<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá SsAZ v cezpoľnom behu, Žiar nad Hronom, 5. 11. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M cezpoľný beh Baranovic Martin 94 X
M cezpoľný beh Dominik Zaťko 93 AC Nové Zámky
M cezpoľný beh Kačáni Peter 83 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:27:57
M cezpoľný beh Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
M cezpoľný beh Mecele Jozef 61 Stará Kremnička
M cezpoľný beh Tran Tomáš 80 AK Baník Prievidza
J cezpoľný beh Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra
J cezpoľný beh Duda Michal 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:06:54
J cezpoľný beh Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra
J cezpoľný beh Páleník Matúš 04 AK Mostáreň Brezno 0:06:45
J cezpoľný beh Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra
Dci cezpoľný beh Bátovský Jakub 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dci cezpoľný beh Jonek Bohdan 06 Maratón klub Rajec
Dci cezpoľný beh Jonek Tobiáš 06 Maratón klub Rajec
Dci cezpoľný beh Krestianko Filip 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dci cezpoľný beh Povinský Luboš 06 MŠk Žiar nad Hronom 0:02:29
Dci cezpoľný beh Šebest Natanael 05 AK Baník Prievidza (A)
Dci cezpoľný beh Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina 0:03:42
Dci cezpoľný beh Uhrík Šimon 06 Atletický klub Krupina 0:02:21
Žci cezpoľný beh Bátovský Šimon 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žci cezpoľný beh Červený Martin 08 Atletická akadémia Žilina
Žci cezpoľný beh Ďuráčik Norbert 08 Atletická akadémia Žilina 0:02:15
Žci cezpoľný beh Fekete Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 0:02:24
Žci cezpoľný beh Gajdošovci Oliver 08 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Žci cezpoľný beh Harman Samuel 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žci cezpoľný beh Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 0:02:01
Žci cezpoľný beh Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica 0:02:01
Žci cezpoľný beh Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno 0:02:06
Žci cezpoľný beh Krahulec Ján 07 AK Danica Zvolen
Žci cezpoľný beh Mareček Matej 07 AK Žabka Čadca
Žci cezpoľný beh Marko Jakub 07 MŠk Žiar nad Hronom
Žci cezpoľný beh Mažgút Jakub 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:09
Žci cezpoľný beh Palášthy Karol 07 MŠk Žiar nad Hronom 0:03:43
Žci cezpoľný beh Rosenbaum Lukáš 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žci cezpoľný beh Šlúch Samuel 07 MŠk Žiar nad Hronom 4:58
Žci cezpoľný beh Šuška Jakub 08 AK Žabka Čadca
Žci cezpoľný beh Tkáč Ján 08 AK Danica Zvolen
Žci cezpoľný beh Turčan Matúš 08 Atletická akadémia Žilina 0:02:19
Mžci cezpoľný beh Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno
Mžci cezpoľný beh Bobák Daniel 09 AK Mostáreň Brezno
Mžci cezpoľný beh Červenák Martin 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžci cezpoľný beh Ďuroška Peter 09 Atletická akadémia Žilina 0:02:20
Mžci cezpoľný beh Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina 0:02:09
Mžci cezpoľný beh Gajdoš Martin 09 ŠK Juventa Žilina
Mžci cezpoľný beh Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica 0:02:08
Mžci cezpoľný beh Haque Jean Pierre 09 AK Mostáreň Brezno
Mžci cezpoľný beh Haviar Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci cezpoľný beh Horváth Ondrej 10 Atletický klub ZŠ Sirk
Mžci cezpoľný beh Houška Tomáš 10 BCF DUKLA Banská Bystrica
Mžci cezpoľný beh Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom
Mžci cezpoľný beh Kopernický Tim 10 MŠk Žiar nad Hronom 0:02:43
Mžci cezpoľný beh Krnáč Dávid 10 ŠK Detva v pohybe
Mžci cezpoľný beh Kubo Tomáš 10 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Mžci cezpoľný beh Kudrík Dan 10 ŠK Detva v pohybe
Mžci cezpoľný beh Lendvorský Flávio 10 Atletický klub Krupina
Mžci cezpoľný beh Malíček Ľubomír 10 ŠK Juventa Žilina
Mžci cezpoľný beh Mamoň Matúš 10 AK Danica Zvolen
Mžci cezpoľný beh Šarišský Timotej 10 MŠk Žiar nad Hronom
Mžci cezpoľný beh Tuchyńa Matej 09 AK Žabka Čadca
Mžci cezpoľný beh Ungvarský Marko 09 Atletický klub Krupina
Ž cezpoľný beh Grznárová Kinková Michaela 73 X
Ž cezpoľný beh Ľašová Veronika 92 Atletický klub Krupina 23:56
Ž cezpoľný beh Potančoková Jana 72 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Jky cezpoľný beh Brnáková Barbora 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3:58
Jky cezpoľný beh Moncoľová Klaudia 04 BŠK Banská Bystrica
Jky cezpoľný beh Zahradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 0:05:50
Jky cezpoľný beh Zimenová Katarína 03 Maratón klub Rajec 0:07:10
Dky cezpoľný beh Badániková Rebeka Mária 06 ŠK Juventa Žilina
Dky cezpoľný beh Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 0:03:43
Dky cezpoľný beh Jančová Bibiána 06 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dky cezpoľný beh Laceková Adriana 05 BŠK Banská Bystrica
Dky cezpoľný beh Lepeňová Klára 05 MŠk Žiar nad Hronom
Dky cezpoľný beh Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 0:03:22
Dky cezpoľný beh Poštová Nina 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4:42
Dky cezpoľný beh Salášková Dorothea 05 Atletická akadémia Žilina
Dky cezpoľný beh Šuleková Laura 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky cezpoľný beh Ambrozyova Dominika 07 AK Mostáreň Brezno
Žky cezpoľný beh Bačková Barbora 08 BŠK Banská Bystrica
Žky cezpoľný beh Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica 0:02:12
Žky cezpoľný beh Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 0:02:06
Žky cezpoľný beh Červenáková Veronika 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žky cezpoľný beh Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina
Žky cezpoľný beh Hollá Ema 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky cezpoľný beh Hroncová Zuzana 08 AK Danica Zvolen
Žky cezpoľný beh Hudecová Lea 07 MŠk Žiar nad Hronom 0:04:44
Žky cezpoľný beh Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky cezpoľný beh Jarotová Laura 08 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:02:58
Žky cezpoľný beh Kalinová Sofia 07 Atletický klub ZZO Čadca 4:39
Žky cezpoľný beh Kamenišťáková Sofia 08 Atletický klub ZZO Čadca
Žky cezpoľný beh Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina
Žky cezpoľný beh Králiková Zuzana 07 Atletický klub Krupina 0:03:52
Žky cezpoľný beh Kupková Karolína 08 Atletický klub ZZO Čadca
Žky cezpoľný beh Lukáčová Michaela 08 Atletický klub ZTS Martin
Žky cezpoľný beh Otipková Eliška 08 MŠk Žiar nad Hronom
Žky cezpoľný beh Ritková Alexandra 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žky cezpoľný beh Rusňáková Valéria 08 Atletický klub ZŠ Sirk
Žky cezpoľný beh Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky cezpoľný beh Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 0:02:06
Žky cezpoľný beh Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina
Žky cezpoľný beh Zámečníková Kristína 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:02:16
Žky cezpoľný beh Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 0:02:32
Mžky cezpoľný beh Alušíková Alžbeta 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky cezpoľný beh Balková Natália Mia 10 Atletický klub ZTS Martin
Mžky cezpoľný beh Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 0:02:15
Mžky cezpoľný beh Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky cezpoľný beh Čuga Adela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 0:02:38
Mžky cezpoľný beh Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina
Mžky cezpoľný beh Erneková Laura 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžky cezpoľný beh Gombárová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:32
Mžky cezpoľný beh Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky cezpoľný beh Helejová Laura 10 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Mžky cezpoľný beh Hiklová Nicol 09 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Mžky cezpoľný beh Holešová Andrea 10 Atletická akadémia Žilina
Mžky cezpoľný beh Hricová Judita 10 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky cezpoľný beh Jakubská Tamara 09 ŠK Juventa Žilina
Mžky cezpoľný beh Janeková Dominika 10 Atletický klub Krupina
Mžky cezpoľný beh Kiseleva Daria (C) 10 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky cezpoľný beh Kocianová Nikola 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:10
Mžky cezpoľný beh Kofrit Sofia 10 Atletický klub ZTS Martin
Mžky cezpoľný beh Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky cezpoľný beh Kureková Katarína 09 Atletický klub ZTS Martin
Mžky cezpoľný beh Lakosilová Zoja Danae 09 MŠk Žiar nad Hronom 2:45
Mžky cezpoľný beh Lopatková Petra 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžky cezpoľný beh Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom 0:02:46
Mžky cezpoľný beh Luptáková Eliška 10 AK Mostáreň Brezno
Mžky cezpoľný beh Maďarová Viktória 10 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Mžky cezpoľný beh Malárová Katarína 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky cezpoľný beh Mareková Tatiana 10 MŠk Žiar nad Hronom 0:02:57
Mžky cezpoľný beh Marková Ema 09 ŠK TRIATLON Pezinok
Mžky cezpoľný beh Martincová Ivana 09 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky cezpoľný beh Nôtová Michaela 10 ŠK Detva v pohybe
Mžky cezpoľný beh Ondáková Katarína 09 ŠK Juventa Žilina
Mžky cezpoľný beh Orosiová Emma 10 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky cezpoľný beh Pernická Dominika 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžky cezpoľný beh Piková Lara 09 Atletická akadémia Žilina
Mžky cezpoľný beh Polónyová Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky cezpoľný beh Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky cezpoľný beh Samašová Tereza 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky cezpoľný beh Seková Alexandra 10 Atletický klub Krupina
Mžky cezpoľný beh Slašťanová Nikola 10 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky cezpoľný beh Slosiarová Zuzana 09 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky cezpoľný beh Spišiaková Sára 09 Atletický klub ZTS Martin
Mžky cezpoľný beh Ševelová Alexandra 09 AK Danica Zvolen
Mžky cezpoľný beh Šniagerová Nelly 09 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Mžky cezpoľný beh Ťahúnová Kornélia 10 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky cezpoľný beh Vicianová Nina 10 Atletický klub Krupina
Mžky cezpoľný beh Zvalová Tamara 09 ŠK Detva v pohybe
EleHm cezpoľný beh Felix Adam 16 ŠK TRIATLON Pezinok
EleHm cezpoľný beh Jurášik Jakub 15 AK Centrum Nová Baňa
EleH cezpoľný beh Belanik Alex 15 ŠK Juventa Žilina
EleH cezpoľný beh Dianiška Martin 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
EleH cezpoľný beh Chmelo Šimon 15 MŠk Žiar nad Hronom
EleH cezpoľný beh Jaroš Adam 15 ŠK Detva v pohybe
EleH cezpoľný beh Košta Adam 15 MŠk Žiar nad Hronom
EleH cezpoľný beh Kukučka Tomáš 15 AK Spartak Dubnica nad Váhom
EleH cezpoľný beh Lašák Ewan 15 ŠK Detva v pohybe
EleH cezpoľný beh Miklo Oliver 15 MŠk Žiar nad Hronom
EleH cezpoľný beh Okoyeocha Hugo Kenechi 15 MŠk Žiar nad Hronom
EleH cezpoľný beh Palko Tobias 15 ŠK Juventa Žilina
EleH cezpoľný beh Poništ Matej 16 Atletický klub Stará Bystrica
EleH cezpoľný beh Primus Michal 15 BŠK Banská Bystrica
EleH cezpoľný beh Seberíni Tomáš 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica
EleH cezpoľný beh Sekereš Ján 15 ŠK Detva v pohybe
EleH cezpoľný beh Suja Samuel 15 ŠK Detva v pohybe
EleH cezpoľný beh Ševec Matúš 15 Atletický klub Stará Bystrica
EleH cezpoľný beh Tabak Michal 15 BŠK Banská Bystrica
EleH cezpoľný beh Tkáč Ján 15 ŠK Detva v pohybe
EleH cezpoľný beh Tužinský Mathias 13 AK Centrum Nová Baňa
EleH cezpoľný beh Vráb Leo 16 AK Danica Zvolen
EleH cezpoľný beh Ziman Samuel 15 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci cezpoľný beh Bačík Ondrej 13 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Nžci cezpoľný beh Banáry Thomas 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžci cezpoľný beh Capanda Dávid 13 ŠK Juventa Žilina
Nžci cezpoľný beh Capuliak Beňadik 14 Atletický klub Krupina
Nžci cezpoľný beh Capuliak Damián 12 Atletický klub Krupina
Nžci cezpoľný beh Cinka Nikolas 11 Atletický klub ZŠ Sirk
Nžci cezpoľný beh Čellár Marek Nino 11 AK Mostáreň Brezno
Nžci cezpoľný beh Čičmanec Patrik 11 AK Baník Prievidza (A)
Nžci cezpoľný beh Danko Matej 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci cezpoľný beh Detvai Adam 13 AK Danica Zvolen
Nžci cezpoľný beh Fábry Tomáš 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci cezpoľný beh Gajdošovci Andrej 11 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Nžci cezpoľný beh Grznár Matej 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci cezpoľný beh Hanzel Matúš 12 AK Danica Zvolen
Nžci cezpoľný beh Hnát Matej 11 Atletická akadémia Žilina
Nžci cezpoľný beh Ihring Jakub 12 ŠK Detva v pohybe
Nžci cezpoľný beh Kalman Viliam 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžci cezpoľný beh Kobela Matej 11 AK Mostáreň Brezno
Nžci cezpoľný beh Košta Lukáš 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci cezpoľný beh Krčmárik Martin 12 Atletický klub Krupina
Nžci cezpoľný beh Krutošík Michal 12 ŠK Juventa Žilina
Nžci cezpoľný beh Kútik Adrián 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci cezpoľný beh Kútik Kristián 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci cezpoľný beh Laco Oliver 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci cezpoľný beh Latinák Matúš 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci cezpoľný beh Machlica Marek 13 Atletická akadémia Žilina
Nžci cezpoľný beh Mamoň Mojmír 13 AK Danica Zvolen
Nžci cezpoľný beh Michalička Quido 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci cezpoľný beh Nagy Martin 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci cezpoľný beh Rybár Július 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci cezpoľný beh Sedlaček Filip 13 BŠK Banská Bystrica
Nžci cezpoľný beh Sedláček Matúš 11 BŠK Banská Bystrica
Nžci cezpoľný beh Seko Adrián 13 Atletický klub Krupina
Nžci cezpoľný beh Sládek Richard 11 ŠK Juventa Žilina
Nžci cezpoľný beh Štrba Miloš 11 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Nžci cezpoľný beh Táborský Samuel 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci cezpoľný beh Tkáč Matej 11 ŠK Detva v pohybe
Nžci cezpoľný beh Tran Damián 12 AK Baník Prievidza (A)
Nžci cezpoľný beh Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci cezpoľný beh Urban Sebastian 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci cezpoľný beh Vvong Marcos 11 MŠk Žiar nad Hronom 0:02:35
Nžci cezpoľný beh Výbošťok Maroš (H) 12 ŠK Detva v pohybe
Nžci cezpoľný beh Zvala Oliver 12 ŠK Detva v pohybe
EleZm cezpoľný beh Vanková Ella 16 MŠk Žiar nad Hronom
EleZ cezpoľný beh Čížová Katarína 14 MŠk Žiar nad Hronom
EleZ cezpoľný beh Diviaková Lucia 15 ŠK Detva v pohybe
EleZ cezpoľný beh Dubovická Sára 15 Atletický klub Stará Bystrica
EleZ cezpoľný beh Holicová Nela 15 MŠk Žiar nad Hronom
EleZ cezpoľný beh Janeková Veronika 16 Atletický klub Krupina
EleZ cezpoľný beh Kublová Emma 15 Atletický klub Stará Bystrica
EleZ cezpoľný beh Kucejová Michaela 15 ŠK Detva v pohybe
EleZ cezpoľný beh Lichnerová Eliška 15 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
EleZ cezpoľný beh Loosová Lea 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
EleZ cezpoľný beh Mláková Lea 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
EleZ cezpoľný beh Poniščjaková Kamila 15 Atletický klub Stará Bystrica
EleZ cezpoľný beh Prítulová Adela 15 ŠK Detva v pohybe
EleZ cezpoľný beh Sekerešová Olívia 15 AK Danica Zvolen
EleZ cezpoľný beh Svoreňová Linda 15 ŠK Detva v pohybe
EleZ cezpoľný beh Štefanková Eliška 15 MŠk Žiar nad Hronom
EleZ cezpoľný beh Uhríková Terézia 15 Atletický klub Krupina
Nžky cezpoľný beh Babicova Nina 11 ŠK Detva v pohybe
Nžky cezpoľný beh Bančej Nicol Elizabeth 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžky cezpoľný beh Boreková Júlia 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžky cezpoľný beh Buršíková Viktória 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Červená Patrícia 11 Atletická akadémia Žilina
Nžky cezpoľný beh Čuga Gréta 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky cezpoľný beh Dimitriu Mia 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Domračeva Vladislava (C) 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Fábová Tereza 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky cezpoľný beh Fašangová Emma 13 ŠK Detva v pohybe
Nžky cezpoľný beh Hanková Hana 11 AK Danica Zvolen
Nžky cezpoľný beh Homolová Sara 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Hrmová Sabina 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Husková Laura 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžky cezpoľný beh Ivaničová Veronika 13 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Nžky cezpoľný beh Jančová Zuzana 11 AK Mostáreň Brezno
Nžky cezpoľný beh Jandelová Laura 11 BŠK Banská Bystrica
Nžky cezpoľný beh Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom 0:02:50
Nžky cezpoľný beh Kalmáneková Alica 13 BŠK Banská Bystrica
Nžky cezpoľný beh Kasaková Karolina 12 Atletická akadémia Žilina
Nžky cezpoľný beh Kašperová Ela 12 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky cezpoľný beh Kollárová Karin 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Kollárová Nikol 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Korčoková Hana 11 Atletický klub Krupina 0:02:29
Nžky cezpoľný beh Korčoková Hanka 13 AK Danica Zvolen
Nžky cezpoľný beh Kotryová Lucia 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Krnáčová Laura 11 ŠK Detva v pohybe
Nžky cezpoľný beh Kucejová Nina 11 ŠK Detva v pohybe
Nžky cezpoľný beh Kupková Šarlota 12 Maratón klub Rajec
Nžky cezpoľný beh Luptáková Laura 13 ŠK Detva v pohybe
Nžky cezpoľný beh Magulová Eva 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Macháčková Anna 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky cezpoľný beh Majerová Karolína 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Marečková Zuzana 11 AK Žabka Čadca
Nžky cezpoľný beh Martincová Tatiana 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Matiesková Sofia 11 ZŠ Sama Chalupku, Prievidza
Nžky cezpoľný beh Miháliková Diana 13 ŠK Juventa Žilina
Nžky cezpoľný beh Mihaliková Natália 12 BŠK Banská Bystrica
Nžky cezpoľný beh Miklová Sabina 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Mojžišová Ema 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky cezpoľný beh Náčiková Michaela 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky cezpoľný beh Ondrejková Hana 14 AK Danica Zvolen
Nžky cezpoľný beh Paššáková Marína 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Paulínyová Adela 12 ŠK Detva v pohybe
Nžky cezpoľný beh Peknušiaková Nella 12 ŠK Detva v pohybe
Nžky cezpoľný beh Prekoppová Margaréta 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Prítulová Tatiana 11 ŠK Detva v pohybe
Nžky cezpoľný beh Radochová Natálka 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Rošková Patrícia 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Rusňáková Natálie 11 Atletický klub ZŠ Sirk
Nžky cezpoľný beh Solárová Alexandra 12 ŠK Juventa Žilina
Nžky cezpoľný beh Srnečková Biana 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Svitačová Stella 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky cezpoľný beh Svoreňová Nela 11 ŠK Detva v pohybe
Nžky cezpoľný beh Šarišská Chiara 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Šatková Tamara 11 BŠK Banská Bystrica
Nžky cezpoľný beh Šištíková Nina 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Škodová Vanesa 12 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky cezpoľný beh Štefanková Natálie 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Šuleková Alica 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky cezpoľný beh Šušková Michaela 12 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Nžky cezpoľný beh Tabaková Karolína 13 BŠK Banská Bystrica
Nžky cezpoľný beh Táborská Nela 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Targošová Soňa 12 Atletická akadémia Žilina
Nžky cezpoľný beh Tököliová Nina 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Tučeková Veronika 11 AK Danica Zvolen
Nžky cezpoľný beh Urgelová Hannah 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Vavrová Sofia 13 AK Danica Zvolen
Nžky cezpoľný beh Víťazková Hanka 13 MŠk Žiar nad Hronom