<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

M SR mužov, žien, juniorov a junioriek, veteránov a veteránok v cestnom behu na 10 km - jednotlivcov a družstiev (11.kolo BP SAZ), Prievidza, 24. 9. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 10 km Barto Aurel 01 Zdravie v pohybe Lučatín (A) 34:56
M 10 km Belovič Tomáš 88 Športový klub polície Bratislava (A) 36:21 36:21
M 10 km Beňuš Matej 87 Naša atletika Bratislava
M 10 km Biely Pavol 72 AC Stavbár Nitra
M 10 km Ceniga Peter 90 Elite Trail & Obstacles Sportteam Slovakia, o.z. 35:00
M 10 km Čelín Andrej 81 Individuálny člen SAZ 37:37 37:37
M 10 km Červeň Ján 87 Bežecký klub Dolný Kubin (A) 34:00 34:25
M 10 km Červeňák Michal 92 ŠK ŠOG Nitra 35:36 35:10
M 10 km Detvaj Martin 77 Atletický club Nové Zámky (B)
M 10 km Drozdik Adrian 85 Atletický klub Krupina (A)
M 10 km Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava 32:25
M 10 km Foltán Gabriel 88 Individuálny člen SAZ 36:00 35:58 35:46
M 10 km Gdovin Lukáš 95 Športový klub polície Bratislava (A) 34:11 34:11
M 10 km Hájek Tomáš 91 Športový klub polície Bratislava (B) 38:55 38:55
M 10 km Hladík Marek 90 Bratislavský maratón (A) 30:23 30:23
M 10 km Hladík Peter 96 Bratislavský maratón (B)
M 10 km Hudák Ľuboš 94 Športový klub polície Bratislava (A) 32:35 32:35
M 10 km Hujsa Matúš 91 Naša atletika Bratislava 32:08
M 10 km Jambrich Radoslav 88 Atletický klub Krupina (A) 40:46 37:20
M 10 km Jurko Ján 02 TJ OBAL SERVIS Košice 36:15 35:48
M 10 km Kabina Andrej 88 AK Veterán Bratislava (A) 35:00 37:44
M 10 km Keblúšek Andrej 83 AK Baník Prievidza (A)
M 10 km Kohut Jan (H) (C) 85 Atletický club Nové Zámky (A)
M 10 km Koperdák Lukáš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava (A) 34:28
M 10 km Kovalčík Matúš 94 Bratislavský maratón (B) 38:39 34:56
M 10 km Kráľ Matúš 93 Atletický club Nové Zámky (B) 37:09 37:09
M 10 km Krebes Viliam 91 AK Baník Prievidza (A)
M 10 km Kršek Matúš 81 Športový klub polície Bratislava (B)
M 10 km Kubík Marek 99 Elite Trail & Obstacles Sportteam Slovakia, o.z. 36:00 39:03
M 10 km Kubík Matej 92 Individuálny člen SAZ 37:43 43:14 43:14
M 10 km Kubík Tomáš 75 Atletika Nové Mesto nad Váhom
M 10 km Kubovčík Michal 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 32:55
M 10 km Lenčéš Marek 88 Športový klub polície Bratislava (A) 30:54 30:54
M 10 km Linkeš Milan 59 ŠK ACHILES Handlová 00:50 39:29
M 10 km Lunter Matúš 89 AK Veterán Bratislava (A) 35:00 35:29 35:29
M 10 km Macháček Matej 01 Športový klub polície Bratislava (B) 44:18
M 10 km Masaryk Pavol 80 Atletický klub Senica 34:46
M 10 km Matej Erik 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou (A)
M 10 km Mihalov Adam 92 Zdravie v pohybe Lučatín (A) 33:44
M 10 km Miklovič Ľuboš 80 AO TJ Spartak Myjava
M 10 km Nemček Filip 88 Bratislavský maratón (A) 34:37 34:08
M 10 km Nevedel Jozef 00 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 33:43
M 10 km Patraš Peter 78 Zdravie v pohybe Lučatín (A)
M 10 km Pavlík Ivan 84 AK Spartak Dubnica nad Váhom 36:05 35:16
M 10 km Pekár Martin 79 AK Baník Prievidza (A) 39:00 42:42
M 10 km Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava (A) 35:00 36:19
M 10 km Polák Juraj 98 Bratislavský maratón (A) 33:02
M 10 km Polončák Damián 02 TJ OBAL SERVIS Košice 34:58
M 10 km Prívara Lukáš 96 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 37:23 34:19
M 10 km Purgát Lukáš 00 Zdravie v pohybe Lučatín (A) 42:39
M 10 km Repa Matúš 95 Bratislavský maratón (B) 37:09 37:09
M 10 km Richtárik Peter 86 Atletický club Nové Zámky (A)
M 10 km Rohár Ivan 72 Zdravie v pohybe Lučatín (A)
M 10 km Rusina Martin 94 Bratislavský maratón (A) 31:52 31:52
M 10 km Sahajda Tibor 90 Cassovia Running Team o.z. Košice 30:15 29:53
M 10 km Simovics Kevin 99 Atletický club Nové Zámky (B)
M 10 km Sopko Ján 96 Atletický klub Krupina (A) 33:33 33:31
M 10 km Stanik Andrej 97 Bežecký klub Lysá pod Makytou (A) 39:15 39:15
M 10 km Stanik Michal 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou (A) 30:28 30:28
M 10 km Šimko Ján 80 BK hraj na tie nohy Bratislava 38:20 38:20
M 10 km Šrámek Vladimír 78 Atletický klub Krupina (A) 36:51 35:36
M 10 km Šubert Róbert 94 Individuálny člen SAZ 36:45
M 10 km Švajda Gabriel 84 Atletický club Nové Zámky (A) 37:28 32:02
M 10 km Švec Matej 94 Športový klub polície Bratislava (A) 36:11 34:33
M 10 km Tabačko Daniel 78 AK Slávia TU Košice 37:27 37:27
M 10 km Tolkunov Tomáš 98 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M 10 km Tran Tomáš 80 AK Baník Prievidza (A) 38:46
M 10 km Trizna Samuel 93 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 34:38
M 10 km Tvrdoň Ľubomír 78 Športový klub polície Bratislava (B) 44:05 40:18
M 10 km Urbán Peter 82 BŠK Banská Bystrica
M 10 km Vyšňovský Patrik 91 AO TJ Slávia STU Bratislava (A) 34:54 32:41
M 10 km Wahlandt Šimon 92 Atletický klub Krupina (A) 31:47
M 10 km Zaťko Dominik 93 Atletický club Nové Zámky (A) 37:16
M 10 km Žáčik Peter 99 AC Stavbár Nitra 33:58
J 10 km Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra (A)
J 10 km Brejčák Pavol (H) 03 Atletický club Nové Zámky (A)
J 10 km Dubravík Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 10 km Florek Samuel 05 Bežecký klub Dolný Kubin (A) 36:00 36:30 36:30
J 10 km Jakal Adrián 05 Slávia Trenčín o.z.
J 10 km Jakubík Tomáš 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 33:44 33:44
J 10 km Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 38:12
J 10 km Kubík Filip 03 Atletika Nové Mesto nad Váhom
J 10 km Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 34:06
J 10 km Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra (A)
J 10 km Patúc Jakub (H) 03 Atletický club Nové Zámky (B) 35:18
J 10 km Samek Ľubomír 03 Slávia Trenčín o.z. 35:48 35:48
J 10 km Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra (A)
J 10 km Suchý Gabriel 06 Atletický club Nové Zámky (B)
J 10 km Szarka Gergö 03 Atletický club Nové Zámky (A) 38:53
J 10 km Šujan Maroš 04 ŠK Život v pohybe Zem. Kostoľany
J 10 km Valent Simon 04 Atletický club Nové Zámky (B)
J 10 km Valent Tadeáš 03 Atletický club Nové Zámky (A) 42:40
J 10 km Vida František 06 Atletický club Nové Zámky (B)
Ž 10 km Beláková Lucia 98 Bratislavský maratón (A) 39:35 36:23
Ž 10 km Belovičová Natália 90 Športový klub polície Bratislava (A) 41:37 41:15
Ž 10 km Čellárová Veronika 02 Zdravie v pohybe Lučatín (B) 50:37
Ž 10 km Dolinajová Monika 87 Bratislavský maratón (A) 38:53
Ž 10 km Doricová Kristína 88 Športový klub polície Bratislava (A) 40:58 40:58
Ž 10 km Durcova Anna 64 Bratislavský maratón (A)
Ž 10 km Furáková Iveta 73 ŠK Detva v pohybe 38:00 38:00
Ž 10 km Gajdošíková Anita 76 Atletický club Nové Zámky (A)
Ž 10 km Gejdošová Zuzana 94 Športový klub polície Bratislava (A) 36:59 36:59
Ž 10 km Hanáková Veronika 88 AK Veterán Bratislava (A)
Ž 10 km Kurucová Simona 93 Športový klub polície Bratislava (A) 42:42 40:46
Ž 10 km Kusendová Monika 94 Atletika Nové Mesto nad Váhom 41:20 40:43
Ž 10 km Líšková Ivana 89 Športový klub polície Bratislava (A)
Ž 10 km Luptáková Petra 80 AK Veterán Bratislava (A)
Ž 10 km Michaličková Zuzana 02 Atletický oddiel Žilina 39:24 37:15
Ž 10 km Miklóšová Ivona 96 Bratislavský maratón (A) 36:58
Ž 10 km Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava (A) 35:39 35:39
Ž 10 km Pejpková Katarína 87 TJ OBAL SERVIS Košice 35:51 33:49
Ž 10 km Pivarčiová Lucia 83 Zdravie v pohybe Lučatín (A)
Ž 10 km Podhorná Ema 02 AO TJ Slávia STU Bratislava (A) 38:56 38:56
Ž 10 km Popracová Drahomíra 58 AO Tatry Horný Smokovec
Ž 10 km Resslová Kristína 86 Zdravie v pohybe Lučatín (A) 38:54 38:54
Ž 10 km Roháčová Radka 77 Zdravie v pohybe Lučatín (A) 40:10 40:10
Ž 10 km Šálová Sabína 95 Športový klub polície Bratislava 44:16
Ž 10 km Šimonová Barbora 99 Zdravie v pohybe Lučatín (B) 38:58
Ž 10 km Šimunková Jana 92 Atletický club Nové Zámky (A) 43:37
Ž 10 km Tulejová Eva 82 AK Veterán Bratislava (A) 40:05 39:53
Ž 10 km Valová Silvia 91 Zdravie v pohybe Lučatín (A) 36:08 34:39
Ž 10 km Vetráková Stanislava 98 Zdravie v pohybe Lučatín (B)
Ž 10 km Vlčáková Lucia 94 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (A) 38:14
Ž 10 km Zeljenková Veronika 85 Atletický klub Krupina
Ž 10 km Zöld Hajnalka 85 Atletický club Nové Zámky (A)
Jky 10 km Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 40:07 40:07
Jky 10 km Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava (A) 39:22
Jky 10 km Kotianová Lenka 03 Športový klub polície Žilina
Jky 10 km Mácsaiová Jana 04 ŠK Atóm Levice
Jky 10 km Mesárošová Martina 03 Zdravie v pohybe Lučatín (B)
Jky 10 km Muráriková Aneta 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Jky 10 km Zahradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra
Jky 10 km Zimenová Katarína 03 Maratón klub Rajec