<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detský štafetový pohár - Finále, Banská Bystrica, 15. 9. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Bártová Silvia 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Bryndza Šimon 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Cibulka Richard 11 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Čechová Adela 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Dugová Dominika 12 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Dvorský Lukáš 13 Atletický klub Bojničky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Foltínová Nina 11 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Gadomský Jakub 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Gernátová Zara 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Grman Juraj 11 Funny athletics Piešťany
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Harnúšek David 13 ŠK Jablonica
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Jamrichová Sofia 12 ŠK Jablonica
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Janec Alex 11 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Kisantal Matúš 11 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Komár Alexej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Kozelka Filip 11 Funny athletics Piešťany
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Krchňavý Ján 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Kubinyiová Júlia 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Kurucová Adriana 11 Funny athletics Piešťany
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Lichtner Filip 12 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Lipták Ján 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Matejov Alex 11 ŠK Jablonica
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Mihaliková Natália 12 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Mihóková Nikola 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Plevková Valentína 13 Atletický klub Bojničky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Podmanická Emily 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Rosenberger Alex 11 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Sedláček Matúš 11 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Sekerešová Zuzana 12 ŠK Detva v pohybe
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Schmidtmayer Leo 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Spišáková Diana 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Straský Viliam 12 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Svoreňová Nela 11 ŠK Detva v pohybe
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Šarišská Chiara 13 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Šatková Tamara 11 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Šelcová Alexandra 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Tkáč Matej 11 ŠK Detva v pohybe
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Tuma Robin 12 Atletický klub Bojničky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Vacula Leo 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Veisenpacher Leo Jozef 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Výbošťok Maroš (H) 12 ŠK Detva v pohybe
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Weagová Violet 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Wirth Karin 11 Funny athletics Piešťany