<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

3. kolo družstiev ZsAZ ml. žiakov a ml. žiačok, dorastencov a dorasteniek, juniorov a junioriek, mužov a žien, Trnava, 19. 6. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 100 m Fabián Martin 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.39 11.10
M 100 m Lančarič Roman 70 AK AŠK Slávia Trnava 12.94
M 100 m Noskovič Ladislav 80 AC Stavbár Nitra 11.66 11.10
M 100 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 11.50 11.36
M 200 m Lančarič Roman 70 AK AŠK Slávia Trnava 26.22 25.97
M 200 m Lopuch Marián 67 AC Stavbár Nitra 28.80 28.20
M 200 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 22.67 22.67
M 400 m pr. 91,4 Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava 53.33 53.33
M 400 m pr. 91,4 Krška Peter 02 AC Stavbár Nitra 53.89 53.89
M 400 m pr. 91,4 Ševčík Adam 00 Slávia Trenčín o.z. 55.90 54.98
M 400 m pr. 91,4 Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra 58.30 56.79
M 2000 m pr. 83,8 Mazúch Dávid 96 ŠK ŠOG Nitra
M výška Kadák Mário 02 Slávia Trenčín o.z. 185 195
M žrď Kremser Aleš 72 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 380 400
M žrď Vašina Jozef 66 AC Stavbár Nitra 370 403
M diaľka Kadák Mário 02 Slávia Trenčín o.z. 651 652
M guľa 7,26 kg Kadák Mário 02 Slávia Trenčín o.z. 10.47 10.47
M guľa 7,26 kg Kong Chin Poh (MAS) 00 Malaysia 16.87
M disk 2 kg Ernest Filip 95 Slávia Trenčín o.z. 46.08 46.08
M disk 2 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 52.32 55.00
M disk 2 kg Shamshuddin Irfan (MAS) 95 Malaysia 62.55
J 100 m Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 11.69 11.36
J 100 m Ševčík Lukáš 03 Slávia Trenčín o.z. 11.15 11.15
J 200 m Lukšo Mário 03 Slávia Trenčín o.z. 22.74 22.74
J 400 m Henry Franklin 04 AK AŠK Slávia Trnava 48.03 48.03
J 400 m Jarábek Marco 03 Slávia Trenčín o.z. 53.12 53.12
J 400 m Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 55.08
J 400 m Lukšo Mário 03 Slávia Trenčín o.z. 51.67 51.67
J 400 m Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 51.95 51.95
J 1500 m Lelovský Adam 04 AK AŠK Slávia Trnava 5:00.16
J 110 m pr. 99,1 Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 15.19
J 110 m pr. 99,1 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 14.63 14.63
J 110 m pr. 99,1 Ševčík Lukáš 03 Slávia Trenčín o.z. 14.38 14.38
J výška Miko Dominik 03 AK AŠK Slávia Trnava 176 180
J žrď Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 360 360
J žrď Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 370 400
J diaľka Hletko Martin 04 Slávia Trenčín o.z. 619 641
J diaľka Šutý Štefan 04 Slávia Trenčín o.z. 610 610
J trojskok Hletko Martin 04 Slávia Trenčín o.z. 12.83 12.95
J guľa 6 kg Anak Rigan Jonah Chang (MAS) 03 Malaysia 19.41
J guľa 6 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZTS Martin 13.58 13.92
J guľa 6 kg Šula Karel 03 BK hraj na tie nohy Bratislava 19.70 19.70
J disk 1,75 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZTS Martin 32.99 32.99
J disk 1,75 kg Prochác Filip 03 Atletický klub Bojničky 45.27 46.73
J oštep 800 g Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava 53.08 53.08
Dci 100 m Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany 12.37 12.37
Dci 100 m Akbuluto Taner 06 Slávia Trenčín o.z. 13.04 13.04
Dci 100 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 12.64 12.64
Dci 100 m Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina
Dci 100 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 11.99 11.99
Dci 100 m (1/3) Drobena Ján 07 Slávia Trenčín o.z. 13.79
Dci 100 m Ďuriš Martin 08 Slávia Trenčín o.z. 12.56 12.56
Dci 100 m Halász Alex 06 AK AŠK Slávia Trnava 13.05 13.05
Dci 100 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 11.19 11.19
Dci 100 m Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava 12.85 12.85
Dci 100 m Keketi Leon 08 AK AŠK Slávia Trnava 15.02 15.02
Dci 100 m Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky
Dci 100 m (1/2) Mészáros Lukáš 06 TJ Olympia Galanta 12.80 12.80
Dci 100 m Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 12.13 12.13
Dci 100 m Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 100 m Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky
Dci 100 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 11.67 11.67
Dci 100 m Petrovics Sebastián 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 100 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany
Dci 100 m Repa Samuel 07 TJ Olympia Galanta 12.44 12.44
Dci 100 m Surový Jakub 08 Atletika ŠK Skalica
Dci 100 m Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 12.08 12.08
Dci 100 m Šimek Daniel 08 AK Inter-SC Bratislava 13.37 13.37
Dci 100 m Tóth Bence 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 12.05 12.05
Dci 200 m Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany 25.44 25.44
Dci 200 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 25.71 25.62
Dci 200 m Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 200 m Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 200 m (1/3) Drobena Ján 07 Slávia Trenčín o.z. 26.87 26.87
Dci 200 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 22.80 22.80
Dci 200 m Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava 26.59
Dci 200 m Laczkó Dániel 06 Atletický club Nové Zámky 25.91 25.91
Dci 200 m Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky
Dci 200 m Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky 24.15 24.15
Dci 200 m Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky
Dci 200 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 23.17 23.17
Dci 200 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany
Dci 200 m Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 200 m Surový Jakub 08 Atletika ŠK Skalica
Dci 200 m Šimek Daniel 08 AK Inter-SC Bratislava 26.96 26.96
Dci 400 m Brezovský Lukáš 05 AK AŠK Slávia Trnava 57.94 57.94
Dci 400 m Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra 55.06 55.06
Dci 400 m Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky 56.71 56.71
Dci 400 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 53.52 53.52
Dci 400 m (1/3) Drobena Ján 07 Slávia Trenčín o.z. 64.55
Dci 400 m Petrovics Sebastián 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 400 m Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava 58.31 57.72
Dci 400 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 800 m Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:24.42 2:24.42
Dci 800 m Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 2:13.78 2:13.78
Dci 800 m Mandák Alex 07 ŠK Atóm Levice 2:02.12 2:02.12
Dci 800 m Massalkhi Adam 08 TJ Družba Piešťany 2:15.91 2:15.91
Dci 800 m (1/4) Melo Michal 06 TJ Olympia Galanta
Dci 800 m Poláček Dávid 05 ŠK ŠOG Nitra
Dci 800 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 2:40.48 2:40.48
Dci 800 m Spillere Gianluca 05 ŠK ŠOG Nitra 2:22.43 2:22.43
Dci 800 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:19.16
Dci 1500 m Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 4:44.05 4:44.05
Dci 1500 m Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 1500 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 4:50.41 4:48.24
Dci 3000 m Fonód Bence 05 Atletický club Nové Zámky 10:55.79
Dci 110 m pr. 91,4 Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 19.74 18.73
Dci 110 m pr. 91,4 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 18.03 18.03
Dci 110 m pr. 91,4 Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 13.98 13.98
Dci 110 m pr. 91,4 Mikula Gabriel 05 Slávia Trenčín o.z. 15.55 15.55
Dci 110 m pr. 91,4 Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky
Dci 300 m pr. 83,8 Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 47.38 47.38
Dci 300 m pr. 83,8 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 42.66 42.66
Dci 300 m pr. 83,8 Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 300 m pr. 83,8 Mikula Gabriel 05 Slávia Trenčín o.z. 42.34 42.34
Dci 300 m pr. 83,8 Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 43.57 43.57
Dci 300 m pr. 83,8 Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 48.78
Dci 2000 m pr. 83,8 Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 07:01.34 06:52.34
Dci 2000 m pr. 83,8 Laczkó Dániel 06 Atletický club Nové Zámky
Dci výška (1/2) Bičan David Dexter 06 TJ Olympia Galanta 135
Dci výška Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 165 165
Dci výška Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 169 169
Dci výška Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 160 160
Dci žrď Černý Alan 05 ŠK ŠOG Nitra 440 440
Dci žrď Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky 260 260
Dci žrď Poláček Dávid 05 ŠK ŠOG Nitra 370 370
Dci žrď Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 280 280
Dci diaľka Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany 523 528
Dci diaľka Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 539 539
Dci diaľka Černý Alan 05 ŠK ŠOG Nitra 573 573
Dci diaľka Keketi Leon 08 AK AŠK Slávia Trnava 414 414
Dci diaľka Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 547 547
Dci diaľka Kuzmický Lukáš 06 MŠk Žiar nad Hronom 562 562
Dci diaľka Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 558 558
Dci diaľka Tóth Bence 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 590 590 590
Dci trojskok Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 11.87 11.87
Dci trojskok Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.71 11.71
Dci guľa 5 kg Čaprda Jakub 06 TJ Olympia Galanta 08.85 08.85
Dci guľa 5 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 13.90 13.90
Dci guľa 5 kg Dobiáš Daniel 06 ŠK ŠOG Nitra 10.05 10.05
Dci guľa 5 kg Ďuriš Martin 08 Slávia Trenčín o.z.
Dci guľa 5 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 06.56 06.56
Dci guľa 5 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.73 09.73
Dci guľa 5 kg Müller Pavol 05 TJ Družba Piešťany 13.75 13.75
Dci disk 1,5 kg Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky
Dci disk 1,5 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 39.62 42.45
Dci disk 1,5 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 27.29 27.29
Dci disk 1,5 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava 18.83 18.83
Dci disk 1,5 kg Müller Pavol 05 TJ Družba Piešťany 41.72 41.72
Dci disk 1,5 kg Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky
Dci kladivo 5 kg Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky
Dci kladivo 5 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 35.20 35.20
Dci kladivo 5 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 20.29 20.29
Dci kladivo 5 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava 28.79 28.79
Dci kladivo 5 kg (1/4) Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky
Dci oštep 700 g Bičan David Dexter 06 TJ Olympia Galanta 33.39 33.39
Dci oštep 700 g Halász Alex 06 AK AŠK Slávia Trnava 36.15 36.15
Dci oštep 700 g Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky 34.45 34.45
Dci oštep 700 g Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 46.09 46.09
Dci 1-2-3-4 kluby (2/2) Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (2/4) Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) Bičan David Dexter 06 TJ Olympia Galanta
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (2/3) Brezovský Lukáš 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (2/1) Halász Alex 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby (2/3) Laczkó Dániel 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) Melo Michal 06 TJ Olympia Galanta
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) Mészáros Lukáš 06 TJ Olympia Galanta
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby (2/1) Petrovics Sebastián 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (2/2) Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) Repa Samuel 07 TJ Olympia Galanta
Dci 1-2-3-4 kluby (2/4) Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60 m (1/2) Antala Matej 12 Atletický oddiel Partizánske 10.70 10.70
Mžci 60 m (1/4) Barcaj Jakub 12 ŠK Jablonica 10.48 10.40
Mžci 60 m Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky 09.00 09.00
Mžci 60 m Berkeš Adam 09 ŠK ŠOG Nitra 09.92 09.92
Mžci 60 m Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.76 09.76
Mžci 60 m Binovec Lukáš 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.99 10.99
Mžci 60 m Bíró Szebasztián 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 08.37 08.37
Mžci 60 m (1/4) Bougdar Omar 10 Slávia Trenčín o.z. 08.47 08.47
Mžci 60 m Brachňák Jakub 11 ŠK ŠOG Nitra 09.44 09.44
Mžci 60 m Čápek Maximilián 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 60 m Drahovský Damián 10 Atletický klub Bojničky 09.88 09.88
Mžci 60 m (1/3) Drengubiak Daniel 12 Slávia Trenčín o.z. 09.13 09.13
Mžci 60 m Dvorský Lukáš 13 Atletický klub Bojničky 09.78 09.78
Mžci 60 m Feranec Matej 12 Atletický klub Bojničky 10.18 10.18
Mžci 60 m (1/3) Fialka Richard 11 Atletický oddiel Partizánske 08.86 08.86
Mžci 60 m Flóriš Adam 09 ŠK ŠOG Nitra 09.42 09.42
Mžci 60 m Fülöp Lukáš 12 AK AŠK Slávia Trnava 09.32 09.32
Mžci 60 m Gajarský Marián 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.98 09.98
Mžci 60 m Gajda Michal 10 Atletika ŠK Skalica 09.23 09.08
Mžci 60 m Gajdoš Michal 09 Atletický klub Šurany 10.39
Mžci 60 m Gál Jakub 11 TJ Olympia Galanta 09.14 09.14
Mžci 60 m Glenda Max 11 ŠK ŠOG Nitra 09.42 09.42
Mžci 60 m Grúber Richard 10 Atletika ŠK Skalica 09.49
Mžci 60 m Hájnik Samuel 10 Atletika ŠK Skalica 09.98
Mžci 60 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 08.93 08.93
Mžci 60 m Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava 08.86 08.86
Mžci 60 m (1/3) Holý Dominik 09 Slávia Trenčín o.z. 08.65
Mžci 60 m Hritz Dávid 11 ŠK ŠOG Nitra 10.04 10.04
Mžci 60 m Jaroš Michal 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 60 m Kiss Alex 09 TJ Olympia Galanta 08.52 08.52
Mžci 60 m Kolarik Matej 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.09 10.09
Mžci 60 m Kováč Samuel 11 Detský atletický klub Tlmače 09.76 09.72
Mžci 60 m (1/2) Kovár Matej 11 TJ Družba Piešťany 10.12 10.12
Mžci 60 m (1/4) Krajč Jakub 12 ŠK Jablonica 10.37 10.37
Mžci 60 m Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce 09.91 09.60
Mžci 60 m (1/4) Kubala Jakub 11 TJ Družba Piešťany 09.43 09.43
Mžci 60 m Kuva Jozef 13 AK AŠK Slávia Trnava 10.01 10.01
Mžci 60 m Lukács Bálint 09 Atletický club Nové Zámky 09.38
Mžci 60 m Martiš Peter 10 ŠK Jablonica 08.56 08.56
Mžci 60 m (1/2) Massalkhi Daniel 10 TJ Družba Piešťany
Mžci 60 m (1/2) Matejov Alex 11 ŠK Jablonica 08.71 08.71
Mžci 60 m Nagy Matúš 10 TJ Olympia Galanta 10.09 10.09
Mžci 60 m Nagy Samuel 10 TJ Olympia Galanta 09.48 09.48
Mžci 60 m (1/4) Olšovský Dominik 10 ŠK Jablonica 10.81 10.81
Mžci 60 m Podstupka Peter 12 AK AŠK Slávia Trnava 10.93 10.93
Mžci 60 m Polák Matúš 10 ŠK ŠOG Nitra 08.52
Mžci 60 m Porubčin Ondrej 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.47 10.43
Mžci 60 m Rábara Bartolomej 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.27 10.27
Mžci 60 m Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.92
Mžci 60 m Svorad Simon 10 ŠK ŠOG Nitra 11.17
Mžci 60 m Šabík Filip 09 ŠK ŠOG Nitra 09.31 09.31
Mžci 60 m Šafranko Matyás 10 Atletický club Nové Zámky 09.53 09.53
Mžci 60 m Šilhavý Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava 12.11 12.00
Mžci 60 m Šimeg Teo 11 ŠK ŠOG Nitra 10.59 10.59
Mžci 60 m Štiak Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske 08.01 08.01
Mžci 60 m Šulla Richard 11 ŠK ŠOG Nitra 11.16 11.16
Mžci 60 m Švajda Filip 09 Atletický club Nové Zámky 10.23
Mžci 60 m Švec Samuel 09 AK Junior Holič
Mžci 60 m (1/2) Takáč Filip 11 Atletický oddiel Partizánske
Mžci 60 m Ternóczky Tobias 10 TJ Olympia Galanta 08.93 08.93
Mžci 60 m Troshupa Tobias 10 TJ Olympia Galanta 09.17 09.17
Mžci 60 m Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa 08.98 08.93
Mžci 60 m (1/3) Vailing Teodor 11 TJ Družba Piešťany 10.02 10.02
Mžci 60 m Varga Tomáš 10 TJ Olympia Galanta 09.85 09.85
Mžci 60 m Viskupič Adam 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.37
Mžci 60 m Vysudil Boris 12 AK AŠK Slávia Trnava 09.54 09.54
Mžci 60 m Zápražný Tadeáš 12 AK AŠK Slávia Trnava 10.16
Mžci 150 m (1/2) Antala Matej 12 Atletický oddiel Partizánske 27.59 27.59
Mžci 150 m (1/4) Barcaj Jakub 12 ŠK Jablonica 26.71
Mžci 150 m Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky 22.47 22.47
Mžci 150 m Bergmann David 11 AK AŠK Slávia Trnava 22.84 22.84
Mžci 150 m Berkeš Adam 09 ŠK ŠOG Nitra 27.03
Mžci 150 m Bíró Szebasztián 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 24.12
Mžci 150 m (1/4) Bougdar Omar 10 Slávia Trenčín o.z. 20.71 20.71
Mžci 150 m Brachňák Jakub 11 ŠK ŠOG Nitra 24.19 24.19
Mžci 150 m Cseri Šimon 11 ŠK ŠOG Nitra 23.68 23.68
Mžci 150 m Čišecký Filip 09 AK AŠK Slávia Trnava 23.91 23.91
Mžci 150 m Fančovič Samuel 11 AK AŠK Slávia Trnava 25.25 25.25
Mžci 150 m (1/3) Fialka Richard 11 Atletický oddiel Partizánske 25.50
Mžci 150 m Fülöp Lukáš 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 150 m Glenda Max 11 ŠK ŠOG Nitra 23.29 23.29
Mžci 150 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 21.65 21.65
Mžci 150 m Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava 21.91
Mžci 150 m Kiss Alex 09 TJ Olympia Galanta
Mžci 150 m (1/4) Krajč Jakub 12 ŠK Jablonica 25.91
Mžci 150 m Kuva Jozef 13 AK AŠK Slávia Trnava 27.52
Mžci 150 m Lancz Sebastián 09 TJ Olympia Galanta 23.54
Mžci 150 m Lukács Bálint 09 Atletický club Nové Zámky 22.99
Mžci 150 m Martinčík Alex 09 TJ Olympia Galanta
Mžci 150 m Mrva Sebastián 09 TJ Olympia Galanta 23.45 23.45
Mžci 150 m Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 20.22 20.22
Mžci 150 m Papay Michal 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 150 m Podstupka Peter 12 AK AŠK Slávia Trnava 26.45 26.45
Mžci 150 m Polák Matúš 10 ŠK ŠOG Nitra 21.02
Mžci 150 m Šabík Filip 09 ŠK ŠOG Nitra 23.66
Mžci 150 m Šafranko Matyás 10 Atletický club Nové Zámky 23.30 23.30
Mžci 150 m (1/2) Šarina Ivan 09 Slávia Trenčín o.z. 21.70 21.70
Mžci 150 m Šilhavý Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava 29.93 29.93
Mžci 150 m Štarke Fedor 10 ŠK ŠOG Nitra 22.06 22.06
Mžci 150 m Štiak Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske 21.06
Mžci 150 m Švajda Filip 09 Atletický club Nové Zámky 26.30
Mžci 150 m (1/2) Válek Daniel František 10 TJ Družba Piešťany
Mžci 150 m Varga Florián 10 Atletický club Nové Zámky 25.29 25.29
Mžci 150 m Venglík Jakub 09 ŠK ŠOG Nitra 21.64 21.64
Mžci 150 m Viskupič Adam 10 AK AŠK Slávia Trnava 26.20
Mžci 150 m Zápražný Tadeáš 12 AK AŠK Slávia Trnava 25.17
Mžci 600 m Bergmann David 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:01.03 2:01.03
Mžci 600 m Brezovský Tobiáš 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:27.91 2:27.91
Mžci 600 m (1/3) Bulejko Martin 09 Slávia Trenčín o.z. 1:48.04 1:48.04
Mžci 600 m Cseri Šimon 11 ŠK ŠOG Nitra 2:05.08 2:05.08
Mžci 600 m Čápek Maximilián 10 ŠK ŠOG Nitra 2:02.41 2:00.31
Mžci 600 m Dekan Andrej 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:12.42
Mžci 600 m Drahovský Damián 10 Atletický klub Bojničky 1:57.96 1:57.96
Mžci 600 m Droběna Juraj 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:46.63 2:46.63
Mžci 600 m Dvorský Lukáš 13 Atletický klub Bojničky 2:25.47 2:25.47
Mžci 600 m Feranec Matej 12 Atletický klub Bojničky 2:00.90 2:00.90
Mžci 600 m Gajarský Marián 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:15.29 2:15.29
Mžci 600 m Gál Jakub 11 TJ Olympia Galanta 1:56.86 1:56.86
Mžci 600 m Hájnik Juraj 11 Atletika ŠK Skalica 2:25.35 2:25.35
Mžci 600 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 1:53.94 1:53.87
Mžci 600 m Janíček Michal 10 TJ Olympia Galanta 2:00.93 2:00.93
Mžci 600 m Kolej Ondrej 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:00.51 2:00.51
Mžci 600 m (1/2) Kovár Matej 11 TJ Družba Piešťany 2:01.83 2:01.83
Mžci 600 m (1/4) Krajč Jakub 12 ŠK Jablonica 2:27.44 2:27.44
Mžci 600 m Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce 2:01.02 2:01.02
Mžci 600 m Kretter Michal 11 ŠK ŠOG Nitra 2:12.42 2:12.42
Mžci 600 m (1/4) Kubala Jakub 11 TJ Družba Piešťany 1:59.08 1:59.08
Mžci 600 m Michalík Marko 10 ŠK ŠOG Nitra 2:14.96 2:14.96
Mžci 600 m Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 1:43.57 1:43.57
Mžci 600 m Ontkoc Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava 1:50.03 1:50.03
Mžci 600 m Ontkoc Matúš 13 AK AŠK Slávia Trnava 2:09.64 2:09.64
Mžci 600 m Podstupka Peter 12 AK AŠK Slávia Trnava 2:19.60 2:19.60
Mžci 600 m Rábara Bartolomej 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:10.53 2:10.53
Mžci 600 m Slovák David 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 600 m Šafranko Matyás 10 Atletický club Nové Zámky 1:56.82 1:56.82
Mžci 600 m Šimeg Teo 11 ŠK ŠOG Nitra 2:40.63 2:40.63
Mžci 600 m Švajda Filip 09 Atletický club Nové Zámky 1:56.51 1:56.51
Mžci 600 m (1/2) Takáč Filip 11 Atletický oddiel Partizánske
Mžci 600 m (1/3) Vailing Teodor 11 TJ Družba Piešťany 2:11.52 2:11.52
Mžci 600 m Vysudil Boris 12 AK AŠK Slávia Trnava 2:02.03 2:02.03
Mžci 1500 m Brežný Matej 10 TJ Družba Piešťany 5:01.04 5:01.04
Mžci 1500 m Brizlák Denis 09 TJ Olympia Galanta
Mžci 1500 m (1/4) Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z. 6:49.36 6:49.36
Mžci 1500 m Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 6:24.42 6:24.42
Mžci 1500 m Flóriš Adam 09 ŠK ŠOG Nitra 5:32.27 5:32.27
Mžci 1500 m Garaj Lukáš 10 TJ Olympia Galanta 6:34.81 6:34.81
Mžci 1500 m (1/4) Haberern Daniel 11 TJ Družba Piešťany
Mžci 1500 m Martinčík Alex 09 TJ Olympia Galanta 6:32.35 6:32.35
Mžci 1500 m (1/1) Repta Martin 10 ŠK Jablonica
Mžci 1500 m (1/2) Šarina Ivan 09 Slávia Trenčín o.z. 5:13.91
Mžci 1500 m Šarišský Timotej 10 MŠk Žiar nad Hronom 5:47.01 5:47.01
Mžci 1500 m Švec Samuel 09 AK Junior Holič
Mžci 1500 m (1/2) Úradník Tadeáš 09 TJ Družba Piešťany
Mžci 1500 m Varga Florián 10 Atletický club Nové Zámky 6:33.73 6:33.73
Mžci 1500 m Volek-Mičo Juraj 10 Atletika ŠK Skalica 7:12.64 7:12.64
Mžci 1500 m (1/2) Vrba Vratko 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžci 1500 m Žambokréthy Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 5:31.63 5:31.63
Mžci 60m p 76,2-7,5 Bergmann David 11 AK AŠK Slávia Trnava 12.95 12.95
Mžci 60m p 76,2-7,5 (1/4) Bougdar Omar 10 Slávia Trenčín o.z. 10.36 10.36
Mžci 60m p 76,2-7,5 (1/4) Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z. 12.75 12.75
Mžci 60m p 76,2-7,5 (1/3) Holý Dominik 09 Slávia Trenčín o.z. 10.31 10.31
Mžci 60m p 76,2-7,5 Janíček Michal 10 TJ Olympia Galanta 12.83 12.83
Mžci 60m p 76,2-7,5 Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky 11.05 11.04
Mžci 60m p 76,2-7,5 (1/2) Macák Artur 11 Slávia Trenčín o.z. 14.15 14.15
Mžci 60m p 76,2-7,5 Troshupa Tobias 10 TJ Olympia Galanta 12.38 12.38
Mžci 60m p 76,2-7,5 Vitko Alex 09 TJ Olympia Galanta 18.19 18.19
Mžci 60m p 76,2-7,5 (1/2) Vrba Vratko 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžci 60m p 76,2-7,5 Zelenák Ivan 09 TJ Olympia Galanta 13.57 13.57
Mžci chôdza 2000 m (1/2) Macák Artur 11 Slávia Trenčín o.z. 15:42.66 15:42.66
Mžci chôdza 2000 m Nemašik Matej 09 TJ Olympia Galanta
Mžci výška Buzaši Marek 10 Atletický klub Bojničky 130 130
Mžci výška Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci výška Harašta Lukáš Július 10 TJ Olympia Galanta 125 125
Mžci výška Lancz Sebastián 09 TJ Olympia Galanta 120 120
Mžci výška Nemašik Matej 09 TJ Olympia Galanta 130 130
Mžci výška Vitko Alex 09 TJ Olympia Galanta 120 120
Mžci výška Zelenák Ivan 09 TJ Olympia Galanta
Mžci diaľka Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 368 368
Mžci diaľka Bíró Szebasztián 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 426 426
Mžci diaľka Brizlák Denis 09 TJ Olympia Galanta 325
Mžci diaľka (1/3) Bulejko Martin 09 Slávia Trenčín o.z. 413 413
Mžci diaľka Buzaši Marek 10 Atletický klub Bojničky 424 424
Mžci diaľka Čišecký Filip 09 AK AŠK Slávia Trnava 383 383
Mžci diaľka Gajda Michal 10 Atletika ŠK Skalica 323
Mžci diaľka Gajdoš Michal 09 Atletický klub Šurany 398 398
Mžci diaľka Grúber Richard 10 Atletika ŠK Skalica 344 344
Mžci diaľka Hájnik Juraj 11 Atletika ŠK Skalica 358 358
Mžci diaľka Hájnik Samuel 10 Atletika ŠK Skalica 335 335
Mžci diaľka (1/3) Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica 321 321
Mžci diaľka (1/3) Holý Dominik 09 Slávia Trenčín o.z. 470 470
Mžci diaľka Kolarik Matej 11 AK AŠK Slávia Trnava 338 338
Mžci diaľka Kováč Samuel 11 Detský atletický klub Tlmače
Mžci diaľka Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky 403 430
Mžci diaľka Ontkoc Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava 400 400
Mžci diaľka Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava 398 398
Mžci diaľka (1/1) Repta Martin 10 ŠK Jablonica
Mžci diaľka Švec Samuel 09 AK Junior Holič
Mžci diaľka (1/2) Takáč Filip 11 Atletický oddiel Partizánske
Mžci diaľka Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa 426 426
Mžci diaľka Volek-Mičo Juraj 10 Atletika ŠK Skalica 312 312
Mžci guľa 3 kg Bošnák Filip 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci guľa 3 kg Brezovský Tobiáš 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci guľa 3 kg (1/3) Drengubiak Daniel 12 Slávia Trenčín o.z. 05.80 05.80
Mžci guľa 3 kg Fančovič Samuel 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci guľa 3 kg Jaroš Michal 10 ŠK ŠOG Nitra 07.94 07.94
Mžci guľa 3 kg Kolarik Matej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci guľa 3 kg Kvočka Lukáš 09 TJ Olympia Galanta
Mžci guľa 3 kg (1/3) Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske 08.72 08.72
Mžci guľa 3 kg (1/2) Macák Artur 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžci guľa 3 kg Müller Adam 09 Atletický klub Šurany 08.97 08.97
Mžci guľa 3 kg Nemašik Matej 09 TJ Olympia Galanta 08.11 08.11
Mžci guľa 3 kg (1/4) Olšovský Dominik 10 ŠK Jablonica 06.06 06.06
Mžci guľa 3 kg Paulovič Ivan 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžci guľa 3 kg Pecko Samuel 10 AK AŠK Slávia Trnava 05.82 05.82
Mžci guľa 3 kg Sloboda Richard 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci guľa 3 kg Troshupa Tobias 10 TJ Olympia Galanta
Mžci guľa 3 kg Ušák Nikolas 09 ŠK ŠOG Nitra 07.36 07.36
Mžci guľa 3 kg (1/2) Válek Daniel František 10 TJ Družba Piešťany 07.80 07.80
Mžci guľa 3 kg (1/2) Vrba Vratko 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžci kriket (1/2) Antala Matej 12 Atletický oddiel Partizánske 21.15 21.15
Mžci kriket (1/4) Barcaj Jakub 12 ŠK Jablonica 22.94
Mžci kriket Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 35.34 36.47
Mžci kriket Binovec Lukáš 11 AK AŠK Slávia Trnava 36.01 36.01
Mžci kriket Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 25.83 25.83
Mžci kriket Dekan Andrej 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci kriket Fančovič Samuel 11 AK AŠK Slávia Trnava 40.76 40.76
Mžci kriket (1/3) Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica 32.98 32.98
Mžci kriket Hritz Dávid 11 ŠK ŠOG Nitra 20.34 20.34
Mžci kriket Kováč Samuel 11 Detský atletický klub Tlmače 17.90 21.93
Mžci kriket Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce 33.12 33.12
Mžci kriket Kretter Michal 11 ŠK ŠOG Nitra 31.53 31.53
Mžci kriket (1/3) Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske 36.40
Mžci kriket Martiš Peter 10 ŠK Jablonica 42.51 42.51
Mžci kriket (1/2) Matejov Alex 11 ŠK Jablonica 41.53 41.53
Mžci kriket Mrva Sebastián 09 TJ Olympia Galanta 36.70 36.70
Mžci kriket Nagy Matúš 10 TJ Olympia Galanta
Mžci kriket Nagy Samuel 10 TJ Olympia Galanta 40.53 40.53
Mžci kriket (1/4) Olšovský Dominik 10 ŠK Jablonica 27.89 27.89
Mžci kriket Papay Michal 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.10 10.10
Mžci kriket Pecko Samuel 10 AK AŠK Slávia Trnava 28.92 28.92
Mžci kriket Sloboda Richard 10 AK AŠK Slávia Trnava 22.94 22.94
Mžci kriket Svorad Simon 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžci kriket Šilhavý Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava 16.72 16.96
Mžci kriket Štarke Fedor 10 ŠK ŠOG Nitra 36.52 36.52
Mžci kriket Šulla Richard 11 ŠK ŠOG Nitra 35.61 35.61
Mžci kriket Ternóczky Tobias 10 TJ Olympia Galanta 40.28 40.28
Mžci kriket Ušák Nikolas 09 ŠK ŠOG Nitra 18.40
Mžci kriket Venglík Jakub 09 ŠK ŠOG Nitra 37.57
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Brezovský Tobiáš 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Brežný Matej 10 TJ Družba Piešťany
Mžci 4 x 60 m kluby (2/2) Brizlák Denis 09 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Bulejko Martin 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Dekan Andrej 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Drengubiak Daniel 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Fialka Richard 11 Atletický oddiel Partizánske (A)
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Gajarský Marián 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Gajda Michal 10 Atletika ŠK Skalica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Grúber Richard 10 Atletika ŠK Skalica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Hájnik Juraj 11 Atletika ŠK Skalica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Hájnik Samuel 10 Atletika ŠK Skalica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica
Mžci 4 x 60 m kluby (2/4) Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (2/4) Janíček Michal 10 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Kiss Alex 09 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (4/1) Kolej Ondrej 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Kovár Matej 11 TJ Družba Piešťany
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Kubala Jakub 11 TJ Družba Piešťany
Mžci 4 x 60 m kluby (3/1) Kuva Jozef 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske (A)
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Lukács Bálint 09 Atletický club Nové Zámky
Mžci 4 x 60 m kluby (2/1) Martinčík Alex 09 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Martiš Peter 10 ŠK Jablonica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Matejov Alex 11 ŠK Jablonica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Mrva Sebastián 09 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (2/3) Nagy Matúš 10 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Nagy Samuel 10 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske
Mžci 4 x 60 m kluby (3/2) Ontkoc Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (3/3) Ontkoc Matúš 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (2/2) Porubčin Ondrej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (2/3) Rábara Bartolomej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (3/4) Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Repta Martin 10 ŠK Jablonica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Sloboda Richard 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Šarina Ivan 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Štiak Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske (A)
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Ternóczky Tobias 10 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Válek Daniel František 10 TJ Družba Piešťany
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Varga Florián 10 Atletický club Nové Zámky
Mžci 4 x 60 m kluby (2/1) Zápražný Tadeáš 12 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 100 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 13.12 12.45
Ž 100 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.09 12.09
Ž 100 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 13.61 13.36
Ž 100 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.95 11.95
Ž 200 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 26.44 26.08
Ž 200 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 26.48 25.76
Ž 200 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 27.56 26.99
Ž 200 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 24.65 24.65
Ž 200 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 24.58 24.58
Ž 400 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 60.40 60.40
Ž 400 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 62.23 62.23
Ž 400 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 61.08 58.99
Ž 100 m pr. 83,8 Škvarková Stanislava 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.90
Ž 2000 m pr. 76,2 Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 7:30.35 7:30.35
Ž disk 1 kg Palanská Lenka 02 AK AŠK Slávia Trnava 41.22
Jky 100 m Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 13.37 12.47
Jky 100 m Blahová Chiara 03 Atletika ŠK Skalica 13.77 13.77
Jky 100 m Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z. 12.80 12.10
Jky 100 m Domonkosová Tímea 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 13.25 13.25
Jky 100 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 12.06 12.04
Jky 100 m Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 12.60 12.60
Jky 100 m Majerská Kristína 03 Slávia Trenčín o.z. 12.72 12.72
Jky 100 m Šupicová Lenka 03 Slávia Trenčín o.z. 13.21 13.21
Jky 100 m Švachová Martina 03 Slávia Trenčín o.z. 12.58 12.58
Jky 100 m Vodnyanszká Renáta 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 12.47
Jky 200 m Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 25.40 25.40
Jky 200 m Blahová Chiara 03 Atletika ŠK Skalica 28.37 28.37
Jky 200 m Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z. 25.28
Jky 200 m Domonkosová Tímea 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 27.59 27.59
Jky 200 m Majerská Kristína 03 Slávia Trenčín o.z. 26.14 26.14
Jky 200 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 25.09
Jky 200 m Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 29.94 29.94
Jky 400 m Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky 67.99 65.26
Jky 400 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 58.41 56.00
Jky 400 m Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 69.58 62.60
Jky 800 m Kršková Lucia 04 AC Stavbár Nitra 2:22.10 2:22.10
Jky 1500 m Bohunická Mária 03 Atletický klub Bojničky 5:58.54 5:41.04
Jky 100 m pr. 83,8 Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 14.47 14.47
Jky 100 m pr. 83,8 Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.44 14.44
Jky 300 m pr. 76,2 Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 45.96
Jky 300 m pr. 76,2 Švachová Martina 03 Slávia Trenčín o.z. 45.63 45.63
Jky výška Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 169 170
Jky výška Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 170 170
Jky žrď Havjerová Júlia 04 Slávia Trenčín o.z. 300 300
Jky žrď Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 305 305
Jky žrď Žitná Adela 04 ŠK ŠOG Nitra 285 285
Jky diaľka Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 546 546
Jky diaľka Šupicová Lenka 03 Slávia Trenčín o.z. 538 538
Jky trojskok Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 11.55 11.55
Jky trojskok Sviteková Nina 03 AK AŠK Slávia Trnava 09.60 09.60
Jky guľa 4 kg Kudlová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 08.98 08.98
Jky guľa 4 kg Miklovičová Lea 04 Atletický klub Bojničky 08.21 08.21
Jky guľa 4 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 08.56 09.11
Jky guľa 4 kg (1/3) Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 10.49 10.49
Jky disk 1 kg Kudlová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z.
Jky disk 1 kg Matulová Natália 04 AK AŠK Slávia Trnava 24.79 24.79
Jky disk 1 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 24.66 24.66
Jky disk 1 kg Procházková Vanda 03 Atletický klub Šurany 19.70 25.86
Jky disk 1 kg (1/3) Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 32.55 32.55
Jky kladivo 4 kg Miklovičová Lea 04 Atletický klub Bojničky
Jky kladivo 4 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 37.93 37.93
Jky kladivo 4 kg (1/3) Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 42.81 42.81
Jky oštep 600 g Lehotová Viktória 04 AK AŠK Slávia Trnava 19.05 19.05
Jky oštep 600 g Matulová Natália 04 AK AŠK Slávia Trnava 34.15 36.31
Jky oštep 600 g Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 39.91 40.75
Dky 100 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 12.92 12.92
Dky 100 m Demitrová Zara 05 Slávia Trenčín o.z. 13.87 13.87
Dky 100 m (1/4) Dominiková Vanesa 08 AK Borský Svätý Jur 14.32 14.32
Dky 100 m (1/4) Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z. 13.83 13.83
Dky 100 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 13.80 13.64
Dky 100 m Ďurišková Alžbeta 05 Slávia Trenčín o.z. 13.11 13.11
Dky 100 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 14.29 14.29
Dky 100 m Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 12.62 12.62
Dky 100 m Fedorová Alexandra 08 ŠK Jablonica
Dky 100 m Gáliková Eliška Ella 08 Funny athletics Piešťany 14.79 14.79
Dky 100 m Gereková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra
Dky 100 m Giraltošová Simona 08 ŠK ŠOG Nitra
Dky 100 m Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 15.26 15.26
Dky 100 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 12.62 12.62
Dky 100 m Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 14.57
Dky 100 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 12.91 12.91
Dky 100 m Haramiová Katarína 07 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 14.43 14.43
Dky 100 m (1/3) Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z.
Dky 100 m Hnida Oleksandra (UKR) 07 Ukrajina
Dky 100 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 12.77 12.77
Dky 100 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 13.36 13.36
Dky 100 m Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava 14.74 14.74
Dky 100 m Hutníková Sára 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 14.82 14.82
Dky 100 m Jarošová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra
Dky 100 m Jergušová Alexandra 08 ŠK ŠOG Nitra
Dky 100 m Kiralová Viktória 08 Funny athletics Piešťany 16.36 16.36
Dky 100 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 14.50 14.49
Dky 100 m Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava 14.71 14.71
Dky 100 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 13.52 13.52
Dky 100 m Madlušková Veronika 07 AO TJ Spartak Myjava
Dky 100 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 14.24 14.24
Dky 100 m Mičková Diana 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100 m Mitúchová Michala 07 Atletický klub Šurany
Dky 100 m Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra
Dky 100 m (1/2) Palkovičová Kristína 08 AK Borský Svätý Jur 14.53 14.53
Dky 100 m Pavelková Dominika 06 ŠK ŠOG Nitra 14.28 14.28
Dky 100 m Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 13.37 13.37
Dky 100 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 12.74 12.74
Dky 100 m Salášková Dorothea 05 Atletická akadémia Žilina 13.21 13.21
Dky 100 m Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 14.29 14.29
Dky 100 m Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z. 13.89 13.89
Dky 100 m Simon Klaudia 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 14.51 14.51
Dky 100 m Szabó Orsolya 06 Atletický club Nové Zámky 14.96 14.96
Dky 100 m Šantavá Olívia 08 ŠK ŠOG Nitra
Dky 100 m Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 13.83
Dky 100 m Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 14.04 13.66
Dky 100 m Titková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra
Dky 100 m Tóth Lilla 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Dky 100 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 13.38 13.27
Dky 100 m Zábojníková Simona 07 Atletický oddiel Žilina
Dky 100 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 12.89 12.59
Dky 200 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany
Dky 200 m Billiková Barbora 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m Demitrová Zara 05 Slávia Trenčín o.z. 28.77 28.77
Dky 200 m (1/4) Dominiková Vanesa 08 AK Borský Svätý Jur
Dky 200 m (1/4) Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z. 28.50 28.31
Dky 200 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 28.79 28.79
Dky 200 m Ďurišková Alžbeta 05 Slávia Trenčín o.z. 27.44 27.20
Dky 200 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 29.75 29.75
Dky 200 m Gáliková Eliška Ella 08 Funny athletics Piešťany 30.47 30.47
Dky 200 m Gereková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra
Dky 200 m Giraltošová Simona 08 ŠK ŠOG Nitra
Dky 200 m Hnida Oleksandra (UKR) 07 Ukrajina
Dky 200 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 28.06 28.06
Dky 200 m Jarošová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra
Dky 200 m Jergušová Alexandra 08 ŠK ŠOG Nitra
Dky 200 m Kiesel Stela 07 ŠK ŠOG Nitra
Dky 200 m Kiralová Viktória 08 Funny athletics Piešťany 34.40 34.40
Dky 200 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 29.99 29.99
Dky 200 m Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava 31.02 31.02
Dky 200 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 28.58 28.58
Dky 200 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 30.62 30.62
Dky 200 m Mičková Diana 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava 30.38 30.38
Dky 200 m Pavelková Dominika 06 ŠK ŠOG Nitra 30.35 30.35
Dky 200 m Plšeková Alexandra 06 Slávia Trenčín o.z. 28.46 28.46
Dky 200 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 26.04 26.04
Dky 200 m Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava 28.43 28.43
Dky 200 m Ravasová Adriana 05 ŠK ŠOG Nitra 28.98 27.61
Dky 200 m Salayová Michaela 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 28.33 28.33
Dky 200 m Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 30.79 30.79
Dky 200 m Szabó Orsolya 06 Atletický club Nové Zámky 31.23 31.23
Dky 200 m Šantavá Olívia 08 ŠK ŠOG Nitra
Dky 200 m Titková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra
Dky 200 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 28.31 27.90
Dky 400 m Bíliková Bronislava 08 Atletický klub Bojničky 71.43 71.43
Dky 400 m Ravasová Adriana 05 ŠK ŠOG Nitra 64.31 63.43
Dky 400 m Salayová Michaela 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 63.22 61.33
Dky 400 m Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z. 66.94 63.84
Dky 400 m (1/2) Štefánková Pavla 08 Slávia Trenčín o.z.
Dky 400 m Vyzváryová Mária 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 66.75 66.75
Dky 800 m Ciklaminiová Andrea 06 TJ Družba Piešťany 2:31.21 2:31.21
Dky 800 m (1/4) Čudaiová Viktória 07 Slávia Trenčín o.z. 2:44.11
Dky 800 m Gáliková Eliška Ella 08 Funny athletics Piešťany 2:28.24 2:28.24
Dky 800 m Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 2:24.67 2:24.67
Dky 800 m (1/3) Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z. 2:29.77 2:29.77
Dky 800 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 2:23.47 2:23.11
Dky 800 m Madlušková Veronika 07 AO TJ Spartak Myjava 2:40.21 2:40.21
Dky 800 m (1/2) Mikušová Ema 07 Slávia Trenčín o.z. 2:38.83 2:38.83
Dky 800 m Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:28.52 2:25.12
Dky 800 m Rošetzká Lucia 06 AK AŠK Slávia Trnava 3:09.62 3:09.62
Dky 800 m Stopová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 2:42.82 2:42.82
Dky 800 m Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 2:43.62 2:43.62
Dky 800 m Vyzváryová Veronika 08 Atletika Nové Mesto nad Váhom 2:44.01 2:44.01
Dky 1500 m Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany 5:11.56 5:06.62
Dky 1500 m Gorbatenková Simona 06 AK AŠK Slávia Trnava 5:53.41
Dky 1500 m Havjerová Michaela 06 Slávia Trenčín o.z. 5:43.06 5:43.06
Dky 1500 m (1/2) Janíková Petra 07 Slávia Trenčín o.z.
Dky 1500 m Sopková Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 3000 m Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky
Dky 100m p 76,2-8,5 Ďurišková Alžbeta 05 Slávia Trenčín o.z. 14.53 14.53
Dky 100m p 76,2-8,5 Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 17.17
Dky 100m p 76,2-8,5 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 16.38 16.38
Dky 100m p 76,2-8,5 Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 15.85 15.85
Dky 100m p 76,2-8,5 Moravíková Sofia 06 Slávia Trenčín o.z. 19.46 19.46
Dky 100m p 76,2-8,5 Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 14.49 14.49
Dky 100m p 76,2-8,5 Salášková Dorothea 05 Atletická akadémia Žilina 14.69 14.69
Dky 300 m pr. 76,2 Gorbatenková Simona 06 AK AŠK Slávia Trnava 57.71
Dky 300 m pr. 76,2 Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 55.94 53.58
Dky 300 m pr. 76,2 Kiesel Stela 07 ŠK ŠOG Nitra 52.12 52.12
Dky 300 m pr. 76,2 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 48.66 48.66
Dky 300 m pr. 76,2 Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 46.11 46.11
Dky 300 m pr. 76,2 Moravíková Sofia 06 Slávia Trenčín o.z.
Dky 300 m pr. 76,2 Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra 49.24
Dky 300 m pr. 76,2 Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 52.72 52.72
Dky 300 m pr. 76,2 (1/1) Vendžúrová Hana 07 Slávia Trenčín o.z. 51.92
Dky 300 m pr. 76,2 Zábojníková Simona 07 Atletický oddiel Žilina
Dky 300 m pr. 76,2 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 44.11
Dky 2000 m pr. 76,2 Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky
Dky 2000 m pr. 76,2 Lukesova Eliška 06 Slávia Trenčín o.z. 8:28.58 8:28.58
Dky 2000 m pr. 76,2 Sárazová Eva 07 ŠK ŠOG Nitra
Dky 2000 m pr. 76,2 Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky
Dky chôdza 3000 m (1/4) Bilibok Kinco Brigita (C) 06 AK Borský Svätý Jur 23:07.94 22:07.13
Dky chôdza 3000 m Holková Liliana 07 Atletický klub Bojničky 18:20.25
Dky chôdza 3000 m Hrabovská Viktória 08 Atletický klub Bojničky 20:41.90 20:41.90
Dky chôdza 3000 m Hudecová Lea 07 MŠk Žiar nad Hronom 18:31.34 17:56.27
Dky chôdza 3000 m Indrišková Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 15:33.48 15:33.48
Dky chôdza 3000 m Indrišková Timea 08 AK AŠK Slávia Trnava 16:47.13 16:47.13
Dky chôdza 3000 m Supeková Sofia 08 AK AŠK Slávia Trnava 16:52.71 16:52.71
Dky chôdza 3000 m Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky 18:21.49 17:55.61
Dky výška Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 160 160
Dky výška Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 153 153
Dky výška Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 158 158
Dky výška Hačková Lara 07 ŠK ŠOG Nitra 135 135
Dky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 150 150
Dky výška Mitúchová Michala 07 Atletický klub Šurany 156 158
Dky výška Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 145 148
Dky výška Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 145 145
Dky výška Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 135 135
Dky výška Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 155 155
Dky výška Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 150 150
Dky výška Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 145 145
Dky výška (1/1) Vendžúrová Hana 07 Slávia Trenčín o.z. 140 140
Dky výška Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica 145 145
Dky žrď Plšeková Alexandra 06 Slávia Trenčín o.z. 310 310
Dky diaľka Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 530
Dky diaľka (1/3) Čudaiová Viktória 07 Slávia Trenčín o.z. 427 427
Dky diaľka Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 449 459
Dky diaľka Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 468 481
Dky diaľka (1/3) Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z. 502 502
Dky diaľka Hnida Oleksandra (UKR) 07 Ukrajina
Dky diaľka Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava 411 411
Dky diaľka Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 405 405
Dky diaľka Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra 527 527
Dky diaľka Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 495 495
Dky diaľka Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava 394 394
Dky diaľka (1/2) Palkovičová Kristína 08 AK Borský Svätý Jur 455 455
Dky diaľka Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava 408 477
Dky diaľka Salášková Dorothea 05 Atletická akadémia Žilina 529 529
Dky diaľka Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 493 493
Dky diaľka Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 463 463
Dky diaľka Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 443 443
Dky diaľka Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 573 573
Dky diaľka Vyzváryová Mária 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 450
Dky trojskok Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 10.93 10.93
Dky trojskok Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 10.32 10.32
Dky trojskok Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 09.11 09.11
Dky trojskok Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 10.57 10.57
Dky trojskok Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 9.52 9.52
Dky guľa 3 kg Bódiková Jana 06 ŠK ŠOG Nitra 12.30 12.30
Dky guľa 3 kg (1/1) Dobiašová Martina 07 Slávia Trenčín o.z. 08.06 08.06
Dky guľa 3 kg Dömötörová Viktória 05 ŠK ŠOG Nitra 10.06 10.06
Dky guľa 3 kg (1/3) Gajdošová Lija 05 Slávia Trenčín o.z. 09.75 09.75
Dky guľa 3 kg Grňová Klára 05 ŠK ŠOG Nitra 12.85 12.85
Dky guľa 3 kg Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra 08.94 08.94
Dky guľa 3 kg Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur 08.75 08.75
Dky guľa 3 kg (1/2) Mikušová Ema 07 Slávia Trenčín o.z. 08.06 08.06
Dky guľa 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 08.97 08.97
Dky guľa 3 kg Rošetzká Lucia 06 AK AŠK Slávia Trnava 06.45 06.45
Dky guľa 3 kg (1/1) Sofková Roderika 07 AK Borský Svätý Jur 09.28 09.28
Dky guľa 3 kg Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.24 08.24
Dky guľa 3 kg Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava 10.48 10.48
Dky disk 1 kg Bódiková Jana 06 ŠK ŠOG Nitra 31.76 31.76
Dky disk 1 kg (1/1) Dobiašová Martina 07 Slávia Trenčín o.z. 18.71 18.71
Dky disk 1 kg Dömötörová Viktória 05 ŠK ŠOG Nitra 22.22 22.22
Dky disk 1 kg Farkašová Simona 08 Atletický club Nové Zámky
Dky disk 1 kg Grňová Klára 05 ŠK ŠOG Nitra 34.83 34.83
Dky disk 1 kg (1/2) Janíková Petra 07 Slávia Trenčín o.z.
Dky disk 1 kg Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 35.31 35.31
Dky disk 1 kg Moravíková Sofia 06 Slávia Trenčín o.z. 19.22 19.22
Dky disk 1 kg (1/1) Sofková Roderika 07 AK Borský Svätý Jur
Dky disk 1 kg Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 22.18 22.18
Dky disk 1 kg Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 16.39 17.10
Dky disk 1 kg (1/2) Štefánková Pavla 08 Slávia Trenčín o.z.
Dky disk 1 kg Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava 23.06 23.06
Dky kladivo 3 kg (1/3) Gajdošová Lija 05 Slávia Trenčín o.z. 33.17 33.17
Dky kladivo 3 kg Hranáková Paulína 08 Atletický klub Bojničky 24.23 24.23
Dky kladivo 3 kg (1/2) Janíková Petra 07 Slávia Trenčín o.z. 16.73 16.73
Dky kladivo 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 31.81 31.81
Dky kladivo 3 kg Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 24.67 24.67
Dky kladivo 3 kg Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 22.85 23.77
Dky kladivo 3 kg (1/2) Štefánková Pavla 08 Slávia Trenčín o.z. 17.99 17.99
Dky kladivo 3 kg Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava 27.84 27.84
Dky kladivo 3 kg Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 15.96 16.87
Dky oštep 500 g Bernátová Dominika 06 AK AŠK Slávia Trnava 28.82 28.82
Dky oštep 500 g Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 45.04 45.04
Dky oštep 500 g Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 24.17 24.17
Dky oštep 500 g (1/1) Dobiašová Martina 07 Slávia Trenčín o.z. 27.54 27.54
Dky oštep 500 g Farkašová Simona 08 Atletický club Nové Zámky 22.99 22.99
Dky oštep 500 g (1/3) Gajdošová Lija 05 Slávia Trenčín o.z. 23.20 29.16
Dky oštep 500 g Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 32.68 32.68
Dky oštep 500 g Grňová Klára 05 ŠK ŠOG Nitra 34.61
Dky oštep 500 g Hranáková Paulína 08 Atletický klub Bojničky
Dky oštep 500 g Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 28.93 28.93
Dky oštep 500 g Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra 23.34 23.34
Dky oštep 500 g Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica 28.55 28.55
Dky oštep 500 g Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 32.32 32.84
Dky oštep 500 g Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur 35.72 35.72
Dky oštep 500 g Mitúchová Michala 07 Atletický klub Šurany 22.97
Dky oštep 500 g Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava 25.78 27.01
Dky oštep 500 g Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 29.74 29.74
Dky oštep 500 g Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 22.10 23.49
Dky oštep 500 g Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica 26.75 26.75
Dky oštep 500 g Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Bíliková Bronislava 08 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby (2/4) Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby (2/1) Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Čudaiová Viktória 07 Slávia Trenčín o.z.
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Dominiková Vanesa 08 AK Borský Svätý Jur
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z.
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Farkašová Simona 08 Atletický club Nové Zámky
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby (2/2) Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Hranáková Paulína 08 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Mikušová Ema 07 Slávia Trenčín o.z.
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby (2/3) Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Palkovičová Kristína 08 AK Borský Svätý Jur
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Sofková Roderika 07 AK Borský Svätý Jur
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Szabó Orsolya 06 Atletický club Nové Zámky
Dky 1-2-3-4 kluby (2/1) Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Vendžúrová Hana 07 Slávia Trenčín o.z.
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky
Mžky 60 m (2/4) Antalová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske 10.41 10.41
Mžky 60 m Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany 09.63 09.63
Mžky 60 m (1/3) Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z. 08.19 08.19
Mžky 60 m Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce 09.66 09.66
Mžky 60 m Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.07 09.07
Mžky 60 m Bakošová Nina 10 ŠK ŠOG Nitra 11.78 11.78
Mžky 60 m Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.79 09.73
Mžky 60 m Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany 09.11 09.11
Mžky 60 m Blanářová Nela 10 ŠK ŠOG Nitra 10.46 10.46
Mžky 60 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 09.65 09.65
Mžky 60 m (1/2) Bobocká Sára 10 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 60 m (1/4) Bocková Daniela 10 Slávia Trenčín o.z. 09.75 09.75
Mžky 60 m Boledovičová Hana 11 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.08 09.08
Mžky 60 m Bukvová Martina 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.25 10.25
Mžky 60 m Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 09.32 09.32
Mžky 60 m Čekey Zara 09 ŠK ŠOG Nitra 08.84 08.84
Mžky 60 m Čerešňová Zuzana 10 Atletický club Nové Zámky 09.59
Mžky 60 m Čerňanská Liliana 12 AK AŠK Slávia Trnava 10.99 10.99
Mžky 60 m Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.98 09.98
Mžky 60 m Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.09 09.09
Mžky 60 m Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky 09.23 09.23
Mžky 60 m Dermíšková Michaela 09 Atletika ŠK Skalica 10.09
Mžky 60 m (2/2) Dobiašová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske (B) 12.18 12.18
Mžky 60 m Dohorák Panna 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 09.48 09.48
Mžky 60 m Ďurišová Rebeka 09 ŠK ŠOG Nitra 09.92 09.92
Mžky 60 m Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače 09.02 09.02
Mžky 60 m Dvorská Veronika 09 Atletický klub Bojničky 09.97 09.97
Mžky 60 m (1/4) Fazekašová Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 08.56 08.56
Mžky 60 m Fialková Zoja 13 Atletický oddiel Partizánske 09.74 09.74
Mžky 60 m Filipčíková Valentína 10 ŠK ŠOG Nitra 10.41 10.41
Mžky 60 m (2/4) Gajdošová Michaela 09 TJ Olympia Galanta 09.52 09.52
Mžky 60 m Gajová Ella 09 ŠK ŠOG Nitra 09.12 09.12
Mžky 60 m Gáliková Anetka 11 Funny athletics Piešťany 10.80
Mžky 60 m Gašperanová Linda 10 ŠK ŠOG Nitra 10.49 10.49
Mžky 60 m Gažiova Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.60 10.60
Mžky 60 m (1/4) Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica 10.17 10.17
Mžky 60 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 08.87 08.87
Mžky 60 m Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.48 09.48
Mžky 60 m Hanakovičová Nela 10 TJ Olympia Galanta 09.92 09.92
Mžky 60 m Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske 08.57 08.57
Mžky 60 m Havranová Simona 11 Detský atletický klub Tlmače 09.94 09.94
Mžky 60 m Holková Natália 10 Atletický klub Bojničky 10.40
Mžky 60 m Homolová Alexandra 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.75 10.75
Mžky 60 m Hrebíková Eliška 09 Atletický klub Bojničky 09.76 09.76
Mžky 60 m Hrušovská Lilien 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z. 08.87 08.87
Mžky 60 m (3/3) Hudecová Michaela 13 Atletický oddiel Partizánske 10.13 10.13
Mžky 60 m Hudecová Tamara 09 TJ Olympia Galanta 10.57 10.49
Mžky 60 m Chrenková Eliška 11 ŠK ŠOG Nitra 09.72 09.72
Mžky 60 m Ivičičová Magdaléna 10 Atletika ŠK Skalica
Mžky 60 m (1/4) Jamrichová Sofia 12 ŠK Jablonica 10.50 10.50
Mžky 60 m Jančová Roberta 11 Detský atletický klub Tlmače 10.58
Mžky 60 m Juhászová Jázmin 11 Atletický club Nové Zámky 09.67 09.67
Mžky 60 m Juhászová Karolína 10 Atletický club Nové Zámky 08.90 08.90
Mžky 60 m Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 08.46 08.46
Mžky 60 m Kimerlingová Tereza 09 Funny athletics Piešťany 09.37 09.37
Mžky 60 m Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 08.72 08.72
Mžky 60 m Kojšová Anna 09 Atletika ŠK Skalica 09.91
Mžky 60 m Košíková Tamara 10 Atletický club Nové Zámky 09.06 09.06
Mžky 60 m Kováčová Nela 10 ŠK ŠOG Nitra 09.85 09.85
Mžky 60 m Kováčová Zuzanna 09 ŠK ŠOG Nitra 09.19 09.19
Mžky 60 m Krajčovičová Hana 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.51 10.51
Mžky 60 m Králiková Aisha 12 ŠK ŠOG Nitra 12.38
Mžky 60 m Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 09.03 09.03
Mžky 60 m Kubištelová Lucia 09 Atletický klub Šurany 10.12 09.80
Mžky 60 m Kulichová Abigail 11 ŠK ŠOG Nitra 10.23 10.23
Mžky 60 m Kuvová Mária 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.82 09.82
Mžky 60 m Lauková Sofia 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.62 10.62
Mžky 60 m Lichtnerová Sofia 12 AK AŠK Slávia Trnava 10.48 10.48
Mžky 60 m Lopatková Valentína 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.65 09.65
Mžky 60 m Majerčíková Paulína 09 ŠK ŠOG Nitra 09.74 09.74
Mžky 60 m (2/4) Majerníková Tamara 10 TJ Olympia Galanta 10.20 10.20
Mžky 60 m Mičková Viktória 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.66 10.66
Mžky 60 m Moravcova Martina 10 AO TJ Spartak Myjava 09.45 09.45
Mžky 60 m Ondrášiková Sofia Mia 10 Atletika ŠK Skalica 09.76 09.76
Mžky 60 m Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.23 09.23
Mžky 60 m Penciaková Sarah 09 ŠK ŠOG Nitra 09.35 09.35
Mžky 60 m Petrovič Juliana 10 TJ Olympia Galanta 10.18 10.18
Mžky 60 m Pivková Nina 09 TJ Olympia Galanta
Mžky 60 m Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky 09.47 09.47
Mžky 60 m (1/4) Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica 09.77 09.77
Mžky 60 m Pospíšilová Hanka 10 AK AŠK Slávia Trnava 12.07
Mžky 60 m Pribilová Henrieta 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 60 m Rusňáková Alžbeta 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.40 10.40
Mžky 60 m Sasaráková Ester 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.64 09.64
Mžky 60 m Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.44 10.42
Mžky 60 m Sofková Terézia 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 09.58 09.58
Mžky 60 m (3/3) Sprušanská Lujza 10 Atletický oddiel Partizánske 10.57 10.57
Mžky 60 m Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 08.72 08.72
Mžky 60 m Strišovská Alexandra 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m Stupar Aleksandra 13 AK AŠK Slávia Trnava 10.56 10.56
Mžky 60 m Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 08.75 08.75
Mžky 60 m Svoradová Sofia Michaela 10 ŠK ŠOG Nitra 10.26
Mžky 60 m Szalayová Laura 10 ŠK ŠOG Nitra 09.74 09.74
Mžky 60 m Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky 09.45 09.45
Mžky 60 m Šándorová Karolína 10 ŠK ŠOG Nitra 10.31 10.31
Mžky 60 m Šimonová Natália 10 ŠK ŠOG Nitra 09.82 09.82
Mžky 60 m Šimurdová Pulína 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.85 10.85
Mžky 60 m Šišláková Veronika 10 Funny athletics Piešťany 09.57 09.57
Mžky 60 m Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske 09.21 09.14
Mžky 60 m Špániková Natália 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 10.28 10.28
Mžky 60 m Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce 09.69 09.69
Mžky 60 m Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.96 09.96
Mžky 60 m Tóthová Laura 10 Funny athletics Piešťany 09.22 09.22
Mžky 60 m Trnovcová Júlia 10 Funny athletics Piešťany 10.71 10.54
Mžky 60 m Urcikánová Klaudia 10 AK AŠK Slávia Trnava 11.63 11.63
Mžky 60 m Valachová Katarína 09 ŠK ŠOG Nitra 09.60 09.60
Mžky 60 m Valek Sára Alica 12 TJ Družba Piešťany 10.31 10.31
Mžky 60 m Véghová Lara 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 10.79 10.75
Mžky 60 m Visolajská Michaela 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m Zríniová Nina 09 AO TJ Spartak Myjava 08.98 08.98
Mžky 150 m (2/4) Antalová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske 28.13
Mžky 150 m Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany 23.84 23.84
Mžky 150 m Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce 24.84 24.84
Mžky 150 m Berecová Soňa 11 AK AŠK Slávia Trnava 24.72 24.72
Mžky 150 m Blanářová Nela 10 ŠK ŠOG Nitra 27.48
Mžky 150 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 24.33 24.33
Mžky 150 m (1/2) Bobocká Sára 10 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 150 m Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 22.53 22.53
Mžky 150 m Čekey Zara 09 ŠK ŠOG Nitra 22.39 22.39
Mžky 150 m Černá Petronela 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Čerňanská Liliana 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky 22.77 22.71
Mžky 150 m Dermíšková Michaela 09 Atletika ŠK Skalica 23.64 23.64
Mžky 150 m (2/2) Dobiašová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske (B)
Mžky 150 m Ďurišová Rebeka 09 ŠK ŠOG Nitra 24.97
Mžky 150 m Džalajová Lujza Karolyn 11 Atletický club Nové Zámky 27.98
Mžky 150 m (2/4) Fábiková Sofia 12 Atletický oddiel Partizánske 24.43 24.43
Mžky 150 m (1/4) Fazekašová Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 23.06
Mžky 150 m Fialková Zoja 13 Atletický oddiel Partizánske 27.42
Mžky 150 m Flajžíková Zoja 10 Atletika ŠK Skalica
Mžky 150 m (2/4) Gajdošová Michaela 09 TJ Olympia Galanta
Mžky 150 m Gajová Ella 09 ŠK ŠOG Nitra 24.35
Mžky 150 m Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky 24.96 24.96
Mžky 150 m Gáliková Anetka 11 Funny athletics Piešťany 26.95 26.95
Mžky 150 m Gašperanová Linda 10 ŠK ŠOG Nitra 28.38
Mžky 150 m Gažiova Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m (1/4) Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica 26.69
Mžky 150 m Genčúrová Michaela 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 22.06 22.06
Mžky 150 m Gračková Liliana Mária 11 AK AŠK Slávia Trnava 25.32 25.32
Mžky 150 m Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky 21.24 21.24
Mžky 150 m Hanakovičová Nela 10 TJ Olympia Galanta
Mžky 150 m Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske 20.93 20.93
Mžky 150 m Hartmanová Sofia 10 Atletika ŠK Skalica 23.24 23.24
Mžky 150 m (3/3) Hudecová Michaela 13 Atletický oddiel Partizánske 27.13
Mžky 150 m (1/3) Hudecová Naďa 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 150 m Ivičičová Magdaléna 10 Atletika ŠK Skalica
Mžky 150 m (1/4) Jamrichová Sofia 12 ŠK Jablonica 30.56
Mžky 150 m Jančovičová Magdaléna 11 ŠK ŠOG Nitra 25.11 25.11
Mžky 150 m Juhászová Jázmin 11 Atletický club Nové Zámky 24.55 24.55
Mžky 150 m Juhászová Karolína 10 Atletický club Nové Zámky 21.04 21.04
Mžky 150 m Kisová Réka 11 Atletický club Nové Zámky
Mžky 150 m Kňažíková Dominika 10 TJ Olympia Galanta
Mžky 150 m Kocianová Aneta 09 Atletika ŠK Skalica 23.93 23.93
Mžky 150 m Kojšová Anna 09 Atletika ŠK Skalica 24.44
Mžky 150 m Košíková Tamara 10 Atletický club Nové Zámky 21.87 21.87
Mžky 150 m Kováčová Nela 10 ŠK ŠOG Nitra 27.14
Mžky 150 m Kováčová Zuzanna 09 ŠK ŠOG Nitra 22.67 22.67
Mžky 150 m Králiková Aisha 12 ŠK ŠOG Nitra 24.33 24.33
Mžky 150 m Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 21.59 21.59
Mžky 150 m Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava 22.38 22.38
Mžky 150 m (1/3) Kúkelová Juliána 09 Slávia Trenčín o.z. 21.72 21.72
Mžky 150 m Kulichová Abigail 11 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Kuvová Mária 10 AK AŠK Slávia Trnava 25.04
Mžky 150 m Lichtnerová Sofia 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Lopatková Valentína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava 24.91 24.91
Mžky 150 m Majerčíková Paulína 09 ŠK ŠOG Nitra 25.15
Mžky 150 m Malec Nikol Lili 09 AK AŠK Slávia Trnava 23.85 23.85
Mžky 150 m Masarovičová Ema 11 AK AŠK Slávia Trnava 28.56 28.56
Mžky 150 m Mészárosová Vivien 09 TJ Olympia Galanta 24.21 24.21
Mžky 150 m Moravcova Martina 10 AO TJ Spartak Myjava 22.99 22.99
Mžky 150 m Papánková Klaudia 09 Atletika ŠK Skalica 27.68
Mžky 150 m Penciaková Sarah 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 22.85
Mžky 150 m Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky 23.22 23.22
Mžky 150 m Podstupková Nina 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m (1/4) Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica 25.64 25.64
Mžky 150 m Pribilová Henrieta 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 150 m Rusňáková Alžbeta 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Segešová Agáta 10 Atletický oddiel Partizánske 22.43
Mžky 150 m (1/4) Sládečková Zoja 09 Slávia Trenčín o.z. 22.85 22.85
Mžky 150 m Sláviková Lea 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 21.85 21.85
Mžky 150 m (2/3) Sovová Lenka 11 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 150 m (3/3) Sprušanská Lujza 10 Atletický oddiel Partizánske 25.24 25.24
Mžky 150 m Strišovská Alexandra 10 ŠK ŠOG Nitra 26.08 26.08
Mžky 150 m Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava 24.17 24.17
Mžky 150 m Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava 22.70 22.70
Mžky 150 m Svoradová Sofia Michaela 10 ŠK ŠOG Nitra 24.15 24.15
Mžky 150 m Szalayová Laura 10 ŠK ŠOG Nitra 28.19
Mžky 150 m Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky 24.36 24.36
Mžky 150 m Šándorová Karolína 10 ŠK ŠOG Nitra 26.22
Mžky 150 m Šimurdová Pulína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce 25.69 25.39
Mžky 150 m (1/2) Šupicová Petra 11 Slávia Trenčín o.z. 25.15 25.15
Mžky 150 m Trnovcová Júlia 10 Funny athletics Piešťany 26.17 26.17
Mžky 150 m Valachová Katarína 09 ŠK ŠOG Nitra 24.78
Mžky 150 m Visolajská Michaela 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany 21.90 21.90
Mžky 600 m Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany 2:16.36 2:16.35
Mžky 600 m (3/3) Avenová Alena 11 Atletický oddiel Partizánske 2:15.45 2:15.45
Mžky 600 m (1/3) Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z. 1:47.48 1:47.48
Mžky 600 m Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:06.87 2:06.87
Mžky 600 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 2:17.87 2:11.84
Mžky 600 m (1/4) Bocková Daniela 10 Slávia Trenčín o.z. 2:00.99 2:00.99
Mžky 600 m Bukvová Martina 10 Atletický klub Zlaté Moravce 2:19.77 2:19.77
Mžky 600 m Csontosová Anna 10 Atletický club Nové Zámky 2:22.4 2:22.4
Mžky 600 m Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 2:08.22 1:53.62
Mžky 600 m Černá Petronela 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:33.12 2:33.12
Mžky 600 m Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:13.26 2:13.26
Mžky 600 m Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava 1:56.38 1:55.68
Mžky 600 m (1/3) Dobiašová Nina 10 Slávia Trenčín o.z. 2:22.02 2:22.02
Mžky 600 m Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače 1:53.11 1:53.11
Mžky 600 m Dvorská Veronika 09 Atletický klub Bojničky 2:16.05 2:16.05
Mžky 600 m Filipčíková Valentína 10 ŠK ŠOG Nitra 2:34.51 2:34.51
Mžky 600 m (2/4) Gajdošová Michaela 09 TJ Olympia Galanta 2:03.77 2:03.77
Mžky 600 m Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 1:51.63 1:51.63
Mžky 600 m Hasáková Kristína 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:23.58 2:23.58
Mžky 600 m Hrebíková Eliška 09 Atletický klub Bojničky 2:00.56 2:00.56
Mžky 600 m Chrenková Eliška 11 ŠK ŠOG Nitra 2:08.84 2:08.84
Mžky 600 m Izakovičová Isabela 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Jančovičová Magdaléna 11 ŠK ŠOG Nitra 2:17.18 2:17.18
Mžky 600 m Kimerlingová Tereza 09 Funny athletics Piešťany 2:08.26 2:08.26
Mžky 600 m Kisová Réka 11 Atletický club Nové Zámky 2:18.99 2:18.99
Mžky 600 m Kuželová Rebeka 09 Atletický club Nové Zámky 2:02.67 2:02.67
Mžky 600 m Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky 2:28.19 2:28.19
Mžky 600 m Masarovičová Ema 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:36.09 2:36.09
Mžky 600 m Medveďová Ivana 09 Atletický klub Bojničky 2:22.35 2:22.35
Mžky 600 m Melicher Antónia 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 2:07.16 2:07.16
Mžky 600 m (2/3) Néčová Emma 12 Atletický oddiel Partizánske 2:11.67 2:11.67
Mžky 600 m Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:08.66 2:08.66
Mžky 600 m Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 1:58.68 1:58.68
Mžky 600 m Pospíšilová Hanka 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Pribilová Henrieta 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 600 m Sasaráková Ester 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:23.00 2:23.00
Mžky 600 m Šimonová Natália 10 ŠK ŠOG Nitra 2:13.60 2:13.60
Mžky 600 m Šišláková Veronika 10 Funny athletics Piešťany 2:13.58 2:13.58
Mžky 600 m Špániková Natália 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 2:04.72 2:04.72
Mžky 600 m (1/2) Šupicová Petra 11 Slávia Trenčín o.z. 2:16.75 2:16.75
Mžky 600 m Valek Sára Alica 12 TJ Družba Piešťany 2:15.59 2:15.59
Mžky 600 m Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky 1:56.90 1:56.90
Mžky 600 m Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany 2:00.67 1:56.17
Mžky 600 m Vrždiakova Victoria 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:24.14 2:24.14
Mžky 600 m Zríniová Nina 09 AO TJ Spartak Myjava 1:55.50 1:55.50
Mžky 1500 m Homolová Alexandra 11 AK AŠK Slávia Trnava 6:53.00 6:53.00
Mžky 1500 m Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 6:18.45 6:18.45
Mžky 1500 m Libichová Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava 6:45.65 6:45.65
Mžky 1500 m (1/1) Masárová Lýdia 10 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 1500 m (1/4) Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 6:10.58 5:57.54
Mžky 1500 m Papazova Mariia (C) 09 Atletický club Nové Zámky
Mžky 1500 m Podstupková Nina 13 AK AŠK Slávia Trnava 6:08.24 6:08.24
Mžky 1500 m Segešová Agáta 10 Atletický oddiel Partizánske 5:54.07 5:40.56
Mžky 1500 m (1/4) Sládečková Zoja 09 Slávia Trenčín o.z. 6:24.50 6:21.33
Mžky 1500 m Sláviková Lea 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 5:39.84 5:28.75
Mžky 1500 m (1/3) Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z. 6:02.55 6:02.55
Mžky 1500 m Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava 6:58.31 6:58.31
Mžky 1500 m Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava 7:45.99
Mžky 1500 m Tumová Hana 10 Atletický klub Bojničky 5:40.16 5:40.16
Mžky 1500 m (1/1) Urbanová Timea 12 Slávia Trenčín o.z. 5:46.58 5:46.58
Mžky 60m p 76,2-7,5 Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 11.93 11.93
Mžky 60m p 76,2-7,5 Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 11.30 11.30
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/2) Fašanková Sára 11 Slávia Trenčín o.z. 13.55 13.55
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/4) Fazekašová Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 10.26 10.26
Mžky 60m p 76,2-7,5 Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 10.20 10.20
Mžky 60m p 76,2-7,5 Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 10.59 10.59
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kňažíková Dominika 10 TJ Olympia Galanta 13.55 13.55
Mžky 60m p 76,2-7,5 Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava 11.78 11.78
Mžky 60m p 76,2-7,5 Libichová Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/1) Masárová Lýdia 10 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/4) Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 09.71 09.71
Mžky 60m p 76,2-7,5 Ontkocová Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 13.07 13.07
Mžky 60m p 76,2-7,5 Ostrovská Hana 10 Atletický klub Bojničky 13.32 13.32
Mžky 60m p 76,2-7,5 Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 11.19 11.19
Mžky 60m p 76,2-7,5 Rusňáková Alžbeta 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60m p 76,2-7,5 Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky 10.65 10.65
Mžky 60m p 76,2-7,5 Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava 15.01 14.14
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/3) Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z. 11.31 11.31
Mžky 60m p 76,2-7,5 Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava 12.43 12.43
Mžky 60m p 76,2-7,5 Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 12.65 11.92
Mžky 60m p 76,2-7,5 Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava 11.78 11.78
Mžky chôdza 2000 m Adamcová Alica 11 AK AŠK Slávia Trnava 11:51.05 11:51.05
Mžky chôdza 2000 m Bieberová Sarah 09 TJ Olympia Galanta 12:28.28 12:28.28
Mžky chôdza 2000 m Cintulová Agáta 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 11:10.03 11:10.03
Mžky chôdza 2000 m Džalajová Lujza Karolyn 11 Atletický club Nové Zámky
Mžky chôdza 2000 m (1/2) Fašanková Sára 11 Slávia Trenčín o.z. 14:36.44 14:36.44
Mžky chôdza 2000 m Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky 12:58.63 12:58.63
Mžky chôdza 2000 m Kolláriková Olívia 12 Miestny ŠK Borský Mikuláš 13:14.82 13:14.82
Mžky chôdza 2000 m Lakatošová Vivien 09 TJ Olympia Galanta
Mžky chôdza 2000 m Lasicová Nina 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 10:57.01 10:57.01
Mžky chôdza 2000 m Maslínová Tamara 09 AK Borský Svätý Jur 14:59.48 14:59.48
Mžky chôdza 2000 m Mészárosová Vivien 09 TJ Olympia Galanta 14:44.17 14:44.17
Mžky chôdza 2000 m Sofková Natália 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky chôdza 2000 m Supeková Stela 10 AK AŠK Slávia Trnava 11:50.42 11:50.42
Mžky chôdza 2000 m Tóthová Linda 09 ŠK ŠOG Nitra 12:29.60 12:29.60
Mžky chôdza 2000 m (1/1) Vengrin Leontina 09 Slávia Trenčín o.z. 15:04.86 15:04.86
Mžky výška Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 130 130
Mžky výška Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky 135 140
Mžky výška Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske 130 130
Mžky výška Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 125
Mžky výška Gračková Liliana Mária 11 AK AŠK Slávia Trnava 115 115
Mžky výška Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 135 135
Mžky výška Hrušovská Lilien 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžky výška Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z. 130 130
Mžky výška Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 145 149
Mžky výška Kocianová Aneta 09 Atletika ŠK Skalica 110 110
Mžky výška (2/4) Majerníková Tamara 10 TJ Olympia Galanta 110 110
Mžky výška Medveďová Ivana 09 Atletický klub Bojničky 130 130
Mžky výška Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky 145 145
Mžky výška Sofková Terézia 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 110 110
Mžky výška Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 115
Mžky výška Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava 100
Mžky výška Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky 125 125
Mžky výška (1/1) Vengrin Leontina 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky diaľka (3/3) Avenová Alena 11 Atletický oddiel Partizánske
Mžky diaľka (1/3) Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z. 416 435
Mžky diaľka Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky 432 435
Mžky diaľka Bieberová Sarah 09 TJ Olympia Galanta
Mžky diaľka Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany 396 396
Mžky diaľka Blahová Nella 10 Atletika ŠK Skalica 335 335
Mžky diaľka Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske 382 382
Mžky diaľka Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače 425 425
Mžky diaľka (2/4) Fábiková Sofia 12 Atletický oddiel Partizánske
Mžky diaľka Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 460 460
Mžky diaľka Gálová Nina 10 TJ Olympia Galanta 317 317
Mžky diaľka Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky 419 419
Mžky diaľka Havranová Simona 11 Detský atletický klub Tlmače
Mžky diaľka Holková Natália 10 Atletický klub Bojničky
Mžky diaľka Jančová Roberta 11 Detský atletický klub Tlmače 300 300
Mžky diaľka Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 394 394
Mžky diaľka Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 435 435
Mžky diaľka Kubištelová Lucia 09 Atletický klub Šurany 416 416
Mžky diaľka (1/3) Kúkelová Juliána 09 Slávia Trenčín o.z. 363 363
Mžky diaľka Lašáková Esther 10 Atletika ŠK Skalica 407 407
Mžky diaľka Lauková Sofia 11 AK AŠK Slávia Trnava 304 304
Mžky diaľka (1/4) Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 437 437
Mžky diaľka (2/3) Néčová Emma 12 Atletický oddiel Partizánske
Mžky diaľka Ontkocová Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 382 382
Mžky diaľka Papánková Klaudia 09 Atletika ŠK Skalica 364 364
Mžky diaľka Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 432 432
Mžky diaľka Petrovič Juliana 10 TJ Olympia Galanta
Mžky diaľka Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky 426 426
Mžky diaľka (2/3) Sovová Lenka 11 Atletický oddiel Partizánske
Mžky diaľka Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 435 435
Mžky diaľka Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava 339 339
Mžky diaľka Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce 346
Mžky diaľka Tóthová Laura 10 Funny athletics Piešťany 363 363
Mžky diaľka (1/1) Urbanová Timea 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžky diaľka Véghová Lara 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Mžky guľa 2 kg Berecová Soňa 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky guľa 2 kg Blahová Nella 10 Atletika ŠK Skalica 07.14 07.14
Mžky guľa 2 kg Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.20 09.20
Mžky guľa 2 kg Cintulová Agáta 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 07.50 07.50
Mžky guľa 2 kg Čerešňová Zuzana 10 Atletický club Nové Zámky
Mžky guľa 2 kg (1/3) Dobiašová Nina 10 Slávia Trenčín o.z. 04.07
Mžky guľa 2 kg Geletová Veronika 09 TJ Olympia Galanta 06.93 06.93
Mžky guľa 2 kg (1/3) Hudecová Naďa 11 Slávia Trenčín o.z. 08.22 08.22
Mžky guľa 2 kg Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.82 10.82
Mžky guľa 2 kg Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava 06.42 06.42
Mžky guľa 2 kg Kubištelová Lucia 09 Atletický klub Šurany 07.16 07.16
Mžky guľa 2 kg Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky guľa 2 kg Malec Nikol Lili 09 AK AŠK Slávia Trnava 07.37 07.37
Mžky guľa 2 kg (1/4) Sládečková Zoja 09 Slávia Trenčín o.z. 06.90 06.90
Mžky guľa 2 kg Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky 06.96 06.96
Mžky guľa 2 kg Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske 07.58 07.58
Mžky guľa 2 kg Tubonemi Layla 09 Atletický klub Bojničky 10.97 10.97
Mžky guľa 2 kg Vdoviaková Soňa 09 AO TJ Spartak Myjava 06.70
Mžky guľa 2 kg (1/1) Vengrin Leontina 09 Slávia Trenčín o.z. 07.96 07.96
Mžky guľa 2 kg Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 11.10 11.10
Mžky kriket Bakošová Nina 10 ŠK ŠOG Nitra 24.60 24.60
Mžky kriket Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 15.32 17.99
Mžky kriket Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany 23.56 23.56
Mžky kriket (1/4) Bocková Daniela 10 Slávia Trenčín o.z. 21.62 21.62
Mžky kriket Boledovičová Hana 11 ŠK ŠOG Nitra
Mžky kriket Bukvová Martina 10 Atletický klub Zlaté Moravce 16.90 16.90
Mžky kriket Cintulová Agáta 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky kriket Csontosová Anna 10 Atletický club Nové Zámky 33.74 33.74
Mžky kriket Čerešňová Zuzana 10 Atletický club Nové Zámky
Mžky kriket Čerňanská Liliana 12 AK AŠK Slávia Trnava 28.77 28.77
Mžky kriket Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 19.47
Mžky kriket Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava 31.33 37.85
Mžky kriket (1/3) Dobiašová Nina 10 Slávia Trenčín o.z. 29.68 29.68
Mžky kriket (2/2) Dobiašová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske (B) 13.42 13.42
Mžky kriket (1/2) Fašanková Sára 11 Slávia Trenčín o.z. 23.47 23.47
Mžky kriket Flajžíková Zoja 10 Atletika ŠK Skalica 28.53 28.53
Mžky kriket Gáliková Anetka 11 Funny athletics Piešťany 21.28 21.28
Mžky kriket Gálová Nina 10 TJ Olympia Galanta 21.50 21.50
Mžky kriket (1/4) Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica 29.46 29.46
Mžky kriket Geletová Veronika 09 TJ Olympia Galanta 26.41 26.41
Mžky kriket Gračková Liliana Mária 11 AK AŠK Slávia Trnava 19.79 19.79
Mžky kriket Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 15.43
Mžky kriket Hartmanová Sofia 10 Atletika ŠK Skalica 44.18 44.18
Mžky kriket Hasáková Kristína 10 AK AŠK Slávia Trnava 19.01 19.01
Mžky kriket Havranová Simona 11 Detský atletický klub Tlmače 19.23 19.23
Mžky kriket Homolová Alexandra 11 AK AŠK Slávia Trnava 12.62 12.62
Mžky kriket (1/3) Hudecová Naďa 11 Slávia Trenčín o.z. 18.94
Mžky kriket (1/4) Jamrichová Sofia 12 ŠK Jablonica 18.09 18.09
Mžky kriket Jančová Roberta 11 Detský atletický klub Tlmače 18.55 18.55
Mžky kriket Krajčovičová Hana 11 AK AŠK Slávia Trnava 15.39 15.39
Mžky kriket (1/3) Kúkelová Juliána 09 Slávia Trenčín o.z. 28.01 28.01
Mžky kriket Kuželová Rebeka 09 Atletický club Nové Zámky 30.48 30.48
Mžky kriket Lašáková Esther 10 Atletika ŠK Skalica
Mžky kriket Libichová Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava 21.03
Mžky kriket Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava 38.76 38.76
Mžky kriket Malec Nikol Lili 09 AK AŠK Slávia Trnava 15.30 15.30
Mžky kriket Masarovičová Ema 11 AK AŠK Slávia Trnava 13.78 13.78
Mžky kriket Melicher Antónia 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Mžky kriket Ondrášiková Sofia Mia 10 Atletika ŠK Skalica 31.33 31.33
Mžky kriket Opálková Zorka 09 AK AŠK Slávia Trnava 44.11 44.11
Mžky kriket Podstupková Nina 13 AK AŠK Slávia Trnava 10.70 10.70
Mžky kriket (1/4) Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica 11.80
Mžky kriket Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 31.16
Mžky kriket Sasaráková Ester 10 AK AŠK Slávia Trnava 19.23 19.23
Mžky kriket (2/3) Sovová Lenka 11 Atletický oddiel Partizánske 20.50 20.50
Mžky kriket (3/3) Sprušanská Lujza 10 Atletický oddiel Partizánske 17.02 17.02
Mžky kriket Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 32.41
Mžky kriket (1/3) Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z. 31.73 31.73
Mžky kriket Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske 36.74
Mžky kriket Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske 41.40 41.40
Mžky kriket Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava 12.01 13.00
Mžky kriket Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava 17.30
Mžky kriket Trnovcová Júlia 10 Funny athletics Piešťany
Mžky kriket Tubonemi Layla 09 Atletický klub Bojničky 34.28
Mžky kriket Tumová Hana 10 Atletický klub Bojničky 26.47 26.47
Mžky kriket Urcikánová Klaudia 10 AK AŠK Slávia Trnava 23.41 23.41
Mžky kriket Valek Sára Alica 12 TJ Družba Piešťany 21.18 21.18
Mžky kriket Vrždiakova Victoria 09 AK AŠK Slávia Trnava 30.18 30.18
Mžky kriket Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 34.85 34.85
Mžky 4 x 60 m kluby (3/2) Antalová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske (C)
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Avenová Alena 11 Atletický oddiel Partizánske (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Berecová Soňa 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Blahová Nella 10 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (3/4) Bobocká Sára 10 Atletický oddiel Partizánske (C)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 4 x 60 m kluby (3/4) Csontosová Anna 10 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Černá Petronela 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Dermíšková Michaela 09 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (3/1) Džalajová Lujza Karolyn 11 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Fábiková Sofia 12 Atletický oddiel Partizánske (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (3/1) Fialková Zoja 13 Atletický oddiel Partizánske (C)
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Flajžíková Zoja 10 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (3/4) Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Hanakovičová Nela 10 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Hartmanová Sofia 10 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Hasáková Kristína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (3/2) Holková Natália 10 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Hrebíková Eliška 09 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (3/3) Hudecová Michaela 13 Atletický oddiel Partizánske (C)
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Juhászová Jázmin 11 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Juhászová Karolína 10 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Kimerlingová Tereza 09 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Kojšová Anna 09 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Košíková Tamara 10 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Kuželová Rebeka 09 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Lašáková Esther 10 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Lopatková Valentína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Majerníková Tamara 10 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Masárová Lýdia 10 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Medveďová Ivana 09 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Mészárosová Vivien 09 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Néčová Emma 12 Atletický oddiel Partizánske (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Ondrášiková Sofia Mia 10 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Ostrovská Hana 10 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Papánková Klaudia 09 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Papazova Mariia (C) 09 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Petrovič Juliana 10 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby (3/3) Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Segešová Agáta 10 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Sláviková Lea 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Sofková Natália 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Sofková Terézia 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (3/2) Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Šišláková Veronika 10 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Špániková Natália 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Šupicová Petra 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Tóthová Laura 10 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby (3/1) Tubonemi Layla 09 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (3/3) Tumová Hana 10 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Urbanová Timea 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Urcikánová Klaudia 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Vrždiakova Victoria 09 AK AŠK Slávia Trnava