<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2.kola M SsAZ družstiev mladšieho a najmladšieho žiactva skupina Sever, Martin, 11. 7. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Mžci 60 m Baláž Šimon 09 AO Sparta Považská Bystrica 09.67 09.67
Mžci 60 m Brezničan Mário 09 AO Olympia Považská Bystrica 10.00 10.00
Mžci 60 m Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 08.28 08.28
Mžci 60 m Ďaďo Ján 09 TJ Orava Dolný Kubín 09.80 09.80
Mžci 60 m Hamrák Michal 09 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 09.20 09.20
Mžci 60 m Holma Thobias 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 60 m Jurga Leonard 09 AO Olympia Považská Bystrica 09.58 09.58
Mžci 60 m Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina 09.11 09.11
Mžci 60 m (1/3) Oško Filip 09 CVČ Liptovský Mikuláš 10.42
Mžci 60 m Paulec Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica 09.70 09.70
Mžci 60 m Rezák Oliver 09 AO Sparta Považská Bystrica 09.75 09.75
Mžci 60 m Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica 08.92 08.92
Mžci 60 m Vitovják Damián 08 AO Olympia Považská Bystrica 09.87 09.87
Mžci 60 m Zboran Sebastián 09 AO Olympia Považská Bystrica 12.54 12.54
Mžci 60 m Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica 09.72 09.72
Mžci 150 m Gašinec Tomáš 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 27.03 27.03
Mžci 150 m Haladej Ivan 09 AO Sparta Považská Bystrica 23.21 23.21
Mžci 150 m (1/4) Mjartan Martin 09 Atletický klub ZTS Martin 21.66 21.66
Mžci 150 m (1/4) Murgaš Marek 08 Atletický klub ZTS Martin
Mžci 150 m Schroder Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica 24.50 24.50
Mžci 600 m Bačeová Lea 09 AC VICTORIA Turany 2:25.51 2:25.51
Mžci 600 m Ďaďo Ján 09 TJ Orava Dolný Kubín 2:16.67 2:16.67
Mžci 600 m Ďuroška Samuel 09 ŠK Juventa Žilina
Mžci 600 m Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina 1:54.14 1:54.14
Mžci 600 m Kollár Daniel 09 AO Olympia Považská Bystrica 2:13.11 2:13.11
Mžci 600 m Kubala Richard 08 AC VICTORIA Turany 1:55.40 1:55.40
Mžci 600 m Mikuš Daniel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 600 m Rezák Oliver 09 AO Sparta Považská Bystrica 2:30.56 2:30.56
Mžci 600 m Sedliaček Šimon 09 ŠK Juventa Žilina 2:09.79 2:09.79
Mžci 60m p 76,2-7,5 Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 10.69 10.69
Mžci 60m p 76,2-7,5 Haninec Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica 12.56 12.56
Mžci 60m p 76,2-7,5 Jančo Peter 09 TJ Orava Dolný Kubín 13.44 13.44
Mžci 60m p 76,2-7,5 Paulec Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica 13.24 13.24
Mžci 60m p 76,2-7,5 Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica 12.12 12.12
Mžci chôdza 2000 m Bobrík Matej 09 TJ Orava Dolný Kubín 15:10.77 15:10.77
Mžci chôdza 2000 m Kasman Aurel 08 AO Olympia Považská Bystrica 15:25.11 15:25.11
Mžci chôdza 2000 m Prílepok Jakub 09 TJ Orava Dolný Kubín 15:12.66 15:12.66
Mžci výška Bros Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 130 130
Mžci výška Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 154 154
Mžci výška Keveš Kristián 09 AC VICTORIA Turany 120
Mžci výška (1/1) Oško Filip 09 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžci diaľka Bros Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 440 440
Mžci diaľka Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 430 430
Mžci diaľka Ďuroška Samuel 09 ŠK Juventa Žilina
Mžci diaľka Haninec Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica 366 366
Mžci diaľka Jančo Peter 09 TJ Orava Dolný Kubín 363 363
Mžci diaľka Kasman Aurel 08 AO Olympia Považská Bystrica 313 313
Mžci diaľka Keveš Kristián 09 AC VICTORIA Turany
Mžci diaľka Prílepok Jakub 09 TJ Orava Dolný Kubín 314 314
Mžci diaľka Sedliaček Šimon 09 ŠK Juventa Žilina
Mžci guľa 3 kg Ďaďo Ján 09 TJ Orava Dolný Kubín 06.01 06.01
Mžci guľa 3 kg Mikuš Daniel 08 AO Olympia Považská Bystrica 06.81 06.81
Mžci guľa 3 kg Prílepok Jakub 09 TJ Orava Dolný Kubín 06.43 06.43
Mžci kriket Baláž Šimon 09 AO Sparta Považská Bystrica 47.04 47.04
Mžci kriket Bobrík Matej 09 TJ Orava Dolný Kubín 40.98 40.98
Mžci kriket Brezničan Mário 09 AO Olympia Považská Bystrica 29.49 29.49
Mžci kriket Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 44.44 44.44
Mžci kriket Ďuroška Samuel 09 ŠK Juventa Žilina
Mžci kriket Haladej Ivan 09 AO Sparta Považská Bystrica 29.98 29.98
Mžci kriket Hamrák Michal 09 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 34.29 34.29
Mžci kriket Holma Thobias 08 AO Olympia Považská Bystrica 26.57
Mžci kriket Jančo Peter 09 TJ Orava Dolný Kubín 32.98 32.98
Mžci kriket Jurga Leonard 09 AO Olympia Považská Bystrica 40.65 40.65
Mžci kriket Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina 34.54 34.54
Mžci kriket Kollár Daniel 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci kriket (1/3) Oško Filip 09 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžci kriket Sedliaček Šimon 09 ŠK Juventa Žilina 35.09 35.09
Mžci kriket Schroder Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica 29.97 29.97
Mžci kriket Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica 39.46 39.46
Mžci kriket Vitovják Damián 08 AO Olympia Považská Bystrica 39.92 39.92
Mžci kriket Zboran Sebastián 09 AO Olympia Považská Bystrica 12.12 12.12
Mžky 60 m Belásová Soňa 09 AO Olympia Považská Bystrica 10.83 10.83
Mžky 60 m Bučková Kristína 08 AO Olympia Považská Bystrica 09.01 08.78
Mžky 60 m (2/2) Kmeč Emma 08 CVČ Liptovský Mikuláš 08.93 08.93
Mžky 60 m Kostelanská Laura 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60 m Kunová Katarína 09 Atletický klub ZTS Martin 11.11 11.11
Mžky 60 m Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica 09.47 09.47
Mžky 60 m Miniarová Anna 08 AO Olympia Považská Bystrica 08.83 08.69
Mžky 60 m Moricová Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin 08.42 08.42
Mžky 60 m Očkayová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60 m Ondrášová Laura 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60 m Žiačková Miriam 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 150 m Babušová Andrea 08 AO Olympia Považská Bystrica 23.49 23.49
Mžky 150 m Bílková Alexandra 09 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 150 m Ferenčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina
Mžky 150 m Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 22.83 22.83
Mžky 150 m Gočová Olívia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Mžky 150 m Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 150 m Hrubá Alexandra 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 25.14 25.14
Mžky 150 m (2/2) Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš 25.15 25.04
Mžky 150 m Ondrušková Klára 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 28.14
Mžky 150 m (2/2) Spišiaková Viktória 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 150 m (2/2) Stejskalová Klára 09 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 150 m Španihelová Katarína 09 AO Sparta Považská Bystrica
Mžky 150 m Špiriaková Anabel 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 23.04 23.04
Mžky 150 m Štípalová LInda 09 Atletický klub ZTS Martin 24.92 24.92
Mžky 150 m Tebbaa Nadia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 25.16 25.16
Mžky 150 m Zaukolcová Emma Mária 08 AO Olympia Považská Bystrica 25.23 25.23
Mžky 150 m Zubčeková Liana 08 Atletický oddiel Žilina 24.92 24.92
Mžky 600 m Belásová Soňa 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 600 m Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina
Mžky 600 m Ferenčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina
Mžky 600 m Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 2:10.01 2:10.01
Mžky 600 m (2/2) Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš 1:52.88 1:52.88
Mžky 600 m Kľúčiková Dominika 08 AO Olympia Považská Bystrica 3:00.32 2:36.98
Mžky 600 m Krkošková Alexandra 09 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 600 m Martinková Simona 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 600 m Pétryová Bibiána 08 TJ Orava Dolný Kubín 2:06.46 2:06.46
Mžky 600 m Rešková Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 2:35.45 2:35.45
Mžky 600 m Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 2:20.91 2:20.91
Mžky 600 m Zaukolcová Emma Mária 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 600 m Zubčeková Liana 08 Atletický oddiel Žilina 2:11.23 2:11.23
Mžky 1500 m Španihelová Katarína 09 AO Sparta Považská Bystrica 5:42.58 5:42.58
Mžky 60m p 76,2-7,5 Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 13.44 13.44
Mžky 60m p 76,2-7,5 (2/2) Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš 14.22 14.22
Mžky 60m p 76,2-7,5 (2/2) Kmeč Emma 08 CVČ Liptovský Mikuláš 11.87 11.87
Mžky 60m p 76,2-7,5 Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica 12.70 12.70
Mžky 60m p 76,2-7,5 (2/2) Rakytová Lenka 09 CVČ Liptovský Mikuláš 13.95 13.95
Mžky 60m p 76,2-7,5 (2/2) Spišiaková Viktória 08 CVČ Liptovský Mikuláš 13.08 13.08
Mžky 60m p 76,2-7,5 (2/2) Stejskalová Klára 09 CVČ Liptovský Mikuláš 14.37 14.37
Mžky 60m p 76,2-7,5 (2/2) Švandová Alžbeta 08 CVČ Liptovský Mikuláš 14.25 14.25
Mžky 60m p 76,2-7,5 Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 12.65 12.65
Mžky výška Babušová Andrea 08 AO Olympia Považská Bystrica 100 100
Mžky výška Brxová Veronika 09 AC VICTORIA Turany 130 130
Mžky výška Bučková Kristína 08 AO Olympia Považská Bystrica 130 130
Mžky výška Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 135 135
Mžky výška Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 150 150
Mžky výška (2/2) Kultanová Beata 08 CVČ Liptovský Mikuláš 140 140
Mžky výška Lušňáková Tatiana 09 AC VICTORIA Turany 120 120
Mžky výška Miniarová Anna 08 AO Olympia Považská Bystrica 127 127
Mžky výška (2/2) Rakytová Lenka 09 CVČ Liptovský Mikuláš 110 110
Mžky výška (2/2) Spišiaková Viktória 08 CVČ Liptovský Mikuláš 110 110
Mžky výška Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 114 114
Mžky výška Valjentová Alexandra 09 AC VICTORIA Turany 120 120
Mžky diaľka Danihliková Martina 08 AO Sparta Považská Bystrica 466 466
Mžky diaľka Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 374 391
Mžky diaľka Dubovcová Karolína 09 AC VICTORIA Turany
Mžky diaľka (2/2) Kultanová Beata 08 CVČ Liptovský Mikuláš 424 424
Mžky diaľka Masaryková Adela 08 AO Olympia Považská Bystrica 352 352
Mžky diaľka Ožvoldíková Karolína 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky diaľka Pétryová Bibiána 08 TJ Orava Dolný Kubín 351 351
Mžky diaľka Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica 310 310
Mžky diaľka (2/2) Rakytová Lenka 09 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky diaľka Rosinská Soňa 09 TJ Orava Dolný Kubín 291 291
Mžky diaľka Spišáková Nela 09 Atletický klub ZTS Martin 328 328
Mžky diaľka Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 361 361
Mžky diaľka Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 434 434
Mžky diaľka Žiačková Miriam 09 AO Olympia Považská Bystrica 296 296
Mžky guľa 3 kg Danihliková Martina 08 AO Sparta Považská Bystrica 07.41 07.41
Mžky guľa 3 kg Kľúčiková Dominika 08 AO Olympia Považská Bystrica 05.81 05.81
Mžky guľa 3 kg (2/2) Kmeč Emma 08 CVČ Liptovský Mikuláš 05.24
Mžky guľa 3 kg Martinková Simona 09 AO Olympia Považská Bystrica 03.90 03.90
Mžky guľa 3 kg Masaryková Adela 08 AO Olympia Považská Bystrica 07.19 07.19
Mžky guľa 3 kg Očkayová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 03.79 03.79
Mžky guľa 3 kg Ondrášová Laura 08 AO Olympia Považská Bystrica 04.73 04.73
Mžky guľa 3 kg Pétryová Bibiána 08 TJ Orava Dolný Kubín 03.90 03.90
Mžky guľa 3 kg Rosinská Soňa 09 TJ Orava Dolný Kubín 04.49 04.49
Mžky guľa 3 kg (2/2) Švandová Alžbeta 08 CVČ Liptovský Mikuláš 05.87 05.87
Mžky kriket Ferenčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina
Mžky kriket Kostelanská Laura 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky kriket Moricová Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin
Mžky kriket Ožvoldíková Karolína 08 AO Olympia Považská Bystrica 17.12 17.12
Mžky kriket Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica 25.09 25.09
Mžky kriket Rešková Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky kriket Spišáková Nela 09 Atletický klub ZTS Martin 18.85 18.85
Mžky kriket (2/2) Stejskalová Klára 09 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky kriket Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 40.01 40.01
Mžky kriket (2/2) Švandová Alžbeta 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky kriket Zubčeková Liana 08 Atletický oddiel Žilina
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Brxová Veronika 09 AC VICTORIA Turany
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Dubovcová Karolína 09 AC VICTORIA Turany
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Kunová Katarína 09 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Lušňáková Tatiana 09 AC VICTORIA Turany
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Moricová Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Spišáková Nela 09 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Štípalová LInda 09 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Valjentová Alexandra 09 AC VICTORIA Turany
Nžci 60 m Balážik Jakub 10 AO Olympia Považská Bystrica 12.24 12.24
Nžci 60 m (1/4) Belorid Matúš 12 Atletický klub ZTS Martin 10.63 10.63
Nžci 60 m Ďaďo Matej 11 TJ Orava Dolný Kubín 10.17 10.17
Nžci 60 m (1/4) Dirnbach Oskar 15 Atletický klub ZTS Martin 11.16 11.16
Nžci 60 m Hraník Matej 10 AO Olympia Považská Bystrica 10.56 10.56
Nžci 60 m (1/4) Jankola Rafael 11 Atletický klub ZTS Martin 10.54 10.54
Nžci 60 m Kofrit Sofia 10 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 60 m Králik Matej 10 CVČ Liptovský Mikuláš 10.28 10.28
Nžci 60 m Kukučka Simon 14 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Lahoda Samuel 11 AC Kriváň Liptovský Mikuláš
Nžci 60 m Richvalský Štefan 11 Atletický klub ZTS Martin 11.17 11.17
Nžci 60 m Suchanič Peter 12 ŠK Juventa Žilina
Nžci 60 m Svitek Maxim 10 AO Olympia Považská Bystrica 09.95 09.95
Nžci 150 m Bobrík Sebastián 10 TJ Orava Dolný Kubín 24.81 24.81
Nžci 150 m Kačerík Juraj 10 ŠK Juventa Žilina 25.45 25.45
Nžci 150 m Kopček Jakub 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžci 150 m Markovič Samuel 12 AO Sparta Považská Bystrica
Nžci 150 m Ploštica Dávid 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Nžci 150 m (1/1) Stejskal Jerguš 13 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžci 150 m Tatarka Marek 12 Atletický klub ZZO Čadca
Nžci 150 m Závoďančík Lukáš 10 TJ Orava Dolný Kubín 25.35 25.35
Nžci 600 m Ďaďo Matej 11 TJ Orava Dolný Kubín 2:19.47 2:19.47
Nžci 600 m (1/4) Dirnbach Alexander 11 Atletický klub ZTS Martin 2:14.02 2:14.02
Nžci 600 m Ďuroška Šimon 12 ŠK Juventa Žilina
Nžci 600 m Hvorka Bruno 11 CVČ Liptovský Mikuláš 2:17.10 2:17.10
Nžci 600 m Kačerík Juraj 10 ŠK Juventa Žilina 2:18.16 2:18.16
Nžci 600 m Kačerík Marek 13 ŠK Juventa Žilina 2:30.54 2:30.54
Nžci 600 m (1/4) Kamenský Matej 12 Atletický klub ZTS Martin 2:21.92 2:21.92
Nžci 600 m Kekely Richard 13 ŠK Juventa Žilina
Nžci 600 m Kopček Jakub 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžci 600 m (1/4) Michna Ján 12 Atletický klub ZTS Martin 2:35.69 2:32.02
Nžci 600 m Suchanič Peter 12 ŠK Juventa Žilina
Nžci 600 m (1/4) Šupica Marko 12 Atletický klub ZTS Martin 2:27.64 2:27.64
Nžci 600 m (1/4) Thomka Adam 13 Atletický klub ZTS Martin 2:27.07 2:27.07
Nžci 600 m Závoďančík Lukáš 10 TJ Orava Dolný Kubín 2:13.01 2:13.01
Nžci výška Daraboš Samuel 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžci výška Králik Matej 10 CVČ Liptovský Mikuláš 105 105
Nžci diaľka z mies.o Daraboš Samuel 10 CVČ Liptovský Mikuláš 346 346
Nžci diaľka z mies.o Ďuroška Šimon 12 ŠK Juventa Žilina
Nžci diaľka z mies.o Kačerík Marek 13 ŠK Juventa Žilina
Nžci diaľka z mies.o (1/4) Kamenský Matej 12 Atletický klub ZTS Martin 293 293
Nžci diaľka z mies.o Kekely Richard 13 ŠK Juventa Žilina
Nžci diaľka z mies.o (1/4) Melo Maxim 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžci diaľka z mies.o (1/4) Storoška Michal 13 Atletický klub ZTS Martin
Nžci diaľka z mies.o Špirko Adam 11 Atletický klub ZTS Martin 318 318
Nžci diaľka z mies.o (1/4) Vaško Noel 11 Atletický klub ZTS Martin 364 364
Nžci kriket Balážik Jakub 10 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci kriket Bobrík Sebastián 10 TJ Orava Dolný Kubín 31.88 31.88
Nžci kriket Ďaďo Matej 11 TJ Orava Dolný Kubín 16.68 16.68
Nžci kriket Daraboš Samuel 10 CVČ Liptovský Mikuláš 18.26 18.26
Nžci kriket (1/3) Daraboš Teo 12 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžci kriket Ďuroška Šimon 12 ŠK Juventa Žilina
Nžci kriket Hraník Matej 10 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci kriket Kačerík Juraj 10 ŠK Juventa Žilina 28.36 28.36
Nžci kriket Kačerík Marek 13 ŠK Juventa Žilina 31.93 31.93
Nžci kriket Kekely Richard 13 ŠK Juventa Žilina
Nžci kriket Králik Matej 10 CVČ Liptovský Mikuláš 24.03 24.03
Nžci kriket Kukučka Simon 14 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci kriket Markovič Samuel 12 AO Sparta Považská Bystrica 21.56 21.56
Nžci kriket (1/1) Stejskal Jerguš 13 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžci kriket (1/4) Storoška Michal 13 Atletický klub ZTS Martin
Nžci kriket Suchanič Peter 12 ŠK Juventa Žilina
Nžci kriket Svitek Maxim 10 AO Olympia Považská Bystrica 30.09 30.09
Nžci kriket Špirko Adam 11 Atletický klub ZTS Martin 32.23 32.23
Nžci kriket Trnovec Oliver 12 Atletický klub ZTS Martin 21.27 21.27
Nžci kriket Závoďančík Lukáš 10 TJ Orava Dolný Kubín 33.86 33.86
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Daraboš Teo 12 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Hvorka Bruno 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Kopček Jakub 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 60 m (1/3) Androvičová Lucia 10 CVČ Liptovský Mikuláš 11.56
Nžky 60 m Blaščíková Adélka 14 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 60 m Brozová Tereza 11 Atletický oddiel Žilina 11.25
Nžky 60 m (1/4) Ďanovská Rebeka 11 Atletický klub ZTS Martin 11.02 11.02
Nžky 60 m Duháčková Petra 11 Atletický oddiel Žilina 10.18 10.18
Nžky 60 m Fiantoková Bianka 13 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky 60 m (1/4) Gorgoszová Natália 13 Atletický klub ZTS Martin 11.47 11.47
Nžky 60 m Jamborková Nella 10 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 60 m (1/2) Kurimská Simona 10 CVČ Liptovský Mikuláš 09.17 09.17
Nžky 60 m (1/4) Laková Laura 10 Atletický klub ZTS Martin 11.67 11.67
Nžky 60 m Michalíková Lilien 13 AO Sparta Považská Bystrica 11.23 11.23
Nžky 60 m (1/4) Michnová Viera 14 Atletický klub ZTS Martin
Nžky 60 m Monošíková Alica 10 AO Olympia Považská Bystrica 12.08 12.08
Nžky 60 m Némethová Daniela 10 ŠK Juventa Žilina
Nžky 60 m Rybanská Eva 12 Atletický klub ZTS Martin 10.80 10.80
Nžky 60 m Turičíková Veronika 10 AO Olympia Považská Bystrica 10.49 10.49
Nžky 60 m Valášková Lucia 10 ŠK Juventa Žilina 10.91 10.91
Nžky 60 m Zajacová Viktória 11 TJ Orava Dolný Kubín 10.05 10.05
Nžky 60 m Závoďančíková Ivana 10 TJ Orava Dolný Kubín
Nžky 150 m (1/1) Blaščíková Dorota 11 CVČ Liptovský Mikuláš 26.30 26.30
Nžky 150 m Bobríková Mária 13 TJ Orava Dolný Kubín 30.03 30.03
Nžky 150 m (1/3) Húsenicová Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš 23.36 23.36
Nžky 150 m Chlebeková Nina 10 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky 150 m (1/4) Revajova Romanka 10 CVČ Liptovský Mikuláš 25.20 25.20
Nžky 150 m (1/3) Sitáriková Klaudia 11 CVČ Liptovský Mikuláš 25.59 25.59
Nžky 150 m (1/4) Turčanová Tamara 10 Atletický klub ZTS Martin 23.26 23.26
Nžky 600 m (1/4) Boreková Júlia 12 Atletický klub ZTS Martin 2:16.51 2:16.51
Nžky 600 m Brozová Tereza 11 Atletický oddiel Žilina 2:32.06
Nžky 600 m Duháčková Petra 11 Atletický oddiel Žilina
Nžky 600 m Dvorštiaková Nina 12 AC VICTORIA Turany
Nžky 600 m (1/4) Konstantová Vivien 10 Atletický klub ZTS Martin 2:21.68 2:21.68
Nžky 600 m (1/2) Kurimská Simona 10 CVČ Liptovský Mikuláš 2:08.22 2:08.22
Nžky 600 m (1/4) Laková Timea 13 Atletický klub ZTS Martin 2:24.17 2:24.17
Nžky 600 m Némethová Daniela 10 ŠK Juventa Žilina 2:23.99 2:23.99
Nžky 600 m (1/4) Požeská Karolína 13 Atletický klub ZTS Martin 2:46.57 2:46.57
Nžky 600 m (1/3) Sitáriková Klaudia 11 CVČ Liptovský Mikuláš 2:26.49 2:26.49
Nžky 600 m Solárová Alexandra 12 ŠK Juventa Žilina 2:58.0
Nžky 600 m (1/4) Turčanová Veronika 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžky 600 m Turičíková Veronika 10 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 600 m Valášková Lucia 10 ŠK Juventa Žilina 2:27.31 2:27.31
Nžky 600 m Zajacová Viktória 11 TJ Orava Dolný Kubín
Nžky 600 m Závoďančíková Ivana 10 TJ Orava Dolný Kubín 2:42.14 2:42.14
Nžky 1000 m (1/3) Húsenicová Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš 3:53.25 3:53.25
Nžky výška Beránková Ester 10 AC VICTORIA Turany
Nžky výška Kevešová Sofia 10 AC VICTORIA Turany
Nžky výška (1/4) Revajova Romanka 10 CVČ Liptovský Mikuláš 115 115
Nžky výška Zajacová Viktória 11 TJ Orava Dolný Kubín 114 114
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Boreková Júlia 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžky diaľka z mies.o (1/2) Horňáková Nelka 11 CVČ Liptovský Mikuláš 314 314
Nžky diaľka z mies.o Kevešová Sofia 10 AC VICTORIA Turany 380 380
Nžky diaľka z mies.o Kocholpvá Alexandra 10 AC VICTORIA Turany 375 375
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Konstantová Vivien 10 Atletický klub ZTS Martin 226 226
Nžky diaľka z mies.o Kubalová Zara 10 AC VICTORIA Turany 336 336
Nžky diaľka z mies.o Kurucová Michaela 10 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Melová Mia Timea 12 Atletický klub ZTS Martin 290 290
Nžky diaľka z mies.o Moricová Eva 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžky diaľka z mies.o Solárová Alexandra 12 ŠK Juventa Žilina
Nžky diaľka z mies.o Škorvánková Alžbeta 14 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Zacharovská Zoe 10 Atletický klub ZTS Martin 299 299
Nžky kriket (2/2) Androvičová Lucia 10 CVČ Liptovský Mikuláš 21.64 21.64
Nžky kriket (1/1) Blaščíková Dorota 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky kriket Fiantoková Bianka 13 AO Sparta Považská Bystrica 15.17 15.17
Nžky kriket (1/2) Horňáková Nelka 11 CVČ Liptovský Mikuláš 16.00 16.00
Nžky kriket Jamborková Nella 10 AO Olympia Považská Bystrica 18.19 18.19
Nžky kriket Kurucová Michaela 10 AO Olympia Považská Bystrica 13.92 13.92
Nžky kriket Michalíková Lilien 13 AO Sparta Považská Bystrica 14.39 14.39
Nžky kriket Monošíková Alica 10 AO Olympia Považská Bystrica 17.28 17.28
Nžky kriket Némethová Daniela 10 ŠK Juventa Žilina 23.17 23.17
Nžky kriket Solárová Alexandra 12 ŠK Juventa Žilina
Nžky kriket Škorvánková Alžbeta 14 AO Olympia Považská Bystrica 10.34 10.34
Nžky kriket Valášková Lucia 10 ŠK Juventa Žilina
Nžky kriket Závoďančíková Ivana 10 TJ Orava Dolný Kubín 25.88 25.88
Nžky 4 x 60 m kluby (2/2) Androvičová Lucia 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Beránková Ester 10 AC VICTORIA Turany
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Dvorštiaková Nina 12 AC VICTORIA Turany
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Húsenicová Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Kocholpvá Alexandra 10 AC VICTORIA Turany
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Kubalová Zara 10 AC VICTORIA Turany
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Kurimská Simona 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Moricová Eva 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžky 4 x 60 m kluby (2/1) Revajova Romanka 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Rybanská Eva 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Sitáriková Klaudia 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Zacharovská Zoe 10 Atletický klub ZTS Martin