<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

1. kolo M-SsAZ družstiev staršieho žiactva , Martin, 1. 5. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Žci 60 m Aneštík Jakub 11 AK Mostáreň Brezno 10.09 10.09
Žci 60 m Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 07.74 07.74
Žci 60 m (4/4) Bros Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica (D) 08.83 08.83
Žci 60 m Brštiak Boris 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.40 09.40
Žci 60 m (1/4) Fekete Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.44 09.44
Žci 60 m Frančák Jakub 07 AC Stavbár Nitra 08.78 08.78
Žci 60 m (1/4) Gajdoš Martin 09 ŠK Juventa Žilina 09.83 09.83
Žci 60 m Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica 08.99 08.99
Žci 60 m Gottwald Dávid 07 Atletický oddiel Žilina 08.66
Žci 60 m Haladej Ivan 09 AO Sparta Považská Bystrica 08.85 08.85
Žci 60 m Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 08.12 08.12
Žci 60 m (4/4) Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica (D) 08.49 08.49
Žci 60 m (4/4) Holma Thobias 08 AO Olympia Považská Bystrica (D) 10.46 10.46
Žci 60 m Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 08.18 08.18
Žci 60 m Chovanec Martin 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 07.75 07.75
Žci 60 m Jančo Peter 09 TJ Orava Dolný Kubín 09.79
Žci 60 m Kabát Adrian 10 AC Stavbár Nitra 10.24 10.24
Žci 60 m (1/4) Kačerík Juraj 10 ŠK Juventa Žilina 10.32 10.32
Žci 60 m Krátky Andrej 10 Atletický klub ZTS Martin 09.17 09.17
Žci 60 m Kriška Michal 10 AC Stavbár Nitra 08.71 08.71
Žci 60 m Kršiak Filip 07 AO Sparta Považská Bystrica
Žci 60 m Ličák Samuel 10 AK Mostáreň Brezno 09.78 09.78
Žci 60 m (1/4) Malíček Ľubomír 10 ŠK Juventa Žilina
Žci 60 m Maretta Róbert 07 Atletický klub ZTS Martin 07.68 07.68
Žci 60 m Mičík Ján 08 Atletický klub ZTS Martin 09.40 09.40
Žci 60 m Mihalik Teodor 08 BŠK Banská Bystrica
Žci 60 m Michalko Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 07.89 07.89
Žci 60 m Mjartan Martin 09 Atletický klub ZTS Martin 08.60 08.60
Žci 60 m Môcik Martin 10 AK Mostáreň Brezno 09.50 09.50
Žci 60 m Mučka Jakub 07 TJ Orava Dolný Kubín
Žci 60 m Murgaš Marek 08 Atletický klub ZTS Martin 09.11 09.11
Žci 60 m Orlický Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 08.01 08.01
Žci 60 m Pacák Matúš 08 TJ Orava Dolný Kubín 10.87
Žci 60 m (1/4) Pokorný Matej 10 ŠK Juventa Žilina 09.58 09.58
Žci 60 m Popadič Simon 09 AK Mostáreň Brezno 11.61
Žci 60 m Rezák Oliver 09 AO Sparta Považská Bystrica 09.25 09.25
Žci 60 m (4/4) Rúrik Marco 07 AO Olympia Považská Bystrica (D) 07.92 07.92
Žci 60 m (4/4) Schroder Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žci 60 m (1/4) Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.79 08.79
Žci 60 m Šluch Marek 07 Atletický klub ZTS Martin
Žci 60 m Šopoň Marko 09 BŠK Banská Bystrica 09.07 09.07
Žci 60 m Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica 08.93 08.93
Žci 60 m Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra 08.43 08.43
Žci 60 m Tomanica Alex 08 Atletický oddiel Žilina 09.72 09.61
Žci 60 m (4/4) Valíček Tadeáš 07 AO Olympia Považská Bystrica (D) 10.14 10.04
Žci 60 m Vrábel Matúš 07 Atletický oddiel Žilina 08.83 08.83
Žci 60 m (4/4) Wagner Marcus 07 AO Olympia Považská Bystrica (D) 08.44 08.44
Žci 60 m Žbodák Martin 07 AO Sparta Považská Bystrica 08.74 08.74
Žci 150 m Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno 22.62 22.62
Žci 150 m Aneštík Jakub 11 AK Mostáreň Brezno 28.07
Žci 150 m Bician Štefan 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.07 22.07
Žci 150 m Bielak Martin 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.79 23.79
Žci 150 m Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 19.19 19.19
Žci 150 m Červený Martin (H) 08 Atletický oddiel Žilina 25.19 25.19
Žci 150 m Frančák Jakub 07 AC Stavbár Nitra 21.98 21.98
Žci 150 m (1/1) Gašinec Tomáš 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 24.98 24.98
Žci 150 m Haladej Ivan 09 AO Sparta Považská Bystrica 23.21 23.21
Žci 150 m Haque Jean Pierre 09 AK Mostáreň Brezno
Žci 150 m Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom 23.17 23.17
Žci 150 m (1/1) Hruška Adam 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žci 150 m Hudec Samuel 10 ŠK Juventa Žilina
Žci 150 m Chovanec Martin 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 19.32 19.32
Žci 150 m Jančo Peter 09 TJ Orava Dolný Kubín
Žci 150 m (1/4) Kačerík Juraj 10 ŠK Juventa Žilina 25.34 25.34
Žci 150 m Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina 22.08 22.08
Žci 150 m Korinek Matúš 08 Atletický klub ZTS Martin
Žci 150 m (1/4) Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 18.50 18.50
Žci 150 m Kriška Michal 10 AC Stavbár Nitra 22.00 22.00
Žci 150 m Kršiak Filip 07 AO Sparta Považská Bystrica
Žci 150 m Ličák Samuel 10 AK Mostáreň Brezno
Žci 150 m Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 19.26 19.26
Žci 150 m (1/4) Malíček Ľubomír 10 ŠK Juventa Žilina
Žci 150 m Maretta Róbert 07 Atletický klub ZTS Martin 18.39 18.39
Žci 150 m Mičík Ján 08 Atletický klub ZTS Martin
Žci 150 m Michalko Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 18.67 18.67
Žci 150 m (1/1) Mitrík Matej 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žci 150 m Mjartan Martin 09 Atletický klub ZTS Martin 21.51 21.51
Žci 150 m Môcik Martin 10 AK Mostáreň Brezno 25.25 25.25
Žci 150 m Mučka Jakub 07 TJ Orava Dolný Kubín
Žci 150 m Murgaš Marek 08 Atletický klub ZTS Martin 22.66 22.66
Žci 150 m Orlický Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 19.46 19.46
Žci 150 m Pacák Matúš 08 TJ Orava Dolný Kubín
Žci 150 m Palášthy Karol 07 MŠk Žiar nad Hronom
Žci 150 m Páleník Ivor 09 AK Mostáreň Brezno 25.78 25.19
Žci 150 m Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.18
Žci 150 m (1/1) Ploštica Dávid 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 24.92 24.92
Žci 150 m (1/4) Pokorný Matej 10 ŠK Juventa Žilina 26.32
Žci 150 m Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.83 23.83
Žci 150 m Rezák Oliver 09 AO Sparta Považská Bystrica 24.36 24.36
Žci 150 m (4/4) Rúrik Marco 07 AO Olympia Považská Bystrica (D) 19.86 19.86
Žci 150 m (1/4) Sedliaček Šimon 09 ŠK Juventa Žilina 24.58 24.58
Žci 150 m (4/4) Schroder Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica (D) 24.50 24.50
Žci 150 m Smolnický Samuel 09 AC Stavbár Nitra
Žci 150 m Šarišský Timotej 10 MŠk Žiar nad Hronom 23.56 23.56
Žci 150 m Šluch Marek 07 Atletický klub ZTS Martin
Žci 150 m Tomanica Alex 08 Atletický oddiel Žilina 24.61 23.34
Žci 150 m (4/4) Valíček Tadeáš 07 AO Olympia Považská Bystrica (D) 25.83 25.83
Žci 150 m Žbodák Martin 07 AO Sparta Považská Bystrica 21.31 21.31
Žci 300 m Frančák Jakub 07 AC Stavbár Nitra
Žci 300 m (1/4) Gajdoš Martin 09 ŠK Juventa Žilina
Žci 300 m Haladej Ivan 09 AO Sparta Považská Bystrica
Žci 300 m (4/4) Holma Alex 07 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žci 300 m (4/4) Holma Thobias 08 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žci 300 m Kiselev Pavel (C) 08 MŠk Žiar nad Hronom 53.77 53.77
Žci 300 m Korinek Matúš 08 Atletický klub ZTS Martin
Žci 300 m (1/4) Malíček Ľubomír 10 ŠK Juventa Žilina
Žci 300 m Páleník Ivor 09 AK Mostáreň Brezno
Žci 300 m (4/4) Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica (D) 57.24 57.24
Žci 300 m (4/4) Petrík Filip 08 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žci 300 m Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom 55.23 55.23
Žci 300 m Vrábel Matúš 07 Atletický oddiel Žilina 47.05 47.05
Žci 300 m Žbodák Martin 07 AO Sparta Považská Bystrica 45.46 45.46
Žci 300 m Židek Marko 07 Atletický klub ZTS Martin 45.33 45.33
Žci 800 m Bician Štefan 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:40.44 2:40.44
Žci 800 m Bruncko Rastislav 08 TJ Orava Dolný Kubín
Žci 800 m Čavojský Martin 09 AC Stavbár Nitra
Žci 800 m Červený Martin (H) 08 Atletický oddiel Žilina 2:42.59 2:42.59
Žci 800 m Ďuráčik Norbert (H) 08 Atletický oddiel Žilina 2:41.29 2:41.29
Žci 800 m (1/4) Fekete Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 800 m Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica 2:43.94 2:43.94
Žci 800 m Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom 2:52.45 2:52.45
Žci 800 m Hudec Samuel 10 ŠK Juventa Žilina
Žci 800 m Kabát Adrian 10 AC Stavbár Nitra
Žci 800 m Kiselev Pavel (C) 08 MŠk Žiar nad Hronom 2:48.50 2:48.50
Žci 800 m Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina 2:57.61
Žci 800 m (4/4) Konušík Matej 09 AO Olympia Považská Bystrica (D) 2:47.81 2:47.81
Žci 800 m Mihalik Teodor 08 BŠK Banská Bystrica
Žci 800 m Palášthy Karol 07 MŠk Žiar nad Hronom 2:21.88 2:21.88
Žci 800 m Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:53.34 2:53.34
Žci 800 m Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom 3:21.03 3:21.03
Žci 800 m Rezák Oliver 09 AO Sparta Považská Bystrica
Žci 800 m Smolnický Samuel 09 AC Stavbár Nitra
Žci 800 m Šarišský Timotej 10 MŠk Žiar nad Hronom
Žci 800 m Šopoň Marko 09 BŠK Banská Bystrica
Žci 800 m Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica
Žci 800 m Zábojník Samuel 11 Atletický oddiel Žilina
Žci 3000 m (1/4) Gajdoš Martin 09 ŠK Juventa Žilina
Žci 3000 m Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra 10:28.71 10:28.71
Žci 3000 m Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno
Žci 3000 m Kršiak Filip 07 AO Sparta Považská Bystrica
Žci 3000 m Kubala Richard 08 Atletický klub ZTS Martin 10:39.66 10:39.66
Žci 3000 m Šlúch Samuel 07 MŠk Žiar nad Hronom 10:57.77 10:57.77
Žci 100 m pr. 83,8 Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra
Žci 100 m pr. 83,8 Bruncko Rastislav 08 TJ Orava Dolný Kubín
Žci 100 m pr. 83,8 (4/4) Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica (D) 18.59 18.59
Žci 100 m pr. 83,8 (4/4) Haninec Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žci 100 m pr. 83,8 (4/4) Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žci 100 m pr. 83,8 (4/4) Konušík Jakub 09 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žci 100 m pr. 83,8 (4/4) Konušík Matej 09 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žci 100 m pr. 83,8 (1/4) Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 100 m pr. 83,8 Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 100 m pr. 83,8 Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra
Žci 100 m pr. 83,8 (4/4) Vitovják Damián 08 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žci 100 m pr. 83,8 (4/4) Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica (D) 21.00 21.00
Žci 300 m pr. 76,2 Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra
Žci 300 m pr. 76,2 Čavojský Martin 09 AC Stavbár Nitra
Žci 300 m pr. 76,2 (4/4) Haninec Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žci 300 m pr. 76,2 Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno
Žci 300 m pr. 76,2 Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra
Žci 300 m pr. 76,2 Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 47.83 47.83
Žci 300 m pr. 76,2 (4/4) Paulec Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žci 300 m pr. 76,2 (4/4) Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žci 300 m pr. 76,2 (4/4) Ragula Patrik 08 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žci 300 m pr. 76,2 Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 300 m pr. 76,2 (4/4) Schrimpel Libor 07 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žci 300 m pr. 76,2 Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra
Žci 300 m pr. 76,2 (4/4) Vitovják Damián 08 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žci 300 m pr. 76,2 Židek Marko 07 Atletický klub ZTS Martin
Žci výška (4/4) Bros Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica (D) 145 145
Žci výška (4/4) Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica (D) 165 165
Žci výška Marcinek Matej 08 TJ Orava Dolný Kubín 160 160
Žci výška (1/4) Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 130
Žci diaľka Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno 462 462
Žci diaľka Aneštík Jakub 11 AK Mostáreň Brezno 300
Žci diaľka Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra 458 458
Žci diaľka Bielak Martin 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 396 396
Žci diaľka Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 489 489
Žci diaľka (4/4) Bros Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica (D) 474 474
Žci diaľka Brštiak Boris 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 392 392
Žci diaľka Bruncko Rastislav 08 TJ Orava Dolný Kubín 332
Žci diaľka Červený Martin (H) 08 Atletický oddiel Žilina 286
Žci diaľka (4/4) Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica (D) 498 498
Žci diaľka Ďuráčik Norbert (H) 08 Atletický oddiel Žilina 407 407
Žci diaľka Haque Jean Pierre 09 AK Mostáreň Brezno 416 416
Žci diaľka Jančo Peter 09 TJ Orava Dolný Kubín 363 363
Žci diaľka (1/4) Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 591 591
Žci diaľka Ličák Samuel 10 AK Mostáreň Brezno 271 271
Žci diaľka Marcinek Matej 08 TJ Orava Dolný Kubín 487 487
Žci diaľka Môcik Martin 10 AK Mostáreň Brezno 344 344
Žci diaľka Mučka Jakub 07 TJ Orava Dolný Kubín
Žci diaľka Pacák Matúš 08 TJ Orava Dolný Kubín 371 371
Žci diaľka Popadič Simon 09 AK Mostáreň Brezno
Žci diaľka Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 391 391
Žci diaľka (1/4) Sedliaček Šimon 09 ŠK Juventa Žilina 364 364
Žci diaľka (1/4) Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 500 500
Žci diaľka (4/4) Valíček Tadeáš 07 AO Olympia Považská Bystrica (D) 343 343
Žci diaľka (4/4) Wagner Marcus 07 AO Olympia Považská Bystrica (D) 442 442
Žci diaľka (4/4) Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica (D) 451 451
Žci guľa 4 kg (4/4) Biel Šimon 07 AO Olympia Považská Bystrica (D) 06.10 06.10
Žci guľa 4 kg Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 11.74 11.74
Žci guľa 4 kg Gottwald Dávid 07 Atletický oddiel Žilina
Žci guľa 4 kg (4/4) Kaprálik Kristián 08 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žci guľa 4 kg (1/4) Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci guľa 4 kg (4/4) Konušík Jakub 09 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žci guľa 4 kg (4/4) Králik Nicolas 08 AO Olympia Považská Bystrica (D) 05.59 05.59
Žci guľa 4 kg Lešňovský Juraj Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 12.58 12.58
Žci guľa 4 kg Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.81 10.81
Žci guľa 4 kg Marcinek Matej 08 TJ Orava Dolný Kubín 09.17 09.17
Žci guľa 4 kg (4/4) Mikuš Daniel 08 AO Olympia Považská Bystrica (D) 07.51 07.51
Žci guľa 4 kg (4/4) Petrík Filip 08 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žci guľa 4 kg Podolec Viliam 10 MŠk Žiar nad Hronom
Žci guľa 4 kg (4/4) Schrimpel Libor 07 AO Olympia Považská Bystrica (D) 08.31 08.31
Žci guľa 4 kg Škulec Michal 08 TJ Orava Dolný Kubín 09.94 09.94
Žci guľa 4 kg Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen 08.37 08.37
Žci guľa 4 kg (4/4) Zdurienčík Miroslav 08 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žci disk 1 kg Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 33.85 33.85
Žci disk 1 kg (1/4) Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci disk 1 kg (4/4) Mikuš Daniel 08 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žci disk 1 kg (4/4) Paulec Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žci disk 1 kg Škulec Michal 08 TJ Orava Dolný Kubín 26.06 26.06
Žci disk 1 kg Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen 23.68 23.68
Žci disk 1 kg (4/4) Zdurienčík Miroslav 08 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žci kladivo 4 kg (4/4) Biel Šimon 07 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žci kladivo 4 kg Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 24.77 24.77
Žci kladivo 4 kg (4/4) Kaprálik Kristián 08 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žci kladivo 4 kg (4/4) Králik Nicolas 08 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žci kladivo 4 kg Lešňovský Juraj Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 43.54 43.54
Žci kladivo 4 kg (4/4) Mikuš Daniel 08 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žci kladivo 4 kg (4/4) Ragula Patrik 08 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žci kladivo 4 kg (4/4) Schrimpel Libor 07 AO Olympia Považská Bystrica (D) 19.61 19.61
Žci kladivo 4 kg Škulec Michal 08 TJ Orava Dolný Kubín 37.48 37.48
Žci kladivo 4 kg Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen 25.04 25.04
Žci kladivo 4 kg (4/4) Zdurienčík Miroslav 08 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žci oštep 600 g (4/4) Holma Alex 07 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žci oštep 600 g (4/4) Holma Thobias 08 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žci oštep 600 g Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra
Žci oštep 600 g (1/4) Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci oštep 600 g Lešňovský Juraj Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 49.15 49.15
Žci oštep 600 g (4/4) Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica (D) 29.63 29.63
Žci 4 x 60 m kluby (4/1) Biel Šimon 07 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Čavojský Martin 09 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Ďuráčik Norbert (H) 08 Atletický oddiel Žilina
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Gašinec Tomáš 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Gottwald Dávid 07 Atletický oddiel Žilina
Žci 4 x 60 m kluby (2/4) Haninec Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica (B)
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica (A)
Žci 4 x 60 m kluby (3/1) Holma Alex 07 AO Olympia Považská Bystrica (C)
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Hruška Adam 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Hudec Samuel 10 ŠK Juventa Žilina
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Kabát Adrian 10 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Kačerík Juraj 10 ŠK Juventa Žilina
Žci 4 x 60 m kluby (4/2) Kaprálik Kristián 08 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina
Žci 4 x 60 m kluby (3/4) Konušík Jakub 09 AO Olympia Považská Bystrica (C)
Žci 4 x 60 m kluby (3/3) Konušík Matej 09 AO Olympia Považská Bystrica (C)
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Korinek Matúš 08 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žci 4 x 60 m kluby (4/3) Králik Nicolas 08 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Kriška Michal 10 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Maretta Róbert 07 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žci 4 x 60 m kluby (2/2) Mičík Ján 08 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Mihalik Teodor 08 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Michalko Matej 07 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Mitrík Matej 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žci 4 x 60 m kluby (2/4) Mjartan Martin 09 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žci 4 x 60 m kluby (2/3) Murgaš Marek 08 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Orlický Matej 07 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žci 4 x 60 m kluby (3/2) Paulec Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica (C)
Žci 4 x 60 m kluby (4/4) Petrík Filip 08 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Ploštica Dávid 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Pokorný Matej 10 ŠK Juventa Žilina
Žci 4 x 60 m kluby (2/1) Ragula Patrik 08 AO Olympia Považská Bystrica (B)
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Rúrik Marco 07 AO Olympia Považská Bystrica (A)
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Sedliaček Šimon 09 ŠK Juventa Žilina
Žci 4 x 60 m kluby (2/2) Schroder Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica (B)
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Smolnický Samuel 09 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby (2/1) Šluch Marek 07 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Šopoň Marko 09 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby (2/3) Vitovják Damián 08 AO Olympia Považská Bystrica (B)
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Vrábel Matúš 07 Atletický oddiel Žilina
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Wagner Marcus 07 AO Olympia Považská Bystrica (A)
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica (A)
Žky 60 m Antalová Ema 11 Atletika Dubnica nad Váhom 09.59 09.59
Žky 60 m Balážová Viktória 08 AO Sparta Považská Bystrica 10.26 10.26
Žky 60 m (1/3) Banásová Adriana 09 AO Olympia Považská Bystrica 10.05 10.05
Žky 60 m Belková Alexandra 08 AK Mostáreň Brezno 10.14 10.14
Žky 60 m Betková Linda 07 AK Mostáreň Brezno 09.65 09.65
Žky 60 m Bizoňová Klaudia 10 AK Mostáreň Brezno 11.40
Žky 60 m Bučková Kristína 08 AO Olympia Považská Bystrica 09.01 08.78
Žky 60 m Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom 09.10 09.10
Žky 60 m Capandová Alexandra 10 ŠK Juventa Žilina 10.79 10.79
Žky 60 m Černá Emma 07 AK Mostáreň Brezno 10.29 10.29
Žky 60 m Černáková Lenka 10 AK Mostáreň Brezno 10.88 10.88
Žky 60 m Danihliková Martina 08 AO Sparta Považská Bystrica 08.96 08.96
Žky 60 m Dobáková Mia 07 Atletický klub ZTS Martin 09.23 09.23
Žky 60 m (1/1) Duháčková Alexandra (H) 07 Atletická akadémia Žilina 08.34 08.34
Žky 60 m Dunajská Vivien 09 AK Mostáreň Brezno 09.98 09.98
Žky 60 m Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 08.09 08.09
Žky 60 m Faturíková Viktória 10 Atletika Dubnica nad Váhom 10.37 10.37
Žky 60 m Fehérová Lea 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.85 09.85
Žky 60 m Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 08.36 08.36
Žky 60 m Glázerová Nina 10 MŠk Žiar nad Hronom 09.78 09.78
Žky 60 m Haffnerová Patrícia 10 MŠk Žiar nad Hronom 08.94 08.94
Žky 60 m (1/2) Hanuliaková Lea 08 ŠK Juventa Žilina 09.34 09.34
Žky 60 m (2/1) Hanuliaková Nikola 11 ŠK Juventa Žilina 09.95 09.95
Žky 60 m Havrillová Melánia 09 Atletický oddiel Žilina 09.72 09.72
Žky 60 m Hellebrandt Lilly 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.60 09.60
Žky 60 m (1/4) Hollá Ema 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.68 08.68
Žky 60 m Hrončová Sabina 09 BŠK Banská Bystrica 09.13 09.13
Žky 60 m (1/4) Hudecová Emma (H) 07 Atletická akadémia Žilina 08.55 08.55
Žky 60 m (2/1) Hudecová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 09.24 09.24
Žky 60 m Hudecová Nikol 11 AK Mostáreň Brezno 09.93 09.93
Žky 60 m Husárová Tamara 08 AC Stavbár Nitra
Žky 60 m Chlebeková Nina 10 Atletický klub ZZO Čadca 09.73 09.73
Žky 60 m (1/2) Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.52 08.52
Žky 60 m (2/1) Jakubská Tamara 09 ŠK Juventa Žilina 09.04 09.04
Žky 60 m (1/4) Jasenáková Sára 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.05 09.05
Žky 60 m Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 08.63 08.63
Žky 60 m Jurečeková Anna 07 Atletický klub ZTS Martin 08.54 08.54
Žky 60 m (2/2) Kaduriková Zuzana 10 ŠK Juventa Žilina 10.26 10.26
Žky 60 m (2/2) Kollárová Natália 11 ŠK Juventa Žilina 10.87 10.87
Žky 60 m (1/3) Košútová Lucia 08 AO Olympia Považská Bystrica 08.24 08.24
Žky 60 m Kováčiková Olívia 08 AK Mostáreň Brezno 08.89 08.89
Žky 60 m Luptáková Eliška 10 AK Mostáreň Brezno 09.56 09.56
Žky 60 m Macková Aneta 08 AC Stavbár Nitra 10.01 10.01
Žky 60 m Majchútová Anna 11 AK Mostáreň Brezno 10.51 10.51
Žky 60 m (2/2) Mandúchová Lucia 07 ŠK Juventa Žilina 08.69 08.69
Žky 60 m Marjenková Sandra 08 Atletika Dubnica nad Váhom 09.73 09.73
Žky 60 m Mejsnarová Dominika 08 AO Sparta Považská Bystrica
Žky 60 m Michnicová Alexandra 10 ŠK Juventa Žilina
Žky 60 m (1/4) Miniarová Anna 08 AO Olympia Považská Bystrica 08.97 08.69
Žky 60 m Moricová Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin 08.42 08.42
Žky 60 m Mošková Michaela 09 AO Sparta Považská Bystrica 09.77 09.77
Žky 60 m Očovská Ema 09 AC Stavbár Nitra 09.92 09.92
Žky 60 m (2/3) Ovečková Veronika 09 ŠK Juventa Žilina 11.21
Žky 60 m (3/2) Ožvoldíková Karolína 08 AO Olympia Považská Bystrica 11.54
Žky 60 m (2/3) Rizmanová Lucia 09 ŠK Juventa Žilina 09.95 09.95
Žky 60 m Romanová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica
Žky 60 m Slašťanová Nikola 10 MŠk Žiar nad Hronom 09.61 09.61
Žky 60 m Šádeková Liliana 11 AK Mostáreň Brezno 10.31 10.31
Žky 60 m Šefarová Kiara 09 Atletický klub ZZO Čadca 09.77 09.77
Žky 60 m Škorová Vanesa 08 Atletický oddiel Žilina 09.43 09.43
Žky 60 m Špilova Alex 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.63 09.63
Žky 60 m (2/4) Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 09.26 09.26
Žky 60 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 08.27 08.27
Žky 60 m Teplanová Natália 09 AC Stavbár Nitra 10.20 10.20
Žky 60 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 08.28 08.28
Žky 60 m (1/4) Uherčíková Alena 09 ŠK Juventa Žilina 10.77 10.73
Žky 60 m Veselková Soňa 10 Atletický klub ZZO Čadca 11.22 11.22
Žky 60 m Vicianová Soňa 09 AO Sparta Považská Bystrica 10.19 10.19
Žky 60 m Vlčeková Simona 10 AK Mostáreň Brezno 10.44 10.44
Žky 60 m Volentierová Leticia 08 Atletický klub ZTS Martin 10.99
Žky 60 m Vyšňanová Ema 09 AC Stavbár Nitra
Žky 60 m Zábojníková Simona 07 Atletický oddiel Žilina 09.43 09.43
Žky 60 m Záborská Izabela 08 AC Stavbár Nitra 09.02 09.02
Žky 60 m (3/2) Zaukolcová Emma Mária 08 AO Olympia Považská Bystrica 09.45 09.45
Žky 60 m Zubčeková Liana 08 Atletický oddiel Žilina 09.37 09.37
Žky 60 m Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.99 08.99
Žky 150 m Antalová Ema 11 Atletika Dubnica nad Váhom 25.52
Žky 150 m (2/1) Babušová Andrea 08 AO Olympia Považská Bystrica 23.49 23.49
Žky 150 m Balážová Vanesa 07 AK Mostáreň Brezno 24.54
Žky 150 m Belková Alexandra 08 AK Mostáreň Brezno
Žky 150 m Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 22.56 22.56
Žky 150 m Bizoňová Klaudia 10 AK Mostáreň Brezno
Žky 150 m Bódiová Simona 09 AC Stavbár Nitra 27.39 27.39
Žky 150 m (1/4) Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.04 22.04
Žky 150 m Capandová Alexandra 10 ŠK Juventa Žilina
Žky 150 m Černáková Lenka 10 AK Mostáreň Brezno
Žky 150 m Čížeková Ema 09 Atletický klub ZTS Martin
Žky 150 m Danihliková Martina 08 AO Sparta Považská Bystrica 22.49 22.49
Žky 150 m Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 22.68 21.78
Žky 150 m (1/1) Duháčková Alexandra (H) 07 Atletická akadémia Žilina 20.72 20.72
Žky 150 m Dunajská Vivien 09 AK Mostáreň Brezno 24.62 24.62
Žky 150 m Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 19.81 19.81
Žky 150 m Farmadinová Vivien 10 AC Stavbár Nitra
Žky 150 m Faturíková Viktória 10 Atletika Dubnica nad Váhom
Žky 150 m Fehérová Lea 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 25.68 25.68
Žky 150 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 23.56
Žky 150 m Gočová Olívia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 23.91 23.91
Žky 150 m Haffnerová Patrícia 10 MŠk Žiar nad Hronom 22.83 22.83
Žky 150 m (1/2) Hanuliaková Lea 08 ŠK Juventa Žilina 22.71 22.71
Žky 150 m Havrillová Melánia 09 Atletický oddiel Žilina 24.31 24.31
Žky 150 m Holišíková Zuzana 10 AK Mostáreň Brezno
Žky 150 m (1/3) Hrenáková Zuzana 09 AO Olympia Považská Bystrica 26.81
Žky 150 m Hrončová Sabina 09 BŠK Banská Bystrica 23.10 23.10
Žky 150 m Hrubá Alexandra 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 24.57 24.57
Žky 150 m Hudecová Nikol 11 AK Mostáreň Brezno
Žky 150 m (1/2) Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.14 21.14
Žky 150 m Javorová Dominika 11 AK Mostáreň Brezno
Žky 150 m Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 21.38 21.38
Žky 150 m Jurečeková Anna 07 Atletický klub ZTS Martin 21.84 21.84
Žky 150 m Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra 24.99 24.99
Žky 150 m (2/2) Kaduriková Zuzana 10 ŠK Juventa Žilina 25.50 25.50
Žky 150 m Kohútová Timea 11 AK Mostáreň Brezno
Žky 150 m (2/2) Kollárová Natália 11 ŠK Juventa Žilina
Žky 150 m Kováčiková Olívia 08 AK Mostáreň Brezno 24.96
Žky 150 m Kováčiková Sofia 09 Atletika Dubnica nad Váhom
Žky 150 m Luptáková Eliška 10 AK Mostáreň Brezno 23.49 23.49
Žky 150 m Macková Aneta 08 AC Stavbár Nitra 25.24 25.24
Žky 150 m Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen 23.96
Žky 150 m Majchútová Anna 11 AK Mostáreň Brezno
Žky 150 m (2/2) Mandúchová Lucia 07 ŠK Juventa Žilina 21.57 21.57
Žky 150 m Mejsnarová Dominika 08 AO Sparta Považská Bystrica
Žky 150 m Mičudová Emília 09 Atletika Dubnica nad Váhom
Žky 150 m Michnicová Alexandra 10 ŠK Juventa Žilina
Žky 150 m Moricová Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin 21.41 21.41
Žky 150 m Mošková Michaela 09 AO Sparta Považská Bystrica
Žky 150 m Ondrejíková Laura 08 Atletika Dubnica nad Váhom 22.63
Žky 150 m Ondrušková Klára 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 22.97 22.97
Žky 150 m (1/3) Ovečková Anna 07 ŠK Juventa Žilina 24.34 24.34
Žky 150 m Pavlínyiová Sofia 09 AK Mostáreň Brezno
Žky 150 m Pétryová Bibiána 08 TJ Orava Dolný Kubín 23.91 23.91
Žky 150 m Plošticová Alžbeta 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 23.34 23.34
Žky 150 m Pôbišová Lea 11 AK Mostáreň Brezno
Žky 150 m Poštová Nela 07 AK Mostáreň Brezno 23.43 23.43
Žky 150 m (2/3) Rizmanová Lucia 09 ŠK Juventa Žilina 25.29 25.29
Žky 150 m Schererová Claudia 09 AK Mostáreň Brezno 24.26 24.26
Žky 150 m Slašťanová Nikola 10 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 150 m Solíková Timea 08 Atletika Dubnica nad Váhom 24.60
Žky 150 m Šádeková Liliana 11 AK Mostáreň Brezno
Žky 150 m Škorová Vanesa 08 Atletický oddiel Žilina 22.56 22.56
Žky 150 m Špilova Alex 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 24.22 24.22
Žky 150 m Štípalová LInda 09 Atletický klub ZTS Martin 24.80 24.80
Žky 150 m Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 20.38 20.38
Žky 150 m Švantnerová Sofia 07 AK Mostáreň Brezno 26.23
Žky 150 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 21.01 21.01
Žky 150 m Tebbaa Nadia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 23.17 23.17
Žky 150 m (1/4) Uherčíková Alena 09 ŠK Juventa Žilina 26.81
Žky 150 m (1/3) Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 23.74 23.74
Žky 150 m Vicianová Soňa 09 AO Sparta Považská Bystrica 27.29 27.29
Žky 150 m Vlčeková Simona 10 AK Mostáreň Brezno
Žky 150 m Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina 22.74 22.74
Žky 150 m Záborská Izabela 08 AC Stavbár Nitra 22.12 22.12
Žky 150 m Zubčeková Liana 08 Atletický oddiel Žilina 23.16 23.16
Žky 150 m Žúborová Renáta 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 23.39 23.39
Žky 300 m Balážová Vanesa 07 AK Mostáreň Brezno 51.64 51.64
Žky 300 m Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 45.26 45.26
Žky 300 m Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom 52.21 52.21
Žky 300 m Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň Brezno 47.77 47.77
Žky 300 m Čerešňová Simona 09 AC Stavbár Nitra
Žky 300 m Dunajská Vivien 09 AK Mostáreň Brezno
Žky 300 m (2/1) Hanuliaková Nikola 11 ŠK Juventa Žilina
Žky 300 m (1/4) Hollá Ema 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 300 m (1/4) Hudecová Emma (H) 07 Atletická akadémia Žilina 48.74 48.74
Žky 300 m Chilá Tereza 08 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 300 m (1/4) Jasenáková Sára 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 300 m Kadlecová Lucia 10 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 300 m (2/2) Kollárová Natália 11 ŠK Juventa Žilina
Žky 300 m Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina 44.51 44.51
Žky 300 m Kováčiková Sofia 09 Atletika Dubnica nad Váhom
Žky 300 m Kureková Katarína 09 Atletický klub ZTS Martin
Žky 300 m Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 300 m Lukáčová Natália 07 Atletický klub ZTS Martin
Žky 300 m Marjenková Sandra 08 Atletika Dubnica nad Váhom
Žky 300 m Michnicová Alexandra 10 ŠK Juventa Žilina
Žky 300 m (1/3) Ovečková Anna 07 ŠK Juventa Žilina
Žky 300 m (2/3) Ovečková Veronika 09 ŠK Juventa Žilina
Žky 300 m (3/2) Ožvoldíková Karolína 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 300 m Primusová Liliana 09 BŠK Banská Bystrica
Žky 300 m Smolenová Alexandra 08 AC Stavbár Nitra
Žky 300 m Solíková Timea 08 Atletika Dubnica nad Váhom 55.63
Žky 300 m Spišiaková Sára 09 Atletický klub ZTS Martin 53.27 53.27
Žky 300 m Šefarová Kiara 09 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 300 m Švantnerová Sofia 07 AK Mostáreň Brezno 53.07
Žky 300 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 43.49 43.49
Žky 300 m Veselková Soňa 10 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 300 m Zábojníková Simona 07 Atletický oddiel Žilina 51.32 51.32
Žky 300 m Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 800 m Blahová Nina 08 Atletický klub ZTS Martin 2:36.16 2:36.16
Žky 800 m Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica 2:47.63 2:47.63
Žky 800 m (1/3) Čerňanová Petra 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 800 m Čiernik Hana 07 BŠK Banská Bystrica
Žky 800 m Farmadinová Vivien 10 AC Stavbár Nitra
Žky 800 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 2:28.07 2:28.07
Žky 800 m (1/3) Hrenáková Zuzana 09 AO Olympia Považská Bystrica 3:10.72 3:10.72
Žky 800 m Hricová Judita 10 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 800 m (2/1) Jakubská Tamara 09 ŠK Juventa Žilina
Žky 800 m Kalmanová Eva 08 Atletický klub ZTS Martin 2:39.69 2:39.69
Žky 800 m Košárková Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin 2:48.78 2:48.78
Žky 800 m (1/3) Kucharíková Karin 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 800 m Mičudová Emília 09 Atletika Dubnica nad Váhom
Žky 800 m Očková Veronika 10 Atletický klub ZTS Martin
Žky 800 m Ondrejíková Laura 08 Atletika Dubnica nad Váhom 3:11.02
Žky 800 m Pétryová Bibiána 08 TJ Orava Dolný Kubín 3:16.54 3:16.54
Žky 800 m Pňačeková Tereza 07 AC Stavbár Nitra 2:42.29 2:42.29
Žky 800 m Teplanová Natália 09 AC Stavbár Nitra
Žky 2000 m Ballová Saša 07 BŠK Banská Bystrica
Žky 2000 m (3/1) Čížová Veronika 08 AO Olympia Považská Bystrica 8:45.85 8:45.85
Žky 2000 m (3/2) Hozáková Radoslava 08 AO Olympia Považská Bystrica 9:09.73 9:09.73
Žky 2000 m Hrmová Nina 07 MŠk Žiar nad Hronom 9:01.61 9:01.61
Žky 2000 m Ištvánová Nela 09 BŠK Banská Bystrica
Žky 2000 m Jašková Tamara 09 MŠk Žiar nad Hronom 8:15.92 8:15.92
Žky 2000 m Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra
Žky 2000 m Kofrit Sofia 10 Atletický klub ZTS Martin
Žky 2000 m Krkošková Alexandra 09 Atletický klub ZZO Čadca 9:04.80 10:20.97
Žky 2000 m Kupková Karolína 08 Atletický klub ZZO Čadca 8:11.18 8:11.18
Žky 2000 m Malárová Katarína 09 BŠK Banská Bystrica
Žky 2000 m Móricová Lucia 07 Atletický klub ZTS Martin 7:32.48 7:32.48
Žky 2000 m Otrasová Aneta 07 AC Stavbár Nitra
Žky 2000 m (1/1) Piková Lara 09 Atletická akadémia Žilina
Žky 2000 m Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin 7:48.40 7:48.40
Žky 2000 m Slosiarová Zuzana 09 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 2000 m Tománková Ester 08 BŠK Banská Bystrica
Žky 100m p 76,2-8,2 Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/4) Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 100m p 76,2-8,2 Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/3) Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/3) Košútová Lucia 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 100m p 76,2-8,2 Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno 16.40 16.40
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/3) Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica 22.31 22.31
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/4) Miniarová Anna 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 100m p 76,2-8,2 Vyšňanová Ema 09 AC Stavbár Nitra
Žky 100m p 76,2-8,2 (3/2) Zaukolcová Emma Mária 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 300 m pr. 76,2 Ambrozyova Dominika 07 AK Mostáreň Brezno
Žky 300 m pr. 76,2 Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica
Žky 300 m pr. 76,2 Bestvinová Ivona 09 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 300 m pr. 76,2 Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina
Žky 300 m pr. 76,2 (3/1) Čížová Veronika 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 300 m pr. 76,2 (2/3) Gajdošová Liana 10 AC Stavbár Nitra
Žky 300 m pr. 76,2 (3/2) Hozáková Radoslava 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 300 m pr. 76,2 (1/3) Kucharíková Karin 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 300 m pr. 76,2 Lukáčová Natália 07 Atletický klub ZTS Martin
Žky 300 m pr. 76,2 Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica
Žky 300 m pr. 76,2 Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 53.90 53.90
Žky chôdza 3000 m Hudecová Lea 07 MŠk Žiar nad Hronom 18:10.40 17:56.27
Žky chôdza 3000 m Kusá Petra 07 Atletický klub ZTS Martin 14:52.89 14:52.89
Žky chôdza 3000 m (2/1) Reváková Anna 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žky chôdza 3000 m Vicáňová Nicol 07 Atletický klub ZTS Martin
Žky výška Ambrozyova Dominika 07 AK Mostáreň Brezno 158 158
Žky výška Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 155 155
Žky výška Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen
Žky výška Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 135 135
Žky výška Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 157 157
Žky výška (1/2) Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 154 154
Žky výška Hellebrandt Lilly 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 130 130
Žky výška Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno 161 161
Žky výška (2/1) Hudecová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 135 135
Žky výška Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen 135 135
Žky výška (1/3) Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica 130 130
Žky výška (1/1) Piková Lara 09 Atletická akadémia Žilina 135 135
Žky výška Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 150 150
Žky výška (1/3) Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 125 125
Žky žrď Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica
Žky žrď Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 260 260
Žky diaľka (2/1) Babušová Andrea 08 AO Olympia Považská Bystrica 295 306
Žky diaľka Belková Alexandra 08 AK Mostáreň Brezno 327 327
Žky diaľka Betková Linda 07 AK Mostáreň Brezno 338
Žky diaľka Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 425 425
Žky diaľka Bučková Kristína 08 AO Olympia Považská Bystrica 435 435
Žky diaľka Capandová Alexandra 10 ŠK Juventa Žilina 269 269
Žky diaľka Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň Brezno 425
Žky diaľka Černá Emma 07 AK Mostáreň Brezno
Žky diaľka Danihliková Martina 08 AO Sparta Považská Bystrica 466 466
Žky diaľka Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 432 432
Žky diaľka Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 408
Žky diaľka Fehérová Lea 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 368 368
Žky diaľka (1/2) Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 435 435
Žky diaľka (2/3) Gajdošová Liana 10 AC Stavbár Nitra 330 330
Žky diaľka (1/3) Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 372 372
Žky diaľka (2/1) Hanuliaková Nikola 11 ŠK Juventa Žilina
Žky diaľka Hellebrandt Lilly 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 390 390
Žky diaľka Holišíková Zuzana 10 AK Mostáreň Brezno
Žky diaľka (1/4) Hollá Ema 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 444 444
Žky diaľka (2/1) Hudecová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 418 418
Žky diaľka Chlebeková Nina 10 Atletický klub ZZO Čadca 347 347
Žky diaľka (1/4) Jasenáková Sára 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky diaľka Javorová Dominika 11 AK Mostáreň Brezno
Žky diaľka (2/2) Kaduriková Zuzana 10 ŠK Juventa Žilina 286 286
Žky diaľka (2/1) Kľúčiková Dominika 08 AO Olympia Považská Bystrica 300 300
Žky diaľka Kohútová Timea 11 AK Mostáreň Brezno
Žky diaľka (1/3) Košútová Lucia 08 AO Olympia Považská Bystrica 444 444
Žky diaľka (1/2) Kubíncová Sára 08 AO Olympia Považská Bystrica 399 399
Žky diaľka Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno 493 493
Žky diaľka Macková Aneta 08 AC Stavbár Nitra 310 310
Žky diaľka Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen 419 419
Žky diaľka Mejsnarová Dominika 08 AO Sparta Považská Bystrica 372 372
Žky diaľka Mošková Michaela 09 AO Sparta Považská Bystrica 356 356
Žky diaľka (2/3) Ovečková Veronika 09 ŠK Juventa Žilina 300
Žky diaľka (3/2) Ožvoldíková Karolína 08 AO Olympia Považská Bystrica 289 289
Žky diaľka Pavlínyiová Sofia 09 AK Mostáreň Brezno 283 283
Žky diaľka Pétryová Bibiána 08 TJ Orava Dolný Kubín 351 351
Žky diaľka (1/1) Piková Lara 09 Atletická akadémia Žilina 394 394
Žky diaľka Pôbišová Lea 11 AK Mostáreň Brezno
Žky diaľka Poštová Nela 07 AK Mostáreň Brezno 389 389
Žky diaľka (2/1) Reváková Anna 07 AO Olympia Považská Bystrica 354 356
Žky diaľka Romanová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica
Žky diaľka Schererová Claudia 09 AK Mostáreň Brezno 397 397
Žky diaľka Špilova Alex 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 344 344
Žky diaľka (2/4) Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 417 417
Žky diaľka Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 513 513
Žky diaľka (1/4) Uherčíková Alena 09 ŠK Juventa Žilina 308 308
Žky diaľka Vicianová Soňa 09 AO Sparta Považská Bystrica 326 326
Žky diaľka (1/1) Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina 424 424
Žky guľa 3 kg Balážová Viktória 08 AO Sparta Považská Bystrica 05.81 05.81
Žky guľa 3 kg Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 06.35
Žky guľa 3 kg (3/1) Benková Laura 08 AO Olympia Považská Bystrica 05.48 05.48
Žky guľa 3 kg Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 07.27 07.27
Žky guľa 3 kg (1/3) Čerňanová Petra 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky guľa 3 kg Domanová Michaela 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky guľa 3 kg Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno 09.64 09.64
Žky guľa 3 kg Chilá Tereza 08 Atletický klub ZZO Čadca
Žky guľa 3 kg Ištvánová Tamara 08 AK Mostáreň Brezno 07.49 07.49
Žky guľa 3 kg Kapiašová Bianka 07 BŠK Banská Bystrica 09.17 09.17
Žky guľa 3 kg (1/1) Kľúčiková Dominika 08 AO Olympia Považská Bystrica 06.94 06.94
Žky guľa 3 kg (3/2) Masaryková Adela 08 AO Olympia Považská Bystrica 08.65 08.65
Žky guľa 3 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 12.22 12.22
Žky guľa 3 kg (1/3) Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica 06.39 06.39
Žky guľa 3 kg Primusová Liliana 09 BŠK Banská Bystrica
Žky guľa 3 kg (2/1) Reváková Anna 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žky guľa 3 kg (1/2) Richterová Kristína 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 06.97 06.97
Žky guľa 3 kg Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky guľa 3 kg (3/2) Záhradníková Nikola 08 AO Olympia Považská Bystrica 04.90 04.90
Žky disk 1 kg Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 16.78 16.78
Žky disk 1 kg Ballová Saša 07 BŠK Banská Bystrica 16.48 16.48
Žky disk 1 kg (3/1) Benková Laura 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky disk 1 kg Čerešňová Simona 09 AC Stavbár Nitra
Žky disk 1 kg Donovalová Silvia 07 BŠK Banská Bystrica 13.10 13.10
Žky disk 1 kg Husárová Tamara 08 AC Stavbár Nitra
Žky disk 1 kg Ištvánová Tamara 08 AK Mostáreň Brezno 15.84 15.84
Žky disk 1 kg Kapiašová Bianka 07 BŠK Banská Bystrica 20.70 20.70
Žky disk 1 kg (3/2) Masaryková Adela 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky disk 1 kg Očovská Ema 09 AC Stavbár Nitra
Žky disk 1 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 28.14 28.14
Žky disk 1 kg (1/3) Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky disk 1 kg (1/2) Richterová Kristína 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky disk 1 kg Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica 19.14 19.14
Žky disk 1 kg Tománková Ester 08 BŠK Banská Bystrica
Žky kladivo 3 kg (3/1) Benková Laura 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky kladivo 3 kg (1/1) Kľúčiková Dominika 08 AO Olympia Považská Bystrica 20.62 20.62
Žky kladivo 3 kg (3/2) Masaryková Adela 08 AO Olympia Považská Bystrica 20.60 20.60
Žky kladivo 3 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 34.42 34.42
Žky kladivo 3 kg (1/3) Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky kladivo 3 kg (3/2) Záhradníková Nikola 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky oštep 500 g Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 31.40 31.40
Žky oštep 500 g Ballová Saša 07 BŠK Banská Bystrica 18.78 18.78
Žky oštep 500 g (1/3) Banásová Adriana 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky oštep 500 g Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky oštep 500 g Bódiová Simona 09 AC Stavbár Nitra
Žky oštep 500 g Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica
Žky oštep 500 g Dobáková Mia 07 Atletický klub ZTS Martin
Žky oštep 500 g Domanová Michaela 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky oštep 500 g Donovalová Silvia 07 BŠK Banská Bystrica 16.82 16.82
Žky oštep 500 g Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 19.02 19.02
Žky oštep 500 g Jašková Tamara 09 MŠk Žiar nad Hronom
Žky oštep 500 g Kapiašová Bianka 07 BŠK Banská Bystrica
Žky oštep 500 g (2/1) Kľúčiková Dominika 08 AO Olympia Považská Bystrica 14.83 14.83
Žky oštep 500 g Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina
Žky oštep 500 g (1/2) Kubíncová Sára 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky oštep 500 g Smolenová Alexandra 08 AC Stavbár Nitra
Žky oštep 500 g Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina
Žky oštep 500 g Volentierová Leticia 08 Atletický klub ZTS Martin
Žky oštep 500 g (3/2) Záhradníková Nikola 08 AO Olympia Považská Bystrica 15.13 15.13
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Antalová Ema 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Žky 4 x 60 m kluby (3/1) Babušová Andrea 08 AO Olympia Považská Bystrica (C)
Žky 4 x 60 m kluby (3/2) Banásová Adriana 09 AO Olympia Považská Bystrica (C)
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Bestvinová Ivona 09 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Bódiová Simona 09 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Bučková Kristína 08 AO Olympia Považská Bystrica (A)
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Čerešňová Simona 09 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby (4/4) Čerňanová Petra 09 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Čížeková Ema 09 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Čížová Veronika 08 AO Olympia Považská Bystrica (B)
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Dobáková Mia 07 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Duháčková Alexandra (H) 07 Atletická akadémia Žilina
Žky 4 x 60 m kluby (3/1) Farmadinová Vivien 10 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Faturíková Viktória 10 Atletika Dubnica nad Váhom
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Gajdošová Liana 10 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Gočová Olívia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 4 x 60 m kluby (3/4) Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica (C)
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Hanuliaková Lea 08 ŠK Juventa Žilina
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Havrillová Melánia 09 Atletický oddiel Žilina
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Hozáková Radoslava 08 AO Olympia Považská Bystrica (B)
Žky 4 x 60 m kluby (3/3) Hrenáková Zuzana 09 AO Olympia Považská Bystrica (C)
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Hrončová Sabina 09 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Hrubá Alexandra 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Hudecová Emma (H) 07 Atletická akadémia Žilina
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Husárová Tamara 08 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Chlebeková Nina 10 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Jakubská Tamara 09 ŠK Juventa Žilina
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Jurečeková Anna 07 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby (4/1) Kľúčiková Dominika 08 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žky 4 x 60 m kluby (4/3) Klúčiková Sandra 08 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Kováčiková Sofia 09 Atletika Dubnica nad Váhom
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Kubíncová Sára 08 AO Olympia Považská Bystrica (B)
Žky 4 x 60 m kluby (4/2) Kucharíková Karin 07 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Kupková Karolína 08 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Mandúchová Lucia 07 ŠK Juventa Žilina
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Marjenková Sandra 08 Atletika Dubnica nad Váhom
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica (A)
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Mičudová Emília 09 Atletika Dubnica nad Váhom
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Miniarová Anna 08 AO Olympia Považská Bystrica (A)
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Moricová Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Očovská Ema 09 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Ondrejíková Laura 08 Atletika Dubnica nad Váhom
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Ovečková Anna 07 ŠK Juventa Žilina
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Plošticová Alžbeta 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Primusová Liliana 09 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Richterová Kristína 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Rizmanová Lucia 09 ŠK Juventa Žilina
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Slosiarová Zuzana 09 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Smolenová Alexandra 08 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Solíková Timea 08 Atletika Dubnica nad Váhom
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Spišiaková Sára 09 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Šefarová Kiara 09 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Škorová Vanesa 08 Atletický oddiel Žilina
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Štípalová LInda 09 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Teplanová Natália 09 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica (B)
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Veselková Soňa 10 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Volentierová Leticia 08 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina
Žky 4 x 60 m kluby (3/2) Vyšňanová Ema 09 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Zábojníková Simona 07 Atletický oddiel Žilina
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Zaukolcová Emma Mária 08 AO Olympia Považská Bystrica (A)
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Zubčeková Liana 08 Atletický oddiel Žilina
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Žúborová Renáta 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto