<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

MSR v chôdzi juniorov 10km, M-AZB v chôdzi – žiacke kategórie – Petržalský chodecký míting, Bratislava, 21. 5. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 10 km chôdza Černý Dominik 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:42:26 0:41:38
M 10 km chôdza Machník Ľuboš 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:49:27 0:49:27
M 10 km chôdza Poláček Milan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 0:57:57 0:57:57
M 10 km chôdza Úradník Miroslav 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:40:50 0:40:50
J 10 km chôdza Duda Michal 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:46:47 0:46:47
J 10 km chôdza Krestianko Filip 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:45:57 0:45:57
J 10 km chôdza Mencel Tomáš (H) 04 ŠK ŠOG Nitra 0:45:30 0:45:30
Žci 2 km chôdza Harman Samuel 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11:15 11:15
Žci 2 km chôdza Mažgút Jakub 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10:35 10:35
Žci 2 km chôdza Rosenbaum Lukáš 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 09:09 09:09
V 5 km chôdza Malík Ondrej 61 Miestny ŠK Borský Mikuláš 26:50 26:50
Ž 10 km chôdza Burzalová Hana 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:47:48 0:47:48
Ž 10 km chôdza Hačundová Ema 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:50:23 0:50:23
Jky 10 km chôdza Avenová Paulína 04 ŠK ŠOG Nitra 0:50:53 0:50:53
Jky 10 km chôdza Brnáková Barbora 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1:01:01 1:01:01
Jky 10 km chôdza Devaldová Karin 03 AK Slávia TU Košice 0:49:58 0:49:58
Jky 10 km chôdza Hakulinová Stanislava 03 AK Slávia TU Košice 0:51:51 0:51:51
Jky 10 km chôdza Kurucová Terézia 05 ŠK ŠOG Nitra 0:48:55 0:48:55
Dky 5 km chôdza Dudová Ivana 05 Atletický klub ZTS Martin 26:49 26:35
Dky 5 km chôdza Gazárková Mária 05 Miestny ŠK Borský Mikuláš 32:19 32:19
Dky 5 km chôdza Indrišková Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 26:08 26:08
Dky 5 km chôdza Jančová Bibiána 06 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 27:31 27:31
Žky 2 km chôdza Gazárková Adriana 08 Miestny ŠK Borský Mikuláš 13:03 12:16
Žky 2 km chôdza Indrišková Timea 08 AK AŠK Slávia Trnava 12:01 12:01
Žky 2 km chôdza Kusá Petra 07 Atletický klub ZTS Martin 09:40 09:40
Žky 2 km chôdza Pernická Dominika 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10:06 10:06
Žky 2 km chôdza Ritková Alexandra 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žky 2 km chôdza Supeková Sofia 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 2 km chôdza Vránska Paulína 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žky 2 km chôdza Zámečníková Kristína 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10:10 10:10
Žky 2 km chôdza Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky 11:25 11:25
Mžky 1 km chôdza Cintulová Agáta 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 05:03 05:03
Mžky 1 km chôdza Erneková Laura 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:03 05:03
Mžky 1 km chôdza Supeková Stela 10 AK AŠK Slávia Trnava
Vky 5 km chôdza Genčurová Jana 74 AK AŠK Slávia Trnava 31:40 31:40
EleH 0,5km chôdza Benčík Filip 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2:44 2:44
EleH 0,5km chôdza Benčík Michal 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2:23 2:23
EleH 0,5km chôdza Masaryk Šimon 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 0,5km chôdza Mayer Roderik 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 0,5km chôdza Michalko Samuel 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 0,5km chôdza Polkan Allen 13 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 1 km chôdza Brynza Matúš 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 1 km chôdza Gadomský Jakub 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 1 km chôdza Kara Lukáš 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:06 06:06
EleZ 0,5km chôdza Cintulová Tereza 14 Miestny ŠK Borský Mikuláš 3:30 3:30
EleZ 0,5km chôdza Kočí Lucia 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 0,5km chôdza Kravčíková Liliana 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2:31 2:31
EleZ 0,5km chôdza Nesnadná Veronika 13 Miestny ŠK Borský Mikuláš
EleZ 0,5km chôdza Poláková Terézia 14 Miestny ŠK Borský Mikuláš
EleZ 0,5km chôdza Polohová Daniela 14 Lesky´s runners
EleZ 0,5km chôdza Šurganová Marcela 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 0,5km chôdza Tanková Tiffany 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 0,5km chôdza Závodská Ema 13 Atletický klub Bojničky
Nžky 1 km chôdza Adamcová Alica 11 AK AŠK Slávia Trnava 05:24 05:24
Nžky 1 km chôdza Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky
Nžky 1 km chôdza Holásková Simona 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 1 km chôdza Holentová Karolína 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 1 km chôdza Kolláriková Olívia 12 Miestny ŠK Borský Mikuláš 05:41 05:41
Nžky 1 km chôdza Kravčíková Jasmína 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:31 05:31
Nžky 1 km chôdza Lasicová Nina 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 05:00 05:00
Nžky 1 km chôdza Markušová Ester 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 1 km chôdza Masaryková Gabriela 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 1 km chôdza Mihóková Nikola 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 1 km chôdza Rebrošová Michaela 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 1 km chôdza Tužinská Daniela 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok