<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

1. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva skupina Sever, Martin, 15. 5. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Mžci 60 m Banáry Thomas 11 Atletický klub ZTS Martin 09.38 09.38
Mžci 60 m Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.51 10.49
Mžci 60 m (5/1) Belás Radovan 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 60 m Beňo Alex 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Mžci 60 m (2/3) Bezecný Lukáš 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.70 10.70
Mžci 60 m Briestenský Marek 10 AO Olympia Považská Bystrica 11.06 11.06
Mžci 60 m Ďaďo Ján 09 TJ Orava Dolný Kubín 09.80 09.80
Mžci 60 m Ďaďo Matej 11 TJ Orava Dolný Kubín 10.04 10.04
Mžci 60 m (5/1) Ďurkech Nikolas 10 AO Olympia Považská Bystrica 10.13 10.13
Mžci 60 m Faturík Sebastián 12 Atletika Dubnica nad Váhom 13.44
Mžci 60 m (3/3) Gajdoš Martin 09 ŠK Juventa Žilina 09.81 09.81
Mžci 60 m Haladej Ivan 09 AO Sparta Považská Bystrica 08.85 08.85
Mžci 60 m Haninec Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica 09.16 09.16
Mžci 60 m Hošták Lukáš 11 Atletika Dubnica nad Váhom 10.73
Mžci 60 m Hošták Šimon 14 Atletika Dubnica nad Váhom
Mžci 60 m Húdek Šimon 10 AO Olympia Považská Bystrica 09.87 09.87
Mžci 60 m Ilgo Lukáš 12 AO Sparta Považská Bystrica 10.60 10.60
Mžci 60 m (1/2) Ivan Tobias 10 CVČ Liptovský Mikuláš 09.70 09.70
Mžci 60 m Jahôdka Lucas 11 AO Sparta Považská Bystrica 10.24 10.24
Mžci 60 m Jaš Timur 09 AO Sparta Považská Bystrica 10.55 10.55
Mžci 60 m (1/2) Kandera Erik 09 Atletický klub ZZO Čadca 09.58 09.58
Mžci 60 m Koša Peter 12 Atletický oddiel Žilina 10.91 10.91
Mžci 60 m (5/1) Králik Martin 09 AO Olympia Považská Bystrica 09.50 09.50
Mžci 60 m (3/3) Laš Tomáš 10 ŠK Juventa Žilina
Mžci 60 m Michalička Quido 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.22 09.22
Mžci 60 m Mjartan Martin 09 Atletický klub ZTS Martin 08.60 08.60
Mžci 60 m Oško Filip 09 CVČ Liptovský Mikuláš 09.68 09.68
Mžci 60 m Pšenica Matej 11 Atletický oddiel Žilina 10.00 09.87
Mžci 60 m Ragan Richard 12 Atletika Dubnica nad Váhom
Mžci 60 m (3/3) Remšík Šimon 11 ŠK Juventa Žilina
Mžci 60 m Richvalský Štefan 11 Atletický klub ZTS Martin 10.12 10.12
Mžci 60 m (3/3) Sládek Richard 11 ŠK Juventa Žilina
Mžci 60 m (1/2) Slivka Martin 11 Atletický klub ZZO Čadca
Mžci 60 m (5/1) Svitek Maxim 10 AO Olympia Považská Bystrica 09.89 09.89
Mžci 60 m Šipka Patrik 10 AO Olympia Považská Bystrica 09.64 09.64
Mžci 60 m Škerda Matúš 09 TJ Orava Dolný Kubín 10.65 10.65
Mžci 60 m (1/1) Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica 08.84 08.84
Mžci 60 m Turčan Tomáš 12 Atletický klub ZTS Martin
Mžci 60 m (1/2) Valko Jakub 11 Atletický klub ZZO Čadca
Mžci 60 m Zábojník Samuel 11 Atletický oddiel Žilina 09.44 09.44
Mžci 60 m Zboran Sebastián 09 AO Olympia Považská Bystrica 12.54
Mžci 150 m (5/1) Belás Radovan 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 150 m Beňo Alex 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Mžci 150 m (2/3) Bezecný Lukáš 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžci 150 m Bobrík Sebastián 10 TJ Orava Dolný Kubín 23.74 23.74
Mžci 150 m (3/3) Capanda Dávid 13 ŠK Juventa Žilina
Mžci 150 m Haladej Ivan 09 AO Sparta Považská Bystrica 22.23 22.23
Mžci 150 m Hošták Lukáš 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Mžci 150 m Ilgo Lukáš 12 AO Sparta Považská Bystrica
Mžci 150 m Jahôdka Lucas 11 AO Sparta Považská Bystrica
Mžci 150 m (1/2) Kopček Jakub 10 CVČ Liptovský Mikuláš 23.47 23.47
Mžci 150 m Koša Peter 12 Atletický oddiel Žilina
Mžci 150 m (5/1) Králik Martin 09 AO Olympia Považská Bystrica 25.15 25.15
Mžci 150 m (3/3) Krutošík Michal 12 ŠK Juventa Žilina
Mžci 150 m (3/3) Laš Tomáš 10 ŠK Juventa Žilina
Mžci 150 m (3/4) Malíček Ľubomír 10 ŠK Juventa Žilina 24.68 24.68
Mžci 150 m Michalička Quido 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 23.78 23.78
Mžci 150 m Mjartan Martin 09 Atletický klub ZTS Martin 21.43 21.43
Mžci 150 m Pšenica Matej 11 Atletický oddiel Žilina 25.76
Mžci 150 m Ragan Richard 12 Atletika Dubnica nad Váhom
Mžci 150 m (3/3) Remšík Šimon 11 ŠK Juventa Žilina
Mžci 150 m (3/3) Sedliaček Šimon 09 ŠK Juventa Žilina 23.34 23.34
Mžci 150 m (3/3) Sládek Richard 11 ŠK Juventa Žilina
Mžci 150 m (5/1) Svitek Maxim 10 AO Olympia Považská Bystrica 26.25 26.25
Mžci 150 m Turčan Tomáš 12 Atletický klub ZTS Martin
Mžci 150 m (1/2) Valko Jakub 11 Atletický klub ZZO Čadca
Mžci 150 m Závoďančík Lukáš 10 TJ Orava Dolný Kubín 25.35 25.35
Mžci 600 m Bačeová Lea 09 AC VICTORIA Turany 2:25.20 2:25.20
Mžci 600 m Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:12.60 2:12.60
Mžci 600 m (3/3) Capanda Dávid 13 ŠK Juventa Žilina 2:07.63 2:07.63
Mžci 600 m Ďaďo Ján 09 TJ Orava Dolný Kubín 2:11.67 2:11.67
Mžci 600 m Ďaďo Matej 11 TJ Orava Dolný Kubín 2:19.47 2:19.47
Mžci 600 m Grigoryan Michael 10 Atletický klub ZTS Martin 2:12.04 2:12.04
Mžci 600 m Kandera Erik 09 Atletický klub ZZO Čadca 2:04.48 2:04.48
Mžci 600 m (5/1) Kollár Daniel 09 AO Olympia Považská Bystrica 2:13.11 2:13.11
Mžci 600 m (1/2) Kopček Jakub 10 CVČ Liptovský Mikuláš 2:00.09 2:00.09
Mžci 600 m (3/3) Krutošík Michal 12 ŠK Juventa Žilina
Mžci 600 m (3/4) Malíček Ľubomír 10 ŠK Juventa Žilina
Mžci 600 m (1/2) Michalík Štefan 12 Atletický klub ZZO Čadca 2:22.59 2:22.59
Mžci 600 m Pšenica Matej 11 Atletický oddiel Žilina 2:15.79 2:15.79
Mžci 600 m (1/2) Slivka Martin 11 Atletický klub ZZO Čadca 2:28.13 2:28.13
Mžci 600 m Šarlay Samuel 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 600 m (1/3) Tatarka Marek 12 Atletický klub ZZO Čadca 2:18.33 2:18.33
Mžci 600 m (1/2) Valko Jakub 11 Atletický klub ZZO Čadca 2:26.05 2:26.05
Mžci 600 m (1/4) Vítek Jakub 10 CVČ Liptovský Mikuláš 2:18.84 2:18.84
Mžci 600 m Zábojník Samuel 11 Atletický oddiel Žilina 2:02.92 2:02.92
Mžci 600 m Závoďančík Lukáš 10 TJ Orava Dolný Kubín 2:13.74 2:13.01
Mžci 1500 m (3/3) Gajdoš Martin 09 ŠK Juventa Žilina
Mžci 1500 m Kobolka Damián 11 Atletický klub ZZO Čadca
Mžci 1500 m (5/1) Konušík Matej 09 AO Olympia Považská Bystrica 6:07.42 6:07.42
Mžci 1500 m (3/4) Malíček Ľubomír 10 ŠK Juventa Žilina
Mžci 1500 m (1/4) Stankoviansky Juraj 09 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžci 60m p 76,2-7,5 Ďaďo Matej 11 TJ Orava Dolný Kubín
Mžci 60m p 76,2-7,5 (5/1) Ďurkech Nikolas 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-7,5 Haninec Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica 10.80 10.80
Mžci 60m p 76,2-7,5 Jančo Peter 09 TJ Orava Dolný Kubín 12.46 12.46
Mžci 60m p 76,2-7,5 (5/1) Konušík Jakub 09 AO Olympia Považská Bystrica 12.74 12.74
Mžci 60m p 76,2-7,5 (1/2) Králik Matej 10 CVČ Liptovský Mikuláš 12.39 12.39
Mžci 60m p 76,2-7,5 (5/1) Lovíšek Kristián 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-7,5 (1/4) Pecucha Matej 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžci chôdza 2000 m Bobrík Matej 09 TJ Orava Dolný Kubín 14:21.05 14:21.05
Mžci chôdza 2000 m Škerda Matúš 09 TJ Orava Dolný Kubín
Mžci chôdza 2000 m Varga Martin 09 TJ Orava Dolný Kubín
Mžci výška (3/1) Brezničan Mário 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci výška (1/2) Ivan Tobias 10 CVČ Liptovský Mikuláš 119 119
Mžci výška (5/1) Jurga Leonard 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci výška (5/1) Konušík Matej 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci výška (1/2) Králik Matej 10 CVČ Liptovský Mikuláš 125 125
Mžci diaľka (3/1) Balážik Jakub 10 AO Olympia Považská Bystrica 288 288
Mžci diaľka Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 338
Mžci diaľka (2/3) Bezecný Lukáš 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžci diaľka Briestenský Marek 10 AO Olympia Považská Bystrica 248 248
Mžci diaľka (3/3) Gajdoš Martin 09 ŠK Juventa Žilina 347 347
Mžci diaľka Haninec Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica 366 366
Mžci diaľka (1/2) Ivan Tobias 10 CVČ Liptovský Mikuláš 362 362
Mžci diaľka Jančo Peter 09 TJ Orava Dolný Kubín 391 391
Mžci diaľka Jaš Timur 09 AO Sparta Považská Bystrica
Mžci diaľka (5/1) Konušík Matej 09 AO Olympia Považská Bystrica 344 344
Mžci diaľka (1/2) Kopček Jakub 10 CVČ Liptovský Mikuláš 391 391
Mžci diaľka Michalička Quido 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 346
Mžci diaľka (1/4) Pecucha Matej 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžci diaľka Richvalský Štefan 11 Atletický klub ZTS Martin
Mžci diaľka (3/3) Sedliaček Šimon 09 ŠK Juventa Žilina 371 371
Mžci diaľka (3/3) Sládek Richard 11 ŠK Juventa Žilina
Mžci diaľka Šarlay Samuel 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci diaľka Varga Martin 09 TJ Orava Dolný Kubín 262 262
Mžci diaľka Végh Oliver 12 Atletický klub ZZO Čadca
Mžci guľa 3 kg Baláž Šimon 09 AO Sparta Považská Bystrica 07.65 07.65
Mžci guľa 3 kg Bobrík Matej 09 TJ Orava Dolný Kubín 06.30 06.30
Mžci guľa 3 kg (3/1) Brezničan Mário 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci guľa 3 kg Ďaďo Ján 09 TJ Orava Dolný Kubín 07.31 07.31
Mžci guľa 3 kg (2/3) Daraboš Teo 12 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžci guľa 3 kg Haladej Ivan 09 AO Sparta Považská Bystrica 06.98 06.98
Mžci guľa 3 kg Hluško Matúš 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci guľa 3 kg Jaš Timur 09 AO Sparta Považská Bystrica
Mžci guľa 3 kg (5/1) Konušík Jakub 09 AO Olympia Považská Bystrica 06.91 06.91
Mžci guľa 3 kg (2/2) Králik Matej 10 CVČ Liptovský Mikuláš 05.68 05.68
Mžci guľa 3 kg (1/2) Kubo Šimon 10 CVČ Liptovský Mikuláš 05.28 05.28
Mžci guľa 3 kg (1/4) Lakota Matej 09 CVČ Liptovský Mikuláš 06.43 06.43
Mžci guľa 3 kg (5/1) Lovíšek Kristián 09 AO Olympia Považská Bystrica 03.97 03.97
Mžci guľa 3 kg (5/1) Maceík Ján 09 AO Olympia Považská Bystrica 04.53 04.53
Mžci guľa 3 kg Škerda Matúš 09 TJ Orava Dolný Kubín 05.54 05.54
Mžci guľa 3 kg Škrobák Daniel Sebas 09 AO Olympia Považská Bystrica 05.32 05.32
Mžci guľa 3 kg (1/4) Vítek Jakub 10 CVČ Liptovský Mikuláš 04.86 04.86
Mžci guľa 3 kg Zajac Jakub 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci guľa 3 kg Zboran Sebastián 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci kriket Baláž Šimon 09 AO Sparta Považská Bystrica 48.33 48.33
Mžci kriket (3/1) Balážik Jakub 10 AO Olympia Považská Bystrica 18.99 18.99
Mžci kriket Banáry Thomas 11 Atletický klub ZTS Martin
Mžci kriket Beňo Alex 11 Atletika Dubnica nad Váhom 14.42 14.42
Mžci kriket Bobrík Matej 09 TJ Orava Dolný Kubín 40.98 40.98
Mžci kriket Bobrík Sebastián 10 TJ Orava Dolný Kubín 31.88 31.88
Mžci kriket Briestenský Marek 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci kriket (3/3) Capanda Dávid 13 ŠK Juventa Žilina
Mžci kriket (2/3) Daraboš Teo 12 CVČ Liptovský Mikuláš 17.76 17.76
Mžci kriket Faturík Sebastián 12 Atletika Dubnica nad Váhom
Mžci kriket Hluško Matúš 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci kriket Hošták Lukáš 11 Atletika Dubnica nad Váhom 21.93 21.93
Mžci kriket Hošták Šimon 14 Atletika Dubnica nad Váhom 18.53 18.53
Mžci kriket Húdek Šimon 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci kriket Ilgo Lukáš 12 AO Sparta Považská Bystrica 33.74 33.74
Mžci kriket Jahôdka Lucas 11 AO Sparta Považská Bystrica 28.98 28.98
Mžci kriket Jančo Peter 09 TJ Orava Dolný Kubín 42.61 42.61
Mžci kriket (5/1) Jurga Leonard 09 AO Olympia Považská Bystrica 40.65 40.65
Mžci kriket Kobolka Damián 11 Atletický klub ZZO Čadca
Mžci kriket (5/1) Kollár Daniel 09 AO Olympia Považská Bystrica 29.54 29.54
Mžci kriket (3/3) Krutošík Michal 12 ŠK Juventa Žilina
Mžci kriket (1/2) Kubo Šimon 10 CVČ Liptovský Mikuláš 44.45 44.45
Mžci kriket (1/4) Lakota Matej 09 CVČ Liptovský Mikuláš 22.01
Mžci kriket (3/3) Laš Tomáš 10 ŠK Juventa Žilina
Mžci kriket (5/1) Maceík Ján 09 AO Olympia Považská Bystrica 17.87 17.87
Mžci kriket (1/2) Michalík Štefan 12 Atletický klub ZZO Čadca 20.47 20.47
Mžci kriket (1/4) Oško Filip 09 CVČ Liptovský Mikuláš 26.81 26.81
Mžci kriket (1/4) Pecucha Matej 11 CVČ Liptovský Mikuláš 19.99 19.99
Mžci kriket Ragan Dávid 14 Atletika Dubnica nad Váhom 17.08 17.08
Mžci kriket Ragan Richard 12 Atletika Dubnica nad Váhom 20.25 20.25
Mžci kriket (3/3) Remšík Šimon 11 ŠK Juventa Žilina
Mžci kriket (3/3) Sedliaček Šimon 09 ŠK Juventa Žilina 35.09 35.09
Mžci kriket Šipka Patrik 10 AO Olympia Považská Bystrica 24.07
Mžci kriket Škrobák Daniel Sebas 09 AO Olympia Považská Bystrica 23.00 24.53
Mžci kriket (1/1) Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica 39.46 39.46
Mžci kriket (1/3) Tatarka Marek 12 Atletický klub ZZO Čadca 18.36 18.36
Mžci kriket Trnovec Oliver 12 Atletický klub ZTS Martin 23.34 23.34
Mžci kriket Varga Martin 09 TJ Orava Dolný Kubín 23.83 23.83
Mžci kriket (1/2) Végh Oliver 12 Atletický klub ZZO Čadca 22.98 22.98
Mžci kriket (1/4) Vítek Jakub 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžci kriket Zajac Jakub 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci kriket Závoďančík Lukáš 10 TJ Orava Dolný Kubín 35.40 35.40
Mžci kriket Zboran Sebastián 09 AO Olympia Považská Bystrica 12.12
Mžci 4 x 60 m kluby (3/1) Balážik Jakub 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (4/1) Brezničan Mário 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Daraboš Teo 12 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžci 4 x 60 m kluby (5/1) Jurga Leonard 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Kandera Erik 09 Atletický klub ZZO Čadca
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Kubo Šimon 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Lakota Matej 09 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Michalík Štefan 12 Atletický klub ZZO Čadca
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Mjartan Martin 09 Atletický klub ZTS Martin (A)
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Oško Filip 09 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Slivka Martin 11 Atletický klub ZZO Čadca
Mžci 4 x 60 m kluby (2/2) Stankoviansky Juraj 09 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Škrobák Daniel Sebas 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (2/1) Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Tatarka Marek 12 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 60 m Antalová Aneta 14 Atletika Dubnica nad Váhom 11.80 11.80
Mžky 60 m Antalová Ema 11 Atletika Dubnica nad Váhom 09.53 09.53
Mžky 60 m Blaščíková Adélka 14 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 60 m Bórová Lívia 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Mžky 60 m Bučková Ema 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.07 09.07
Mžky 60 m Capandová Alexandra 10 ŠK Juventa Žilina 10.64 10.64
Mžky 60 m Čížeková Ema 09 Atletický klub ZTS Martin 09.17 09.17
Mžky 60 m Ďanovská Rebeka 11 Atletický klub ZTS Martin 10.34 10.34
Mžky 60 m Dobáková Zara 10 Atletický klub ZTS Martin 09.87 09.87
Mžky 60 m Faturíková Viktória 10 Atletika Dubnica nad Váhom 10.37 10.37
Mžky 60 m Figúrová Gréta 10 Atletika Dubnica nad Váhom 10.97 10.97
Mžky 60 m Grochalová Valéria 10 Atletický klub ZZO Čadca 09.83 09.83
Mžky 60 m Havrillová Melánia 09 Atletický oddiel Žilina 09.72 09.72
Mžky 60 m (2/1) Hudecová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 09.24 09.24
Mžky 60 m (1/3) Chlebeková Nina 10 Atletický klub ZZO Čadca 09.71 09.71
Mžky 60 m Janíčková Sára 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.68 10.68
Mžky 60 m (2/1) Ježíková Justína 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11.69 11.69
Mžky 60 m Kameništiaková Nela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.79 09.79
Mžky 60 m Karačoňová Linda 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 60 m (2/1) Kenderová Emma 11 CVČ Liptovský Mikuláš 09.82 09.82
Mžky 60 m Kocifajová Magdaléna 11 Atletický oddiel Žilina
Mžky 60 m (2/2) Kollárová Natália 11 ŠK Juventa Žilina 10.75 10.75
Mžky 60 m (2/2) Košíková Alica 11 ŠK Juventa Žilina 11.98 11.98
Mžky 60 m (2/2) Kováčová Lucia 11 ŠK Juventa Žilina 10.12 10.12
Mžky 60 m Koyšová Adela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.80 09.80
Mžky 60 m (1/1) Krupová Alexandra 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.78 08.78
Mžky 60 m (2/2) Kurimská Simona 10 CVČ Liptovský Mikuláš 08.56 08.56
Mžky 60 m Lukáčová Sofia 11 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 60 m (1/1) Lukušová Dáša 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.59 10.59
Mžky 60 m (2/3) Lukušová Katarína 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.58 10.58
Mžky 60 m Malá Alžbeta 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11.37 11.37
Mžky 60 m Mičudová Emília 09 Atletika Dubnica nad Váhom 09.47 09.47
Mžky 60 m (3/1) Michnicová Alexandra 10 ŠK Juventa Žilina 09.75 09.75
Mžky 60 m Mikulínová Ela 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11.47 11.47
Mžky 60 m (5/1) Monošíková Alica 10 AO Olympia Považská Bystrica 10.80 10.80
Mžky 60 m (2/3) Olekšáková Nela 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 60 m Prevužňaková Nella Sophia 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 60 m Privarová Agáta 12 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 60 m Puváková Nela 12 Atletický oddiel Žilina 10.75 10.75
Mžky 60 m (5/1) Ragimová Lucia 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60 m (5/1) Rešková Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 10.11 10.11
Mžky 60 m (3/2) Rizmanová Lucia 09 ŠK Juventa Žilina 09.65 09.65
Mžky 60 m Sklenarová Ema 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11.05 11.05
Mžky 60 m Staškovanová Eliška 12 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 60 m (1/4) Suchánová Rebeka 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.79 10.79
Mžky 60 m Šefarová Kiara 09 Atletický klub ZZO Čadca 09.76 09.76
Mžky 60 m Štúriková Viktória 10 Atletický klub ZTS Martin 09.50 09.50
Mžky 60 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 08.27 08.27
Mžky 60 m (5/1) Turičíková Veronika 10 AO Olympia Považská Bystrica 09.84 09.84
Mžky 60 m (1/4) Turzová Nina 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.19 09.19
Mžky 60 m Uličianska Mia 11 Atletický klub ZTS Martin 10.79 10.79
Mžky 60 m Uličianska Soňa 09 Atletický klub ZTS Martin 09.42 09.42
Mžky 60 m (3/1) Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 08.95 08.95
Mžky 60 m (2/4) Valášková Lucia 10 ŠK Juventa Žilina 09.68 09.68
Mžky 60 m (3/3) Valovičová Nela 12 ŠK Juventa Žilina 11.54 11.54
Mžky 60 m Vancáková Ema 10 ŠK Juventa Žilina 11.27
Mžky 60 m Veselková Soňa 10 Atletický klub ZZO Čadca 10.94 10.94
Mžky 60 m Zajacová Viktória 11 TJ Orava Dolný Kubín 08.92 08.92
Mžky 60 m (2/3) Žilková Nina 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 150 m Ambružová Timea 11 CVČ Liptovský Mikuláš 25.91 25.91
Mžky 150 m Beránková Ester 10 AC VICTORIA Turany 25.75 25.75
Mžky 150 m Bíziková Sofia 10 AC VICTORIA Turany
Mžky 150 m Blaščíková Dorota 11 CVČ Liptovský Mikuláš 25.74 25.74
Mžky 150 m Brxová Veronika 09 AC VICTORIA Turany 26.10
Mžky 150 m Čížeková Ema 09 Atletický klub ZTS Martin 22.26 22.26
Mžky 150 m Dvorštiaková Nina 12 AC VICTORIA Turany
Mžky 150 m Gombárová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 24.53 24.53
Mžky 150 m Havrillová Melánia 09 Atletický oddiel Žilina 24.31 24.31
Mžky 150 m (1/4) Horňáková Nelka 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 150 m (1/3) Húsenicová Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš 22.32 22.32
Mžky 150 m Husková Laura 11 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 150 m (1/2) Jakubská Tamara 09 ŠK Juventa Žilina
Mžky 150 m Janíčková Sára 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 150 m (1/4) Jozefčeková Simona 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 150 m Kameništiaková Nela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 150 m Karačoňová Linda 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 150 m (2/1) Kenderová Emma 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 150 m Kevešová Sofia 10 AC VICTORIA Turany 23.26 23.26
Mžky 150 m Kocianová Nikola 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 23.85 23.85
Mžky 150 m Kocholpvá Alexandra 10 AC VICTORIA Turany
Mžky 150 m (2/2) Kollárová Natália 11 ŠK Juventa Žilina 26.52 26.52
Mžky 150 m Kováčiková Sofia 09 Atletika Dubnica nad Váhom 23.72 23.72
Mžky 150 m (2/2) Kováčová Lucia 11 ŠK Juventa Žilina 25.56 25.56
Mžky 150 m Koyšová Adela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 23.64 23.64
Mžky 150 m Kubalová Zara 10 AC VICTORIA Turany 26.90 26.90
Mžky 150 m (2/2) Kurimská Simona 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 150 m Malá Alžbeta 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 150 m Mikulínová Ela 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 150 m Očková Veronika 10 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 150 m (3/2) Ovečková Veronika 09 ŠK Juventa Žilina 26.06 26.06
Mžky 150 m Prevužňaková Nella Sophia 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 150 m Privarová Tamara 12 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 150 m Puváková Nela 12 Atletický oddiel Žilina
Mžky 150 m (2/2) Revajova Romanka 10 CVČ Liptovský Mikuláš 24.11 24.11
Mžky 150 m (3/2) Rizmanová Lucia 09 ŠK Juventa Žilina 23.37 23.37
Mžky 150 m (2/3) Sitáriková Klaudia 11 CVČ Liptovský Mikuláš 25.59 25.59
Mžky 150 m Sklenarová Ema 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 150 m (1/4) Suchánová Rebeka 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 150 m Španihelová Katarína 09 AO Sparta Považská Bystrica 23.19 23.19
Mžky 150 m Štípalová LInda 09 Atletický klub ZTS Martin 23.88 23.88
Mžky 150 m Štúriková Viktória 10 Atletický klub ZTS Martin 23.30 23.30
Mžky 150 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 21.01 21.01
Mžky 150 m Turčanová Tamara 10 Atletický klub ZTS Martin 23.26 23.26
Mžky 150 m (5/1) Turičíková Veronika 10 AO Olympia Považská Bystrica 25.09 25.09
Mžky 150 m (1/4) Turzová Nina 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 150 m (2/4) Valášková Lucia 10 ŠK Juventa Žilina 24.83 24.83
Mžky 150 m Valiková Nina 11 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 150 m Vancáková Ema 10 ŠK Juventa Žilina
Mžky 150 m Varošová Ria 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom 35.20 35.20
Mžky 150 m Veselková Soňa 10 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 150 m (5/1) Zaveráková Vanessa 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 150 m Závoďančíková Ivana 10 TJ Orava Dolný Kubín
Mžky 600 m Ambružová Timea 11 CVČ Liptovský Mikuláš 2:19.36 2:19.36
Mžky 600 m (5/1) Belásová Soňa 09 AO Olympia Považská Bystrica 2:20.21 2:20.21
Mžky 600 m Bíziková Sofia 10 AC VICTORIA Turany 2:24.84 2:24.84
Mžky 600 m Bučková Ema 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:03.50 2:03.50
Mžky 600 m (5/1) Gašpercová Agáta 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 600 m Gombárová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 1:54.56 1:54.56
Mžky 600 m Husková Laura 11 Atletický klub ZTS Martin 2:11.96 2:11.96
Mžky 600 m (1/2) Jakubská Tamara 09 ŠK Juventa Žilina 2:12.18 2:12.18
Mžky 600 m Kocianová Nikola 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 1:54.48 1:54.48
Mžky 600 m Kofrit Sofia 10 Atletický klub ZTS Martin 2:16.57 2:16.57
Mžky 600 m Kováčiková Sofia 09 Atletika Dubnica nad Váhom 2:03.11 2:03.11
Mžky 600 m Kubalová Zara 10 AC VICTORIA Turany 2:12.86 2:12.86
Mžky 600 m Očková Veronika 10 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 600 m Ovečková Veronika 09 ŠK Juventa Žilina 2:19.19
Mžky 600 m Privarová Agáta 12 Atletický klub ZZO Čadca 2:23.54 2:23.54
Mžky 600 m (5/1) Ragimová Lucia 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 600 m (2/2) Sitáriková Klaudia 11 CVČ Liptovský Mikuláš 2:15.30 2:15.30
Mžky 600 m Spišiaková Sára 09 Atletický klub ZTS Martin 2:00.35 2:00.35
Mžky 600 m Staškovanová Eliška 12 Atletický klub ZZO Čadca 2:33.29 2:33.29
Mžky 600 m (2/3) Stejskalová Klára 09 CVČ Liptovský Mikuláš 2:02.47 2:02.47
Mžky 600 m Španihelová Katarína 09 AO Sparta Považská Bystrica 2:01.87 2:01.87
Mžky 600 m Truchliková Karin 11 Atletický klub ZZO Čadca 2:43.69 2:43.69
Mžky 600 m Zajacová Viktória 11 TJ Orava Dolný Kubín 2:36.74 2:36.74
Mžky 1500 m (1/3) Húsenicová Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 1500 m (2/1) Jozefčeková Simona 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 1500 m Krkošková Alexandra 09 Atletický klub ZZO Čadca 6:28.17 6:28.17
Mžky 1500 m (5/1) Letková Natália 10 AO Olympia Považská Bystrica 6:00.37 6:00.37
Mžky 1500 m Mičudová Emília 09 Atletika Dubnica nad Váhom 6:08.31 6:08.31
Mžky 1500 m (5/1) Rešková Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 6:34.59 6:34.59
Mžky 1500 m Šichtová Adriana 09 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 60m p 76,2-7,5 (5/1) Belásová Soňa 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60m p 76,2-7,5 (5/1) Brzá Ema 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60m p 76,2-7,5 (5/1) Gašpercová Agáta 10 AO Olympia Považská Bystrica 13.85 13.85
Mžky 60m p 76,2-7,5 (5/1) Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 11.43 11.43
Mžky 60m p 76,2-7,5 (5/1) Martinková Simona 09 AO Olympia Považská Bystrica 14.57 14.57
Mžky 60m p 76,2-7,5 Rakytová Lenka 09 CVČ Liptovský Mikuláš 12.91 12.91
Mžky 60m p 76,2-7,5 (2/2) Revajova Romanka 10 CVČ Liptovský Mikuláš 12.92 12.92
Mžky 60m p 76,2-7,5 Spišáková Nela 09 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 60m p 76,2-7,5 (2/3) Stejskalová Klára 09 CVČ Liptovský Mikuláš 13.32 13.32
Mžky 60m p 76,2-7,5 Štípalová LInda 09 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 60m p 76,2-7,5 Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky chôdza 2000 m Harmaniaková Laura 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky chôdza 2000 m (5/1) Kurucová Michaela 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky chôdza 2000 m Závoďančíková Ivana 10 TJ Orava Dolný Kubín
Mžky výška Beránková Ester 10 AC VICTORIA Turany 120 120
Mžky výška Brxová Veronika 09 AC VICTORIA Turany 140 140
Mžky výška (1/1) Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 145 145
Mžky výška (2/1) Hudecová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 135 135
Mžky výška Kevešová Sofia 10 AC VICTORIA Turany 135 135
Mžky výška Kocholpvá Alexandra 10 AC VICTORIA Turany 120 120
Mžky výška (1/1) Lukušová Dáša 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky výška (2/3) Lukušová Katarína 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky výška Lušňáková Tatiana 09 AC VICTORIA Turany 125 125
Mžky výška (2/3) Olekšáková Nela 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky výška (2/2) Revajova Romanka 10 CVČ Liptovský Mikuláš 120 120
Mžky výška (3/1) Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 130 130
Mžky výška Valjentová Alexandra 09 AC VICTORIA Turany 120 120
Mžky výška (2/3) Žilková Nina 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky diaľka Antalová Ema 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Mžky diaľka Blaščíková Adélka 14 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky diaľka Blaščíková Dorota 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky diaľka Brxová Veronika 09 AC VICTORIA Turany
Mžky diaľka (5/1) Brzá Ema 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky diaľka Ďanovská Rebeka 11 Atletický klub ZTS Martin
Mžky diaľka Dobáková Zara 10 Atletický klub ZTS Martin 373 373
Mžky diaľka Dvorštiaková Nina 12 AC VICTORIA Turany
Mžky diaľka Grochalová Valéria 10 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky diaľka (2/1) Harmaniaková Laura 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky diaľka (1/4) Horňáková Nelka 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky diaľka (1/3) Chlebeková Nina 10 Atletický klub ZZO Čadca 378 378
Mžky diaľka Janíčková Sára 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky diaľka (2/1) Ježíková Justína 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky diaľka Karačoňová Linda 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky diaľka Kevešová Sofia 10 AC VICTORIA Turany 386 386
Mžky diaľka Kocianová Nikola 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 375 375
Mžky diaľka Kocholpvá Alexandra 10 AC VICTORIA Turany 386 386
Mžky diaľka (2/2) Kollárová Natália 11 ŠK Juventa Žilina
Mžky diaľka (2/2) Kováčová Lucia 11 ŠK Juventa Žilina
Mžky diaľka Koyšová Adela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 331 393
Mžky diaľka (1/1) Krupová Alexandra 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 220
Mžky diaľka Kubalová Zara 10 AC VICTORIA Turany 331 331
Mžky diaľka (2/2) Kurimská Simona 10 CVČ Liptovský Mikuláš 388 388
Mžky diaľka (5/1) Kurucová Michaela 10 AO Olympia Považská Bystrica 282 282
Mžky diaľka (5/1) Lejčíková Nela 10 AO Olympia Považská Bystrica 261 261
Mžky diaľka (5/1) Letková Natália 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky diaľka Lukáčová Sofia 11 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky diaľka Malá Alžbeta 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky diaľka (3/1) Michnicová Alexandra 10 ŠK Juventa Žilina
Mžky diaľka Mikulínová Ela 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky diaľka Prevužňaková Nella Sophia 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky diaľka Rakytová Lenka 09 CVČ Liptovský Mikuláš 357 357
Mžky diaľka Rosinská Soňa 09 TJ Orava Dolný Kubín 282 291
Mžky diaľka Sklenarová Ema 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky diaľka Spišáková Nela 09 Atletický klub ZTS Martin 361 361
Mžky diaľka Spišiaková Sára 09 Atletický klub ZTS Martin
Mžky diaľka Španihelová Katarína 09 AO Sparta Považská Bystrica 394 394
Mžky diaľka (2/4) Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 418 418
Mžky diaľka Turčanová Tamara 10 Atletický klub ZTS Martin
Mžky diaľka Uličianska Mia 11 Atletický klub ZTS Martin
Mžky diaľka (5/1) Zaveráková Vanessa 09 AO Olympia Považská Bystrica 298 298
Mžky diaľka (5/1) Žiačková Miriam 09 AO Olympia Považská Bystrica 346 346
Mžky guľa 2 kg Androvičová Lucia 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky guľa 2 kg Beránková Ester 10 AC VICTORIA Turany
Mžky guľa 2 kg Brandis Zlatica 11 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky guľa 2 kg (5/1) Čerňanová Petra 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky guľa 2 kg Domanová Michaela 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky guľa 2 kg (1/1) Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina
Mžky guľa 2 kg (5/1) Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 07.41 07.41
Mžky guľa 2 kg (5/1) Jamborková Nella 10 AO Olympia Považská Bystrica 06.19 06.19
Mžky guľa 2 kg Kubičárová Timea 10 AC VICTORIA Turany 06.05 06.05
Mžky guľa 2 kg Kullová Katarína 11 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky guľa 2 kg Litvajová Adriana 10 AC VICTORIA Turany
Mžky guľa 2 kg Lušňáková Tatiana 09 AC VICTORIA Turany
Mžky guľa 2 kg (5/1) Martinková Simona 09 AO Olympia Považská Bystrica 05.96 05.96
Mžky guľa 2 kg (5/1) Monošíková Alica 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky guľa 2 kg (5/1) Očkayová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 05.03 05.03
Mžky guľa 2 kg (2/1) Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica 08.61 08.61
Mžky guľa 2 kg Rosinská Soňa 09 TJ Orava Dolný Kubín 05.97 05.97
Mžky guľa 2 kg (5/1) Slamková Nina 10 AO Olympia Považská Bystrica 06.75 06.75
Mžky guľa 2 kg Valjentová Alexandra 09 AC VICTORIA Turany 07.03 07.03
Mžky guľa 2 kg Zajacová Viktória 11 TJ Orava Dolný Kubín 05.90 05.90
Mžky guľa 2 kg (5/1) Žiačková Miriam 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky kriket Androvičová Lucia 10 CVČ Liptovský Mikuláš 21.99 21.99
Mžky kriket Blaščíková Dorota 11 CVČ Liptovský Mikuláš 22.26 22.26
Mžky kriket Bórová Lívia 11 Atletika Dubnica nad Váhom 13.48 13.48
Mžky kriket Brandis Zlatica 11 Atletický klub ZZO Čadca 15.71 15.71
Mžky kriket Capandová Alexandra 10 ŠK Juventa Žilina 25.31 25.31
Mžky kriket Čerňanová Petra 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky kriket Domanová Michaela 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky kriket Faturíková Viktória 10 Atletika Dubnica nad Váhom 12.76
Mžky kriket Figúrová Gréta 10 Atletika Dubnica nad Váhom 14.38 15.64
Mžky kriket Gombárová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 26.21
Mžky kriket Havrillová Melánia 09 Atletický oddiel Žilina 25.16 25.16
Mžky kriket (5/1) Jamborková Nella 10 AO Olympia Považská Bystrica 22.54 22.54
Mžky kriket (2/2) Košíková Alica 11 ŠK Juventa Žilina 13.51 13.51
Mžky kriket Kubičárová Timea 10 AC VICTORIA Turany
Mžky kriket Kullová Katarína 11 Atletický klub ZZO Čadca 20.18 20.18
Mžky kriket (5/1) Lejčíková Nela 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky kriket Lušňáková Tatiana 09 AC VICTORIA Turany
Mžky kriket (5/1) Monošíková Alica 10 AO Olympia Považská Bystrica 17.28 17.28
Mžky kriket (5/1) Očkayová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 16.02 16.02
Mžky kriket (2/1) Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica 28.54 28.54
Mžky kriket (5/1) Slamková Nina 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky kriket (2/3) Stejskalová Klára 09 CVČ Liptovský Mikuláš 25.92 25.92
Mžky kriket Šefarová Kiara 09 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky kriket (2/4) Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 45.97 45.97
Mžky kriket Uličianska Soňa 09 Atletický klub ZTS Martin 37.91 37.91
Mžky kriket (3/3) Valovičová Nela 12 ŠK Juventa Žilina 17.14 17.14
Mžky kriket Závoďančíková Ivana 10 TJ Orava Dolný Kubín 25.88 25.88
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Ambružová Timea 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Androvičová Lucia 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Antalová Ema 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Mžky 4 x 60 m kluby (5/1) Belásová Soňa 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (3/1) Brandis Zlatica 11 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Bučková Ema 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Capandová Alexandra 10 ŠK Juventa Žilina
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Ďanovská Rebeka 11 Atletický klub ZTS Martin (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Faturíková Viktória 10 Atletika Dubnica nad Váhom
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Gašpercová Agáta 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Grochalová Valéria 10 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Harmaniaková Laura 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Horňáková Nelka 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Hudecová Natália 09 ŠK Juventa Žilina
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Húsenicová Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Chlebeková Nina 10 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Jakubská Tamara 09 ŠK Juventa Žilina
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Ježíková Justína 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Jozefčeková Simona 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Kameništiaková Nela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Kenderová Emma 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (3/1) Košíková Alica 11 ŠK Juventa Žilina
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Kováčiková Sofia 09 Atletika Dubnica nad Váhom
Mžky 4 x 60 m kluby (3/2) Krkošková Alexandra 09 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Krupová Alexandra 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Kullová Katarína 11 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Lukáčová Sofia 11 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Lukušová Dáša 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Lukušová Katarína 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Mičudová Emília 09 Atletika Dubnica nad Váhom
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Michnicová Alexandra 10 ŠK Juventa Žilina
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Olekšáková Nela 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 4 x 60 m kluby (3/2) Ovečková Veronika 09 ŠK Juventa Žilina
Mžky 4 x 60 m kluby (3/1) Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Privarová Agáta 12 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 4 x 60 m kluby (3/4) Privarová Tamara 12 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Rakytová Lenka 09 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Rizmanová Lucia 09 ŠK Juventa Žilina
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Sitáriková Klaudia 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Staškovanová Eliška 12 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Suchánová Rebeka 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Šefarová Kiara 09 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Štúriková Viktória 10 Atletický klub ZTS Martin (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina
Mžky 4 x 60 m kluby (3/3) Truchliková Karin 11 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Turzová Nina 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 4 x 60 m kluby (4/1) Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Valášková Lucia 10 ŠK Juventa Žilina
Mžky 4 x 60 m kluby (3/3) Valovičová Nela 12 ŠK Juventa Žilina
Mžky 4 x 60 m kluby (3/4) Vancáková Ema 10 ŠK Juventa Žilina
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Veselková Soňa 10 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Žilková Nina 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom