<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2.kolo M - SsAZ družstiev staršieho žiactva, Žiar nad Hronom, 3. 7. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Žci 60 m Bálent Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.89 09.85
Žci 60 m Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 08.74 08.74
Žci 60 m Gál Hugo 06 BŠK Banská Bystrica
Žci 60 m Haninec Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica 09.72 09.72
Žci 60 m Hanínec Lukáš 06 AO Olympia Považská Bystrica 11.06
Žci 60 m Hanzel Matúš 12 AK Danica Zvolen 10.11 10.11
Žci 60 m Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 08.17 08.17
Žci 60 m Kasman Aurel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 60 m Konušík Matej 09 AO Olympia Považská Bystrica 09.55 09.55
Žci 60 m (1/2) Mamoň Mojmír 13 AK Danica Zvolen
Žci 60 m Maretta Róbert 07 Atletický klub ZTS Martin 08.02 08.02
Žci 60 m Margóč Matej 06 BŠK Banská Bystrica 07.82 07.82
Žci 60 m Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 08.36 08.36
Žci 60 m Paulec Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica 09.87 09.87
Žci 60 m Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica 10.51
Žci 60 m Rúrik Marco 07 AO Olympia Považská Bystrica 08.15 08.15
Žci 60 m Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.79 08.79
Žci 60 m Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica 08.92 08.92
Žci 60 m (1/4) Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen 09.62 09.56
Žci 60 m Vrábel Matúš 07 Atletický oddiel Žilina 09.29 09.29
Žci 60 m (1/4) Vrana Marko 12 AK Danica Zvolen
Žci 60 m Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica 10.39 10.39
Žci 150 m Bálent Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 25.47 25.47
Žci 150 m Bician Štefan 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.28 23.28
Žci 150 m Biel Šimon 07 AO Olympia Považská Bystrica 27.55
Žci 150 m Haninec Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 150 m Hanínec Lukáš 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 150 m Hanzel Matúš 12 AK Danica Zvolen 27.02 26.88
Žci 150 m Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 20.45 20.45
Žci 150 m Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica 24.23 24.23
Žci 150 m Jankola Matúš 07 Atletický klub ZTS Martin 21.83 21.83
Žci 150 m Katona Michal 06 AK Mostáreň Brezno 19.37 19.37
Žci 150 m Kollár Daniel 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 150 m Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.02 21.02
Žci 150 m Lovíšek Darren 07 AO Olympia Považská Bystrica 28.05 25.55
Žci 150 m Mamoň Matúš 10 AK Danica Zvolen
Žci 150 m (1/2) Mamoň Mojmír 13 AK Danica Zvolen
Žci 150 m Maretta Róbert 07 Atletický klub ZTS Martin 18.99 18.99
Žci 150 m Margóč Matej 06 BŠK Banská Bystrica 18.75 18.75
Žci 150 m Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 21.25 21.25
Žci 150 m Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 24.54 23.90
Žci 150 m Rúrik Marco 07 AO Olympia Považská Bystrica 20.68 20.68
Žci 150 m Sokolík Andrej 06 Atletický klub ZTS Martin 24.05 24.05
Žci 150 m Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.40 21.40
Žci 150 m Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica 23.64 23.64
Žci 150 m Valíček Tadeáš 07 AO Olympia Považská Bystrica 25.91
Žci 150 m Vrábel Matúš 07 Atletický oddiel Žilina 22.61 22.61
Žci 150 m (1/2) Vrana Marko 12 AK Danica Zvolen
Žci 300 m Ambrózi Andrej Gustáv 06 BŠK Banská Bystrica 45.44 45.44
Žci 300 m Jankola Matúš 07 Atletický klub ZTS Martin 43.62 43.62
Žci 300 m Lehotský Sebastián 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 300 m Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 300 m Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 48.07 48.07
Žci 800 m Bician Štefan 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:40.44 2:40.44
Žci 800 m Boško Adam 06 AO Olympia Považská Bystrica 2:50.36 2:50.36
Žci 800 m Gál Hugo 06 BŠK Banská Bystrica 2:21.78 2:21.78
Žci 800 m Hanzel Marek 08 AK Danica Zvolen
Žci 800 m Konušík Jakub 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 800 m Mamoň Matúš 10 AK Danica Zvolen
Žci 800 m Martinec Jakub 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 800 m Sokolík Andrej 06 Atletický klub ZTS Martin 2:51.97 2:51.97
Žci 3000 m Majtán Samuel 06 AO Olympia Považská Bystrica 12:12.9 12:12.9
Žci 3000 m Nevedel Nicolas 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žci 3000 m Šlúch Ivan 06 MŠk Žiar nad Hronom 11:25.40 11:25.40
Žci 100 m pr. 83,8 Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 100 m pr. 83,8 Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš 15.68 15.68
Žci 100 m pr. 83,8 Ondrášik Rastislav 06 AO Olympia Považská Bystrica 20.61 20.57
Žci 100 m pr. 83,8 Paulec Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 100 m pr. 83,8 Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 100 m pr. 83,8 (1/2) Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen 15.92 15.92
Žci 100 m pr. 83,8 Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žci chôdza 3000 m Ivanič Michal 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žci chôdza 3000 m Mažgút Jakub 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:07.0 17:07.0
Žci chôdza 3000 m Zámečník Richard 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žci výška Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš 135
Žci výška Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 170 170
Žci diaľka Ambrózi Andrej Gustáv 06 BŠK Banská Bystrica 414 416
Žci diaľka Bálent Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 370 370
Žci diaľka Biel Šimon 07 AO Olympia Považská Bystrica 271
Žci diaľka Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žci diaľka Kasman Aurel 08 AO Olympia Považská Bystrica 313 313
Žci diaľka Katona Michal 06 AK Mostáreň Brezno 434 447
Žci diaľka Kollár Daniel 09 AO Olympia Považská Bystrica 328 328
Žci diaľka Konušík Jakub 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žci diaľka Konušík Matej 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žci diaľka Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš 538 538
Žci diaľka Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 472 472
Žci diaľka Lovíšek Darren 07 AO Olympia Považská Bystrica 349 349
Žci diaľka Margóč Matej 06 BŠK Banská Bystrica
Žci diaľka Michalko Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 511 511
Žci diaľka (1/2) Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen 540 540
Žci diaľka Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 500 500
Žci diaľka Valíček Tadeáš 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žci guľa 4 kg Boško Adam 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci guľa 4 kg Gál Hugo 06 BŠK Banská Bystrica
Žci guľa 4 kg Lehotský Sebastián 06 AO Olympia Považská Bystrica 09.40 09.40
Žci guľa 4 kg Martinec Jakub 06 AO Olympia Považská Bystrica 06.54 06.54
Žci guľa 4 kg Schrimpel Libor 07 AO Olympia Považská Bystrica 07.56 07.56
Žci guľa 4 kg (1/4) Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen 06.50 06.50
Žci oštep 600 g Hanzel Marek 08 AK Danica Zvolen
Žci oštep 600 g Katona Michal 06 AK Mostáreň Brezno 30.88 30.88
Žci oštep 600 g Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žci oštep 600 g (1/4) Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Hanzel Matúš 12 AK Danica Zvolen
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Mamoň Matúš 10 AK Danica Zvolen
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Mamoň Mojmír 13 AK Danica Zvolen
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Vrana Marko 12 AK Danica Zvolen
Žky 60 m Banásová Adriana 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 60 m Beliančínová Nela 07 MŠk Žiar nad Hronom 08.80 08.80
Žky 60 m Bíziková Emily 06 AC VICTORIA Turany 08.63 08.63
Žky 60 m Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.25 09.25
Žky 60 m Bučková Kristína 08 AO Olympia Považská Bystrica 09.01 08.78
Žky 60 m Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom 09.66 09.66
Žky 60 m Čuga Adela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.20 10.20
Žky 60 m (1/4) Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 08.66 08.66
Žky 60 m (1/4) Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen 09.12 09.12
Žky 60 m Haffnerová Patrícia 10 MŠk Žiar nad Hronom 09.21 09.21
Žky 60 m Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.56 08.51
Žky 60 m Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin 08.63 08.63
Žky 60 m Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.68 08.68
Žky 60 m Kmeč Emma 08 CVČ Liptovský Mikuláš 08.93 08.93
Žky 60 m Kuňáková Kristína 08 AK Mostáreň Brezno 09.57 09.57
Žky 60 m Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno 08.22 08.22
Žky 60 m Kurimská Simona 10 CVČ Liptovský Mikuláš 10.61
Žky 60 m Mačuhová Lucia 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.56 09.56
Žky 60 m (1/4) Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen 09.52 09.52
Žky 60 m Marčišinová Mia 06 MŠk Žiar nad Hronom 09.62
Žky 60 m Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica 09.54 09.54
Žky 60 m Mikušová Mariola 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.02 09.91
Žky 60 m Miniarová Anna 08 AO Olympia Považská Bystrica 08.83 08.69
Žky 60 m Moricová Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin 08.42 08.42
Žky 60 m Palušová Barbora 07 BŠK Banská Bystrica 09.20 09.20
Žky 60 m Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 08.48 08.48
Žky 60 m Skybiková Aneta 06 Atletický klub ZZO Čadca 08.86 08.86
Žky 60 m Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 09.35 09.35
Žky 60 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 08.56 08.56
Žky 60 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 08.28 08.28
Žky 60 m Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 09.11 09.11
Žky 60 m Voštinárová Sofia 06 ŠK Juventa Žilina 09.65 09.65
Žky 60 m Zaukolcová Emma Mária 08 AO Olympia Považská Bystrica 10.09 10.09
Žky 150 m Ambrozyova Dominika 07 AK Mostáreň Brezno
Žky 150 m Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom 20.90
Žky 150 m Beliančínová Nela 07 MŠk Žiar nad Hronom 21.44 21.44
Žky 150 m Belková Alexandra 08 AK Mostáreň Brezno
Žky 150 m Bíziková Emily 06 AC VICTORIA Turany 22.10 22.04
Žky 150 m Bučková Kristína 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 150 m Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň Brezno 23.23 23.23
Žky 150 m Čuga Adela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 26.32 26.32
Žky 150 m Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.90 21.90
Žky 150 m (1/4) Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 21.78 21.78
Žky 150 m Dědečková Ľubica 06 AK Mostáreň Brezno 24.63 24.63
Žky 150 m Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 23.23 23.23
Žky 150 m Ďuranová Nikola 06 MŠk Žiar nad Hronom 26.15
Žky 150 m Filušová Silvia 07 AO Olympia Považská Bystrica 24.47
Žky 150 m Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 150 m Haffnerová Patrícia 10 MŠk Žiar nad Hronom 24.09 24.09
Žky 150 m Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.86 21.86
Žky 150 m Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno 22.53 22.53
Žky 150 m (1/4) Húsenicová Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš 23.36 23.36
Žky 150 m Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin 21.21 21.21
Žky 150 m Ištvánová Tamara 08 AK Mostáreň Brezno 24.19 24.19
Žky 150 m Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.44 21.44
Žky 150 m Kmeč Emma 08 CVČ Liptovský Mikuláš 22.05 21.50
Žky 150 m Kováčiková Klára 07 Atletický klub ZZO Čadca 28.46 28.46
Žky 150 m Kováčiková Nikola 06 CVČ Liptovský Mikuláš 21.36 21.36
Žky 150 m Krajčiová Natália 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 20.94 20.94
Žky 150 m Kršíková Viktória 06 AO Olympia Považská Bystrica 26.44 26.44
Žky 150 m Kučavíková Dália 06 Atletický oddiel Žilina 23.52 23.52
Žky 150 m Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno 20.38 20.38
Žky 150 m Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom 23.13 23.13
Žky 150 m Mačuhová Lucia 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 150 m Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica 25.90
Žky 150 m Mešťanová Sofia 06 AK Mostáreň Brezno 23.95 23.95
Žky 150 m Michaličková Štefánia 07 Atletický oddiel Žilina 22.12 22.12
Žky 150 m Miniarová Anna 08 AO Olympia Považská Bystrica 23.32 22.76
Žky 150 m Monošíková Alexandra 06 AO Olympia Považská Bystrica 24.23
Žky 150 m Moricová Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin 21.39 21.39
Žky 150 m Palušová Barbora 07 BŠK Banská Bystrica 22.57 22.57
Žky 150 m Politzerová Vanessa 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 150 m Poštová Nela 07 AK Mostáreň Brezno 23.43 23.43
Žky 150 m Skybiková Aneta 06 Atletický klub ZZO Čadca 23.00 23.00
Žky 150 m Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 25.19 25.19
Žky 150 m Targošová Paulína 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.79 23.79
Žky 150 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 20.14 20.14
Žky 150 m Trnovská Linda 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.45
Žky 150 m Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 24.67
Žky 150 m Voštinárová Sofia 06 ŠK Juventa Žilina 23.94 23.94
Žky 150 m Zaukolcová Emma Mária 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 150 m Zaveráková Lillian 06 AO Olympia Považská Bystrica 25.12 25.12
Žky 300 m Altániová Simona 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 300 m Banásová Adriana 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 300 m Belková Alexandra 08 AK Mostáreň Brezno
Žky 300 m Betková Linda 07 AK Mostáreň Brezno
Žky 300 m Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň Brezno
Žky 300 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 46.55 46.55
Žky 300 m Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 300 m Jonášová Lucia 08 MŠk Žiar nad Hronom 50.38 50.38
Žky 300 m Kubovčíková Hanka 07 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 300 m Kurimská Simona 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 300 m Marčišinová Mia 06 MŠk Žiar nad Hronom 48.74 48.74
Žky 300 m Poštová Nela 07 AK Mostáreň Brezno
Žky 300 m Targošová Paulína 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 800 m Čížová Veronika 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 800 m Hozáková Radoslava 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 800 m (1/4) Húsenicová Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš 2:45.88 2:45.88
Žky 800 m Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš 2:44.97 2:44.97
Žky 800 m Kaščáková Diana 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 800 m Kubovčíková Hanka 07 MŠk Žiar nad Hronom 2:34.95 2:34.95
Žky 800 m Michaličková Štefánia 07 Atletický oddiel Žilina 2:30.98 2:30.98
Žky 800 m Mikušová Mariola 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 3:04.75 3:04.43
Žky 800 m Mlynárčiková Radka 08 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 800 m Sitáriková Klaudia 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 2000 m Balážová Vanesa 07 AK Mostáreň Brezno 8:35.58 8:35.58
Žky 2000 m Hrmová Nina 07 MŠk Žiar nad Hronom 9:32.68 9:32.68
Žky 2000 m Krkošková Alexandra 09 Atletický klub ZZO Čadca 10:20.97 10:20.97
Žky 2000 m Kučavíková Dália 06 Atletický oddiel Žilina 7:47.00 7:47.00
Žky 2000 m Rajčanová Nela Vivien 09 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 2000 m Vorková Lucia 06 Atletický klub ZZO Čadca 9:11.36 9:11.36
Žky 2000 m Vozárová Klára 06 AK Mostáreň Brezno 7:40.66 7:40.66
Žky 3000 m Kögelová Karolína 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 3000 m Tarabova Tereza Iris 06 CVČ Liptovský Mikuláš 13:29.3 13:29.3
Žky 100m p 76,2-8,2 Altániová Simona 06 AO Olympia Považská Bystrica 19.30 19.30
Žky 100m p 76,2-8,2 Ďuranová Nikola 06 MŠk Žiar nad Hronom 17.25 17.25
Žky 100m p 76,2-8,2 Glevitzká Leila 06 CVČ Liptovský Mikuláš 18.41 18.41
Žky 100m p 76,2-8,2 Horňáková Tamara 07 CVČ Liptovský Mikuláš 18.78 18.78
Žky 100m p 76,2-8,2 Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 100m p 76,2-8,2 Kmeč Rebeka 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 100m p 76,2-8,2 Kováčiková Klára 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 100m p 76,2-8,2 Kováčiková Nikola 06 CVČ Liptovský Mikuláš 20.70 20.70
Žky 100m p 76,2-8,2 Krajčiová Natália 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 17.45 17.45
Žky 100m p 76,2-8,2 Masaryková Adela 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 100m p 76,2-8,2 Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 15.00 15.00
Žky 100m p 76,2-8,2 Zaveráková Lillian 06 AO Olympia Považská Bystrica 19.98 19.98
Žky chôdza 3000 m Bukovanová Natália 06 Atletický klub ZZO Čadca 23:22.56 21:29.55
Žky chôdza 3000 m Hudecová Lea 07 MŠk Žiar nad Hronom 17:56.27 17:56.27
Žky chôdza 3000 m Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 19:09.21 19:09.21
Žky chôdza 3000 m Lopatková Petra 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žky chôdza 3000 m Mojžišová Rebeka 06 AC VICTORIA Turany 20:11.07 20:11.07
Žky chôdza 3000 m Pastoreková Henrieta 06 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 18:10.22 17:45.39
Žky chôdza 3000 m Ruckschlossová Karin 06 MŠk Žiar nad Hronom 21:35.17 21:35.17
Žky chôdza 3000 m Zámečníková Kristína 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:08.68 16:08.68
Žky výška Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom 152 155
Žky výška Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 135 135
Žky výška (1/4) Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen 130 130
Žky výška Glevitzká Leila 06 CVČ Liptovský Mikuláš 140 140
Žky výška Haľamová Rebeka 06 AC VICTORIA Turany 137 137
Žky výška Hlavatá Diana 06 AC VICTORIA Turany 160 160
Žky výška Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno 154 154
Žky výška Karásková Diana 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žky výška Kováčiková Nikola 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky výška (1/4) Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen 130 130
Žky výška Mlynárčiková Radka 08 MŠk Žiar nad Hronom 124 124
Žky výška Trnovská Linda 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 145 145
Žky diaľka Adamíková Liana 07 AO Olympia Považská Bystrica 298
Žky diaľka Ambrozyova Dominika 07 AK Mostáreň Brezno 473 473
Žky diaľka Betková Linda 07 AK Mostáreň Brezno 338 338
Žky diaľka Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 441 441
Žky diaľka Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom
Žky diaľka Čížová Veronika 08 AO Olympia Považská Bystrica 347 347
Žky diaľka Čuga Adela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 316 316
Žky diaľka Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 453 453
Žky diaľka (1/4) Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 425 425
Žky diaľka Dědečková Ľubica 06 AK Mostáreň Brezno 380 401
Žky diaľka Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 374 391
Žky diaľka (1/4) Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen 380 380
Žky diaľka Filušová Silvia 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žky diaľka Hlavatá Diana 06 AC VICTORIA Turany 464 464
Žky diaľka Horňáková Tamara 07 CVČ Liptovský Mikuláš 430 430
Žky diaľka Hozáková Radoslava 08 AO Olympia Považská Bystrica 420 420
Žky diaľka Kmeč Emma 08 CVČ Liptovský Mikuláš 438 438
Žky diaľka Kuňáková Kristína 08 AK Mostáreň Brezno 356 356
Žky diaľka Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom 337 337
Žky diaľka Mačuhová Lucia 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky diaľka (1/4) Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen 395 395
Žky diaľka Mikušová Mariola 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 301
Žky diaľka Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 515 517
Žky diaľka Politzerová Vanessa 06 AO Olympia Považská Bystrica 387 387
Žky diaľka Štedráková Karin 06 AO Olympia Považská Bystrica 320 368
Žky diaľka Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 361 361
Žky diaľka Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 434 434
Žky diaľka Tomaníková Ema 07 AO Olympia Považská Bystrica 264
Žky diaľka (1/4) Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen 343 350
Žky diaľka Voštinárová Sofia 06 ŠK Juventa Žilina 367 367
Žky guľa 3 kg Adamíková Liana 07 AO Olympia Považská Bystrica 06.04 06.04
Žky guľa 3 kg Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 09.23 09.23
Žky guľa 3 kg Futáková Alexis 08 MŠk Žiar nad Hronom 08.22 08.22
Žky guľa 3 kg Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 07.31 07.31
Žky guľa 3 kg Haľamová Rebeka 06 AC VICTORIA Turany 05.87 06.66
Žky guľa 3 kg Ištvánová Tamara 08 AK Mostáreň Brezno 07.49 07.49
Žky guľa 3 kg Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 08.93 08.93
Žky guľa 3 kg Jonášová Lucia 08 MŠk Žiar nad Hronom 07.49 07.49
Žky guľa 3 kg Kľúčiková Dominika 08 AO Olympia Považská Bystrica 05.81 05.81
Žky guľa 3 kg Kmeč Rebeka 06 CVČ Liptovský Mikuláš 07.05 07.05
Žky guľa 3 kg Kršíková Viktória 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žky guľa 3 kg Kubíková Sabína 06 CVČ Liptovský Mikuláš 06.68 06.72
Žky guľa 3 kg Masaryková Adela 08 AO Olympia Považská Bystrica 07.19 07.19
Žky guľa 3 kg Mešťanová Sofia 06 AK Mostáreň Brezno 07.11 07.11
Žky guľa 3 kg Monošíková Alexandra 06 AO Olympia Považská Bystrica 05.53 05.53
Žky guľa 3 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 10.70 10.70
Žky guľa 3 kg Osrmanová Petra 06 AO Olympia Považská Bystrica 06.06 06.24
Žky guľa 3 kg Štedráková Karin 06 AO Olympia Považská Bystrica 05.53
Žky guľa 3 kg (3/1) Švandová Alžbeta 08 CVČ Liptovský Mikuláš 05.87 05.87
Žky guľa 3 kg Tarabova Tereza Iris 06 CVČ Liptovský Mikuláš 05.16 05.75
Žky guľa 3 kg (3/4) Tomčíková Tamara 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky guľa 3 kg (1/4) Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen 06.39 06.39
Žky guľa 3 kg Vorková Lucia 06 Atletický klub ZZO Čadca 08.41 08.41
Žky oštep 500 g Adamíková Liana 07 AO Olympia Považská Bystrica 17.99 17.99
Žky oštep 500 g Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 36.98 36.98
Žky oštep 500 g Bukovanová Natália 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky oštep 500 g Futáková Alexis 08 MŠk Žiar nad Hronom 21.67 21.67
Žky oštep 500 g Glevitzká Leila 06 CVČ Liptovský Mikuláš 20.25 20.25
Žky oštep 500 g Haľamová Rebeka 06 AC VICTORIA Turany
Žky oštep 500 g Hudecová Lea 07 MŠk Žiar nad Hronom
Žky oštep 500 g Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 23.03 23.03
Žky oštep 500 g Karásková Diana 06 MŠk Žiar nad Hronom 20.23 20.23
Žky oštep 500 g Kmeč Rebeka 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky oštep 500 g Kögelová Karolína 07 CVČ Liptovský Mikuláš 08.83 08.83
Žky oštep 500 g Kubíková Sabína 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky oštep 500 g Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 15.00 15.00
Žky oštep 500 g Osrmanová Petra 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žky oštep 500 g Štedráková Karin 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žky oštep 500 g (3/1) Švandová Alžbeta 08 CVČ Liptovský Mikuláš 10.96 10.96
Žky oštep 500 g Tomaníková Ema 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žky oštep 500 g (1/4) Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen 09.70
Žky oštep 500 g Záhradníková Nikola 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Horňáková Tamara 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Húsenicová Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 60 m kluby Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (3/3) Kögelová Karolína 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Kubíková Sabína 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Kurimská Simona 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Sitáriková Klaudia 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Skybiková Aneta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 60 m kluby (3/1) Švandová Alžbeta 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Tarabova Tereza Iris 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 60 m kluby (3/4) Tomčíková Tamara 06 CVČ Liptovský Mikuláš