<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

3. kolo AZB ligy starších žiakov a kotrolky, Bratislava, 13. 9. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 60 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 07.74 07.74
M 150 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 19.34 19.34
M 800 m Dubček Michal 05 AK Inter-SC Bratislava 2:15.43 2:15.43
M 800 m Köteles Ondrej 04 AK Inter-SC Bratislava
M 1500 m Kabina Andrej 88 AK Veterán Bratislava 4:27.08
M 1500 m Karch Peter 91 Klub orientačného behu Sokol Pezinok 4:53.04 4:53.04
M 1500 m Knapčok Matej 08 AK Veterán Bratislava 4:33.43 4:33.43
M 1500 m Lunter Matúš 89 AK Veterán Bratislava 4:18.79 4:18.79
M 1500 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 4:26.09 4:26.09
M 1500 m Straka Ján 65 AK Veterán Bratislava 5:27.56
M 1500 m Žajdlík Robert 71 AK Veterán Bratislava
M výška Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 154 155
M výška Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 166 166
M guľa 7,26 kg Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky
M guľa 7,26 kg Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 09.84 10.05
M oštep 800 g Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava 53.51 53.51
M oštep 800 g Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky
M oštep 800 g Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 42.39 42.39
Žci 60 m Babeľa Dominik 09 Atletický klub AC Malacky 08.37 08.37
Žci 60 m Brna Tomáš 07 ŠK Vital Bratislava 07.95 07.95
Žci 60 m Glemba Eduard 10 ŠK Run For Fun Bratislava 09.82 09.70
Žci 60 m Hatrik Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 07.81 07.81
Žci 60 m Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 07.93 07.93
Žci 60 m Ivančík Dominik 08 Bratislava runners
Žci 60 m Jančo Jakub 10 ŠK Run For Fun Bratislava 09.74 09.74
Žci 60 m Kasana Fedor 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 60 m Koberčík Adam 08 Atletika Inter Bratislava
Žci 60 m Lacko Benjamín 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.32 08.32
Žci 60 m (1/2) Madani Bardia 10 AK Slávia UK Bratislava 10.15 10.15
Žci 60 m Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 09.02
Žci 60 m Ondreáš Jakub 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.13 10.13
Žci 60 m (1/2) Pöršök Filip 09 AK Slávia UK Bratislava
Žci 60 m Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava 07.78 07.78
Žci 60 m Streška Filip 10 ŠK Run For Fun Bratislava 09.02 09.00
Žci 60 m Streška Oliver 08 ŠK Run For Fun Bratislava 09.38 09.38
Žci 60 m (1/4) Stuška Patrik 10 AK Slávia UK Bratislava 10.18 10.18
Žci 60 m Šimek Daniel 08 AK Inter-SC Bratislava 08.46 08.46
Žci 60 m Ťapuš Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 08.21 08.21
Žci 60 m Trella Lukáš 10 AK Slávia UK Bratislava 11.44
Žci 60 m Vojtko Peter 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.33 09.33
Žci 60 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 07.59 07.59
Žci 150 m Brna Tomáš 07 ŠK Vital Bratislava 18.80 18.80
Žci 150 m Glemba Eduard 10 ŠK Run For Fun Bratislava 24.45 24.45
Žci 150 m Hatrik Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 18.65 18.65
Žci 150 m Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 18.99 18.99
Žci 150 m Jančo Jakub 10 ŠK Run For Fun Bratislava 23.99 23.99
Žci 150 m Kapiaš Matej 08 Špeciálne olympiády Slovensko
Žci 150 m Kasana Fedor 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 150 m Koberčík Adam 08 Atletika Inter Bratislava
Žci 150 m Lacko Benjamín 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 19.81 19.81
Žci 150 m (1/2) Madani Bardia 10 AK Slávia UK Bratislava 25.63 25.63
Žci 150 m Ondreáš Jakub 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.11 24.11
Žci 150 m (1/2) Pöršök Filip 09 AK Slávia UK Bratislava
Žci 150 m Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava 18.72 18.72
Žci 150 m (1/4) Stuška Patrik 10 AK Slávia UK Bratislava 25.57 25.57
Žci 150 m Šimek Daniel 08 AK Inter-SC Bratislava 19.96 19.96
Žci 150 m Ťapuš Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 20.88 20.88
Žci 150 m Trella Lukáš 10 AK Slávia UK Bratislava 28.34 28.34
Žci 150 m Vojtko Peter 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.87 23.87
Žci 300 m Babeľa Dominik 09 Atletický klub AC Malacky
Žci 300 m Bezák Dominik 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 46.52 46.52
Žci 300 m Ivančík Dominik 08 Bratislava runners 39.81 39.81
Žci 300 m Streška Filip 10 ŠK Run For Fun Bratislava 54.52
Žci 800 m Adamec Maroš 07 AK Slávia UK Bratislava
Žci 800 m Priadka Valér 08 AK Slávia UK Bratislava 2:22.68 2:22.68
Žci 800 m Streška Oliver 08 ŠK Run For Fun Bratislava 2:39.57 2:39.57
Žci 800 m Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky 2:44.14 2:44.14
Žci 2000 m Balogh Matej 07 Klub orientačného behu Sokol Pezinok
Žci 2000 m Dolný Michal 07 Klub orientačného behu Sokol Pezinok
Žci 2000 m Nemček Daniel Jozef 09 Klub orientačného behu Sokol Pezinok
Žci 100 m pr. 83,8 Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 14.94 14.94
Žci 100 m pr. 83,8 Ďuriš Martin 08 Slávia Trenčín o.z. 15.04 15.04
Žci 100 m pr. 83,8 Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 17.93 17.93
Žci 100 m pr. 83,8 Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky 21.48 21.48
Žci 100 m pr. 83,8 Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 14.45 14.45
Žci 300 m pr. 76,2 Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 46.43 45.59
Žci 300 m pr. 76,2 Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 50.03 50.03
Žci 300 m pr. 76,2 Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky 59.18 59.18
Žci 300 m pr. 76,2 Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 46.27 46.27
Žci výška Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 160 160
Žci výška Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 143 143
Žci diaľka Babeľa Dominik 09 Atletický klub AC Malacky 400 400
Žci diaľka Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 523 523
Žci diaľka Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 511 511
Žci diaľka Kasana Fedor 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci diaľka Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 493 493
Žci diaľka Ťapuš Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 475 475
Žci guľa 4 kg Ďuriš Martin 08 Slávia Trenčín o.z. 13.01 13.01
Žci guľa 4 kg Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 10.70 10.70
Žci guľa 4 kg Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 07.39 07.39
Žci guľa 4 kg Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 07.41 07.41
Žci oštep 600 g Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 35.66 35.66
Žci oštep 600 g Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 23.05 23.05
Žci oštep 600 g Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Madani Bardia 10 AK Slávia UK Bratislava
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Pöršök Filip 09 AK Slávia UK Bratislava
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Stuška Patrik 10 AK Slávia UK Bratislava
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Trella Lukáš 10 AK Slávia UK Bratislava
Ž 60 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 08.07 07.99
Ž 60 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 08.51 08.51
Ž 150 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 19.37
Ž 150 m Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava 20.68
Ž 150 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 20.20
Ž 150 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 18.83 18.83
Ž 300 m Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava 43.59 43.59
Ž 300 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 42.97
Ž 300 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 41.36 41.36
Ž 1500 m Erdélyiová Zuzana 76 AK Veterán Bratislava 5:54.47
Ž 1500 m Filkornová Silvia 79 AK Veterán Bratislava 6:33.7
Ž 1500 m Luptáková Petra 80 AK Veterán Bratislava 5:12.58
Ž 1500 m O´Donobhan Meg (C) 06 AK Slávia UK Bratislava 5:28.07 5:28.07
Ž 1500 m Smolinská Mária 74 AK Veterán Bratislava 6:15.53 6:08.50
Ž 1500 m Tulejová Eva 82 AK Veterán Bratislava 5:00.97 5:00.97
Ž výška Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky
Ž výška Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 134 134
Ž guľa 4 kg Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky
Ž guľa 4 kg Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 09.23 09.23
Ž guľa 4 kg Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 05.30 05.30
Ž oštep 600 g Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 28.96 30.10
Ž oštep 600 g Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky
Ž oštep 600 g Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 28.85 28.85
Ž oštep 600 g Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 20.23 20.23
Žky 60 m Antúšeková Adela 08 AK Slávia UK Bratislava 10.47
Žky 60 m Badurová Kristína 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.71 09.71
Žky 60 m (1/4) Baková Tamara 07 AK Slávia UK Bratislava
Žky 60 m Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 07.81 07.81
Žky 60 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 08.81 08.65
Žky 60 m (1/4) Borza Adriana 08 AK Slávia UK Bratislava 09.91 09.91
Žky 60 m Dubinová Diana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.87 08.87
Žky 60 m Glasová Daniela 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 60 m Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava 08.53 08.53
Žky 60 m Guttmannová Johanka 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.12 10.12
Žky 60 m Hatríková Lenka 08 AK Slávia UK Bratislava 08.36 08.36
Žky 60 m Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 08.46 08.46
Žky 60 m (1/2) Hvožďarová Nataša 10 AK Slávia UK Bratislava 10.59 10.59
Žky 60 m Kaliská Barbora 10 Naša atletika Bratislava 09.61 09.61
Žky 60 m Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.93 08.93
Žky 60 m Kollárová Nela 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.12 08.12
Žky 60 m Kollárová Timea 10 ŠK Vital Bratislava 09.30 09.30
Žky 60 m Kovářová Kristína Ella 07 Atletický klub AC Malacky 09.05 09.05
Žky 60 m Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.16 08.92
Žky 60 m Lovasová Natália 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.80 10.80
Žky 60 m (1/2) Mravcová Olívia 10 AK Slávia UK Bratislava 10.42 10.42
Žky 60 m Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky 08.80 08.80
Žky 60 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.56 08.56
Žky 60 m Rajecová Gabriela 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.43 10.43
Žky 60 m Slimáková Nikol 10 ŠK Run For Fun Bratislava 08.74 08.74
Žky 60 m Slotíková Nikol 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.70 08.70
Žky 60 m Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava 08.65 08.65
Žky 60 m Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky 10.47 10.47
Žky 60 m Vráblová Kristína 08 Špeciálne olympiády Slovensko
Žky 60 m Zemánek Ema 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.26 10.26
Žky 150 m Antúšeková Adela 08 AK Slávia UK Bratislava
Žky 150 m (1/4) Baková Tamara 07 AK Slávia UK Bratislava
Žky 150 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 20.45 20.45
Žky 150 m (1/4) Borza Adriana 08 AK Slávia UK Bratislava 24.44 24.44
Žky 150 m Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava 20.55 20.55
Žky 150 m Guttmannová Johanka 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.58 25.58
Žky 150 m Hatríková Lenka 08 AK Slávia UK Bratislava 20.49 20.49
Žky 150 m (1/2) Hvožďarová Nataša 10 AK Slávia UK Bratislava 26.24 26.24
Žky 150 m Kasanová Nataša 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 150 m Klučka Dominika 08 Atletický club Nové Zámky 20.90 20.90
Žky 150 m Kollárová Nela 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 19.37 19.37
Žky 150 m (1/2) Mravcová Olívia 10 AK Slávia UK Bratislava 26.08 26.08
Žky 150 m Podolinčák Viktória 07 Naša atletika Bratislava 21.46 21.46
Žky 150 m Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 19.10 19.10
Žky 150 m Slimáková Nikol 10 ŠK Run For Fun Bratislava 21.42 21.42
Žky 150 m Slotíková Nikol 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.66 21.52
Žky 150 m Stachová Alexandra 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.05 23.05
Žky 150 m Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava 20.87 20.87
Žky 150 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 20.77 20.77
Žky 300 m Dugátová Agáta 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 300 m Kasanová Nataša 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 48.87 48.87
Žky 300 m Kovářová Kristína Ella 07 Atletický klub AC Malacky 48.80 48.80
Žky 300 m Markovičová Michaela 08 AK Slávia UK Bratislava 50.13 50.13
Žky 300 m Podolinčák Viktória 07 Naša atletika Bratislava 46.03 45.00
Žky 300 m Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky
Žky 300 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 46.48
Žky 300 m Stachová Alexandra 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 48.72 48.72
Žky 300 m Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky
Žky 300 m Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky 51.18
Žky 300 m Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky 46.73 46.73
Žky 800 m (1/4) Baková Tamara 07 AK Slávia UK Bratislava
Žky 800 m Bertoková Barbora 08 Deti v pohybe Šamorín 2:47.34 2:47.34
Žky 800 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 2:35.46 2:35.46
Žky 2000 m Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky 8:26.12 8:26.12
Žky 2000 m Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky 8:36.29
Žky 100m p 76,2-8,2 Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 17.72 17.72
Žky 100m p 76,2-8,2 Kaliská Barbora 10 Naša atletika Bratislava 21.67 21.67
Žky 100m p 76,2-8,2 Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 17.46 17.46
Žky 100m p 76,2-8,2 Kučinská Barbora 10 Atletický klub AC Malacky 20.11 20.11
Žky 100m p 76,2-8,2 Liptajová Margaréta 08 AK Slávia UK Bratislava 17.79 17.79
Žky 100m p 76,2-8,2 Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 17.88 17.88
Žky 100m p 76,2-8,2 Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 18.88 18.56
Žky 100m p 76,2-8,2 Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 18.61 18.61
Žky 100m p 76,2-8,2 Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 18.44
Žky 100m p 76,2-8,2 Šerešová Sofia Lea 09 Atletický klub AC Malacky 19.83 19.83
Žky 100m p 76,2-8,2 Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky 19.61 19.61
Žky 100m p 76,2-8,2 Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 16.12 16.12
Žky 100m p 76,2-8,2 Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky
Žky 300 m pr. 76,2 Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 58.52
Žky 300 m pr. 76,2 Kovářová Kristína Ella 07 Atletický klub AC Malacky
Žky 300 m pr. 76,2 Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 57.46 53.50
Žky 300 m pr. 76,2 Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 55.37 54.34
Žky 300 m pr. 76,2 Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky 58.31 58.31
Žky 300 m pr. 76,2 Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 52.90 51.33
Žky 300 m pr. 76,2 Šerešová Sofia Lea 09 Atletický klub AC Malacky 59.69 59.69
Žky 300 m pr. 76,2 Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky 52.37 52.37
Žky 300 m pr. 76,2 Zvaríková Dominika 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky výška Badurová Kristína 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky výška Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 138 138
Žky výška Kučinská Barbora 10 Atletický klub AC Malacky 130 130
Žky výška Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 125 125
Žky výška Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 155 155
Žky výška Šerešová Sofia Lea 09 Atletický klub AC Malacky 128 128
Žky diaľka Antúšeková Adela 08 AK Slávia UK Bratislava
Žky diaľka Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 575 575
Žky diaľka Dubinová Diana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 440 450
Žky diaľka Glasová Daniela 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky diaľka Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava 441 441
Žky diaľka Grebečiová Valika 07 Naša atletika Bratislava 472 472
Žky diaľka Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 457 457
Žky diaľka Kaliská Barbora 10 Naša atletika Bratislava 348 348
Žky diaľka Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 454 454
Žky diaľka Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 414 421
Žky diaľka Liptajová Margaréta 08 AK Slávia UK Bratislava 450 466
Žky diaľka Lovasová Natália 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 330 330
Žky diaľka Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 464 474
Žky diaľka Rajecová Gabriela 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 341 341
Žky diaľka Slimáková Nikol 10 ŠK Run For Fun Bratislava 359 359
Žky diaľka Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava 428 428
Žky diaľka Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 466 466
Žky diaľka Zemánek Ema 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 356 356
Žky guľa 3 kg Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 10.42 10.42
Žky guľa 3 kg Hatrikova Eliška 08 AK Slávia UK Bratislava 08.61 08.61
Žky guľa 3 kg Kučinská Barbora 10 Atletický klub AC Malacky 08.33 08.33
Žky guľa 3 kg Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 09.42 09.42
Žky guľa 3 kg Pavlíková Natália 08 Atletický klub AC Malacky 06.72 06.72
Žky guľa 3 kg Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 08.04 08.04
Žky disk 0,75 kg Pavlíková Natália 08 Atletický klub AC Malacky 22.55 22.55
Žky disk 0,75 kg Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 14.59 14.59
Žky oštep 500 g Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 24.08 24.08
Žky oštep 500 g Klučka Dominika 08 Atletický club Nové Zámky 27.22 27.22
Žky oštep 500 g Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 26.73 27.13
Žky oštep 500 g Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 28.75 28.75
Žky oštep 500 g Pavlíková Natália 08 Atletický klub AC Malacky 20.94 20.94
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Borza Adriana 08 AK Slávia UK Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Hvožďarová Nataša 10 AK Slávia UK Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Mravcová Olívia 10 AK Slávia UK Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava