<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

5. kolo družstiev ZsAZ ml. žiakov, ml. žiačok a 4. kolo družstiev ZsAZ dorastencov, dorasteniek, juniorov, junioriek, mužov a žien, Skalica, 4. 9. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 200 m Ševčík Adam 00 Slávia Trenčín o.z. 22.76 22.76
M 400 m Ševčík Adam 00 Slávia Trenčín o.z. 51.10 50.28
J 100 m Ševčík Lukáš 03 Slávia Trenčín o.z. 11.15 11.15
J 200 m Ševčík Lukáš 03 Slávia Trenčín o.z. 23.26 22.98
J 400 m Červený Samuel 04 Slávia Trenčín o.z. 58.40
J 400 m Lelovský Adam 04 AK AŠK Slávia Trnava 57.05 57.05
J 1500 m Duchoslav Adrian 03 AK Junior Holič 5:11.80
J 110 m pr. 99,1 Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 14.98 14.98
J 110 m pr. 99,1 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 14.38 14.38
J 110 m pr. 99,1 Ševčík Lukáš 03 Slávia Trenčín o.z. 14.09 14.09
J výška Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 168
J žrď Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava
J diaľka Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 620
J guľa 6 kg Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z.
J guľa 6 kg Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava
J disk 1,75 kg Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 100 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 12.05 12.05
Dci 100 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 12.64 12.64
Dci 100 m Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra
Dci 100 m Černý Alan 05 ŠK ŠOG Nitra
Dci 100 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 11.99 11.99
Dci 100 m Dušanič Sebastián 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 100 m Fuksa Miroslav 05 Slávia Trenčín o.z.
Dci 100 m Hlaváč Kristián 06 ŠK Jablonica 12.56
Dci 100 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 11.19 11.19
Dci 100 m Kolarik Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 100 m Kostoláni Alex 06 Atletický club Nové Zámky 12.65 12.65
Dci 100 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 11.67 11.67
Dci 100 m Pekar David 05 AK Junior Holič
Dci 100 m Petrovics Sebastián 07 Atletický club Nové Zámky 13.24 13.24
Dci 100 m (1/3) Sofka Patrik 07 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Dci 100 m Surový Jakub 08 Atletika ŠK Skalica 15.11 15.11
Dci 100 m Šturdík Tomáš 07 AO TJ Spartak Myjava
Dci 100 m Tóth Bence 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 12.05 12.05
Dci 100 m Válek David 07 Atletika ŠK Skalica 14.47
Dci 100 m Vlček Lukáš 07 AK Junior Holič
Dci 200 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 25.71 25.62
Dci 200 m Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra 24.63 24.63
Dci 200 m Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky 24.98 24.98
Dci 200 m Kolarik Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 200 m Kostoláni Alex 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 200 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 22.95 22.95
Dci 200 m Pekar David 05 AK Junior Holič
Dci 200 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 30.27 30.27
Dci 200 m (1/3) Sofka Patrik 07 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Dci 200 m Surový Jakub 08 Atletika ŠK Skalica 31.05 31.05
Dci 400 m Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 400 m Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky 52.96 52.96
Dci 400 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 53.52 53.52
Dci 400 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 52.91 52.91
Dci 400 m Laczkó Dániel 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 400 m Petrovics Sebastián 07 Atletický club Nové Zámky 65.22 65.22
Dci 800 m Dušanič Sebastián 08 AK AŠK Slávia Trnava 2:52.60 2:52.60
Dci 800 m Laczkó Dániel 06 Atletický club Nové Zámky 2:17.68 2:17.68
Dci 800 m Poláček Dávid 05 ŠK ŠOG Nitra 2:18.50 2:18.50
Dci 800 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 2:31.83 2:31.83
Dci 1500 m Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany 4:47.00 4:47.00
Dci 1500 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 4:50.41 4:48.24
Dci 1500 m Vlček Lukáš 07 AK Junior Holič 4:46.68 4:46.68
Dci 3000 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 10:24.65 10:24.65
Dci 110 m pr. 91,4 Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 13.98 13.98
Dci 110 m pr. 91,4 Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 110 m pr. 91,4 Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 16.80 16.80
Dci 400 m pr. 83,8 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 60.18 60.18
Dci 400 m pr. 83,8 Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 400 m pr. 83,8 Mikula Gabriel 05 Slávia Trenčín o.z. 60.50 60.50
Dci 400 m pr. 83,8 Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 63.18 63.18
Dci 400 m pr. 83,8 Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 2000 m pr. 83,8 Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dci výška Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 165 165
Dci výška Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 160 160
Dci výška Varhaník Martin 06 Slávia Trenčín o.z.
Dci žrď Černý Alan 05 ŠK ŠOG Nitra 440 440
Dci žrď Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky 260 260
Dci žrď Poláček Dávid 05 ŠK ŠOG Nitra 385 385
Dci žrď Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 280 280
Dci diaľka Černý Alan 05 ŠK ŠOG Nitra 573 573
Dci diaľka Molnár Ladislav 08 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Dci diaľka Pekar David 05 AK Junior Holič 483
Dci diaľka (1/3) Sofka Patrik 07 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Dci diaľka Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 24.30
Dci diaľka Tóth Bence 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 604 604
Dci diaľka Varhaník Martin 06 Slávia Trenčín o.z. 573
Dci guľa 5 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 13.90 13.90
Dci guľa 5 kg Ďuriš Martin 08 Slávia Trenčín o.z. 10.57 10.57
Dci guľa 5 kg Müller Pavol 05 TJ Družba Piešťany 13.75 13.75
Dci guľa 5 kg Varhaník Martin 06 Slávia Trenčín o.z.
Dci disk 1,5 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 39.62 42.45
Dci disk 1,5 kg Ďuriš Martin 08 Slávia Trenčín o.z.
Dci disk 1,5 kg (1/3) Mikula Gabriel 05 Slávia Trenčín o.z. 36.25 36.25
Dci disk 1,5 kg Müller Pavol 05 TJ Družba Piešťany 43.12 43.12
Dci disk 1,5 kg Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky
Dci kladivo 5 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 35.20 35.20
Dci oštep 700 g Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky 34.45 34.45
Dci oštep 700 g (1/3) Mikula Gabriel 05 Slávia Trenčín o.z.
Dci oštep 700 g Válek David 07 Atletika ŠK Skalica 51.55 51.55
Dci 4 x 100 m kluby (1/1) Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/2) Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (2/4) Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/4) Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/1) Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby (1/3) Kostoláni Alex 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (2/2) Laczkó Dániel 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/2) Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby (2/1) Petrovics Sebastián 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (2/3) Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 60 m Molnár Ladislav 08 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Mžci 60 m Bíró Szebasztián 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 08.37 08.37
Mžci 60 m Buček Alex 09 Atletika ŠK Skalica 09.90
Mžci 60 m (1/1) Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z. 09.28 09.28
Mžci 60 m Čápek Maximilián 10 ŠK ŠOG Nitra 09.97 09.97
Mžci 60 m (1/4) Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.47 10.47
Mžci 60 m Danko Dominik 09 Atletický klub Bojničky 09.59 09.59
Mžci 60 m Dekan Stanislav 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.99 09.99
Mžci 60 m Dušanič Cyprián 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.68 09.68
Mžci 60 m Dvorský Lukáš 13 Atletický klub Bojničky 09.76 09.76
Mžci 60 m Feranec Matej 12 Atletický klub Bojničky 10.18 10.18
Mžci 60 m Fialka Richard 11 Atletický oddiel Partizánske 08.86 08.86
Mžci 60 m Fülöp Lukáš 12 AK AŠK Slávia Trnava 09.32 09.32
Mžci 60 m Gajarský Marián 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.98 09.98
Mžci 60 m Gajda Michal 10 Atletika ŠK Skalica 09.09 09.08
Mžci 60 m (1/1) Garaj Lukáš 10 TJ Olympia Galanta
Mžci 60 m Gavorník Milan 09 AK Junior Holič 08.60 08.60
Mžci 60 m Glenda Max 11 ŠK ŠOG Nitra 09.37 09.37
Mžci 60 m Grúber Richard 10 Atletika ŠK Skalica 09.31 09.31
Mžci 60 m Hájnik Juraj 11 Atletika ŠK Skalica 09.72 09.64
Mžci 60 m Hájnik Samuel 10 Atletika ŠK Skalica 10.07 09.98
Mžci 60 m (1/4) Holý Dominik 09 Slávia Trenčín o.z. 08.42 08.42
Mžci 60 m Hyll Filip 10 Atletický klub Šurany
Mžci 60 m Kuva Jozef 13 AK AŠK Slávia Trnava 10.01 10.01
Mžci 60 m Kýška Filip 13 AO TJ Spartak Myjava
Mžci 60 m Lukáč Adam 11 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 09.58 09.58
Mžci 60 m Madluška Maroš 11 AO TJ Spartak Myjava 09.80 09.80
Mžci 60 m Mareček Adam 10 AK AŠK Slávia Trnava 11.98
Mžci 60 m (1/1) Matejdes Lukáš 10 TJ Olympia Galanta 10.63 10.63
Mžci 60 m Matejov Alex 11 ŠK Jablonica 08.71 08.71
Mžci 60 m Michalík Marko 10 ŠK ŠOG Nitra 10.61 10.61
Mžci 60 m Podstupka Peter 12 AK AŠK Slávia Trnava 10.93 10.93
Mžci 60 m Porubčin Ondrej 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.20 10.20
Mžci 60 m Svorad Simon 10 ŠK ŠOG Nitra 10.81 10.81
Mžci 60 m Šarina Ivan 09 Slávia Trenčín o.z. 09.10
Mžci 60 m Štarke Fedor 10 ŠK ŠOG Nitra 09.68 09.32
Mžci 60 m (1/4) Štiak Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske 07.98 07.98
Mžci 60 m Varga Tomáš 10 TJ Olympia Galanta 09.85 09.85
Mžci 150 m Bíró Szebasztián 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 21.60 21.60
Mžci 150 m (1/1) Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z. 24.22 24.20
Mžci 150 m (1/4) Drengubiak Daniel 12 Slávia Trenčín o.z. 23.85 23.85
Mžci 150 m Dvorský Lukáš 13 Atletický klub Bojničky 24.70 24.70
Mžci 150 m Fialka Richard 11 Atletický oddiel Partizánske 22.59 22.59
Mžci 150 m Fülöp Lukáš 12 AK AŠK Slávia Trnava 23.70 23.70
Mžci 150 m Gavorník Milan 09 AK Junior Holič
Mžci 150 m Glenda Max 11 ŠK ŠOG Nitra 23.29 23.29
Mžci 150 m Kuva Jozef 13 AK AŠK Slávia Trnava 27.04 27.04
Mžci 150 m Lancz Sebastián 09 TJ Olympia Galanta 25.46 23.54
Mžci 150 m Lukáč Adam 11 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 24.02 24.02
Mžci 150 m Madluška Maroš 11 AO TJ Spartak Myjava
Mžci 150 m (1/1) Matejdes Lukáš 10 TJ Olympia Galanta
Mžci 150 m Matejov Alex 11 ŠK Jablonica 21.58 21.58
Mžci 150 m Moravčík Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava 24.05 24.05
Mžci 150 m Porubčin Ondrej 11 AK AŠK Slávia Trnava 26.18
Mžci 150 m Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava 24.58 24.58
Mžci 150 m Štarke Fedor 10 ŠK ŠOG Nitra 22.06 22.06
Mžci 150 m (1/4) Štiak Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske 20.24 20.24
Mžci 150 m Vavrinec Matej 10 Funny athletics Piešťany 22.11 22.11
Mžci 600 m (1/2) Bulejko Martin 09 Slávia Trenčín o.z. 1:46.78 1:46.78
Mžci 600 m Čápek Maximilián 10 ŠK ŠOG Nitra 2:02.41 2:00.31
Mžci 600 m (1/4) Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:13.58 2:13.58
Mžci 600 m Dekan Stanislav 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:26.00 2:26.00
Mžci 600 m Feranec Matej 12 Atletický klub Bojničky 2:00.90 2:00.90
Mžci 600 m Gašpar Matúš 09 Atletický oddiel Partizánske 2:10.48 2:10.48
Mžci 600 m Janíček Michal 10 TJ Olympia Galanta 2:00.40 2:00.40
Mžci 600 m Kolarik Matej 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:15.44 2:13.63
Mžci 600 m Mareček Adam 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:35.75
Mžci 600 m Michalík Marko 10 ŠK ŠOG Nitra 2:14.96 2:14.96
Mžci 600 m Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 1:43.33 1:43.33
Mžci 600 m Ontkoc Matúš 13 AK AŠK Slávia Trnava 2:09.23 2:09.23
Mžci 600 m Petráš Roland 09 AO TJ Spartak Myjava 1:51.06 1:51.06
Mžci 600 m Podstupka Peter 12 AK AŠK Slávia Trnava 2:19.60 2:19.60
Mžci 600 m Vavrinec Matej 10 Funny athletics Piešťany 1:50.71 1:50.71
Mžci 600 m Voleček Patrik 10 Atletika ŠK Skalica 2:01.63 2:01.63
Mžci 1500 m Flóriš Adam 09 ŠK ŠOG Nitra 5:32.27 5:32.27
Mžci 1500 m Gajarský Marián 11 AK AŠK Slávia Trnava 6:33.51 6:33.51
Mžci 1500 m (1/1) Garaj Lukáš 10 TJ Olympia Galanta 6:32.22 6:32.22
Mžci 1500 m Martinčík Alex 09 TJ Olympia Galanta 6:13.57 6:13.57
Mžci 1500 m Šarina Ivan 09 Slávia Trenčín o.z. 5:04.37 5:04.37
Mžci 1500 m Vysudil Boris 12 AK AŠK Slávia Trnava 5:32.18 5:32.18
Mžci 60m p 76,2-7,5 Bertúšek Ivo 11 TJ Olympia Galanta 12.92 12.92
Mžci 60m p 76,2-7,5 Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 14.36 14.36
Mžci 60m p 76,2-7,5 (1/4) Drengubiak Daniel 12 Slávia Trenčín o.z. 13.00 13.00
Mžci 60m p 76,2-7,5 (1/4) Holý Dominik 09 Slávia Trenčín o.z. 10.22 10.22
Mžci 60m p 76,2-7,5 Janíček Michal 10 TJ Olympia Galanta 12.83 12.83
Mžci 60m p 76,2-7,5 Kolarik Matej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60m p 76,2-7,5 (3/1) Macák Artur 11 Slávia Trenčín o.z. 14.15 14.15
Mžci 60m p 76,2-7,5 (2/1) Mitošinka Matej 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžci 60m p 76,2-7,5 Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske
Mžci 60m p 76,2-7,5 Troshupa Tobias 10 TJ Olympia Galanta 11.83 11.83
Mžci 60m p 76,2-7,5 Vitko Alex 09 TJ Olympia Galanta 16.06 16.06
Mžci 60m p 76,2-7,5 Zelenák Ivan 09 TJ Olympia Galanta 13.57 13.57
Mžci chôdza 2000 m (3/1) Macák Artur 11 Slávia Trenčín o.z. 15:42.66 15:42.66
Mžci výška Gajdoš Michal 09 Atletický klub Šurany 125 125
Mžci výška (1/1) Harašta Lukáš Július 10 TJ Olympia Galanta 130 130
Mžci výška Lancz Sebastián 09 TJ Olympia Galanta 135 135
Mžci výška Vitko Alex 09 TJ Olympia Galanta 120 120
Mžci výška Zelenák Ivan 09 TJ Olympia Galanta 115 115
Mžci diaľka Bíró Szebasztián 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 446 446
Mžci diaľka Buček Alex 09 Atletika ŠK Skalica 383 383
Mžci diaľka (1/2) Bulejko Martin 09 Slávia Trenčín o.z. 420 420
Mžci diaľka (1/1) Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžci diaľka Danko Dominik 09 Atletický klub Bojničky 410 410
Mžci diaľka Dekan Stanislav 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci diaľka Gajda Michal 10 Atletika ŠK Skalica 371 371
Mžci diaľka Gajdoš Michal 09 Atletický klub Šurany 398 398
Mžci diaľka Gašpar Matúš 09 Atletický oddiel Partizánske
Mžci diaľka Grúber Richard 10 Atletika ŠK Skalica 344 344
Mžci diaľka Hájnik Juraj 11 Atletika ŠK Skalica 358 358
Mžci diaľka Hájnik Samuel 10 Atletika ŠK Skalica 354 354
Mžci diaľka (1/4) Holý Dominik 09 Slávia Trenčín o.z. 470 470
Mžci diaľka Kýška Filip 13 AO TJ Spartak Myjava
Mžci diaľka Mareček Adam 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci diaľka (1/1) Matejdes Lukáš 10 TJ Olympia Galanta
Mžci diaľka Petráš Roland 09 AO TJ Spartak Myjava 430 430
Mžci diaľka (1/1) Pišoja Oskar 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžci diaľka Varga Tomáš 10 TJ Olympia Galanta 312 312
Mžci guľa 3 kg Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 05.94 05.94
Mžci guľa 3 kg Harašta Lukáš Július 10 TJ Olympia Galanta 06.10 06.10
Mžci guľa 3 kg Hyll Filip 10 Atletický klub Šurany
Mžci guľa 3 kg Jaroš Michal 10 ŠK ŠOG Nitra 07.94 07.94
Mžci guľa 3 kg (3/1) Macák Artur 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžci guľa 3 kg Müller Adam 09 Atletický klub Šurany 08.97 08.97
Mžci guľa 3 kg Nagy Samuel 10 TJ Olympia Galanta 07.78 07.78
Mžci guľa 3 kg Olšovský Dominik 10 ŠK Jablonica 06.06 06.06
Mžci guľa 3 kg Troshupa Tobias 10 TJ Olympia Galanta 07.72 07.72
Mžci kriket Bertúšek Ivo 11 TJ Olympia Galanta 36.45 36.45
Mžci kriket Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 35.77 36.47
Mžci kriket (1/4) Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 25.83 25.83
Mžci kriket Dušanič Cyprián 11 AK AŠK Slávia Trnava 34.61 34.61
Mžci kriket Gajarský Marián 11 AK AŠK Slávia Trnava 20.00 20.00
Mžci kriket Hyll Filip 10 Atletický klub Šurany 29.79
Mžci kriket Jaroš Michal 10 ŠK ŠOG Nitra 35.86
Mžci kriket Kýška Filip 13 AO TJ Spartak Myjava 16.36 16.36
Mžci kriket Lukáč Adam 11 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 39.78 39.78
Mžci kriket Matejov Alex 11 ŠK Jablonica 48.70 48.70
Mžci kriket (2/1) Mitošinka Matej 12 Slávia Trenčín o.z. 24.74 24.74
Mžci kriket Moravčík Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava 47.95 47.95
Mžci kriket Nagy Samuel 10 TJ Olympia Galanta 42.60 42.60
Mžci kriket Olšovský Dominik 10 ŠK Jablonica 27.89 27.89
Mžci kriket Ontkoc Matúš 13 AK AŠK Slávia Trnava 27.00 27.00
Mžci kriket (1/1) Pišoja Oskar 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžci kriket Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava 40.49 40.49
Mžci kriket Svorad Simon 10 ŠK ŠOG Nitra 23.06 23.06
Mžci kriket Voleček Patrik 10 Atletika ŠK Skalica 49.83 49.83
Mžci 4 x 60 m kluby (3/1) Bertúšek Ivo 11 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Buček Alex 09 Atletika ŠK Skalica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Bulejko Martin 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Drengubiak Daniel 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Dušanič Cyprián 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Fialka Richard 11 Atletický oddiel Partizánske
Mžci 4 x 60 m kluby (2/1) Fülöp Lukáš 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Gajda Michal 10 Atletika ŠK Skalica
Mžci 4 x 60 m kluby (3/4) Garaj Lukáš 10 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Gašpar Matúš 09 Atletický oddiel Partizánske
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Grúber Richard 10 Atletika ŠK Skalica
Mžci 4 x 60 m kluby (2/1) Harašta Lukáš Július 10 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Janíček Michal 10 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (3/1) Kolarik Matej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Kuva Jozef 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (2/2) Lancz Sebastián 09 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (2/3) Martinčík Alex 09 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Mitošinka Matej 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Moravčík Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Nagy Samuel 10 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske
Mžci 4 x 60 m kluby (2/3) Ontkoc Matúš 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Pišoja Oskar 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Porubčin Ondrej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (2/4) Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Štiak Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske
Mžci 4 x 60 m kluby (3/2) Troshupa Tobias 10 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (2/4) Varga Tomáš 10 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (3/3) Vitko Alex 09 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Voleček Patrik 10 Atletika ŠK Skalica
Mžci 4 x 60 m kluby (2/2) Vysudil Boris 12 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 100 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 13.61 13.36
Ž 2000 m pr. 76,2 Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky
Ž oštep 600 g Hanuliaková Petra 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 47.59 47.59
Jky 100 m Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 12.98 12.47
Jky 100 m Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z. 12.28 12.10
Jky 100 m Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky 13.44 13.44
Jky 100 m Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 12.79 12.79
Jky 200 m Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 25.40 25.40
Jky 200 m Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z. 27.07 25.28
Jky 200 m Domonkosová Tímea 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 27.59 27.59
Jky 400 m Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 56.61 56.61
Jky 400 m Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky 65.33 65.26
Jky 400 m Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 67.71 62.60
Jky výška Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 170 170
Jky diaľka Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky 481 497
Jky diaľka Vodnyanszká Renáta 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 615 615 615
Jky trojskok Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky 10.15 10.15
Jky guľa 4 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 08.56 09.11
Jky guľa 4 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 10.49 10.49
Jky disk 1 kg Matulová Natália 04 AK AŠK Slávia Trnava 24.79 24.79
Jky disk 1 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 24.66 24.66
Jky disk 1 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 33.57 33.57
Jky kladivo 4 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 37.93 37.93
Jky kladivo 4 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 42.81 42.81
Jky oštep 600 g Lehotová Viktória 04 AK AŠK Slávia Trnava 19.05 19.05
Jky oštep 600 g Matulová Natália 04 AK AŠK Slávia Trnava 36.48 36.48
Dky 100 m Demitrová Zara 05 Slávia Trenčín o.z. 13.87 13.87
Dky 100 m Dobrovodská Simona 08 AK Junior Holič
Dky 100 m Dujsíková Sofie 08 AK Junior Holič
Dky 100 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 14.29 14.29
Dky 100 m Fedorová Alexandra 08 ŠK Jablonica 15.44 15.44
Dky 100 m Haramiová Katarína 07 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 14.43 14.43
Dky 100 m Hutníková Sára 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 14.82 14.82
Dky 100 m Jarošová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 13.83 13.83
Dky 100 m Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič
Dky 100 m Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava 14.71 14.71
Dky 100 m Lelovská Simona 07 AK AŠK Slávia Trnava 14.20 14.20
Dky 100 m Mičková Diana 08 AK AŠK Slávia Trnava 14.83 14.83
Dky 100 m Palkovičová Kristína 08 AK Borský Svätý Jur 14.29 14.29
Dky 100 m Pavelková Dominika 06 ŠK ŠOG Nitra 14.28 14.28
Dky 100 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 12.74 12.74
Dky 100 m Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100 m Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z. 13.89 13.89
Dky 100 m Simon Klaudia 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 14.51 14.51
Dky 100 m Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 13.60 13.60
Dky 100 m Šantavá Olívia 08 ŠK ŠOG Nitra 16.35 16.35
Dky 100 m Štiavnická Monika 07 AK AŠK Slávia Trnava 14.84 14.84
Dky 100 m Tóth Lilla 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 15.01 15.01
Dky 100 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 13.38 13.27
Dky 100 m Zonová Terézia 08 ŠK Jablonica
Dky 100 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 12.89 12.59
Dky 200 m Bíliková Bronislava 08 Atletický klub Bojničky
Dky 200 m Demitrová Zara 05 Slávia Trenčín o.z. 28.77 28.77
Dky 200 m Dobrovodská Simona 08 AK Junior Holič
Dky 200 m Dujsíková Sofie 08 AK Junior Holič
Dky 200 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 29.75 29.75
Dky 200 m Gáliková Eliška Ella 08 Funny athletics Piešťany 30.47 30.47
Dky 200 m Gorbatenková Simona 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m Jarošová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 28.97 28.97
Dky 200 m Kiralová Viktória 08 Funny athletics Piešťany 34.40 34.40
Dky 200 m Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič
Dky 200 m Lelovská Simona 07 AK AŠK Slávia Trnava 31.20 31.20
Dky 200 m Lukesova Eliška 06 Slávia Trenčín o.z. 29.84 29.84
Dky 200 m Madlušková Veronika 07 AO TJ Spartak Myjava
Dky 200 m Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta
Dky 200 m Mičková Diana 08 AK AŠK Slávia Trnava 30.37 30.37
Dky 200 m Pavelková Dominika 06 ŠK ŠOG Nitra 29.73 29.73
Dky 200 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 26.04 26.04
Dky 200 m Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava 27.54 27.54
Dky 200 m Šantavá Olívia 08 ŠK ŠOG Nitra 34.36 34.36
Dky 200 m Štiavnická Monika 07 AK AŠK Slávia Trnava 31.66 31.66
Dky 400 m Bíliková Bronislava 08 Atletický klub Bojničky 71.43 71.43
Dky 400 m Hyránková Adela 07 AK Borský Svätý Jur
Dky 400 m Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 61.89 61.89
Dky 400 m Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z. 65.29 63.84
Dky 800 m Gáliková Eliška Ella 08 Funny athletics Piešťany 2:24.13 2:24.13
Dky 800 m Kiralová Viktória 08 Funny athletics Piešťany
Dky 800 m Lukesova Eliška 06 Slávia Trenčín o.z. 2:32.35 2:32.35
Dky 800 m Madlušková Veronika 07 AO TJ Spartak Myjava 2:40.21 2:40.21
Dky 800 m (1/3) Orgoňová Michaela 08 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Dky 800 m Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 2:41.31 2:41.31
Dky 3000 m Sopková Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 12:11.51 12:11.51
Dky 100m p 76,2-8,5 Bezdíčková Dominika (H) (C) 06 Atletický klub Bojničky 14.71 14.71
Dky 100m p 76,2-8,5 Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 17.29 17.29
Dky 100m p 76,2-8,5 Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava 18.43
Dky 100m p 76,2-8,5 Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 15.85 15.85
Dky 100m p 76,2-8,5 Plšeková Alexandra 06 Slávia Trenčín o.z.
Dky 400 m pr. 76,2 Bezdíčková Dominika (H) (C) 06 Atletický klub Bojničky
Dky 400 m pr. 76,2 Gorbatenková Simona 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 2000 m pr. 76,2 Havjerová Michaela 06 Slávia Trenčín o.z. 10:04.16
Dky 2000 m pr. 76,2 Sárazová Eva 07 ŠK ŠOG Nitra 8:45.84 8:45.84
Dky 2000 m pr. 76,2 Stopová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra
Dky 2000 m pr. 76,2 Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky
Dky 2000 m pr. 76,2 Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 10:48.16 10:14.64
Dky 2000 m pr. 76,2 Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 7:31.11
Dky 2000 m pr. 76,2 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky
Dky chôdza 3000 m Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky 18:21.49 17:55.61
Dky výška Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 160 160
Dky výška Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 138 138
Dky výška Hyránková Adela 07 AK Borský Svätý Jur 145 145
Dky výška Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta 141 141
Dky výška Mitúchová Michala 07 Atletický klub Šurany 156 158
Dky výška Plšeková Alexandra 06 Slávia Trenčín o.z. 120
Dky výška Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 150 150
Dky výška Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 140 140
Dky výška Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 145 145
Dky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 169 169
Dky výška Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica 145 145
Dky diaľka Bezdíčková Dominika (H) (C) 06 Atletický klub Bojničky 487 499
Dky diaľka Dobrovodská Simona 08 AK Junior Holič 368 368
Dky diaľka Haramiová Katarína 07 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 441 441
Dky diaľka Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava 425 425
Dky diaľka Hutníková Sára 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 419 419
Dky diaľka Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta 481 481
Dky diaľka Palkovičová Kristína 08 AK Borský Svätý Jur 455 455
Dky diaľka Plšeková Alexandra 06 Slávia Trenčín o.z. 383
Dky diaľka Simon Klaudia 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 426 426
Dky diaľka Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 499 499
Dky diaľka Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 463 463
Dky diaľka Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 443 443
Dky diaľka Tóth Lilla 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Dky trojskok Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 10.57 10.57
Dky trojskok Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 9.52 9.52
Dky trojskok Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 9.73 9.73
Dky guľa 3 kg Bódiková Jana 06 ŠK ŠOG Nitra 12.82 12.82
Dky guľa 3 kg Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 07.66 07.66
Dky guľa 3 kg Grňová Klára 05 ŠK ŠOG Nitra 12.85 12.85
Dky guľa 3 kg Lehocká Alžbeta 07 Slávia Trenčín o.z. 10.81 10.81
Dky guľa 3 kg Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.24 08.24
Dky guľa 3 kg Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava 10.48 10.48
Dky guľa 3 kg Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica 10.78 10.78
Dky disk 1 kg Bódiková Jana 06 ŠK ŠOG Nitra 34.37 34.37
Dky disk 1 kg (1/3) Dobiašová Martina 07 Slávia Trenčín o.z. 19.31 19.31
Dky disk 1 kg Grňová Klára 05 ŠK ŠOG Nitra 36.99 36.99
Dky disk 1 kg Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 35.52 35.52
Dky disk 1 kg Lehocká Alžbeta 07 Slávia Trenčín o.z.
Dky disk 1 kg Sofková Roderika 07 AK Borský Svätý Jur 18.33 18.33
Dky disk 1 kg Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 22.18 22.18
Dky disk 1 kg Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava 23.06 23.06
Dky disk 1 kg Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica 24.90 24.90
Dky kladivo 3 kg Lehocká Alžbeta 07 Slávia Trenčín o.z. 35.25 35.25
Dky kladivo 3 kg Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 25.08 25.08
Dky kladivo 3 kg Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava 30.65 30.65
Dky oštep 500 g (1/3) Dobiašová Martina 07 Slávia Trenčín o.z. 27.54 27.54
Dky oštep 500 g Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky oštep 500 g Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 28.93 28.93
Dky oštep 500 g Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica 28.81 28.81
Dky oštep 500 g Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 32.32 32.84
Dky oštep 500 g Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur 35.72 35.72
Dky oštep 500 g Oremusová Patrícia 07 Atletika ŠK Skalica 32.51 32.51
Dky oštep 500 g Sofková Roderika 07 AK Borský Svätý Jur 16.13 16.13
Dky oštep 500 g Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 29.74 29.74
Dky oštep 500 g Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica 29.50 29.50
Dky oštep 500 g Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky 19.11 22.94
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Gorbatenková Simona 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Mičková Diana 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.07 09.07
Mžky 60 m Bachárová Nikola 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 09.91 09.91
Mžky 60 m (1/4) Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.79 09.73
Mžky 60 m Bílá Kristína 09 AK Junior Holič 10.45
Mžky 60 m Blanářová Nela 10 ŠK ŠOG Nitra 10.46 10.46
Mžky 60 m Bukvová Martina 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.25 10.25
Mžky 60 m Čekey Zara 09 ŠK ŠOG Nitra 08.84 08.84
Mžky 60 m (1/4) Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.98 09.98
Mžky 60 m Čížková Eliška 10 AK Junior Holič 10.39 10.39
Mžky 60 m Danielová Sofia 09 Atletický klub Šurany 09.11 09.11
Mžky 60 m Dugová Dominika 12 AO TJ Spartak Myjava 09.90 09.90
Mžky 60 m Dugová Simona 10 AO TJ Spartak Myjava 09.95 09.95
Mžky 60 m Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače 09.02 09.02
Mžky 60 m Dvorská Veronika 09 Atletický klub Bojničky 09.75 09.75
Mžky 60 m Fialková Zoja 13 Atletický oddiel Partizánske 09.55 09.55
Mžky 60 m Filipčíková Valentína 10 ŠK ŠOG Nitra 10.41 10.41
Mžky 60 m Frajtová Klára 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.70 11.70
Mžky 60 m Gábová Martina 09 AO TJ Spartak Myjava 09.26 09.26
Mžky 60 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 08.87 08.87
Mžky 60 m Gyenešová Michaela 10 AK Junior Holič 11.38 11.38
Mžky 60 m (1/4) Hagarová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 08.81 08.81
Mžky 60 m Homolová Alexandra 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.68 10.68
Mžky 60 m Horná Simona 11 AK Junior Holič 09.72 09.72
Mžky 60 m Hyplová Jana 09 Atletika ŠK Skalica 10.17 10.17
Mžky 60 m Ivičičová Magdaléna 10 Atletika ŠK Skalica 10.52 10.52
Mžky 60 m Jančovičová Magdaléna 11 ŠK ŠOG Nitra 09.57 09.57
Mžky 60 m Juhászová Karolína 10 Atletický club Nové Zámky 08.90 08.90
Mžky 60 m Kisléghyová Sandra 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m Knotková Michaela 10 ŠK Jablonica 09.38 09.38
Mžky 60 m Kocianová Aneta 09 Atletika ŠK Skalica 09.85 09.85
Mžky 60 m Kojšová Anna 09 Atletika ŠK Skalica 09.76 09.76
Mžky 60 m (1/3) Kolláriková Olívia 12 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 60 m Košíková Tamara 10 Atletický club Nové Zámky 09.06 09.06
Mžky 60 m Kováčová Nela 10 ŠK ŠOG Nitra 09.85 09.85
Mžky 60 m Krajčovičová Hana 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.11 10.11
Mžky 60 m Kubištelová Lucia 09 Atletický klub Šurany 10.12 09.80
Mžky 60 m Kuvová Mária 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.55 09.55
Mžky 60 m Kýšková Anna 11 AO TJ Spartak Myjava 10.24 10.24
Mžky 60 m Lasicová Nina 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 60 m (1/4) Libichová Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.41 09.41
Mžky 60 m Lopatková Valentína 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.48 09.48
Mžky 60 m (1/4) Malec Nikol Lili 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.68 09.68
Mžky 60 m Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky 10.52 10.52
Mžky 60 m Margetíny Marie Ema 12 AO TJ Spartak Myjava 10.86 10.86
Mžky 60 m (3/4) Masaryková Martina 11 Slávia Trenčín o.z. 09.70 09.70
Mžky 60 m Mičková Viktória 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.66 10.66
Mžky 60 m Miklánková Mariana 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 09.33 09.33
Mžky 60 m (2/2) Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 08.69 08.69
Mžky 60 m Nemcová Timea 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 10.03 10.03
Mžky 60 m (1/1) Novotná Katarína 12 Slávia Trenčín o.z. 10.33
Mžky 60 m Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.23 09.23
Mžky 60 m Petriková Aneta 10 AK Junior Holič
Mžky 60 m (1/1) Petrovič Juliana 10 TJ Olympia Galanta 10.18 10.18
Mžky 60 m Podstupková Nina 13 AK AŠK Slávia Trnava 11.13 11.13
Mžky 60 m (1/2) Pribilová Henrieta 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 10.67 10.67
Mžky 60 m (1/1) Psotná Eliška 12 Slávia Trenčín o.z. 09.66 09.66
Mžky 60 m Rakúsová Nika 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.67 10.67
Mžky 60 m (1/4) Sasaráková Ester 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.58 09.58
Mžky 60 m Sláviková Lea 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 09.16 09.16
Mžky 60 m Sláviková Paulína 10 ŠK Jablonica 10.20 10.20
Mžky 60 m (1/1) Sofková Natália 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 10.50 10.50
Mžky 60 m (1/2) Sofková Terézia 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 09.58 09.58
Mžky 60 m Strišovská Alexandra 10 ŠK ŠOG Nitra 10.25 10.25
Mžky 60 m (1/4) Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.69 09.69
Mžky 60 m Šándorová Karolína 10 ŠK ŠOG Nitra 10.31 10.31
Mžky 60 m Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske 09.47
Mžky 60 m Šimonová Natália 10 ŠK ŠOG Nitra 09.82 09.82
Mžky 60 m Šimurdová Pulína 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.45 10.45
Mžky 60 m (1/1) Špániková Natália 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 10.17 10.17
Mžky 60 m (1/3) Šupicová Petra 11 Slávia Trenčín o.z. 09.89 09.89
Mžky 60 m Šurinová Sofia 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.27 10.27
Mžky 60 m Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.66 09.66
Mžky 60 m (1/4) Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.54 09.54
Mžky 60 m Toráčová Vanesa 09 AK Junior Holič 09.73 09.73
Mžky 60 m Tóthová Laura 10 Funny athletics Piešťany 09.22 09.22
Mžky 60 m (3/2) Václavová Timea 11 Slávia Trenčín o.z. 09.67 09.67
Mžky 60 m (1/4) Vrždiakova Victoria 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.65 09.65
Mžky 60 m Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 09.53 09.40
Mžky 60 m Žigraiová Vivien 09 Atletický club Nové Zámky
Mžky 150 m Bachárová Nikola 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 25.02 24.93
Mžky 150 m Blanářová Nela 10 ŠK ŠOG Nitra 26.79 26.79
Mžky 150 m Bukvová Martina 10 Atletický klub Zlaté Moravce 25.46 25.46
Mžky 150 m Čekey Zara 09 ŠK ŠOG Nitra 22.39 22.39
Mžky 150 m Dermíšková Michaela 09 Atletika ŠK Skalica 23.64 23.64
Mžky 150 m Dugová Dominika 12 AO TJ Spartak Myjava 23.45 23.45
Mžky 150 m Dugová Simona 10 AO TJ Spartak Myjava 25.33
Mžky 150 m Dvorská Veronika 09 Atletický klub Bojničky 24.31 24.31
Mžky 150 m Fialková Zoja 13 Atletický oddiel Partizánske 23.93 23.93
Mžky 150 m Gajdošová Michaela 09 TJ Olympia Galanta 23.39 23.39
Mžky 150 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 22.06 22.06
Mžky 150 m (1/4) Hagarová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 21.75 21.75
Mžky 150 m Hartmanová Sofia 10 Atletika ŠK Skalica 23.24 23.24
Mžky 150 m (1/4) Hasáková Kristína 10 AK AŠK Slávia Trnava 24.45 24.45
Mžky 150 m Holešová Karolína 11 ŠK ŠOG Nitra 22.37 22.37
Mžky 150 m Horná Simona 11 AK Junior Holič 24.17 24.17
Mžky 150 m Hrebíková Eliška 09 Atletický klub Bojničky
Mžky 150 m Ivičičová Magdaléna 10 Atletika ŠK Skalica 29.83 29.83
Mžky 150 m Jančovičová Magdaléna 11 ŠK ŠOG Nitra 25.11 25.11
Mžky 150 m Juhászová Karolína 10 Atletický club Nové Zámky 21.04 21.04
Mžky 150 m Kisléghyová Sandra 10 ŠK ŠOG Nitra 24.54 24.54
Mžky 150 m Knotková Michaela 10 ŠK Jablonica 23.43 23.43
Mžky 150 m Kojšová Anna 09 Atletika ŠK Skalica 23.49 23.49
Mžky 150 m Košíková Tamara 10 Atletický club Nové Zámky 21.87 21.87
Mžky 150 m Kováčová Nela 10 ŠK ŠOG Nitra 24.68 24.68
Mžky 150 m Kováčová Zuzanna 09 ŠK ŠOG Nitra 22.67 22.67
Mžky 150 m Kuvová Mária 10 AK AŠK Slávia Trnava 23.99 23.99
Mžky 150 m Lopatková Valentína 10 AK AŠK Slávia Trnava 24.28 24.28
Mžky 150 m Margetíny Marie Ema 12 AO TJ Spartak Myjava
Mžky 150 m Melicher Antónia 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Mžky 150 m Mičková Viktória 11 AK AŠK Slávia Trnava 29.18
Mžky 150 m (1/3) Michalcová Michaela 10 Slávia Trenčín o.z. 24.09
Mžky 150 m Miklánková Mariana 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžky 150 m (2/2) Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 21.15 21.15
Mžky 150 m Nemcová Timea 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžky 150 m Papánková Klaudia 09 Atletika ŠK Skalica 24.48 24.48
Mžky 150 m Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava 22.97
Mžky 150 m Petriková Aneta 10 AK Junior Holič
Mžky 150 m (1/2) Pribilová Henrieta 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 27.78 27.78
Mžky 150 m (1/1) Psotná Eliška 12 Slávia Trenčín o.z. 24.55 24.55
Mžky 150 m Rakúsová Nika 11 AK AŠK Slávia Trnava 26.63 26.63
Mžky 150 m Sláviková Paulína 10 ŠK Jablonica 26.72
Mžky 150 m (1/4) Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava 27.23 27.23
Mžky 150 m (2/2) Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z. 21.93 21.93
Mžky 150 m (1/4) Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava 22.27 22.27
Mžky 150 m Šándorová Karolína 10 ŠK ŠOG Nitra 26.22
Mžky 150 m Šimonová Natália 10 ŠK ŠOG Nitra 24.41 24.41
Mžky 150 m Šimurdová Pulína 10 AK AŠK Slávia Trnava 25.31 25.31
Mžky 150 m Štrosová Linda 11 AK Junior Holič
Mžky 150 m Toráčová Vanesa 09 AK Junior Holič 25.08 25.08
Mžky 150 m Tóthová Laura 10 Funny athletics Piešťany 24.03
Mžky 150 m (1/4) Urbanová Timea 12 Slávia Trenčín o.z. 23.92 23.92
Mžky 150 m Zríniová Nina 09 AO TJ Spartak Myjava 23.96
Mžky 150 m Žigraiová Vivien 09 Atletický club Nové Zámky
Mžky 600 m Berecová Soňa 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:19.36 2:16.62
Mžky 600 m Brišková Vanda 10 AK Junior Holič 2:10.97
Mžky 600 m Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače 1:52.86 1:52.86
Mžky 600 m Frajtová Klára 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Gajdošová Michaela 09 TJ Olympia Galanta 2:03.77 2:03.77
Mžky 600 m (1/4) Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:17.14 2:11.99
Mžky 600 m Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 1:49.96 1:49.96
Mžky 600 m Hasáková Kristína 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:22.27 2:22.27
Mžky 600 m Homolová Alexandra 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:17.67 2:17.67
Mžky 600 m Hrebíková Eliška 09 Atletický klub Bojničky 1:56.48 1:56.48
Mžky 600 m Kováčová Zuzanna 09 ŠK ŠOG Nitra 2:06.75 2:06.75
Mžky 600 m Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky 2:15.45 2:15.45
Mžky 600 m Melicher Antónia 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 2:05.47 2:05.47
Mžky 600 m Moravcova Martina 10 AO TJ Spartak Myjava 1:59.01 1:59.01
Mžky 600 m Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 1:58.68 1:58.68
Mžky 600 m Sláviková Lea 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 1:56.45 1:56.45
Mžky 600 m (1/1) Špániková Natália 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 2:04.72 2:04.72
Mžky 600 m Štrosová Linda 11 AK Junior Holič 2:00.78 2:00.78
Mžky 600 m Zríniová Nina 09 AO TJ Spartak Myjava 1:50.75 1:50.75
Mžky 1500 m (1/4) Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 6:21.17 6:21.17
Mžky 1500 m (3/1) Fašanková Sára 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 1500 m (1/2) Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z. 5:50.79 5:48.44
Mžky 1500 m (2/3) Chudá Tereza 11 Slávia Trenčín o.z. 7:02.10
Mžky 1500 m Kepáková Emma 10 AK Junior Holič
Mžky 1500 m Kundalová Lenka 13 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 1500 m Kuželová Rebeka 09 Atletický club Nové Zámky 6:05.44 6:05.44
Mžky 1500 m (1/4) Libichová Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava 6:20.45 6:20.45
Mžky 1500 m (1/4) Malec Nikol Lili 09 AK AŠK Slávia Trnava 6:15.90 6:15.90
Mžky 1500 m Medveďová Ivana 09 Atletický klub Bojničky
Mžky 1500 m (1/3) Michalcová Michaela 10 Slávia Trenčín o.z. 8:25.85
Mžky 1500 m Néčová Emma 12 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 1500 m (1/1) Novotná Katarína 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 1500 m Podstupková Nina 13 AK AŠK Slávia Trnava 6:08.24 6:08.24
Mžky 1500 m Segešová Agáta 10 Atletický oddiel Partizánske 5:49.22 5:40.56
Mžky 1500 m Sládečková Zoja 09 Slávia Trenčín o.z. 6:15.30 6:15.30
Mžky 1500 m (2/2) Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z. 6:02.55 6:02.55
Mžky 1500 m (1/3) Šupicová Petra 11 Slávia Trenčín o.z. 7:10.47
Mžky 1500 m Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava 6:58.31 6:58.31
Mžky 1500 m (1/4) Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava 6:22.29 6:22.29
Mžky 1500 m (1/4) Urbanová Timea 12 Slávia Trenčín o.z. 5:45.87 5:45.87
Mžky 60m p 76,2-7,5 Berecová Soňa 11 AK AŠK Slávia Trnava 14.43
Mžky 60m p 76,2-7,5 Danielová Sofia 09 Atletický klub Šurany 11.53 11.53
Mžky 60m p 76,2-7,5 (3/1) Fašanková Sára 11 Slávia Trenčín o.z. 13.55 13.55
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/4) Hagarová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 13.36 13.36
Mžky 60m p 76,2-7,5 Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 10.59 10.59
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/4) Hasáková Kristína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/2) Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z. 11.03 11.03
Mžky 60m p 76,2-7,5 Lopatková Valentína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60m p 76,2-7,5 Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava 14.79 14.79
Mžky 60m p 76,2-7,5 (2/2) Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 09.71 09.71
Mžky 60m p 76,2-7,5 Ontkocová Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 13.07 13.07
Mžky 60m p 76,2-7,5 Ostrovská Hana 10 Atletický klub Bojničky 13.32 13.32
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/4) Sasaráková Ester 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/4) Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava 15.01 14.14
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/4) Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava 12.43 12.43
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/4) Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava 11.72 11.72
Mžky chôdza 2000 m Cintulová Agáta 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 11:10.03 11:10.03
Mžky chôdza 2000 m (3/3) Dubajová Laura 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžky chôdza 2000 m (1/3) Kolláriková Olívia 12 Miestny ŠK Borský Mikuláš 13:14.82 13:14.82
Mžky chôdza 2000 m Lasicová Nina 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 10:57.01 10:57.01
Mžky chôdza 2000 m Ölvecká Adela 09 ŠK ŠOG Nitra 12:26.86 12:26.86
Mžky chôdza 2000 m (1/2) Sofková Natália 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 13:39.12 13:39.12
Mžky chôdza 2000 m Tóthová Linda 09 ŠK ŠOG Nitra 12:29.60 12:29.60
Mžky chôdza 2000 m (3/2) Václavová Timea 11 Slávia Trenčín o.z. 14:56.38 14:56.38
Mžky výška Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 130 130
Mžky výška Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske 130 130
Mžky výška (1/4) Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 115 115
Mžky výška Dermíšková Michaela 09 Atletika ŠK Skalica 115 115
Mžky výška (1/4) Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 135 135
Mžky výška Kocianová Aneta 09 Atletika ŠK Skalica 115 115
Mžky výška Lašáková Esther 10 Atletika ŠK Skalica 120 120
Mžky výška (1/4) Libichová Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava 105 105
Mžky výška Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava 120 120
Mžky výška Medveďová Ivana 09 Atletický klub Bojničky 135 135
Mžky výška (1/4) Sasaráková Ester 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky výška Sládečková Zoja 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky výška (1/2) Sofková Terézia 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 110 110
Mžky výška (1/4) Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava 120 120
Mžky výška Šurinová Sofia 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky diaľka Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky diaľka Berecová Soňa 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky diaľka Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske 382 382
Mžky diaľka Bukvová Martina 10 Atletický klub Zlaté Moravce 324 324
Mžky diaľka Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače 425 425
Mžky diaľka Fialková Zoja 13 Atletický oddiel Partizánske
Mžky diaľka Gálová Nina 10 TJ Olympia Galanta 317 317
Mžky diaľka Holešová Karolína 11 ŠK ŠOG Nitra
Mžky diaľka Kepáková Emma 10 AK Junior Holič 263
Mžky diaľka Krajčovičová Hana 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky diaľka Kubištelová Lucia 09 Atletický klub Šurany 416 416
Mžky diaľka Margetíny Marie Ema 12 AO TJ Spartak Myjava
Mžky diaľka Ontkocová Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 382 382
Mžky diaľka Papánková Klaudia 09 Atletika ŠK Skalica 373 373
Mžky diaľka (1/2) Pribilová Henrieta 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky diaľka Segešová Agáta 10 Atletický oddiel Partizánske
Mžky diaľka (1/4) Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava 411 411
Mžky diaľka Tóthová Laura 10 Funny athletics Piešťany 363 363
Mžky diaľka Žigraiová Vivien 09 Atletický club Nové Zámky 412 412
Mžky guľa 2 kg Cintulová Agáta 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 07.50 07.50
Mžky guľa 2 kg Čížková Eliška 10 AK Junior Holič
Mžky guľa 2 kg (1/3) Dobiašová Nina 10 Slávia Trenčín o.z. 05.91 05.91
Mžky guľa 2 kg (3/3) Dubajová Laura 12 Slávia Trenčín o.z. 05.20 05.20
Mžky guľa 2 kg Gábová Martina 09 AO TJ Spartak Myjava 06.77 06.77
Mžky guľa 2 kg Gyenešová Michaela 10 AK Junior Holič 05.97 05.97
Mžky guľa 2 kg Hyplová Jana 09 Atletika ŠK Skalica 07.05 07.05
Mžky guľa 2 kg Knotková Michaela 10 ŠK Jablonica
Mžky guľa 2 kg Kubištelová Lucia 09 Atletický klub Šurany 07.16 07.16
Mžky guľa 2 kg (1/4) Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava 06.34 06.34
Mžky guľa 2 kg (3/4) Masaryková Martina 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžky guľa 2 kg Ostrčilová Aneta 10 Slávia Trenčín o.z. 07.11 07.11
Mžky guľa 2 kg Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske 08.43 08.43
Mžky guľa 2 kg Tubonemi Layla 09 Atletický klub Bojničky 11.56 11.56
Mžky guľa 2 kg Vdoviaková Soňa 09 AO TJ Spartak Myjava 08.09 08.09
Mžky guľa 2 kg Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 11.10 11.10
Mžky kriket Bachárová Nikola 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 29.59 29.59
Mžky kriket Cintulová Agáta 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 28.37 28.37
Mžky kriket (1/3) Dobiašová Nina 10 Slávia Trenčín o.z. 30.04 30.04
Mžky kriket Dugová Simona 10 AO TJ Spartak Myjava 40.26 40.26
Mžky kriket Filipčíková Valentína 10 ŠK ŠOG Nitra 22.92 22.92
Mžky kriket Frajtová Klára 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Gálová Nina 10 TJ Olympia Galanta 21.50 21.50
Mžky kriket Hartmanová Sofia 10 Atletika ŠK Skalica 44.18 44.18
Mžky kriket Homolová Alexandra 11 AK AŠK Slávia Trnava 12.62 12.62
Mžky kriket Horná Simona 11 AK Junior Holič 31.25 31.25
Mžky kriket Chudá Tereza 11 Slávia Trenčín o.z. 21.61 21.61
Mžky kriket Kepáková Emma 10 AK Junior Holič 16.30
Mžky kriket Kuželová Rebeka 09 Atletický club Nové Zámky 33.05 33.05
Mžky kriket Lašáková Esther 10 Atletika ŠK Skalica 37.53 37.53
Mžky kriket (1/4) Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava 38.76 38.76
Mžky kriket (1/4) Malec Nikol Lili 09 AK AŠK Slávia Trnava 15.30 15.30
Mžky kriket (1/3) Michalcová Michaela 10 Slávia Trenčín o.z. 26.80
Mžky kriket Opálková Zorka 09 AK AŠK Slávia Trnava 44.11 44.11
Mžky kriket Ostrčilová Aneta 10 Slávia Trenčín o.z. 23.02 23.02
Mžky kriket (1/1) Petrovič Juliana 10 TJ Olympia Galanta
Mžky kriket Podstupková Nina 13 AK AŠK Slávia Trnava 11.38 11.38
Mžky kriket Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 35.19 35.19
Mžky kriket (1/4) Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava 20.14 20.14
Mžky kriket (2/2) Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z. 32.65 32.65
Mžky kriket Strišovská Alexandra 10 ŠK ŠOG Nitra 14.31 14.31
Mžky kriket Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske 42.30 42.30
Mžky kriket Tubonemi Layla 09 Atletický klub Bojničky 37.88 37.88
Mžky kriket (1/4) Vrždiakova Victoria 09 AK AŠK Slávia Trnava 30.18 30.18
Mžky 4 x 60 m kluby (3/1) Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (3/2) Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Dermíšková Michaela 09 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (3/4) Dubajová Laura 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Dugová Dominika 12 AO TJ Spartak Myjava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Fašanková Sára 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Gábová Martina 09 AO TJ Spartak Myjava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Hartmanová Sofia 10 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Hrebíková Eliška 09 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (3/1) Chudá Tereza 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Juhászová Karolína 10 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Košíková Tamara 10 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Kuvová Mária 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Lašáková Esther 10 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Masaryková Martina 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Medveďová Ivana 09 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Mičková Viktória 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Moravcova Martina 10 AO TJ Spartak Myjava
Mžky 4 x 60 m kluby (3/2) Novotná Katarína 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Ontkocová Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Ostrčilová Aneta 10 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Ostrovská Hana 10 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Papánková Klaudia 09 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Petrovič Juliana 10 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Psotná Eliška 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Rakúsová Nika 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Sládečková Zoja 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Sláviková Lea 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Sofková Natália 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Sofková Terézia 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Šimurdová Pulína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Špániková Natália 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Šupicová Petra 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Šurinová Sofia 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (4/1) Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (3/4) Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Tubonemi Layla 09 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Urbanová Timea 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (3/3) Václavová Timea 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (3/3) Vrždiakova Victoria 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Zríniová Nina 09 AO TJ Spartak Myjava