<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov ml. žiactva a najml. žiactva, Piešťany, 24. 9. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Mžci 60 m 119 Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky 09.00 09.00
Mžci 60 m 266 Bíró Szebasztián 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 08.37 08.37
Mžci 60 m 325 Bojda Filip 10 ŠK ŠOG Nitra 08.75 08.75
Mžci 60 m 283 Bougdar Omar 10 Slávia Trenčín o.z. 08.33 08.33
Mžci 60 m 329 Čápek Maximilián 10 ŠK ŠOG Nitra 09.97 09.97
Mžci 60 m 137 Danko Dominik 09 Atletický klub Bojničky 09.59 09.59
Mžci 60 m 267 Édel Norbert 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 09.64 09.64
Mžci 60 m 331 Flóriš Adam 09 ŠK ŠOG Nitra 09.42 09.42
Mžci 60 m 88 Gavorník Milan 09 AK Junior Holič 08.47 08.47
Mžci 60 m 211 Grúber Richard 10 Atletika ŠK Skalica 09.31 09.31
Mžci 60 m 120 Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 08.93 08.93
Mžci 60 m 338 Kletečka Michal 10 ŠK ŠOG Nitra 09.13 09.13
Mžci 60 m 121 Lukács Bálint 09 Atletický club Nové Zámky 09.38
Mžci 60 m 16 Mareček Adam 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.85 10.85
Mžci 60 m (1/1) 192 Nedas Tomáš 10 Atletický oddiel Partizánske 09.56 09.56
Mžci 60 m 24 Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.07 09.92
Mžci 60 m 25 Řeřicha Mike 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60 m 342 Svorad Simon 10 ŠK ŠOG Nitra 10.81 10.81
Mžci 60 m (1/3) 382 Sýkora Denis 10 TJ Družba Piešťany 09.44 09.44
Mžci 60 m 124 Šafranko Matyás 10 Atletický club Nové Zámky 09.40 09.40
Mžci 60 m 196 Štiak Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske 07.98 07.98
Mžci 60 m Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa 08.85 08.85
Mžci 60 m 125 Varga Florián 10 Atletický club Nové Zámky 10.79 10.79
Mžci 150 m 266 Bíró Szebasztián 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 20.87 20.87
Mžci 150 m 325 Bojda Filip 10 ŠK ŠOG Nitra 22.36
Mžci 150 m 5 Bošnák Filip 10 AK AŠK Slávia Trnava 25.53 25.53
Mžci 150 m 283 Bougdar Omar 10 Slávia Trenčín o.z. 20.71 20.71
Mžci 150 m 88 Gavorník Milan 09 AK Junior Holič 20.32 20.32
Mžci 150 m 338 Kletečka Michal 10 ŠK ŠOG Nitra 23.08 23.08
Mžci 150 m 121 Lukács Bálint 09 Atletický club Nové Zámky 22.99
Mžci 150 m 397 Martinčík Alex 09 TJ Olympia Galanta
Mžci 150 m (1/3) 381 Massalkhi Daniel 10 TJ Družba Piešťany 22.83 22.83
Mžci 150 m 193 Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 20.22 20.22
Mžci 150 m 319 Repta Martin 10 ŠK Jablonica 23.97 23.97
Mžci 150 m 196 Štiak Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske 19.69 19.69
Mžci 150 m (1/3) 385 Válek Daniel František 10 TJ Družba Piešťany 25.49 25.49
Mžci 150 m (2/4) 244 Vavrinec Matej 10 Funny athletics Piešťany 22.11 22.11
Mžci 600 m 119 Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky 2:00.96 2:00.96
Mžci 600 m (1/2) 284 Bulejko Martin 09 Slávia Trenčín o.z. 1:42.36 1:42.36
Mžci 600 m 329 Čápek Maximilián 10 ŠK ŠOG Nitra 2:02.41 2:00.31
Mžci 600 m 9 Dekan Stanislav 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:22.65 2:22.65
Mžci 600 m 138 Drahovský Damián 10 Atletický klub Bojničky 1:57.96 1:57.96
Mžci 600 m 88 Gavorník Milan 09 AK Junior Holič
Mžci 600 m 120 Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 1:53.94 1:53.87
Mžci 600 m 16 Mareček Adam 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:18.30 2:18.30
Mžci 600 m (1/3) 381 Massalkhi Daniel 10 TJ Družba Piešťany 2:02.98 2:02.98
Mžci 600 m 340 Michalík Marko 10 ŠK ŠOG Nitra 2:14.96 2:14.96
Mžci 600 m 193 Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 1:43.26 1:43.26
Mžci 600 m 319 Repta Martin 10 ŠK Jablonica 1:54.55 1:54.55
Mžci 600 m 124 Šafranko Matyás 10 Atletický club Nové Zámky 1:56.82 1:56.82
Mžci 600 m (2/4) 244 Vavrinec Matej 10 Funny athletics Piešťany 1:50.71 1:50.71
Mžci 600 m 214 Voleček Patrik 10 Atletika ŠK Skalica 2:01.63 2:01.63
Mžci 1500 m (1/3) 377 Brežný Matej 10 TJ Družba Piešťany 4:59.20 4:59.20
Mžci 1500 m 331 Flóriš Adam 09 ŠK ŠOG Nitra 5:32.27 5:32.27
Mžci 1500 m 397 Martinčík Alex 09 TJ Olympia Galanta 6:13.57 6:13.57
Mžci 1500 m (1/3) 382 Sýkora Denis 10 TJ Družba Piešťany 5:51.93 5:51.93
Mžci 1500 m (1/3) 383 Úradník Tadeáš 09 TJ Družba Piešťany 5:54.39 5:54.39
Mžci 1500 m 125 Varga Florián 10 Atletický club Nové Zámky 6:23.78 6:23.78
Mžci 1500 m 215 Volek-Mičo Juraj 10 Atletika ŠK Skalica 7:00.53 7:00.53
Mžci 60m p 76,2-7,5 283 Bougdar Omar 10 Slávia Trenčín o.z. 10.30 10.30
Mžci 60m p 76,2-7,5 (1/2) 284 Bulejko Martin 09 Slávia Trenčín o.z. 10.63 10.63
Mžci 60m p 76,2-7,5 (1/4) 394 Janíček Michal 10 TJ Olympia Galanta 12.73 12.73
Mžci 60m p 76,2-7,5 193 Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 10.39 10.39
Mžci chôdza 2000 m 394 Janíček Michal 10 TJ Olympia Galanta
Mžci chôdza 2000 m 398 Matejdes Lukáš 10 TJ Olympia Galanta
Mžci výška 209 Buček Alex 09 Atletika ŠK Skalica 125
Mžci výška 136 Buzaši Marek 10 Atletický klub Bojničky 135 135
Mžci výška 160 Gajdoš Michal 09 Atletický klub Šurany 130 130
Mžci výška 401 Nemašik Matej 09 TJ Olympia Galanta 135 135
Mžci diaľka 4 Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 368 368
Mžci diaľka 266 Bíró Szebasztián 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 446 446
Mžci diaľka (1/3) 377 Brežný Matej 10 TJ Družba Piešťany 340
Mžci diaľka 209 Buček Alex 09 Atletika ŠK Skalica 383 383
Mžci diaľka (1/2) 284 Bulejko Martin 09 Slávia Trenčín o.z. 440 440
Mžci diaľka 136 Buzaši Marek 10 Atletický klub Bojničky 424 424
Mžci diaľka 137 Danko Dominik 09 Atletický klub Bojničky 410 410
Mžci diaľka 9 Dekan Stanislav 10 AK AŠK Slávia Trnava 292 292
Mžci diaľka 267 Édel Norbert 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 360 360
Mžci diaľka 160 Gajdoš Michal 09 Atletický klub Šurany 398 398
Mžci diaľka 211 Grúber Richard 10 Atletika ŠK Skalica 344 344
Mžci diaľka 398 Matejdes Lukáš 10 TJ Olympia Galanta 301 301
Mžci diaľka 401 Nemašik Matej 09 TJ Olympia Galanta
Mžci diaľka 319 Repta Martin 10 ŠK Jablonica 414 414
Mžci diaľka 25 Řeřicha Mike 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci diaľka Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa 426 426
Mžci diaľka 215 Volek-Mičo Juraj 10 Atletika ŠK Skalica 312 312
Mžci guľa 3 kg 4 Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 06.26 06.26
Mžci guľa 3 kg 333 Hajnovič Rastislav 09 ŠK ŠOG Nitra 06.33 06.33
Mžci guľa 3 kg 161 Hyll Filip 10 Atletický klub Šurany 05.88 05.88
Mžci guľa 3 kg 190 Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske 08.98 08.98
Mžci guľa 3 kg 164 Müller Adam 09 Atletický klub Šurany 08.97 08.97
Mžci guľa 3 kg (1/3) 192 Nedas Tomáš 10 Atletický oddiel Partizánske 06.80 06.80
Mžci guľa 3 kg 401 Nemašik Matej 09 TJ Olympia Galanta 08.11 08.11
Mžci guľa 3 kg (1/3) 385 Válek Daniel František 10 TJ Družba Piešťany 07.80 07.80
Mžci kriket 4 Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 37.39 37.39
Mžci kriket 5 Bošnák Filip 10 AK AŠK Slávia Trnava 37.70 37.70
Mžci kriket 333 Hajnovič Rastislav 09 ŠK ŠOG Nitra 22.71
Mžci kriket 161 Hyll Filip 10 Atletický klub Šurany 30.35 30.35
Mžci kriket (1/3) 192 Nedas Tomáš 10 Atletický oddiel Partizánske 28.80
Mžci kriket 24 Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava 40.49 40.49
Mžci kriket 342 Svorad Simon 10 ŠK ŠOG Nitra 23.06 23.06
Mžci kriket 244 Vavrinec Matej 10 Funny athletics Piešťany
Mžci kriket 214 Voleček Patrik 10 Atletika ŠK Skalica 49.83 49.83
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) 119 Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) 209 Buček Alex 09 Atletika ŠK Skalica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) 9 Dekan Stanislav 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) 211 Grúber Richard 10 Atletika ŠK Skalica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) 120 Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) 121 Lukács Bálint 09 Atletický club Nové Zámky
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) 16 Mareček Adam 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) 124 Šafranko Matyás 10 Atletický club Nové Zámky
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) 214 Voleček Patrik 10 Atletika ŠK Skalica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) 215 Volek-Mičo Juraj 10 Atletika ŠK Skalica
Mžky 60 m (1/3) 295 Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z. 08.14 08.14
Mžky 60 m 177 Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce 09.66 09.66
Mžky 60 m 30 Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.79 09.73
Mžky 60 m 347 Blanářová Nela 10 ŠK ŠOG Nitra 10.46 10.46
Mžky 60 m 126 Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 09.65 09.65
Mžky 60 m 199 Bobocká Sára 10 Atletický oddiel Partizánske 09.81 09.81
Mžky 60 m 34 Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 08.82 08.82
Mžky 60 m 179 Bukvová Martina 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.25 10.25
Mžky 60 m 348 Čekey Zara 09 ŠK ŠOG Nitra 08.84 08.84
Mžky 60 m 35 Černá Petronela 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.69 10.69
Mžky 60 m 90 Čížková Eliška 10 AK Junior Holič 10.39 10.39
Mžky 60 m 268 Dohorák Panna 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 09.48 09.48
Mžky 60 m 238 Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače 09.02 09.02
Mžky 60 m 144 Dvorská Veronika 09 Atletický klub Bojničky 09.75 09.75
Mžky 60 m 349 Filipčíková Valentína 10 ŠK ŠOG Nitra 10.41 10.41
Mžky 60 m 350 Gajová Ella 09 ŠK ŠOG Nitra 09.09 09.09
Mžky 60 m 145 Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 08.57 08.57
Mžky 60 m 351 Gašperanová Linda 10 ŠK ŠOG Nitra 10.49 10.49
Mžky 60 m 128 Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 08.87 08.87
Mžky 60 m 44 Hagarová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 08.60 08.60
Mžky 60 m 147 Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky 08.87 08.87
Mžky 60 m 406 Hanakovičová Nela 10 TJ Olympia Galanta 09.92 09.92
Mžky 60 m 248 Haydenová Adela 10 Funny athletics Piešťany 09.51
Mžky 60 m 148 Holková Natália 10 Atletický klub Bojničky 09.83 09.83
Mžky 60 m (1/4) 299 Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z. 08.87 08.87
Mžky 60 m 47 Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 08.46 08.46
Mžky 60 m 356 Kisléghyová Sandra 10 ŠK ŠOG Nitra 10.84 10.84
Mžky 60 m 407 Kňažíková Dominika 10 TJ Olympia Galanta 10.55 10.55
Mžky 60 m 358 Kováčová Nela 10 ŠK ŠOG Nitra 09.85 09.85
Mžky 60 m 357 Kováčová Zuzanna 09 ŠK ŠOG Nitra 09.19 09.19
Mžky 60 m 50 Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava 08.77 08.77
Mžky 60 m 167 Lenártová Lara 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m 52 Libichová Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.36 09.36
Mžky 60 m 54 Lopatková Valentína 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.21 09.21
Mžky 60 m 361 Majerčíková Paulína 09 ŠK ŠOG Nitra 09.74 09.74
Mžky 60 m 57 Malec Nikol Lili 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.68 09.68
Mžky 60 m 236 Miklánková Mariana 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 09.33 09.33
Mžky 60 m 362 Nagy Kimberly 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m 226 Ondrášiková Sofia Mia 10 Atletika ŠK Skalica 09.76 09.76
Mžky 60 m (1/4) 304 Ostrčilová Aneta 10 Slávia Trenčín o.z. 11.28 11.28
Mžky 60 m 364 Paščáková Simona 10 ŠK ŠOG Nitra 09.91 09.91
Mžky 60 m 171 Pašková Alexandra 10 Atletický klub Šurany
Mžky 60 m 365 Penciaková Sarah 09 ŠK ŠOG Nitra 09.35 09.35
Mžky 60 m 63 Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 08.82 08.82
Mžky 60 m 93 Petriková Aneta 10 AK Junior Holič 09.37 09.37
Mžky 60 m 65 Pospíšilová Hanka 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.17 10.17
Mžky 60 m 69 Řeřichová Naomi 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m 115 Sabotová Elissa 09 AO TJ Spartak Myjava 10.08 10.08
Mžky 60 m 114 Sabotová Saskia 09 AO TJ Spartak Myjava 10.04 10.04
Mžky 60 m 280 Sláviková Lea 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 09.16 09.16
Mžky 60 m (1/1) 207 Sprušanská Lujza 10 Atletický oddiel Partizánske 10.52 10.52
Mžky 60 m 367 Strišovská Alexandra 10 ŠK ŠOG Nitra 10.25 10.25
Mžky 60 m 76 Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 08.75 08.75
Mžky 60 m 368 Svoradová Sofia Michaela 10 ŠK ŠOG Nitra 09.85 09.85
Mžky 60 m 370 Šimonová Natália 10 ŠK ŠOG Nitra 09.82 09.82
Mžky 60 m 80 Šimurdová Pulína 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.45 10.45
Mžky 60 m 186 Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce 09.69 09.69
Mžky 60 m 83 Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.54 09.54
Mžky 60 m 259 Tóthová Laura 10 Funny athletics Piešťany 09.22 09.22
Mžky 60 m 84 Urcikánová Klaudia 10 AK AŠK Slávia Trnava 11.47 11.47
Mžky 60 m 374 Valachová Katarína 09 ŠK ŠOG Nitra 09.44 09.44
Mžky 60 m 95 Vašková Leona 09 AK Junior Holič
Mžky 60 m 270 Véghová Lara 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 10.04 10.04
Mžky 60 m 86 Vrždiakova Victoria 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.65 09.65
Mžky 60 m (1/3) 135 Žigraiová Vivien 09 Atletický club Nové Zámky 09.26 09.26
Mžky 150 m 245 Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany 23.84 23.84
Mžky 150 m (1/3) 295 Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z. 19.89 19.89
Mžky 150 m 177 Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce 24.84 24.84
Mžky 150 m 246 Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany 22.30 22.30
Mžky 150 m 347 Blanářová Nela 10 ŠK ŠOG Nitra 26.79 26.79
Mžky 150 m 126 Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 24.33 24.33
Mžky 150 m 199 Bobocká Sára 10 Atletický oddiel Partizánske 24.59 24.59
Mžky 150 m 296 Bocková Daniela 10 Slávia Trenčín o.z. 24.45 24.45
Mžky 150 m 179 Bukvová Martina 10 Atletický klub Zlaté Moravce 25.46 25.46
Mžky 150 m 348 Čekey Zara 09 ŠK ŠOG Nitra 22.39 22.39
Mžky 150 m 35 Černá Petronela 10 AK AŠK Slávia Trnava 27.08 27.08
Mžky 150 m 217 Dermíšková Michaela 09 Atletika ŠK Skalica 23.64 23.64
Mžky 150 m 144 Dvorská Veronika 09 Atletický klub Bojničky 24.31 24.31
Mžky 150 m 350 Gajová Ella 09 ŠK ŠOG Nitra 22.71 22.71
Mžky 150 m 351 Gašperanová Linda 10 ŠK ŠOG Nitra 26.78 26.78
Mžky 150 m 128 Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 22.06 22.06
Mžky 150 m 147 Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky 21.24 21.24
Mžky 150 m 406 Hanakovičová Nela 10 TJ Olympia Galanta 25.15 25.15
Mžky 150 m 218 Hartmanová Sofia 10 Atletika ŠK Skalica 23.24 23.24
Mžky 150 m (2/4) 248 Haydenová Adela 10 Funny athletics Piešťany 24.01 24.01
Mžky 150 m (1/4) 299 Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z. 21.67 21.67
Mžky 150 m 250 Kimerlingová Tereza 09 Funny athletics Piešťany 22.61 22.61
Mžky 150 m 356 Kisléghyová Sandra 10 ŠK ŠOG Nitra 24.54 24.54
Mžky 150 m 219 Kocianová Aneta 09 Atletika ŠK Skalica 23.93 23.93
Mžky 150 m 358 Kováčová Nela 10 ŠK ŠOG Nitra 24.68 24.68
Mžky 150 m 357 Kováčová Zuzanna 09 ŠK ŠOG Nitra 22.67 22.67
Mžky 150 m 387 Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 21.59 21.59
Mžky 150 m 50 Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava 22.38 22.38
Mžky 150 m (1/1) 302 Kúkelová Juliána 09 Slávia Trenčín o.z. 21.72 21.72
Mžky 150 m 167 Lenártová Lara 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m 54 Lopatková Valentína 10 AK AŠK Slávia Trnava 22.57 22.57
Mžky 150 m 361 Majerčíková Paulína 09 ŠK ŠOG Nitra 25.03 25.03
Mžky 150 m 57 Malec Nikol Lili 09 AK AŠK Slávia Trnava 23.85 23.85
Mžky 150 m 236 Miklánková Mariana 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 24.31 24.31
Mžky 150 m 362 Nagy Kimberly 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m 60 Ontkocová Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 23.08 23.08
Mžky 150 m 364 Paščáková Simona 10 ŠK ŠOG Nitra 24.73
Mžky 150 m 365 Penciaková Sarah 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m 63 Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 21.79 21.79
Mžky 150 m 93 Petriková Aneta 10 AK Junior Holič 22.81 22.81
Mžky 150 m 69 Řeřichová Naomi 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m 280 Sláviková Lea 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 21.85 21.85
Mžky 150 m (1/1) 207 Sprušanská Lujza 10 Atletický oddiel Partizánske 25.24 25.24
Mžky 150 m 73 Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 20.74 20.74
Mžky 150 m (1/2) 307 Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z. 21.93 21.93
Mžky 150 m 76 Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 21.54 21.54
Mžky 150 m 368 Svoradová Sofia Michaela 10 ŠK ŠOG Nitra 24.15 24.15
Mžky 150 m 80 Šimurdová Pulína 10 AK AŠK Slávia Trnava 25.31 25.31
Mžky 150 m (2/4) 257 Šišláková Veronika 10 Funny athletics Piešťany 23.56 23.56
Mžky 150 m (2/4) 260 Trnovcová Júlia 10 Funny athletics Piešťany 26.17 26.17
Mžky 150 m 95 Vašková Leona 09 AK Junior Holič
Mžky 150 m 262 Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany 21.90 21.90
Mžky 600 m 346 Adámeková Nela 10 ŠK ŠOG Nitra 2:02.65 2:02.65
Mžky 600 m 245 Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany 2:16.36 2:16.35
Mžky 600 m 30 Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:06.87 2:06.87
Mžky 600 m (1/4) 296 Bocková Daniela 10 Slávia Trenčín o.z. 2:00.99 2:00.99
Mžky 600 m 33 Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 1:59.65 1:59.65
Mžky 600 m 180 Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 1:57.76 1:53.62
Mžky 600 m 38 Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava 1:56.28 1:55.68
Mžky 600 m 238 Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače 1:52.86 1:52.86
Mžky 600 m 405 Gajdošová Michaela 09 TJ Olympia Galanta 2:03.77 2:03.77
Mžky 600 m 42 Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:14.68 2:11.99
Mžky 600 m 129 Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 1:49.96 1:49.96
Mžky 600 m 149 Hrebíková Eliška 09 Atletický klub Bojničky 1:53.26 1:53.26
Mžky 600 m 250 Kimerlingová Tereza 09 Funny athletics Piešťany 2:08.26 2:08.26
Mžky 600 m 387 Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 1:55.74 1:55.74
Mžky 600 m 269 Melicher Antónia 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 2:05.47 2:05.47
Mžky 600 m 93 Petriková Aneta 10 AK Junior Holič
Mžky 600 m 280 Sláviková Lea 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 1:52.38 1:52.38
Mžky 600 m 370 Šimonová Natália 10 ŠK ŠOG Nitra 2:13.60 2:13.60
Mžky 600 m (2/4) 257 Šišláková Veronika 10 Funny athletics Piešťany 2:13.27 2:13.27
Mžky 600 m 186 Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce 2:34.83
Mžky 600 m 81 Šurinová Sofia 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m 372 Tóthová Tamara 09 ŠK ŠOG Nitra 2:19.01 2:19.01
Mžky 600 m 373 Uhnáková Zita 10 ŠK ŠOG Nitra 2:19.83 2:19.83
Mžky 600 m 262 Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany 1:56.40 1:56.17
Mžky 1500 m 106 Dugová Simona 10 AO TJ Spartak Myjava 5:58.12 5:58.12
Mžky 1500 m (1/3) 301 Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z. 5:50.79 5:48.44
Mžky 1500 m 131 Kuželová Rebeka 09 Atletický club Nové Zámky 5:50.39 5:50.39
Mžky 1500 m 52 Libichová Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava 6:16.40 6:16.40
Mžky 1500 m 57 Malec Nikol Lili 09 AK AŠK Slávia Trnava 6:03.90 6:03.90
Mžky 1500 m 133 Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 6:15.31 6:07.87
Mžky 1500 m 206 Segešová Agáta 10 Atletický oddiel Partizánske 5:49.22 5:40.56
Mžky 1500 m (1/2) 306 Sládečková Zoja 09 Slávia Trenčín o.z. 6:04.68 6:04.68
Mžky 1500 m (1/2) 307 Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z. 6:02.55 6:02.55
Mžky 1500 m 83 Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava 6:22.29 6:22.29
Mžky 1500 m 156 Tumová Hana 10 Atletický klub Bojničky 5:40.16 5:40.16
Mžky 60m p 76,2-7,5 34 Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.82 10.82
Mžky 60m p 76,2-7,5 298 Fazekašová Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 10.16 10.16
Mžky 60m p 76,2-7,5 44 Hagarová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 12.87 12.87
Mžky 60m p 76,2-7,5 129 Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 10.59 10.59
Mžky 60m p 76,2-7,5 45 Hasáková Kristína 10 AK AŠK Slávia Trnava 13.80 13.80
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/3) 301 Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z. 10.86 10.86
Mžky 60m p 76,2-7,5 407 Kňažíková Dominika 10 TJ Olympia Galanta 13.55 13.55
Mžky 60m p 76,2-7,5 56 Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava 14.15 14.15
Mžky 60m p 76,2-7,5 60 Ontkocová Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 13.07 13.07
Mžky 60m p 76,2-7,5 70 Sasaráková Ester 10 AK AŠK Slávia Trnava 12.95 12.95
Mžky 60m p 76,2-7,5 154 Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky 10.65 10.65
Mžky 60m p 76,2-7,5 72 Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava 14.42 14.14
Mžky 60m p 76,2-7,5 73 Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.44 10.44
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/2) 307 Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z. 11.16 11.16
Mžky 60m p 76,2-7,5 77 Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava 12.43 12.43
Mžky 60m p 76,2-7,5 79 Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.84 10.84
Mžky 60m p 76,2-7,5 81 Šurinová Sofia 09 AK AŠK Slávia Trnava 14.71 14.71
Mžky chôdza 2000 m 272 Cintulová Agáta 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 11:10.03 11:10.03
Mžky chôdza 2000 m 363 Ölvecká Adela 09 ŠK ŠOG Nitra 12:26.86 12:26.86
Mžky chôdza 2000 m 75 Supeková Stela 10 AK AŠK Slávia Trnava 11:50.42 11:50.42
Mžky výška 29 Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 130 130
Mžky výška 142 Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky 135 140
Mžky výška 200 Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske 130 130
Mžky výška 33 Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 135 135
Mžky výška 217 Dermíšková Michaela 09 Atletika ŠK Skalica 125 125
Mžky výška 42 Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 135 135
Mžky výška 45 Hasáková Kristína 10 AK AŠK Slávia Trnava 110 110
Mžky výška 47 Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 148 149
Mžky výška 219 Kocianová Aneta 09 Atletika ŠK Skalica 120 120
Mžky výška (1/1) 302 Kúkelová Juliána 09 Slávia Trenčín o.z. 120 120
Mžky výška 56 Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava 120 120
Mžky výška 152 Medveďová Ivana 09 Atletický klub Bojničky 135 135
Mžky výška 70 Sasaráková Ester 10 AK AŠK Slávia Trnava 120 120
Mžky výška 154 Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky 140 140
Mžky výška 155 Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky 146 146
Mžky výška 72 Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava 105
Mžky výška 77 Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava 125 125
Mžky výška 76 Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 133 133
Mžky diaľka 29 Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 384 384
Mžky diaľka 142 Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky 432 435
Mžky diaľka 246 Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany 396 396
Mžky diaľka (1/3) 199 Bobocká Sára 10 Atletický oddiel Partizánske
Mžky diaľka 200 Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske 406 406
Mžky diaľka 179 Bukvová Martina 10 Atletický klub Zlaté Moravce 331 331
Mžky diaľka 268 Dohorák Panna 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 238
Mžky diaľka 238 Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače 425 425
Mžky diaľka 298 Fazekašová Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 463 463
Mžky diaľka 145 Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 460 460
Mžky diaľka 148 Holková Natália 10 Atletický klub Bojničky
Mžky diaľka 47 Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 492 492
Mžky diaľka (1/3) 387 Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 463 463
Mžky diaľka 65 Pospíšilová Hanka 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky diaľka 114 Sabotová Saskia 09 AO TJ Spartak Myjava
Mžky diaľka 72 Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava 361 361
Mžky diaľka (1/1) 207 Sprušanská Lujza 10 Atletický oddiel Partizánske 313 313
Mžky diaľka 79 Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava 420 420
Mžky diaľka 186 Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce 310 346
Mžky diaľka 259 Tóthová Laura 10 Funny athletics Piešťany 363 363
Mžky diaľka 270 Véghová Lara 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Mžky diaľka (1/3) 135 Žigraiová Vivien 09 Atletický club Nové Zámky 413 413
Mžky guľa 2 kg 272 Cintulová Agáta 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 08.67 08.67
Mžky guľa 2 kg 90 Čížková Eliška 10 AK Junior Holič 06.40 06.40
Mžky guľa 2 kg 110 Gábová Martina 09 AO TJ Spartak Myjava 07.16 07.16
Mžky guľa 2 kg 405 Gajdošová Michaela 09 TJ Olympia Galanta
Mžky guľa 2 kg 55 Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava 06.72 06.72
Mžky guľa 2 kg (1/4) 304 Ostrčilová Aneta 10 Slávia Trenčín o.z. 07.11 07.11
Mžky guľa 2 kg 171 Pašková Alexandra 10 Atletický klub Šurany 07.23 07.23
Mžky guľa 2 kg (1/2) 306 Sládečková Zoja 09 Slávia Trenčín o.z. 07.25 07.25
Mžky guľa 2 kg 73 Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.26 10.26
Mžky guľa 2 kg 208 Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske 08.43 08.43
Mžky guľa 2 kg 157 Uhráková Viktória 09 Atletický klub Bojničky 09.22 09.22
Mžky guľa 2 kg 116 Vdoviaková Soňa 09 AO TJ Spartak Myjava 08.27 08.27
Mžky guľa 2 kg 324 Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 11.10 11.10
Mžky kriket 177 Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce 21.82 21.82
Mžky kriket 33 Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 42.91 42.91
Mžky kriket 38 Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava 34.82 37.85
Mžky kriket 106 Dugová Simona 10 AO TJ Spartak Myjava 40.26 40.26
Mžky kriket 349 Filipčíková Valentína 10 ŠK ŠOG Nitra 27.56 27.56
Mžky kriket 405 Gajdošová Michaela 09 TJ Olympia Galanta
Mžky kriket 218 Hartmanová Sofia 10 Atletika ŠK Skalica 44.18 44.18
Mžky kriket 131 Kuželová Rebeka 09 Atletický club Nové Zámky 33.05 33.05
Mžky kriket 55 Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava 38.76 38.76
Mžky kriket 269 Melicher Antónia 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Mžky kriket 226 Ondrášiková Sofia Mia 10 Atletika ŠK Skalica 31.33 31.33
Mžky kriket 61 Opálková Zorka 09 AK AŠK Slávia Trnava 44.11 44.11
Mžky kriket (1/4) 304 Ostrčilová Aneta 10 Slávia Trenčín o.z. 23.02 23.02
Mžky kriket 133 Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 35.19 35.19
Mžky kriket 115 Sabotová Elissa 09 AO TJ Spartak Myjava 32.51 32.51
Mžky kriket 367 Strišovská Alexandra 10 ŠK ŠOG Nitra 15.62 15.62
Mžky kriket 208 Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske 42.30 42.30
Mžky kriket (2/4) 260 Trnovcová Júlia 10 Funny athletics Piešťany 22.16 22.16
Mžky kriket 156 Tumová Hana 10 Atletický klub Bojničky 28.17 28.17
Mžky kriket 84 Urcikánová Klaudia 10 AK AŠK Slávia Trnava 23.41 23.41
Mžky kriket 95 Vašková Leona 09 AK Junior Holič
Mžky kriket 86 Vrždiakova Victoria 09 AK AŠK Slávia Trnava 30.18 30.18
Mžky kriket 324 Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 34.85 34.85
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) 245 Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) 30 Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) 142 Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) 246 Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby (3/2) 34 Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) 35 Černá Petronela 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) 38 Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) 217 Dermíšková Michaela 09 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) 110 Gábová Martina 09 AO TJ Spartak Myjava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) 145 Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) 128 Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (4/1) 42 Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (3/4) 44 Hagarová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) 147 Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) 129 Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) 218 Hartmanová Sofia 10 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (4/3) 45 Hasáková Kristína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) 248 Haydenová Adela 10 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) 299 Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) 301 Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) 250 Kimerlingová Tereza 09 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) 219 Kocianová Aneta 09 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (3/1) 50 Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) 302 Kúkelová Juliána 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (5/2) 52 Libichová Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) 54 Lopatková Valentína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (5/3) 60 Ontkocová Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (3/3) 63 Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) 133 Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) 115 Sabotová Elissa 09 AO TJ Spartak Myjava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) 114 Sabotová Saskia 09 AO TJ Spartak Myjava
Mžky 4 x 60 m kluby (4/4) 70 Sasaráková Ester 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) 154 Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) 306 Sládečková Zoja 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (4/2) 77 Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) 79 Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (5/4) 80 Šimurdová Pulína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) 257 Šišláková Veronika 10 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby (5/1) 83 Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) 259 Tóthová Laura 10 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) 260 Trnovcová Júlia 10 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) 84 Urcikánová Klaudia 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) 262 Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) 86 Vrždiakova Victoria 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) 135 Žigraiová Vivien 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci 60 m 239 Akay Oliver 11 Funny athletics Piešťany 10.21 10.21
Nžci 60 m 312 Barcaj Jakub 12 ŠK Jablonica 10.48 10.40
Nžci 60 m 118 Bartoníček Patrik 12 Atletický club Nové Zámky 10.17 10.17
Nžci 60 m 3 Bergmann David 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.32 09.32
Nžci 60 m 96 Berlanský Samuel 12 AO TJ Spartak Myjava
Nžci 60 m 240 Bílik Tomáš 11 Funny athletics Piešťany 10.51 10.51
Nžci 60 m 326 Brachňák Jakub 11 ŠK ŠOG Nitra 09.19 09.19
Nžci 60 m 327 Brezovský Lukáš 11 ŠK ŠOG Nitra 10.06 10.06
Nžci 60 m 98 Cibulka Marko 14 AO TJ Spartak Myjava 09.93 09.93
Nžci 60 m 97 Cibulka Richard 11 AO TJ Spartak Myjava 09.04 09.04
Nžci 60 m (1/4) 286 Čahoj Daniel 14 Slávia Trenčín o.z. 10.93 10.93
Nžci 60 m 7 Černý Lukáš 14 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m 210 Dermíšek Milan 12 Atletika ŠK Skalica 10.81 10.81
Nžci 60 m (1/2) 287 Drengubiak Daniel 12 Slávia Trenčín o.z. 09.13 09.13
Nžci 60 m 10 Dušanič Cyprián 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.62 09.62
Nžci 60 m 330 Duška Daren 11 ŠK ŠOG Nitra 10.58 10.58
Nžci 60 m 139 Dvorský Lukáš 13 Atletický klub Bojničky 09.76 09.76
Nžci 60 m 414 Dvorský Matúš 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 60 m 11 Fančovič Michael 14 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m (1/1) 189 Fialka Richard 11 Atletický oddiel Partizánske 08.86 08.86
Nžci 60 m 13 Fülöp Lukáš 12 AK AŠK Slávia Trnava 09.32 09.32
Nžci 60 m 392 Gál Jakub 11 TJ Olympia Galanta 09.14 09.14
Nžci 60 m 332 Glenda Max 11 ŠK ŠOG Nitra 09.37 09.37
Nžci 60 m 334 Hamza Gregor 11 ŠK ŠOG Nitra 08.93 08.93
Nžci 60 m 14 Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava 08.86 08.86
Nžci 60 m Horváth Ivan 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m 101 Husár Tomáš 13 AO TJ Spartak Myjava 09.66 09.66
Nžci 60 m (1/2) 379 Kovár Matej 11 TJ Družba Piešťany 10.12 10.12
Nžci 60 m 242 Kozelka Filip 11 Funny athletics Piešťany 10.48
Nžci 60 m (1/3) 315 Krajč Jakub 12 ŠK Jablonica 10.12 10.12
Nžci 60 m 396 Kubačka Kristian 13 TJ Olympia Galanta
Nžci 60 m 103 Kukliš Tomáš 11 AO TJ Spartak Myjava 10.06 10.06
Nžci 60 m 104 Kýška Filip 13 AO TJ Spartak Myjava
Nžci 60 m 291 Maslík Mike 13 Slávia Trenčín o.z. 10.76 10.76
Nžci 60 m (1/3) 191 Mikuláš Markus 11 Atletický oddiel Partizánske 09.48 09.48
Nžci 60 m 17 Mitas Bruno 14 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m (1/3) 293 Mitošinka Adam 14 Slávia Trenčín o.z. 11.03 11.03
Nžci 60 m 163 Móča Matej 13 Atletický klub Šurany 10.84 10.84
Nžci 60 m 174 Nemeš Patrik 13 Atletický klub Zlaté Moravce 10.18 10.18
Nžci 60 m 175 Novota Matej 13 Atletický klub Zlaté Moravce 10.02 09.94
Nžci 60 m 123 Paulovič Tomáš 11 Atletický club Nové Zámky 09.88 09.88
Nžci 60 m 23 Rábara Bartolomej 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.02 10.02
Nžci 60 m 243 Rohár Matej 13 Funny athletics Piešťany 11.32 11.32
Nžci 60 m (1/2) 195 Rotter Valter 14 Atletický oddiel Partizánske 10.29 10.29
Nžci 60 m 176 Sučko Tomáš 12 Atletický klub Zlaté Moravce 11.34 11.34
Nžci 60 m 141 Šebo Maximilián 12 Atletický klub Bojničky 10.36 10.36
Nžci 60 m 213 Šedlbauer Patrik 12 Atletika ŠK Skalica 10.98 10.98
Nžci 60 m 343 Šimeg Teo 11 ŠK ŠOG Nitra 10.30 10.30
Nžci 60 m 26 Šimo Sebastian Max 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.91 10.91
Nžci 60 m 344 Šoltýs Richard 11 ŠK ŠOG Nitra 11.42 11.42
Nžci 60 m 27 Vysudil Boris 12 AK AŠK Slávia Trnava 09.54 09.54
Nžci 150 m 188 Antala Matej 12 Atletický oddiel Partizánske 27.25 27.25
Nžci 150 m 312 Barcaj Jakub 12 ŠK Jablonica 26.14 26.14
Nžci 150 m 118 Bartoníček Patrik 12 Atletický club Nové Zámky 25.44 25.44
Nžci 150 m 240 Bílik Tomáš 11 Funny athletics Piešťany 27.68
Nžci 150 m 326 Brachňák Jakub 11 ŠK ŠOG Nitra 22.64 22.64
Nžci 150 m 98 Cibulka Marko 14 AO TJ Spartak Myjava 27.00
Nžci 150 m 97 Cibulka Richard 11 AO TJ Spartak Myjava 22.58 22.58
Nžci 150 m 328 Cseri Šimon 11 ŠK ŠOG Nitra 23.68 23.68
Nžci 150 m 7 Černý Lukáš 14 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 150 m 210 Dermíšek Milan 12 Atletika ŠK Skalica 25.84 25.84
Nžci 150 m 139 Dvorský Lukáš 13 Atletický klub Bojničky 24.70 24.70
Nžci 150 m 12 Fančovič Samuel 11 AK AŠK Slávia Trnava 25.25 25.25
Nžci 150 m (1/1) 189 Fialka Richard 11 Atletický oddiel Partizánske 22.59 22.59
Nžci 150 m 13 Fülöp Lukáš 12 AK AŠK Slávia Trnava 23.38 23.38
Nžci 150 m (2/4) 241 Grman Juraj 11 Funny athletics Piešťany 24.60 24.60
Nžci 150 m 232 Halinár Michal 14 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 27.40 27.40
Nžci 150 m 334 Hamza Gregor 11 ŠK ŠOG Nitra 25.99
Nžci 150 m (1/1) 313 Harnúšek David 13 ŠK Jablonica 26.04
Nžci 150 m Horváth Ivan 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 150 m (1/2) 314 Chalúpka Ján 12 ŠK Jablonica 30.61
Nžci 150 m 233 Kadlec Jakub 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 27.58
Nžci 150 m (1/4) 289 Kállay Juraj 13 Slávia Trenčín o.z. 25.75 25.75
Nžci 150 m 242 Kozelka Filip 11 Funny athletics Piešťany 26.77
Nžci 150 m (1/2) 380 Kubala Jakub 11 TJ Družba Piešťany
Nžci 150 m 234 Lukáč Adam 11 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 24.02 24.02
Nžci 150 m 105 Madluška Maroš 11 AO TJ Spartak Myjava 23.77 23.77
Nžci 150 m 318 Matejov Alex 11 ŠK Jablonica 21.58 21.58
Nžci 150 m (1/3) 191 Mikuláš Markus 11 Atletický oddiel Partizánske 23.60 23.60
Nžci 150 m 18 Moravčík Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava 24.05 24.05
Nžci 150 m 174 Nemeš Patrik 13 Atletický klub Zlaté Moravce 25.81 25.81
Nžci 150 m 175 Novota Matej 13 Atletický klub Zlaté Moravce 25.45 25.45
Nžci 150 m 123 Paulovič Tomáš 11 Atletický club Nové Zámky 25.87
Nžci 150 m 21 Podstupka Peter 12 AK AŠK Slávia Trnava 26.45 26.45
Nžci 150 m 243 Rohár Matej 13 Funny athletics Piešťany 29.73 29.73
Nžci 150 m 176 Sučko Tomáš 12 Atletický klub Zlaté Moravce 31.42
Nžci 150 m 141 Šebo Maximilián 12 Atletický klub Bojničky 25.81 25.81
Nžci 150 m 343 Šimeg Teo 11 ŠK ŠOG Nitra 25.85 25.85
Nžci 150 m 26 Šimo Sebastian Max 11 AK AŠK Slávia Trnava 28.13
Nžci 150 m 344 Šoltýs Richard 11 ŠK ŠOG Nitra 29.32 29.32
Nžci 600 m (1/1) 118 Bartoníček Patrik 12 Atletický club Nové Zámky 2:08.88 2:08.88
Nžci 600 m 3 Bergmann David 11 AK AŠK Slávia Trnava 1:58.62 1:58.62
Nžci 600 m 330 Duška Daren 11 ŠK ŠOG Nitra 2:32.11 2:32.11
Nžci 600 m 414 Dvorský Matúš 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 600 m 11 Fančovič Michael 14 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 600 m 140 Feranec Matej 12 Atletický klub Bojničky 2:00.90 2:00.90
Nžci 600 m 99 Foltín Marián 13 AO TJ Spartak Myjava 2:11.68 2:11.68
Nžci 600 m 392 Gál Jakub 11 TJ Olympia Galanta 1:56.86 1:56.86
Nžci 600 m (2/4) 241 Grman Juraj 11 Funny athletics Piešťany 2:01.01 2:01.01
Nžci 600 m 14 Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava 1:46.12 1:46.12
Nžci 600 m 336 Hupka Richard 11 ŠK ŠOG Nitra 2:20.42 2:20.42
Nžci 600 m 289 Kállay Juraj 13 Slávia Trenčín o.z. 2:16.80 2:16.80
Nžci 600 m (1/2) 379 Kovár Matej 11 TJ Družba Piešťany 2:01.83 2:01.83
Nžci 600 m 339 Kretter Michal 11 ŠK ŠOG Nitra 2:12.42 2:12.42
Nžci 600 m (1/2) 380 Kubala Jakub 11 TJ Družba Piešťany 1:56.06 1:56.06
Nžci 600 m 105 Madluška Maroš 11 AO TJ Spartak Myjava 1:56.40 1:56.40
Nžci 600 m 17 Mitas Bruno 14 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 600 m 212 Prošvic Dominik 12 Atletika ŠK Skalica 2:28.23 2:28.23
Nžci 600 m 195 Rotter Valter 14 Atletický oddiel Partizánske 2:08.12 2:08.12
Nžci 1000 m 378 Haberern Daniel 11 TJ Družba Piešťany 3:36.50 3:36.50
Nžci 1000 m (1/3) 315 Krajč Jakub 12 ŠK Jablonica 4:03.69
Nžci 1000 m 122 Mešter Ladislav 11 Atletický club Nové Zámky 4:04.45 4:04.45
Nžci 1000 m 19 Ontkoc Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava 3:30.48 3:30.48
Nžci 1000 m 20 Ontkoc Matúš 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 1000 m 21 Podstupka Peter 12 AK AŠK Slávia Trnava 4:04.36 4:04.36
Nžci 1000 m 23 Rábara Bartolomej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 1000 m 27 Vysudil Boris 12 AK AŠK Slávia Trnava 3:37.00 3:37.00
Nžci 60 m pr. 68,6 3 Bergmann David 11 AK AŠK Slávia Trnava 12.22 12.22
Nžci 60 m pr. 68,6 97 Cibulka Richard 11 AO TJ Spartak Myjava 11.03 11.03
Nžci 60 m pr. 68,6 (1/3) 285 Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z. 11.99 11.99
Nžci 60 m pr. 68,6 8 Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m pr. 68,6 102 Janec Alex 11 AO TJ Spartak Myjava 12.25 12.25
Nžci 60 m pr. 68,6 15 Kolarik Matej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m pr. 68,6 234 Lukáč Adam 11 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Nžci 60 m pr. 68,6 (1/4) 292 Mitošinka Matej 12 Slávia Trenčín o.z. 13.74 13.74
Nžci 60 m pr. 68,6 19 Ontkoc Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.08 11.08
Nžci 60 m pr. 68,6 20 Ontkoc Matúš 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m pr. 68,6 165 Šimon Oliver 11 Atletický klub Šurany 12.48 12.48
Nžci chôdza 1000 m 264 Bilka FILIP 13 Junior club Borský Mikuláš 07:12.77 07:12.77
Nžci chôdza 1000 m 328 Cseri Šimon 11 ŠK ŠOG Nitra 05:51.79 05:51.79
Nžci chôdza 1000 m 271 Filípek David 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 05:56.96
Nžci chôdza 1000 m 233 Kadlec Jakub 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Nžci chôdza 1000 m (1/3) 290 Macák Artur 11 Slávia Trenčín o.z. 07:06.69 07:06.69
Nžci chôdza 1000 m (1/4) 291 Maslík Mike 13 Slávia Trenčín o.z. 07:13.28 07:13.28
Nžci výška 8 Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 110 110
Nžci výška 162 Móča Ivan 11 Atletický klub Šurany 115 115
Nžci výška 165 Šimon Oliver 11 Atletický klub Šurany 120 120
Nžci diaľka z mies.o 98 Cibulka Marko 14 AO TJ Spartak Myjava 327 327
Nžci diaľka z mies.o (1/4) 286 Čahoj Daniel 14 Slávia Trenčín o.z. 274 274
Nžci diaľka z mies.o (1/3) 285 Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z. 382 382
Nžci diaľka z mies.o 287 Drengubiak Daniel 12 Slávia Trenčín o.z. 410 410
Nžci diaľka z mies.o 392 Gál Jakub 11 TJ Olympia Galanta
Nžci diaľka z mies.o 332 Glenda Max 11 ŠK ŠOG Nitra 369 369
Nžci diaľka z mies.o 378 Haberern Daniel 11 TJ Družba Piešťany
Nžci diaľka z mies.o 14 Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava 446 446
Nžci diaľka z mies.o 335 Hritz Dávid 11 ŠK ŠOG Nitra 320 320
Nžci diaľka z mies.o 15 Kolarik Matej 11 AK AŠK Slávia Trnava 363 363
Nžci diaľka z mies.o 396 Kubačka Kristian 13 TJ Olympia Galanta
Nžci diaľka z mies.o 104 Kýška Filip 13 AO TJ Spartak Myjava 242 242
Nžci diaľka z mies.o 318 Matejov Alex 11 ŠK Jablonica 398 398
Nžci diaľka z mies.o (1/3) 293 Mitošinka Adam 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžci diaľka z mies.o (1/3) 292 Mitošinka Matej 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžci diaľka z mies.o 162 Móča Ivan 11 Atletický klub Šurany 345 349
Nžci diaľka z mies.o 163 Móča Matej 13 Atletický klub Šurany 311 311
Nžci diaľka z mies.o 212 Prošvic Dominik 12 Atletika ŠK Skalica 289 289
Nžci diaľka z mies.o 213 Šedlbauer Patrik 12 Atletika ŠK Skalica
Nžci diaľka z mies.o 165 Šimon Oliver 11 Atletický klub Šurany 374 374
Nžci diaľka z mies.o 402 Šinkovič Richard 11 TJ Olympia Galanta 378 378
Nžci guľa 2 kg 239 Akay Oliver 11 Funny athletics Piešťany 06.82 06.82
Nžci guľa 2 kg 188 Antala Matej 12 Atletický oddiel Partizánske 06.47 06.47
Nžci guľa 2 kg 8 Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 06.92 06.92
Nžci guľa 2 kg 12 Fančovič Samuel 11 AK AŠK Slávia Trnava 07.51 07.51
Nžci guľa 2 kg 102 Janec Alex 11 AO TJ Spartak Myjava 07.27 07.27
Nžci guľa 2 kg 15 Kolarik Matej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci guľa 2 kg 103 Kukliš Tomáš 11 AO TJ Spartak Myjava 07.07 07.07
Nžci guľa 2 kg (1/2) 290 Macák Artur 11 Slávia Trenčín o.z. 05.66 05.66
Nžci guľa 2 kg 402 Šinkovič Richard 11 TJ Olympia Galanta 10.22 10.22
Nžci kriket 239 Akay Oliver 11 Funny athletics Piešťany 31.70 31.70
Nžci kriket 96 Berlanský Samuel 12 AO TJ Spartak Myjava
Nžci kriket 327 Brezovský Lukáš 11 ŠK ŠOG Nitra 19.47 19.47
Nžci kriket (1/4) 286 Čahoj Daniel 14 Slávia Trenčín o.z. 17.78 17.78
Nžci kriket 10 Dušanič Cyprián 11 AK AŠK Slávia Trnava 34.61 34.61
Nžci kriket 12 Fančovič Samuel 11 AK AŠK Slávia Trnava 40.76 40.76
Nžci kriket (2/4) 241 Grman Juraj 11 Funny athletics Piešťany 34.02 34.02
Nžci kriket 232 Halinár Michal 14 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 16.67 17.78
Nžci kriket (1/1) 313 Harnúšek David 13 ŠK Jablonica
Nžci kriket Horváth Ivan 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci kriket 335 Hritz Dávid 11 ŠK ŠOG Nitra 25.45 25.45
Nžci kriket 336 Hupka Richard 11 ŠK ŠOG Nitra 25.84 25.84
Nžci kriket (1/2) 314 Chalúpka Ján 12 ŠK Jablonica 26.36
Nžci kriket 242 Kozelka Filip 11 Funny athletics Piešťany 24.35
Nžci kriket 339 Kretter Michal 11 ŠK ŠOG Nitra 31.53 31.53
Nžci kriket 396 Kubačka Kristian 13 TJ Olympia Galanta
Nžci kriket 104 Kýška Filip 13 AO TJ Spartak Myjava 16.36 16.36
Nžci kriket 234 Lukáč Adam 11 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 39.78 39.78
Nžci kriket 291 Maslík Mike 13 Slávia Trenčín o.z. 16.53 16.53
Nžci kriket 318 Matejov Alex 11 ŠK Jablonica 48.70 48.70
Nžci kriket (1/4) 292 Mitošinka Matej 12 Slávia Trenčín o.z. 24.74 24.74
Nžci kriket 18 Moravčík Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava 47.95 47.95
Nžci kriket 174 Nemeš Patrik 13 Atletický klub Zlaté Moravce 21.43 21.43
Nžci kriket 175 Novota Matej 13 Atletický klub Zlaté Moravce 23.92 23.92
Nžci kriket 176 Sučko Tomáš 12 Atletický klub Zlaté Moravce 18.59 18.59
Nžci kriket 26 Šimo Sebastian Max 11 AK AŠK Slávia Trnava 17.27 17.27
Nžci kriket 402 Šinkovič Richard 11 TJ Olympia Galanta 37.81 37.81
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) 188 Antala Matej 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) 312 Barcaj Jakub 12 ŠK Jablonica
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) 96 Berlanský Samuel 12 AO TJ Spartak Myjava
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) 285 Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) 210 Dermíšek Milan 12 Atletika ŠK Skalica
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) 287 Drengubiak Daniel 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) 10 Dušanič Cyprián 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) 189 Fialka Richard 11 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) 99 Foltín Marián 13 AO TJ Spartak Myjava
Nžci 4 x 60 m kluby (3/2) 13 Fülöp Lukáš 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) 378 Haberern Daniel 11 TJ Družba Piešťany
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) 313 Harnúšek David 13 ŠK Jablonica
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) 314 Chalúpka Ján 12 ŠK Jablonica
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) 102 Janec Alex 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) 379 Kovár Matej 11 TJ Družba Piešťany
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) 315 Krajč Jakub 12 ŠK Jablonica
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) 380 Kubala Jakub 11 TJ Družba Piešťany
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) 103 Kukliš Tomáš 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) 290 Macák Artur 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) 122 Mešter Ladislav 11 Atletický club Nové Zámky
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) 191 Mikuláš Markus 11 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) 293 Mitošinka Adam 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) 18 Moravčík Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) 19 Ontkoc Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) 20 Ontkoc Matúš 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) 123 Paulovič Tomáš 11 Atletický club Nové Zámky
Nžci 4 x 60 m kluby (3/1) 21 Podstupka Peter 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) 212 Prošvic Dominik 12 Atletika ŠK Skalica
Nžci 4 x 60 m kluby (2/3) 23 Rábara Bartolomej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) 195 Rotter Valter 14 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) 213 Šedlbauer Patrik 12 Atletika ŠK Skalica
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) 384 Vailing Teodor 11 TJ Družba Piešťany
Nžci 4 x 60 m kluby (2/4) 27 Vysudil Boris 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m (1/1) 197 Antalová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske 10.41 10.41
Nžky 60 m 403 Bagiová Szabina 11 TJ Olympia Galanta 10.43 10.43
Nžky 60 m 31 Beňáková Agnes 13 AK AŠK Slávia Trnava 11.65 11.65
Nžky 60 m 178 Bieliková Anna 12 Atletický klub Zlaté Moravce 10.65 10.65
Nžky 60 m 166 Červeňová Gabriela 11 Atletický klub Šurany 10.50 10.50
Nžky 60 m 127 Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky 08.96 08.96
Nžky 60 m 143 Ďurišová Vanesa 13 Atletický klub Bojničky 10.58 10.58
Nžky 60 m 201 Fábiková Sofia 12 Atletický oddiel Partizánske 09.68 09.68
Nžky 60 m (1/2) 202 Fialková Zoja 13 Atletický oddiel Partizánske 09.55 09.55
Nžky 60 m 108 Foltínová Nina 11 AO TJ Spartak Myjava 09.71 09.71
Nžky 60 m 109 Foltínová Zoja 14 AO TJ Spartak Myjava
Nžky 60 m 39 Frajtová Klára 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.54 11.54
Nžky 60 m 40 Gažiova Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.60 10.60
Nžky 60 m (1/4) 320 Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica 10.17 10.17
Nžky 60 m 43 Habesová Lea 14 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m 352 Hamarová Melisa 11 ŠK ŠOG Nitra 10.66 10.66
Nžky 60 m 353 Holešová Karolína 11 ŠK ŠOG Nitra 09.00 09.00
Nžky 60 m 354 Hrabecová Emma 11 ŠK ŠOG Nitra 09.84 09.84
Nžky 60 m (1/2) 203 Hudecová Michaela 13 Atletický oddiel Partizánske 09.69 09.69
Nžky 60 m (1/1) 321 Jamrichová Sofia 12 ŠK Jablonica 10.50 10.50
Nžky 60 m 355 Jančovičová Magdaléna 11 ŠK ŠOG Nitra 09.57 09.57
Nžky 60 m 249 Jansová Isabella Mia 14 Funny athletics Piešťany 11.08 11.08
Nžky 60 m 130 Juhászová Jázmin 11 Atletický club Nové Zámky 09.67 09.67
Nžky 60 m 48 Krajčovičová Hana 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.11 10.11
Nžky 60 m 49 Krchnáková Veronika 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.45 11.45
Nžky 60 m 251 Kubicová Laura 11 Funny athletics Piešťany
Nžky 60 m 360 Kulichová Abigail 11 ŠK ŠOG Nitra 10.23 10.23
Nžky 60 m 252 Kurucová Adriana 11 Funny athletics Piešťany 10.46 10.46
Nžky 60 m 111 Kýšková Anna 11 AO TJ Spartak Myjava 10.24 10.24
Nžky 60 m 276 Lasicová Nina 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 10.59 10.59
Nžky 60 m 51 Lauková Sofia 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.11 10.11
Nžky 60 m 181 Lerche Nela 14 Atletický klub Zlaté Moravce 13.19
Nžky 60 m 53 Lichtnerová Sofia 12 AK AŠK Slávia Trnava 10.24 10.24
Nžky 60 m 1 Maťušová Laura 11 AC Stavbár Nitra 10.06 10.06
Nžky 60 m 58 Mičková Viktória 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.66 10.66
Nžky 60 m 59 Mitasová Adela 12 AK AŠK Slávia Trnava 10.29 10.29
Nžky 60 m (1/2) 322 Ochotnická Laura 13 ŠK Jablonica 10.89 10.89
Nžky 60 m 410 Ondreáková Vivien 11 TJ Olympia Galanta 10.03 10.03
Nžky 60 m 253 Oravcová Nina 13 Funny athletics Piešťany 10.76 10.76
Nžky 60 m 62 Oravcová Timea 14 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m 182 Pavelková Hana 14 Atletický klub Zlaté Moravce 11.38 11.38
Nžky 60 m 366 Peterková Emily Rose 11 ŠK ŠOG Nitra 09.73 09.73
Nžky 60 m 132 Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky 09.42 09.42
Nžky 60 m 64 Podstupková Nina 13 AK AŠK Slávia Trnava 11.13 11.13
Nžky 60 m 323 Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica 09.77 09.77
Nžky 60 m 279 Pribilová Henrieta 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 10.67 10.67
Nžky 60 m 66 Rakúsová Nika 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.67 10.67
Nžky 60 m 183 Romanová Nikola 12 Atletický klub Zlaté Moravce 10.72 10.72
Nžky 60 m 67 Roščáková Natália 12 AK AŠK Slávia Trnava 11.02 11.02
Nžky 60 m 68 Rybnikárová Ria 12 AK AŠK Slávia Trnava 11.26 11.26
Nžky 60 m 184 Salíni Adela 12 Atletický klub Zlaté Moravce 13.16
Nžky 60 m 254 Samková Michaela 12 Funny athletics Piešťany
Nžky 60 m 173 Sárazová Barbora 11 Atletický klub Šurany 09.71 09.71
Nžky 60 m 255 Seidlová Olívia 13 Funny athletics Piešťany
Nžky 60 m 71 Slagter Linda 13 AK AŠK Slávia Trnava 11.44 11.44
Nžky 60 m 74 Stupar Aleksandra 13 AK AŠK Slávia Trnava 10.56 10.56
Nžky 60 m 78 Susková Adela 13 AK AŠK Slávia Trnava 10.75 10.75
Nžky 60 m 134 Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky 09.27 09.27
Nžky 60 m 256 Šerjeniková Sofia 11 Funny athletics Piešťany 10.48 10.48
Nžky 60 m 159 Šimková Mia 13 Atletický klub Kúty 09.52
Nžky 60 m 228 Šiškova Dominika 11 Atletika ŠK Skalica 09.85 09.85
Nžky 60 m 258 Šišláková Daniela 13 Funny athletics Piešťany
Nžky 60 m 185 Šprochová Ema 14 Atletický klub Zlaté Moravce 11.00 11.00
Nžky 60 m 82 Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.66 09.66
Nžky 60 m 310 Václavová Timea 11 Slávia Trenčín o.z. 09.67 09.67
Nžky 60 m 412 Vargová Dominika 11 TJ Olympia Galanta
Nžky 60 m 261 Vavrová Vilma 12 Funny athletics Piešťany 11.74 11.74
Nžky 60 m 85 Vician Dorothy 13 AK AŠK Slávia Trnava 10.54 10.54
Nžky 60 m 187 Zemanová Karolína 12 Atletický klub Zlaté Moravce 15.65 10.76
Nžky 60 m 87 Zuzčáková Hanka 12 AK AŠK Slávia Trnava 10.96 10.96
Nžky 150 m (1/3) 197 Antalová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske 27.60 27.60
Nžky 150 m 403 Bagiová Szabina 11 TJ Olympia Galanta 25.17 25.17
Nžky 150 m 235 Bachárová Nikola 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 25.02 24.93
Nžky 150 m 31 Beňáková Agnes 13 AK AŠK Slávia Trnava 29.69 29.69
Nžky 150 m 36 Čerňanská Liliana 12 AK AŠK Slávia Trnava 25.87 25.87
Nžky 150 m 127 Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky 21.94 21.94
Nžky 150 m 107 Dugová Dominika 12 AO TJ Spartak Myjava 23.45 23.45
Nžky 150 m (1/1) 201 Fábiková Sofia 12 Atletický oddiel Partizánske 24.43 24.43
Nžky 150 m (1/2) 202 Fialková Zoja 13 Atletický oddiel Partizánske 23.76 23.76
Nžky 150 m 39 Frajtová Klára 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 150 m 146 Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky 24.96
Nžky 150 m 40 Gažiova Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava 26.99 26.99
Nžky 150 m 352 Hamarová Melisa 11 ŠK ŠOG Nitra 26.47 26.47
Nžky 150 m 353 Holešová Karolína 11 ŠK ŠOG Nitra 22.37 22.37
Nžky 150 m 354 Hrabecová Emma 11 ŠK ŠOG Nitra 25.76 25.76
Nžky 150 m (1/2) 203 Hudecová Michaela 13 Atletický oddiel Partizánske 23.88 23.88
Nžky 150 m (1/4) 300 Hudecová Naďa 11 Slávia Trenčín o.z. 23.41 23.41
Nžky 150 m (1/1) 321 Jamrichová Sofia 12 ŠK Jablonica 27.84 27.84
Nžky 150 m 355 Jančovičová Magdaléna 11 ŠK ŠOG Nitra 24.59 24.59
Nžky 150 m 49 Krchnáková Veronika 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 150 m 360 Kulichová Abigail 11 ŠK ŠOG Nitra 26.29 26.29
Nžky 150 m 53 Lichtnerová Sofia 12 AK AŠK Slávia Trnava 25.84 25.84
Nžky 150 m 223 Liščáková Melánia 13 Atletika ŠK Skalica 29.33 29.33
Nžky 150 m 1 Maťušová Laura 11 AC Stavbár Nitra
Nžky 150 m 224 Mikulová Aneta 11 Atletika ŠK Skalica 24.83 24.83
Nžky 150 m 59 Mitasová Adela 12 AK AŠK Slávia Trnava 27.48 27.48
Nžky 150 m 205 Néčová Emma 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 150 m (1/2) 322 Ochotnická Laura 13 ŠK Jablonica 29.05 29.05
Nžky 150 m 62 Oravcová Timea 14 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 150 m 366 Peterková Emily Rose 11 ŠK ŠOG Nitra 25.32 25.32
Nžky 150 m (1/2) 305 Psotná Eliška 12 Slávia Trenčín o.z. 24.55 24.55
Nžky 150 m 66 Rakúsová Nika 11 AK AŠK Slávia Trnava 26.63 26.63
Nžky 150 m 183 Romanová Nikola 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 150 m 67 Roščáková Natália 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 150 m 68 Rybnikárová Ria 12 AK AŠK Slávia Trnava 28.54 28.54
Nžky 150 m 71 Slagter Linda 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 150 m 78 Susková Adela 13 AK AŠK Slávia Trnava 27.81 27.81
Nžky 150 m 134 Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky 23.29 23.29
Nžky 150 m 228 Šiškova Dominika 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 150 m (1/4) 308 Šupicová Petra 11 Slávia Trenčín o.z. 25.15 25.15
Nžky 150 m 82 Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava 23.72 23.72
Nžky 150 m (1/4) 309 Urbanová Timea 12 Slávia Trenčín o.z. 23.92 23.92
Nžky 150 m 310 Václavová Timea 11 Slávia Trenčín o.z. 24.73 24.73
Nžky 150 m 389 Valek Sára Alica 12 TJ Družba Piešťany 24.95 24.95
Nžky 150 m 412 Vargová Dominika 11 TJ Olympia Galanta 26.93 26.93
Nžky 150 m 85 Vician Dorothy 13 AK AŠK Slávia Trnava 27.11 27.11
Nžky 150 m (1/2) 311 Vrbovská Simona 12 Slávia Trenčín o.z. 25.11 25.11
Nžky 150 m 187 Zemanová Karolína 12 Atletický klub Zlaté Moravce 26.26 26.26
Nžky 150 m 87 Zuzčáková Hanka 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 600 m (1/1) 198 Avenová Alena 11 Atletický oddiel Partizánske 2:13.77 2:13.77
Nžky 600 m 36 Čerňanská Liliana 12 AK AŠK Slávia Trnava 2:30.66 2:30.66
Nžky 600 m 39 Frajtová Klára 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:33.87 2:33.87
Nžky 600 m (2/4) 247 Gáliková Anetka 11 Funny athletics Piešťany 2:19.32 2:19.32
Nžky 600 m 386 Haberernová Gréta 13 TJ Družba Piešťany 2:36.89
Nžky 600 m 43 Habesová Lea 14 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 600 m 49 Krchnáková Veronika 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:34.80 2:34.80
Nžky 600 m 388 Kubalová Sára 13 TJ Družba Piešťany 2:30.39 2:30.39
Nžky 600 m 252 Kurucová Adriana 11 Funny athletics Piešťany 2:21.23 2:21.23
Nžky 600 m 205 Néčová Emma 12 Atletický oddiel Partizánske 2:11.67 2:11.67
Nžky 600 m 253 Oravcová Nina 13 Funny athletics Piešťany 2:18.98 2:18.98
Nžky 600 m 132 Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky 2:04.61 2:04.61
Nžky 600 m (1/2) 305 Psotná Eliška 12 Slávia Trenčín o.z. 2:07.38 2:07.38
Nžky 600 m 68 Rybnikárová Ria 12 AK AŠK Slávia Trnava 2:30.12 2:30.12
Nžky 600 m 71 Slagter Linda 13 AK AŠK Slávia Trnava 2:15.92 2:15.92
Nžky 600 m 78 Susková Adela 13 AK AŠK Slávia Trnava 2:24.43 2:24.43
Nžky 600 m 256 Šerjeniková Sofia 11 Funny athletics Piešťany 2:23.08 2:23.08
Nžky 600 m 159 Šimková Mia 13 Atletický klub Kúty 2:09.58 2:09.58 2:09.58
Nžky 600 m 258 Šišláková Daniela 13 Funny athletics Piešťany
Nžky 600 m 185 Šprochová Ema 14 Atletický klub Zlaté Moravce 2:23.81 2:23.81
Nžky 600 m 82 Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:15.22 2:15.22
Nžky 600 m 231 Váleková Linda 13 Atletika ŠK Skalica 2:17.27 2:17.27
Nžky 600 m 158 Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky 1:55.26 1:55.26
Nžky 600 m (2/4) 263 Wirth Karin 11 Funny athletics Piešťany 2:17.70 2:17.70
Nžky 1000 m 204 Kundalová Lenka 13 Atletický oddiel Partizánske 4:17.14 4:17.14
Nžky 1000 m 151 Latáková Klára 13 Atletický klub Bojničky 4:35.33 4:35.33
Nžky 1000 m 64 Podstupková Nina 13 AK AŠK Slávia Trnava 4:00.22 4:00.22
Nžky 1000 m 113 Pražienková Diana 12 AO TJ Spartak Myjava 4:07.39 4:07.39
Nžky 1000 m 279 Pribilová Henrieta 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Nžky 1000 m 94 Štrosová Linda 11 AK Junior Holič
Nžky 1000 m (1/4) 308 Šupicová Petra 11 Slávia Trenčín o.z. 4:08.92
Nžky 1000 m 230 Tokošová Sára 13 Atletika ŠK Skalica
Nžky 1000 m (1/4) 309 Urbanová Timea 12 Slávia Trenčín o.z. 3:51.12 3:43.63
Nžky 60 m pr. 68,6 32 Berecová Soňa 11 AK AŠK Slávia Trnava 13.47 13.47
Nžky 60 m pr. 68,6 168 Dvořáková Radmila 11 Atletický klub Šurany 13.38
Nžky 60 m pr. 68,6 (1/4) 297 Fašanková Sára 11 Slávia Trenčín o.z. 13.36 13.36
Nžky 60 m pr. 68,6 41 Gračková Liliana Mária 11 AK AŠK Slávia Trnava 13.41 13.41
Nžky 60 m pr. 68,6 91 Horná Simona 11 AK Junior Holič
Nžky 60 m pr. 68,6 150 Kubišová Bianka 12 Atletický klub Bojničky 13.13 13.13
Nžky 60 m pr. 68,6 (1/4) 309 Urbanová Timea 12 Slávia Trenčín o.z. 13.52 13.13
Nžky 60 m pr. 68,6 158 Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky 11.72 11.72
Nžky chôdza 1000 m 273 Cintulová Tereza 14 Miestny ŠK Borský Mikuláš 06:51.19 06:51.19
Nžky chôdza 1000 m 146 Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky 05:47.70 05:47.70
Nžky chôdza 1000 m 275 Kováriková Liana 12 Miestny ŠK Borský Mikuláš 07:05.54 07:05.54
Nžky chôdza 1000 m 276 Lasicová Nina 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 05:11.99 05:08.46
Nžky chôdza 1000 m 153 Nemcová Eva 11 Atletický klub Bojničky 06:16.68 06:13.25
Nžky chôdza 1000 m 277 Nesnadná Veronika 13 Miestny ŠK Borský Mikuláš 06:37.56 06:37.56
Nžky chôdza 1000 m 278 Poláková Terézia 14 Miestny ŠK Borský Mikuláš 07:12.05 07:12.05
Nžky chôdza 1000 m 237 Šumáková Ela 14 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 06:35.94 06:35.94
Nžky chôdza 1000 m 229 Tokošová Vanesa 11 Atletika ŠK Skalica 06:33.18 06:33.18
Nžky chôdza 1000 m 310 Václavová Timea 11 Slávia Trenčín o.z. 07:13.53 07:13.53
Nžky výška 168 Dvořáková Radmila 11 Atletický klub Šurany 120 120
Nžky výška 150 Kubišová Bianka 12 Atletický klub Bojničky 120 120
Nžky výška 151 Latáková Klára 13 Atletický klub Bojničky 105 105
Nžky výška 158 Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky 135 135
Nžky diaľka z mies.o (1/1) 198 Avenová Alena 11 Atletický oddiel Partizánske 344 344
Nžky diaľka z mies.o 32 Berecová Soňa 11 AK AŠK Slávia Trnava 371 371
Nžky diaľka z mies.o 178 Bieliková Anna 12 Atletický klub Zlaté Moravce 327 327
Nžky diaľka z mies.o 143 Ďurišová Vanesa 13 Atletický klub Bojničky 271
Nžky diaľka z mies.o 168 Dvořáková Radmila 11 Atletický klub Šurany 362 362
Nžky diaľka z mies.o 108 Foltínová Nina 11 AO TJ Spartak Myjava 391 391
Nžky diaľka z mies.o 109 Foltínová Zoja 14 AO TJ Spartak Myjava
Nžky diaľka z mies.o 40 Gažiova Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka z mies.o 41 Gračková Liliana Mária 11 AK AŠK Slávia Trnava 362 362
Nžky diaľka z mies.o 353 Holešová Karolína 11 ŠK ŠOG Nitra 382 384
Nžky diaľka z mies.o 130 Juhászová Jázmin 11 Atletický club Nové Zámky 334 334
Nžky diaľka z mies.o 222 Komendová Viktoria 11 Atletika ŠK Skalica 328 335
Nžky diaľka z mies.o 48 Krajčovičová Hana 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka z mies.o 251 Kubicová Laura 11 Funny athletics Piešťany
Nžky diaľka z mies.o 150 Kubišová Bianka 12 Atletický klub Bojničky 327 339
Nžky diaľka z mies.o 111 Kýšková Anna 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžky diaľka z mies.o 181 Lerche Nela 14 Atletický klub Zlaté Moravce 197 197
Nžky diaľka z mies.o 1 Maťušová Laura 11 AC Stavbár Nitra 266 266
Nžky diaľka z mies.o 224 Mikulová Aneta 11 Atletika ŠK Skalica 328 328
Nžky diaľka z mies.o 410 Ondreáková Vivien 11 TJ Olympia Galanta 333 333
Nžky diaľka z mies.o 182 Pavelková Hana 14 Atletický klub Zlaté Moravce 264 264
Nžky diaľka z mies.o 183 Romanová Nikola 12 Atletický klub Zlaté Moravce 213 213
Nžky diaľka z mies.o 184 Salíni Adela 12 Atletický klub Zlaté Moravce 212
Nžky diaľka z mies.o 173 Sárazová Barbora 11 Atletický klub Šurany 388 388
Nžky diaľka z mies.o 255 Seidlová Olívia 13 Funny athletics Piešťany
Nžky diaľka z mies.o 74 Stupar Aleksandra 13 AK AŠK Slávia Trnava 293 293
Nžky diaľka z mies.o 185 Šprochová Ema 14 Atletický klub Zlaté Moravce 287 287
Nžky diaľka z mies.o 389 Valek Sára Alica 12 TJ Družba Piešťany 321
Nžky diaľka z mies.o 187 Zemanová Karolína 12 Atletický klub Zlaté Moravce 340 340
Nžky guľa 2 kg 403 Bagiová Szabina 11 TJ Olympia Galanta 05.58 05.58
Nžky guľa 2 kg (1/4) 297 Fašanková Sára 11 Slávia Trenčín o.z. 05.05 05.05
Nžky guľa 2 kg 146 Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky 06.92 06.92
Nžky guľa 2 kg 41 Gračková Liliana Mária 11 AK AŠK Slávia Trnava 06.32 06.32
Nžky guľa 2 kg (1/4) 300 Hudecová Naďa 11 Slávia Trenčín o.z. 08.73 08.73
Nžky guľa 2 kg 220 Kocianová Tamara 11 Atletika ŠK Skalica 07.53 07.53
Nžky guľa 2 kg 170 Lestyánszka Lívia 11 Atletický klub Šurany 07.21 07.21
Nžky guľa 2 kg (1/4) 303 Masaryková Martina 11 Slávia Trenčín o.z. 06.66 06.66
Nžky guľa 2 kg 410 Ondreáková Vivien 11 TJ Olympia Galanta
Nžky guľa 2 kg (1/4) 308 Šupicová Petra 11 Slávia Trenčín o.z. 04.60 04.60
Nžky guľa 2 kg 229 Tokošová Vanesa 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky guľa 2 kg 412 Vargová Dominika 11 TJ Olympia Galanta
Nžky kriket (1/3) 197 Antalová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske 15.28 15.28
Nžky kriket (1/3) 198 Avenová Alena 11 Atletický oddiel Partizánske 24.34 24.34
Nžky kriket 235 Bachárová Nikola 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 29.59 29.59
Nžky kriket 31 Beňáková Agnes 13 AK AŠK Slávia Trnava 11.63 11.63
Nžky kriket 178 Bieliková Anna 12 Atletický klub Zlaté Moravce 22.20 22.20
Nžky kriket 36 Čerňanská Liliana 12 AK AŠK Slávia Trnava 33.51 33.51
Nžky kriket 166 Červeňová Gabriela 11 Atletický klub Šurany 25.88 25.88
Nžky kriket 143 Ďurišová Vanesa 13 Atletický klub Bojničky 17.05 17.05
Nžky kriket (2/4) 247 Gáliková Anetka 11 Funny athletics Piešťany 24.65 24.65
Nžky kriket (1/4) 320 Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica 29.70 29.70
Nžky kriket 91 Horná Simona 11 AK Junior Holič 31.25 31.25
Nžky kriket (1/4) 300 Hudecová Naďa 11 Slávia Trenčín o.z. 29.50 29.50
Nžky kriket 249 Jansová Isabella Mia 14 Funny athletics Piešťany 19.28 19.28
Nžky kriket 220 Kocianová Tamara 11 Atletika ŠK Skalica 35.06 35.06
Nžky kriket 222 Komendová Viktoria 11 Atletika ŠK Skalica 22.33 22.33
Nžky kriket 181 Lerche Nela 14 Atletický klub Zlaté Moravce 16.15 16.15
Nžky kriket 170 Lestyánszka Lívia 11 Atletický klub Šurany 21.98 21.98
Nžky kriket 53 Lichtnerová Sofia 12 AK AŠK Slávia Trnava 14.90 14.90
Nžky kriket 223 Liščáková Melánia 13 Atletika ŠK Skalica 23.71 23.71
Nžky kriket (1/4) 303 Masaryková Martina 11 Slávia Trenčín o.z. 30.48 30.48
Nžky kriket 59 Mitasová Adela 12 AK AŠK Slávia Trnava 17.47 17.47
Nžky kriket 182 Pavelková Hana 14 Atletický klub Zlaté Moravce 14.10 14.10
Nžky kriket 323 Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica 27.53 27.53
Nžky kriket 67 Roščáková Natália 12 AK AŠK Slávia Trnava 14.03 14.03
Nžky kriket 184 Salíni Adela 12 Atletický klub Zlaté Moravce 12.50
Nžky kriket 254 Samková Michaela 12 Funny athletics Piešťany 27.01 27.01
Nžky kriket 230 Tokošová Sára 13 Atletika ŠK Skalica 25.47 25.47
Nžky kriket 231 Váleková Linda 13 Atletika ŠK Skalica 28.53 28.53
Nžky kriket 85 Vician Dorothy 13 AK AŠK Slávia Trnava 22.68 22.68
Nžky kriket (1/2) 311 Vrbovská Simona 12 Slávia Trenčín o.z. 22.60 22.60
Nžky kriket (2/4) 263 Wirth Karin 11 Funny athletics Piešťany 33.38 33.38
Nžky kriket 87 Zuzčáková Hanka 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) 32 Berecová Soňa 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) 127 Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) 107 Dugová Dominika 12 AO TJ Spartak Myjava
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) 201 Fábiková Sofia 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) 297 Fašanková Sára 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) 202 Fialková Zoja 13 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) 108 Foltínová Nina 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžky 4 x 60 m kluby (3/1) 247 Gáliková Anetka 11 Funny athletics Piešťany
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) 320 Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) 203 Hudecová Michaela 13 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) 321 Jamrichová Sofia 12 ŠK Jablonica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) 130 Juhászová Jázmin 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) 220 Kocianová Tamara 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) 252 Kurucová Adriana 11 Funny athletics Piešťany
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) 111 Kýšková Anna 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžky 4 x 60 m kluby (2/2) 223 Liščáková Melánia 13 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) 303 Masaryková Martina 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (2/4) 224 Mikulová Aneta 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) 205 Néčová Emma 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) 322 Ochotnická Laura 13 ŠK Jablonica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) 132 Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) 64 Podstupková Nina 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) 323 Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) 305 Psotná Eliška 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) 66 Rakúsová Nika 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) 134 Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky 4 x 60 m kluby (2/1) 256 Šerjeniková Sofia 11 Funny athletics Piešťany
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) 228 Šiškova Dominika 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby (2/3) 230 Tokošová Sára 13 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) 229 Tokošová Vanesa 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby (2/1) 231 Váleková Linda 13 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) 311 Vrbovská Simona 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (4/1) 263 Wirth Karin 11 Funny athletics Piešťany