<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

M - AZB v cezpoľnom behu, Malacky, 12. 11. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M cezpoľný beh Belovič Tomáš 88 Športový klub polície Bratislava
M cezpoľný beh Beňa Ján 90 Atletický klub AC Malacky
M cezpoľný beh Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava
M cezpoľný beh Dömötör Patrik 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 23:03
M cezpoľný beh Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava 33:18
M cezpoľný beh Kabina Andrej 88 AK Veterán Bratislava 16:00
M cezpoľný beh Karch Peter 91 Klub orientačného behu Sokol Pezinok
M cezpoľný beh Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava
M cezpoľný beh Kozlovský Matúš 98 AO TJ Slávia STU Bratislava
M cezpoľný beh Lunter Matúš 89 AK Veterán Bratislava
M cezpoľný beh Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava
M cezpoľný beh Schenk Jakub 00 KĽŠ KRYHA Bratislava
M cezpoľný beh Volko Ján 96 Naša atletika Bratislava
M cezpoľný beh Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 0:40:17 0:28:18
J cezpoľný beh Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava
J cezpoľný beh Grajcarík Tomáš 04 Naša atletika Bratislava 0:06:42
J cezpoľný beh Haba Roman Timotej 03 Atletický klub AC Malacky
J cezpoľný beh Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava
J cezpoľný beh Hercog Patrik 04 AK Veterán Bratislava
J cezpoľný beh Púchy Gregor 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
J cezpoľný beh Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky
J cezpoľný beh Vajda Martin 03 Naša atletika Bratislava
Dci cezpoľný beh Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava
Dci cezpoľný beh Jančík Filip 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 0:21:51 0:21:51
Dci cezpoľný beh Lipka Martin 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci cezpoľný beh Miklenčič Jakub 06 Triathlon mood, o.z.
Dci cezpoľný beh Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky
Dci cezpoľný beh Plassmann Lucas 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dci cezpoľný beh Syrový Tomáš 06 Klub orientačného behu Sokol Pezinok
Žci cezpoľný beh Balogh Matej 07 Klub orientačného behu Sokol Pezinok
Žci cezpoľný beh Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky
Žci cezpoľný beh Dolný Michal 07 Klub orientačného behu Sokol Pezinok
Žci cezpoľný beh Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci cezpoľný beh Knapčok Matej 08 AK Veterán Bratislava 0:02:21
Žci cezpoľný beh Lelkes Adam 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:11
Žci cezpoľný beh Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky
Žci cezpoľný beh Nagy Michal 08 ŠK Run For Fun Bratislava
Žci cezpoľný beh Rischer Kristián 08 ŠK TRIATLON Pezinok
Žci cezpoľný beh Roman Martin 07 Naša atletika Bratislava
Žci cezpoľný beh Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci cezpoľný beh Streška Oliver 08 ŠK Run For Fun Bratislava
Žci cezpoľný beh Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky
Žci cezpoľný beh Začka Timo 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci cezpoľný beh Zachar Peter 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci cezpoľný beh Babeľa Dominik 09 Atletický klub AC Malacky
Mžci cezpoľný beh Bezák Dominik 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci cezpoľný beh Búci Marek 10 ŠK TRIATLON Pezinok
Mžci cezpoľný beh Burt Tobias 10 ŠK TRIATLON Pezinok
Mžci cezpoľný beh Danovský Damian 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci cezpoľný beh Danovský David 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci cezpoľný beh Ferenčík David 10 Atletický klub AC Malacky
Mžci cezpoľný beh Huorka Viliam 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci cezpoľný beh Jančo Jakub 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Mžci cezpoľný beh Jány Leo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci cezpoľný beh Jasnický Jakub 10 Triathlon mood, o.z.
Mžci cezpoľný beh Keseli Filip 10 AK Slávia UK Bratislava
Mžci cezpoľný beh Kolek Bohuslav 09 Naša atletika Bratislava
Mžci cezpoľný beh Kopold Leo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci cezpoľný beh Kostoláni Alexander 09 ŠK TRIATLON Pezinok
Mžci cezpoľný beh Kováč Šimon 10 Naša atletika Bratislava
Mžci cezpoľný beh Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci cezpoľný beh Kubala Filip 10 AK Slávia UK Bratislava
Mžci cezpoľný beh Lenghart Markus 09 ŠK TRIATLON Pezinok
Mžci cezpoľný beh Lipka Lukáš 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci cezpoľný beh Méry Maroš 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci cezpoľný beh Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky
Mžci cezpoľný beh Nagy Michal 10 3klub Šamorín
Mžci cezpoľný beh Ondreáš Jakub 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci cezpoľný beh Pöršök Filip 09 AK Slávia UK Bratislava
Mžci cezpoľný beh Sivý Lukáš 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci cezpoľný beh Streška Filip 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Mžci cezpoľný beh Šelc Daniel 09 Atletický klub AC Malacky
Mžci cezpoľný beh Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky
Mžci cezpoľný beh Tceliuk Vladislav (C) 09 Naša atletika Bratislava
Mžci cezpoľný beh Trella Lukáš 10 AK Slávia UK Bratislava
Mžci cezpoľný beh Tressard Yann 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžci cezpoľný beh Vanečko Jakub 10 Naša atletika Bratislava
V cezpoľný beh Almási Marián 70 AK Veterán Bratislava 38:57
V cezpoľný beh Blaško Michal 79 Bežecká akadémia Marcela Matanina
V cezpoľný beh Dubina Rastislav 78 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
V cezpoľný beh Knapčok Martin 77 AK Veterán Bratislava
V cezpoľný beh Nagy Juraj 77 3klub Šamorín
V cezpoľný beh Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 15:36
V cezpoľný beh Petrovič Pavol 83 Atletický klub AC Malacky
Ž cezpoľný beh Dušková Elena 01 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 0:09:44
Ž cezpoľný beh Hollá Aneta 89 Atletický klub AC Malacky
Ž cezpoľný beh Kováčová Zuzana 02 Klub orientačného behu Sokol Pezinok
Ž cezpoľný beh Kušíková Katarína 89 AK Veterán Bratislava
Ž cezpoľný beh Paulínyová Emma 02 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 7:06
Ž cezpoľný beh Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 15:53
Dky cezpoľný beh Kátlovská Silvia 06 Triathlon mood, o.z.
Dky cezpoľný beh Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky
Dky cezpoľný beh Salayová Michaela 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 0:07:48
Dky cezpoľný beh Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky
Dky cezpoľný beh Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava
Žky cezpoľný beh Baková Tamara 07 AK Slávia UK Bratislava
Žky cezpoľný beh Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 2:36
Žky cezpoľný beh Bertoková Barbora 08 Deti v pohybe Šamorín
Žky cezpoľný beh Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava
Žky cezpoľný beh Borza Adriana 08 AK Slávia UK Bratislava
Žky cezpoľný beh Dobranská Hana 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky cezpoľný beh Dubinová Diana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky cezpoľný beh Fernerová Timea 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky cezpoľný beh Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky
Žky cezpoľný beh Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky
Žky cezpoľný beh Koleníková Ema 08 Triathlon mood, o.z.
Žky cezpoľný beh Méryová Nela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky cezpoľný beh Olle Katarína 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky cezpoľný beh Pavlačková Alexandra 07 ŠK TRIATLON Pezinok
Žky cezpoľný beh Pécsiová Eliška 08 ŠK TRIATLON Pezinok
Žky cezpoľný beh Pistovčáková Naďa 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky cezpoľný beh Podolinčák Viktória 07 Naša atletika Bratislava
Žky cezpoľný beh Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky cezpoľný beh Rončkevičová Radka 08 Deti v pohybe Šamorín
Žky cezpoľný beh Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky
Žky cezpoľný beh Slivoňová Sofia 08 AK Veterán Bratislava
Žky cezpoľný beh Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky cezpoľný beh Žbodáková Katarína 08 AK Slávia UK Bratislava
Mžky cezpoľný beh Balnová Nataša 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky cezpoľný beh Boháčová Diana 10 Deti v pohybe Šamorín
Mžky cezpoľný beh Gatci Agáta 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky cezpoľný beh Greppelová Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky cezpoľný beh Grondžáková Ema 09 AK Slávia UK Bratislava
Mžky cezpoľný beh Hvožďarová Nataša 10 AK Slávia UK Bratislava
Mžky cezpoľný beh Jursová Tereza 09 Naša atletika Bratislava
Mžky cezpoľný beh Kalaberová Nela 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Mžky cezpoľný beh Kaliská Barbora 10 Naša atletika Bratislava
Mžky cezpoľný beh Kalmárová Martina 09 Naša atletika Bratislava
Mžky cezpoľný beh Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky cezpoľný beh Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky
Mžky cezpoľný beh Kristínová Timea 09 Atletický klub AC Malacky
Mžky cezpoľný beh Kučinská Barbora 10 Atletický klub AC Malacky
Mžky cezpoľný beh Kuhnová Diana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky cezpoľný beh Kuchta Stella Anika 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky cezpoľný beh Lubelan Liliane 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky cezpoľný beh Marázová Martina 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky cezpoľný beh Marková Ema 09 ŠK TRIATLON Pezinok 0:03:23 0:03:23
Mžky cezpoľný beh Matušincová Ella 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky cezpoľný beh Miháleková Michaela 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Mžky cezpoľný beh Mravcová Olívia 10 AK Slávia UK Bratislava
Mžky cezpoľný beh Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky
Mžky cezpoľný beh Pajpachová Linda 09 Atletický klub AC Malacky
Mžky cezpoľný beh Pančová Olívia 09 Naša atletika Bratislava
Mžky cezpoľný beh Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky
Mžky cezpoľný beh Pelikánová Lara 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Mžky cezpoľný beh Rojíková Margaréta 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky cezpoľný beh Saláková Michaela 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky cezpoľný beh Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava
Mžky cezpoľný beh Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky
Mžky cezpoľný beh Slimáková Nikol 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Mžky cezpoľný beh Stachová Alexandra 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky cezpoľný beh Šerešová Sofia Lea 09 Atletický klub AC Malacky
Mžky cezpoľný beh Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky
Mžky cezpoľný beh Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky cezpoľný beh Tomášová Anna 10 ŠK TRIATLON Pezinok
Mžky cezpoľný beh Ukropcová Karolína 09 Naša atletika Bratislava
Mžky cezpoľný beh Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky
Mžky cezpoľný beh Vládarová Laura 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky cezpoľný beh Zajačková Sabina 09 Atletický klub AC Malacky
Vky cezpoľný beh Drahošová Alena 73 Triathlon mood, o.z.
Vky cezpoľný beh Luptáková Petra 80 AK Veterán Bratislava
Vky cezpoľný beh Smolinská Mária 74 AK Veterán Bratislava
Vky cezpoľný beh Tulejová Eva 82 AK Veterán Bratislava
Nžci cezpoľný beh Ambruš Juraj 12 Atletický klub AC Malacky
Nžci cezpoľný beh Beňo Timothy 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci cezpoľný beh Dubina Adam 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci cezpoľný beh Jančo Tomáš 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci cezpoľný beh Jaroš Matej 13 ŠK TRIATLON Pezinok
Nžci cezpoľný beh Krajčík Matej 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci cezpoľný beh Kubánek Matej 12 ŠK TRIATLON Pezinok
Nžci cezpoľný beh Machan Oliver 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci cezpoľný beh Mecháček Juraj 13 Atletický klub AC Malacky
Nžci cezpoľný beh Musil Simon 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci cezpoľný beh Sklenár Lukáš 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci cezpoľný beh Slovák Dominik 13 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci cezpoľný beh Študenc Filip 11 Triathlon mood, o.z.
Nžci cezpoľný beh Tokoš Teo 11 AK Slávia UK Bratislava
Nžky cezpoľný beh Cupjaková Ela 13 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky cezpoľný beh Drgoňová Vilma Mária 12 Atletický klub AC Malacky
Nžky cezpoľný beh Ďuračková Nina 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky cezpoľný beh Dvorská Barbora 11 Lesky´s runners
Nžky cezpoľný beh Fialová Viktória 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky cezpoľný beh Hladíková Emilly 12 Atletický klub AC Malacky
Nžky cezpoľný beh Hlušková Natália 11 ŠK TRIATLON Pezinok
Nžky cezpoľný beh Horníková Simona 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky cezpoľný beh Hoštáková Olívia 11 ŠK TRIATLON Pezinok
Nžky cezpoľný beh Katlovská Mária 12 Triathlon mood, o.z.
Nžky cezpoľný beh Kožuchová Tamara 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky cezpoľný beh Kristová Stella 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky cezpoľný beh Marková Miroslava 12 ŠK TRIATLON Pezinok
Nžky cezpoľný beh Masaryková Gabriela 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky cezpoľný beh Nováčková Nikola 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky cezpoľný beh Príkopská Lucia 11 Lesky´s runners
Nžky cezpoľný beh Rebrošová Vanesa 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky cezpoľný beh Roobová Marcela 12 Atletický klub AC Malacky
Nžky cezpoľný beh Rybos Natasza 12 Naša atletika Bratislava
Nžky cezpoľný beh Slobodová Vanessa 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky cezpoľný beh Tressard Gwenn 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky cezpoľný beh Ukropcová Tamara 12 Naša atletika Bratislava
Nžky cezpoľný beh Virágová Natália 11 ŠK TRIATLON Pezinok
Nžky cezpoľný beh Začková Zoja 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava