajdošová Michaela 09 TJ Olympia Galanta 23.39 23.39
Žky 150 m Gažiova Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava 26.48 26.48
Žky 150 m Hagarová Michaela 11 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 150 m Hagarová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 21.75 21.75
Žky 150 m Haladová Simona 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 150 m Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky 21.24 21.24
Žky 150 m Hanakovičová Nela 10 TJ Olympia Galanta 25.15 25.15
Žky 150 m Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske 20.93 20.93
Žky 150 m Haydenová Adela 10 Funny athletics Piešťany 23.68 23.68
Žky 150 m Homolová Alexandra 11 AK AŠK Slávia Trnava 34.72
Žky 150 m Horná Simona 11 AK Junior Holič 24.17 24.17
Žky 150 m Hrebíková Eliška 09 Atletický klub Bojničky 23.35 23.35
Žky 150 m Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z. 21.43 21.43
Žky 150 m Hudecová Naďa 11 Slávia Trenčín o.z. 23.41 23.41
Žky 150 m Jankovičová Dominika 10 AK AŠK Slávia Trnava 29.91
Žky 150 m Jarošová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 20.13 20.13
Žky 150 m Juhászová Karolína 10 Atletický club Nové Zámky 21.04 21.04
Žky 150 m Kiralová Viktória 08 Funny athletics Piešťany 24.79 24.79
Žky 150 m Klučka Dominika 08 Atletický club Nové Zámky 20.57 20.57
Žky 150 m Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica 21.80 21.80
Žky 150 m Kováčová Zuzanna 09 ŠK ŠOG Nitra 22.67 22.67
Žky 150 m Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava 21.52 21.52
Žky 150 m Krupová Alexandra 11 Slávia Trenčín o.z.
Žky 150 m Libichová Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava 25.99
Žky 150 m Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava 24.91 24.91
Žky 150 m Malec Nikol Lili 09 AK AŠK Slávia Trnava 23.85 23.85
Žky 150 m Markovičová Agáta 08 ŠK ŠOG Nitra 24.38 24.38
Žky 150 m Mažárová Karin 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 150 m Mészárosová Vivien 09 TJ Olympia Galanta 24.21 24.21
Žky 150 m Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta 20.57 20.57
Žky 150 m Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 21.15 21.15
Žky 150 m Nagy Kimberly 09 ŠK ŠOG Nitra 24.78 24.78
Žky 150 m Pavlovičová Aneta 08 AK AŠK Slávia Trnava 24.82 24.82
Žky 150 m Petriková Aneta 10 AK Junior Holič 22.81 22.81
Žky 150 m Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky 23.22 23.22
Žky 150 m Polačiková Aneta 08 Funny athletics Piešťany
Žky 150 m Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica 25.64 25.64
Žky 150 m Pribilová Henrieta 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 26.54 26.54
Žky 150 m Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 24.01
Žky 150 m Rohaľová Žofia 09 Funny athletics Piešťany
Žky 150 m Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 21.62 21.62
Žky 150 m Sasaráková Ester 10 AK AŠK Slávia Trnava 23.59 23.59
Žky 150 m Sláviková Lea 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 21.85 21.85
Žky 150 m Slobodová Michaela 11 AK Junior Holič 23.54 23.54
Žky 150 m Smolárová Vanda 08 AK Borský Svätý Jur
Žky 150 m Sofková Terézia 09 AK Junior Holič 23.91 23.91
Žky 150 m Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 21.54 21.54
Žky 150 m Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava 22.27 22.27
Žky 150 m Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky 23.09 23.09
Žky 150 m Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 23.27 23.27
Žky 150 m Šišláková Veronika 10 Funny athletics Piešťany 23.00 23.00
Žky 150 m Švardová Laura 08 ŠK ŠOG Nitra 25.85
Žky 150 m Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava 26.25
Žky 150 m Titková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra 21.25 21.25
Žky 150 m Vadovičová Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava 30.63
Žky 150 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 20.84 20.68
Žky 150 m Zonová Terézia 08 ŠK Jablonica 24.92 24.92
Žky 150 m Zríniová Nina 09 AO TJ Spartak Myjava 23.15 23.15
Žky 150 m Zuzčáková Hanka 12 AK AŠK Slávia Trnava 27.14 27.14
Žky 150 m Žigraiová Vivien 09 Atletický club Nové Zámky 22.93 22.93
Žky 300 m Adámeková Nela 10 ŠK ŠOG Nitra
Žky 300 m Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z. 43.20 43.20
Žky 300 m Bertoková Barbora 08 Deti v pohybe Šamorín 46.60 46.60
Žky 300 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 54.44 54.44
Žky 300 m Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske
Žky 300 m Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky
Žky 300 m Dvorská Veronika 09 Atletický klub Bojničky 56.97 56.97
Žky 300 m Gáliková Eliška Ella 08 Funny athletics Piešťany 45.78 45.78
Žky 300 m Haladová Simona 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 300 m Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 45.93 45.93
Žky 300 m Hrebíková Eliška 09 Atletický klub Bojničky 50.21 50.21
Žky 300 m Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 300 m Jancová Aneta 08 AO TJ Spartak Myjava
Žky 300 m Jarošová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 49.88 49.88
Žky 300 m Juhászová Karolína 10 Atletický club Nové Zámky 46.77 46.77
Žky 300 m Kajanovičová Lucia 08 Atletický oddiel Partizánske 47.08 47.08
Žky 300 m Kamenišťáková Sofia 08 Atletický klub Čadca
Žky 300 m Kováčová Zuzanna 09 ŠK ŠOG Nitra
Žky 300 m Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany
Žky 300 m Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava 48.53 48.53
Žky 300 m Markovičová Agáta 08 ŠK ŠOG Nitra 55.91 55.91
Žky 300 m Pikálková Aneta 08 AK Junior Holič 56.56
Žky 300 m Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky
Žky 300 m Pribilová Henrieta 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Žky 300 m Rončkevičová Radka 08 Deti v pohybe Šamorín 43.54 43.54
Žky 300 m Sláviková Lea 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 49.20 49.20
Žky 300 m Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 45.40 45.40
Žky 300 m Stopová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 48.39 48.39
Žky 300 m Szalayová Laura 10 ŠK ŠOG Nitra
Žky 300 m Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky
Žky 300 m Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava 53.51 53.51
Žky 300 m Uhnáková Zita 10 ŠK ŠOG Nitra
Žky 300 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 45.96 45.96
Žky 800 m Adámeková Nela 10 ŠK ŠOG Nitra
Žky 800 m Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 3:03.90 3:03.90
Žky 800 m Bertoková Barbora 08 Deti v pohybe Šamorín 2:41.21 2:41.21
Žky 800 m Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:43.63 2:43.63
Žky 800 m Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:48.97 2:48.97
Žky 800 m Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 2:48.84 2:48.84
Žky 800 m Dugová Simona 10 AO TJ Spartak Myjava
Žky 800 m Filipová Lea 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 800 m Frajtová Klára 11 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 800 m Hagarová Michaela 11 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 800 m Hasenovičová Karolína 11 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 800 m Kiralová Viktória 08 Funny athletics Piešťany 2:50.94 2:50.94
Žky 800 m Klučka Dominika 08 Atletický club Nové Zámky
Žky 800 m Libichová Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:57.28 2:57.28
Žky 800 m Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky 3:13.63 3:13.63
Žky 800 m Orgoňová Michaela 08 Miestny ŠK Borský Mikuláš 2:37.98 2:37.98
Žky 800 m Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky
Žky 800 m Polačiková Aneta 08 Funny athletics Piešťany
Žky 800 m Segešová Agáta 10 Atletický oddiel Partizánske
Žky 800 m Stopová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 2:42.82 2:42.82
Žky 800 m Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 2:41.31 2:41.31
Žky 800 m Špániková Natália 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 3:03.63 3:03.63
Žky 800 m Uhnáková Zita 10 ŠK ŠOG Nitra
Žky 800 m Vadovičová Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 800 m Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky 2:45.49 2:45.49
Žky 2000 m Gáliková Eliška Ella 08 Funny athletics Piešťany
Žky 2000 m Gračková Liliana Mária 11 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 2000 m Homolová Alexandra 11 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 2000 m Jancová Aneta 08 AO TJ Spartak Myjava
Žky 2000 m Malec Nikol Lili 09 AK AŠK Slávia Trnava 8:49.83 8:49.83
Žky 2000 m Marková Ema 09 ŠK TRIATLON Pezinok 7:06.62 7:06.62
Žky 2000 m Papazova Mariia (C) 09 Atletický club Nové Zámky
Žky 2000 m Pipíšková Nina 11 Atletický klub Senica
Žky 2000 m Tumová Hana 10 Atletický klub Bojničky 7:52.59 7:52.59
Žky 60m p 76,2-8,2 Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 12.66 12.66
Žky 60m p 76,2-8,2 Fazekašová Sára 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 60m p 76,2-8,2 Hagarová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60m p 76,2-8,2 Haladová Simona 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60m p 76,2-8,2 Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky
Žky 60m p 76,2-8,2 Chovanová Kristína 11 AK Borský Svätý Jur
Žky 60m p 76,2-8,2 Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 60m p 76,2-8,2 Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 09.35 09.35
Žky 60m p 76,2-8,2 Lopatková Valentína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60m p 76,2-8,2 Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta 10.04 10.04
Žky 60m p 76,2-8,2 Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 09.64 09.64
Žky 60m p 76,2-8,2 Papazova Mariia (C) 09 Atletický club Nové Zámky
Žky 60m p 76,2-8,2 Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica
Žky 60m p 76,2-8,2 Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky 11.17 11.17
Žky 60m p 76,2-8,2 Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.32 10.32
Žky 60m p 76,2-8,2 Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60m p 76,2-8,2 Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60m p 76,2-8,2 Vališová Lucia 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
Žky chôdza 3000 m Adamcová Alica 11 AK AŠK Slávia Trnava
Žky chôdza 3000 m Cintulová Agáta 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 18:11.08 18:11.08
Žky chôdza 3000 m Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky
Žky chôdza 3000 m Gazárková Adriana 08 Miestny ŠK Borský Mikuláš 18:45.23 18:45.23
Žky chôdza 3000 m Indrišková Timea 08 AK AŠK Slávia Trnava 15:51.45 15:51.45
Žky chôdza 3000 m Lasicová Nina 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Žky chôdza 3000 m Ölvecká Adela 09 ŠK ŠOG Nitra
Žky chôdza 3000 m Sofková Natália 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Žky chôdza 3000 m Supeková Sofia 08 AK AŠK Slávia Trnava 16:52.71 16:52.71
Žky chôdza 3000 m Supeková Stela 10 AK AŠK Slávia Trnava 17:58.88 17:58.88
Žky chôdza 3000 m Tóthová Linda 09 ŠK ŠOG Nitra
Žky výška Barániová Emilie 08 Atletický klub Bojničky 140 140
Žky výška Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske 140 140
Žky výška Bukovská Laura 08 TJ Olympia Galanta 125 125
Žky výška Gračková Liliana Mária 11 AK AŠK Slávia Trnava 118 118
Žky výška Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 135 135
Žky výška Hartlova Daniela 08 TJ Olympia Galanta 105
Žky výška Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 153 153
Žky výška Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica 138
Žky výška Lopatková Valentína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žky výška Majerníková Tamara 10 TJ Olympia Galanta 115 115
Žky výška Medveďová Ivana 09 Atletický klub Bojničky 140 140
Žky výška Morongová Nelly Jana 08 Atletický klub Šurany 135 135
Žky výška Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 150 150
Žky výška Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky 140 140
Žky výška Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 145 145
Žky výška Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky 140 140
Žky výška Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica 145 145
Žky žrď Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 220 220
Žky žrď Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava 200 200
Žky diaľka Bukovská Laura 08 TJ Olympia Galanta 364 396
Žky diaľka Danielová Sofia 09 Atletický klub Šurany 379 379
Žky diaľka Fazekašová Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 463 463
Žky diaľka Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 472 472
Žky diaľka Gažiova Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava
Žky diaľka Giraltošová Simona 08 ŠK ŠOG Nitra 413 413
Žky diaľka Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 351 351
Žky diaľka Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky 460 460
Žky diaľka Hanakovičová Nela 10 TJ Olympia Galanta 223 223
Žky diaľka Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske 461 461
Žky diaľka Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava 445 445
Žky diaľka Chovanová Kristína 11 AK Borský Svätý Jur
Žky diaľka Jankovičová Dominika 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žky diaľka Jeskova Kristina 09 BK hraj na tie nohy Bratislava 369 369
Žky diaľka Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 512 512
Žky diaľka Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 530 530
Žky diaľka Kubištelová Lucia 09 Atletický klub Šurany 416 416
Žky diaľka Majerníková Tamara 10 TJ Olympia Galanta
Žky diaľka Mažárová Karin 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky diaľka Mejsnarová Dominika 08 AO Sparta Považská Bystrica 410 410
Žky diaľka Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta 504 504
Žky diaľka Morongová Nelly Jana 08 Atletický klub Šurany 439 439
Žky diaľka Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava 462 462
Žky diaľka Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky 426 426
Žky diaľka Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 342 379
Žky diaľka Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava 426 426
Žky diaľka Véghová Lara 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 325 325
Žky diaľka Vrždiakova Victoria 09 AK AŠK Slávia Trnava 358 358
Žky diaľka Zuzčáková Hanka 12 AK AŠK Slávia Trnava
Žky diaľka Žigraiová Vivien 09 Atletický club Nové Zámky 413 413
Žky guľa 3 kg Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky guľa 3 kg Čížková Eliška 10 AK Junior Holič 05.24 05.24
Žky guľa 3 kg Farkašová Simona 08 Atletický club Nové Zámky 06.81 06.81
Žky guľa 3 kg Filipová Sofia 08 ŠK ŠOG Nitra 08.95 08.95
Žky guľa 3 kg Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky
Žky guľa 3 kg Gračková Liliana Mária 11 AK AŠK Slávia Trnava
Žky guľa 3 kg Hasenovičová Karolína 11 AK AŠK Slávia Trnava
Žky guľa 3 kg Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky guľa 3 kg Hudecová Naďa 11 Slávia Trenčín o.z.
Žky guľa 3 kg Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.64 09.64
Žky guľa 3 kg Kováříková Timea 09 Atletický klub Bojničky
Žky guľa 3 kg Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava 05.35 05.35
Žky guľa 3 kg Morongová Nelly Jana 08 Atletický klub Šurany 05.35
Žky guľa 3 kg Sofková Terézia 09 AK Junior Holič
Žky guľa 3 kg Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 08.78 08.78
Žky guľa 3 kg Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 08.20 08.20
Mžky 60 m Soukupova Hana 11 BK hraj na tie nohy Bratislava