<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Míting ZsAZ mladšieho žiactva a najmladšieho žiactva, Skalica, 12. 6. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Mžci 60 m Brizlák Denis 09 TJ Olympia Galanta
Mžci 60 m Buček Alex 09 Atletika ŠK Skalica 10.53 10.53
Mžci 60 m Danko Dominik 09 Atletický klub Bojničky
Mžci 60 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 08.70 08.70
Mžci 60 m Dubovský Zoran 09 AK AŠK Slávia Trnava 11.36 11.36
Mžci 60 m Horváth Andrej 08 TJ Olympia Galanta
Mžci 60 m Jančo Peter 09 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci 60 m Jančo Romano 08 Detský atletický klub Tlmače 10.23 10.23
Mžci 60 m Kiss Alex 09 TJ Olympia Galanta
Mžci 60 m Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky 09.13 09.13
Mžci 60 m Lukács Bálint 09 Atletický club Nové Zámky 09.38 09.38
Mžci 60 m Makkoš Lukáš 08 AC Stavbár Nitra 11.30 11.30
Mžci 60 m Mikulčík Filip 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.29 10.29
Mžci 60 m Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 09.41 09.41
Mžci 60 m Nosek Samuel 09 AK Junior Holič
Mžci 60 m Papánek Viliam 09 AK Junior Holič 09.54 09.54
Mžci 60 m Petráš Roland 09 AO TJ Spartak Myjava 11.49 11.49
Mžci 60 m Plavý Filip 08 TJ Olympia Galanta 08.97 08.97
Mžci 60 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 09.11 09.11
Mžci 60 m Rapand Alex 08 TJ Olympia Galanta 08.55 08.55
Mžci 60 m Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.23 10.23
Mžci 60 m Stašák Marek 09 Slávia Trenčín o.z. 09.78 09.78
Mžci 60 m Surový Jakub 08 Atletika ŠK Skalica 10.14 10.14
Mžci 60 m Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 09.22 09.22
Mžci 60 m Ševc Adrián 09 Detský atletický klub Tlmače 09.78 09.78
Mžci 60 m Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta 08.76 08.72
Mžci 60 m Švec Samuel 09 AK Junior Holič
Mžci 60 m Takáč Benjamín 08 TJ Olympia Galanta
Mžci 60 m Valášek Jakub 08 ŠK Jablonica 09.40 09.40
Mžci 60 m Valent Leo 09 Atletický klub Zlaté Moravce 09.93 09.76
Mžci 60 m Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 08.63 08.63
Mžci 60 m Zeman Šimon 08 Atletický klub Zlaté Moravce 09.42 09.42
Mžci 150 m Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky 25.74 25.74
Mžci 150 m Cservenka Kristóf 08 TJ Olympia Galanta 25.93
Mžci 150 m Danko Dominik 09 Atletický klub Bojničky
Mžci 150 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 23.14 23.14
Mžci 150 m Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky 25.44
Mžci 150 m Lukács Bálint 09 Atletický club Nové Zámky 22.99 22.99
Mžci 150 m Mikulčík Filip 09 AK AŠK Slávia Trnava 25.35 25.35
Mžci 150 m Papánek Viliam 09 AK Junior Holič 23.98 23.98
Mžci 150 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 21.92 21.92
Mžci 150 m Rapand Alex 08 TJ Olympia Galanta 22.29 22.09
Mžci 150 m Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 150 m Surový Jakub 08 Atletika ŠK Skalica 24.91 24.91
Mžci 150 m Švec Samuel 09 AK Junior Holič 25.92
Mžci 150 m Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 21.56 21.56
Mžci 600 m Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky 2:01.30 2:01.01
Mžci 600 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 1:44.03 1:44.03
Mžci 600 m Dušanič Sebastián 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 600 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 2:09.12 2:09.12
Mžci 600 m Jančo Peter 09 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci 600 m Jančo Romano 08 Detský atletický klub Tlmače 2:05.66 2:02.83
Mžci 600 m Klištinec Jakub 08 Atletický klub Bojničky 1:54.82 1:54.82
Mžci 600 m Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky
Mžci 600 m Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 1:58.35 1:58.35
Mžci 600 m Nosek Samuel 09 AK Junior Holič
Mžci 600 m Petho Kristián 08 TJ Olympia Galanta 2:27.16
Mžci 600 m Ševc Adrián 09 Detský atletický klub Tlmače 2:15.90 2:11.85
Mžci 600 m Úradník Tadeáš 09 TJ Družba Piešťany 2:11.41 2:11.41
Mžci 600 m Valent Leo 09 Atletický klub Zlaté Moravce 2:10.94 2:10.94
Mžci 600 m Zeman Šimon 08 Atletický klub Zlaté Moravce 2:28.47 2:25.58
Mžci 1500 m Dohnálek Alexander 08 AK Junior Holič 5:33.62 5:33.62
Mžci 1500 m Dohnálek Maximilán 08 AK Junior Holič 5:27.87 5:27.87
Mžci 1500 m Dubovský Zoran 09 AK AŠK Slávia Trnava 7:06.90 7:06.90
Mžci 1500 m Flóriš Adam 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 1500 m Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra 5:11.61 5:11.61
Mžci 1500 m Sirotek Radoslav 08 ŠAK športový AK Komárno 5:49.14
Mžci 60m p 76,2-7,5 Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra 11.26 11.26
Mžci 60m p 76,2-7,5 Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 12.19 12.19
Mžci 60m p 76,2-7,5 Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 13.68
Mžci 60m p 76,2-7,5 Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa 12.53 12.53
Mžci 60m p 76,2-7,5 Zemene Matúš 09 AC Stavbár Nitra
Mžci výška Buček Alex 09 Atletika ŠK Skalica 110 110
Mžci výška Róka Noel 08 TJ Olympia Galanta 140 140
Mžci výška Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 130 130
Mžci diaľka Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra 432 432
Mžci diaľka Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky 348 348
Mžci diaľka Boroš Patrik 08 TJ Olympia Galanta
Mžci diaľka Brizlák Denis 09 TJ Olympia Galanta
Mžci diaľka Horváth Andrej 08 TJ Olympia Galanta
Mžci diaľka Kiss Alex 09 TJ Olympia Galanta
Mžci diaľka Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky 398 410
Mžci diaľka Lupták Gabriel 09 TJ Olympia Galanta
Mžci diaľka Petráš Roland 09 AO TJ Spartak Myjava
Mžci diaľka Plavý Filip 08 TJ Olympia Galanta
Mžci diaľka Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 388 388
Mžci diaľka Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta 392 439
Mžci diaľka Švec Samuel 09 AK Junior Holič
Mžci diaľka Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa 367 406
Mžci diaľka Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 457 457
Mžci diaľka Zemene Matúš 09 AC Stavbár Nitra 285
Mžci guľa 3 kg Ayiba Kiran 08 AK Junior Holič 06.64 06.64
Mžci guľa 3 kg Barantal Andrej 09 AC Stavbár Nitra 07.85 07.85
Mžci guľa 3 kg Cservenka Kristóf 08 TJ Olympia Galanta
Mžci guľa 3 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 08.09 08.09
Mžci guľa 3 kg Sirotek Radoslav 08 ŠAK športový AK Komárno
Mžci guľa 3 kg Šrámek Tadeáš 08 Atletický klub Bojničky 06.17 06.17
Mžci kriket Boroš Patrik 08 TJ Olympia Galanta 44.22 44.22
Mžci kriket Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky 42.24 42.63
Mžci kriket Dušanič Sebastián 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci kriket Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra 44.88 44.88
Mžci kriket Jančo Romano 08 Detský atletický klub Tlmače
Mžci kriket Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 39.49 39.49
Mžci kriket Lupták Gabriel 09 TJ Olympia Galanta
Mžci kriket Makkoš Lukáš 08 AC Stavbár Nitra 17.78 17.78
Mžci kriket Petráš Roland 09 AO TJ Spartak Myjava 34.26 34.26
Mžci kriket Stašák Marek 09 Slávia Trenčín o.z. 27.53 27.53
Mžci kriket Ševc Adrián 09 Detský atletický klub Tlmače
Mžci kriket Šrámek Tadeáš 08 Atletický klub Bojničky 17.42 17.42
Mžci kriket Takáč Benjamín 08 TJ Olympia Galanta
Mžci kriket Valášek Jakub 08 ŠK Jablonica 41.65 41.65
Mžky 60 m Adamčová Ada 08 TJ Olympia Galanta 10.18 10.18
Mžky 60 m Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany 10.23 10.23
Mžky 60 m Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.21 10.21
Mžky 60 m Belková Alžbeta 09 Detský atletický klub Tlmače 10.44 10.44
Mžky 60 m Bílá Kristína 09 AK Junior Holič 10.91 10.76
Mžky 60 m Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.27 10.27
Mžky 60 m Cablková Jana 09 ŠK Jablonica 11.14 11.14
Mžky 60 m Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 09.86 09.75
Mžky 60 m Dermíšková Michaela 09 Atletika ŠK Skalica 10.24 10.24
Mžky 60 m Dobrovodská Simona 08 AK Junior Holič
Mžky 60 m Domoráková Nina 08 AC Stavbár Nitra 10.79 10.79
Mžky 60 m Dujsíková Sofie 08 AK Junior Holič 10.71 10.71
Mžky 60 m Gábová Martina 09 AO TJ Spartak Myjava 09.75 09.75
Mžky 60 m Gajová Ella 09 ŠK ŠOG Nitra 09.23 09.23
Mžky 60 m Gazárková Adriana 08 Miestny ŠK Borský Mikuláš 10.88
Mžky 60 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 09.36 09.36
Mžky 60 m Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske 09.03 08.74
Mžky 60 m Heldesová Karolína 08 Atletika ŠK Skalica 10.94 10.92
Mžky 60 m Hlaváčová Karolína 08 Slávia Trenčín o.z. 09.87 09.87
Mžky 60 m Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z. 09.45 09.45
Mžky 60 m Hudecová Tamara 09 TJ Olympia Galanta
Mžky 60 m Izakovičová Isabela 09 AK AŠK Slávia Trnava 11.10 11.10
Mžky 60 m Janigová Katarína 09 AO TJ Spartak Myjava
Mžky 60 m Jaššová Ivana 08 Atletický klub Šurany 09.48 09.48
Mžky 60 m Kajanová Laura Liliana 09 Detský atletický klub Tlmače 10.59 10.59
Mžky 60 m Kajanovičová Lucia 08 Atletický oddiel Partizánske 09.45 09.45
Mžky 60 m Kimerlingová Teraza 09 Funny athletics Piešťany 10.26 10.26
Mžky 60 m Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 09.33 09.33
Mžky 60 m Kňašková Ema 09 ŠK ŠOG Nitra 10.41 10.41
Mžky 60 m Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany 09.74 09.74
Mžky 60 m Koštalová Timea 09 Funny athletics Piešťany 09.94 09.94
Mžky 60 m Kováčová Zuzanna 09 ŠK ŠOG Nitra 10.09 10.09
Mžky 60 m Kralovičová Zuzana 08 AK Junior Holič 11.06 11.04
Mžky 60 m Krásna Alexandra 08 TJ Olympia Galanta 09.53 09.53
Mžky 60 m Laurová Romana 08 Atletický klub Šurany
Mžky 60 m Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Majerčíková Paulína 09 ŠK ŠOG Nitra 10.07 10.07
Mžky 60 m Majerčinová Lenka 08 TJ Olympia Galanta 09.92
Mžky 60 m Maláčová Romana 09 Slávia Trenčín o.z. 10.44 10.44
Mžky 60 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 08.66 08.66
Mžky 60 m Minariková Iveta 08 Atletický klub Bojničky 09.64
Mžky 60 m Nemethova Eliška 08 Atletický klub Puma Senec 09.14 09.14
Mžky 60 m Némethová Lucia 09 Atletický club Nové Zámky 10.43 10.43
Mžky 60 m Ölvecká Adela 09 ŠK ŠOG Nitra 10.58 10.12
Mžky 60 m Ontkocová Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Papánková Klaudia 09 Atletika ŠK Skalica 10.56 10.56
Mžky 60 m Petranská Bianka 09 Atletika ŠK Skalica 10.10 10.10
Mžky 60 m Pivarčiová Hana 08 Atletický klub Zlaté Moravce 10.92 10.92
Mžky 60 m Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 09.08 09.08
Mžky 60 m Repová Alexandra 08 TJ Olympia Galanta 10.04 10.04
Mžky 60 m Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 08.98 08.98
Mžky 60 m Sláviková Lea 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 60 m Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky 10.91 10.91
Mžky 60 m Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.70 09.70
Mžky 60 m Strakošová Paulína 09 AC Stavbár Nitra
Mžky 60 m Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.32 09.32
Mžky 60 m Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.78 10.78
Mžky 60 m Šebestová Kornélia 08 Atletika ŠK Skalica 10.75
Mžky 60 m Šedlbauerová Nella 09 Atletika ŠK Skalica 09.80 09.80
Mžky 60 m Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 10.39 10.39
Mžky 60 m Uhrinová Nina 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m Valachová Katarína 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m Vasková Radka 08 Slávia Trenčín o.z. 10.70 10.70
Mžky 60 m Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 09.59 09.59
Mžky 60 m Zigová Ema 09 Funny athletics Piešťany 09.41 09.41
Mžky 150 m Adamčová Ada 08 TJ Olympia Galanta 27.18 27.18
Mžky 150 m Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 150 m Bílá Kristína 09 AK Junior Holič
Mžky 150 m Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske 23.09 23.09
Mžky 150 m Cablková Jana 09 ŠK Jablonica 27.61 27.61
Mžky 150 m Čerešňová Simona 09 AC Stavbár Nitra 29.28 29.28
Mžky 150 m Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 27.94 27.62
Mžky 150 m Dobrovodská Simona 08 AK Junior Holič
Mžky 150 m Dujsíková Sofie 08 AK Junior Holič 27.88 27.88
Mžky 150 m Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 23.32 23.32
Mžky 150 m Gáliková Eliška Ella Gáliková 08 Funny athletics Piešťany 23.99 23.99
Mžky 150 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 24.88 24.88
Mžky 150 m Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 24.50 24.50
Mžky 150 m Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske 22.16 22.16
Mžky 150 m Hartlova Daniela 08 TJ Olympia Galanta 25.23 25.23
Mžky 150 m Herudová Denisa 08 AK Junior Holič
Mžky 150 m Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z. 23.56 23.56
Mžky 150 m Hudecová Tamara 09 TJ Olympia Galanta
Mžky 150 m Janigová Katarína 09 AO TJ Spartak Myjava 25.58 25.58
Mžky 150 m Jaššová Ivana 08 Atletický klub Šurany
Mžky 150 m Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra 26.34 26.34
Mžky 150 m Kajanovičová Lucia 08 Atletický oddiel Partizánske 23.26 23.26
Mžky 150 m Kimerlingová Teraza 09 Funny athletics Piešťany 25.04 25.04
Mžky 150 m Kňašková Ema 09 ŠK ŠOG Nitra 25.51 25.51
Mžky 150 m Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany 24.47 24.47
Mžky 150 m Koštalová Timea 09 Funny athletics Piešťany 24.94 24.94
Mžky 150 m Kralovičová Zuzana 08 AK Junior Holič 27.45 27.45
Mžky 150 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 20.79 20.79
Mžky 150 m Kúkelová Juliána 09 Slávia Trenčín o.z. 24.82 24.82
Mžky 150 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 21.86 21.86
Mžky 150 m Nemethova Eliška 08 Atletický klub Puma Senec 22.57 22.57
Mžky 150 m Ölvecká Adela 09 ŠK ŠOG Nitra 26.72 26.72
Mžky 150 m Pivarčiová Hana 08 Atletický klub Zlaté Moravce 27.89 27.89
Mžky 150 m Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 23.51 23.51
Mžky 150 m Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z. 26.23 26.15
Mžky 150 m Tóthová Adelka 09 Atletický club Nové Zámky 24.29 24.23
Mžky 150 m Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany 24.92 24.92
Mžky 150 m Vyzváryová Veronika 08 Atletika Nové Mesto nad Váhom 24.12
Mžky 150 m Zigová Ema 09 Funny athletics Piešťany 23.11 23.11
Mžky 150 m Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica 24.15 24.15
Mžky 150 m Zríniová Nina 09 AO TJ Spartak Myjava
Mžky 600 m Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany 2:25.90 2:25.90
Mžky 600 m Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 600 m Belková Alžbeta 09 Detský atletický klub Tlmače 2:26.77 2:26.51
Mžky 600 m Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:22.72 2:22.72
Mžky 600 m Bukovská Laura 08 TJ Olympia Galanta 2:18.63 2:18.63
Mžky 600 m Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 2:01.35 2:01.35
Mžky 600 m Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Dekanová Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Gáliková Eliška Ella Gáliková 08 Funny athletics Piešťany 1:55.03 1:55.03
Mžky 600 m Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Herudová Denisa 08 AK Junior Holič 2:15.65 2:15.65
Mžky 600 m Jancová Aneta 08 AO TJ Spartak Myjava 2:02.99 2:01.65
Mžky 600 m Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra 2:15.67 2:15.67
Mžky 600 m Kajanová Laura Liliana 09 Detský atletický klub Tlmače 2:21.19 2:21.19
Mžky 600 m Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 2:00.74 2:00.74
Mžky 600 m Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica 2:10.44 2:03.76
Mžky 600 m Krásna Alexandra 08 TJ Olympia Galanta 2:22.03 2:22.03
Mžky 600 m Laurová Romana 08 Atletický klub Šurany 2:23.25 2:23.25
Mžky 600 m Majerčinová Lenka 08 TJ Olympia Galanta 2:21.99
Mžky 600 m Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky 2:52.52
Mžky 600 m Ontkocová Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Pašková Viktoria 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2:03.00
Mžky 600 m Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 2:21.00
Mžky 600 m Rusková Izabel 08 Atletický klub Bojničky
Mžky 600 m Tóthová Adelka 09 Atletický club Nové Zámky 2:17.55
Mžky 600 m Vasková Radka 08 Slávia Trenčín o.z. 2:25.19 2:25.19
Mžky 600 m Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany 2:04.91 2:04.91
Mžky 600 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 1:50.75 1:50.75
Mžky 600 m Vyzváryová Veronika 08 Atletika Nové Mesto nad Váhom 2:08.61
Mžky 1500 m Gazárková Adriana 08 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 1500 m Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z. 6:54.12 6:54.12
Mžky 1500 m Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 6:22.08 6:22.08
Mžky 1500 m Sláviková Lea 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 1500 m Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 7:24.89 6:47.23
Mžky 60m p 76,2-7,5 Danielová Sofia 09 Atletický klub Šurany 13.48
Mžky 60m p 76,2-7,5 Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 12.17 12.17
Mžky 60m p 76,2-7,5 Hranáková Paulína 08 Atletický klub Bojničky
Mžky 60m p 76,2-7,5 Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z. 13.63 13.63
Mžky 60m p 76,2-7,5 Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 12.47 12.47
Mžky 60m p 76,2-7,5 Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 10.07 10.07
Mžky 60m p 76,2-7,5 Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 10.87 10.87
Mžky 60m p 76,2-7,5 Némethová Lucia 09 Atletický club Nové Zámky 13.18 13.18
Mžky 60m p 76,2-7,5 Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 13.47 13.47
Mžky 60m p 76,2-7,5 Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky 13.40 13.40
Mžky 60m p 76,2-7,5 Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 12.22 12.22
Mžky 60m p 76,2-7,5 Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 12.08 12.08
Mžky 60m p 76,2-7,5 Uhráková Viktória 09 Atletický klub Bojničky 13.26 13.26
Mžky 60m p 76,2-7,5 Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 12.62 12.62
Mžky výška Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 105 105
Mžky výška Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky 136 136
Mžky výška Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske 120 120
Mžky výška Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 095 095
Mžky výška Dekanová Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky výška Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky výška Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 120 120
Mžky výška Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica 125 125
Mžky výška Minariková Iveta 08 Atletický klub Bojničky 135 135
Mžky výška Morongová Nelly Jana 08 Atletický klub Šurany 120 120
Mžky výška Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 130 130
Mžky výška Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 135 135
Mžky výška Šedlbauerová Nella 09 Atletika ŠK Skalica 120 120
Mžky výška Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 125 125
Mžky výška Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica 125 125
Mžky diaľka Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky diaľka Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky 382 382
Mžky diaľka Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky diaľka Danielová Sofia 09 Atletický klub Šurany 349
Mžky diaľka Dermíšková Michaela 09 Atletika ŠK Skalica
Mžky diaľka Ďurišová Rebeka 09 ŠK ŠOG Nitra 334
Mžky diaľka Gajová Ella 09 ŠK ŠOG Nitra 377
Mžky diaľka Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 389 389
Mžky diaľka Hlaváčová Karolína 08 Slávia Trenčín o.z.
Mžky diaľka Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 343
Mžky diaľka Kováčová Zuzanna 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžky diaľka Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 472 472
Mžky diaľka Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 438 438
Mžky diaľka Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky diaľka Majerčíková Paulína 09 ŠK ŠOG Nitra 305
Mžky diaľka Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta 407 407
Mžky diaľka Minariková Iveta 08 Atletický klub Bojničky 379 379
Mžky diaľka Morongová Nelly Jana 08 Atletický klub Šurany 346 346
Mžky diaľka Papánková Klaudia 09 Atletika ŠK Skalica 290
Mžky diaľka Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 317 317
Mžky diaľka Petranská Bianka 09 Atletika ŠK Skalica
Mžky diaľka Pivková Nina 09 TJ Olympia Galanta
Mžky diaľka Repová Alexandra 08 TJ Olympia Galanta 325 325
Mžky diaľka Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky
Mžky diaľka Strakošová Paulína 09 AC Stavbár Nitra
Mžky diaľka Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky diaľka Šebestová Kornélia 08 Atletika ŠK Skalica 333 333
Mžky guľa 2 kg Gábová Martina 09 AO TJ Spartak Myjava 06.24 06.24
Mžky guľa 2 kg Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 08.29 08.29
Mžky guľa 2 kg Maláčová Romana 09 Slávia Trenčín o.z. 05.51 05.51
Mžky guľa 2 kg Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta
Mžky guľa 2 kg Tubonemi Layla 09 Atletický klub Bojničky 06.19 06.19
Mžky guľa 2 kg Uhráková Viktória 09 Atletický klub Bojničky 06.84 06.84
Mžky guľa 2 kg Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 08.14 08.14
Mžky guľa 2 kg Zríniová Nina 09 AO TJ Spartak Myjava
Mžky kriket Bódiová Simona 09 AC Stavbár Nitra 19.73 19.91
Mžky kriket Bukovská Laura 08 TJ Olympia Galanta 41.74 41.74
Mžky kriket Čerešňová Simona 09 AC Stavbár Nitra 15.68 15.68
Mžky kriket Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Domoráková Nina 08 AC Stavbár Nitra 21.09 21.09
Mžky kriket Heldesová Karolína 08 Atletika ŠK Skalica 21.30 21.30
Mžky kriket Izakovičová Isabela 09 AK AŠK Slávia Trnava 16.90 16.90
Mžky kriket Kúkelová Juliána 09 Slávia Trenčín o.z. 24.65 24.65
Mžky kriket Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky 18.47 18.47
Mžky kriket Pivková Nina 09 TJ Olympia Galanta
Mžky kriket Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 28.75 28.75
Mžky kriket Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky
Mžky kriket Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky
Mžky kriket Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z. 28.63 28.63
Mžky kriket Tubonemi Layla 09 Atletický klub Bojničky 29.26 29.26
Mžky kriket Uhráková Viktória 09 Atletický klub Bojničky
Nžci 60 m Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.97 09.97
Nžci 60 m Bílik Tomáš 11 Funny athletics Piešťany 11.05 11.05
Nžci 60 m Brežný Michal 12 TJ Družba Piešťany 11.54 11.54
Nžci 60 m Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra 09.84 09.84
Nžci 60 m Cibulka Richard 11 AO TJ Spartak Myjava 09.64 09.64
Nžci 60 m Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z. 10.14 10.14
Nžci 60 m Drengubiak Daniel 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 60 m Foltín Milan 10 AO TJ Spartak Myjava 09.88 09.88
Nžci 60 m Gajda Michal 10 Atletika ŠK Skalica 09.75 09.75
Nžci 60 m Greguš Ladislav 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.55 10.55
Nžci 60 m Hájnik Juraj 11 Atletika ŠK Skalica 09.80 09.80
Nžci 60 m Hájnik Samuel 10 Atletika ŠK Skalica 10.30 10.30
Nžci 60 m Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica 09.36 09.36
Nžci 60 m Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.46 09.46
Nžci 60 m Horváth Theodor 11 Naša atletika Bratislava 09.69 09.69
Nžci 60 m Hvozdík Juraj 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 60 m Janec Alex 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžci 60 m Komora Adam 10 ŠK ŠOG Nitra 10.25 10.25
Nžci 60 m Kordoš Martin 13 Atletický klub Puma Senec 10.84 10.84
Nžci 60 m Kováč Samuel 11 Detský atletický klub Tlmače 10.27 10.27
Nžci 60 m Kozelka Filip 11 Funny athletics Piešťany 10.63 10.63
Nžci 60 m Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce 10.28 10.28
Nžci 60 m Kramár Simon 12 AC Stavbár Nitra
Nžci 60 m Kriško Ivan 13 TJ Družba Piešťany 12.23 12.23
Nžci 60 m Kukliš Tomáš 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžci 60 m Laluch Dominik 10 TJ Olympia Galanta
Nžci 60 m Martiš Peter 10 ŠK Jablonica 09.09 09.09
Nžci 60 m Matejov Alex 11 ŠK Jablonica 09.34 09.34
Nžci 60 m Nagy Samuel 10 TJ Olympia Galanta
Nžci 60 m Ostrčil Adrián 12 Slávia Trenčín o.z. 11.64 11.64
Nžci 60 m Pecko Samuel 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.58 10.58
Nžci 60 m Polák Matúš 10 ŠK ŠOG Nitra 08.85 08.85
Nžci 60 m Sečkár Samuel 12 Atletický klub Zlaté Moravce 10.59 10.59
Nžci 60 m Šinkovič Richard 11 TJ Olympia Galanta
Nžci 60 m Štiak Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 60 m Šurina Alex 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m Ternóczky Tobias 10 TJ Olympia Galanta
Nžci 60 m Vavro Tadeáš 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 150 m Bílik Tomáš 11 Funny athletics Piešťany 30.61 30.61
Nžci 150 m Bougdar Omar 10 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 150 m Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z. 26.04
Nžci 150 m Drengubiak Daniel 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 150 m Foltín Milan 10 AO TJ Spartak Myjava
Nžci 150 m Galánek Oliver 11 Atletický klub Bojničky
Nžci 150 m Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica 25.22
Nžci 150 m Horváth Theodor 11 Naša atletika Bratislava 24.27 24.27
Nžci 150 m Kordoš Martin 13 Atletický klub Puma Senec 27.60 27.60
Nžci 150 m Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra 24.81 24.81
Nžci 150 m Kováč Samuel 11 Detský atletický klub Tlmače 29.91
Nžci 150 m Kozelka Filip 11 Funny athletics Piešťany 27.09 27.09
Nžci 150 m Martiš Peter 10 ŠK Jablonica 23.68 23.68
Nžci 150 m Matejov Alex 11 ŠK Jablonica 22.81 22.81
Nžci 150 m Polák Matúš 10 ŠK ŠOG Nitra 22.10 22.10
Nžci 600 m Čápek Maximilián 10 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 600 m Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:24.03 2:24.03
Nžci 600 m Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica 2:07.95 2:07.95
Nžci 600 m Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:00.25 2:00.25
Nžci 600 m Laluch Dominik 10 TJ Olympia Galanta
Nžci 600 m Lehocký Leonard 10 Atletický klub Bojničky 2:15.33 2:15.33
Nžci 600 m Sýkora Denis 10 TJ Družba Piešťany 2:21.47 2:21.47
Nžci 600 m Šebo Maximilián 12 Atletický klub Bojničky
Nžci 600 m Štiak Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 600 m Troshupa Tobias 10 TJ Olympia Galanta
Nžci 600 m Vailing Teodor 11 TJ Družba Piešťany 2:23.57 2:23.57
Nžci 600 m Vavro Tadeáš 11 AC Stavbár Nitra 2:28.13 2:28.13
Nžci 1000 m Brežný Matej 10 TJ Družba Piešťany 3:41.47 3:37.65
Nžci 1000 m Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra 3:38.87 3:38.87
Nžci 1000 m Feranec Matej 12 Atletický klub Bojničky 4:01.71 4:01.71
Nžci 1000 m Greguš Ladislav 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 1000 m Haberern Daniel 11 TJ Družba Piešťany
Nžci 1000 m Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce 4:18.43
Nžci 1000 m Sečkár Samuel 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 1000 m Slávik Eliáš 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Nžci 1000 m Volek-Mičo Juraj 10 Atletika ŠK Skalica 4:20.26 4:20.26
Nžci 60m p 76,2-7,5 Bougdar Omar 10 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 60m p 76,2-7,5 Macák Artur 11 Slávia Trenčín o.z. 18.55 18.55
Nžci výška Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci diaľka z mies.o Brežný Matej 10 TJ Družba Piešťany 344 344
Nžci diaľka z mies.o Cibulka Richard 11 AO TJ Spartak Myjava 354 354
Nžci diaľka z mies.o Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z. 151 275
Nžci diaľka z mies.o Gajda Michal 10 Atletika ŠK Skalica 363 363
Nžci diaľka z mies.o Galánek Oliver 11 Atletický klub Bojničky
Nžci diaľka z mies.o Hájnik Juraj 11 Atletika ŠK Skalica 361 361
Nžci diaľka z mies.o Hájnik Samuel 10 Atletika ŠK Skalica 305 305
Nžci diaľka z mies.o Janec Alex 11 AO TJ Spartak Myjava 330 330
Nžci diaľka z mies.o Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra
Nžci diaľka z mies.o Kramár Simon 12 AC Stavbár Nitra
Nžci diaľka z mies.o Kriško Ivan 13 TJ Družba Piešťany 271 297
Nžci diaľka z mies.o Matejov Alex 11 ŠK Jablonica 349 349
Nžci diaľka z mies.o Šurina Alex 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci diaľka z mies.o Vailing Teodor 11 TJ Družba Piešťany 296 296
Nžci guľa 3 kg Janec Alex 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžci guľa 3 kg Klásek Karol 11 ŠK Jablonica
Nžci guľa 3 kg Kukliš Tomáš 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžci guľa 3 kg Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžci guľa 3 kg Nedas Tomáš 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžci guľa 3 kg Olšovský Dominik 10 ŠK Jablonica
Nžci guľa 3 kg Šinkovič Richard 11 TJ Olympia Galanta
Nžci guľa 3 kg Válek Daniel František 10 TJ Družba Piešťany
Nžci guľa 3 kg Volek-Mičo Juraj 10 Atletika ŠK Skalica
Nžci kriket Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 35.28 35.28
Nžci kriket Brežný Michal 12 TJ Družba Piešťany 23.12 23.12
Nžci kriket Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 21.57 21.57
Nžci kriket Galánek Oliver 11 Atletický klub Bojničky
Nžci kriket Hvozdík Juraj 11 AC Stavbár Nitra
Nžci kriket Klásek Karol 11 ŠK Jablonica 23.93 23.93
Nžci kriket Komora Adam 10 ŠK ŠOG Nitra
Nžci kriket Kováč Samuel 11 Detský atletický klub Tlmače 18.13 18.13
Nžci kriket Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske 36.40 36.40
Nžci kriket Lehocký Leonard 10 Atletický klub Bojničky 21.50
Nžci kriket Macák Artur 11 Slávia Trenčín o.z. 19.76 19.76
Nžci kriket Martiš Peter 10 ŠK Jablonica 39.38 39.38
Nžci kriket Moravčík Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci kriket Nagy Samuel 10 TJ Olympia Galanta
Nžci kriket Nedas Tomáš 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžci kriket Olšovský Dominik 10 ŠK Jablonica 15.42 15.42
Nžci kriket Ostrčil Adrián 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžci kriket Pecko Samuel 10 AK AŠK Slávia Trnava 19.06
Nžci kriket Slávik Eliáš 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Nžci kriket Ternóczky Tobias 10 TJ Olympia Galanta
Nžci kriket Válek Daniel František 10 TJ Družba Piešťany 24.30 24.30
Nžky 60 m Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.34 10.34
Nžky 60 m Bakošová Aneta 12 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m Bilická Alica Izabela 10 Slávia Trenčín o.z. 10.45 10.45
Nžky 60 m Blanářová Nela 10 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 60 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 10.03 10.03
Nžky 60 m Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.41 09.41
Nžky 60 m Bus Emily Zoe 10 AC Stavbár Nitra 11.04 11.04
Nžky 60 m Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky 09.89 09.89
Nžky 60 m Dugová Dominika 12 AO TJ Spartak Myjava 10.86 10.86
Nžky 60 m Ďurišová Vanesa 13 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače 10.09 10.09
Nžky 60 m Dvořáková Radmila 11 Atletický klub Šurany 10.40 10.40
Nžky 60 m Foltínová Nina 11 AO TJ Spartak Myjava 10.10 10.10
Nžky 60 m Furindova Ninka 10 Atletický klub Puma Senec 09.51 09.51
Nžky 60 m Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky 11.76 11.76
Nžky 60 m Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra 10.41 10.41
Nžky 60 m Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica 10.76 10.76
Nžky 60 m Griesbachová Stela 10 AC Stavbár Nitra 10.30 10.30
Nžky 60 m Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky 09.47 09.47
Nžky 60 m Hanakovičová Nela 10 TJ Olympia Galanta
Nžky 60 m Havranová Simona 11 Detský atletický klub Tlmače 10.38 10.38
Nžky 60 m Haydenová Adela 10 Funny athletics Piešťany 10.55 10.55
Nžky 60 m Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra 09.95 09.95
Nžky 60 m Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra 11.42 11.42
Nžky 60 m Jančová Roberta 11 Detský atletický klub Tlmače 10.70 10.70
Nžky 60 m Janegová Tatiana 11 Atletický klub Puma Senec 09.11 09.11
Nžky 60 m Klučiarová Lucia 12 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 60 m Knotková Michaela 10 ŠK Jablonica 10.36 10.36
Nžky 60 m Kováčová Nela 10 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 60 m Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 09.40 09.40
Nžky 60 m Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.53 10.53
Nžky 60 m Masaryková Martina 11 Slávia Trenčín o.z. 10.45 10.43
Nžky 60 m Michalcová Michaela 10 Slávia Trenčín o.z. 10.52 10.52
Nžky 60 m Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra 10.54 10.54
Nžky 60 m Ostrčilová Aneta 10 Slávia Trenčín o.z. 12.94 12.94
Nžky 60 m Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.95 09.95
Nžky 60 m Plevková Valentína 13 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky 60 m Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica 10.48 10.48
Nžky 60 m Praženicová Michaela 10 Atletický klub Puma Senec 09.54 09.54
Nžky 60 m Prochácová Timea 10 Atletický klub Bojničky 10.86 10.86
Nžky 60 m Psotná Eliška 12 Slávia Trenčín o.z. 10.45 10.45
Nžky 60 m Sádovská Rebeka 11 Detský atletický klub Tlmače 10.45 10.45
Nžky 60 m Sláviková Paulína 10 ŠK Jablonica 10.67 10.67
Nžky 60 m Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.79 10.79
Nžky 60 m Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra 10.01 10.01
Nžky 60 m Stupar Aleksandra 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava 11.05 11.05
Nžky 60 m Šabíková Ela 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 60 m Šabíková Enna 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 60 m Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske 09.57 09.57
Nžky 60 m Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.72 10.72
Nžky 60 m Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.82 10.82
Nžky 60 m Tokošová Vanesa 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 60 m Tóthová Laura 10 Funny athletics Piešťany 09.91 09.91
Nžky 60 m Uhnáková Zita 10 ŠK ŠOG Nitra 12.07 12.07
Nžky 60 m Záhorská Simona 11 Detský atletický klub Tlmače 11.46 11.46
Nžky 150 m Avenová Alena 11 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 150 m Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce 26.18 26.18
Nžky 150 m Bakošová Aneta 12 Atletický klub Bojničky
Nžky 150 m Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany 24.82
Nžky 150 m Bus Emily Zoe 10 AC Stavbár Nitra 28.06 28.06
Nžky 150 m Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky 24.16 24.16
Nžky 150 m Dugová Dominika 12 AO TJ Spartak Myjava 27.80 27.80
Nžky 150 m Dugová Simona 10 AO TJ Spartak Myjava 27.26 27.26
Nžky 150 m Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače 29.08
Nžky 150 m Foltínová Nina 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžky 150 m Furindova Ninka 10 Atletický klub Puma Senec 24.47 24.47
Nžky 150 m Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica 27.22 27.22
Nžky 150 m Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky 23.55 23.55
Nžky 150 m Haydenová Adela 10 Funny athletics Piešťany
Nžky 150 m Jakubcová Sofia 11 Atletický club Nové Zámky 28.84 28.84
Nžky 150 m Jančová Roberta 11 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 150 m Janegová Tatiana 11 Atletický klub Puma Senec 23.00 23.00
Nžky 150 m Kepáková Emma 10 AK Junior Holič
Nžky 150 m Knotková Michaela 10 ŠK Jablonica 25.99 25.99
Nžky 150 m Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica 25.27 25.27
Nžky 150 m Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 23.77 23.77
Nžky 150 m Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava 27.96 27.96
Nžky 150 m Masaryková Martina 11 Slávia Trenčín o.z. 26.82 26.11
Nžky 150 m Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava 24.71 24.71
Nžky 150 m Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica 26.28 26.28
Nžky 150 m Praženicová Michaela 10 Atletický klub Puma Senec 25.47 25.47
Nžky 150 m Prochácová Timea 10 Atletický klub Bojničky 27.04 27.04
Nžky 150 m Psotná Eliška 12 Slávia Trenčín o.z. 27.07 27.07
Nžky 150 m Sádovská Rebeka 11 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 150 m Sláviková Paulína 10 ŠK Jablonica 27.15 27.15
Nžky 150 m Stašková Zuzana 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 150 m Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky 25.30 25.30
Nžky 150 m Šabíková Ela 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 150 m Šabíková Enna 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 150 m Ščúryová Simona 10 Atletika ŠK Skalica
Nžky 150 m Šimončičová Nela 11 AC Stavbár Nitra 30.05 30.05
Nžky 600 m Adámeková Nela 10 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 600 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 2:32.26
Nžky 600 m Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica 2:37.70 2:36.15
Nžky 600 m Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra 2:18.45 2:18.45
Nžky 600 m Hanakovičová Nela 10 TJ Olympia Galanta
Nžky 600 m Havranová Simona 11 Detský atletický klub Tlmače 2:24.39 2:24.39
Nžky 600 m Hušková Soňa 12 AK Borský Svätý Jur
Nžky 600 m Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra 2:32.85 2:32.85
Nžky 600 m Kepáková Emma 10 AK Junior Holič
Nžky 600 m Klučiarová Lucia 12 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 600 m Krišková Viktoria 15 TJ Družba Piešťany 2:45.83 2:45.83
Nžky 600 m Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:22.76 2:22.76
Nžky 600 m Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica 2:27.16 2:27.16
Nžky 600 m Segešová Agáta 10 Atletický oddiel Partizánske 2:07.09 2:07.09
Nžky 600 m Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:33.24 2:33.24
Nžky 600 m Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky 2:49.59
Nžky 600 m Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:35.27 2:35.27
Nžky 1000 m Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra
Nžky 1000 m Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky 4:10.86 4:10.86
Nžky 1000 m Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra 4:22.16 4:22.16
Nžky 1000 m Šupicová Petra 11 Slávia Trenčín o.z. 4:21.25 4:21.25
Nžky 1000 m Tumová Hana 10 Atletický klub Bojničky 4:03.82 4:03.82
Nžky 60m p 76,2-7,5 Blahová Nella 10 Atletika ŠK Skalica
Nžky 60m p 76,2-7,5 Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60m p 76,2-7,5 Griesbachová Stela 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 60m p 76,2-7,5 Hartmanová Sofia 10 Atletika ŠK Skalica
Nžky 60m p 76,2-7,5 Kocianová Tamara 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky výška Decsiová Liana 10 Atletický club Nové Zámky 120 120
Nžky výška Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky výška Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka z mies.o Avenová Alena 11 Atletický oddiel Partizánske
Nžky diaľka z mies.o Bilická Alica Izabela 10 Slávia Trenčín o.z. 330 330
Nžky diaľka z mies.o Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany 364 364
Nžky diaľka z mies.o Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 350 350
Nžky diaľka z mies.o Decsiová Liana 10 Atletický club Nové Zámky 370 370
Nžky diaľka z mies.o Ďurišová Vanesa 13 Atletický klub Bojničky
Nžky diaľka z mies.o Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače 346 346
Nžky diaľka z mies.o Dvořáková Radmila 11 Atletický klub Šurany 310 310
Nžky diaľka z mies.o Foltínová Nina 11 AO TJ Spartak Myjava 314 314
Nžky diaľka z mies.o Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra 285 285
Nžky diaľka z mies.o Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky 378 378
Nžky diaľka z mies.o Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra 269 283
Nžky diaľka z mies.o Hudecová Naďa 11 Slávia Trenčín o.z. 327 327
Nžky diaľka z mies.o Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra 348 348
Nžky diaľka z mies.o Jakubcová Sofia 11 Atletický club Nové Zámky 282 311
Nžky diaľka z mies.o Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 398 398
Nžky diaľka z mies.o Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka z mies.o Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava 304 304
Nžky diaľka z mies.o Masaryková Martina 11 Slávia Trenčín o.z. 296 296
Nžky diaľka z mies.o Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava 320 320
Nžky diaľka z mies.o Plevková Valentína 13 Atletický klub Bojničky
Nžky diaľka z mies.o Segešová Agáta 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžky diaľka z mies.o Stupar Aleksandra 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka z mies.o Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava 290 290
Nžky diaľka z mies.o Tokošová Vanesa 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky diaľka z mies.o Tóthová Laura 10 Funny athletics Piešťany 388 388
Nžky diaľka z mies.o Tumová Hana 10 Atletický klub Bojničky 286 286
Nžky guľa 2 kg Blahová Nella 10 Atletika ŠK Skalica 06.20 06.20
Nžky guľa 2 kg Hudecová Naďa 11 Slávia Trenčín o.z. 05.18 05.18
Nžky guľa 2 kg Kocianová Tamara 11 Atletika ŠK Skalica 05.15 05.15
Nžky guľa 2 kg Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica 07.01 07.01
Nžky guľa 2 kg Ranostajová Nicol 10 TJ Družba Piešťany 03.84 03.84
Nžky kriket Dugová Simona 10 AO TJ Spartak Myjava 27.60 27.60
Nžky kriket Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky 14.67 14.67
Nžky kriket Hartmanová Sofia 10 Atletika ŠK Skalica 35.18 35.18
Nžky kriket Michalcová Michaela 10 Slávia Trenčín o.z. 18.13 18.13
Nžky kriket Ostrčilová Aneta 10 Slávia Trenčín o.z.
Nžky kriket Ranostajová Nicol 10 TJ Družba Piešťany 21.33 21.33
Nžky kriket Stašková Zuzana 10 AC Stavbár Nitra 15.73 15.73
Nžky kriket Ščúryová Simona 10 Atletika ŠK Skalica
Nžky kriket Šimončičová Nela 11 AC Stavbár Nitra 12.62 12.62
Nžky kriket Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske 35.83 35.83
Nžky kriket Šupicová Petra 11 Slávia Trenčín o.z. 14.29 14.29
Nžky kriket Záhorská Simona 11 Detský atletický klub Tlmače