<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá VsAZ jednotlivcov v atletike starších žiakov a starších žiačok Majstrovstvá VsAZ v päťboji mladších žiakov a mladších žiačok, Košice, 1. 9. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Žci 60 m Bajužik Martin 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.34 08.34
Žci 60 m Barát Marek 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.66 08.66
Žci 60 m Bokšai Dávid 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.64 08.64
Žci 60 m Harkabus Marek 08 AK Slávia PU Prešov (A) 07.65 07.67 07.65
Žci 60 m Kapak Dávid 07 1.Atletický klub Humenné 08.18 08.18
Žci 60 m Kepes Peter 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.13 08.13
Žci 60 m Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice 07.60 07.60
Žci 60 m Kvočák Tomáš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.62 07.62
Žci 60 m Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné 07.85 07.85
Žci 60 m Sauer Filip 07 AK Slávia TU Košice 07.68 07.68
Žci 60 m Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.71 07.71
Žci 150 m Barát Marek 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 21.38 21.38
Žci 150 m Bokšai Dávid 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 21.47 21.47
Žci 150 m (1/2) Čejka Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.78 19.78
Žci 150 m Harkabus Marek 08 AK Slávia PU Prešov (A) 18.54 18.54 18.54
Žci 150 m Kapak Dávid 07 1.Atletický klub Humenné 19.97 19.97
Žci 150 m Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice 17.96 17.96
Žci 150 m (1/1) Kuľka Richard 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.84 19.84
Žci 150 m Kvočák Tomáš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 18.64 18.64
Žci 150 m Olexa Lukáš 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 19.43 19.43
Žci 150 m Sauer Filip 07 AK Slávia TU Košice 18.23 18.23
Žci 150 m Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 18.37 18.37
Žci 300 m Barát Marek 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 49.12 49.12
Žci 300 m Kepes Peter 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 42.37 42.37
Žci 300 m Kuchcík Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 43.69
Žci 300 m Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné 40.45 40.45
Žci 300 m Petrovčin Michal 07 1.Atletický klub Humenné 45.25 45.25
Žci 300 m Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 41.57 41.57
Žci 800 m Horváth Jakub 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 2:42.45 2:42.45
Žci 800 m Jedinák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:16.20 2:16.00
Žci 800 m Lazorik Juraj 07 AC Run is Fun Prešov 2:43.6
Žci 800 m Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné 2:20.74 2:18.86
Žci 800 m Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z. 2:35.14 2:35.14
Žci 800 m Petrovčin Michal 07 1.Atletický klub Humenné 2:25.59 2:25.59
Žci 3000 m Lesník Marek 07 ŠK ŠOG Nitra 10:33.75 10:33.75
Žci 3000 m Pustai Oliver 07 AO Akademik TU Košice
Žci 3000 m Repčík Samuel 07 ŠŠK-Junior Prešov 10:42.40 10:42.40
Žci 100 m pr. 83,8 (1/1) Gajdoš Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 16.68 16.68
Žci 100 m pr. 83,8 Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 14.73 14.73
Žci chôdza 3000 m Krompaščík Šimon 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 18:10.07 18:10.07
Žci chôdza 3000 m Moravčík Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov 20:01.66 20:01.66
Žci chôdza 3000 m Olexa Lukáš 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 19:26.46 18:21.34
Žci výška Bokšai Dávid 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 145 145
Žci výška Kuchcík Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 150 150
Žci výška Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 160 160
Žci výška Ptáček Douglas 08 SOPKA Seňa 140 140
Žci výška Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 177 177
Žci diaľka Kepes Peter 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 512 512
Žci diaľka Kvočák Tomáš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 541 541
Žci diaľka Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 534 534
Žci diaľka Ptáček Douglas 08 SOPKA Seňa 458 458
Žci diaľka Sauer Filip 07 AK Slávia TU Košice 542 542
Žci diaľka Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 573 573
Žci diaľka Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 552 552
Žci guľa 4 kg Bovan Adam 08 1.Atletický klub Humenné 08.31 08.31
Žci guľa 4 kg (1/1) Čech-Gut Bruno 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.76 11.76
Žci guľa 4 kg Gergovský Jozef Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov 07.68 07.68
Žci guľa 4 kg Gulič Timotej 09 ŠŠK-Junior Prešov 06.15 06.15
Žci guľa 4 kg (1/4) Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.82 12.82
Žci guľa 4 kg Paľovčík Richard 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 11.76 11.76
Žci guľa 4 kg (1/4) Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.90 12.90
Žci disk 1 kg Bovan Adam 08 1.Atletický klub Humenné 25.40 25.40
Žci disk 1 kg (1/1) Čech-Gut Bruno 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 33.02 33.02
Žci disk 1 kg (1/4) Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 38.03 38.03
Žci disk 1 kg Šonka Peter 07 AO Akademik TU Košice 38.64 38.64
Žci disk 1 kg (1/4) Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 39.66 39.66
Žci oštep 600 g Bovan Adam 08 1.Atletický klub Humenné 23.98 23.98
Žci oštep 600 g Gergovský Jozef Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov 21.24 21.59
Žci oštep 600 g Gulič Timotej 09 ŠŠK-Junior Prešov 16.43 16.43
Žci oštep 600 g Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 30.80 36.07
Žci oštep 600 g (1/4) Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 36.54 36.54
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Čejka Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Kuchcík Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Kuľka Richard 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci pätboj Čamaj Štefan 11 SOPKA Seňa
Mžci pätboj (1/2) Hríbik Tomáš 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci pätboj (1/2) Jurčišin Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci pätboj (1/2) Labanc Peter 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci pätboj (1/2) Lenárt Patrik 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci pätboj Papcun Martin 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci pätboj Parkanský Artur 11 Atletika Košice o.z.
Mžci pätboj Ptáček Luis 09 SOPKA Seňa
Mžci pätboj Troščák Oliver 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci pätboj Žužo Oliver 09 1.Atletický klub Humenné
Žky 60 m Bajužiková Kristína 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.92 08.92
Žky 60 m Behúnová Ema 07 1.Atletický klub Humenné 09.43 09.43
Žky 60 m Čorňáková Sandra 07 ŠŠK-Junior Prešov 09.59 09.02
Žky 60 m Gutteková Klára 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 08.91 08.91
Žky 60 m Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z. 08.45 08.45
Žky 60 m Kissová Nikoletta 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 12.22
Žky 60 m Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 08.03 08.03
Žky 60 m Parkanská Sára 08 Atletika Košice o.z. 09.58 09.58
Žky 60 m Péter Kitty 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.18 09.18
Žky 60 m Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.10 08.10
Žky 60 m Semančíková Hana 07 AK Slávia TU Košice 08.51
Žky 60 m Ujcová Nela 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.62 09.62
Žky 60 m Vaňová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 08.31
Žky 60 m (1/1) Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 08.18 08.17
Žky 60 m Weiserová Sofia 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.45 08.45
Žky 150 m Behúnová Ema 07 1.Atletický klub Humenné 22.57 22.57
Žky 150 m Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice 20.19 20.19
Žky 150 m Filová Katarína 07 AK Slávia TU Košice 21.70
Žky 150 m Goroľová Linda 08 1.Atletický klub Humenné 24.11 24.11
Žky 150 m Herdický Sofia Alexandra 08 ŠŠK-Junior Prešov 21.52 21.52
Žky 150 m Krešáková Erika 07 Atletika Košice o.z. 20.79 20.79
Žky 150 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 19.99 19.83
Žky 150 m Mandulová Barbora 08 1.Atletický klub Humenné 22.58 22.58
Žky 150 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice 19.97
Žky 150 m Péter Kitty 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 22.69 22.69
Žky 150 m Sciranková Henrieta 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 24.27 24.27
Žky 150 m Semančíková Hana 07 AK Slávia TU Košice 20.00
Žky 150 m Šuchaňová Sara 10 Atletika Košice o.z. 25.75 25.75
Žky 150 m Ujcová Nela 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 150 m Vaňová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 19.28 19.28
Žky 150 m (1/1) Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 20.26 20.00
Žky 150 m Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 24.63
Žky 150 m Weiserová Sofia 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 20.73 20.73
Žky 300 m Behúnová Ema 07 1.Atletický klub Humenné 49.73 49.73
Žky 300 m Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice 44.75 44.75
Žky 300 m Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z. 47.67 46.97
Žky 300 m Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 51.34
Žky 300 m Matejová Michaela 08 Atletika Košice o.z. 49.17 49.17
Žky 300 m Miklošová Andrea 09 Atletika Košice o.z. 51.30 51.30
Žky 300 m Takács Anna 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 49.16 49.16
Žky 800 m Gutteková Klára 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:42.38 2:42.38
Žky 800 m Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:48.03 2:48.03
Žky 800 m (1/4) Šimová Soňa 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 2000 m Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 8:21.61 8:18.72
Žky 100m p 76,2-8,2 Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 16.18 16.18
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/1) Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice 20.65 20.65
Žky 100m p 76,2-8,2 Szabadosová Diana 07 Atletika Košice o.z.
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/3) Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 16.25 16.02
Žky 300 m pr. 76,2 Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 56.70 54.84
Žky 300 m pr. 76,2 Goroľová Linda 08 1.Atletický klub Humenné
Žky 300 m pr. 76,2 Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z. 58.24 56.42
Žky 300 m pr. 76,2 Mandulová Barbora 08 1.Atletický klub Humenné
Žky 300 m pr. 76,2 Vaňová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 49.39 46.05
Žky chôdza 3000 m Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 17:28.02 17:28.02
Žky chôdza 3000 m Sciranková Henrieta 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 20:42.02 20:42.02
Žky chôdza 3000 m Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 20:13.63 20:13.63
Žky výška Bukhun Olha (C) 08 AK Slávia TU Košice 135 135
Žky výška (1/3) Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 135 135
Žky výška (1/1) Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice 140 140
Žky výška (1/4) Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 145 145
Žky výška Ujcová Nela 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 120 120
Žky diaľka Bajužiková Kristína 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 390 390
Žky diaľka Bukhun Olha (C) 08 AK Slávia TU Košice
Žky diaľka Čamajová Michaela 08 SOPKA Seňa 403 403
Žky diaľka Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 505 512
Žky diaľka Čorňáková Sandra 07 ŠŠK-Junior Prešov 344
Žky diaľka Krešáková Erika 07 Atletika Košice o.z. 482 482
Žky diaľka Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 452 489
Žky diaľka Miklošová Andrea 09 Atletika Košice o.z. 377 377
Žky diaľka Péter Kitty 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 402 402
Žky diaľka Sciranková Henrieta 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 313
Žky diaľka Snížiková Zoja 08 Atletika Košice o.z. 449 449
Žky diaľka Šuchaňová Sara 10 Atletika Košice o.z. 359 359
Žky diaľka Takács Anna 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 246
Žky diaľka Weiserová Sofia 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 376 376
Žky guľa 3 kg Čamajová Michaela 08 SOPKA Seňa 04.08
Žky guľa 3 kg Gavulová Alexandra 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.47 08.47
Žky guľa 3 kg (1/4) Haneková Tímea 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.10
Žky guľa 3 kg Herdický Sofia Alexandra 08 ŠŠK-Junior Prešov 08.03 08.03
Žky guľa 3 kg (1/4) Milá Lea 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.85 07.85
Žky guľa 3 kg Pankuchová Viktória 09 Atletika Košice o.z. 08.28 08.28
Žky guľa 3 kg Spišáková Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 06.56 06.56
Žky guľa 3 kg Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.53 08.53
Žky guľa 3 kg Škvarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.52 08.52
Žky guľa 3 kg Takács Anna 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 05.20 05.20
Žky guľa 3 kg Vasilcová Anna 08 1.Atletický klub Humenné 08.57 08.57
Žky disk 0,75 kg Gavulová Alexandra 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 20.84 20.84
Žky disk 0,75 kg Guľková Daniela 09 1.Atletický klub Humenné 15.56 15.56
Žky disk 0,75 kg (1/4) Haneková Tímea 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.85 21.85
Žky disk 0,75 kg Kissová Nikoletta 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 13.25 13.25
Žky disk 0,75 kg Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 22.35 22.35
Žky disk 0,75 kg (1/4) Milá Lea 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 17.69 17.69
Žky disk 0,75 kg Spišáková Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 15.85 15.85
Žky disk 0,75 kg Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 20.51 20.51
Žky disk 0,75 kg Škvarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 18.55 18.55
Žky kladivo 3 kg Kissová Nikoletta 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky oštep 500 g Čamajová Michaela 08 SOPKA Seňa 18.64 18.64
Žky oštep 500 g Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 22.93 22.93
Žky oštep 500 g Guľková Daniela 09 1.Atletický klub Humenné 18.79 18.79
Žky oštep 500 g Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 23.97 23.97
Žky oštep 500 g Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 25.59 25.59
Žky oštep 500 g (1/4) Milá Lea 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky oštep 500 g Vasilcová Anna 08 1.Atletický klub Humenné
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Harinová Nikol 08 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Gutteková Klára 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Kazimírová Paula 07 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 4 x 300 m kluby (2/4) Matejová Michaela 08 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (2/1) Miklošová Andrea 09 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (2/2) Parkanská Sára 08 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (2/3) Szabadosová Diana 07 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky pätboj Bochňová Eliana 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky pätboj Dendešová Lenka 09 1.Atletický klub Humenné
Mžky pätboj Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky pätboj Grígerová Laura 10 Atletika Košice o.z.
Mžky pätboj Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice
Mžky pätboj Jacenková Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky pätboj Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z.
Mžky pätboj Kopkášová Nela 09 Atletika Košice o.z.
Mžky pätboj Križáková Charlotte 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky pätboj Makovcová Tereza 10 1.Atletický klub Humenné
Mžky pätboj Nyongoni Amanda 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky pätboj Onderišinová Eva 09 1.Atletický klub Humenné
Mžky pätboj Ovšanyová Laura 09 1.Atletický klub Humenné
Mžky pätboj Radulyová Linda 11 SOPKA Seňa
Mžky pätboj Sovová Martina 09 AK Slávia TU Košice
Mžky pätboj Štofanová Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky pätboj Taňkošová Ema 10 1.Atletický klub Humenné