<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

53. rd International Race Walking Meeting Záhorácka "20", Borský Mikuláš, 4. 6. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 10 km chôdza Černý Dominik 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:42:26 0:41:38
M 10 km chôdza Duda Michal 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:46:47 0:46:47
M 10 km chôdza Dumitru Florin (CAN) 74 Kanada
M 10 km chôdza Gdula Lukáš (CZE) 91 Hviezda Pardubice z.s. 0:42:48
M 10 km chôdza Hlaváč Vít (CZE) 97 A.C. Tepo Kladno 0:42:43
M 10 km chôdza Machník Ľuboš 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:49:27 0:49:27
M 10 km chôdza Mencel Tomáš (H) 04 ŠK ŠOG Nitra 0:44:41 0:44:41
M 10 km chôdza Poláček Milan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 0:57:06 0:57:06
M 10 km chôdza Rízek Milan 78 Atletika ŠK Skalica 0:44:36 0:42:28
M 10 km chôdza Tanchev Stanislav (BUL) 75 Bulharsko
M 10 km chôdza Tóth Norbert (HUN) 01 Maďarsko 0:42:57
M 10 km chôdza Úradník Miroslav 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:40:50 0:40:50
J 10 km chôdza Morávek Jaromír (CZE) 03 AC Škoda Plzeň
J 10 km chôdza Papastergioy Andreas (GRE) 03 Grécko 0:46:11
Dci 5 km chôdza Bátovský Jakub 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 21:55 21:55
Dci 5 km chôdza Krestianko Filip 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 22:22 22:22
Žci 3 km chôdza Harman Samuel 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:32 17:32
Žci 3 km chôdza Krompaščík Šimon 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 16:59 16:59
Žci 3 km chôdza Mažgút Jakub 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 15:29 15:29
Žci 3 km chôdza Pačnik Jaka (SLO) 08 AK Radovljica
Žci 3 km chôdza Pfajfar Rok (SLO) 07 AK Radovljica
Žci 3 km chôdza Todorovic Dusan (SRB) 08 AK Vlasotince
Žci 3 km chôdza Topor Čeněk (CZE) 07 Jednota Orel Vyškov
Mžci 2 km chôdza Maltarič Tim (SLO) 09 AK Radovljica
V 5 km chôdza Andreoti Piergiorgio (ITA) 40 Centro Lazio Internationale
V 5 km chôdza Dostalík Václav (CZE) 40 AK Olomouc
V 5 km chôdza Graberec Ivan (CRO) 64 AK Svetice CRWT
V 5 km chôdza Haubrih Želimir (CRO) 63 AK Dinamo Zrinjevac CRWT
V 5 km chôdza Janouček Jiří (CZE) 51 TJ Jiskra Otrokovice
V 5 km chôdza Kovář Rostislav (CZE) 51 AK Olomouc
V 5 km chôdza Lackovič Boris (CRO) 82 AK Dinamo Zrinjevac CRWT
V 5 km chôdza Malecki Wademar (POL) 58 UKS Maraton-Korzeniowski.pl Bieruň
V 5 km chôdza Malík Ondrej 61 Miestny ŠK Borský Mikuláš 26:50 26:50
V 5 km chôdza Penolazzi Claudio (ITA) 55 Centro Lazzio Internationale
V 5 km chôdza Tadič Mladen (CRO) 59 AK Dinamo Zrinjevac
V 5 km chôdza Toporek Martin (CZE) 61 Znojmo
V 5 km chôdza Zámečník Peter 74 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 25:37 25:37
Ž 10 km chôdza Bilorus Alina (UKR) 93 Ukrajina
Ž 10 km chôdza Burzalová Hana 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:47:48 0:47:48
Ž 10 km chôdza Devaldová Karin 03 AK Slávia TU Košice 0:49:58 0:49:58
Ž 10 km chôdza Durdiaková Tereza (CZE) 91 Universita Brno
Ž 10 km chôdza Hačundová Ema 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:50:23 0:50:23
Ž 10 km chôdza Hakulinová Stanislava 03 AK Slávia TU Košice 0:51:51 0:51:51
Ž 10 km chôdza Koval Irina (UKR) 99 Ukrajina
Ž 10 km chôdza Mirotvortseva Jekaterina (EST) 02 Estónsko
Ž 10 km chôdza Olyanovska Lyudmila (UKR) 93 Ukrajina 0:41:42
Ž 10 km chôdza Ragasová Alžbeta 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0:48:55 0:48:55
Ž 10 km chôdza Savicevic Tijana (SRB) 94 AAK Nis
Ž 10 km chôdza Schevchuk Hanna (UKR) 96 Ukrajina
Ž 10 km chôdza Torma Anett (HUN) 84 Maďarsko
Ž 10 km chôdza Tsviliy Alina (UKR) 94 Ukrajina 0:41:31
Ž 10 km chôdza Žárska Klaudia 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:49:39 0:49:39
Jky 10 km chôdza Antic Tanja (SRB) 04 AK Dubocica
Jky 10 km chôdza Avenová Paulína 04 ŠK ŠOG Nitra 0:50:53 0:50:53
Jky 10 km chôdza Brnáková Barbora 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1:01:01 1:01:01
Jky 10 km chôdza Danilovic Una (SRB) 03 AK Pirot
Jky 10 km chôdza Hlaváčová Klára (CZE) 03 A.C. Tepo Kladnodno 0:54:11
Jky 10 km chôdza Karlsen Bekkestad Maren (NOR) 03 Sturla IF 0:49:46
Jky 10 km chôdza Nedeljkovic Anja (SRB) 03 AK Kruševac
Dky 5 km chôdza Franklová Alzběta (CZE) 05 SK Jeseniova
Dky 5 km chôdza Gazárková Mária 05 Miestny ŠK Borský Mikuláš 32:19 32:19
Dky 5 km chôdza Indrišková Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 26:08 26:08
Dky 5 km chôdza Krpan Josipa (CRO) 06 AK Dinamo Zrinjevac CRWT
Dky 5 km chôdza Pittnerová Adéla (CZE) 06 TJ Vrchlabí Smola Konstrukce
Dky 5 km chôdza Plešáková Michaela (CZE) 05 TJ Sokol České Budějovice
Dky 5 km chôdza Reicht Tamara (SLO) 05 AD Štajerska
Dky 5 km chôdza Stankovic Mina (SRB) 06 AK Pirot
Žky 3 km chôdza Djikic Andjela (SRB) 08 AK Vlasotince
Žky 3 km chôdza Gazárková Adriana 08 Miestny ŠK Borský Mikuláš 18:31 18:31
Žky 3 km chôdza Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 17:04 17:04
Žky 3 km chôdza Harež Milena (POL) 08 UKS Maraton-Korzeniowski.pl Bieruň
Žky 3 km chôdza Hrabovská Viktória 08 Atletický klub Bojničky
Žky 3 km chôdza Indrišková Timea 08 AK AŠK Slávia Trnava 15:57 15:57
Žky 3 km chôdza Jovanovic Marija (SRB) 08 AK Vlasotince
Žky 3 km chôdza Ristic Teodora (SRB) 08 AK Vlasotince
Žky 3 km chôdza Ritková Alexandra 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 20:15 20:15
Žky 3 km chôdza Sidor Emília (POL) 08 UKS Maraton-Korzeniowski.pl Bieruň
Žky 3 km chôdza Supeková Sofia 08 AK AŠK Slávia Trnava 17:05 17:05
Žky 3 km chôdza Zámečníková Kristína 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 15:56 15:56
Žky 3 km chôdza Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky 18:32 18:32
Mžky 2 km chôdza Cintulová Agáta 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 2 km chôdza Dorazilová Kristýna (CZE) 09 Jednota Orel Vyškov
Mžky 2 km chôdza Erneková Laura 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžky 2 km chôdza Jovanovic Mila (SRB) 09 AK Vlasotince
Mžky 2 km chôdza Kubalová Zara 10 AC VICTORIA Turany
Mžky 2 km chôdza Maslínová Tamara 09 AK Borský Svätý Jur 15:44 15:44
Mžky 2 km chôdza Pernická Dominika 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 09:50 09:50
Mžky 2 km chôdza Pustelnik Alexandra (POL) 09 UKS Maraton-Korzeniowski.pl Bieruň
Mžky 2 km chôdza Supeková Stela 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 2 km chôdza Tóthová Linda 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 2 km chôdza Tsianava Maria (GRE) 09 Grécko 11:01
Mžky 2 km chôdza Zemanová Viktorie (CZE) 09 Jednota Orel Vyškov
Vky 5 km chôdza Černá Dana 73 Atletika Nové Mesto nad Váhom 29:07
Vky 5 km chôdza Genčurová Jana 74 AK AŠK Slávia Trnava 31:30 31:30
Vky 5 km chôdza Kolasa Agnieszka (POL) 72 Poľsko
Vky 5 km chôdza Lisiecka Angelika (POL) 74 Poľsko
Vky 5 km chôdza Sleziona Karatzyna (POL) 70 UKS Maraton-Korzeniowski.pl Bieruň
Vky 5 km chôdza Vranková Ivana (CZE) 74 Jednota Orel Vyškov
Vky 5 km chôdza Ziólkowska Katarzyna (POL) 81 Poľsko
EleH 1 km chôdza Benčík Michal 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:43 04:43
EleH 1 km chôdza Kučera Matúš 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:47 05:47
Nžci 1 km chôdza Kara Lukáš 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:06 06:06
EleZ 1 km chôdza Cintulová Tereza 14 Miestny ŠK Borský Mikuláš 07:37 07:37
EleZ 1 km chôdza Dorazilová Veronika (CZE) 14 Jednota Orel Vyškov
EleZ 1 km chôdza Holecová Simona 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:24 06:24
EleZ 1 km chôdza Kočí Lucia 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 1 km chôdza Nesnadná Veronika 13 Miestny ŠK Borský Mikuláš
EleZ 1 km chôdza Poláková Terézia 14 Miestny ŠK Borský Mikuláš
EleZ 1 km chôdza Polohová Daniela 14 Lesky´s runners
EleZ 1 km chôdza Závodská Ema 13 Atletický klub Bojničky
Nžky 1 km chôdza Adamcová Alica 11 AK AŠK Slávia Trnava 05:24 05:24
Nžky 1 km chôdza Debnárová Tereza 12 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:00 06:00
Nžky 1 km chôdza Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky 05:40 05:40
Nžky 1 km chôdza Gligorijevic Una (SRB) 12 AK Vlasotince
Nžky 1 km chôdza Kolláriková Olívia 12 Miestny ŠK Borský Mikuláš 05:41 05:41
Nžky 1 km chôdza Lasicová Nina 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 05:00 05:00
Nžky 1 km chôdza Mihóková Nikola 11 ŠK Run For Fun Bratislava 06:26 06:26
Nžky 1 km chôdza Pikálková Gabriela 12 AK Junior Holič
Nžky 1 km chôdza Prevendar Mia (CRO) 11 AK Dynamo Zrinjevac CRWT
Nžky 1 km chôdza Skřivánková Nikola (CZE) 12 Jednota Orel Vyškov
Nžky 1 km chôdza Sofková Natália 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 06:23 06:06
Nžky 1 km chôdza Zemanová Andrea (CZE) 11 Jednota Orel Vyškov