<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

M SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov a st. žiačok, Nitra, 10. 9. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M desaťboj Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš
M desaťboj Kadák Mário 02 Slávia Trenčín o.z. 5723
M desaťboj Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava
M desaťboj Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava
J desaťboj Haramia Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky
J desaťboj Hletko Martin 04 Slávia Trenčín o.z. 4662
J desaťboj Hojdík Boris 04 AO Sparta Považská Bystrica 4902
J desaťboj Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 4210
J desaťboj Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 5273
J desaťboj Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava
J desaťboj Púchy Gregor 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
J desaťboj Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš
Dci desaťboj Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice
Dci desaťboj Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava
Dci desaťboj Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky
Dci desaťboj Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky
Dci desaťboj Kmeť Patrik 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dci desaťboj Láznička Jindřich 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci desaťboj Mikula Gabriel 05 Slávia Trenčín o.z. 4487
Dci desaťboj Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky
Dci desaťboj Pelikán Šimon 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci desaťboj Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen
Žci deväťboj Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 2644
Žci deväťboj Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky
Žci deväťboj Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky
Žci deväťboj Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci deväťboj Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava
Žci deväťboj Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice
Žci deväťboj Sauer Filip 07 AK Slávia TU Košice
Žci deväťboj Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci deväťboj Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky
Žci deväťboj Ťapuš Michal 08 AK Slávia UK Bratislava
Žci deväťboj Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky
Žci deväťboj Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky
Žci deväťboj Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače
Žci deväťboj Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače
Ž sedemboj Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 4342
Ž sedemboj Králiková Romana 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 3210
Ž sedemboj Trulíková Vladimíra 97 AK Slávia UK Bratislava
Jky sedemboj Ježíková Katarína 03 AO Sparta Považská Bystrica 1938
Jky sedemboj Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky
Jky sedemboj Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 4107
Jky sedemboj Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Jky sedemboj Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 3804
Dky sedemboj Belavá Lucia 06 AK Slávia UK Bratislava 1760
Dky sedemboj Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava 2346
Dky sedemboj Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky sedemboj Haľamová Rebeka 06 BŠK Banská Bystrica 2031
Dky sedemboj Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 2902
Dky sedemboj Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra 4265 4265
Dky sedemboj Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 3553
Dky sedemboj Plšeková Alexandra 06 Slávia Trenčín o.z.
Dky sedemboj Salášková Dorothea 05 Atletická akadémia Žilina
Dky sedemboj Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 4348
Žky sedemboj Ambrozyova Dominika 07 AK Mostáreň Brezno
Žky sedemboj Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky sedemboj Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky sedemboj Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina
Žky sedemboj Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z.
Žky sedemboj Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen
Žky sedemboj Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava
Žky sedemboj Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica
Žky sedemboj Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 2935
Žky sedemboj Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z.
Žky sedemboj Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava 1805
Žky sedemboj Grossová Michaela 07 Atletický klub ZTS Martin
Žky sedemboj Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z.
Žky sedemboj Hollá Ema 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky sedemboj Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno 2479
Žky sedemboj Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z.
Žky sedemboj Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z.
Žky sedemboj Krešáková Erika 07 Atletika Košice o.z.
Žky sedemboj Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky sedemboj Liptajová Margaréta 08 AK Slávia UK Bratislava 2155
Žky sedemboj Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava
Žky sedemboj Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen
Žky sedemboj Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta
Žky sedemboj Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 1612
Žky sedemboj Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 2455
Žky sedemboj Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica
Žky sedemboj Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky sedemboj Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina
Žky sedemboj Vaňová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky sedemboj Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky
Žky sedemboj Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky